ΑΜΚ ΚΑΕ ΠΑΟΚ 2021

Σχόλια γιά την Διοίκηση της KΑΕ και όλα τα σχετικά...

ΑΜΚ ΚΑΕ ΠΑΟΚ

ΣΥΜΜΕΤΕΧΩ
158
95%
ΔΕ ΣΥΜΜΕΤΕΧΩ
8
5%
 
Σύνολο ψήφων : 166

Re: ΑΜΚ ΚΑΕ ΠΑΟΚ 2021

Δημοσίευσηαπό Timelord » Παρ 26 Φεβ 2021, 17:31

Γιαυτό πρέπει να υπάρχουν όπως στην τσελσι(για το ποδόσφαιρο μιλώντας) loyalty points τα οποία παίζουν ρόλο στο ποιος θα πάρει εισητηριο όταν υπάρχει μεγάλη ζήτηση.
Timelord
 
Δημοσιεύσεις: 605
Εγγραφή: Παρ 18 Δεκ 2020, 14:35

Re: ΑΜΚ ΚΑΕ ΠΑΟΚ 2021

Δημοσίευσηαπό panta » Παρ 26 Φεβ 2021, 17:51

kataramenos5 έγραψε:Καλο μου παντα το ξερεις και το ξερω οτι κατι τετοιο δεν υφισταται. Κι αυτο το λεει καποιος που κραταει ευλαβικα τα γουρια του απ την εποχη του Σαντος. Ισως γιατι βοηθαν να φευγει το αγχος πριν το παιχνιδι. Σε τιποτ αλλο. Τζαμπα βασανιζεσαι και χανεις τοσες ωραιες στιγμες.



Υγ Καλα η μαμα που ξεματιαζει τοσο καλα δεν...?

ΥΓ2 episimos να σου ζησει το παλικαρακι σου. Γερο και καλοτυχο να ναι.
Ειχαμε γνωριστει στην 6 με Γκορανιο ή θυμαμαι λαθος?


Εγώ το ξέρω οι άλλοι δε με παίρνουνε μαζί τους. Όλο δικαιολογίες ότι δε χωράμε στο αμάξι μου λένε..
ΠΑΟΚ panta και παντού
Εμπάργκο στους κεφτέδες τους α-ρου-δου
Άβαταρ μέλους
panta
 
Δημοσιεύσεις: 4061
Εγγραφή: Κυρ 31 Οκτ 2010, 10:39

Re: ΑΜΚ ΚΑΕ ΠΑΟΚ 2021

Δημοσίευσηαπό Amsterdamer_87 » Παρ 26 Φεβ 2021, 18:11

ABOLEYTOI έγραψε:
Amsterdamer_87 έγραψε:Εμεις σαν οικογενεια ΠΑΟΚσηδων αποφασισαμε να διαθεσουμε στο Μπασκετ τα χρηματα που θα διναμε για να
παρουμε τα φετινα διαρκειας..
Με αυτο το σκεπτικο θα μπορουσαν να συνεισφερουν και αλλοι συνοπαδοι..


Λίγες είναι προφανώς οι οικογένειες που παίρνουν το διαρκείας γιατί ΠΑΟΚ είσαι. Προφανώς και δικαίως οι περισσότεροι ψωνίζουν διαρκείας για τις παροχές που προσφέρει. Ούτε καν αυτό όμως δεν ήταν κάτι το αυτονόητο μέχρι πριν κάποια χρόνια. Παρόμοιες συζητήσεις και παροτρύνσεις με αυτές του Μπαρκαρούτσου για την ΑΜΚ γινόταν για την αγορά διαρκείας και τα επιχειρήματα ήταν λίγο πολύ τα ίδια. Πλέον όμως η αγορά διαρκείας θεωρείται από πολλούς ένα καθιερωμένο ραντεβού το οποίο περισσότερο από όλα εξαρτάται από την ανακοίνωση της ημερομηνίας διάθεσης. Πιθανόν σε λίγα χρόνια το ίδιο να συμβαίνει και με τη συμμετοχή σε ΑΜΚ (αν ακόμα υπάρχει ανάγκη).

Φιλε
ειμαστε 4 (αδερφος,ξαδερφος,γαμπρος κ εγω) και παιρνουμε τα διαρκειας γιατι γουσταρουμε Τουμπα απο τα 70ς
Οι προσφορες ειναι ενα κινητρο αλλα οχι ο κανονας,για εμας τουλαχιστον.
Παντως,να σου πω και την αμαρτια μου,επειδη ειχαμε παρει πολλες μετοχες Ζαγορ (και η ομαδα χαιρι δεν ειδε) τοτε..Δεν ειμαστε και τοσο ζεστοι στο να βαζουμε πλατη σε "μονιμη" βαση
Να φροντισουν και να βρουνε τροπους να κανουν σωστη διαχειρηση γενικως και ειδικα για το Μπασκετ σηκωνει
μεγαλη κουβεντα αυτο αλλα δεν ειναι του παροντος
Ειδαμε ολους τους τελικους και το Οακα και ειναι κριμα με τετοια γηπεδαρα που εχουμε να μην εχουμε την ομαδαρα του παρελθοντος
Εν πασει περιπτωσει ευχομαι να πανε ολα καλα και να ρολαρει και το Μπασκετ
Άβαταρ μέλους
Amsterdamer_87
 
Δημοσιεύσεις: 4038
Εγγραφή: Δευτ 21 Δεκ 2020, 16:31
Τοποθεσία: Eptalofos-Constanta-A'dam

Re: ΑΜΚ ΚΑΕ ΠΑΟΚ 2021

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Παρ 26 Φεβ 2021, 19:47

BlackFriday έγραψε:Δυστυχώς αυτοί είμαστε. Οι 5000 που θα συνεισφέρουν στην ΑΜΚ, οι ίδιοι 5000 που θα πάνε Τούμπα μετά από αποκλεισμούς ή μέσα στη βροχή με την κάθε ομαδουλα, οι ίδιοι που θα πάνε στις πορείες και στις διαμαρτυρίες...οι ίδιοι και οι ίδιοι. Οι υπόλοιποι που έχουμε στο μυαλό μας βρίσκονται στα ντέρμπι, στις επιτυχίες και στις φιέστες. Μα κυρίως βρίσκονται μονίμως πίσω από μια οθόνη (smartphone, laptop ότι θες). Από το ίντερνετ μπορούμε να είμαστε ότι ομάδα θέλουμε. Υποστήριξε και 50 ομάδες αν θες. Οπαδός όμως είσαι έμπρακτα. Και βαρέθηκα αυτή την καραμέλα για τα πολλά λεφτά. Διαβάζω και στο Facebook σχόλιο "θα πάρουμε το γάλα το παιδιού μας".... εντάξει ρε φίλε... Συναισθηματικό εκβιασμό μας κάνεις? Εσύ πάρε το γάλα και καλά θα κάνεις!!! Τι το γράφεις όμως σε σχόλιο. Προσπαθούμε να παρακινήσουμε κόσμο. Αν εσύ δεν μπορείς, κάποιος άλλος θα μπορεί....τι το καλό???? Όποιος θέλει και μπορεί βάζει. Πες ένα "θα ήθελα αλλά δυσκολεύομαι, προσπαθώ να πείσω έναν φίλο μου όμως". Τι μασαμε ξανά και ξανά την καραμέλα για το ότι δεν υπάρχουν λεφτά.... ???



Να λελεύω σε!
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 47107
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: ΑΜΚ ΚΑΕ ΠΑΟΚ 2021

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Παρ 26 Φεβ 2021, 19:49

Μπαρκαρούτσος έγραψε:Ειδικότερα, στην αύξηση μπορεί να συμμετέχει οποιοδήποτε φυσικό ή νομικό πρόσωπο, με ελάχιστη συμμετοχή 10€, ποσό που αντιστοιχεί σε 2 μετοχές ονομαστικής αξίας 5€ εκάστη.

Οι φίλαθλοι του ΠΑΟΚ μπορούν να αγοράσουν όσες μετοχές θέλουν, καταθέτοντας το ανάλογο ποσό, π.χ.: 25€ (5 μετοχές), 40€ (8 μετοχές), 100€ (20 μετοχές).

Οι φίλαθλοι του ΠΑΟΚ μπορούν να αγοράσουν ΟΣΕΣ μετοχές θέλουν και ΟΣΕΣ ΦΟΡΕΣ θέλουν.

Η καταβολή του ποσού θα γίνεται με κατάθεση σε τραπεζικό λογαριασμό της εταιρίας (Δικαιούχος ΚΑΕ ΠΑΟΚ)...


Τράπεζα Μπειραιώς, ΙΒΑΝ: GR
2601722120005212101757663 (BIC: PIRBGRAA)

Εθνική Τράπεζα, ΙΒΑΝ: GR
7701102100000021000973228 (BIC: ETHNGRAA)

Alpha Bank, IBAN: GR
1301407000700002002032687 (BIC: CRBAGRAA)

Eurobank, IBAN:GR
8302600140000280201007413


Στα στοιχεία του καταθέτη, θα πρέπει να υπάρχουν ονοματεπώνυμο, αιτιολογία: ΑΜΚ (Αύξηση Μετοχικού Κεφαλαίου) και τηλέφωνο επικοινωνίας.
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 47107
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: ΑΜΚ ΚΑΕ ΠΑΟΚ 2021

Δημοσίευσηαπό bersekeros » Σάβ 27 Φεβ 2021, 02:45

Αν δεν έχω κάνει κάποιο λάθος στη ροή της πληροφόρησης των τελευταίων ημερών, 305.000 ευρώ, είχαν μαζευτεί και καταμετρηθεί, πριν την συνεισφορά των 100.000 ευρώ από τους ποδοσφαιριστές της ΠΑΕ
(Χίλια Μπράβο τους / Τεράστια Μαγκιά το ποσό που συγκέντρωσαν).

Οπότε λογικά αυτή τη στιγμή, έχουμε ξεπεράσει, τις 405.000 ευρώ και οδεύουμε προς την επίτευξη του στόχου της ΑΜΚ, που ήταν τα 500.000 ευρώ και τα οποία με το διπλασιασμό που έχει υποσχεθεί ο Σαββίδης θα φτάσουν το 1.000.000 ευρώ, με τα οποία θα ξεχρεωθεί ένα μεγάλο μέρος των παλιών χρεών και το τμήμα θα αρχίσει με αυτό τον τρόπο να πατάει και πάλι στα πόδια του και σε υγιείς βάσεις, προχωρώντας με τον Χατζόπουλο στο τιμόνι, που έχει όραμα για τον μπασκετικό ΠΑΟΚ και είναι γεννημένος νικητής.

Άλλες δύο εβδομάδες λοιπόν μέχρι την Παρασκευή 12 Μαρτίου 2021, οπότε και ολοκληρώνεται η ΑΜΚ που άρχισε στις 13 Ιανουαρίου 2021 για να φτάσουμε και να ξεπεράσουμε τον στόχο που τέθηκε των 500.000 ευρώ.

Ακόμα και τα 10 ευρώ έχουν τεράστια αξία, ουσιαστική - πρακτική και συμβολική.
Μέσω web banking η διαδικασία δεν κρατάει πάνω από 30 δευτερόλεπτα.

Ας παρακινήσουμε σε αυτές τις 2 εβδομάδες που απομένουν, όσο περισσότερους συνοπαδούς μας, να συμμετάσχουν στην ΑΜΚ.

Θέλω να πιστεύω ότι στο τέλος αυτής της πορείας, θα είμαστε όλοι μαζί περήφανοι, και αυτοί που μπόρεσαν και συμμετείχαν και αυτοί που δεν μπόρεσαν λόγω οικονομικών ή άλλων δυσκολιών, αλλά παρακίνησαν τον συνοπαδό τους να συμμετέχει έστω με 10 ευρώ, για το ότι καταφέραμε την επίτευξη του στόχου της ΑΜΚ.

Πάμε γερά, μόλις 2 εβομάδες έμειναν.
Ο ΠΑΟΚ είναι μάχη και θυσία.
Άβαταρ μέλους
bersekeros
 
Δημοσιεύσεις: 11363
Εγγραφή: Σάβ 15 Δεκ 2007, 20:56

Re: ΑΜΚ ΚΑΕ ΠΑΟΚ 2021

Δημοσίευσηαπό kataramenos5 » Σάβ 27 Φεβ 2021, 11:05

Σκοπος της ΑΜΚ δεν είναι να γινει ο Μπαρκαρουτσος μεγαλομετοχος. Σκοπος ειναι να συμμετεχουν οσο γινεται περισσοτεροι εστω με το ελαχιστο. 10 ευρω. Να δειξουμε οτι ο ΠΑΟΚ μετραει για μας περισσοτερο απο 2 μπυρες. Οτι δεν ειμαστε ΠΑΟΚ στο μπλα μπλα. Οτι η γκαβλα που χαμε γι αυτη την ομαδα δεν εσβησε. Να μετρηθουμε κι οχι μονο αριθμητικα.
ΣΗΚΩΘΕΙΤΕΕΕ
Άβαταρ μέλους
kataramenos5
 
Δημοσιεύσεις: 26774
Εγγραφή: Δευτ 04 Οκτ 2010, 08:50

Re: ΑΜΚ ΚΑΕ ΠΑΟΚ 2021

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Σάβ 27 Φεβ 2021, 16:46

kataramenos5 έγραψε:Σκοπος της ΑΜΚ δεν είναι να γινει ο Μπαρκαρουτσος μεγαλομετοχος.


Υπάρχει κάποιο πρόβλημα;; Δεν κατάλαβα...

Είπαμε, θα πάει ο ΠΑΟΚ τοπικό και μετά θα τον πάρω!


Αν σήμερα που είναι Σάββατο 27 Φλεβάρη κρατήσετε ένα ευρώ στην άκρη και κάνετε το ίδιο κάθε μέρα, στις 8 Μαρτίου θα μπορείτε να πάρετε μετοχές της ΚΑΕ ΠΑΟΚ για 10€ (2 μετοχές), δηλαδή την ελάχιστη συμμετοχή.

Αν δεν σας παίρνει να κρατήσετε 1€/μέρα στην άκρη, κάντε το με πενηντάλεπτα. 18 Μαρτίου θα μπείτε στην ΑΜΚ!
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 47107
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: ΑΜΚ ΚΑΕ ΠΑΟΚ 2021

Δημοσίευσηαπό bersekeros » Σάβ 27 Φεβ 2021, 16:53

Έχουμε μπροστά μας ακόμη 14 ημέρες, μέχρι τις 12 Μαρτίου 2021, οπότε και θα ολοκληρωθεί η διαδικασία της ΑΜΚ.
ΟΛΟΙ μαζί μπορούμε να πετύχουμε, αυτό που φαινόταν δύσκολο στην αρχή αυτής της προσπάθειας.
Ο ΠΑΟΚ είναι μάχη και θυσία.
Άβαταρ μέλους
bersekeros
 
Δημοσιεύσεις: 11363
Εγγραφή: Σάβ 15 Δεκ 2007, 20:56

Re: ΑΜΚ ΚΑΕ ΠΑΟΚ 2021

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Σάβ 27 Φεβ 2021, 17:18

Αααα σόρρη δεν ήξερα!
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 47107
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: ΑΜΚ ΚΑΕ ΠΑΟΚ 2021

Δημοσίευσηαπό Andrew R » Κυρ 28 Φεβ 2021, 22:27

Με πείσατε αλάνια, γιατί έχετε δίκιο. Δεν το είχα πάρει ζεστά το θέμα. Κι να φανταστεί κάποιος ότι έχω βρεθεί τρεις φορές σε θεμελίωματα κι εγκαίνια από το παλατάκι, κι μόνο δυο φορές σε αγώνα μπάσκετ στο ίδιο γήπεδο.
Andrew R
 
Δημοσιεύσεις: 2190
Εγγραφή: Κυρ 21 Δεκ 2014, 23:31

Re: ΑΜΚ ΚΑΕ ΠΑΟΚ 2021

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Κυρ 28 Φεβ 2021, 22:55

Σωραίος!
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 47107
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: ΑΜΚ ΚΑΕ ΠΑΟΚ 2021

Δημοσίευσηαπό sourmenetes » Κυρ 28 Φεβ 2021, 23:11

Ο μεγαλομετοχος σε ευχαριστεί...

Χάχαχαχα..

Για πάμε Αλάνια ένα τελικό Ντου!!

Στάλθηκε από το MAR-LX1A μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
ΠΑΟΚ - ΠΟΝΤΟΣ - ΠΡΟΣΦΥΓΙΑ
Οι μνημες μας ακολουθουν...
Άβαταρ μέλους
sourmenetes
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 27850
Εγγραφή: Δευτ 21 Σεπ 2009, 21:39
Τοποθεσία: sourmena

Re: ΑΜΚ ΚΑΕ ΠΑΟΚ 2021

Δημοσίευσηαπό KalamarGiannis » Κυρ 28 Φεβ 2021, 23:47

υπολογίζω ότι είμαστε κάπου στα 410 μετά τη φημολογούμενη κατοστάρα των ποδοσφαιριστών...
ως που θα ανέβει άραγε; λέω 450+ .... και επί 2 μετά. Ποιος να το περίμενε. Μικρό θαύμα στους καιρούς μας
>Βall every day
>Η δουλειά δεν τελειώνει ποτέ-εμείς τελειώνουμε
>Καιρός για αποτοξίνωση από την υγιεινή διατροφή
Άβαταρ μέλους
KalamarGiannis
 
Δημοσιεύσεις: 2252
Εγγραφή: Δευτ 07 Σεπ 2009, 18:30

Re: ΑΜΚ ΚΑΕ ΠΑΟΚ 2021

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Δευτ 01 Μαρ 2021, 01:40

12 Μαρτίου τελειώνει η ΑΜΚ...

Πάμε ρε, 1€ τη μέρα στην άκρη και ορίστε τα 10€!
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 47107
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Διοικητικά

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 22 επισκέπτες