Σχόλια για την κεντρική σελίδα

Καταθέστε εδώ απόψεις/ερωτήσεις για την ιστοσελίδα...

Re: Σχόλια για την κεντρική σελίδα

Δημοσίευσηαπό marley 4 » Σάβ 11 Οκτ 2014, 08:39

rainmaker έγραψε:Δεν βιαστηκα -με. Το κείμενο δικό μου ήταν.

Αν λοιπόν κριθεί πως το συγκεκριμένο γεγονός ΔΕΝ έγινε ποτέ (που δεν νομίζω οτι αυτό αποδυκνείεται επειδή ΔΕΝ τραυματίστηκε αυτός που κουβαλούσε την κροτίδα... αλλά λέμε τώρα), και πάλι δεν βλέπω πως είναι δυνατόν να λέτε τέτοια πράγματα.

Είναι γελοίο, άρρωστο, ανύπαρκτο και πραγματικά τελειωμένο, να έχουμε αφήσει στη μοίρα της οποιαδήποτε έννοια ομοψυχίας και διάθεσης στην κερκίδα και να τα έχουμε αντικαταστήσει με πυρσούς, φωτοβολίες, βεγαλλικά, και ΚΥΡΙΩΣ κροτίδες. Το αν ο πολύς κόσμος χαίρεται ή οχι που ανάβουμε πυρσούς, προσωπικά με αφήνει αδιάφορο.

Επομένως εμμένω στη θέση μου σχετικά με το κείμενο και θα καλούσα άπαντες να ΧΑΡΟΥΝ που δεν έχουμε +1 τραυματία απο οπαδικά καραγκιοζιλίκια, παρά να βγάινει ο οποιοσδήποτε και να κατακρίνει κείμενα που προσπαθούν να θυμίσουν οτι άλλος είναι ο ρόλος μας στην κερκίδα.

Κι εγώ προσωπικά κουράστηκα απο άχρηστους ψευτοεπαναστάτες που συμβάλλουν στη διάλυση του ΠΑΟΚ δεκαετίες τώρα και πλασάρεται και ως μαγκιά.
Αλλά δεν βαφτίζω τον οποιονδήποτε έτσι. Προσπαθώ πρώτα να αντιληφθώ τι λέει, τι αντιπροσωπεύει, να καταλάβω τη θέση του και μετά τον κράζω.
Επομένως ας εκλείψουν τα σχόλια για το τί είναι ο κάθε αρθρογράφος, μέλος κλπ.

τωρα το ειδα

δεν με πειραξε το κειμενο αλλα η βιασυνη
σου ξαναλεω οτι συμφωνω οτι οι κροτιδες κτλ δεν χρειαζονται

το λαθος που σου λεω ειναι η φωτογραφια απο αγωνα του βαζελου που εδειχνε μια γυναικα τραυματισμενη
καταλαβαινεις πολυ καλα οτι ωθει καποιους να αρχισουν τα γνωστα και φτιαχνει κλιμα που και εσυ και εγω θελουμυε να αποφυγουμε

λες "Αν λοιπόν κριθεί πως το συγκεκριμένο γεγονός ΔΕΝ έγινε ποτέ (που δεν νομίζω οτι αυτό αποδυκνείεται επειδή ΔΕΝ τραυματίστηκε αυτός που κουβαλούσε την κροτίδα... αλλά λέμε τώρα), και πάλι δεν βλέπω πως είναι δυνατόν να λέτε τέτοια πράγματα"

δεν αμφεβαλα οτι επεσαν κροτιδες ΑΛΛΑ η συνδεση με την τραυματισμενη γυναικα ηταν αστοχη και βιαστικη και δεν καταλαβαινω γιατι επιλεχθηκε προφανως δεν σου καταλογιζω κατι ουτε σε βαφτισα καπως

οτι καποιοι γνωστοι-αγνωστοι οπως τους λεω εγω ψαχνουν κατι τετοιες αφορμες για να κανουν παιχνιδι δεν αφορα εσενα ουτε σου καταλογιζω κατι

διαφωνεις οτι ηταν αστοχη η φωτο και βιαστικη? αν ναι θα χαρω να σε ακουσω και ισως αναθεωρησω και εγω
τα υπολοιπα δεν με αφορουν καθως δεν βλεπω καποια κακη προθεση απο πλευρα σου ουτε ειπα οτι εγραψες κατι κακο

υγ ισως σου διαφευγει η δεν δινεις την σημασια που δινω εγω αλλα οσοι διαβασαν το αρθρο η απλα ειδαν την φωτο δεν αφηνουν σχολια ειδικα αυτοι που ειδαν μονο την φωτο και εμαθαν για ενα συμβαν
εμειναν με την εντυπωση οτι ενας σεκιουριτας ειναι τραυματιας μεσα στα αιματα εχουν την εικονα στο κεφαλι τους

δες και ενα δειγμα σχολιου και πες μου αν ειμαι παραλογος

BabourasGB: Η...γαγγραινα στον ΠΑΟΚ!

Αυτα τα τσογλανια ΔΕΝ ειναι ΠΑΟΚ, και μονο ως εχθροι πρεπει να τους αντιμετωπιζουμε ολοι και κυριως ο υπευθυνος, που δεν ειναι αλλος απο την ΔΙΟΙΚΗΣΗ!!! Ηταν κροτιδα που σκοτωσε τον ατυχο φιλαθλο στο Αλκαζαρ! Αυτος ο φονιας δεν ηταν ΠΟΤΕ ΠΑΟΚ! Λιγα χρονια πριν και αλλη κροτιδα εκοψε το δακτιλο μιας κοπελας σεκιουρετι μεσα στην Τουμπα!!! Η απαθεια της διοικησης δεν εχει ορια! Αυτα τα αποβραζματα ειναι που δεινουν και πατημα στην προπαγανδα των Αθηνων εις βαρος μας περι ζουγκλας και ποδοσφαιρου! Τα προστημα και οι τιμωρειες μεγαλες και ακομη πληρωνουμε.Ειχαμε απωλεια βαθμων στην πρωτη αγωνιστικη λογο αδειας Τουμπας και ακομη βρισκομαστε σε επιτηρηση απο την ΟΥΕΦΑ! Θα μπορουσε να παμε στο Καραισκακης με 5 ποντους διαφορα! Αυτο δεν την ενδιαφερει την διοικηση;Τα χρονια περνανε τιποτα δεν παιρνουμε και οταν κατι μας αφεινουν να κανουμε εχουμε και τα (τσογλανια μας) να τα κανουν ολα π.....α!!! Βρε αντε γαβ!λεω γω!!!

Λιγα χρονια πριν και αλλη κροτιδα εκοψε το δακτιλο μιας κοπελας σεκιουρετι μεσα στην Τουμπα!!!

μηπως μηπως λεω νομιζε οτι η φωτο ηταν απο αγωνα δικο μας?
marley 4

Δημοσίευσηαπό rainmaker » Σάβ 11 Οκτ 2014, 10:55

Ναι. Καταλαβαίνω τη λογική σου και δεν είναι λάθος. Τη φωτό την επέλεξα για να δείξω που ΜΠΟΡΕΙ να φτάσει αυτή η κατάσταση.

Τώρα το γεγονός οτι ο κόσμος βιάζεται να βγάζει συμπεράσματα, επίσης ισχύει αλλά είναι τόσο πολύπλοκες οι διαδρομές που κάθε φορά η επιλογή φωτογραφιών ή κειμένων, τείνει να γίνεται κορώνα - γράμματα στον αντίκτυπο που θα έχει.
Άβαταρ μέλους
rainmaker

Δημοσίευσηαπό fossa » Κυρ 12 Οκτ 2014, 13:16

Είναι PAOK όχι Paok Sports Arena έλεος πια.
Άβαταρ μέλους
fossa

Re: Buducnost - Π.Α.Ο.Κ. 17/12 19:45 (NS7)

Δημοσίευσηαπό hasio_john » Τετ 17 Δεκ 2014, 22:10

Ποιος είναι ο cohi που στην κεντρική σελίδα έγραψε την π@παριά αυτή για τον προπονητή μας?
Ξύπνα και π@παριές! Γίναμε όλοι προπονητές από τον καναπέ!!
Υ.γ. Όποιος λέει μ@λακιες έχει και δικαίωμα να γράφει στην κεντρική σελίδα? Καλοπροαίρετα το ρωτάω και χωρίς ειρωνεία, απλά το λέω γιατί εγώ για παράδειγμα δεν μπορώ να γράψω! Χρονολογικά πάει με την μέρα εγγραφής στο site?
Τελευταία επεξεργασία από hasio_john και Τετ 17 Δεκ 2014, 22:12, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Άβαταρ μέλους
hasio_john

Δημοσίευσηαπό georgedoulk2008 » Τετ 24 Δεκ 2014, 16:04

Το γραφω εδω επειδη δεν μπορω να σχολιασω στην Κεντρικη.
Μπραβο στον αδερφο απο Λεμεσσο για το εξαιρετικο του κειμενο.
Ο ΠΑΟΚ μας αγκαλιαζει τους παντες. Ειναι σταση και τροπος ζωης.
Ειμαστε με τους Ινδιανους και δεν φοβομαστε καουμποϋδες και σεριφηδες.
:nairepaok:
34 ΧΡΟΝΙΑ HTAN ΠΟΛΛΑ
Άβαταρ μέλους
georgedoulk2008

Δημοσίευσηαπό Kid Shelleen » Τετ 31 Δεκ 2014, 13:25

Ρε σεις, τι πάθατε πρωτοχρονιάτικα? :shock: Κομματάκι χοντρό και απόλυτο ως άποψη αυτό που ανέβηκε σήμερα στην κεντρική. Ακόμα και δίκιο να έχετε, είναι τώρα η κατάλληλη στιγμή να προδικάζουμε αποτυχίες και να αρχίσει ένας κύκλος αναζήτησης ευθυνών? Ήδη υπήρχαν γκρίνιες και σκυλοκαβγάδες σχετικά με τον αν φταίει ο Άγγελος, ο Ζήσης, ο Ιβάν κοκ για το ρόστερ. Ήταν ανάγκη να οξυνθεί το κλίμα και μάλιστα με δικές μας δημοσιεύσεις?

Δεν πάμε καλύτερα για κανένα τσιπουράκι μέρα που είναι και να ηρεμήσουμε όλοι? :)
Άβαταρ μέλους
Kid Shelleen

Δημοσίευσηαπό ARMY » Τετ 31 Δεκ 2014, 14:34

Αδερφέ μάλλον θα συμφωνήσω μαζί σου.
Ο εχθρόs του ελληνικού ποδοσφαίρου φοράει γραβάτα και όχι κασκόλ!
Άβαταρ μέλους
ARMY
Moderator

Δημοσίευσηαπό danirifle » Τετ 31 Δεκ 2014, 15:08

για μένα, τραγικό το άρθρο της κεντρικής για το βρύζα
ΚΑΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΛΟΙ ΦΤΙΑΓΜΕΝΟΙ...
Άβαταρ μέλους
danirifle

Δημοσίευσηαπό eorptol » Τετ 31 Δεκ 2014, 16:15

Απαράδεκτο αρθρο
ΠΟΝΤΙΟΙ ΚΑΙ ΠΑΟΚΤΣΗΔΕΣ ΕΓΕΝΕΘΑΜΕ ΕΜΕΙΣ
Άβαταρ μέλους
eorptol

Δημοσίευσηαπό georgedoulk2008 » Τετ 31 Δεκ 2014, 16:17

Πολυ καλα τα λεει το αρθρο.
Εχουν γνωση οι φυλακες.
34 ΧΡΟΝΙΑ HTAN ΠΟΛΛΑ
Άβαταρ μέλους
georgedoulk2008

Δημοσίευσηαπό potamda » Τετ 31 Δεκ 2014, 16:17

Ντροπή για όποιον ανέβασε το άρθρο για τον Ζήση! Άστοχο και άτοπο. :redcard: :redcard: :redcard:
Se non la ami quando perde non amarla quando vince...
Άβαταρ μέλους
potamda

Δημοσίευσηαπό kataramenos5 » Τετ 31 Δεκ 2014, 16:29

Kid Shelleen έγραψε:Ρε σεις, τι πάθατε πρωτοχρονιάτικα? :shock: Κομματάκι χοντρό και απόλυτο ως άποψη αυτό που ανέβηκε σήμερα στην κεντρική. Ακόμα και δίκιο να έχετε, είναι τώρα η κατάλληλη στιγμή να προδικάζουμε αποτυχίες και να αρχίσει ένας κύκλος αναζήτησης ευθυνών? Ήδη υπήρχαν γκρίνιες και σκυλοκαβγάδες σχετικά με τον αν φταίει ο Άγγελος, ο Ζήσης, ο Ιβάν κοκ για το ρόστερ. Ήταν ανάγκη να οξυνθεί το κλίμα και μάλιστα με δικές μας δημοσιεύσεις?

Δεν πάμε καλύτερα για κανένα τσιπουράκι μέρα που είναι και να ηρεμήσουμε όλοι? :)

++++
Καθήστε να δουμε ρε παιδια ποιος θα ρθει (αν ερθει) και μετά πυροβολάτε .Πολυ κακο timing και ξερετε
τι ...αγάπη του χω του ΖΒ
The road to Salvation
Άβαταρ μέλους
kataramenos5

Δημοσίευσηαπό sourmenetes » Τετ 31 Δεκ 2014, 16:35

Δεν καταλαβαινω γιατι το τοοοσσσοοο ζητημα.Αν θα παμε στο τοπικ του ζηση οι 9 στους 10 του τα σερν(ου)ετε.Ειμαι απο αυτους που σε σημειο αηδιας πρσπαθουσα να βρω παντα κατι θετικο και θεωρω οτι εχει θετικα κανει ο ζησης.

Δηλαδη θα χαλασει η γαληνη του ΠΑΟΚ με αυτο το αρθρο???Το πιο πιθανον να ξυπνησει καποιος και να κινηθει λιγο πιο γρηγορα.Μπορει να βγηκε λιγο βαρυ προς τα εξω το αρθρο,ισως μπορουσε να βγει μετα την πρωτοχρονια,αλλα δεν λεει πραγματα που επεσε καποιος απο τα συννεφα.

Ηρεμια και ας ελπισουμε το λαθος να το κανουμε εμεις και οχι ο ζησης..

Για το timing κατ συμφωνω αλλα και μετα την πρωτοχρονια δεν μπορουσε να βγει με 4 αγωνες φωτια...
ΠΑΟΚ - ΠΟΝΤΟΣ - ΠΡΟΣΦΥΓΙΑ
Οι μνημες μας ακολουθουν...
Άβαταρ μέλους
sourmenetes
Moderator

Δημοσίευσηαπό slidar » Τετ 31 Δεκ 2014, 16:39

Μια χαρα τα λεει το αρθρο.

Για τον συγκεκριμενο τα λεμε εδω και χρονια.. οεχει δωσει τις εξετασεις του και εχει αποτυχει ΠΑΤΑΓΩΔΩΣ.

Απορω γιατι ακομα ο βανιας δεν τον εχει διωξει με τις κλωτσιες.
Άβαταρ μέλους
slidar

Δημοσίευσηαπό hasio_john » Τετ 31 Δεκ 2014, 16:43

Παρ' όλο που συμπαθώ τον Ζήση , ωστόσο συμφωνώ με τον Σούρμε! Και μόνο που το άρθρο μπορεί να πιέσει με τρόπο τις καταστάσεις και ν' αφυπνίσει κάποιον, εμένα μου φτάνει! Δεν βλέπω και γω τον λόγο που έγινε ζήτημα! Η ολιγωρία υπάρχει και όποιος δεν το βλέπει είναι μονόφθαλμος! Όταν σου δίνει το ΟΚ ο Ιβάν και σου δίνει ζεστό χρήμα για να παίξεις μπάλα, ξέροντας και ότι έρχονται ματσάκια φωτιά που θα κρίνουν πρωτάθλημα, τότε κάνεις άμεσα την δουλειά σου... ;)
Άβαταρ μέλους
hasio_john

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Προτάσεις και Σχόλια για το Paokmania.Gr

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 6 επισκέπτες

metin2 pvp metin2 pvp serverler mt2 pvp metin2 pvp silkroad pvp knight pvp metin2 pvp serverler pvp serverler