Ιβάν Σαββίδης V

Σχόλια γιά την Διοίκηση της ΠΑΕ και όλα τα σχετικά...

Re: Ιβάν Σαββίδης V

Δημοσίευσηαπό AntoniosK » Δευτ 26 Σεπ 2022, 06:23

kataramenos5 έγραψε:Και ποια θεωρειται σοβαρη πηγη?Εδω φτασαμε στο σημειο να μην εμπιστευομαστε συνδεσμιτες του ΠΑΟΚ.


Υπάρχουν συνδεσμίτες και συνδεσμίτες, οπαδοί και οπαδοί. Προσωπικά δεν εμπιστεύομαι κανέναν μέσα στο γήπεδο που σηκώνει τα χέρια του στο ΠΑΟΚ, μετά από παράγγελμα του φασίστα με το τύμπανο.
AntoniosK
 
Δημοσιεύσεις: 263
Εγγραφή: Σάβ 31 Ιαν 2009, 22:13

Re: Ιβάν Σαββίδης V

Δημοσίευσηαπό Kostas_g4 » Δευτ 26 Σεπ 2022, 07:26

Καμία πιάτσα δεν έχει βουήξει για καμία πώληση του ολθ από Ιβάν. Η πατσοκοιλιά του χοντρού έχει βουήξει επειδή δεν χωνεύει τον Ιβάν και εξυπηρετεί ατζέντα εκ δυσμών. Δεν το κουνάει ο Ιβάν από τα λιμάνια.
Ο ΠΑΟΚ δεν είναι δύο ώρες μια Κυριακή πηγαίνουμε και τελειώνει, ο ΠΑΟΚ έχει επίπτωση ΣΕ ΟΛΗ ΜΑΣ ΤΗ ΖΩΗ.
Kostas_g4
 
Δημοσιεύσεις: 159
Εγγραφή: Κυρ 03 Φεβ 2008, 19:26
Τοποθεσία: Εύοσμος

Re: Ιβάν Σαββίδης V

Δημοσίευσηαπό τσιριγωτης » Δευτ 26 Σεπ 2022, 07:43

Δηλαδή ρε Ιβάν έδωσες το οκ για το 800αρι στον αουγκουστο κ έκοψες τον αφάνα Νο 2 όντας συμφωνημενος; ; ωραιοςςςς
Άβαταρ μέλους
τσιριγωτης
 
Δημοσιεύσεις: 3287
Εγγραφή: Τρί 26 Ιαν 2010, 10:47

Re: Ιβάν Σαββίδης V

Δημοσίευσηαπό Мир » Δευτ 26 Σεπ 2022, 10:55

800 αλλα οπως λενε οι αμερικανοί «for the devil we know», για τον άλλο δεν ξέρεις τι θα σου ξημερώσει.
Άβαταρ μέλους
Мир
 
Δημοσιεύσεις: 6383
Εγγραφή: Τετ 16 Ιούλ 2014, 23:44
Τοποθεσία: London

Re: Ιβάν Σαββίδης V

Δημοσίευσηαπό Andrew R » Δευτ 26 Σεπ 2022, 15:06

Kostas_g4 έγραψε:Καμία πιάτσα δεν έχει βουήξει για καμία πώληση του ολθ από Ιβάν. Η πατσοκοιλιά του χοντρού έχει βουήξει επειδή δεν χωνεύει τον Ιβάν και εξυπηρετεί ατζέντα εκ δυσμών. Δεν το κουνάει ο Ιβάν από τα λιμάνια.


Είχα λίγες μέρες να μπω στο τοπικ του προέδρου μας κι με πολύ μεγάλη μου έκπληξη είδα να γράφονται πράγματα που δεν έχουν την παραμικρή σχέση με την πραγματικότητα αλλά ούτε καν με την τρέχουσα ειδησεογραφία. . Κι επειδή η παραφιλολογία και φυσικά η μ€#@κια πάει σύννεφο να πούμε ότι όχι μόνο δεν συμβαίνει τίποτα από τα παραπάνω όπως πολύ σωστά επισημαίνει ο φίλος kostas4 αλλά αντίθετα πριν λίγες μέρες κυρώθηκε από την ελληνική βουλή νέα τροποποιητικη συμφωνία ανάμεσα στον ΟΛΘ κι την κυβέρνηση. https://www.capital.gr/politiki/3659848 ... ssalonikis
Μάλιστα ψηφίστηκε μόνο από την Νέα Δημοκρατία. Καθώς σύσσωμη η αντιπολίτευση θεώρησαν ότι είναι καταχρηστικές πολλές από τις νέες διατάξεις κι ιδιαίτερα ευνοϊκές για τον Ιβάν.
Andrew R
 
Δημοσιεύσεις: 2189
Εγγραφή: Κυρ 21 Δεκ 2014, 23:31

Re: Ιβάν Σαββίδης V

Δημοσίευσηαπό Black_Hawk_Down » Τρί 27 Σεπ 2022, 10:42

Καλημέρα απο το εξωτικό Σαραγεβο που βρέχει,


Θα σας περιγράψω με μια είδηση γιατί στηρίζουμε Ιβάν Σαββίδη. Ή θα σας δείξω ποιοι θα "τρέχουν" τον Π.Α.Ο.Κ. - αν φύγει ο Πόντιος. :D :D (μαζί με τα γνωστά αρδάκια)

---------------

Η Είδηση:

Ο Δήμαρχος Θεσσαλονίκης, (της πόλης με τα χίλια προβλήματα), παρέδωσε στον Στέφανο Σαράτση, ιδιοκτήτη εστιατορίου (χασαποταβερνιάρης είναι) απο την (ασπρόμαυρη) Πολίχνη, την σημαία της πόλης. Σκοπός, αυτής της κίνησης, είναι το άνοιγμα νέου εστιατορίο στο κέντρο της Αθήνας (Η Ιερά Οδός δεν είναι στο κέντρο της Αθήνας), ώστε να την κρεμάσει στην είσοδο του εστιατορίου (χασαποταβέρνα θα είναι). Την χασαποταβέρνα, θα την ανοιξει στην Ιερά Οδό, σε μια περιοχή που είναι γεμάτη απο Ρομά. :lol: :lol:


Το σχόλιο μου: ( :lol: :lol: )

https://www.youtube.com/watch?v=t4PW0Fz3cRs



ΥΓ1. Η Πολίχνη δεν ανήκει στον δήμο Θεσσαλονίκης - αλλά ποιός ασχολείται.

ΥΓ2. Φαντάζεστε, οι ιδιοκτήτες των Μικέλ ή Coffee Island, να ζητούσαν σε κάθε franchise, να τοποθετηθεί η σημαία της Λάρισας ή της Πάτρας, ανίστοιχα; Μιλάμε ο ορισμός της βλαχιάς, θα το βλέπουν στην Αθήνα - και θα μας περνούν για καθυστερημένους. Αυτόν, ο Θοδωρής Ζαγοράκης, τον τοποθέτησε σε Δ.Σ της ΠΑΕ Π.Α.Ο.Κ. - λές και ο Π.Α.Ο.Κ είναι σουβλατζίδικο.

Π********
Black_Hawk_Down
 
Δημοσιεύσεις: 60
Εγγραφή: Τετ 21 Σεπ 2022, 10:13

Re: Ιβάν Σαββίδης V

Δημοσίευσηαπό gk.box16 » Πέμ 29 Σεπ 2022, 11:00

«Τώρα ότι μπορώ να έχω στην αγκαλιά τα μωρά μου υγειή και χαρούμενα το οφείλω σε αυτόν που εσείς αποκαλείται "Ρώσο "».⁣⁣
⁣⁣
«Το σύνδρομο Down, που είναι ένα από τα πιο γνωστά σύνδρομα του κόσμου, συμβαίνει 1 φορά σε κάθε 1.000 γεννήσεις. Το σύνδρομο που διαγνώστηκε στα παιδιά μου εμφανίζεται 1 φορά σε κάθε 36.000 γεννήσεις.⁣⁣
⁣⁣
Αυτό που συμβαίνει είναι ότι δεν μεγαλώνει το κρανίο, ενώ αναπτύσσεται κανονικά ο εγκέφαλος. Τα παιδιά θα είχαν σοβαρό πρόβλημα στην ανάπτυξή τους και στην ομιλία τους, θα μπορούσαν να μείνουν παράλυτα, ακόμη και να πεθάνουν.⁣⁣
⁣⁣
Ένας φίλος από τη Θεσσαλονίκη μου λέει "ρε συ, έλα μια βόλτα πάνω. Ξέρω ότι ο ΠΑΟΚ βοηθάει". Ανέβηκα στη Θεσσαλονίκη και μίλησα με τη γραμματεία. Μου είπαν ότι θα ενημερώσουν και θα μας ειδοποιήσουν. Η συγκεκριμένη φράση ήταν ό,τι χειρότερο μπορούσα να ακούσω… ⁣⁣
⁣⁣
Μετά από 22 ώρες χτυπάει το τηλέφωνό μου. Ήταν από την ΠΑΕ ΠΑΟΚ. Μου είπαν ότι εγκρίθηκε το αίτημά μου και θα μας βοηθήσουν. ⁣⁣
⁣⁣
Όταν με πήραν οδηγούσα, ήμουν στην εθνική. Ήταν τέτοιο το σοκ, που σταμάτησα σε ένα πάρκινγκ και το πρώτο πράγμα που τους είπα ήταν αν λένε αλήθεια. Δεν με ρώτησε κανείς καν τι ομάδα είμαι.⁣⁣
⁣⁣
Μετά από 3 χρόνια, συνάντησα τον Ιβάν Σαββίδη στα Τέμπη. Κάποια στιγμή ο γιος μου με τράβηξε από το μανίκι και με ρώτησε αν μας βοήθησε αυτός ο κύριος. Όταν του είπα ναι, ο μικρός έτρεξε και του έκανε μια μεγάλη αγκαλιά. Ούτε ο ίδιος ο Σαββίδης το περίμενε. Συγκινήθηκε πάρα πολύ. ⁣⁣

⁣⁣ "Αυτή την στιγμή, στην δική μου τροπαιοθήκη , είναι το μεγαλύτερο πρωτάθλημα που έχει πάρει ο ΠΑΟΚ!"
⁣⁣
9 χρόνια πέρασαν, από τότε που ένας "Ρώσος" που τόσο ξεδιάντροπα τολμούν να τον αποκαλούν κάποιοι μας άνοιξε την αγκαλιά του και έκανε το δικό μας πρόβλημα δικό του.⁣⁣
⁣⁣
9 χρόνια που ενώ βρίσκαμε παντού κλειστές πόρτες από ιθαγενείς "Έλληνες" πατριώτες, αυτός ο "Ρώσος" μας δέχθηκε κατευθείαν χωρίς καμία καθυστέρηση και αυτή τη στιγμή το ότι μπορώ να έχω στην αγκαλιά μου τα μωρά μου υγιή και χαρούμενα το οφείλω σε αυτόν τον "Ρώσο"».⁣⁣
⁣⁣
- Βασίλης Νικολόπουλος (ο πατέρας των δύο παιδιών).⁣
Άβαταρ μέλους
gk.box16
 
Δημοσιεύσεις: 895
Εγγραφή: Κυρ 08 Ιαν 2017, 20:56
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: Ιβάν Σαββίδης V

Δημοσίευσηαπό gk.box16 » Πέμ 29 Σεπ 2022, 11:00

Τώρα ότι μπορώ να έχω στην αγκαλιά τα μωρά μου υγειή και χαρούμενα το οφείλω σε αυτόν που εσείς αποκαλείται "Ρώσο ".
⁣⁣
Το σύνδρομο Down, που είναι ένα από τα πιο γνωστά σύνδρομα του κόσμου, συμβαίνει 1 φορά σε κάθε 1.000 γεννήσεις. Το σύνδρομο που διαγνώστηκε στα παιδιά μου εμφανίζεται 1 φορά σε κάθε 36.000 γεννήσεις.⁣⁣
⁣⁣
Αυτό που συμβαίνει είναι ότι δεν μεγαλώνει το κρανίο, ενώ αναπτύσσεται κανονικά ο εγκέφαλος. Τα παιδιά θα είχαν σοβαρό πρόβλημα στην ανάπτυξή τους και στην ομιλία τους, θα μπορούσαν να μείνουν παράλυτα, ακόμη και να πεθάνουν.⁣⁣
⁣⁣
Ένας φίλος από τη Θεσσαλονίκη μου λέει "ρε συ, έλα μια βόλτα πάνω. Ξέρω ότι ο ΠΑΟΚ βοηθάει". Ανέβηκα στη Θεσσαλονίκη και μίλησα με τη γραμματεία. Μου είπαν ότι θα ενημερώσουν και θα μας ειδοποιήσουν. Η συγκεκριμένη φράση ήταν ό,τι χειρότερο μπορούσα να ακούσω… ⁣⁣
⁣⁣
Μετά από 22 ώρες χτυπάει το τηλέφωνό μου. Ήταν από την ΠΑΕ ΠΑΟΚ. Μου είπαν ότι εγκρίθηκε το αίτημά μου και θα μας βοηθήσουν. ⁣⁣
⁣⁣
Όταν με πήραν οδηγούσα, ήμουν στην εθνική. Ήταν τέτοιο το σοκ, που σταμάτησα σε ένα πάρκινγκ και το πρώτο πράγμα που τους είπα ήταν αν λένε αλήθεια. Δεν με ρώτησε κανείς καν τι ομάδα είμαι.⁣⁣
⁣⁣
Μετά από 3 χρόνια, συνάντησα τον Ιβάν Σαββίδη στα Τέμπη. Κάποια στιγμή ο γιος μου με τράβηξε από το μανίκι και με ρώτησε αν μας βοήθησε αυτός ο κύριος. Όταν του είπα ναι, ο μικρός έτρεξε και του έκανε μια μεγάλη αγκαλιά. Ούτε ο ίδιος ο Σαββίδης το περίμενε. Συγκινήθηκε πάρα πολύ. ⁣⁣

⁣⁣ "Αυτή την στιγμή, στην δική μου τροπαιοθήκη , είναι το μεγαλύτερο πρωτάθλημα που έχει πάρει ο ΠΑΟΚ!"
⁣⁣
9 χρόνια πέρασαν, από τότε που ένας "Ρώσος" που τόσο ξεδιάντροπα τολμούν να τον αποκαλούν κάποιοι μας άνοιξε την αγκαλιά του και έκανε το δικό μας πρόβλημα δικό του.⁣⁣
⁣⁣
9 χρόνια που ενώ βρίσκαμε παντού κλειστές πόρτες από ιθαγενείς "Έλληνες" πατριώτες, αυτός ο "Ρώσος" μας δέχθηκε κατευθείαν χωρίς καμία καθυστέρηση και αυτή τη στιγμή το ότι μπορώ να έχω στην αγκαλιά μου τα μωρά μου υγιή και χαρούμενα το οφείλω σε αυτόν τον "Ρώσο"».⁣⁣
⁣⁣
- Βασίλης Νικολόπουλος (ο πατέρας των δύο παιδιών).⁣
Άβαταρ μέλους
gk.box16
 
Δημοσιεύσεις: 895
Εγγραφή: Κυρ 08 Ιαν 2017, 20:56
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: Ιβάν Σαββίδης V

Δημοσίευσηαπό Dimpatra » Πέμ 29 Σεπ 2022, 11:08

Συγκινήθηκα.


Στάλθηκε από το MI 8 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Dimpatra
 
Δημοσιεύσεις: 962
Εγγραφή: Παρ 14 Αύγ 2015, 13:17

Re: Ιβάν Σαββίδης V

Δημοσίευσηαπό Γερασίμου » Πέμ 29 Σεπ 2022, 11:37

gk.box16 έγραψε:Τώρα ότι μπορώ να έχω στην αγκαλιά τα μωρά μου υγειή και χαρούμενα το οφείλω σε αυτόν που εσείς αποκαλείται "Ρώσο ".
⁣⁣
Το σύνδρομο Down, που είναι ένα από τα πιο γνωστά σύνδρομα του κόσμου, συμβαίνει 1 φορά σε κάθε 1.000 γεννήσεις. Το σύνδρομο που διαγνώστηκε στα παιδιά μου εμφανίζεται 1 φορά σε κάθε 36.000 γεννήσεις.⁣⁣
⁣⁣
Αυτό που συμβαίνει είναι ότι δεν μεγαλώνει το κρανίο, ενώ αναπτύσσεται κανονικά ο εγκέφαλος. Τα παιδιά θα είχαν σοβαρό πρόβλημα στην ανάπτυξή τους και στην ομιλία τους, θα μπορούσαν να μείνουν παράλυτα, ακόμη και να πεθάνουν.⁣⁣
⁣⁣
Ένας φίλος από τη Θεσσαλονίκη μου λέει "ρε συ, έλα μια βόλτα πάνω. Ξέρω ότι ο ΠΑΟΚ βοηθάει". Ανέβηκα στη Θεσσαλονίκη και μίλησα με τη γραμματεία. Μου είπαν ότι θα ενημερώσουν και θα μας ειδοποιήσουν. Η συγκεκριμένη φράση ήταν ό,τι χειρότερο μπορούσα να ακούσω… ⁣⁣
⁣⁣
Μετά από 22 ώρες χτυπάει το τηλέφωνό μου. Ήταν από την ΠΑΕ ΠΑΟΚ. Μου είπαν ότι εγκρίθηκε το αίτημά μου και θα μας βοηθήσουν. ⁣⁣
⁣⁣
Όταν με πήραν οδηγούσα, ήμουν στην εθνική. Ήταν τέτοιο το σοκ, που σταμάτησα σε ένα πάρκινγκ και το πρώτο πράγμα που τους είπα ήταν αν λένε αλήθεια. Δεν με ρώτησε κανείς καν τι ομάδα είμαι.⁣⁣
⁣⁣
Μετά από 3 χρόνια, συνάντησα τον Ιβάν Σαββίδη στα Τέμπη. Κάποια στιγμή ο γιος μου με τράβηξε από το μανίκι και με ρώτησε αν μας βοήθησε αυτός ο κύριος. Όταν του είπα ναι, ο μικρός έτρεξε και του έκανε μια μεγάλη αγκαλιά. Ούτε ο ίδιος ο Σαββίδης το περίμενε. Συγκινήθηκε πάρα πολύ. ⁣⁣

⁣⁣ "Αυτή την στιγμή, στην δική μου τροπαιοθήκη , είναι το μεγαλύτερο πρωτάθλημα που έχει πάρει ο ΠΑΟΚ!"
⁣⁣
9 χρόνια πέρασαν, από τότε που ένας "Ρώσος" που τόσο ξεδιάντροπα τολμούν να τον αποκαλούν κάποιοι μας άνοιξε την αγκαλιά του και έκανε το δικό μας πρόβλημα δικό του.⁣⁣
⁣⁣
9 χρόνια που ενώ βρίσκαμε παντού κλειστές πόρτες από ιθαγενείς "Έλληνες" πατριώτες, αυτός ο "Ρώσος" μας δέχθηκε κατευθείαν χωρίς καμία καθυστέρηση και αυτή τη στιγμή το ότι μπορώ να έχω στην αγκαλιά μου τα μωρά μου υγιή και χαρούμενα το οφείλω σε αυτόν τον "Ρώσο"».⁣⁣
⁣⁣
- Βασίλης Νικολόπουλος (ο πατέρας των δύο παιδιών).⁣


Τί να πω αδελφέ, αυτό εδώ το ας πούμε κράτος, τα παιδιά με ειδικές ανάγκες που έχουν όμως ειδικές ικανότητες και γονείς ήρωες, τα έχει στα pits ισόβια. Να είστε γεροί και να δείτε πως θα σας δώσουν χαρές στο μέλλον.
Ένα ακόμα μπράβο στον Πρόεδρο για μια ακόμα τεράστια χειρονομία που έκανε, γιατί κινούμενος στον χώρο της Υγείας γνωρίζω πόσα έχει κάνει, αλλά πάντα με τον όρο που θέτει ο οποίος είναι το να μην φαίνεται το όνομά του ή της οικογενείας του και να μην εμφανίζονται φωτογραφίες και τα κανάλια από πίσω.
Γερασίμου
 
Δημοσιεύσεις: 4950
Εγγραφή: Δευτ 04 Οκτ 2010, 11:58

Re: Ιβάν Σαββίδης V

Δημοσίευσηαπό HARISPAOK83 » Πέμ 29 Σεπ 2022, 12:05

Τρομερο...
Ηρωες γονεις π ζουν αναμεσα μας και δεν παιρνουμε χαμπαρι ή δεν θελουμε να τους παρουμε χαμπαρι...
Μπραβο στον Ιβαν!

Στάλθηκε από το Redmi Note 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Άβαταρ μέλους
HARISPAOK83
 
Δημοσιεύσεις: 318
Εγγραφή: Πέμ 08 Σεπ 2022, 20:50

Re: Ιβάν Σαββίδης V

Δημοσίευσηαπό van rooy » Πέμ 29 Σεπ 2022, 12:15

Andrew R έγραψε:
Kostas_g4 έγραψε:Καμία πιάτσα δεν έχει βουήξει για καμία πώληση του ολθ από Ιβάν. Η πατσοκοιλιά του χοντρού έχει βουήξει επειδή δεν χωνεύει τον Ιβάν και εξυπηρετεί ατζέντα εκ δυσμών. Δεν το κουνάει ο Ιβάν από τα λιμάνια.


Είχα λίγες μέρες να μπω στο τοπικ του προέδρου μας κι με πολύ μεγάλη μου έκπληξη είδα να γράφονται πράγματα που δεν έχουν την παραμικρή σχέση με την πραγματικότητα αλλά ούτε καν με την τρέχουσα ειδησεογραφία. . Κι επειδή η παραφιλολογία και φυσικά η μ€#@κια πάει σύννεφο να πούμε ότι όχι μόνο δεν συμβαίνει τίποτα από τα παραπάνω όπως πολύ σωστά επισημαίνει ο φίλος kostas4 αλλά αντίθετα πριν λίγες μέρες κυρώθηκε από την ελληνική βουλή νέα τροποποιητικη συμφωνία ανάμεσα στον ΟΛΘ κι την κυβέρνηση. https://www.capital.gr/politiki/3659848 ... ssalonikis
Μάλιστα ψηφίστηκε μόνο από την Νέα Δημοκρατία. Καθώς σύσσωμη η αντιπολίτευση θεώρησαν ότι είναι καταχρηστικές πολλές από τις νέες διατάξεις κι ιδιαίτερα ευνοϊκές για τον Ιβάν.



Μακάρι να είναι έτσι...Ψήφισε η κυβέρνηση υπερ σαββίδη που βρίσκει κάθε πιθανό τρόπο να του βάλει τρικλοποδιά ... Που πρόσφατα τον <ανάγκασε > να μην καταθέσει προσφορά για το άλλο λιμάνι.

Προσωπικά δεν πιστεύω ότι το έκαναν αυτό για το καλό του ιβαν.

Πολλά γράφονται , κανείς μας δεν είναι σε θέση να γνωρίζει τι συμβαίνει. Μπορεί να είναι λάσπη μπορεί να αποδεχτούν αληθινά, ο χρόνος θα δείξει.

Όσο συνεχίζει να απουσιάζει τόσο θα φουντώνουν τα σενάρια για την υγεία του, την αποχώρηση του απο την Ελλάδα, απο τον ΠΑΟΚ.

Όταν ο ΠΑΟΚ πήγε να μεγαλώσει ως ομάδα τότε με τον μπατατούδη, με πολύ καλούς παίκτες με μπάγεβιτς στον πάγκο μέσα σε μια νύχτα τέλειωσαν τον μπατατούδη.

Η ιστορία δυστυχώς επαναλαμβάνεται όχι πάντα με τον ίδιο ακριβώς τρόπο...Βλέπουμε το ίδιο έργο.... μόλις ο ΠΑΟΚ μεγάλωσε ξαφνικά όλα άλλαξαν,πάλι μας σπρώχνουν πίσω.
Άβαταρ μέλους
van rooy
 
Δημοσιεύσεις: 655
Εγγραφή: Τρί 19 Φεβ 2019, 13:15

Re: Ιβάν Σαββίδης V

Δημοσίευσηαπό joshua » Πέμ 29 Σεπ 2022, 12:21

Από την πλευρά του, ο γενικός εισηγητής του ΣΥΡΙΖΑ, Ανδρέας Μιχαηλίδης, υποστήριξε ότι "οι καθυστερήσεις από πλευράς επενδυτή, υπονομεύουν το αναπτυξιακό έργο του λιμανιού της Θεσσαλονίκης"

Τι λες τωρα!!!
Time to get it, before you let it get to you
Here he comes now, stick to your guns and let him through
Άβαταρ μέλους
joshua
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 24065
Εγγραφή: Σάβ 15 Μάιος 2010, 19:33

Re: Ιβάν Σαββίδης V

Δημοσίευσηαπό van rooy » Πέμ 29 Σεπ 2022, 12:32

joshua έγραψε:Από την πλευρά του, ο γενικός εισηγητής του ΣΥΡΙΖΑ, Ανδρέας Μιχαηλίδης, υποστήριξε ότι "οι καθυστερήσεις από πλευράς επενδυτή, υπονομεύουν το αναπτυξιακό έργο του λιμανιού της Θεσσαλονίκης"

Τι λες τωρα!!!




Εκπλήσσεσαι?

Εδω ο πασχαλάκης πήγε στον γαύρο ...θα ντραπεί ο συριζα να πει αυτά που είπε?
Άβαταρ μέλους
van rooy
 
Δημοσιεύσεις: 655
Εγγραφή: Τρί 19 Φεβ 2019, 13:15

Re: Ιβάν Σαββίδης V

Δημοσίευσηαπό gika » Πέμ 29 Σεπ 2022, 12:34

Και αυτό έρχεται από τον ΣΥΡΙΖΑ και όχι την ΝΔ ε;
Άβαταρ μέλους
gika
 
Δημοσιεύσεις: 17162
Εγγραφή: Δευτ 28 Ιαν 2008, 15:52
Τοποθεσία: Λονδίνο

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Διοικητικά

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 12 επισκέπτες