ΑΜΚ ΚΑΕ ΠΑΟΚ 2021

Σχόλια γιά την Διοίκηση της KΑΕ και όλα τα σχετικά...

ΑΜΚ ΚΑΕ ΠΑΟΚ

ΣΥΜΜΕΤΕΧΩ
158
95%
ΔΕ ΣΥΜΜΕΤΕΧΩ
8
5%
 
Σύνολο ψήφων : 166

Re: ΑΜΚ ΚΑΕ ΠΑΟΚ 2021

Δημοσίευσηαπό seaman » Σάβ 16 Ιαν 2021, 22:55

Και πως σκατά θα το στείλουν, αφού μόνο τηλέφωνο δηλώνεις. Θα παίρνουν έναν έναν τηλέφωνο να ζητάνε email? :lol: Ερασιτεχνικό, μη λειτουργικό και κοστοβόρο φαίνεται.

Μην ακούσω το σιγά πόσοι Θα είναι να τους πάρουμε ένα τηλέφωνο....
Όταν η συνέχεια γίνεται ζόρικη, οι ζόρικοι συνεχίζουν. Και αν θα τους πάρει χρόνο να φτάσουν ξανά στην κορυφή, είναι γιατί θα κουβαλάνε την αξιοπρέπειά τους μαζί τους.
_____________________ Πανθεσσαλονίκειος Αθλητικός Όμιλος Κωνσταντινουπολιτών _____________________
Άβαταρ μέλους
seaman
 
Δημοσιεύσεις: 9536
Εγγραφή: Δευτ 25 Ιούλ 2011, 17:58
Τοποθεσία: Νέα Σμύρνη

Re: ΑΜΚ ΚΑΕ ΠΑΟΚ 2021

Δημοσίευσηαπό IKARIA_4 » Σάβ 16 Ιαν 2021, 23:05

Δεν εχει σημασία το ποσόν. ο,τι μπορει ο καθενας.
εστω 10ευρω νομιζω ολοι μπορουν. ας πουμε οτι πηγαμε σε ενα ματς, που τοσο εχουμε στερηθει πλεον.

και το παραμικρό κανει τη διαφορά.Με μεγαλη συμμετοχή θα ειναι μια τεραστια βοηθεια στην ΚΑΕ.

Το σημαντικότερο ειναι η ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ!

Να δειξουμε ενδιαφερον και στηριξη. οτι ο λαος ειναι εδω, στο πλαι της ομαδας.Τοτε η ομαδα θα αποδειξει για αλλη μια φορα σε εχθρους και φιλους οτι εχει αυτο το ''ειδικο βαρος'' που παντα ειχε.
αυτο θα κανει παντα τη διαφορά...
IKARIA_4
 
Δημοσιεύσεις: 953
Εγγραφή: Τετ 13 Ιαν 2010, 17:21
Τοποθεσία: ΑΙΓΑΙΟ ΠΕΛΑΓΟΣ

Re: ΑΜΚ ΚΑΕ ΠΑΟΚ 2021

Δημοσίευσηαπό akos_1980 » Κυρ 17 Ιαν 2021, 13:27

ΟΚ...το χρέος έγινε, ο οβολός κατατέθηκε!!

Και έγινε γιατί από το μπασκετάκι έχουμε δει τις μεγαλύτερες μας χαρές, έγινε γιατί σε δύσκολες εποχές του ποδοσφαιρικού ΠΑΟΚ το μπασκετάκι μας έβγαζε πάντα ασπροπρόσωπους και ευρωπαϊκούς τίτλους μόνο από εκεί έχουμε δει, έγινε για τον αξέχαστο τελικό στη Γενεύη, έγινε για τον αδικοχαμένο τελικό της Ναντ, έγινε για την ομαδάρα του Ντούντα και το final four του '93 που το ΣΕΦ έγινε ασπρόμαυρο, έγινε για το Κόρατς του ΄94, έγινε γιατί νοσταλγώ τα βράδια στο Παλέ, έγινε γιατί...στάζει πιπέρι η μαύρη π@υτσα του Μπέρι, έγινε γιατί...στου Γκάλη τη μούρη η π@τσα του Μπουντούρη, έγινε γιατί...Κλιφ,Κλιφ,Κλιφ,Κλιφ!! Έγινε γιατί...τη γ@μ@ει ο Ρετζιάς, ΚΙ Ο ΤΣΕΚΟΣ Ο ΑΛΗΤΑΡΑΣ!!! Έγινε γιατί πανηγύριζα στο Παλέ στον ημιτελικό με τη Ζαλγκίρις, πριν τον τελικό της Βιτόρια, την εύστοχη βολή του αληταρά σαν να μπήκε γκολ στο ποδόσφαιρο...
Έγινε γιατί όλες οι στιγμές που μας στιγμάτισαν για πάντα (είτε όμορφα είτε άσχημα) και τις έχουμε όλοι χαραγμένες στη μνήμη της εφηβικής μας ηλικίας, αξίζουν έναν οβολό διάολε!!!
Όποιος έχει ζήσει όλες αυτές τις στιγμές, έχει μεγαλώσει με αυτές και έχουν ποτίσει το DNA του με χρώματα ασπρόμαυρα, νοιώθει απόλυτα τι θέλω να πω...Δεν χρειάζεται τίποτε άλλο!
akos_1980
 
Δημοσιεύσεις: 28
Εγγραφή: Πέμ 12 Ιαν 2017, 15:33

Re: ΑΜΚ ΚΑΕ ΠΑΟΚ 2021

Δημοσίευσηαπό BlackMagicPAOK » Κυρ 17 Ιαν 2021, 21:11

Από σήμερα είμαι μέτοχος στον ΠΑΟΚ !!
Ας βάλουμε από λίγα οι πολλοί και τα πολλά .. τα μεγάλα πορτοφόλια και οι παλιοί αθλητές της ομάδας.
" Oλα ειναι δρομος "
Άβαταρ μέλους
BlackMagicPAOK
 
Δημοσιεύσεις: 3621
Εγγραφή: Δευτ 23 Φεβ 2015, 21:53
Τοποθεσία: Γιάννενα

Re: ΑΜΚ ΚΑΕ ΠΑΟΚ 2021

Δημοσίευσηαπό lkosmid » Δευτ 18 Ιαν 2021, 00:07

seaman έγραψε:Και πως σκατά θα το στείλουν, αφού μόνο τηλέφωνο δηλώνεις. Θα παίρνουν έναν έναν τηλέφωνο να ζητάνε email? :lol: Ερασιτεχνικό, μη λειτουργικό και κοστοβόρο φαίνεται.

Μην ακούσω το σιγά πόσοι Θα είναι να τους πάρουμε ένα τηλέφωνο....

Η τεχνολογία υπάρχει, πχ. μπορει να στειλουν αυτόματα sms με ένα λινκ στο κινητο (αμφιβάλλω αν κάποιος δηλωσει σταθερο :) ) και πατώντας το να κατεβάζεις ένα pdf με τη βεβαίωση σου, με τα στοιχεία που έδωσες.

Ανεξάρτητα από αυτό, στο ποδόσφαιρο πριν από 10 και βάλε χρόνια τρέχαμε στην Μαρφιν χωρίς να περιμένουμε τίποτα... Η Μαρφίν έπαψε να υπάρχει, εμείς φύγαμε στο εξωτερικό, ίσως κανένα απο τα στοιχεια που δώσαμε τότε εκτός απο ονοματεπώνυμο δεν ισχύει ακόμα, κι όμως πέρσυ πήραμε στα χέρια μας τις μετοχές που κοσμούν τον τοίχο μας στην εδώ στην ξενιτιά... Νομίζω πως κάτι αντίστοιχο θα γίνει και με το μπάσκετ. Από βδομάδα θα ξαναγίνω κι εγώ μέτοχος, στο μπασκετάκι αυτή τη φορά! :nairepaok:

Στο άθλημα που μας κρατούσε συντροφιά μεσοβδόμαδα παιζοντας Ευρώπη μέχρι την άνοιξη, σε χρονιές που το καλοπληρωμένο και πανάκριβο ποδοσφαιρικό τμήμα δεν έπαιζε καθόλου ή μόνο μέχρι τα Χριστούγεννα... Μπορεί, αυτή η Ευρώπη να μας έφερε εδώ στο θέμα των χρεών, αλλά μας έδωσε τη δυνατότητα να φέρουμε καλούς παίκτες, να ξαναακουστει το όνομα της ομάδας και μας χάρησε και μερικές μεγάλες στιγμές, όπως την νίκη μέσα στην πρωτοπόρο Βαλένθια :opaokara:
lkosmid
 
Δημοσιεύσεις: 313
Εγγραφή: Τετ 24 Σεπ 2008, 03:00

Re: ΑΜΚ ΚΑΕ ΠΑΟΚ 2021

Δημοσίευσηαπό bersekeros » Δευτ 18 Ιαν 2021, 00:15

lkosmid έγραψε:Ανεξάρτητα από αυτό, στο ποδόσφαιρο πριν από 10 και βάλε χρόνια τρέχαμε στην Μαρφιν χωρίς να περιμένουμε τίποτα... Η Μαρφίν έπαψε να υπάρχει, εμείς φύγαμε στο εξωτερικό, ίσως κανένα απο τα στοιχεια που δώσαμε τότε εκτός απο ονοματεπώνυμο δεν ισχύει ακόμα, κι όμως πέρσυ πήραμε στα χέρια μας τις μετοχές που κοσμούν τον τοίχο μας στην εδώ στην ξενιτιά... Νομίζω πως κάτι αντίστοιχο θα γίνει και με το μπάσκετ. Από βδομάδα θα ξαναγίνω κι εγώ μέτοχος, στο μπασκετάκι αυτή τη φορά! :nairepaok:

Στο άθλημα που μας κρατούσε συντροφιά μεσοβδόμαδα παιζοντας Ευρώπη μέχρι την άνοιξη, σε χρονιές που το καλοπληρωμένο και πανάκριβο ποδοσφαιρικό τμήμα δεν έπαιζε καθόλου ή μόνο μέχρι τα Χριστούγεννα... Μπορεί, αυτή η Ευρώπη να μας έφερε εδώ στο θέμα των χρεών, αλλά μας έδωσε τη δυνατότητα να φέρουμε καλούς παίκτες, να ξαναακουστει το όνομα της ομάδας και μας χάρησε και μερικές μεγάλες στιγμές, όπως την νίκη μέσα στην πρωτοπόρο Βαλένθια :opaokara:


Πλάκα με κάνεις.

Είχα βάλει αν θυμάμαι καλά 150 ευρώ το 2008 (πότε ήταν) και δεν πήρα τίποτα.

Εντάξει... τώρα η τεχνολογία έχει προχωρήσει. Η τράπεζα ξέρει και πότε πάμε τουαλέτα, όχι μόνο το τηλέφωνο και τη διεύθυνση.
Ο ΠΑΟΚ είναι μάχη και θυσία.
Άβαταρ μέλους
bersekeros
 
Δημοσιεύσεις: 11363
Εγγραφή: Σάβ 15 Δεκ 2007, 20:56

Re: ΑΜΚ ΚΑΕ ΠΑΟΚ 2021

Δημοσίευσηαπό lkosmid » Δευτ 18 Ιαν 2021, 00:37

bersekeros έγραψε:
lkosmid έγραψε:Ανεξάρτητα από αυτό, στο ποδόσφαιρο πριν από 10 και βάλε χρόνια τρέχαμε στην Μαρφιν χωρίς να περιμένουμε τίποτα... Η Μαρφίν έπαψε να υπάρχει, εμείς φύγαμε στο εξωτερικό, ίσως κανένα απο τα στοιχεια που δώσαμε τότε εκτός απο ονοματεπώνυμο δεν ισχύει ακόμα, κι όμως πέρσυ πήραμε στα χέρια μας τις μετοχές που κοσμούν τον τοίχο μας στην εδώ στην ξενιτιά... Νομίζω πως κάτι αντίστοιχο θα γίνει και με το μπάσκετ. Από βδομάδα θα ξαναγίνω κι εγώ μέτοχος, στο μπασκετάκι αυτή τη φορά! :nairepaok:

Στο άθλημα που μας κρατούσε συντροφιά μεσοβδόμαδα παιζοντας Ευρώπη μέχρι την άνοιξη, σε χρονιές που το καλοπληρωμένο και πανάκριβο ποδοσφαιρικό τμήμα δεν έπαιζε καθόλου ή μόνο μέχρι τα Χριστούγεννα... Μπορεί, αυτή η Ευρώπη να μας έφερε εδώ στο θέμα των χρεών, αλλά μας έδωσε τη δυνατότητα να φέρουμε καλούς παίκτες, να ξαναακουστει το όνομα της ομάδας και μας χάρησε και μερικές μεγάλες στιγμές, όπως την νίκη μέσα στην πρωτοπόρο Βαλένθια :opaokara:


Πλάκα με κάνεις.

Είχα βάλει αν θυμάμαι καλά 150 ευρώ το 2008 (πότε ήταν) και δεν πήρα τίποτα.

Εντάξει... τώρα η τεχνολογία έχει προχωρήσει. Η τράπεζα ξέρει και πότε πάμε τουαλέτα, όχι μόνο το τηλέφωνο και τη διεύθυνση.


Εννοώ έπρεπε να επικοινωνήσεις εσύ για περάσεις να τις πάρεις: https://www.paokfc.gr/nea/20190114-i-pa ... n-metoxon/
Δεν ήμουν Ελλάδα κατά την περίοδο παραλαβής, αλλά όταν ήρθα το καλοκαίρι πέρασα και τις πήρα χωρίς πρόβλημα, την μοναδική μέρα που πέρασα απο Θεσσαλονίκη.
Πάρε τηλέφωνο αύριο, πέρνα απο εκεί και το βραδυ θα τις έχεις στα χέρια σου :D
Καλά γούστα! :pano:
lkosmid
 
Δημοσιεύσεις: 313
Εγγραφή: Τετ 24 Σεπ 2008, 03:00

Re: ΑΜΚ ΚΑΕ ΠΑΟΚ 2021

Δημοσίευσηαπό bersekeros » Δευτ 18 Ιαν 2021, 00:42

Σωραίος!
Ο ΠΑΟΚ είναι μάχη και θυσία.
Άβαταρ μέλους
bersekeros
 
Δημοσιεύσεις: 11363
Εγγραφή: Σάβ 15 Δεκ 2007, 20:56

Re: ΑΜΚ ΚΑΕ ΠΑΟΚ 2021

Δημοσίευσηαπό BlackFriday » Δευτ 18 Ιαν 2021, 00:49

Ναι αν και off topic bersekeros να πάρεις ένα τηλέφωνο και να κλείσεις ραντεβού να πας να τις πάρεις! Και εγώ πριν 2 χρόνια παρέλαβα του πατέρα μου.

Όσο για το μπάσκετ ανεξάρτητα αν πάρουμε κάποιο χαρτί στο χέρι μας (αν και είναι μια ανάμνηση, της στήριξης και της αγάπης προς την ομάδα ακόμα και στα δύσκολα) είναι ευκαιρία μας να βοηθήσουμε. Στο κάτω κάτω με την όλη κατάσταση που προέκυψε λόγω του ιού οι περισσότεροι δεν πληρώσαμε για τον ΠΑΟΚ φέτος τίποτα (εισιτήρια κτλ). Αν και στο μπάσκετ βγήκαν διαρκείας και μπράβο σε όσους πήραν!
BlackFriday
 
Δημοσιεύσεις: 2953
Εγγραφή: Τετ 01 Μαρ 2017, 17:48

Re: ΑΜΚ ΚΑΕ ΠΑΟΚ 2021

Δημοσίευσηαπό bersekeros » Δευτ 18 Ιαν 2021, 01:14

Ευχαριστώ Black Friday.

Για το μπάσκετ, μόλις πληρωθώ θα βάλω και τον δεύτερο οβολό μου.
Δεν ξέρω ποιός ακριβώς είναι ο στόχος (νομίζω δεν είναι και τεράστιος), αλλά πρέπει να τον καλύψουμε.
Ο ΠΑΟΚ είναι μάχη και θυσία.
Άβαταρ μέλους
bersekeros
 
Δημοσιεύσεις: 11363
Εγγραφή: Σάβ 15 Δεκ 2007, 20:56

Re: ΑΜΚ ΚΑΕ ΠΑΟΚ 2021

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Δευτ 18 Ιαν 2021, 02:18

Δεν πρέπει να τον καλύψουμε, πρέπει να τον ξεπεράσουμε!
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46411
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: ΑΜΚ ΚΑΕ ΠΑΟΚ 2021

Δημοσίευσηαπό bersekeros » Δευτ 18 Ιαν 2021, 02:28

Δεν ξέρω ποιός ακριβώς είναι ο στόχος, αλλά θα τον ξεπεράσουμε.
Ο ΠΑΟΚ είναι μάχη και θυσία.
Άβαταρ μέλους
bersekeros
 
Δημοσιεύσεις: 11363
Εγγραφή: Σάβ 15 Δεκ 2007, 20:56

Re: ΑΜΚ ΚΑΕ ΠΑΟΚ 2021

Δημοσίευσηαπό chri5ti9 » Δευτ 18 Ιαν 2021, 02:38

Καταθέσαμε και εμείς το φασουλι μας στο σακούλι. Ολοταχώς για τα 500 ιλαρικα αδέρφια

Στάλθηκε από το POCOPHONE F1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Λαρυγγια στα τσιμεντα και ψυχη στα καγκελα
Άβαταρ μέλους
chri5ti9
 
Δημοσιεύσεις: 2311
Εγγραφή: Κυρ 21 Νοέμ 2010, 17:11
Τοποθεσία: Θεσσαλονικη

Re: ΑΜΚ ΚΑΕ ΠΑΟΚ 2021

Δημοσίευσηαπό Sera4 » Δευτ 18 Ιαν 2021, 10:05

Δεν με φοβίζει το νούμερο του ποσού. Με φοβίζει το νούμερο των συμμετεχόντων. Και αν βγει προς τα έξω μπορεί να κλαίμε, και όχι για καλό.
Αν δεν αγωνίζεσαι γι αυτά που πιστεύεις, μην κλαις γι αυτά που σου στερούν...
Άβαταρ μέλους
Sera4
 
Δημοσιεύσεις: 13625
Εγγραφή: Τετ 06 Αύγ 2008, 15:43

Re: ΑΜΚ ΚΑΕ ΠΑΟΚ 2021

Δημοσίευσηαπό nikvasil » Δευτ 18 Ιαν 2021, 10:19

Καλημέρα και καλή εβδομάδα από Αθήνα!

Έκανα και εγώ το καθήκον μου! Μικρομέτοχος από σήμερα :D :D :D

Για την ΠΑΟΚΑΡΑ μας, για την χαρά που μας έδωσε το μπάσκετ στα παιδικά μας χρόνια, για την προσπάθεια που γίνεται...

Καλή επιτυχία να έχουμε... κάθε συμμετοχή μετράει... έστω και 5 ευρώ δείχνουν κάποιον που χτυπάει η καρδιά του για αυτή την ομάδα... για αυτό το σύμβολο... για αυτή την ιδέα...

Ας μετρηθούμε λοιπόν...

:nairepaok:
ΠΑΟΚΑΡΑ, ΠΟΝΤΟΣ, ΠΡΟΣΦΥΓΙΑ...
ΕΤΣΙ ΜΑΘΑΜΕ ΑΠΟ ΠΑΙΔΙΑ...
Άβαταρ μέλους
nikvasil
 
Δημοσιεύσεις: 194
Εγγραφή: Τρί 07 Μάιος 2019, 14:14

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Διοικητικά

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες