Συζήτηση για το ρόστερ, αποχωρήσεις κτλ (ποδόσφαιρο) ΙΙI

Συζήτηση για το έμψυχο υλικό της ομάδας

Re: Συζήτηση για το ρόστερ, αποχωρήσεις κτλ (ποδόσφαιρο) ΙΙI

Δημοσίευσηαπό Miles » Τρί 07 Φεβ 2023, 01:28

Να υπενθυμίσω ότι ο Αουγκούστο κόστισε περισσότερα από Κουαλιάτα και τον πρώτο χρόνο ήταν αόρατος. Πολύ εύκολα τις έχετε τις σκούπες.
Αν μείνουμε με Ολιβέιρα βασικό και του χρόνου, θα έχουμε τα ίδια προβλήματα με φέτος, δηλαδή δύσκολο γκολ. Η ιστορία μάλλον έδειξε ότι καλύτερα γκολτζή που να κάνει τα βασικά εκτός περιοχής (Πρίγιοβιτς), παρά κάποιον που θα σου δίνει παραπάνω πράγματα εκτός αλλά όχι εύκολο γκολ.
Miles
 
Δημοσιεύσεις: 5123
Εγγραφή: Δευτ 21 Δεκ 2020, 20:17

Re: Συζήτηση για το ρόστερ, αποχωρήσεις κτλ (ποδόσφαιρο) ΙΙI

Δημοσίευσηαπό Nikos 74 » Τρί 07 Φεβ 2023, 07:14

Επειδή το διάβασα πιο πριν, ο Ζιβκοβιτς ο τερματοφύλακας έχει υπογράψει διετές μέχρι το καλοκαίρι του 24.
Nikos 74
 
Δημοσιεύσεις: 1429
Εγγραφή: Τρί 20 Νοέμ 2018, 19:48

Re: Συζήτηση για το ρόστερ, αποχωρήσεις κτλ (ποδόσφαιρο) ΙΙI

Δημοσίευσηαπό Darkm4n » Τρί 07 Φεβ 2023, 07:55

papwolf έγραψε:Για το καλοκαίρι βλέπω:
- αποχώρηση Μπότο
- πώληση Ντέλια, Κουλιεράκη,
- ανανέωση Καντουρί, Μπίσε, Ολιβέιρα
- αποχώρηση Ντάντας, Κεντζιόρα, Κούρτιτς, Μπράντον
- προσπάθεια πώλησης ή δανεισμού Μούργκ, Νινούα, Ρικάρντο, Τσιγγάρα, Κουαλιάτα, Φελίπε & Ράφα Σοάρες
- λήξη καριέρας αρχηγού Βιερίνια
Οι υπόλοιποι μένουν ως έχουν.

:pano: :pano: :pano: :pano:
Εγώ πάντως βλέπω και θα δεις έως μεγάλο % θα είναι έτσι
1ον ο Boto δε θα φύγει στηρίζουν το project(νεανικό ξεκίνησε απο φέτος και θέλει να το κανει σαν την Benfica με 4-5 να κανουν τη διαφορά)

2ον O Dantas θα δεις οτι θα μείνει ο Ζαφείρης έχει καλές σχέσεις με Benfica όχι στα λεφτά τα εξωπραγματικά αλλά για το 3χαρτιά είναι κ@υλωμένος και αυτός στο 101% άρα θα βγεί φόρμουλα με λεφτά που νορμαλ.
ο Tomasz Kędziora θα μείνει απλά επειδή το περιθώριο που έπρεπε να αποκτηθεί δεξί-μπακ να παίζει και αριστερά έγινε με δανεισμό απο την Dinamo Kiev(προπονητή του Μπαμπά Lucesku)και θα μείνει θα βρεθεί κάποιος τρόπος εδώ θα είμαστε λήγει και το συμβόλαιο του Vieirinha(σταματάει και μπαίνει σε άλλο πόστο)+Ο R.Soares θα μείνει με τον Τσαούση+Σελιμάι για τα αριστερά-μπακ(ετσι βλέπω)

3ον Για τον F.Soares έχει συμβόλαιο μεχρι το 2026 και τον πιστεύουν οι Boto+Lucesku 23 είναι και μαζί με Schwab
/Augusto/F.Soares/Dantas θα είναι στον κορμό για τον Τσιγγάρα ποιος είπε ότι θα γυρίσει επειδή έχει 1 συμμετοχή και 3-4 σε κύπελλα; στην Toulouse; Μπορεί να ενεργοποιήσουν την ρήτρα :idea: Ο δε Kurtic χερετάει ούτε 1% για να μείνει.

4ον Θα αποκτηθεί 10άρι να είναι με τον Κωνσταντέλια το αφού 99,9% θα χερετήσει ο Bieswar 80% με τους τραυματισμούς να φύγει και ο El-Kaddouri(εκτός αν είμαστε μαζόχες να παίζει 2 ματς κ 22εκτός να δίνουμε έτσι τα 700αριαΧιλΕ+

5ον στα πλάγια με τον Murg(θελω να πιστέψω θα βρεθει ομάδα γιατί το 2024 χερετάει)/Narey είναι στον κορμό όπως και ο Taison+θα μείνει και ο Quagliata τον πιστεύουν ο Ζαφείρης με Lucsku που είναι Παιχταρας και είναι ψυχολογικο αλλαγής ηπείρου κτλπ/για τον A.Ricardo είναι στις αποστολές παγκίτης σε όλα τα ματς και με τον gayρο ίδωμεν για τον Zivkovic θα βρεθεί ομάδα να δώσει επειδή τελειώνει το 2024 και σε 6μηνες θα μπορει να υπογράψει ελεύθερος μικρό ποσό για να φύγει όχι τα 20χαρτια που έχει ρήτρα και λογικό :idea: Να ανέβει που πιστεύω ήδη προπονείται με την 1η ομάδα για τον Bradonjić να πάρει ευκαιρίες πολλές

Τέλος για τον Oliveira (όπως το βλέπω εγώ δύσκολα θα μείνει στα 31 με το 1χαρτί που έχει συμβόλαιο άλλωστε και να ανανεώσει θα θέλει κανα 3ετες κλειστό ή πάει σε καμιά Ασία ή τα Πετροδόλαρα περίεργη η περίπτωση του και θα το δείτε και εσείς καλά για τον Brandon θα χερετήσει 100% όπως θα είναι στα backup o Κούτσιας για τον Τζήμα που έιναι 'Το' ταλέντο προπονείται με την 1η ομάδα και θα ανεβοκατεβαίνει από τον ΠΑΟΚ Β' στην Α' και την απόκτηση θα έχουν τον χρόνο μετά το ναυάγιο με Larin+++ να βρεί ο Ζαφείρης Βασικό 9αρι
''Δούλευε στην σιωπή και άσε την κατάκτηση τίτλων να κάνει θόρυβο''
Άβαταρ μέλους
Darkm4n
 
Δημοσιεύσεις: 3327
Εγγραφή: Πέμ 01 Δεκ 2016, 02:49
Τοποθεσία: MyShadow disappears somewhere in Western-Macedonia

Re: Συζήτηση για το ρόστερ, αποχωρήσεις κτλ (ποδόσφαιρο) ΙΙI

Δημοσίευσηαπό Darkm4n » Τρί 07 Φεβ 2023, 08:00

Nikos 74 έγραψε:Επειδή το διάβασα πιο πριν, ο Ζιβκοβιτς ο τερματοφύλακας έχει υπογράψει διετές μέχρι το καλοκαίρι του 24.

:arrow: Φίλε Νίκο εγώ θα ήθελα να έπαιρνε στα backup τον Μπαλωμένο/Ταλιχμανίδη(αν και λήγει το συμβόλαιο του Καλοκαίρι και πιστεύω θα ανανεωθεί) και να έφευγε ο Ζ.Zivkovic o Τερματάς ναι όταν ανανέωσε γιατί είχε έρθει ο Kotarski και συντόνιζε και το Πάγκο σαν φίλαθλος ζήτησε 1+1 μέχρι το 2024 ας φύγει να πάει σε κανένα Ατρομητο η Βόλο
''Δούλευε στην σιωπή και άσε την κατάκτηση τίτλων να κάνει θόρυβο''
Άβαταρ μέλους
Darkm4n
 
Δημοσιεύσεις: 3327
Εγγραφή: Πέμ 01 Δεκ 2016, 02:49
Τοποθεσία: MyShadow disappears somewhere in Western-Macedonia

Re: Συζήτηση για το ρόστερ, αποχωρήσεις κτλ (ποδόσφαιρο) ΙΙI

Δημοσίευσηαπό astral » Τρί 07 Φεβ 2023, 08:16

Είσαι σίγουρος ότι είναι καλύτεροι ? Τον Μπαλωμένο δεν τον έχω δει πολύ , αλλά για τον ταλιχμανιδη δεν είμαι καθόλου σίγουρος ότι θα ήταν καλύτερος σε αυτό το ρόλο.
Καλό θα είναι να βρεθεί κάποιος άλλος έμπειρος για δεύτερος γιατί δυστυχώς ούτε ο ζιφκο είναι επαρκής.
Άβαταρ μέλους
astral
 
Δημοσιεύσεις: 6934
Εγγραφή: Τρί 11 Αύγ 2020, 13:19

Re: Συζήτηση για το ρόστερ, αποχωρήσεις κτλ (ποδόσφαιρο) ΙΙI

Δημοσίευσηαπό pk77 » Τρί 07 Φεβ 2023, 09:42

Για Μπίσεσβαρ το θεωρώ ότι είναι αστείο να υπάρχει εστω και η παραμικρή σκέψη για ανανέωση, γιατί έτσι και αλλιώς δεν παίζει ούτε φέτος ( μάλλον το ίδιο ισχύει και για Καντουρί για άλλους , γνωστούς, λόγους).
Ολιβέιρα λογικά θα γίνει κίνηση για να μείνει, ο Λουτσέσκου ( όπως ο κάθε προπονητής) δεν θέλει πολλές αλλαγές , του ταιριάζει και σαν παίκτη , οποτε θα φανεί σε σχέση με τα έτη που θέλει και το ποσό. Δύσκολο να δεχτεί κάτω απο 1εκ που λογικά θα του προτείνουν.
ΤΟ ζητούμενο πάντως είναι να βρεθεί λύση με τους τραυματισμούς και κυρίως τις αποθεραπείες. Λέμε για Τσαούση, αλλά στα 22 του ήδη λείπει 3μιση μήνες με μυικό τραυματισμό. Σε λόγικό θα ακούσουμε για επιβάρυνση του Σοάρες
pk77
 
Δημοσιεύσεις: 817
Εγγραφή: Δευτ 25 Φεβ 2019, 19:55

Re: Συζήτηση για το ρόστερ, αποχωρήσεις κτλ (ποδόσφαιρο) ΙΙI

Δημοσίευσηαπό nunies4 » Τρί 07 Φεβ 2023, 09:43

Ettien26 έγραψε:
nunies4 έγραψε:
Ettien26 έγραψε:Εχω αρχίσει να πιστεύω ότι δεν πρόκειται να πάρουμε φορ ούτε το καλοκαίρι.

Και μακάρι να πέφτω έξω.

Ολιβέιρα, Κουτσια, Τζίμα....
Να τα αφήσω;
Μεγάλη η η πιθανότητα σε αυτό που λες


Βάλε στην εξίσωση και τον Τόμας και άφησε το.

Στο τέλος θα μάθουμε ότι δεν πρέπει να διαταραχθεί η συνοχή της ομάδας και ότι έχουμε μεγάλα ταλέντα που θα πρέπει να αξιοποιηθούν κ.λ.π..

Σε μια τέτοια περίπτωση το προτιμώ από την αρχή αυτό σε σχέση με τις δικαιολογίες του στυλ "ψάξαμε να βρούμε κάτι καλό αλλά δεν βρήκαμε".

Εγω το προτιμω γενικως και δεν το λεω αστεια. Ιδανικα βεβαια θα ηθελες ενα συμπηρωματικο φορ τυπου Ολιβειρα να μπορει να μπαινει στα παπουτσια του οταν χρειαζεται και οχι τον Ολιβειρα και 3 επιπλεον ιδιου τυπου φορ.
Άβαταρ μέλους
nunies4
 
Δημοσιεύσεις: 12052
Εγγραφή: Τρί 20 Ιούλ 2021, 08:06

Re: Συζήτηση για το ρόστερ, αποχωρήσεις κτλ (ποδόσφαιρο) ΙΙI

Δημοσίευσηαπό Darkm4n » Τρί 07 Φεβ 2023, 10:04

astral έγραψε:Είσαι σίγουρος ότι είναι καλύτεροι ? Τον Μπαλωμένο δεν τον έχω δει πολύ , αλλά για τον ταλιχμανιδη δεν είμαι καθόλου σίγουρος ότι θα ήταν καλύτερος σε αυτό το ρόλο.
Καλό θα είναι να βρεθεί κάποιος άλλος έμπειρος για δεύτερος γιατί δυστυχώς ούτε ο ζιφκο είναι επαρκής.

:arrow: Εγώ φίλε μου να σου έλεγα την δικήμου αλήθεια θα ήθελα backup του Kotarski να ήταν ο Μανδάς του ΟΦΗ ή Ελληνας Τερματάς πχ λήγει το συμβόλαιο του ο Γιαννιώτης και 3ος ο Μπαλωμένος με τον Ταλιχμανίδη 1αποτους2

Ο Μπαλωμένος τον έχω δει στον ΠΑΟΚ Β' έχει προοπτικές για να γίνει 1 καλός Τερματάς 20ετών είναι :idea:
Τελευταία επεξεργασία από Darkm4n και Τρί 07 Φεβ 2023, 10:16, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
''Δούλευε στην σιωπή και άσε την κατάκτηση τίτλων να κάνει θόρυβο''
Άβαταρ μέλους
Darkm4n
 
Δημοσιεύσεις: 3327
Εγγραφή: Πέμ 01 Δεκ 2016, 02:49
Τοποθεσία: MyShadow disappears somewhere in Western-Macedonia

Re: Συζήτηση για το ρόστερ, αποχωρήσεις κτλ (ποδόσφαιρο) ΙΙI

Δημοσίευσηαπό papwolf » Τρί 07 Φεβ 2023, 10:04

Βασικά θέλουμε φορ που να βάζει γκολ.
Θύρα Ντουβάρ.....
Άβαταρ μέλους
papwolf
 
Δημοσιεύσεις: 3293
Εγγραφή: Πέμ 21 Ιαν 2021, 22:08

Re: Συζήτηση για το ρόστερ, αποχωρήσεις κτλ (ποδόσφαιρο) ΙΙI

Δημοσίευσηαπό papwolf » Τρί 07 Φεβ 2023, 10:09

Darkm4n έγραψε:
astral έγραψε:Είσαι σίγουρος ότι είναι καλύτεροι ? Τον Μπαλωμένο δεν τον έχω δει πολύ , αλλά για τον ταλιχμανιδη δεν είμαι καθόλου σίγουρος ότι θα ήταν καλύτερος σε αυτό το ρόλο.
Καλό θα είναι να βρεθεί κάποιος άλλος έμπειρος για δεύτερος γιατί δυστυχώς ούτε ο ζιφκο είναι επαρκής.

:arrow: Εγώ φίλε μου να σου έλεγα την δικήμου αλήθεια θα ήθελα backup του Kotarski να ήταν ο Μανδάς του ΟΦΗ ή Ελληνας Τερματάς πχ λήγει το συμβόλαιο του ο Γιαννιώτης και 3ος ο Μπαλωμένος με τον Ταλιχμανίδη 1αποτους2

Ο Μπαλωμένος τον έχω δει στον ΠΑΟΚ Β' έχει προοπτικές για να γίνει 1 καλός Τερματάς

Μανδάς ναι, μικρός κι εξελίξιμος, Γιαννιώτης όχι, έχει παρελθόν στο γαύρο.
Θύρα Ντουβάρ.....
Άβαταρ μέλους
papwolf
 
Δημοσιεύσεις: 3293
Εγγραφή: Πέμ 21 Ιαν 2021, 22:08

Re: Συζήτηση για το ρόστερ, αποχωρήσεις κτλ (ποδόσφαιρο) ΙΙI

Δημοσίευσηαπό Darkm4n » Τρί 07 Φεβ 2023, 10:13

papwolf έγραψε:Βασικά θέλουμε φορ που να βάζει γκολ.

:arrow: Ξέρεις κανένα να βάζει goal; και να έρθει ξέρεις αν δεν βρει ρυθμό η ψυχολογικά να είναι έτοιμος να βάζει goal; Ξερεις πόσους Επιθετικους είχαν που παστέλωναν στης πρων ομάδες τους και ήταν αγωνιστικά με 2goal σε 20ματς; Απλά από το πάνω ράφι όταν λέμε να φέρεις στο ίσως να παστελώνει αν ήταν παίρναμε και τον van Weert πέρυσι 1οςΣκόρερ βγήκε πριν πάει στους ΧαρτόΜεζούρες.

Ο Ατρόμητος πήρε έναν Kjartansson πέρυσι στην Valerenga συμπαίχτης του Nasberg(του δικούμας) έκοβε και έραβε τον πήρε ο Ατρόμητος και βλέπει το δίχτυ με το κιάλι. Ρίσκο είναι πρέπει να ψάξεις για να φέρεις με χαρακτηριστικά που παίζεις στο σύστημα στον Κορμό που κατασταλάξεις.
''Δούλευε στην σιωπή και άσε την κατάκτηση τίτλων να κάνει θόρυβο''
Άβαταρ μέλους
Darkm4n
 
Δημοσιεύσεις: 3327
Εγγραφή: Πέμ 01 Δεκ 2016, 02:49
Τοποθεσία: MyShadow disappears somewhere in Western-Macedonia

Re: Συζήτηση για το ρόστερ, αποχωρήσεις κτλ (ποδόσφαιρο) ΙΙI

Δημοσίευσηαπό astral » Τρί 07 Φεβ 2023, 10:18

Darkm4n έγραψε:
astral έγραψε:Είσαι σίγουρος ότι είναι καλύτεροι ? Τον Μπαλωμένο δεν τον έχω δει πολύ , αλλά για τον ταλιχμανιδη δεν είμαι καθόλου σίγουρος ότι θα ήταν καλύτερος σε αυτό το ρόλο.
Καλό θα είναι να βρεθεί κάποιος άλλος έμπειρος για δεύτερος γιατί δυστυχώς ούτε ο ζιφκο είναι επαρκής.

:arrow: Εγώ φίλε μου να σου έλεγα την δικήμου αλήθεια θα ήθελα backup του Kotarski να ήταν ο Μανδάς του ΟΦΗ ή Ελληνας Τερματάς πχ λήγει το συμβόλαιο του ο Γιαννιώτης και 3ος ο Μπαλωμένος με τον Ταλιχμανίδη 1αποτους2

Ο Μπαλωμένος τον έχω δει στον ΠΑΟΚ Β' έχει προοπτικές για να γίνει 1 καλός Τερματάς


Κάποιος σαν τον Μανδά δεν έχει κανένα λόγο σε αυτή τη φάση της καριέρας του να κάτσει ως δεύτερος και να παίζει ελάχιστα έως καθόλου.
Οι υπόλοιποι που αναφέρεις θα ήταν πιο πιθανό να ρθούν ως δεύτεροι και υπάρχουν αρκετοί και στη λίγκα που θα ήταν OK για αυτή τη θέση.
Για τον τρίτο συμφωνώ, θα ήταν καλο να είναι κάποιος από την ακαδημία/B ομάδα.
Άβαταρ μέλους
astral
 
Δημοσιεύσεις: 6934
Εγγραφή: Τρί 11 Αύγ 2020, 13:19

Re: Συζήτηση για το ρόστερ, αποχωρήσεις κτλ (ποδόσφαιρο) ΙΙI

Δημοσίευσηαπό Sardan » Τρί 07 Φεβ 2023, 10:24

renegade έγραψε:Τι να κάνουν δηλαδή μέσα σε μια βδομάδα? Προφανώς υπήρξε υπερεκτίμηση ότι θα περνούσε ο ΠΑΟΚ και μετά θα βάζανε άλλες δυο τρεις ποιοτικές πινελιές. Και φυσικά τα πήρε κράνος ο Ιβάν κι έκλεισε κάνουλα....Ποιες ανικανότητες διαβάζουμε και ποια σενάρια....Απ τη μια υπήρξε γκαντεμιά και από την άλλη λάθος εκτιμήσεις - υπερεκτίμηση και στο τέλος πείσμα Σαββίδη.

Σόρρυ φίλε μου αλλά τα λες λίγο παραποιημένα τα γεγονότα.
Γεγονός πρώτο. Ο Ολιβέιρα μετά την 8μηνη απουσία του λόγω χιαστών σπάει στην προπόνηση της ομάδας δύο πλευρα. Εκείνη την περίοδο στην ομάδα υπάρχει ακόμα ο τσολακ ως δεύτερος επιθετικός.
Εμείς αποφασίζουμε να δώσουμε τον τσολακ ενώ ο ολιβέρα έχει τραυματιστεί και ακόμα δεν έχουμε βρει τον αντικαταστάτη του ο οποίος ήρθε μια βδομάδα μετά την αποχώρησή τσολακ.

Υγ όχι τους παίκτες δεν θα τους κρατήσεις με λάσο,θα τους κρατήσεις με τα υπογεγραμμένα συμβόλαια τους[/quote]
[/quote]





Ρενέ με όλο το συμπάθιο και το σεβασμό αλλά δε θα παίξουμε με τις ώρες και τις μέρες. Ο Τσόλακ πήγε κανονικά Ολλανδία και το φλερτ με Ρέιντζερς προέκυψε εκεί. Στην Ολλανδία ο ΠΑΟΚ είχε δύο φορ. Ο Κούτσιας έλειπε με εθνική και γύρισε μετά απ΄όλες τις καραμπόλες. Σε μια βδομάδα ήρθε ο Μπράντον που προσωπικά πιστεύω ότι ήρθε να βουλώσει τρύπα και αφού έβγαινε Ευρώπη ο ΠΑΟΚ να ερχόταν ακριβό φορ.

Θεωρώ εν ολίγοις ότι όλη αυτή η βαβελ δεν δημιουργήθηκε επειδή ήταν ανοργάνωτοι ή ανίκανοι. Η όλη κατάσταση δημιουργήθηκε επειδή ανατράπηκε ο αρχικός σχεδιασμός ότι κλείνουμε τρύπες, πάμε ομίλους και τέλη Αυγούστου οριστικοποιούμε ρόστερ με παίχτες πιο ακριβούς τέλη Αυγούστου. Αποκλειστήκαμε και έκλεισε η κάνουλα. Αυτό τουλάχιστον πιστεύω εγώ. Δεν είναι δυνατόν να κλείνει σε 20 μέρες 10 μεταγραφές ο Μπότο και ξαφνικά σε δυο μήνες να μην μπορεί να φέρει παίχτη.

Τώρα ως προς το λάσο κλπ ξέρεις πολύ καλά ότι ξενερωμένο παίχτη στο σύγχρονο ποδόσφαιρο δεν τον κρατάς εκτός κι αν τον φτιάξεις με κανα νέο συμβόλαιο. Άμα ξενερώσει ο παίχτης σηκώνεται και φεύγει, δεν μπορείς να έχεις παίχτη με μισό χαρτί συμβόλαιο ξενερωμένο, με το μυαλό αλλού και να λες τον υπολογίζω....αυτά το κάποτε....
Τελευταία επεξεργασία από Sardan και Τρί 07 Φεβ 2023, 10:37, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Άβαταρ μέλους
Sardan
 
Δημοσιεύσεις: 451
Εγγραφή: Δευτ 01 Φεβ 2021, 13:05

Re: Συζήτηση για το ρόστερ, αποχωρήσεις κτλ (ποδόσφαιρο) ΙΙI

Δημοσίευσηαπό Sardan » Τρί 07 Φεβ 2023, 10:25

Συγνώμη γαι το κόψιμο κάποιων παραθέσων αλλά δεν μου επέτρεπε να ποστάρω ανω των 3 παραθέσεων, δεν έγινε κοπτοραπτική για να παραποιηθεί λεγόμενο κάποιου.
Άβαταρ μέλους
Sardan
 
Δημοσιεύσεις: 451
Εγγραφή: Δευτ 01 Φεβ 2021, 13:05

Re: Συζήτηση για το ρόστερ, αποχωρήσεις κτλ (ποδόσφαιρο) ΙΙI

Δημοσίευσηαπό joshua » Τρί 07 Φεβ 2023, 10:27

Ο Κουτσιας νομιζω οτι ειναι προφανες οτι δεν υπολογιζοταν απο τον Λουτσεσκου.Επιπλεον κανεας Μπραντον δεν αποχτηθηκε για να βουλωσει τρυπα.Ποτε ο ΠΑΟΚ δεν ειχε τρια φορ ποσο μαλλον σε σεζον αυταρκειας.Οσο για τον Τσολακ το ενδιαφερον εκδηλωθηκε στη προετοιμασια οσο ο Ναρει εκλεισε Αυγουστο...Ποσο δυσκολο ειναι να παραδεχτουμε οτι ο Μπραντον ηταν μια αποτυχημενη επιλογη που την εκανε ακομα πιο αποτυχημενη το timing?
Time to get it, before you let it get to you
Here he comes now, stick to your guns and let him through
Άβαταρ μέλους
joshua
 
Δημοσιεύσεις: 24081
Εγγραφή: Σάβ 15 Μάιος 2010, 19:33

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Roster

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: alexgarcia6, Blackgr4, joshua, Psaras, samatta, serafeimgr, Zois και 37 επισκέπτες