77. Zane Knowles

Συζήτηση για το έμψυχο υλικό της ομάδας

Re: 77. Zane Knowles

Δημοσίευσηαπό renegade » Παρ 24 Ιαν 2020, 17:06

Με ποιον θα τον αντικαταστήσεις τον Σαρικόπουλος?
Η αλλαγή στους ψηλούς αποσκοπεί στην ελάττωση του χρόνου του Σαρικόπουλου και δευτερευόντως του Μαργαρίτη
Σε ένα φόρουμ καλώς ή κακώς δεν υπάρχει καν δημοκρατία
Άβαταρ μέλους
renegade
 
Δημοσιεύσεις: 14126
Εγγραφή: Κυρ 27 Ιαν 2019, 12:49

Re: 77. Zane Knowles

Δημοσίευσηαπό Μαυρο Χιονι » Παρ 24 Ιαν 2020, 19:40

Καλή συνέχεια ρε ζανονιδα! Το μαλλί θα με μείνει αξέχαστο....
Όσοι πάμε, τόσοι γυρίζουμε!

Κανόνες Λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μαυρο Χιονι
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 9879
Εγγραφή: Τετ 11 Δεκ 2013, 22:23

Re: 77. Zane Knowles

Δημοσίευσηαπό Mene' » Παρ 24 Ιαν 2020, 21:28

Φοβερο κορμι, φοβερη δυναμη, τελος . . .
Μεγαλη καριερα σαν πορτιερης μετα το μπασκετ!
Opinions are like assholes . . . everybody has one !
Άβαταρ μέλους
Mene'
 
Δημοσιεύσεις: 252
Εγγραφή: Παρ 28 Νοέμ 2014, 22:14

Re: 77. Zane Knowles

Δημοσίευσηαπό mbison » Παρ 24 Ιαν 2020, 21:38

Eγω θα σε κρατούσα κ θα εδιωχνα τον Μπεστ, γιατί ετσι που είμαστε χρειαζόμαστε πιο πολυ ψηλούς.
Ο Ρετ δεν ειναι τοσο 5αρι οσο εσυ. Να δω ποιος θα παιρνει τα ριμπάουντ τωρα.
Άβαταρ μέλους
mbison
 
Δημοσιεύσεις: 5152
Εγγραφή: Παρ 07 Μαρ 2014, 09:22

Re: 77. Zane Knowles

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Παρ 24 Ιαν 2020, 21:38

Αυτό ήταν... Προχωράμε.


enpens4 έγραψε:Ξέρω ότι δεν ειναι το σωστό τοπικ αλλα εχει κλειδώσει το τοπίκ του παίχτη και θεωρώ κρίμα και άδικο ότι, μεσα στο γενικό μπουρδελο των ημερών, περασε απαρατήρητο το συγκεκριμένο.

Ο Zane Knowles έγραψε αυτό στο instagram του (που παρεμπιπτόντως λεγεται «Zanonidas300») σχετικά με την αποχώρηση του:

My Heart & Soul was in Paok .
When I bleed , others may have seen red but I would see Black White blood come out my body!. Paok was more than Basketball ,It was a family thing..
I've never had that much love and appreciation for what I do on the basketball court In my career. So this made me feel immortal when on the court. When I stepped on that court I was willing to Die because I knew I had the support from you fans.. Paok will always have a special place in my Heart ..I'm a person who thinks bigger than himself and Im willing to sacrifice everything for the team's best interest, whatever it takes to win! And that's what I enjoyed doing for PAOK..
But this is a part of Life & The Buisness.. As they say , ONCE PAOK, ALWAYS PAOK
.


Άλλος ένας που κόλλησε το μικρόβιο αν και έμεινε λίγο και σε τμήμα που γενικά το εχει χεσμένο ο λαός του ΠΑΟΚ.

Παικταράς δεν ήταν και μάλλον δε θα γίνει ποτέ, αλλα όσοι είδαν μπασκετικό ΠΑΟΚ φέτος απο κοντά, έστω και δύο φορές όπως εγώ, καταλάβαιναν οτι τα έδινε όλα μέσα στο παρκέ και γούσταρε τρέλα με την πάρτη μας.

Από μενα τεράστιε Ζανονιδα ενα μεγάλο ευχαριστώ και ότι καλύτερο στην καριέρα και στη ζωή σου...

@Μπαρκαρουτσος, ξέρω ότι νιώθεις απο μπασκετικό ΠΑΟΚ και δεν θα σε αφήσει αδιάφορο, μπορείς σε παρακαλώ να το βαλεις στο τοπικ του παίκτη; Ευχαριστώ



Ευχαριστούμε ρε Ζάνναρε.
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46411
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Προηγούμενη

Επιστροφή στο Roster

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης