Volley γυναικών - Αγώνες και νέα 2021-2022

Re: Volley γυναικών - Αγώνες και νέα 2021-2022

Δημοσίευσηαπό john4serres » Τρί 19 Οκτ 2021, 08:41

PAOK_NORTH_ARMY έγραψε:Και κάτι ακόμα. Πήγα να αγοράσω και διαρκείας χτες μαζί με τη συνδρομή στο AC PAOKtv που έκανα αλλά γίνεται μόνο δια ζώσης. Άντε εγώ είμαι από Δράμα θα έρθω σε κάποιους αγώνες μέσα στη χρονιά και θα το παραλάβω από κοντά. Ένας που μένει πιο μακρυά, ή έστω και ένας που θέλει απλά να στηρίξει οικονομικά κι ας μη πάει, κρίμα δεν είναι να μη μπορεί μέσω ίντερνετ? Ας έδιναν έναν αριθμό λογαριασμού
Πολύ σωστά. Ας έρθει και σε 10 ημέρες η κάρτα διαρκείας, αλλά τουλάχιστον να το αλλάξει ο ΑΣ και να ενισχύσει ο κόσμος με online αγορά.
supporters - not customers
Άβαταρ μέλους
john4serres
 
Δημοσιεύσεις: 29881
Εγγραφή: Σάβ 07 Φεβ 2009, 12:00

Re: Volley γυναικών - Αγώνες και νέα 2021-2022

Δημοσίευσηαπό GiorgosAtha » Τρί 19 Οκτ 2021, 09:38

Η συνδρομή 3€ στο AC PAOK TV νομίζω δεν αφορά το live streaming... σωστα?
Οπότε -αν μπορείτε- προτιμήστε το 5ευρω...δεν έχει μεγάλη διαφορά.

Σήμερα θα πάρω τηλέφωνο και για φανέλα για τις μικρές... :mrgreen:
Μόλις μάθω περισσοτερα θα ενημερώσω.
ΑΣΠΡΟΜΑΥΡΗ ΑΘΗΝΑ... ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΑΝΤΟΥ!
Άβαταρ μέλους
GiorgosAtha
 
Δημοσιεύσεις: 3688
Εγγραφή: Δευτ 23 Δεκ 2013, 14:44
Τοποθεσία: Βύρωνας, Αθήνα

Re: Volley γυναικών - Αγώνες και νέα 2021-2022

Δημοσίευσηαπό miburosaito » Τρί 19 Οκτ 2021, 10:35

https://sports.news.naver.com/news?oid=076&aid=0003791042&spi_ref=m_sports_twitter


Φωτο απο τη σημερινη προπονηση!

Ειπαμε....

Στην Ελλαδα θα εχουν βαση και δυο δημοσιογραφοι απο το εξωτερικο για να ακολουθουν τις διδυμες παντου, ενας απο Τουρκια και ενας απο Κορεα. Επομενως μπορει δημοσιογραφους ΠΑΟΚ να μην εχουμε αλλα μη μασατε θα εχουμε αλλοδαπους φετος! Μηπως να τους στειλουμε και στο αντρικο? ;)

Συμφωνα με το αρθρο, οι συμπαιχτριες της εντυπωσιαστηκαν με την Γιαε Γιονγκ και ο κοουτς Φλωρος ειδε την Ντα Γιονγκ να προπονειται σκεφτομενος να δηλωσει αυτην στο ματς με τον γαβρο!

Για να δουμε φιλε Descartes αν θα δηλωσει καποια τελικα και ποια θα ειναι αυτη? Κι αν θα την βαλει να παιξει κιολας!

ΥΓ. Εγω για να ειμαι ειλικρινης πιαστηκε η καρδια μου βλεποντας τις διδυμες στο αχουρι της Μικρας.... :(
Βεβαια επειδη τις ακολουθω καιρο και το ματι μου τις εχει συνηθισει σε αλλα γηπεδα, μαλλον ειναι δικο μου θεμα :lol:

Παντως κατι πηρε το αυτι μου για το γηπεδικο που μου αφηνει μια αισιοδοξια, αντε να δουμε...
Άβαταρ μέλους
miburosaito
 
Δημοσιεύσεις: 1758
Εγγραφή: Τετ 06 Φεβ 2019, 19:49

Re: Volley γυναικών - Αγώνες και νέα 2021-2022

Δημοσίευσηαπό painkiller4 » Τρί 19 Οκτ 2021, 10:43

Παντως κατι πηρε το αυτι μου για το γηπεδικο που μου αφηνει μια αισιοδοξια, αντε να δουμε...


Βλέπεις να υπάρχει το ενδεχόμενο για Παλατάκι?
Άβαταρ μέλους
painkiller4
 
Δημοσιεύσεις: 6627
Εγγραφή: Παρ 27 Νοέμ 2015, 01:45

Re: Volley γυναικών - Αγώνες και νέα 2021-2022

Δημοσίευσηαπό miburosaito » Τρί 19 Οκτ 2021, 10:56

painkiller4 έγραψε:
Παντως κατι πηρε το αυτι μου για το γηπεδικο που μου αφηνει μια αισιοδοξια, αντε να δουμε...


Βλέπεις να υπάρχει το ενδεχόμενο για Παλατάκι?



Δεν εχω τσεκαρισμενη πληροφορια απο καποιον συγκεκριμενο για να σου πω.


Απλα εχω αρκετες μικρες ενδειξεις / πληροφοριες απο διαφορους οτι οντως ψαχνονται να αλλαξουν την εδρα.
Δεν ξερω αν οντως θα γινει και ποτε, αλλα κραταω μια αισιοδοξια.

Δεν θελω να τους αδικω στην διοικηση, σε παρα πολλα που κανουν διαφωνω αλλα νομιζω και ιδιοι καταλαβαινουν οτι η εδρα πρεπει να αλλαξει και οντως ψαχνουν να κανουν τη μεγαλη κινηση...
Άβαταρ μέλους
miburosaito
 
Δημοσιεύσεις: 1758
Εγγραφή: Τετ 06 Φεβ 2019, 19:49

Re: Volley γυναικών - Αγώνες και νέα 2021-2022

Δημοσίευσηαπό xaris4 » Τρί 19 Οκτ 2021, 11:55

Καλησπέρα.
Παιδιά πιθανώς η εγγραφή είναι για ένα άτομο. Αυτό που αναφέρει ως τρέχων επίπεδο Live Streamings 4 members να εννοεί for (4) , δηλαδή Live Streamings for members.
xaris4
 
Δημοσιεύσεις: 75
Εγγραφή: Δευτ 31 Μάιος 2010, 15:43

Re: Volley γυναικών - Αγώνες και νέα 2021-2022

Δημοσίευσηαπό john4serres » Τρί 19 Οκτ 2021, 12:01

Μαλακια, πρέπει να δοθεί διευκρίνηση γι αυτό.
supporters - not customers
Άβαταρ μέλους
john4serres
 
Δημοσιεύσεις: 29881
Εγγραφή: Σάβ 07 Φεβ 2009, 12:00

Re: Volley γυναικών - Αγώνες και νέα 2021-2022

Δημοσίευσηαπό miburosaito » Τρί 19 Οκτ 2021, 12:48

miburosaito έγραψε:Επειδη εγω δεν το καταλαβα, παιδια ξερει καποιος να μου πει αν το 5 ευρω ειναι για 4 (four) members ή εννοει 4 (for) members? Για ενα δηλαδη?
Ειναι τεσσερις ή ενας? Και αν ειναι οντως 4, πως δουλευει αυτο? Πως δηλωνω τους αλλους τρεις? Ή εννοει ιδιος λογαριασμος αλλα 4 συσκευες οπως ειναι το PAOK TV?

Ρωτησα σε DM τον ερασιτεχνη αλλα δεν εχω λαβει απαντηση ακομα, αν καποιος γνωριζει σιγουρα, παρακαλω ας ενημερωσει.


Εγω φιλε απαντηση ακομα δεν εχω παρει παντως....

Και μαλλον δεν θα μου απαντησουν μετα το τελευταιο DM που τους εστειλα :lol:

EDIT

Τελικα εβγαλαν ανακοινωση, ειναι ενας user - εννοουσαν FOR members.

http://www.acpaok.gr/el/article/9709-pws-ginomai-melos-sto-ac-paok-tv;-poly-apla!-


ΥΓ. Σε συνεχεια αυτου που ειχα αναφερθει στα στατιστικα πριν μερικες μερες, ακομα δεν εχει γινει παροτι ανακοινωθηκε απο τον Καραμπετσο. Μαλλον θα γινει σε κανα μηνα, θα αργησει δηλαδη. Αλλα θα ειναι αντιστοιχα με των ανδρων, στην ιδια εταιρεια. Καλο αποτελεσμα δηλαδη με κανονικα match report και οχι τις σημερινες αστειοτητες που εχει η ομοσπονδια στα αρθρα της με τα στατιστικα που κρατανε οι γραμματειες στο χερι....
Μολις μαθω κατι θα ενημερωσω

:nairepaok:
Τελευταία επεξεργασία από miburosaito και Τρί 19 Οκτ 2021, 14:30, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Άβαταρ μέλους
miburosaito
 
Δημοσιεύσεις: 1758
Εγγραφή: Τετ 06 Φεβ 2019, 19:49

Re: Volley γυναικών - Αγώνες και νέα 2021-2022

Δημοσίευσηαπό miburosaito » Τρί 19 Οκτ 2021, 13:28

Νέο της τελευταίας στιγμής!! Τελικά τα πουλάκια που άκουσα κάτι ήξεραν!

Βλέπω τώρα τουιτ από Καρακούση του Gazzetta ότι δέχτηκε ο γάβρος αλλαγή έδρας και πάει για Παλατάκι το αυριανό ματς!

Βρε λες?



EDIT

Και απο το σαιτ του Λεμονιδη το ιδιο

http://www.volleynews.gr/component/k2/item/67731-


ΞΑΝΑ EDIT :lol:

http://www.acpaok.gr/el/article/9710-sto-paok-sports-arena-to-paok-osfp!

Και επισημα πια στο Παλατακι! Ελπιζω να το κρατησουν εκει και για τα επομενα ματς...

:nairepaok:
Άβαταρ μέλους
miburosaito
 
Δημοσιεύσεις: 1758
Εγγραφή: Τετ 06 Φεβ 2019, 19:49

Re: Volley γυναικών - Αγώνες και νέα 2021-2022

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Τρί 19 Οκτ 2021, 20:59

Όπως φαίνεται, αύριο θα παίξουν.
Ο ΑΣ είπε στο Instagram ότι αύριο θα κάνουν ντεμπούτο..

Ελάτε αύριο όσοι μπορείτε, να γουστάρουμε. Και όσοι μπορείτε, εννοείται διαρκείας!
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46903
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Volley γυναικών - Αγώνες και νέα 2021-2022

Δημοσίευσηαπό PaokCuba4 » Τρί 19 Οκτ 2021, 21:01

Κάτι που ήθελα να συμπληρώσω τις προάλλες είναι ότι δεν τις φοβάμαι σε θέμα αγωνιστικής κατάστασης, γιατί γενικά οι παίκτριες και παίκτες από Κίνα, Κορέα, Ιαπωνία δίνουν έμφαση στην αγωνιστική και φυσική τους κατάστασης όχι μόνο λόγω ομάδας αλλά και γιατί είναι κομμάτι της νοοτροπίας τους. Βλέπουν κάθε παιχνίδι ως αφορμή να μάθουν κάτι καινούριο, γεγονός που τους επιτρέπει να κάνουν και να προπονούνται και πέρα από το πρόγραμμά τους. Αυτό μάλιστα είχε αποτυπωθεί και από τον Αντρές Ινιέστα σε μια φοβερή ανάρτηση από την πρώτη στιγμή που αγωνίστηκε με τη Βίσελ Κόμπε. Ξέρω ότι είναι άσχετο με το βόλλεϋ αλλά αποτελεί μια μικρογραφία αυτής της νοοτροπίας.
Άβαταρ μέλους
PaokCuba4
 
Δημοσιεύσεις: 4098
Εγγραφή: Τετ 13 Ιούλ 2016, 19:05

Re: Volley γυναικών - Αγώνες και νέα 2021-2022

Δημοσίευσηαπό PaokCuba4 » Τρί 19 Οκτ 2021, 21:10

Μπαρκαρούτσος όποτε μπορέσεις τσέκαρε το mail σου. Σου έστειλα ένα μήνυμα.
Άβαταρ μέλους
PaokCuba4
 
Δημοσιεύσεις: 4098
Εγγραφή: Τετ 13 Ιούλ 2016, 19:05

Re: Volley γυναικών - Αγώνες και νέα 2021-2022

Δημοσίευσηαπό miburosaito » Τρί 19 Οκτ 2021, 21:19

Οποιος εδωσε το 5 ευρω να γινει μελος μπορει να δει το βιντεακι απο τη προπονηση σημερα που ανεβασε ο ερασιτεχνης...

Μπομπα ειναι τα διδυμακια, ετοιμα για αυριο. Λιγο την Γιαε Γιονγκ την βλεπω να μην πηδαει τερμα στο αλμα της ακομα (λογικο μετα απο τοση αποχη) αλλα τα χτυπηματα της ειναι ρουκετες!

Η Ντα Γιονγκ ειναι ετοιμη παντως....

Νομιζω θα παιξουν και οι δυο τελικα!

:nairepaok:
Άβαταρ μέλους
miburosaito
 
Δημοσιεύσεις: 1758
Εγγραφή: Τετ 06 Φεβ 2019, 19:49

Re: Volley γυναικών - Αγώνες και νέα 2021-2022

Δημοσίευσηαπό PaokCuba4 » Τρί 19 Οκτ 2021, 21:24

Αν τελικά δούμε και τις 2 να αγωνίζονται, τότε νομίζω ότι το καλύτερο σενάριο είναι να μην αγωνιστεί η Φιντόν και να πάμε με το δίδυμο Γιάε-Γιονγκ - Μερτέκη και την Κολλάρ στη διαγώνιο. Μπορεί να είναι ρίσκο, καθώς το να βάζεις νέες παίκτριες κατευθείαν στα βαθιά είναι πρόκληση και ίσως σε πολλούς να μη γεμίζει το μάτι η Ισπανίδα, αλλά με την παρουσία και της Γιάε-Γιονγκ και της Ντάε-Γιονγκ προσφέρεις κίνητρο στη διαγώνιό μας λόγω και παλαιότερης συνεργασίας, ενώ παράλληλα ενεργοποιείς σιγά σιγά και τις 2 σε αγωνιστικό ρυθμό. Ίσως χάνουμε στην υποδοχή αλλά η Γιάε-Γιονγκ πιστεύω ότι θα τα καταφέρει γιατί έχει και την ικανότητα και την πείρα από Πρωταθλήματα που είναι κλάσεις πιο δύσκολα από το Ελληνικό από άποψη πίεσης από το σερβίς και άμυνας.

Μετά, άλλη εναλλακτική με ίσως ρίσκο στη διαγώνιο είναι να βγάλεις την Κολλάρ και να πάει η Μερτέκη στη διαγώνιο. Εκεί θεωρώ ότι ισχυροποιείσαι στα άκρα και στην υποδοχή, αλλά χάνεις στη διαγώνιο γιατί δεν είναι η θέση της Μερτέκη. Μεγάλο ενδιαφέρον η αναμέτρηση και κυρίως ανυπομονώ να δω την ομάδα να παίζει επιτέλους μπροστά σε κόσμο και στο Παλατάκι. Είναι κάτι που το αξίζουν τα κορίτσια δικαιότατα και πρέπει να το ανταποδώσουμε με τη στήριξή μας από το κανάλι και με τη φωνή μας όσοι πάνε.
Άβαταρ μέλους
PaokCuba4
 
Δημοσιεύσεις: 4098
Εγγραφή: Τετ 13 Ιούλ 2016, 19:05

Re: Volley γυναικών - Αγώνες και νέα 2021-2022

Δημοσίευσηαπό obanebane » Τρί 19 Οκτ 2021, 21:40

Θα τις σκισουμε τις γαυρινες αύριο,θα γίνει της Κορέας. :opaokara:
Άβαταρ μέλους
obanebane
 
Δημοσιεύσεις: 24575
Εγγραφή: Τρί 10 Μαρ 2009, 00:51
Τοποθεσία: ΚΟΡΙΝΘΟΣ

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Γυναικεία τμήματα

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες