Ιβάν Σαββίδης VI

Σχόλια γιά την Διοίκηση της ΠΑΕ και όλα τα σχετικά...

Re: Ιβάν Σαββίδης VI

Δημοσίευσηαπό trouman » Πέμ 16 Φεβ 2023, 22:21

Στο μπουρδέλο που ζούμε που είναι στημένα και τα δοκάρια,

τα καθίκια όλα που λυμαίνονται τον χώρο θα καταφέρουν στο τέλος,

αφού έχουν γαμήσει τα πάντα,

να βγάλουν φταίχτη τον Ιβάν στα μάτια του κόσμου του ΠΑΟΚ, ο οποίος είναι πάντα πρόθυμος για τέτοια...
trouman
 
Δημοσιεύσεις: 4885
Εγγραφή: Σάβ 15 Μάιος 2010, 09:47

Re: Ιβάν Σαββίδης VI

Δημοσίευσηαπό Psuxo_logos » Πέμ 16 Φεβ 2023, 23:54

renegade έγραψε:Δηλαδή δίνει ο Ιβάν το οκ να τα μ@μησουν όλα επικοινωνιακα και το πράγμα κολλάει στο ότι οι κ.κ και δούκας δεν γράφουν τις ανακοινώσεις?

Το οπαδικό κίνημα του ΠΑΟΚ που είναι?
Πόσο δύσκολο ήταν να βγει μια λυτή ανακοίνωση του τύπου " θεωρούμε την Νόβα εχθρό του ΠΑΟΚ,οποίος την έχει στο σπίτι του ή στο μαγαζί του θα αντιμετωπίζεται το ίδιο " , υπογεγραμμένη από όλους τους συνδέσμους.
Ο ΑΣ που είναι?

Ο λαός τους ΠΑΟΚ που είναι ρε παιδιά; Είμαι 30 χρόνων δεν έχω ξανά δει τέτοια ηττοπάθεια και χαλάρωση.


ΓΙΑΤΙ;;;;


Sent from my iPhone using Tapatalk
Άβαταρ μέλους
Psuxo_logos
 
Δημοσιεύσεις: 572
Εγγραφή: Δευτ 23 Αύγ 2021, 14:40

Re: Ιβάν Σαββίδης VI

Δημοσίευσηαπό Montrealiotis » Παρ 17 Φεβ 2023, 03:19

renegade έγραψε:Δηλαδή δίνει ο Ιβάν το οκ να τα μ@μησουν όλα επικοινωνιακα και το πράγμα κολλάει στο ότι οι κ.κ και δούκας δεν γράφουν τις ανακοινώσεις?

Το οπαδικό κίνημα του ΠΑΟΚ που είναι?
Πόσο δύσκολο ήταν να βγει μια λυτή ανακοίνωση του τύπου " θεωρούμε την Νόβα εχθρό του ΠΑΟΚ,οποίος την έχει στο σπίτι του ή στο μαγαζί του θα αντιμετωπίζεται το ίδιο " , υπογεγραμμένη από όλους τους συνδέσμους.
Ο ΑΣ που είναι?

Έτσι… ο περίφημος λαός του και το οργανωμένο κίνημα του κάνει κοκοκο.
Περιμένουμε τον Ιβαν να μπει μπροστά πάλι, και υψηλή κριτική σε όλους τους άλλους που κοιμούνται….
Έχει χρόνια που νοσεί το οπαδικό μας κίνημα…
Άβαταρ μέλους
Montrealiotis
 
Δημοσιεύσεις: 2656
Εγγραφή: Κυρ 19 Απρ 2020, 20:20

Re: Ιβάν Σαββίδης VI

Δημοσίευσηαπό van rooy » Παρ 17 Φεβ 2023, 08:14

Είμαι έτοιμος για ban.

Κατά την προσωπική μου άποψη χωρίς αποδείξεις αλλά μόνο με άπειρες ενδείξεις νομίζω ότι ο Ιβαν δεν ασχολείται με τον ΠΑΟΚ...
Άβαταρ μέλους
van rooy
 
Δημοσιεύσεις: 655
Εγγραφή: Τρί 19 Φεβ 2019, 13:15

Re: Ιβάν Σαββίδης VI

Δημοσίευσηαπό astral » Παρ 17 Φεβ 2023, 08:37

Δεν προκύπτει αυτό έτσι όπως το γράφεις.
Φυσικά και δεν είναι ιδανικό ότι υπάρχει απόσταση και δεν μπορεί να είναι εδώ, αλλά δεν μπορούμε να πούμε ότι δεν ασχολείται καθόλου.

Στην τελική το θέμα είναι να κάνει ο καθένας ότι και όσο μπορεί. Εγώ πιστεύω ότι ο Ιβάν , δεδομένων των συνθηκών , το κάνει .

Οι υπόλοιποι , μόνο ανάθεση , γκρίνια και περιμένουμε να βρεξει λύσεις. Στις μεταγραφές μερικοί κουβέντιαζαν για επισκέψεις στα γραφεία επειδή δεν ήρθε ένας φορ.

Έτοιμοι να σκίσουμε με την ΔΙΚΗ μας διοίκηση με όλη την αυστηρότητα. Για την ΚΕΔ, τους δικαστές, τον Αυγενακη , τον Μητσοτάκη, τη Νόβα και το κακό συναπάντημα, το μόνο που ξέρουμε είναι ανάθεση στον Ιβάν να μας σώσει.

Δυστυχώς ηττοπάθεια και κατάθλιψη υπάρχει σε όλη την κοινωνία και αναπόφευκτα εκφράζεται και στο ποδόσφαιρο.

Ποτέ δεν είναι αργά να κάνουμε κι εμείς κάτι.
Άβαταρ μέλους
astral
 
Δημοσιεύσεις: 6908
Εγγραφή: Τρί 11 Αύγ 2020, 13:19

Re: Ιβάν Σαββίδης VI

Δημοσίευσηαπό van rooy » Παρ 17 Φεβ 2023, 09:21

το δεν ασχολείται ...δεν έχει να κάνει με το δεν θέλει...
Άβαταρ μέλους
van rooy
 
Δημοσιεύσεις: 655
Εγγραφή: Τρί 19 Φεβ 2019, 13:15

Re: Ιβάν Σαββίδης VI

Δημοσίευσηαπό eorptol1 » Παρ 17 Φεβ 2023, 21:39

astral έγραψε:Δεν προκύπτει αυτό έτσι όπως το γράφεις.
Φυσικά και δεν είναι ιδανικό ότι υπάρχει απόσταση και δεν μπορεί να είναι εδώ, αλλά δεν μπορούμε να πούμε ότι δεν ασχολείται καθόλου.

Στην τελική το θέμα είναι να κάνει ο καθένας ότι και όσο μπορεί. Εγώ πιστεύω ότι ο Ιβάν , δεδομένων των συνθηκών , το κάνει .

Οι υπόλοιποι , μόνο ανάθεση , γκρίνια και περιμένουμε να βρεξει λύσεις. Στις μεταγραφές μερικοί κουβέντιαζαν για επισκέψεις στα γραφεία επειδή δεν ήρθε ένας φορ.

Έτοιμοι να σκίσουμε με την ΔΙΚΗ μας διοίκηση με όλη την αυστηρότητα. Για την ΚΕΔ, τους δικαστές, τον Αυγενακη , τον Μητσοτάκη, τη Νόβα και το κακό συναπάντημα, το μόνο που ξέρουμε είναι ανάθεση στον Ιβάν να μας σώσει.

Δυστυχώς ηττοπάθεια και κατάθλιψη υπάρχει σε όλη την κοινωνία και αναπόφευκτα εκφράζεται και στο ποδόσφαιρο.

Ποτέ δεν είναι αργά να κάνουμε κι εμείς κάτι.

ολη η αληθεια εδω.....
Άβαταρ μέλους
eorptol1
 
Δημοσιεύσεις: 9781
Εγγραφή: Τρί 08 Νοέμ 2016, 19:58

Re: Ιβάν Σαββίδης VI

Δημοσίευσηαπό Miles » Παρ 10 Μαρ 2023, 16:00

(…) Από τις αλλεπάλληλες συναντήσεις που είχα με υποψηφίους του διαγωνισμού έχω συγκρατήσει ορισμένες απόψεις που διατύπωσαν. Θα αναφέρω αυτές τις απόψεις χωρίς να ονοματίσω εκείνους που τις εξέφεραν, γιατί αυτό που πρέπει να κρατήσουμε είναι οι νοοτροπίες με τις οποίες αναμετρηθήκαμε και όχι κάποιου είδους ονοματολαγνεία. Ενας υποψήφιος λοιπόν, μου εξομολογήθηκε ότι θα κάνει ό,τι περνάει από το χέρι του για να «πέσει» ο διαγωνισμός στο ΣτΕ.

Φαντάζομαι εννοούσε ότι θα δώσει τη νόμιμη, νομική μάχη ενώπιον του συνταγματικού δικαστηρίου –τι άλλο; Ενας άλλος υποψήφιος μου παρουσίασε επιχειρηματικό πλάνο στο οποίο υπολογιζόταν ότι το μέγιστο ποσό που θα μπορούσε να προσφέρει για την άδεια διασφαλίζοντας τη βιωσιμότητα του σταθμού, ήταν 3,5 εκ. ευρώ! Ενας τρίτος, ειλικρινής υποψήφιος μου είπε ότι το να ζητάει το κράτος 250 εκατομμύρια ευρώ για μία δεκαετία από μία αγορά η οποία προβλέπεται να έχει τζίρο 2,5 δισεκατομμύρια είναι απολύτως λογικό –«decent» είναι η αγγλική λέξη που χρησιμοποίησε.


Το απόσπασμα είναι από το βιβλίο του πρώην υπουργού Ν. Παππά, όπου αναφέρετε στο παρασκήνιο από τον διαγωνισμό για τις τηλεοπτικές άδειες. Εύκολα κάποιος καταλαβαίνει ποιος είναι ο τελευταίος που αναφέρει και τις διαφορές με τους άλλους...
Miles
 
Δημοσιεύσεις: 5080
Εγγραφή: Δευτ 21 Δεκ 2020, 20:17

Re: Ιβάν Σαββίδης VI

Δημοσίευσηαπό Mitsospaoki4 » Παρ 10 Μαρ 2023, 16:06

Ακόμα πιο εύκολα καταλαβαίνεις και ποιος είναι ο πρώτος που αναφέρει..
Άβαταρ μέλους
Mitsospaoki4
 
Δημοσιεύσεις: 10828
Εγγραφή: Δευτ 21 Μάιος 2018, 12:53
Τοποθεσία: Θεσσαλονικη - Βολος

Re: Ιβάν Σαββίδης VI

Δημοσίευσηαπό Miles » Παρ 10 Μαρ 2023, 16:15

Πολλοί οι υποψήφιοι: Κυριακού, Βαρδινογιάννης, Χοντρός, Αλαφούζος, ο μακαρίτης, δηλαδή σχεδόν όλοι.
Miles
 
Δημοσιεύσεις: 5080
Εγγραφή: Δευτ 21 Δεκ 2020, 20:17

Re: Ιβάν Σαββίδης VI

Δημοσίευσηαπό prist64 » Παρ 10 Μαρ 2023, 18:42

αφηστε τον ανθρωπο στην ησυχια του
εχει τοσα πραγματα που τον απασχολουν κι εμεις τον νταλκά μας

εφερε τον προπονητη των νταμπλ

εφερε ΤΔ ή οπως αλλοιως θελετε πειτε τον,που λιγα χρονια πριν μονο για διακοπες θα ερχοταν στην Ελλαδα

ριχνει ενα σκασμο λεφτα στις ακαδημιες,που τα αποτελεσματα της δουλειας που γινεται
ειναι παραπανω απο τα προσδοκωμενα

πληρωμενοι ολοι στην ωρα τους

εδωσε και ενα μπατζετ και ειπε,οριστε αυτα ειναι

τι άλλο να κανει δηλαδη?

ας κανουν κουμαντο αυτοι, που πληρωνει για να "τρεξουν" την ομαδα
ΚΙ ΟΜΩΣ.....ΟΛΟΙ ΧΡΕΙΑΖΟΝΤΑΙ
prist64
 
Δημοσιεύσεις: 7019
Εγγραφή: Σάβ 09 Αύγ 2014, 11:36

Re: Ιβάν Σαββίδης VI

Δημοσίευσηαπό potamda » Κυρ 26 Μαρ 2023, 23:10

Επειδή κάτι τέτοιο αφήνεται να εννοηθεί... Θα είναι αύριο παρών ο ίδιος στη συνάντηση των προέδρων στην Αθήνα;

Λίγο δύσκολο μου φαίνεται...
Se non la ami quando perde non amarla quando vince...
Άβαταρ μέλους
potamda
 
Δημοσιεύσεις: 5167
Εγγραφή: Τετ 18 Μαρ 2009, 18:52
Τοποθεσία: όπου γης και πατρίς...

Re: Ιβάν Σαββίδης VI

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Κυρ 26 Μαρ 2023, 23:11

Για βίντεο κλήση λένε. ΑΝ.
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46914
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Ιβάν Σαββίδης VI

Δημοσίευσηαπό potamda » Κυρ 26 Μαρ 2023, 23:18

Αυτό πιο λογικό, αλλά σίγουρα όχι ισότιμο. Ας τους αφήσει να σφαχτούν.
Se non la ami quando perde non amarla quando vince...
Άβαταρ μέλους
potamda
 
Δημοσιεύσεις: 5167
Εγγραφή: Τετ 18 Μαρ 2009, 18:52
Τοποθεσία: όπου γης και πατρίς...

Re: Ιβάν Σαββίδης VI

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Κυρ 26 Μαρ 2023, 23:24

Θα πάει και ο Γκαγκάτσης εκ μέρους της ΠΑΕ ΠΑΟΚ. Ή ο Κυρ Κυρ. Κάτσε να ψάξω..


Γκαγκάτσης.
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46914
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Διοικητικά

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 10 επισκέπτες