Μεταγραφές καλοκαιριού 2020 ΙΙΙ

Σχόλια/Κριτική για οτιδήποτε ακούγεται ή γράφεται σχετικά με αγορές πωλήσεις ποδοσφαιριστων στην ομάδα μας...

Re: Μεταγραφές καλοκαιριού 2020 ΙΙΙ

Δημοσίευσηαπό Maximus » Παρ 25 Σεπ 2020, 22:42

Mattias_g4 έγραψε:
teod1980 έγραψε:Πρέπει να είναι κάποιος πολύ φελλός για να γράφει ψέματα για να παρασύρει τα μέλη εδώ μέσα.
Όλοι ΠΑΟΚ είμαστε, απλά κάποιοι είναι πιο μαλακές από τους άλλους πώς να το κάνουμε.
Το αστείο ξεκίνησε με τον πορκυ αλλά έχει παραγινει.

Πάμε για καινούρια ομάδα εντελώς πάντως. Μακάρι σε όλη τη νέα φιλοσοφία να μπολιάζουν λίγο λίγο κι άλλο νέο παίκτη Ακαδημίας.

Σου δίνω πληροφορία το τονίζω πάλι από πολύ μέσα βαθιά στην ομάδα. Αν δεν βγει θα με κράζεις. Εγώ την έχω όμως την πληροφορία. Αν βγει αληθινή τι θα λες μετά.;;; Για τον Δωνη αποσύρουμε το ενδιαφέρον. Να ξέρετε είναι μια τακτική που ακολουθεί η Παε τα τελευταία χρόνια. Αφήνει κάποιες πληροφορίες όχι επίσημα να διαρρεύσουν και ανάλογα με την απήχηση που έχουν στον κόσμο πράττει. Και δεν μιλάω για παίκτες εγνωσμενης αξίας αλλά για τις φθηνές μεταγραφές όπως έκανε με τον Νινουα άρεσε στο βίντεο εισέπραξε θετικά σχόλια από τον κόσμο τον πήρε. Όπως και με τον περειρα. Αυτά. Δεν θέλω να μιλάω με αναγκάζεται.


Άμα το κάνει αυτό η ΠΑΕ, έχουμε το πιο ηλίθιο scouting πανευρωπαϊκά!!! :lol:

Δηλαδή αφήνουμε τους αμπαλους να πουν την γνώμη τους...

:lol:

Ωραία μεταγραφική πολιτική. Με φαντασία...
Άβαταρ μέλους
Maximus
 
Δημοσιεύσεις: 5944
Εγγραφή: Παρ 24 Απρ 2009, 08:58
Τοποθεσία: Σε ενα δυαρακι με παντοφλα και φασκομηλο...

Re: Μεταγραφές καλοκαιριού 2020 ΙΙΙ

Δημοσίευσηαπό barlow4 » Παρ 25 Σεπ 2020, 22:44

Mattias_g4 έγραψε:
teod1980 έγραψε:Πρέπει να είναι κάποιος πολύ φελλός για να γράφει ψέματα για να παρασύρει τα μέλη εδώ μέσα.
Όλοι ΠΑΟΚ είμαστε, απλά κάποιοι είναι πιο μαλακές από τους άλλους πώς να το κάνουμε.
Το αστείο ξεκίνησε με τον πορκυ αλλά έχει παραγινει.

Πάμε για καινούρια ομάδα εντελώς πάντως. Μακάρι σε όλη τη νέα φιλοσοφία να μπολιάζουν λίγο λίγο κι άλλο νέο παίκτη Ακαδημίας.

Σου δίνω πληροφορία το τονίζω πάλι από πολύ μέσα βαθιά στην ομάδα. Αν δεν βγει θα με κράζεις. Εγώ την έχω όμως την πληροφορία. Αν βγει αληθινή τι θα λες μετά.;;; Για τον Δωνη αποσύρουμε το ενδιαφέρον. Να ξέρετε είναι μια τακτική που ακολουθεί η Παε τα τελευταία χρόνια. Αφήνει κάποιες πληροφορίες όχι επίσημα να διαρρεύσουν και ανάλογα με την απήχηση που έχουν στον κόσμο πράττει. Και δεν μιλάω για παίκτες εγνωσμενης αξίας αλλά για τις φθηνές μεταγραφές όπως έκανε με τον Νινουα άρεσε στο βίντεο εισέπραξε θετικά σχόλια από τον κόσμο τον πήρε. Όπως και με τον περειρα. Αυτά. Δεν θέλω να μιλάω με αναγκάζεται.

:lol: :lol: :lol: :lol:
Άβαταρ μέλους
barlow4
 
Δημοσιεύσεις: 10018
Εγγραφή: Παρ 04 Ιούλ 2008, 14:40

Re: Μεταγραφές καλοκαιριού 2020 ΙΙΙ

Δημοσίευσηαπό ron-swanson » Παρ 25 Σεπ 2020, 22:44

Όντως κοιτάει τα like και τα dislike στο YouTube η ΠΑΕ. Γνωστό αυτό. Από εποχές Μπατατούδη το κάνουν
ron-swanson
 
Δημοσιεύσεις: 6472
Εγγραφή: Τετ 04 Δεκ 2013, 00:28

Re: Μεταγραφές καλοκαιριού 2020 ΙΙΙ

Δημοσίευσηαπό teod1980 » Παρ 25 Σεπ 2020, 22:44

Mattias_g4 έγραψε:
teod1980 έγραψε:Πρέπει να είναι κάποιος πολύ φελλός για να γράφει ψέματα για να παρασύρει τα μέλη εδώ μέσα.
Όλοι ΠΑΟΚ είμαστε, απλά κάποιοι είναι πιο μαλακές από τους άλλους πώς να το κάνουμε.
Το αστείο ξεκίνησε με τον πορκυ αλλά έχει παραγινει.

Πάμε για καινούρια ομάδα εντελώς πάντως. Μακάρι σε όλη τη νέα φιλοσοφία να μπολιάζουν λίγο λίγο κι άλλο νέο παίκτη Ακαδημίας.

Σου δίνω πληροφορία το τονίζω πάλι από πολύ μέσα βαθιά στην ομάδα. Αν δεν βγει θα με κράζεις. Εγώ την έχω όμως την πληροφορία. Αν βγει αληθινή τι θα λες μετά.;;; Για τον Δωνη αποσύρουμε το ενδιαφέρον. Να ξέρετε είναι μια τακτική που ακολουθεί η Παε τα τελευταία χρόνια. Αφήνει κάποιες πληροφορίες όχι επίσημα να διαρρεύσουν και ανάλογα με την απήχηση που έχουν στον κόσμο πράττει. Και δεν μιλάω για παίκτες εγνωσμενης αξίας αλλά για τις φθηνές μεταγραφές όπως έκανε με τον Νινουα άρεσε στο βίντεο εισέπραξε θετικά σχόλια από τον κόσμο τον πήρε. Όπως και με τον περειρα. Αυτά. Δεν θέλω να μιλάω με αναγκάζεται.


Ρε φίλε πρώτον τι τακτική είναι αυτή που λες; Για γέλια ιστορίες λες.
Κ δεύτερον δε με νοιάζει αν βγω κακός αν λες αλήθεια. Με νοιάζει ότι γράφεις έτσι ώστε να παρασυρθεί κόσμος εδώ μεσα.
Ας γίνω ρομπα, αν λες αλήθεια. Τουλ θα είναι ρόμπα με καλό αποτέλεσμα για την ομάδα.
Τι θες ευχαριστήριο σημείωμα για όσα γράφεις;
Π.Α.Ο.Κ.
Άβαταρ μέλους
teod1980
 
Δημοσιεύσεις: 8110
Εγγραφή: Παρ 01 Φεβ 2008, 19:27
Τοποθεσία: Τούμπα, Θεσσαλονίκη

Re: Μεταγραφές καλοκαιριού 2020 ΙΙΙ

Δημοσίευσηαπό seaman » Παρ 25 Σεπ 2020, 22:44

Mattias_g4 έγραψε:Σας έχω και την εναλλακτική Ρεμπε σε περίπτωση που χαλάσει του Μωυσή. https://www.transfermarkt.com/samuel-ka ... ler/424051
Πακτης που θέλει να έρθει στον ΠΑΟΚ για να παίξει ομίλους CL. Περισσότερα Αύριο...


Γιατί να χαλάσει του Moses?
Πάνω που ψήθηκα? τόσο εύκολα χαλάνε οι μεταγραφές μας? :lol:
Είναι πέρα από προφανές ότι, το όνομα αυτό δεν το είδες σε όνειρο και σίγουρα οι ποδοσφαιριστές που προτείνονται στην Ομάδα είναι πολλοί. Από εκεί και πέρα όμως, από τον "κώλο στο μουνί", μπορεί να είναι μια τεράστια απόσταση και στις περισσότερες των περιπτώσεων μπορεί να μην διανυθεί και ποτέ.
Και το λέω αυτό, γιατί το δεύτερο όνομα (Kalu), που έδωσες, είναι σίγουρα ένα από αυτά της λίστας των Νιγηριανοαφρικανών του D’Avila, που θα πρέπει (υποχρεωτικά) να ψωνίσουμε από αυτή, για να "σπρώξουμε" τον Εσίτι. Έτσι πάει το πράγμα και ιδίως με τους ποδοσφαιριστές του συγκεκριμένου ατζέντη.
Μόνο Λημνιέ μη λέμε και κλαίμε.
Για αυτό αγαπητέ Mattias, εγώ δεν θα πω ότι πρόκειται περί παπάδων αυτά που αναφέρεις, αλλά ότι πολύ απλά η πληροφόρησή σου είναι επιδερμική και αφορά απλά στις ενημερώσεις προς την ΠΑΕ, από τους ατζέντηδες που συνεργάζεται, για ποδοσφαιριστές που μπορεί να αλλάξουν στέγη αυτή την περίοδο.
Κλείνοντας ξαναλέω ότι θεωρώ εξαιρετικά πιθανό να ψωνίσουμε ποδοσφαιριστή από τον D’Avila. Δέστε ποιος μας κάνει και όποιος είναι αυτός, παπάς δεν θα είναι. Σας το υπογράφω ότι το ονοματάκι του θα είναι από αυτά που εξετάζονται από τον Ρέμπε. Μέχρι εκεί όμως.
Τελευταία επεξεργασία από seaman και Σάβ 26 Σεπ 2020, 00:19, έχει επεξεργασθεί 2 φορά/ες συνολικά
Όταν η συνέχεια γίνεται ζόρικη, οι ζόρικοι συνεχίζουν. Και αν θα τους πάρει χρόνο να φτάσουν ξανά στην κορυφή, είναι γιατί θα κουβαλάνε την αξιοπρέπειά τους μαζί τους.
_____________________ Πανθεσσαλονίκειος Αθλητικός Όμιλος Κωνσταντινουπολιτών _____________________
Άβαταρ μέλους
seaman
 
Δημοσιεύσεις: 9536
Εγγραφή: Δευτ 25 Ιούλ 2011, 17:58
Τοποθεσία: Νέα Σμύρνη

Re: Μεταγραφές καλοκαιριού 2020 ΙΙΙ

Δημοσίευσηαπό Mattias_g4 » Παρ 25 Σεπ 2020, 22:46

Για τον Δωνη γράφω. Όχι για Μωυσή και καλού. Διάβασε ξανά αυτό που έγραψα με αφορμή αυτό που ρώτησες για τον Δωνη το είπα. Και δεν φταίω εγώ που δεν έχω πληροφόρηση για τον Χαφ. Το μόνο που έμαθα είναι ότι θα είναι ξένος με πρώτη επιλογή Αφρικανός και αν χαλάσει έχουμε σταντ μπαυ και χαφ από λατινική Αμερική. Αλλά τώρα προσπαθούν να κλείσουν την περίπτωση αφρικανου που είναι πολύ δύσκολη γιατί αγωνίζεται σε προηγμένο πρωτάθλημα και θεωρείτε παίκτης με περιθώρια βελτίωσης.
Π.Α.Ο.Κ. ΠΑΝΑΞΙΟΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ 2018
Άβαταρ μέλους
Mattias_g4
 
Δημοσιεύσεις: 1006
Εγγραφή: Σάβ 07 Δεκ 2013, 23:07
Τοποθεσία: ΣΕΡΡΕΣ

Re: Μεταγραφές καλοκαιριού 2020 ΙΙΙ

Δημοσίευσηαπό barlow4 » Παρ 25 Σεπ 2020, 22:48

Εγω σπαω το κεφαλι μου να βρω ποιος ειναι αυτος ο γιγαντας που κρυβεται πισω απο το mattias 12 παρά παρασκευη βραδυ με πεντε νοματαιους στο τοπικ. :lol:

Υγ.Αφρικανος ε?Εκει μεσα βαθια στην παε μασημενη τροφη σου εδωσα.Εγω ηδη καταλαβα και εχω χεστει απο τη χαρα μου.Ελπιζω να κατσει κ να μην κλεισουμε το λατινοαμερικανο.Δεν υπαρχει πολυ χρονος.Στο τελος θα κλεισουμε καποιον λευκο της τελευταιας στιγμης.
Άβαταρ μέλους
barlow4
 
Δημοσιεύσεις: 10018
Εγγραφή: Παρ 04 Ιούλ 2008, 14:40

Re: Μεταγραφές καλοκαιριού 2020 ΙΙΙ

Δημοσίευσηαπό Mattias_g4 » Παρ 25 Σεπ 2020, 22:51

seaman έγραψε:
Mattias_g4 έγραψε:Σας έχω και την εναλλακτική Ρεμπε σε περίπτωση που χαλάσει του Μωυσή. https://www.transfermarkt.com/samuel-ka ... ler/424051
Πακτης που θέλει να έρθει στον ΠΑΟΚ για να παίξει ομίλους CL. Περισσότερα Αύριο...


Γιατί να χαλάσει του Moses?
Πάνω που ψήθηκα? τόσο εύκολα χαλάνε οι μεταγραφές μας? :lol:
Είναι πέρα από προφανές ότι, το όνομα αυτό δεν το είδες σε όνειρο και σίγουρα οι ποδοσφαιριστές που προτείνονται στην Ομάδα είναι πολλοί. Από εκεί και πέρα όμως, από τον "κώλο στο μουνί", μπορεί να είναι μια τεράστια απόσταση και στις περισσότερες των περιπτώσεων μπορεί να μην διανθεί και ποτέ.
Και το λέω αυτό, γιατί το δεύτερο όνομα (Kalu), που έδωσες, είναι σίγουρα ένα από αυτά της λίστας των Νιγηριανοαφρικανών του D’Avila, που θα πρέπει (υποχρεωτικά) να ψωνίσουμε από αυτή, για να "σπρώξουμε" τον Εσίτι. Έτσι πάει το πράγμα και ιδίως με τους ποδοσφαιριστές του συγκεκριμένου ατζέντη.
Μόνο Λημνιέ μη λέμε και κλαίμε.
Για αυτό αγαπητέ Mattias, εγώ δεν θα πω ότι πρόκειται περί παπάδων αυτά που αναφέρεις, αλλά ότι πολύ απλά η πληροφόρησή σου είναι επιδερμική και αφορά απλά στις ενημερώσεις προς την ΠΑΕ για ποδοσφαιριστές που μπορεί να αλλάξουν στέγη αυτή την περίοδο.
Κλείνοντας ξαναλέω ότι θεωρώ εξαιρετικά πιθανό να ψωνίσουμε ποδοσφαιριστή από τον D’Avila. Δέστε ποιος μας κάνει και όποιος είναι αυτός, παπάς δεν θα είναι. Σας το υπογράφω ότι το ονοματάκι του θα είναι από αυτά που εξετάζονται από τον Ρέμπε. Μέχρι εκεί όμως.

Είσαι ο δεύτερος που βγάζω σήμερα το καπέλο. Μπράβο αδερφέ. Το φορουμ μας έχει επίπεδο. Το ήξερα από από παλιά αυτό. Εδώ μέσα γράφονται και πολλές ειδήσεις πληροφορίες που πουθενά δεν μπορείς να τις δεις σε κανέναν τενεκε εκεί έξω.
Π.Α.Ο.Κ. ΠΑΝΑΞΙΟΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ 2018
Άβαταρ μέλους
Mattias_g4
 
Δημοσιεύσεις: 1006
Εγγραφή: Σάβ 07 Δεκ 2013, 23:07
Τοποθεσία: ΣΕΡΡΕΣ

Re: Μεταγραφές καλοκαιριού 2020 ΙΙΙ

Δημοσίευσηαπό jibbie » Παρ 25 Σεπ 2020, 22:51

barlow4 έγραψε:Εγω σπαω το κεφαλι μου να βρω ποιος ειναι αυτος ο γιγαντας που κρυβεται πισω απο το mattias 12 παρά παρασκευη βραδυ με πεντε νοματαιους στο τοπικ. :lol:

Υγ.Αφρικανος ε?Εκει μεσα βαθια στην παε μασημενη τροφη σου εδωσα.Εγω ηδη καταλαβα και εχω χεστει απο τη χαρα μου.Ελπιζω να κατσει κ να μην κλεισουμε το λατινοαμερικανο.Δεν υπαρχει πολυ χρονος.Στο τελος θα κλεισουμε καποιον λευκο της τελευταιας στιγμης.


Εικόνα
Τελευταία επεξεργασία από jibbie και Παρ 25 Σεπ 2020, 22:53, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Άβαταρ μέλους
jibbie
 
Δημοσιεύσεις: 5956
Εγγραφή: Τρί 12 Φεβ 2008, 00:41
Τοποθεσία: Hackney,London

Re: Μεταγραφές καλοκαιριού 2020 ΙΙΙ

Δημοσίευσηαπό makispaspartou » Παρ 25 Σεπ 2020, 22:51

Mattias_g4 έγραψε:Για τον Δωνη γράφω. Όχι για Μωυσή και καλού. Διάβασε ξανά αυτό που έγραψα με αφορμή αυτό που ρώτησες για τον Δωνη το είπα. Και δεν φταίω εγώ που δεν έχω πληροφόρηση για τον Χαφ. Το μόνο που έμαθα είναι ότι θα είναι ξένος με πρώτη επιλογή Αφρικανός και αν χαλάσει έχουμε σταντ μπαυ και χαφ από λατινική Αμερική. Αλλά τώρα προσπαθούν να κλείσουν την περίπτωση αφρικανου που είναι πολύ δύσκολη γιατί αγωνίζεται σε προηγμένο πρωτάθλημα και θεωρείτε παίκτης με περιθώρια βελτίωσης.


Τι πάει ο Bistrovic???
Εκείνη η ψυχή ο Idrissa Doumbia τι να κάνει άραγε?
Αν είναι να ψωνίσουμε από το γραφείο που λες μεσοεπιθετικό προτιμώ τον Onyekoru..
ΠΑΟΚ εγώ γεννήθηκα
Το φως του ονείρου ντύθηκα
Κι αν με αστραπές χτυπήθηκα
Στο πέταγμα του αετού κρατήθηκα
ΠΑΟΚ είμαι γι'αυτό αναπνέω............
makispaspartou
 
Δημοσιεύσεις: 4061
Εγγραφή: Παρ 17 Ιαν 2014, 20:15

Re: Μεταγραφές καλοκαιριού 2020 ΙΙΙ

Δημοσίευσηαπό bersekeros » Παρ 25 Σεπ 2020, 22:52

ron-swanson έγραψε:Όντως κοιτάει τα like και τα dislike στο YouTube η ΠΑΕ. Γνωστό αυτό. Από εποχές Μπατατούδη το κάνουν


Ο Μπάτμαν ήταν στον ΠΑΟΚ από το 1997 έως το 2004.

Το youtube δημιουργήθηκε το 2005. :mrgreen:

Πώς περνάνε τα γ@μημένα τα χρόνια!
Άβαταρ μέλους
bersekeros
 
Δημοσιεύσεις: 11363
Εγγραφή: Σάβ 15 Δεκ 2007, 20:56

Re: Μεταγραφές καλοκαιριού 2020 ΙΙΙ

Δημοσίευσηαπό barlow4 » Παρ 25 Σεπ 2020, 22:58

Τζιμπι μη με κρατας σε αγωνια.Θελω να συγκινηθω.
Άβαταρ μέλους
barlow4
 
Δημοσιεύσεις: 10018
Εγγραφή: Παρ 04 Ιούλ 2008, 14:40

Re: Μεταγραφές καλοκαιριού 2020 ΙΙΙ

Δημοσίευσηαπό sourmenetes » Παρ 25 Σεπ 2020, 23:07

Mattias_g4 έγραψε:
teod1980 έγραψε:Πρέπει να είναι κάποιος πολύ φελλός για να γράφει ψέματα για να παρασύρει τα μέλη εδώ μέσα.
Όλοι ΠΑΟΚ είμαστε, απλά κάποιοι είναι πιο μαλακές από τους άλλους πώς να το κάνουμε.
Το αστείο ξεκίνησε με τον πορκυ αλλά έχει παραγινει.

Πάμε για καινούρια ομάδα εντελώς πάντως. Μακάρι σε όλη τη νέα φιλοσοφία να μπολιάζουν λίγο λίγο κι άλλο νέο παίκτη Ακαδημίας.

Σου δίνω πληροφορία το τονίζω πάλι από πολύ μέσα βαθιά στην ομάδα. Αν δεν βγει θα με κράζεις. Εγώ την έχω όμως την πληροφορία. Αν βγει αληθινή τι θα λες μετά.;;; Για τον Δωνη αποσύρουμε το ενδιαφέρον. Να ξέρετε είναι μια τακτική που ακολουθεί η Παε τα τελευταία χρόνια. Αφήνει κάποιες πληροφορίες όχι επίσημα να διαρρεύσουν και ανάλογα με την απήχηση που έχουν στον κόσμο πράττει. Και δεν μιλάω για παίκτες εγνωσμενης αξίας αλλά για τις φθηνές μεταγραφές όπως έκανε με τον Νινουα άρεσε στο βίντεο εισέπραξε θετικά σχόλια από τον κόσμο τον πήρε. Όπως και με τον περειρα. Αυτά. Δεν θέλω να μιλάω με αναγκάζεται.
Σου είπα και πριν.

Αν έχεις κάτι στείλτο στο mail μου.

Αν δε στείλεις μη συνεχιζεις!!

Γιατι οσα λες δε στηρίζονται κάπου!!

Στάλθηκε από το MAR-LX1A μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
ΠΑΟΚ - ΠΟΝΤΟΣ - ΠΡΟΣΦΥΓΙΑ
Οι μνημες μας ακολουθουν...
Άβαταρ μέλους
sourmenetes
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 27827
Εγγραφή: Δευτ 21 Σεπ 2009, 21:39
Τοποθεσία: sourmena

Re: Μεταγραφές καλοκαιριού 2020 ΙΙΙ

Δημοσίευσηαπό danirifle » Παρ 25 Σεπ 2020, 23:32

ματίας για να αναφέρεις μόνο περιπτώσεις αφρικανών ποδοσφαιριστών, παίζει να σαι στο σφ ζάμπιας
δεν εξηγείται αλλιώς
ΚΑΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΛΟΙ ΦΤΙΑΓΜΕΝΟΙ...
Άβαταρ μέλους
danirifle
 
Δημοσιεύσεις: 10166
Εγγραφή: Τρί 18 Νοέμ 2008, 14:03

Re: Μεταγραφές καλοκαιριού 2020 ΙΙΙ

Δημοσίευσηαπό ΚΩΣΤΑΣ2019 » Παρ 25 Σεπ 2020, 23:44

Δηλαδή κάνουν μεταγραφές με γκάλοπ. Το διαβασαμε κι αυτό.
ΚΩΣΤΑΣ2019
 
Δημοσιεύσεις: 3111
Εγγραφή: Τετ 22 Μάιος 2019, 13:38

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Μεταγραφολογία

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 15 επισκέπτες