Μεταγραφές χειμώνα 2020-2021 ΙΙ

Σχόλια/Κριτική για οτιδήποτε ακούγεται ή γράφεται σχετικά με αγορές πωλήσεις ποδοσφαιριστων στην ομάδα μας...

Re: Μεταγραφές χειμώνα 2020-2021 ΙΙ

Δημοσίευσηαπό laska4 » Τετ 20 Ιαν 2021, 21:26

Και εγώ Γιώργη !!!πιστεύω θα γίνουν κινήσεις παρόλο το κλίμα που βγαίνει
laska4
 
Δημοσιεύσεις: 3857
Εγγραφή: Τετ 30 Αύγ 2017, 16:55

Re: Μεταγραφές χειμώνα 2020-2021 ΙΙ

Δημοσίευσηαπό Jack_riper » Τετ 20 Ιαν 2021, 21:32

Πρεπει να γινει αμεσα κινηση για κρμνετσικ,μην αφησουμε το θεμα να τραβηξει οπως με μισιτς!ξερει πολυ μπαλα και θα ταιστουνε πολλα σου χαφ γιατι κραταει αμυντικους ανετα πανω του.να βρεθει λυση και με αουγκουστο και να μαθουμε για ποιον λογο στραβωσε,γιατι παικτη με τα χαρακτηριστικά του δεν εχεις.σφι και τσολακ στα σωστα λεφτα πρεπει να χαιρετήσουν
Jack_riper
 
Δημοσιεύσεις: 629
Εγγραφή: Πέμ 10 Ιαν 2019, 22:02

Re: Μεταγραφές χειμώνα 2020-2021 ΙΙ

Δημοσίευσηαπό paoki_ » Τετ 20 Ιαν 2021, 21:37

Πάντως στα χαφ με Καντουρι-Αουγκουστο-Σβαμπ για δυο θεσεις και Ουαρντα μπροστα τους, οπως είπαν και άλλοι εδω μέσα, έχουμε ενα κενό στο μπακ απ του Ουάρντα. Το ποδοσφαιρο είναι απιστευτο πάντως. Την μια μέρα είσαι στον Βόλο και την επόμενη είσαι από τους καλύτερους του υποψήφιου πρωταθλητη.. Μπράβο στον Αμρ και μακάρι να συνεχίσει έτσι!
ΟΦΤΟΠΙΚ: Η ομάδα που βλέπουμε τελευταία έχει φλόγα πρωταθλήματος, με παίκτες που θέλουν να αποδείξουν ποιοι έιναι και παλιούς που ξέρουμε ότι το έχουν μέσα τους.. Ας ανάψει και σε έμας αυτή η φλόγα σιγα σιγά και ας πάμε για την πιο καυλωτική διεκδίκηση που έχουμε κάνει. Αν πάμε καλά με την ύπουλη κούλα του Χιμενεθ τότε θα ματώσουν οι κάτω. Φαίνεται ότι εμείς φορμαριζόμαστε στο καλύτερο σημείο και αυτοι ντεφορμαρίζονται. Ώρα να καφετιάσει λίγο το βρακάκι τους..
Άβαταρ μέλους
paoki_
 
Δημοσιεύσεις: 928
Εγγραφή: Τρί 23 Φεβ 2010, 11:08

Re: Μεταγραφές χειμώνα 2020-2021 ΙΙ

Δημοσίευσηαπό MikeStr4 » Τετ 20 Ιαν 2021, 21:51

Παιδιά μην τρελαίνεστε με τον πρώτο υποψήφιο για υποβιβασμό παίζαμε, μην τρελαίνεστε κ λέτε ότι δεν θέλουμε μεταγραφές, όπως και να έχει ένα σωστό μπακ κατα προτίμηση δεξί μπακ να πάει αριστερά βιερινια περειρα γιατί αυτός ο σοαρες είναι για ΕΨΜ, και μια χαφαρα στο κέντρο σβαμπ καντουρι είναι μισοπνευμονοι μέχρι το 60 παίζουν, κ ο αουγκουστο δεν δείχνει κάποιο ενδιαφέρον για να παίξει στο πρώτο αεροπλάνο κ παλμειρας
MikeStr4
 
Δημοσιεύσεις: 326
Εγγραφή: Πέμ 07 Ιαν 2021, 15:28

Re: Μεταγραφές χειμώνα 2020-2021 ΙΙ

Δημοσίευσηαπό seaman » Τετ 20 Ιαν 2021, 22:00

To transfermarkt έχει επιστρέψει τον ήρωα Ουαγκέ στη Μπάρτσα.
Όταν η συνέχεια γίνεται ζόρικη, οι ζόρικοι συνεχίζουν. Και αν θα τους πάρει χρόνο να φτάσουν ξανά στην κορυφή, είναι γιατί θα κουβαλάνε την αξιοπρέπειά τους μαζί τους.
_____________________ Πανθεσσαλονίκειος Αθλητικός Όμιλος Κωνσταντινουπολιτών _____________________
Άβαταρ μέλους
seaman
 
Δημοσιεύσεις: 9536
Εγγραφή: Δευτ 25 Ιούλ 2011, 17:58
Τοποθεσία: Νέα Σμύρνη

Re: Μεταγραφές χειμώνα 2020-2021 ΙΙ

Δημοσίευσηαπό laska4 » Τετ 20 Ιαν 2021, 22:05

Κέρδισε η νοριτς πλησιάζουν τα εκατομμύρια
laska4
 
Δημοσιεύσεις: 3857
Εγγραφή: Τετ 30 Αύγ 2017, 16:55

Re: Μεταγραφές χειμώνα 2020-2021 ΙΙ

Δημοσίευσηαπό buffalobill4 » Τετ 20 Ιαν 2021, 22:05

Kabamaru11 έγραψε:
georgedoulk2008 έγραψε:Μην ασχολείστε με τον Τζόλη.

Ο Τζόλης αναγκαστικά θα φύγει το καλοκαίρι γιατί η ελληνική σουπερκλίκα είναι πολύ μικρή για τέτοιους παίκτες.
Ιδανικά πρέπει να πάει Πρεμιερ Ληγκ. Το λιγότερο 15μύρια.


Θα συμφωνησω στο πρωτο σκελος,θα διαφωνισω στο δευτερο,ιδανικα ειναι να παει Ολλανδια η Γερμανια,με ανοιχτες αμυνες,σμπαραλια θα τους κανει,ας τον ευχαριστηθουμε οσο μπορουμε κ να χαιρομαστε που βγαζουμε τετοια παικτρονια γιατι ακολουθουν κ οι Ντελιας κ Κουτσιας.

Εγώ πάλι θα διαφωνήσω και στα δύο.

Η σουπερλιγκ μπορεί να είναι για το ανάθεμα ο ΠΑΟΚ όμως είναι τεράστιο σωματείο. Και ειδικά οι της κ19 αυτό πρέπει να το έχουν βιώσει. Αν δεν φέρεις ένα πρωτάθλημα ένα νταμπλ κσι να καταφέρεις επιτέλους να μπεις τσουλου, δεν μπορείς να θεωρείς ότι πέτυχες στον ΠΑΟΚ. Ειδικά για τους γηγενείς. Ο πελκας το έκανε και το έκανε ως αρχηγός.

Τώρα αν κάποτε τα καταφέρει αυτά και θέλει το βήμα παραπάνω σαν συμβουλή θα του έλεγα να πάει καρφί στην Ντόρτμουντ κσι μόνο. Στην πρεμιερ με τα δρεπάνια που έχουν ακόμα πίσω, κάτι μαγκουαιρ και κάτι στοουνς θα κινδυνεύσει.
Προσέχουμε τα λόγια μας στη δημοκρατία
Επαιτεία στα πεζοδρόμια και φιλανθρωπία
Άβαταρ μέλους
buffalobill4
 
Δημοσιεύσεις: 7238
Εγγραφή: Σάβ 31 Ιαν 2009, 09:37

Re: Μεταγραφές χειμώνα 2020-2021 ΙΙ

Δημοσίευσηαπό loukas karadimos » Τετ 20 Ιαν 2021, 22:05

Andrew R έγραψε:
loukas karadimos έγραψε:καλος χρυσος ο λινο ισως ο αγαπημενος μου αριστερος μπακ στην συγχρονη ιστορια της ομαδας αλλα να μην ξεχναμε οτι εκεινος ο ΠΑΟΚ ειχε κεντρικη ιδεα...

ενας ηταν ο μανατζερ της ομαδας, με τους γυμναστες και τους μεταφραστες του, με το γενικο προσταγμα και την απολυτη στηριξη ενος προεδρου ο οποιος κρατουσε τον οικονομικο ελεγχο στα ορια του επιτρεπτου και με εναν τεχνικο διευθηντη βγαλμενο απο τον ΠΑΟΚ που τοτε τουλαχιστον δουλευε προς το συμφερον της ομαδας , τιμια.

ο οποιοσδηποτε λινο ηταν παιχτης χαρακτηριστικων , ειχε την καλυψη του σορλεν ο οποιος σορλεν δεν ειχε τα σκληρα χαρακτηριστικα του παμπλο, ο οποιος παμπλο δεν ειχε τα τρεξιματα του βιτολο και ολοι μαζι τη διορατικοτητα του βλανταν. και καπου εκει με τον λινο εξω απ την αντιπαλη περιοχη ησουν ασφαλης και με τον μιρο να μην περναει το κεντρο ελεγες δεν βαριεσαι. Γιατι αυτο επαιζε ο ΠΑΟΚ του προπονητη ΤΟΥ, ενος φανταστικου γνωστη του αντικειμενου με τα πολλα καλα του αλλα και τα κακα του. Σε εκεινον τον ΠΑΟΚ μεχρι και ο μπακαγιοκο ηταν χρησιμος που εμπαινε στην Βιλκα 6 το πρωι με κωλοτουμπες...

Στο θεμα μας, το μεγαλυτερ προβλημα σημερα 20 Ιανουαριου στις μεταγραφες δεν ειναι ο Φεραρι η ο Λινο αλλα η κεντρικη ιδεα την οποια ακομα περιμενουμε να μαθουμε. Απο τον Παμπλο βλεπουμε μια διαθεση να πνιγει τον αντιπαλο με γρηγορη κυκλοφορια αλλα με πιεση ψηλα. Απο την διοικηση περιμενουμε να δουμε αν θα στηριξει αυτη την ιδεα οσο στηριξε τον Φερειρα

Αν ο φεραρι του κανει, ας τον παρει, αν δεν του κανει ας του παρουν αυτον που θελει, γιατι το κουρασανε.

Αντε και με την προκριση

1926

ΝΑ ΑΓΙΑΣΕΙ ΤΟ ΧΕΡΙ ΣΟΥ ΡΕ ΦΙΛΕ


Την κεντρική ιδέα την είδαμε και σήμερα νομίζω και παιχνίδι με παιχνίδι η ομάδα πρέπει να γίνεται ένα κλικ καλύτερη.

Εμένα μου αρέσει αυτό που βλέπω ,μου θυμίζει Ίβιτς που απ' όπου περνούσαμε αφήναμε σμπαραλια

Ας τον στηρίξουν , με πράξεις και πρόσωπα, όχι μόνο μεταγραφές στο γήπεδο, αν καταλαβαίνομαστε..
Άβαταρ μέλους
loukas karadimos
 
Δημοσιεύσεις: 714
Εγγραφή: Τετ 22 Ιαν 2014, 00:52

Re: Μεταγραφές χειμώνα 2020-2021 ΙΙ

Δημοσίευσηαπό sotos26 » Τετ 20 Ιαν 2021, 22:08

Πω ρε φίλε Μαγκουάειρ για μπάλα είναι αυτός; Μετά λέμε τους δικούς μας. Η Αγγλία είναι δύσκολη θέλει αντοχή στην κλωτσιά. Τώρα να δεις και τον Γιαννούλη στην Τσάμπιονσιπ...
''Players lose you games, not tactics. There's so much crap talked about tactics by people who barely know how to win at dominoes'' - Brian Clough
Άβαταρ μέλους
sotos26
 
Δημοσιεύσεις: 1570
Εγγραφή: Τετ 17 Ιουν 2009, 22:39

Re: Μεταγραφές χειμώνα 2020-2021 ΙΙ

Δημοσίευσηαπό makispaspartou » Τετ 20 Ιαν 2021, 22:08

Τετράδα φωτιά με Τζολη Κρεμτσικ Ζιβκοβιτς Ουαρντα. Τριάδα χάφ εξαιρετικά με Ντάγκλας, Σβαμπ, Ελ Καντουρι. Χρειαζόμαστε τις αλλαγές τους.. Μουργκ δεξιά μου κάνει.. Αντί Ουαρντα ίσως ο Νινουα μπορεί.. Στο δέκα.. Αντί Τζολη θα ήθελα να αναστήσει ο Γκαρσια τον Λεο Ζαμπα.. Αντί Κρεμτσικ ας φέρουν το παιδί θαύμα Αρετσο.. Και τι λείπει; Ένας χάφ στο rotation των τριών πρωτοκλασάτος.. Μου κάνει ο Τσιμιροτ..
ΠΑΟΚ εγώ γεννήθηκα
Το φως του ονείρου ντύθηκα
Κι αν με αστραπές χτυπήθηκα
Στο πέταγμα του αετού κρατήθηκα
ΠΑΟΚ είμαι γι'αυτό αναπνέω............
makispaspartou
 
Δημοσιεύσεις: 4067
Εγγραφή: Παρ 17 Ιαν 2014, 20:15

Re: Μεταγραφές χειμώνα 2020-2021 ΙΙ

Δημοσίευσηαπό paoki_ » Τετ 20 Ιαν 2021, 22:11

Ο μονος λόγος που θελω να έρθει ο Φεραρι είναι ότι έχω βρει συνθηματαρα..
Θέλω ο Ουάρντα να είναι δεκάρι
Θελω ο κώλος τους να μοιάζει με οκτάρι
Και να τους πηδάει ο Φεράρι
Τι όχι? Καλα παω για ύπνο..
:opaokara: :opaokara: :opaokara:
Άβαταρ μέλους
paoki_
 
Δημοσιεύσεις: 928
Εγγραφή: Τρί 23 Φεβ 2010, 11:08

Re: Μεταγραφές χειμώνα 2020-2021 ΙΙ

Δημοσίευσηαπό joshua » Τετ 20 Ιαν 2021, 22:11

Πολυ ησυχια παντως...
Time to get it, before you let it get to you
Here he comes now, stick to your guns and let him through
Άβαταρ μέλους
joshua
 
Δημοσιεύσεις: 24072
Εγγραφή: Σάβ 15 Μάιος 2010, 19:33

Re: Μεταγραφές χειμώνα 2020-2021 ΙΙ

Δημοσίευσηαπό Mitsospaoki4 » Τετ 20 Ιαν 2021, 22:13

Η σιωπή πριν την μπόρα;;
Άβαταρ μέλους
Mitsospaoki4
 
Δημοσιεύσεις: 10861
Εγγραφή: Δευτ 21 Μάιος 2018, 12:53
Τοποθεσία: Θεσσαλονικη - Βολος

Re: Μεταγραφές χειμώνα 2020-2021 ΙΙ

Δημοσίευσηαπό sotos26 » Τετ 20 Ιαν 2021, 22:15

Εσείς εδώ οι βετεράνοι, στις πόσες σελίδες σκάει μεταγραφή;
''Players lose you games, not tactics. There's so much crap talked about tactics by people who barely know how to win at dominoes'' - Brian Clough
Άβαταρ μέλους
sotos26
 
Δημοσιεύσεις: 1570
Εγγραφή: Τετ 17 Ιουν 2009, 22:39

Re: Μεταγραφές χειμώνα 2020-2021 ΙΙ

Δημοσίευσηαπό trelopaoki444 » Τετ 20 Ιαν 2021, 22:17

makispaspartou έγραψε:Τετράδα φωτιά με Τζολη Κρεμτσικ Ζιβκοβιτς Ουαρντα. Τριάδα χάφ εξαιρετικά με Ντάγκλας, Σβαμπ, Ελ Καντουρι. Χρειαζόμαστε τις αλλαγές τους.. Μουργκ δεξιά μου κάνει.. Αντί Ουαρντα ίσως ο Νινουα μπορεί.. Στο δέκα.. Αντί Τζολη θα ήθελα να αναστήσει ο Γκαρσια τον Λεο Ζαμπα.. Αντί Κρεμτσικ ας φέρουν το παιδί θαύμα Αρετσο.. Και τι λείπει; Ένας χάφ στο rotation των τριών πρωτοκλασάτος.. Μου κάνει ο Τσιμιροτ..


Παρακαλαω, σταυρωνω τα δαχτυλα μου και προσευχομαι απο την ωρα που ακουστηκε φιλε. Ειναι ΑΚΡΙΒΩΣ αυτο που θελουμε στο 6!!! Βιονικος, με πολυ γρηγορη περιστροφη κ καλες μεταβιβασεις, τρομερα πνευμονια αν κ δεν ειναι ταχυδυναμικος, καλο κρατημα μπαλας ειναι αυτος που χρειαζομαστε για να αντικαταστησει τον ανοστο, κατα τη γνωμη μου, Αγκουστο. Θα αλλαξει η ταχυτητα μας στο κεντρο πραγματικα.
Άβαταρ μέλους
trelopaoki444
 
Δημοσιεύσεις: 567
Εγγραφή: Πέμ 12 Ιουν 2008, 16:27
Τοποθεσία: Λαρισα-Αθηνα-ΠΑΟΚ ΠΑΝΤΟΥ

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Μεταγραφολογία

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 22 επισκέπτες