ΑΜΚ ΚΑΕ ΠΑΟΚ 2021

Σχόλια γιά την Διοίκηση της KΑΕ και όλα τα σχετικά...

ΑΜΚ ΚΑΕ ΠΑΟΚ

ΣΥΜΜΕΤΕΧΩ
158
95%
ΔΕ ΣΥΜΜΕΤΕΧΩ
8
5%
 
Σύνολο ψήφων : 166

Re: ΑΜΚ ΚΑΕ ΠΑΟΚ 2021

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Δευτ 18 Ιαν 2021, 19:33

bersekeros έγραψε:Δεν ξέρω ποιός ακριβώς είναι ο στόχος, αλλά θα τον ξεπεράσουμε.


That's the spirit!
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 47100
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: ΑΜΚ ΚΑΕ ΠΑΟΚ 2021

Δημοσίευσηαπό seaman » Δευτ 18 Ιαν 2021, 20:35

lkosmid έγραψε:
seaman έγραψε:Και πως σκατά θα το στείλουν, αφού μόνο τηλέφωνο δηλώνεις. Θα παίρνουν έναν έναν τηλέφωνο να ζητάνε email? :lol: Ερασιτεχνικό, μη λειτουργικό και κοστοβόρο φαίνεται.

Μην ακούσω το σιγά πόσοι Θα είναι να τους πάρουμε ένα τηλέφωνο....

Η τεχνολογία υπάρχει, πχ. μπορει να στειλουν αυτόματα sms με ένα λινκ στο κινητο (αμφιβάλλω αν κάποιος δηλωσει σταθερο :) ) και πατώντας το να κατεβάζεις ένα pdf με τη βεβαίωση σου, με τα στοιχεία που έδωσες.

Ανεξάρτητα από αυτό, στο ποδόσφαιρο πριν από 10 και βάλε χρόνια τρέχαμε στην Μαρφιν χωρίς να περιμένουμε τίποτα... Η Μαρφίν έπαψε να υπάρχει, εμείς φύγαμε στο εξωτερικό, ίσως κανένα απο τα στοιχεια που δώσαμε τότε εκτός απο ονοματεπώνυμο δεν ισχύει ακόμα, κι όμως πέρσυ πήραμε στα χέρια μας τις μετοχές που κοσμούν τον τοίχο μας στην εδώ στην ξενιτιά... Νομίζω πως κάτι αντίστοιχο θα γίνει και με το μπάσκετ. Από βδομάδα θα ξαναγίνω κι εγώ μέτοχος, στο μπασκετάκι αυτή τη φορά! :nairepaok:

Στο άθλημα που μας κρατούσε συντροφιά μεσοβδόμαδα παιζοντας Ευρώπη μέχρι την άνοιξη, σε χρονιές που το καλοπληρωμένο και πανάκριβο ποδοσφαιρικό τμήμα δεν έπαιζε καθόλου ή μόνο μέχρι τα Χριστούγεννα... Μπορεί, αυτή η Ευρώπη να μας έφερε εδώ στο θέμα των χρεών, αλλά μας έδωσε τη δυνατότητα να φέρουμε καλούς παίκτες, να ξαναακουστει το όνομα της ομάδας και μας χάρησε και μερικές μεγάλες στιγμές, όπως την νίκη μέσα στην πρωτοπόρο Βαλένθια :opaokara:


Μπράβο ρε φίλε +1000
Όταν η συνέχεια γίνεται ζόρικη, οι ζόρικοι συνεχίζουν. Και αν θα τους πάρει χρόνο να φτάσουν ξανά στην κορυφή, είναι γιατί θα κουβαλάνε την αξιοπρέπειά τους μαζί τους.
_____________________ Πανθεσσαλονίκειος Αθλητικός Όμιλος Κωνσταντινουπολιτών _____________________
Άβαταρ μέλους
seaman
 
Δημοσιεύσεις: 9536
Εγγραφή: Δευτ 25 Ιούλ 2011, 17:58
Τοποθεσία: Νέα Σμύρνη

Re: ΑΜΚ ΚΑΕ ΠΑΟΚ 2021

Δημοσίευσηαπό seaman » Δευτ 18 Ιαν 2021, 20:39

Άσχετο, αλλά επειδή μόλις την ανέβασε το Skyhook Magazine, δεν μπορώ να αντισταθώ σε αυτή τη φωτογραφία.

Βάλτε λεφτά στην ΑΜΚ. Και εσύ με τη μπάλα.... ήρθε η ώρα να μετρηθείς

Εικόνα
Όταν η συνέχεια γίνεται ζόρικη, οι ζόρικοι συνεχίζουν. Και αν θα τους πάρει χρόνο να φτάσουν ξανά στην κορυφή, είναι γιατί θα κουβαλάνε την αξιοπρέπειά τους μαζί τους.
_____________________ Πανθεσσαλονίκειος Αθλητικός Όμιλος Κωνσταντινουπολιτών _____________________
Άβαταρ μέλους
seaman
 
Δημοσιεύσεις: 9536
Εγγραφή: Δευτ 25 Ιούλ 2011, 17:58
Τοποθεσία: Νέα Σμύρνη

Re: ΑΜΚ ΚΑΕ ΠΑΟΚ 2021

Δημοσίευσηαπό pagotatzis » Δευτ 18 Ιαν 2021, 20:40

Τον άλλο μήνα θα καλέσω συνέλευση μεγαλομετόχων στην ΚΑΕ

Κανονίστε να μπορείτε !
Άβαταρ μέλους
pagotatzis
 
Δημοσιεύσεις: 3418
Εγγραφή: Σάβ 21 Ιουν 2008, 12:38
Τοποθεσία: Oberderdingen

Re: ΑΜΚ ΚΑΕ ΠΑΟΚ 2021

Δημοσίευσηαπό PAOK_Antarctica » Δευτ 18 Ιαν 2021, 20:43

Αυτό το τρίποντο ήταν η πρώτη μεγάλη στιγμή που έζησα στο μπάσκετ του ΠΑΟΚ.
Το θυμάμαι σαν να ήταν χτες. Το που ήμουν, τι έκανα, το πως πανηγύρισα.
Ασπρόμαυρη Ανταρκτική
Άβαταρ μέλους
PAOK_Antarctica
 
Δημοσιεύσεις: 15516
Εγγραφή: Τετ 11 Δεκ 2013, 17:13
Τοποθεσία: Νότιος Πόλος

Re: ΑΜΚ ΚΑΕ ΠΑΟΚ 2021

Δημοσίευσηαπό pagotatzis » Δευτ 18 Ιαν 2021, 20:46

Είχα άδεια από το ναυτικό
Μπήκε το τρίποντο πετάχτηκα και βγήκα στους δρόμους του χωριού και έτρεχα πάνω κάτω !
Άβαταρ μέλους
pagotatzis
 
Δημοσιεύσεις: 3418
Εγγραφή: Σάβ 21 Ιουν 2008, 12:38
Τοποθεσία: Oberderdingen

Re: ΑΜΚ ΚΑΕ ΠΑΟΚ 2021

Δημοσίευσηαπό IKARIA_4 » Δευτ 18 Ιαν 2021, 21:01

nikvasil έγραψε:Καλημέρα και καλή εβδομάδα από Αθήνα!

Έκανα και εγώ το καθήκον μου! Μικρομέτοχος από σήμερα :D :D :D

Για την ΠΑΟΚΑΡΑ μας, για την χαρά που μας έδωσε το μπάσκετ στα παιδικά μας χρόνια, για την προσπάθεια που γίνεται...

Καλή επιτυχία να έχουμε... κάθε συμμετοχή μετράει... έστω και 5 ευρώ δείχνουν κάποιον που χτυπάει η καρδιά του για αυτή την ομάδα... για αυτό το σύμβολο... για αυτή την ιδέα...

Ας μετρηθούμε λοιπόν...

:nairepaok:

πόσο σε νοιωθω αδερφε...
Ετσι ειναι ακριβως.
παμε ρε ΠΑΟΚΑΡΑ!
IKARIA_4
 
Δημοσιεύσεις: 953
Εγγραφή: Τετ 13 Ιαν 2010, 17:21
Τοποθεσία: ΑΙΓΑΙΟ ΠΕΛΑΓΟΣ

Re: ΑΜΚ ΚΑΕ ΠΑΟΚ 2021

Δημοσίευσηαπό Equalizer » Δευτ 18 Ιαν 2021, 21:03

Θα είμαι ειλικρινής.

Για μένα αυτό το τρίποντο δεν σήμανε και τόσο πολλά.

Κατ αρχάς, έπρεπε να είχαμε κερδίσει αυτό το ντέρμπι, όπως και αρκετά άλλα εκείνα τα χρονια, σαφώς πιο εύκολα.

Κατά δεύτερον, είχαμε ζήσει επί σειρά ετών πολύ σημαντικότερα παιχνίδια
Άβαταρ μέλους
Equalizer
 
Δημοσιεύσεις: 13147
Εγγραφή: Τετ 06 Μάιος 2009, 16:48

Re: ΑΜΚ ΚΑΕ ΠΑΟΚ 2021

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Τετ 20 Ιαν 2021, 03:13

Εσείς έχετε το τρίποντο του Peja, εγώ έχω το τρίποντο του Jake Odum στην εκπληκτική ανατροπή στο Παλατάκι με χανούμι, που ήταν σαν σεκς.

Εσείς έχετε το τζάμπολ του Κόρφα, εγώ έχω τη τάπα του Shorter σε εκείνον τον ψηλό.

Εσείς έχετε Μπάνε, εγώ έχω τον Μαργαρίτη και τον Σούλη.

Εσείς έχετε τον Φ@σουλ@, εγώ έχω τον @d@m $mith και τον Σοφοκλή.

Αντίστοιχο με το κλάμα του Μπάνε δεν θυμάμαι να έχω ζήσει εγώ... Αλλά πού θα πάει... ΠΑΟΚ είσαι.


Αυτό που θέλω να πω, είναι ότι όλοι μας έχουμε κάτι να μας κρατάει. Ο καθένας έχει τα δικά του highlights. Μπορεί ο μπασκετικός ΠΑΟΚ που έζησα εγώ να πήγε για ένα κυπελλάκι μια φορά και να γλίτωσε την Α2 από τύχη, αλλά πραγματικά τον γουστάρω και τον αγαπώ. Όλα τα παραπάνω είναι ΠΑΟΚ. Ας κρατήσουμε τον ΠΑΟΚ εκεί που του αξίζει...
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 47100
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: ΑΜΚ ΚΑΕ ΠΑΟΚ 2021

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Τετ 20 Ιαν 2021, 04:03

Αν δεν στηρίξουμε αυτόν τον Χατζόπουλο με λεφτά, με θετικά σχόλια στο φόρουμ και τα social, με παρουσία και καλή φωνή στο Παλατάκι, τότε να πάμε ομαδικώς να γαμηθούμε, δεν είμαστε για τίποτα, να μην ξαναπάμε ούτε σε ΠΑΟΚ - Λεβαδειακός δεν μας αξίζει.

Βάλτε τον εαυτό σας στη θέση του για ένα λεπτό, για να καταλάβετε για τι άνθρωπο μιλάμε. Αυτή η συνέντευξη πρέπει να διαβαστεί από κάθε ΠΑΟΚτσή. Έχουμε έναν χρυσό άνθρωπο στη ΚΑΕ, έναν οπαδό του ΠΑΟΚ με λεφτά και ικανότητα να μας βγάλει από τα σκατά. Αυτό δεν θέλαμε;

Το χρέος μας προς τρίτους γενικά, ήταν 970.000 ευρώ. Σήμερα, αυτό έπεσε στις 570.000 ευρώ.

Γιατί κουράστηκα να ακούω για εξυγίανση και είπα μέσα μου «εγώ θα μπω μπροστά για να τελειώνω με αυτό!»

Πρέπει όλοι να καταλάβουμε όμως πως για να συμβεί αυτό θα πρέπει προηγουμένως να εξαφανίσουμε τα βάρη του παρελθόντος

Δίνω στον κόσμο του ΠΑΟΚ μια υπόσχεση. Αυτή η διοίκηση χρόνο με τον χρόνο θα μειώνει τα χρωστούμενα. Θα το δείτε με πράξεις όχι με λόγια.

Εάν βάλουν από 25 ευρώ 20.000 φίλαθλοι καλύψαμε την αύξηση και μειώνουμε σημαντικά το διάστημα της υπομονής για να αλλάξουμε σελίδα.

Έχω φορτώσει, έχω κουβαλήσει καρότσια έχω μουτζουρωθεί...


Δεν είναι αιθεροβάμων μ@λ@κ@ς (σαν εμένα) να μιλάει για 200.000 ΠΑΟΚτσήδες (που καμαρώνουμε ότι το 70% της Θεσσαλονίκης είναι ΠΑΟΚ και έχουμε άλλα δύο εκατομμύρια στον υπόλοιπο πλανήτη ξέρω ʼγώ). 25.000 ΠΑΟΚτσήδες να βάλουν δέκα ευρώ λέει, ενώ η Τούμπα χωράει σχεδόν 29.000.
Είναι άνθρωπος που πήρε στη πλάτη του ένα τεράστιο χρέος που κανείς δεν του ζήτησε να αναλάβει. Του το είπε η καρδιά του. Ο τρελός εν μέσω κορωνοϊού μπήκε στη ΚΑΕ ΠΑΟΚ, που τερμάτισε στην ουρά της βαθμολογίας και με εμπορική ισχύ μηδέν, να βάλει λεφτά από τη τσέπη.

Ε άντε γαμήσου, τι άλλο να πω;;;;

ΟΡΜΑΤΕ!!
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 47100
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: ΑΜΚ ΚΑΕ ΠΑΟΚ 2021

Δημοσίευσηαπό bersekeros » Τετ 20 Ιαν 2021, 13:27

Μέχρι αυτή τη στιγμή συμμετείχαν 2000 άτομα και το ποσό που έχει μαζευτεί είναι 100.000 ευρώ.
Ο ΠΑΟΚ είναι μάχη και θυσία.
Άβαταρ μέλους
bersekeros
 
Δημοσιεύσεις: 11363
Εγγραφή: Σάβ 15 Δεκ 2007, 20:56

Re: ΑΜΚ ΚΑΕ ΠΑΟΚ 2021

Δημοσίευσηαπό laska4 » Τετ 20 Ιαν 2021, 13:41

ΜΠΡΑΒΟ ρε παιδια !!!!ΜΟΝΟ συγκινηση αυτος ο ΛΑΟΣ !!!
:pano: :pano: :pano:
laska4
 
Δημοσιεύσεις: 3857
Εγγραφή: Τετ 30 Αύγ 2017, 16:55

Re: ΑΜΚ ΚΑΕ ΠΑΟΚ 2021

Δημοσίευσηαπό john4serres » Τετ 20 Ιαν 2021, 14:29

Αληθινές δηλώσεις από τον Χατζόπουλο

ΠΑΟΚ δεν είναι μόνο το ποδόσφαιρο, είναι το μπάσκετ είναι και ο ΑΣ

Μην κλαιγεστε μόνο για το ΠΑΟΚ γαυρος που δεν βρίσκεται εισιτήρια σε γήπεδο 28 χιλιάδων θέσεων.
supporters - not customers
Άβαταρ μέλους
john4serres
 
Δημοσιεύσεις: 29934
Εγγραφή: Σάβ 07 Φεβ 2009, 12:00

Re: ΑΜΚ ΚΑΕ ΠΑΟΚ 2021

Δημοσίευσηαπό paoki_sweden » Τετ 20 Ιαν 2021, 14:55

Aderfia thelo kai ego na stilo mia voithia. Pios ine o logariasmos? Prepi na diloso kati stin katathesi?

Efxaristo gia tin voithia.
Άβαταρ μέλους
paoki_sweden
 
Δημοσιεύσεις: 1798
Εγγραφή: Σάβ 08 Δεκ 2007, 21:51
Τοποθεσία: Stockholm

Re: ΑΜΚ ΚΑΕ ΠΑΟΚ 2021

Δημοσίευσηαπό Napoli4 » Τετ 20 Ιαν 2021, 14:58

Στο 2ο ποστ τα γραφει σουηδε!
La vita degli ultras si sà, conosce soltanto due legge, coerenza e mentalità
Κι αν στην ζωή αλλάξαν όλα...
Άβαταρ μέλους
Napoli4
 
Δημοσιεύσεις: 7711
Εγγραφή: Δευτ 15 Φεβ 2010, 21:15

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Διοικητικά

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 30 επισκέπτες