Volley γυναικών - Αγώνες και νέα 2021-2022

Re: Volley γυναικών - Αγώνες και νέα 2021-2022

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Δευτ 18 Οκτ 2021, 20:48

ΕΙΣΙΤΗΡΙΑ ΔΙΑΡΚΕΙΑΣ

Η τιμή ανέρχεται στα [size=200]20€ για τις κανονικές θέσεις, ενώ υπάρχει και VIP εισιτήριο στα 30€, και συμπεριλαμβάνονται οι εντός έδρας αγώνες στις διοργανώσεις:

Volleyleague γυναικών

Κύπελλο Ελλάδας Βόλεϊ γυναικών

CEV Cup

Σημεία διάθεσης:

1. PAOK BC Store – PAOK Sports Arena
Δευτέρα – Παρασκευή (11:00-18:00)

2. Γιώργος Φουργκατσιώτης (έφορος): 6945375387
[/size]


Ό,τι post κάνετε στα social, βάζετε το hashtag #LeeTwins να γίνει χαμός!! :opaokara:
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46186
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Volley γυναικών - Αγώνες και νέα 2021-2022

Δημοσίευσηαπό Descartes » Δευτ 18 Οκτ 2021, 21:05

obanebane έγραψε:Συμφωνώ σε όλα,μέχρι τελείας.
Είδες που τελικά συμφωνούμε σε πολλά.


:mrgreen:

Μέχρι να αρχίσουν να διαλύουν την ανδρική ομάδα πάλι και να αρχίσω να τους βρίζω. ::D
Άβαταρ μέλους
Descartes
 
Δημοσιεύσεις: 1994
Εγγραφή: Σάβ 28 Ιαν 2017, 22:01

Re: Volley γυναικών - Αγώνες και νέα 2021-2022

Δημοσίευσηαπό miburosaito » Δευτ 18 Οκτ 2021, 21:09

Descartes έγραψε:Εχεις κάνει εγγραφή? Για πες, δουλεύει σωστά η διαδικασία πλαρωμής ή έχει θέματα? Σκέφτομαι να το κάνω σήμερα ή αύριο. Εμένα μου άρεσε.


Εκανα εγγραφη κανονικα. Εγω πληρωσα με paypal. Οποιος ειναι Ελλαδα με καρτα κανονικα πιστευω. Το θεμα ειναι αν εισαι εξωτερικο και πληρωσεις με καρτα δεν ξερω τι γινεται, γιατι μου εστειλαν παιδια απο Ινδονησιες κτλ. και μου ειπαν οτι πληρωσαν και φορο (ή και προμηθεια - ποιος ξερει?) πανω στο 5 ευρω. Επομενως προσοχη οσοι ειστε εξωτερικο καλυτερα προτιμηστε Paypal, καποια prepaid καρτα (οπως Revolut πχ), ακομα και μεσω Google Pay γινεται νομιζω, για να μην πληρωσετε εξτρα
Άβαταρ μέλους
miburosaito
 
Δημοσιεύσεις: 1739
Εγγραφή: Τετ 06 Φεβ 2019, 19:49

Re: Volley γυναικών - Αγώνες και νέα 2021-2022

Δημοσίευσηαπό Descartes » Δευτ 18 Οκτ 2021, 21:26

miburosaito έγραψε:
Descartes έγραψε:Εχεις κάνει εγγραφή? Για πες, δουλεύει σωστά η διαδικασία πλαρωμής ή έχει θέματα? Σκέφτομαι να το κάνω σήμερα ή αύριο. Εμένα μου άρεσε.


Εκανα εγγραφη κανονικα. Εγω πληρωσα με paypal. Οποιος ειναι Ελλαδα με καρτα κανονικα πιστευω. Το θεμα ειναι αν εισαι εξωτερικο και πληρωσεις με καρτα δεν ξερω τι γινεται, γιατι μου εστειλαν παιδια απο Ινδονησιες κτλ. και μου ειπαν οτι πληρωσαν και φορο (ή και προμηθεια - ποιος ξερει?) πανω στο 5 ευρω. Επομενως προσοχη οσοι ειστε εξωτερικο καλυτερα προτιμηστε Paypal, καποια prepaid καρτα (οπως Revolut πχ), ακομα και μεσω Google Pay γινεται νομιζω, για να μην πληρωσετε εξτρα


Οκ, ευχαριστώ. Θα το δώ αν είναι. Σίγουρα για χώρες όπως η Ινδονησία και οι Φιλιππίνες είναι δύσκολο να πληρωθεί το αντίτιμο.

Οπότε είσαι έτοιμος για το ματς με το γαύρο. Δύσκολο παιχνίδι, όσο περισσότερα σετ κερδίσουμε τόσο το καλύτερο. Δεν θα μου κάνει εντύπωσει αν αγωνιστεί έστω και για λίγο η Γιαε Γιονγκ. Μια θέση ξένης υπάρχει οπότε μπορεί να δηλωθεί και ανάλογα την εξέλιξη να μπει, να πάρει μια γεύση. Η πασαδόρος ίσως χρειαστεί μερικές ακόμη προπονήσεις.
Άβαταρ μέλους
Descartes
 
Δημοσιεύσεις: 1994
Εγγραφή: Σάβ 28 Ιαν 2017, 22:01

Re: Volley γυναικών - Αγώνες και νέα 2021-2022

Δημοσίευσηαπό PaokCuba4 » Δευτ 18 Οκτ 2021, 21:54

obanebane έγραψε:Συμφωνώ σε όλα,μέχρι τελείας.
Είδες που τελικά συμφωνούμε σε πολλά.


Μετά το χαρακτηρισμό γραφόμενών μου σε σελίδα στο FB από το forum προτού αρχίσω να γράφω συστηματικά, πλέον ζω αυτή τη μεγάλη στιγμή! Το τσεκούρι του πολέμου μεταξύ Descartes και obanebane θάφτηκε! :lol: :lol:
Άβαταρ μέλους
PaokCuba4
 
Δημοσιεύσεις: 3882
Εγγραφή: Τετ 13 Ιούλ 2016, 19:05

Re: Volley γυναικών - Αγώνες και νέα 2021-2022

Δημοσίευσηαπό Ιάσονας » Δευτ 18 Οκτ 2021, 21:56

Και εγώ συμφωνώ με Descartes σε όλα, η πρώτη συνέντευξη πρέπει να είναι δωρεάν, σαν σκέψη η εκμετάλλευση των τηλεοπτικών δικαιωμάτων του ερασιτεχνη είναι στη σωστή κατεύθυνση, χρειάζεται προσοχή το προϊόν που θα προβάλλεται να είναι ποιοτικό και όχι αρπακτη. Η μετάδοση του αεχ ΠΑΟΚ είναι χαρακτηριστικό παράδειγμα προς αποφυγή.
Καλό παιχνίδι θα είναι με ολυμπιακο την Τετάρτη, πρέπει να κοντράρουμε όσο μπορούμε περισσότερο και να δουμε και στήριξη στο γήπεδο. Προφανώς είμαστε το απόλυτο αουτσάιντερ μέχρι να μπουν οι κορεατισες αλλά μπορούμε να χτίσουμε πράγματα μέσα από μία καλή εμφάνιση
Ιάσονας
 
Δημοσιεύσεις: 2530
Εγγραφή: Κυρ 20 Δεκ 2015, 12:21

Re: Volley γυναικών - Αγώνες και νέα 2021-2022

Δημοσίευσηαπό PaokCuba4 » Δευτ 18 Οκτ 2021, 22:02

Και εγώ συμφωνώ με την κάλυψη των αγώνων, αλλά πρέπει να γίνει μια σωστή κίνηση στο πως θα το λανσάρουν και θα το προωθήσουν γιατί είναι κρίμα να πάει χαμένη αυτή η ευκαιρία, καθώς έχουμε την ευκαιρία να κερδίσουμε πολύ κόσμο και να έχουμε μεγάλη τηλεθέαση από το κοινό που υποστηρίζει τις δίδυμες.

Τώρα για το παιχνίδι με τον Ολυμπιακό, αναμένεται ένα πολύ καλό παιχνίδι, ευκαιρία κιόλας να έρθει κόσμος και είμαι σίγουρος ότι θα ευχαριστηθούν το άθλημα όσοι πάνε χάσουμε-κερδίσουμε. Κακά τα ψέματα ο Ολυμπιακός είναι το φαβορί, αλλά το έχω πει αρκετές φορές ότι από την έδρα μας δε θα περάσει καμία ομάδα εύκολα, γιατί και είμαστε ένα σοβαρό σύνολο αλλά χτίζουμε σιγά σιγά και αυτοπεποίθηση και αποτελέσματα όπως με την ΑΕΚ σε πεισμώνουν αρκετά σα σύνολο. Εγώ πάντως ότι και να γίνει φέτος είμαι καραευχαριστημένος με το τμήμα γιατί βλέπω και νέα κορίτσια να εμφανίζονται και μια σοβαρή προσπάθεια που μετουσιώνεται σε κάτι καλό χρόνο με το χρόνο.
Άβαταρ μέλους
PaokCuba4
 
Δημοσιεύσεις: 3882
Εγγραφή: Τετ 13 Ιούλ 2016, 19:05

Re: Volley γυναικών - Αγώνες και νέα 2021-2022

Δημοσίευσηαπό miburosaito » Δευτ 18 Οκτ 2021, 22:10

Descartes έγραψε:Οπότε είσαι έτοιμος για το ματς με το γαύρο. Δύσκολο παιχνίδι, όσο περισσότερα σετ κερδίσουμε τόσο το καλύτερο. Δεν θα μου κάνει εντύπωσει αν αγωνιστεί έστω και για λίγο η Γιαε Γιονγκ. Μια θέση ξένης υπάρχει οπότε μπορεί να δηλωθεί και ανάλογα την εξέλιξη να μπει, να πάρει μια γεύση. Η πασαδόρος ίσως χρειαστεί μερικές ακόμη προπονήσεις.



Κι εγω ετσι νομιζω, πιο πολυ βλεπω Γιαε Γιονγκ να δηλωνεται. Δεν τα εχω παραθεσει εδω για να μην κουραζω με τα δραματα αλλο, απλα ειχαν βγει δυο συνεντευξεις οταν πεταξαν για Ελλαδα μια απο τη μανα τους και μια δικη τους.

Τελοσπαντων στα πολλα που ελεγε, τις ρωτησαν για τη κατασταση τους και η Γιαε Γιονγκ απαντησε πως παραδοξως (μετα απο τοση αποχη) νιωθει ετοιμη και σωματικα και 'παιχτικα' να ξεκινησει ενω η πασαδορος ειπε πως ενω σωματικα ειναι ετοιμη νιωθει πως εχει χασει λιγο την αισθηση του γηπεδου και θελει λιγο χρονο (τωρα τα παραφραζω - καπως ετσι τα ειπανε)...

Σκεφτομαι το πολιτισμικο σοκ που θα παθουν την Τεταρτη :lol:
Τελευταία επεξεργασία από miburosaito και Δευτ 18 Οκτ 2021, 22:31, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Άβαταρ μέλους
miburosaito
 
Δημοσιεύσεις: 1739
Εγγραφή: Τετ 06 Φεβ 2019, 19:49

Re: Volley γυναικών - Αγώνες και νέα 2021-2022

Δημοσίευσηαπό obanebane » Δευτ 18 Οκτ 2021, 22:29

Και μετά την ανακοίνωση των συνδέσμων για μαζική στήριξη στον αγώνα της Τετάρτης, δεν θα πέφτει καρφίτσα στο γήπεδο.
Θα τα δουν όλα.
Άβαταρ μέλους
obanebane
 
Δημοσιεύσεις: 24554
Εγγραφή: Τρί 10 Μαρ 2009, 00:51
Τοποθεσία: ΚΟΡΙΝΘΟΣ

Re: Volley γυναικών - Αγώνες και νέα 2021-2022

Δημοσίευσηαπό john4serres » Τρί 19 Οκτ 2021, 00:00

Η ΘΥΡΑ 4 καλεί το ΛΑΟ του ΠΑΟΚ να στηρίξει τα κορίτσια του βόλεϊ και τη μεγάλη προσπάθεια που γίνεται στο τμήμα, πλέον και με τη φυσική του παρουσία στο γήπεδο. Όλοι στη Μίκρα αυτήν την Τετάρτη 20/10 και ώρα 18:00 ώστε να σπρώξουμε την ομαδα στη νίκη κόντρα στην ομάδα του Δημοσίου. Κάθε νίκη επί του τρισάθλιου αυτού σωματείου είναι χαρά για τον αθλητισμό, κάθε νίκη μας φέρνει πιο κοντά στους στόχους μας.
Η ΘΥΡΑ 4 φέτος βρέθηκε κοντά σε όλα τα ερασιτεχνικά τμήματα του συλλόγου μας με μαζική αγορά εισιτηρίων διαρκείας και άλλες κινήσεις που μοναδικό στοχο έχουν τη βοήθεια σε όσους, άνδρες και γυναίκες, φορούν και τιμούν τη φανέλα με το Δικέφαλο. Τον πρωταρχικό δηλαδή στόχο των Συνδέσμων μας. Φέτος, τα κορίτσια του βόλεϊ θα φορούν περήφανα στις προπονήσεις τους τα σύμβολα της 4. Επίσης, αγοράστηκαν (πέρα των ατομικών) επιπλέον 10 εισιτήρια για το γυναικείο βόλεϊ για μέλη και φίλους του συνδέσμου που δυσκολεύονται οικονομικά.

Όλοι στη Μίκρα την Τετάρτη
Όλοι κοντά στον Ερασιτέχνη ΠΑΟΚ
supporters - not customers
Άβαταρ μέλους
john4serres
 
Δημοσιεύσεις: 29781
Εγγραφή: Σάβ 07 Φεβ 2009, 12:00

Re: Volley γυναικών - Αγώνες και νέα 2021-2022

Δημοσίευσηαπό V-olakiotis » Τρί 19 Οκτ 2021, 00:00

Σημερινή φωτό αλιευμένη στο Twitter...Εικόνα

ΝΑΤΟΙ ΝΑΤΟΙ ΟΙ ΑΗΤΤΗΤΟΙ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ!!!
ΝΑΤΟΙ ΝΑΤΟΙ ΟΙ ΑΗΤΤΗΤΟΙ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ!!!
Άβαταρ μέλους
V-olakiotis
 
Δημοσιεύσεις: 6127
Εγγραφή: Τρί 28 Ιούλ 2009, 12:59
Τοποθεσία: Ουσουάια, Αργεντινη

Re: Volley γυναικών - Αγώνες και νέα 2021-2022

Δημοσίευσηαπό PAOK_NORTH_ARMY » Τρί 19 Οκτ 2021, 02:05

Την κάναμε και τη μηνιαία εγγραφή μας στο AC PAOKTV. 3 ευρουλάκια το μήνα, μηδαμινό ποσό. Και βλέπω κάτω από το φουμπού του ερασιτέχνη κανα 2 γκρινάρηδες που μπήκε συνδρομή σε ερασιτεχνικά αθλήματα. Για σταθείτε ρε παλικάρια. Είμαστε η μοναδική ομάδα από τις μεγάλες που αδιαφορεί τόσο πολύ για όλα τα αθλήματα της πλην του ποδοσφαίρου αντρών. Όλα τα αθλήματα σου παίζουν στη μεγάλη κατηγορία (παγκόσμιο φαινόμενο) και μέσα στο γήπεδο δε πατάει ψυχή. Κάποιο παλικάρι είπε πιο πάνω ότι ο Εύοσμος προχτές είχε πιο πολύ κόσμο από ότι εμείς με τη Θήρα και το πιστεύω. Ακόμα και στο μπάσκετ να δεις, μπορεί να είμαστε και τελευταίοι στα εισιτήρια, κάτω από κάτι Λαύρια, Προμηθέες, Ήφαιστους και Κένταυρους. Και ξενερώνουμε επειδή έβαλαν 3€ συνδρομή??? Προσοχή, δεν αναφέρομαι στο σκεπτικό των παιδιών έδω μέσα στο φόρουμ που αιτιολόγησαν πλήρως το λόγο που δε τους άρεσε και το σέβομαι απόλυτα, αλλά σε κάτι μυρωδιάδες που ούτε ξέρουν που πέφτει η Μίκρα και το Παλατάκι.
Άβαταρ μέλους
PAOK_NORTH_ARMY
 
Δημοσιεύσεις: 2899
Εγγραφή: Παρ 15 Φεβ 2008, 08:20

Re: Volley γυναικών - Αγώνες και νέα 2021-2022

Δημοσίευσηαπό PAOK_NORTH_ARMY » Τρί 19 Οκτ 2021, 02:08

Και κάτι ακόμα. Πήγα να αγοράσω και διαρκείας χτες μαζί με τη συνδρομή στο AC PAOKtv που έκανα αλλά γίνεται μόνο δια ζώσης. Άντε εγώ είμαι από Δράμα θα έρθω σε κάποιους αγώνες μέσα στη χρονιά και θα το παραλάβω από κοντά. Ένας που μένει πιο μακρυά, ή έστω και ένας που θέλει απλά να στηρίξει οικονομικά κι ας μη πάει, κρίμα δεν είναι να μη μπορεί μέσω ίντερνετ? Ας έδιναν έναν αριθμό λογαριασμού
Άβαταρ μέλους
PAOK_NORTH_ARMY
 
Δημοσιεύσεις: 2899
Εγγραφή: Παρ 15 Φεβ 2008, 08:20

Re: Volley γυναικών - Αγώνες και νέα 2021-2022

Δημοσίευσηαπό Shivaspace » Τρί 19 Οκτ 2021, 02:18

η Dayeong ( πασαδόρος) με τα μακριά μαλλιά και η Jaeyeong ( με το καρεδάκι ) και τα καρφιά!

Dayo Jaeyo PAOKARA S AGAPW :opaokara:
Τελευταία επεξεργασία από Shivaspace και Τετ 20 Οκτ 2021, 23:57, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Άβαταρ μέλους
Shivaspace
 
Δημοσιεύσεις: 3073
Εγγραφή: Πέμ 10 Σεπ 2020, 14:19

Re: Volley γυναικών - Αγώνες και νέα 2021-2022

Δημοσίευσηαπό miburosaito » Τρί 19 Οκτ 2021, 06:31

Για το αυριανο παιχνιδι περιμενα ενα 0-3 ή 1-3 την προηγουμενη βδομαδα που μιλησα για αυτο.

miburosaito έγραψε:Ενα σχολιο για το επερχομενο ματς με Ολυμπιακο (το πρωτο σοβαρο κρας τεστ)

Το ματσαρισμα των παιχτριων μια προς μια, δεν μας ευνοει με τον Ολυμπιακο οπως ας πουμε μας ευνοει με τον ΠΑΟ ή την Θηρα. Θα πρεπει να πειραματιστει αρκετα ο Φλωρος με τις περιστροφες μας για να βρει την καταλληλη ωστε να τους ματσαρουμε αποτελεσματικα (Στο πρωτο μεταξυ μας ματς περιμενω αλλαγες στις περιστροφες σε καθε σετ που θα παιχτει, θα ειναι ενα ειδος τεστ για την συνεχεια).
Το μπλοκ του Ολυμπιακου ειναι γρηγορο στις μετακινησεις του, επομενως θα πρεπει να παιξει τακτικα η Ηλιοπουλου εναντιων τους οσο μπορει. Ανοιγματα στα ακρα στις αδυναμες πλευρες του μπλοκ τους δηλαδη. Και φυσικα πρωτο χρονο οσο το επιτρεπει η υποδοχη. Επισης, σημαντικο ρολο θα παιξει και η ψυχραιμια της πασαδορου οταν θα ζοριζεται σε καποιες περιστροφες. Αν εχει το καθαρο μυαλο και το αντιμετωπισει οπως εκανε με τη Θηρα (φοβερο παιχνιδι απο την Ελισαβετ - δεν ειναι τυχαιο οτι βγηκε στην επταδα της αγωνιστικης και της εδωσε τα ευσημα η Πολυνοπουλου για το δικο της βραβειο) τοτε θα εχουμε ελπιδες, αλλιως θα παμε για μια καθαρη ηττα 3-0 ή 3-1.


Βεβαια δεν ειχα υπολογισει την ανταποκριση των οργανωμενων για στηριξη στο (αδικημενο) βολευ γυναικων. Η παρουσια του κοσμου μπορει να αλλαξει τις ισορροπιες.

john4serres έγραψε:Η ΘΥΡΑ 4 καλεί το ΛΑΟ του ΠΑΟΚ να στηρίξει τα κορίτσια του βόλεϊ και τη μεγάλη προσπάθεια που γίνεται στο τμήμα, πλέον και με τη φυσική του παρουσία στο γήπεδο. Όλοι στη Μίκρα αυτήν την Τετάρτη 20/10 και ώρα 18:00 ώστε να σπρώξουμε την ομαδα στη νίκη κόντρα στην ομάδα του Δημοσίου. Κάθε νίκη επί του τρισάθλιου αυτού σωματείου είναι χαρά για τον αθλητισμό, κάθε νίκη μας φέρνει πιο κοντά στους στόχους μας.
Η ΘΥΡΑ 4 φέτος βρέθηκε κοντά σε όλα τα ερασιτεχνικά τμήματα του συλλόγου μας με μαζική αγορά εισιτηρίων διαρκείας και άλλες κινήσεις που μοναδικό στοχο έχουν τη βοήθεια σε όσους, άνδρες και γυναίκες, φορούν και τιμούν τη φανέλα με το Δικέφαλο. Τον πρωταρχικό δηλαδή στόχο των Συνδέσμων μας. Φέτος, τα κορίτσια του βόλεϊ θα φορούν περήφανα στις προπονήσεις τους τα σύμβολα της 4. Επίσης, αγοράστηκαν (πέρα των ατομικών) επιπλέον 10 εισιτήρια για το γυναικείο βόλεϊ για μέλη και φίλους του συνδέσμου που δυσκολεύονται οικονομικά.

Όλοι στη Μίκρα την Τετάρτη
Όλοι κοντά στον Ερασιτέχνη ΠΑΟΚ




Περιμενα 5 βαθμους στα 3 πρωτα ματς, εχουμε 4 στα πρωτα δυο. Με 2 σετ αυριο θα εχουμε πιασει το στοχο που ειχα εγω στο μυαλο μου.

miburosaito έγραψε:Περιμενα 5 βαθμους στα 3 πρωτα ματς, ειμαστε στους 4. Που σημαινει οτι πρεπει να παρουμε τουλαχιστον 2 σετ την Τεταρτη ...
Δυσκολο αλλα οχι ακατορθωτο



Για το αυριανο ματς ειναι σημαντικο το πως θα αντιδρασουμε εκει στο 4ο σετ που θα ειναι στον ποντο να παει ειτε 1-3 ειτε 2-2 (αρα να εξασφαλισουμε και τον βαθμο). Εκει θα χτυπησει η Κογιαρ δυνατα για το μπλοκ αουτ ή θα παει παλι σε πλασεδακια? Η Μερτεκη θα τελειωσει την επιθεση (πιθανως και απο το 6) που μπορει να καθαρισει το σετ? Αυτο θελω να δω. Να απαντηθει δηλαδη και το ερωτημα του Descartes του ποιος ειναι (αν υπαρχει) αρχηγος μεσα στο γηπεδο τωρα που μιλαμε. Να θυμισω πως πριν 2 χρονια στο μεταξυ μας εντος ματς στην Α1 (περσι δεν εγινε ο εντος λογω covid), χασαμε με 1-3, με γεματα σετ μεν αλλα εκει που επρεπε να τελιωσουμε τις κρισιμες επιθεσεις εμεις ΔΕΝ...

Descartes έγραψε:Στις δύσκολες στιγμές, φάνηκε και ένα κενό Ηγεσίας που δεν ξέρω κατα πόσο μπορεί να το καλύψει η Αρχηγός Μερτέκη. Έλλειπε το νεύρο και η συγκροτημένη επιθετικότητα που θα τους αποτελείωνε, ειδικά όταν πήραμε προβάδισμα 2 πόντων δύο φορές στο ται μπρεικ. Εκεί το τελειώνεις το παιχνίδι.



Γιατι αφοτου μπει η Γιαε Γιονγκ μην εχουμε καμια αμφιβολια ποια θα παιρνει αυτες τις επιθεσεις, ετσι? Απλα πρεπει και οι αλλες να δειξουν αν μπορουν. Κατι που ευστοχα ειπε και ο Φλωρος στις δηλωσεις του μετα την ΑΕΚ.


ΥΓ. Πολυνοπουλου ξανα στη καλυτερη επταδα, επιβλητικη στο κεντρο. Ενα απο αυτα που περιμενω πολυ να δω ειναι οι πρωτοι χρονοι της Ντα Γιονγκ μαζι της, απλα θα πρεπει να περιμενουμε λιγο παραπανω μεχρι να αρχισουν να βρισκονται μεταξυ τους...
Άβαταρ μέλους
miburosaito
 
Δημοσιεύσεις: 1739
Εγγραφή: Τετ 06 Φεβ 2019, 19:49

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Γυναικεία τμήματα

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης