Μεταγραφές Καλοκαιριού 2023 Ι

Σχόλια/Κριτική για οτιδήποτε ακούγεται ή γράφεται σχετικά με αγορές πωλήσεις ποδοσφαιριστων στην ομάδα μας...

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2023 Ι

Δημοσίευσηαπό Blackgr4 » Δευτ 29 Μάιος 2023, 16:28

Gospi έγραψε:Καλα για τον Μουργκ δεν νομιζω οτι φταιει αυτος. Αν ο παιχτης λεει σε ολες τις προτασεις οχι, τι να κανει, να τον πιασει απο τον λαιμο?
Επειδη εμεις ημασταν ΤΟΣΟ λακαμαδες και καναμε τα χατηρια του κουτσολιακου και ξεπουλησαμε Πελκα και χρυσοσαμε το λιμο τον Μουργκ, ποσοι πιστευεις ειναι τοσο χαζοι οσο εμεις?
Ανενεργος παιχτης χαμηλου επιπέδου και με σχετικα αλμυρο κασε και φταιει ο Μποτο?
Οσο για τα 6 μυρια στον παγκο, εγω δεν ειδα τον Κουαλιατα οποτε δεν ξερω αν αξιζε ή οχι ή αν απλα δεν αρεσε σρον Λουτσεσκου. Μονο ο Φ. Σοαρες δειχνει να ειναι λιγος κι ας θεωρω ότι θα πρεπε να παρει συνεχομενα ματς.

Στάλθηκε από το Redmi Note 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Ο Κουαλιάτα και στη τελευταία ομάδα της Βραζιλίας δεν παίζει. Μπορεί να είναι τυχαίο, μπορεί και όχι..
In my mind the power i find ~1926~
Άβαταρ μέλους
Blackgr4
 
Δημοσιεύσεις: 1986
Εγγραφή: Παρ 25 Απρ 2014, 22:20

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2023 Ι

Δημοσίευσηαπό Mailman_4 » Δευτ 29 Μάιος 2023, 16:31

Mitsospaoki4 έγραψε:Δεν έχουμε κλείσει ακόμα βδομάδα και η ατμόσφαιρα εδώ μέσα μυρίζει αίμα.
Φαντάζομαι τι θα γίνει μέχρι 31 Αυγούστου.

Βρε μην μασάτε αδέλφια, όλα θα γίνουν.
Θέληση υπάρχει, χρήμα (λογικά ) υπάρχει.


Δεν μπορεί και φέτος να έχουμε τα ίδια .

Όλα δείχνουν ότι θα έχουμε τα ίδια και χειρότερα.
Δεν θα εκπλαγώ αν πωληθεί ο Κωνσταντέλιας 2 μέρες πριν τα προκριματικά και έρθει αντικαταστάτης από καμιά 'Β Ιταλίας ξερω γω. Αυτήν τη διοίκηση έχουμε.
Άβαταρ μέλους
Mailman_4
 
Δημοσιεύσεις: 224
Εγγραφή: Κυρ 30 Απρ 2023, 19:45

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2023 Ι

Δημοσίευσηαπό Gospi » Δευτ 29 Μάιος 2023, 16:31

Μετα απο κοβιντ και παρκαρισμα στον οαγκο ενα 6μηνο δεν εχει καθιερωθει ακομη στην Βραζιλια π ειναι μολις 2 μηνες? Ας περιμενουμε να δουμε τι θα κανει σε κανα 6μηνο. Δεν λεω οτι θα βγαλει ματια, αλλα δεν τον ειδαμε. Οπως δεν ειδαμε και τον Ρικαρντο και δεν παιζει να τον δουμε. Ειδαμε βεβαια πολυ απο Μπισε. Αρα με τετοιο ανταγωνισμο στη θεση, που να τους δουμε ολους αυτους.


Στάλθηκε από το Redmi Note 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
The North Remembers
Άβαταρ μέλους
Gospi
 
Δημοσιεύσεις: 10915
Εγγραφή: Δευτ 15 Δεκ 2008, 23:10

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2023 Ι

Δημοσίευσηαπό obanebane » Δευτ 29 Μάιος 2023, 16:35

Mitsospaoki4 έγραψε:Δεν έχουμε κλείσει ακόμα βδομάδα και η ατμόσφαιρα εδώ μέσα μυρίζει αίμα.
Φαντάζομαι τι θα γίνει μέχρι 31 Αυγούστου.

Βρε μην μασάτε αδέλφια, όλα θα γίνουν.
Θέληση υπάρχει, χρήμα (λογικά ) υπάρχει.


Δεν μπορεί και φέτος να έχουμε τα ίδια .



Τα ίδια θα έχουμε.
Άβαταρ μέλους
obanebane
 
Δημοσιεύσεις: 24575
Εγγραφή: Τρί 10 Μαρ 2009, 00:51
Τοποθεσία: ΚΟΡΙΝΘΟΣ

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2023 Ι

Δημοσίευσηαπό Gospi » Δευτ 29 Μάιος 2023, 16:40

Πως λεγεται αυτος που δεν αλλαζει τπτ στον τροπο λειτουργιας του και περιμενει να αλλαξει το αποτελεσμα?

Στάλθηκε από το Redmi Note 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
The North Remembers
Άβαταρ μέλους
Gospi
 
Δημοσιεύσεις: 10915
Εγγραφή: Δευτ 15 Δεκ 2008, 23:10

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2023 Ι

Δημοσίευσηαπό Mitsospaoki4 » Δευτ 29 Μάιος 2023, 16:40

Για την ώρα δίνω ένα πρώτο περιθώριο στην ομάδα μέχρι τις 21 Ιουνίου, να έχει καλύψει τα βασικά κενά σε φορ , χαφ, εξτρέμ (ίσως και αριστερό Μπακ).

Αν μέχρι τότε δεν έχουν γίνει αυτές οι 3-4 κινήσεις με καλούς παίχτες, τότε ΝΑΙ πάμε για μια απ' τα ίδια
Άβαταρ μέλους
Mitsospaoki4
 
Δημοσιεύσεις: 10828
Εγγραφή: Δευτ 21 Μάιος 2018, 12:53
Τοποθεσία: Θεσσαλονικη - Βολος

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2023 Ι

Δημοσίευσηαπό Special 4 » Δευτ 29 Μάιος 2023, 16:42

sourmenetes έγραψε:Έχουμε αρχίσει την ανακατανομή ευθυνών και ποιος φταίει ή δε φταίει;;

Ολοι φταίνε!

Δηλαδη ότι έχουν παρκάρει 6 εκ στον πάγκο και δεν ξέρουμε πως θα τα βγαλουμε δεν είναι θέμα μποτο;;

Ότι δε βρήκε ομάδα στον μουργκ 4 μήνες είναι θέμα Σάββιδη;;

Να είμαστε σωστοί!

ΟΠΩΣ φταίει ο Σαββίδης και ο λουτσεσκου και όλοι φταίει και αυτός!

Αν δεν μπορεί με 4 εκ να φέρει ικανό παίκτη άσε να τον φέρω γω!

Αν δεν μπορεί να διώξει τον μουργκ τι να το κάνω;

Στάλθηκε από το MAR-LX1A μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Πρεπει ν ειναι πολυ αμπαλοι στη Ναπολι π ειχαν τον Μποτο στις λιστες τους κ εδω εμεις ειμαστε οι μεγαλες μπαλαδοφατσες π κριναμε ποδοσφαιριστες π ο προπονητης δεν εβαλε καθολου ν παιξουν για ν παιζει ο Μπισεσβαρ κ ο Καντουρι

Κ βγαλαμε πορισμα οτι φταιει ο Μποτο ενω παραδεχομαστε ολοι την τραγικη διαχρονικη μεταγραφικη δυσλειτουργια επι Σαββιδη κ των προσωπων π διατηρει στις αντιστοιχες θεσεις στα γραφεια οι οποιοι ειναι αμετακινητοι τοσα χρονια τωρα

Δυο φορες υπεβαλλε παραιτηση ο Μποτο

Αμα δεν ηταν ή δεν ειναι ικανοποιημενοι απο τον Μποτο ν εκαναν αποδεκτες τις παραιτησεις του

Αλλος ειναι αυτος π δεν παραιτειται μ τιποτα ενω απετυχε επι δυο συνεχομενες χρονιες κ πληρωνεται μ 1,8 μυρια τ χρονο

Δεν εχει καμια αναγκη ο Μποτο

Δουλεια μηπως δεν θα βρει σ καποια ομαδα πιο προηγμεμενου πρωταθληματος?

Οχι θ κατσει εδω ν του αλλαζουν τ πλανο ανα 10 ημερες κ ν γινονται μεταγραφες απο μια παραλληλη scouting team που ούτε καν τον ρωταει
Άβαταρ μέλους
Special 4
 
Δημοσιεύσεις: 2146
Εγγραφή: Σάβ 08 Οκτ 2022, 21:00

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2023 Ι

Δημοσίευσηαπό nunies4 » Δευτ 29 Μάιος 2023, 16:47

Gospi έγραψε:
sourmenetes έγραψε:
Gospi έγραψε:Ολιβειρα Μπραντον.

Στάλθηκε από το Redmi Note 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Ποιος έμεινε;

Στάλθηκε από το MAR-LX1A μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Θα φανει. Ασε π το αν θα μεινουν ή οχι δεν σημαινει οτι δεν επαιξε εισηγηση παραμονης. Αν ζητησαν τρελα λεφτα και τελικα δεν μεινουν, δεν θα αναιρεσει το γεγονος οτι καποιος τους αξιολογησε ως ιδανικους για εναν ΠΑΟΚ διεκδικητη στοχων.
Αλλα κατσε μην παθουμε καμια ζημια μ αυτους, και μας τους φερουν πισω ως εξαιρετικες λυσεις...
ΠΑΟΚ εισαι "sign re malaka"

Στάλθηκε από το Redmi Note 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Από τις λίγες φορές που συμφωνούμε. Έχεις δίκιο. Η εισήγηση υπήρξε. Αν δηλαδή χτύπα ξύλο ο Νέλσον έλεγε θέλω 700 το χρόνο και ο Τόμας 300 θα υπέγραφαν. Κάποιος δηλαδή αγωνιστικά έκρινε ότι κάνουν.
Αυτό βέβαια ήταν πριν 2 μήνες. Πολύ πιθανό να άλλαξαν γνώμη στην ομάδα στην πορεία και να μην τους κρατούσαν ούτε τσάμπα
Τελευταία επεξεργασία από nunies4 και Δευτ 29 Μάιος 2023, 16:47, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Άβαταρ μέλους
nunies4
 
Δημοσιεύσεις: 11932
Εγγραφή: Τρί 20 Ιούλ 2021, 08:06

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2023 Ι

Δημοσίευσηαπό Minority4 » Δευτ 29 Μάιος 2023, 16:47

Χωρίς να θέλω να μπω σε μια ατέρμονη συζήτηση, πως ακριβώς γνωρίζουμε ότι υπέβαλλε παραίτηση ή τον ζητούσε η Νάπολι τον Μπότο ;
Επειδή γράφτηκε στον τύπο ;

Τέσπα.

Ρίξτε κανά παππά να στανιάρουμε, δεν μπορεί κάτι θα πιάσουμε ειδικά στον φορ.
Δεν θα είναι 29-32 ετών, να μείνει ελεύθερος στα κοντά ; Εκεί γύρω δεν είμεθα ;
Άβαταρ μέλους
Minority4
 
Δημοσιεύσεις: 2919
Εγγραφή: Τρί 15 Μάιος 2018, 10:42

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2023 Ι

Δημοσίευσηαπό Gospi » Δευτ 29 Μάιος 2023, 16:49

Βεβαια αν ειχαν δεχθει πριν κανα διμηνο την πρόταση και ανανεωναν, σημερα θα χαμε υποθηκευσει το μελλον της ομαδας με δυο κατω του μετριου φορ.
Αυτο δεν ειναι σχεδιασμος αλλα τζογος.
Τζογος με τακεφτα του Ιβαν και μς την ψυχικη ηρεμια των οπαδων

Στάλθηκε από το Redmi Note 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
The North Remembers
Άβαταρ μέλους
Gospi
 
Δημοσιεύσεις: 10915
Εγγραφή: Δευτ 15 Δεκ 2008, 23:10

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2023 Ι

Δημοσίευσηαπό navigator11 » Δευτ 29 Μάιος 2023, 16:50

Mitsospaoki4 έγραψε:Δεν έχουμε κλείσει ακόμα βδομάδα και η ατμόσφαιρα εδώ μέσα μυρίζει αίμα.
Φαντάζομαι τι θα γίνει μέχρι 31 Αυγούστου.

Βρε μην μασάτε αδέλφια, όλα θα γίνουν.
Θέληση υπάρχει, χρήμα (λογικά ) υπάρχει.


Δεν μπορεί και φέτος να έχουμε τα ίδια .


Στο υπογράφω ότι αν αφεθεί να επικρατεί η ίδια ατμόσφαιρα μέχρι 31/8 ή το φόρουμ δε θα υπάρχει ή όλοι μας θα είμαστε παρελθόν από εδώ μέσα. Και δεν αστειεύομαι καθόλου.
Τις φυλακές και τα τρελοκομεία γεμίσαμε και δε χωράμε άλλο πια. Νόημα στη ζωή μας δίνουν μόνο τα 4 σου γράμματα!!!
Άβαταρ μέλους
navigator11
 
Δημοσιεύσεις: 17960
Εγγραφή: Δευτ 25 Μάιος 2009, 09:35

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2023 Ι

Δημοσίευσηαπό Mailman_4 » Δευτ 29 Μάιος 2023, 16:51

Gospi έγραψε:Βεβαια αν ειχαν δεχθει πριν κανα διμηνο την πρόταση και ανανεωναν, σημερα θα χαμε υποθηκευσει το μελλον της ομαδας με δυο κατω του μετριου φορ.
Αυτο δεν ειναι σχεδιασμος αλλα τζογος.
Τζογος με τακεφτα του Ιβαν και μς την ψυχικη ηρεμια των οπαδων

Στάλθηκε από το Redmi Note 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Θέλω να πιστεύω ότι οι προτάσεις ανανέωσης έγιναν για την διαχείριση της ψυχολογίας δύο παικτών που τους είχαν για διώξιμο.
Άβαταρ μέλους
Mailman_4
 
Δημοσιεύσεις: 224
Εγγραφή: Κυρ 30 Απρ 2023, 19:45

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2023 Ι

Δημοσίευσηαπό sourmenetes » Δευτ 29 Μάιος 2023, 16:53

Mailman_4 έγραψε:
Mitsospaoki4 έγραψε:Δεν έχουμε κλείσει ακόμα βδομάδα και η ατμόσφαιρα εδώ μέσα μυρίζει αίμα.
Φαντάζομαι τι θα γίνει μέχρι 31 Αυγούστου.

Βρε μην μασάτε αδέλφια, όλα θα γίνουν.
Θέληση υπάρχει, χρήμα (λογικά ) υπάρχει.


Δεν μπορεί και φέτος να έχουμε τα ίδια .

Όλα δείχνουν ότι θα έχουμε τα ίδια και χειρότερα.
Δεν θα εκπλαγώ αν πωληθεί ο Κωνσταντέλιας 2 μέρες πριν τα προκριματικά και έρθει αντικαταστάτης από καμιά 'Β Ιταλίας ξερω γω. Αυτήν τη διοίκηση έχουμε.
Και πολύ χειρότερα!

Είναι πασιφανές!

Από παντού φαίνεται ότι θα πάμε για ομάδα β εθνικής με παίκτες από τη Β ομάδα και από κογκολια!

Και ο μικρός Σαββίδης όσα είπε ήταν. Για να μη φάει ξύλο από τον κόσμο.

Επίσης θα πωληθεί και οι κοταρσκι, ΖΙΒΚΟΒΙΤΣ, ΑΟΥΓΚΟΥΣΤΟ και θα φέρουμε πίσω ηλιαδη, χαλκιά και μπαλαρα!

Στάλθηκε από το MAR-LX1A μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
ΠΑΟΚ - ΠΟΝΤΟΣ - ΠΡΟΣΦΥΓΙΑ
Οι μνημες μας ακολουθουν...
Άβαταρ μέλους
sourmenetes
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 27830
Εγγραφή: Δευτ 21 Σεπ 2009, 21:39
Τοποθεσία: sourmena

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2023 Ι

Δημοσίευσηαπό aivas19 » Δευτ 29 Μάιος 2023, 16:56

Mailman_4 έγραψε:
Mitsospaoki4 έγραψε:Δεν έχουμε κλείσει ακόμα βδομάδα και η ατμόσφαιρα εδώ μέσα μυρίζει αίμα.
Φαντάζομαι τι θα γίνει μέχρι 31 Αυγούστου.

Βρε μην μασάτε αδέλφια, όλα θα γίνουν.
Θέληση υπάρχει, χρήμα (λογικά ) υπάρχει.


Δεν μπορεί και φέτος να έχουμε τα ίδια .

Όλα δείχνουν ότι θα έχουμε τα ίδια και χειρότερα.
Δεν θα εκπλαγώ αν πωληθεί ο Κωνσταντέλιας 2 μέρες πριν τα προκριματικά και έρθει αντικαταστάτης από καμιά 'Β Ιταλίας ξερω γω. Αυτήν τη διοίκηση έχουμε.

Τρολαρεις;
Άβαταρ μέλους
aivas19
 
Δημοσιεύσεις: 10271
Εγγραφή: Δευτ 27 Απρ 2020, 23:20

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2023 Ι

Δημοσίευσηαπό obanebane » Δευτ 29 Μάιος 2023, 16:56

Ρε σεις ο ΠΑΟΚ ,δεν είναι θελκτικός προορισμός, ίσως περισσότερο από ποτέ αυτό το καλοκαίρι στα χρόνια του Σαββίδη στην ομάδα.
Πώς θα πείσουμε τους 2-3 παιχταράδες που θέλει η ομάδα να έρθουν μέχρι τα τέλη του Ιουνίου;
Στην Τουρκία και η κουτσή Μαρία, δίνει συμβόλαια αρκετά πάνω από μύριο, οι αραβικες πλέον με τα λεφτά που δίνουν προσελκύουν όλους τους παίχτες που συνδυάζουν εμπειρία,ποιότητα και προσωπικότητα που θα μπορούσαν να έρθουν σε εμάς.
Οι πραγματικά ελπιδοφόροι και όχι οι ντεμέκ που φέρνουμε εμείς, προτιμούν βελγια, ολλανδιες.
Δε μένουν πολλές επιλογές.
Μόνο από τύχη πλέον θα μας βγει ποδοσφαιριστής ή από σκαουτινγκ, το οποίο αγνοείται,άντε και κανένα δανεισμό.
Τα δικά μας παιδιά, πωλούνται με τα πρώτα τους 10-15 καλά παιχνίδια,πως θα φτιάξεις ομάδα, όταν αντικαθιστάς τον Πέλκα με τον Μουργκ, τον Τζολη με τον Μπραντον και τον Γιαννούλη με τον Σοαρες;
Δεν βλέπω φως πλέον, έχουμε μπει σε έναν φαύλο κύκλο και δεν ξέρω πως αυτό θα αλλάξει, ο κόσμος είναι ξενερωμενος, η ομάδα έχει γίνει ντεκαβλε και ο ανταγωνισμός, ξεφεύγει.
Άβαταρ μέλους
obanebane
 
Δημοσιεύσεις: 24575
Εγγραφή: Τρί 10 Μαρ 2009, 00:51
Τοποθεσία: ΚΟΡΙΝΘΟΣ

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Μεταγραφολογία

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 8 επισκέπτες