Μεταγραφές Καλοκαιριού 2022 III

Σχόλια/Κριτική για οτιδήποτε ακούγεται ή γράφεται σχετικά με αγορές πωλήσεις ποδοσφαιριστων στην ομάδα μας...

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2022 III

Δημοσίευσηαπό joshua » Πέμ 11 Αύγ 2022, 18:40

Λεει παντως ο george και το λεμε και οι υπολοιποι πως ο αποκλεισμος επηρεασε οικονομικα τον μεταγραφικο σχεδιασμο σε βαθμο κακουργηματος...Αναρωτιεμαι τωρα...Ημασταν θεωρητικα ετοιμοι να κανουμε 1-2 μεταγραφες αμεσως μετα τους Βουλγαρους...Μας εξασφαλιζε κανεις οτι θα περνουσαμε τους επομενους 2 γυρους και μαλιστα τον τελευταιο απεναντι σε μια σημαντικα καλυτερη ομαδα απο τις υπολοιπες? Τι θα καναμε τοτε ? Θα διωχναμε και αυτους που πηραμε? Εγω δεν πιστευω οτι ειναι μονο οικονομικο το προβλημα,πιστευω περισσοτερο οτι ειναι θεμα εκνευρισμου της ιδιοκτησιας εν μερη δικαιολογημενου.
Time to get it, before you let it get to you
Here he comes now, stick to your guns and let him through
Άβαταρ μέλους
joshua
 
Δημοσιεύσεις: 24081
Εγγραφή: Σάβ 15 Μάιος 2010, 19:33

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2022 III

Δημοσίευσηαπό JohnDag » Πέμ 11 Αύγ 2022, 18:41

Όχι, δεν κατάλαβες καλά.

Είπα τι (θα) κάνω εγώ.

Ο καθένας είναι ελεύθερος να πράξει κατά βούληση, ποιος είμαι εγώ που θα επιβάλλω σε ένα ολόκληρο φόρουμ τι θα γράφει και τι θα λέει;

Προς Θεού...

Στάλθηκε από το SM-A528B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Τελευταία επεξεργασία από JohnDag και Πέμ 11 Αύγ 2022, 18:42, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Άβαταρ μέλους
JohnDag
 
Δημοσιεύσεις: 3825
Εγγραφή: Πέμ 31 Μάιος 2018, 13:33

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2022 III

Δημοσίευσηαπό sourmenetes » Πέμ 11 Αύγ 2022, 18:41

Βλέπεις όταν το ρίχνουμε στην παλαβή είναι καλύτερα...

Λες και είπε κανείς ότι όλα είναι σωστά δομημένα!

Οκ.

Το. Δούλεμα πάει σύννεφο λες και μιλάνε 15χρονα μεταξύ τους

Στάλθηκε από το MAR-LX1A μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
ΠΑΟΚ - ΠΟΝΤΟΣ - ΠΡΟΣΦΥΓΙΑ
Οι μνημες μας ακολουθουν...
Άβαταρ μέλους
sourmenetes
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 27850
Εγγραφή: Δευτ 21 Σεπ 2009, 21:39
Τοποθεσία: sourmena

Μεταγραφές Καλοκαιριού 2022 III

Δημοσίευσηαπό Мир » Πέμ 11 Αύγ 2022, 18:42

Δεν γίνεται να πάρουμε 10 στόπερ για να παίζουν οι 2 καθε 7 μέρες.
6 ειναι υπεραρκετοί ως ποσότητα με δεδομένο ότι ο Μιχαηλιδης επιστρέφει απο χιαστούς.
Κανονικά το ροστερ θέλει 5 κανονικά* στοπερ για το πρόγραμμα μας φετος.

* =να μην καντουριζουν
Άβαταρ μέλους
Мир
 
Δημοσιεύσεις: 6427
Εγγραφή: Τετ 16 Ιούλ 2014, 23:44
Τοποθεσία: London

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2022 III

Δημοσίευσηαπό panpangr77 » Πέμ 11 Αύγ 2022, 18:43

Εγώ δεν πιστεύω ότι δεν θα γίνει άλλη προσθήκη . Και ελπίζω να γίνουν δύο προσθήκες και αυτές θα είναι δανεικοί παίκτες. Δεν θα αφήσουν την ομάδα τόσο απροστάτευτη ειδικά αν φύγουν Αγκουστο και Κουρτίτς.
panpangr77
 
Δημοσιεύσεις: 6905
Εγγραφή: Πέμ 30 Ιαν 2014, 12:55
Τοποθεσία: ΤΖΙΤΖΙΦΙΕΣ

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2022 III

Δημοσίευσηαπό MikeStr4 » Πέμ 11 Αύγ 2022, 18:48

Μετά τον τραυματισμό του Νορβηγού Νεστα, και την πώληση του Μιχάι γνωρίζει κανένας αν ο Ναρει έχει κάνει κανένα ματς σαν στόπερ ;;;;
MikeStr4
 
Δημοσιεύσεις: 326
Εγγραφή: Πέμ 07 Ιαν 2021, 15:28

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2022 III

Δημοσίευσηαπό omerta76 » Πέμ 11 Αύγ 2022, 18:51

Δανεικοί προς το τέλος, ειδικά αν πέσει καμία γιουχα στα πρώτα δύο εντος, πόσο μάλλον αν γκελαρεις σε αυτά.
Ο Μπέος παντως πόσα να θέλει για τον Φερνάντεζ, δεκαρι που παίζει κ αριστερά, ταμάμ για Λουτσεσκου.
Ευχαριστούμε για την υπέροχη ομάδα των δυο Νταμπλ!
Άβαταρ μέλους
omerta76
 
Δημοσιεύσεις: 2077
Εγγραφή: Δευτ 05 Ιαν 2015, 15:36
Τοποθεσία: Ελλαδα

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2022 III

Δημοσίευσηαπό joshua » Πέμ 11 Αύγ 2022, 18:52

Ουσιαστικα ο Λουτσεσκου εναν παικτη εχει ζητησει και εχει ζητησει οχι εξτρα παικτη, αλλα παικτη βασικη στοχευση απο την αρχη της μεταγραφικης περιοδου που δεν προλαβε να ερθει. Δεν νομιζω οτι πιστευει κανεις οτι ο Σαββιδης αρνειται πεισματικα να κανει μια οικονομικη ''θυσια'' της ταξης των 500.000 για εναν παικτη κομβικο για τον προπονητη του.Ειναι ενα ποσο αστειο για τα δεδομενα της ομαδας ακομα και υπο τις τωρινες συνθηκες,ποσο που χανεται και κερδιζεται καθημερινα στα παζαρια των αποχωρησεων. Αλλοι ειναι οι λογοι αν επιλεξει να επιμεινει στην αρνηση,λιγοτερο η περισσοτεροι υπερβολικοι,λιγοτερο η περισσοτερο λαθος για τον καθενα.
Time to get it, before you let it get to you
Here he comes now, stick to your guns and let him through
Άβαταρ μέλους
joshua
 
Δημοσιεύσεις: 24081
Εγγραφή: Σάβ 15 Μάιος 2010, 19:33

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2022 III

Δημοσίευσηαπό gika » Πέμ 11 Αύγ 2022, 18:55

omerta76 έγραψε:Δανεικοί προς το τέλος, ειδικά αν πέσει καμία γιουχα στα πρώτα δύο εντος, πόσο μάλλον αν γκελαρεις σε αυτά.
Ο Μπέος παντως πόσα να θέλει για τον Φερνάντεζ, δεκαρι που παίζει κ αριστερά, ταμάμ για Λουτσεσκου.


Δεν μπορώ αλλά δεκαριά που παίζουν κι αριστερά. Δεν το αντέχω.
Δεκάρι σαν τον Βουκιτς αλλά με τα τρεξίματα του Πελκα θέλω.
Με αλεργια στο να παίζει αριστερά.
Άβαταρ μέλους
gika
 
Δημοσιεύσεις: 17229
Εγγραφή: Δευτ 28 Ιαν 2008, 15:52
Τοποθεσία: Λονδίνο

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2022 III

Δημοσίευσηαπό sourmenetes » Πέμ 11 Αύγ 2022, 18:56

MikeStr4 έγραψε:Μετά τον τραυματισμό του Νορβηγού Νεστα, και την πώληση του Μιχάι γνωρίζει κανένας αν ο Ναρει έχει κάνει κανένα ματς σαν στόπερ ;;;;
Τα λεμε σε 2 3 μέρες!

Μας γράφετε στα παπαρια σας και η ειρωνεία δίνει και παίρνει.

Στάλθηκε από το MAR-LX1A μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
ΠΑΟΚ - ΠΟΝΤΟΣ - ΠΡΟΣΦΥΓΙΑ
Οι μνημες μας ακολουθουν...
Άβαταρ μέλους
sourmenetes
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 27850
Εγγραφή: Δευτ 21 Σεπ 2009, 21:39
Τοποθεσία: sourmena

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2022 III

Δημοσίευσηαπό icue » Πέμ 11 Αύγ 2022, 18:58

Αν δεν ερθουν παντως, αντικειμενικα θα ειναι παραδοξο και ισως παγκοσμιως πρωτοτυπο να εχεις τοσο ακριβο προπονητη και να μην τους φερνεις παικτες για δευτερη συνεχομενη χρονια. Δεν μπορω να πιστεψω οτι αυτο ηταν το πλανο.
icue
 
Δημοσιεύσεις: 6362
Εγγραφή: Δευτ 24 Ιουν 2019, 11:45

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2022 III

Δημοσίευσηαπό panpangr77 » Πέμ 11 Αύγ 2022, 18:59

Πιστεύεται ότι έχει πεισμώσει ο Ιβάν και δεν δίνει λεφτά ?Εγώ δεν το πιστεύω αυτό ,πιστεύω το πρόβλημα είναι οι παίκτες που κάθονται στα συμβόλαια τους Ζάμπα και Μουργκ ,νιώθω ότι θα φύγουν αυτοί θα έρθουν παίκτες ,στην χειρότερη περίπτωση να είναι παίκτες από τις μεγάλες ομάδες της Πορτογαλίας .
panpangr77
 
Δημοσιεύσεις: 6905
Εγγραφή: Πέμ 30 Ιαν 2014, 12:55
Τοποθεσία: ΤΖΙΤΖΙΦΙΕΣ

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2022 III

Δημοσίευσηαπό Magpies4 » Πέμ 11 Αύγ 2022, 19:04

gika έγραψε:
omerta76 έγραψε:Δανεικοί προς το τέλος, ειδικά αν πέσει καμία γιουχα στα πρώτα δύο εντος, πόσο μάλλον αν γκελαρεις σε αυτά.
Ο Μπέος παντως πόσα να θέλει για τον Φερνάντεζ, δεκαρι που παίζει κ αριστερά, ταμάμ για Λουτσεσκου.


Δεν μπορώ αλλά δεκαριά που παίζουν κι αριστερά. Δεν το αντέχω.
Δεκάρι σαν τον Βουκιτς αλλά με τα τρεξίματα του Πελκα θέλω.
Με αλεργια στο να παίζει αριστερά.


Αυτό με το 10άρι που παίζει και αριστερά είναι μιά παπαριά του Λουτσέσκου που στην Λίγδα το ξέρουν όλοι και μας αντιμετωπίζουν κατάλληλα. Ουσιαστικά αν τον ΠΑΟΚ τον στείλεις να παίζει απ τα πλάγια και ειδικά τα αριστερά που παίζει ο συγκεκριμένος, η ομάδα δεν βγάζει τελικές. Δεν θέλω να επεκταθώ γιατί θα είμαι πολύ οφφ.

Η ομάδα θέλει κανονικό 10άρι, το οποίο για να το φέρεις χρειάζεται να ξηλωθείς. Μην πώ οτι θέλει και κανονικά εξτρέμ και όχι χάφ που παίζουν καί εξτρέμ. Το κόβω εδώ.
Άβαταρ μέλους
Magpies4
 
Δημοσιεύσεις: 4471
Εγγραφή: Σάβ 27 Δεκ 2014, 04:06

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2022 III

Δημοσίευσηαπό joshua » Πέμ 11 Αύγ 2022, 19:05

Μα αυτο λεω pan,οτι δεν ειναι οικονομικο το θεμα,θεμα εκνευρισμου λογω χειρισμου υποθεσεων απο τους υφισταμενους του λεω πως πιστευω οτι ειναι. Βεβαια τον Ζαμπα πχ στον ΠΑΟΚ αυτος ουσιαστικα τον εφερε...
Time to get it, before you let it get to you
Here he comes now, stick to your guns and let him through
Άβαταρ μέλους
joshua
 
Δημοσιεύσεις: 24081
Εγγραφή: Σάβ 15 Μάιος 2010, 19:33

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2022 III

Δημοσίευσηαπό Asimos » Πέμ 11 Αύγ 2022, 19:08

pagotatzis έγραψε:
Asimos έγραψε:
pagotatzis έγραψε:Αρχινώ να πιστεύω όλο και πιο πολύ ότι ο ΠΑΟΚ σαν οργανισμός δεν είναι και τόσο
αρεστός σε παίχτες ,μάνατζερ κτλ .



Αυτό σου το μήνυμα το κρατάω για να γράψω κάποια στιγμή ένα σεντόνι.

Ωχ , την έβαψα δλδ :lol:
Όχι, όχι... Ψάχνω αφορμή να γράψω κάποια πράγματα για το πώς φαινόμαστε λίγο πιο πέρα από τη Μικράς Ασίας, πως μας βλέπουν, τι θέλουν και τι προβλήματα έχουμε να αντιμετωπίσουμε

Δεν είναι όμως της παρούσης αλλά μέσα στην ήσυχη χρόνια που θα διανύσουμε θα έχουμε ευκαιρία να μιλήσουμε και για την ταμπακιέρα..

:)
Asimos
 

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Μεταγραφολογία

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 18 επισκέπτες