Μεταγραφές καλοκαιριού 2020 II

Σχόλια/Κριτική για οτιδήποτε ακούγεται ή γράφεται σχετικά με αγορές πωλήσεις ποδοσφαιριστων στην ομάδα μας...

Re: Μεταγραφές καλοκαιριού 2020 II

Δημοσίευσηαπό Parolos » Κυρ 20 Σεπ 2020, 12:59

barlow4 έγραψε:Ενα τελευταιο οφτοπικ απο εμενα γιατι νομιζω απο δικη μου εκρηξη ξεκινησε το πατιρντι.
Δεν ειχε να κανει το τοστ μου ουτε με το βαγγε ουτε με τσολακ συγκεκριμενα.Επισης δεν εχει να κανει με συγκεκριμενα μελη.Εχει να κανει με ενα γενικοτερο φαινομενο εδω κ πολλες μεταγραφικες που 9 στις 10 υπαρχει μια κατηφια μια κακομοιρια.Δεν εχει να κανει με χρηστες γιατι εναλλασσονται.Κ εγω εχω κραξει.Με πιο προσφατο τον γιανγκο που οπαδοι απο πρωην ομαδες του τον εκραζαν.
Ειπα δεν ξερω γιατι συμβαινει.Με ενοχλει χωρις να θεωρω εαυτον επικεντρο σε οτιδηποτε.Η μονη μυγα που με μυγιασε χωρις να παιρνω ορκο οτι απευθυνοταν σε μενα ηταν του τζοσουα που ειπε κατι περι τρολς.
Δεν τρολαρα.Ουτε ειρωνικα ηταν.Αυθορμητα χιουμορ (κακο ισως) για να το ελαφρυνω.Αναπολω τις εποχες που χαιρομασταν.Δε θα γινουμε αυτοκρατορια με μεταγραφες.Κανεις δεν εγινε διαχρονικο μεγεθος με μεταγραφες
Οβερ εν αουτ βλαχαδερα
Πάντα η αντίθετη άποψη τραβάει τα βλέμματα, όχι μόνο σε ομάδες, σε όλα τα θέματα.

Θα λήξει αυτό που λες με την έλευση επιθετικού.
Δε θέλω να πω μεγάλα λόγια αλλά ο επιθετικός θα κάνει τη διαφορά και θα έχουμε πανηγύρια εδώ μέσα.

Στάλθηκε από το RMX1931 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Ο ΠΑΟΚ είναι μάχη και θυσία. Πάντοτε στη ζωή, θα είμαι ΠΑΟΚ. Και στο θάνατο και στη ζωή...
Pablo Garcia
Άβαταρ μέλους
Parolos
 
Δημοσιεύσεις: 6020
Εγγραφή: Τρί 19 Οκτ 2010, 17:33

Re: Μεταγραφές καλοκαιριού 2020 II

Δημοσίευσηαπό DamoN » Κυρ 20 Σεπ 2020, 13:02

Colak ή άλλον για πανηγύρια;;;
DamoN
 
Δημοσιεύσεις: 3629
Εγγραφή: Σάβ 07 Αύγ 2010, 11:54

Re: Μεταγραφές καλοκαιριού 2020 II

Δημοσίευσηαπό makispaspartou » Κυρ 20 Σεπ 2020, 13:03

joshua έγραψε:
makispaspartou έγραψε:Ο Joshua φταίει που θα κλείσουμε πρώτα δεξί μπακ χαφ και όχι επιθετικο!
Χαχαχα!!! Το γκαντέμιασε!!!


Το ελεγα ρε φιλε γιατι δεν πιστευα οτι υπαρχει περιπτωση να μην αποκτηθει φορ το κερατο μου μεσα...


Χαχαχα.. Κι εγώ γι αυτό λέω για Bistrovic μη νομίζεις!!!! Γιατί θεωρούσα ότι δεν είναι δυνατόν να μην πάρουν μπακ και επιθετικό!!!
ΠΑΟΚ εγώ γεννήθηκα
Το φως του ονείρου ντύθηκα
Κι αν με αστραπές χτυπήθηκα
Στο πέταγμα του αετού κρατήθηκα
ΠΑΟΚ είμαι γι'αυτό αναπνέω............
makispaspartou
 
Δημοσιεύσεις: 4066
Εγγραφή: Παρ 17 Ιαν 2014, 20:15

Re: Μεταγραφές καλοκαιριού 2020 II

Δημοσίευσηαπό renegade » Κυρ 20 Σεπ 2020, 13:03

Unpsofable78 έγραψε:Gospi κόψε λίγο το υφακι, τα υποτιμητικά σχόλια και απάντησε επιτέλους.Μεχρι να πεις το μεγαλοπρεπές μπράβο στον Μάκη που μου την είπε και να κάνεις παράθεση σχόλιο μου που ούτε καν περιείχε αναφορά προς εσένα, που ακριβώς θιχτηκες;
Πες μου που να καταλάβω κι εγώ και οι υπόλοιποι.

Μάκη δεν μίλησε περί αρρώστιας αλλά για σχόλια που είναι λες και τα έγραψε κάποιος από το 10.
Αλλά όχι αυτό δεν είναι ενοχλητικό.

Ούτε το σχόλιο του Σερα ότι κάποια μέλη προκαλούν υποψίες με τα σχόλια τους.

Εγώ μίλησα για ισοπεδωτικο αρνητισμο και ήταν ολοφάνερο ότι φωτογράφιζα τον Parolo.
Εσύ για ποιόν λόγο θιχτηκες εφόσον παραδέχεσαι ότι αρρώστια υπάρχει σε κάθε κοινωνία που ανταλλασει απόψεις;
Επίσης στην αρχή μου μίλησες για τα αρνητικά σχόλια των συνοπαδων και όταν ρώτησα γιατί δεν σε ενόχλησε το σχόλιο άλλου μέλους που παρατήρησε τα ίδια αρνητικά σχόλια απεφυγες να απαντήσεις.

Φίλε μου χωρίς να έχεις άδικο στην ουσία όσων γράφεις, αλλά συγνώμη το γάμησες το τοπικ...προχωρά παρακάτω δεν έγινε τίποτα
Σε ένα φόρουμ καλώς ή κακώς δεν υπάρχει καν δημοκρατία
Άβαταρ μέλους
renegade
 
Δημοσιεύσεις: 14441
Εγγραφή: Κυρ 27 Ιαν 2019, 12:49

Re: Μεταγραφές καλοκαιριού 2020 II

Δημοσίευσηαπό makispaspartou » Κυρ 20 Σεπ 2020, 13:04

obanebane έγραψε:Δηλαδή ρε μ@λ@κες,θέλετε με το ζόρι να με βάλετε σε μια ανούσια συζήτηση ;
Εγώ το μόνο που είπα είναι ότι υπήρξαν σχόλια για μέτριο ποδοσφαιριστή.
Υπήρξαν ναι η οχι ;
Είπα εγώ πουθενά για υποτιμητικά σχόλια ή για αρρώστιες και ψυχασθενειες;
Δηλαδή πρέπει εγώ τώρα να κάτσω να χαλάω ή να κάνω το κέφι του καθενός;
Ληξτε το επιτέλους, δεν οδηγεί πουθενά.


Σόρυ από μένα bane αλλά αυτό του λέω στην ουσία. ότι δεν πήρες θέση.
ΠΑΟΚ εγώ γεννήθηκα
Το φως του ονείρου ντύθηκα
Κι αν με αστραπές χτυπήθηκα
Στο πέταγμα του αετού κρατήθηκα
ΠΑΟΚ είμαι γι'αυτό αναπνέω............
makispaspartou
 
Δημοσιεύσεις: 4066
Εγγραφή: Παρ 17 Ιαν 2014, 20:15

Re: Μεταγραφές καλοκαιριού 2020 II

Δημοσίευσηαπό zoran » Κυρ 20 Σεπ 2020, 13:04

Nikos 74 έγραψε:Παρατήρησα τι συμβαίνει μόλις βγει καινούργιο όνομα για μεταγραφή.
Την πρώτη ώρα ενθουσιασμός και αισιοδοξία.
Για τις επόμενες 2 ώρες, προβληματισμός και ερωτηματικά για την αξία του παίκτη και το βιογραφικό του!
Την επόμενη ώρα πέφτουν σιχτήρια για τον προγραμματισμό της παε και την έλλειψη πλάνου!
Ακολουθεί απελπισία για την γύμνια στην θέση (οποία και να είναι αυτή) και αλλαγή κατεύθυνσης στο να γίνει η μεταγραφή!
Για τις επόμενες 5 ώρες ακολουθεί αντιπαράθεση κάποιων μελών με προσωπικά μηνύματα!



Αυτό γίνεται σε κάθε περίπτωση που ακούστηκε και θα γίνει σίγουρα και στις επόμενες, γιατί ΠΑΟΚ είσαι!


Ναι ρε φίλε έχεις δίκιο !! Δε φταίνε τα παιδιά για τις αντιπαραθέσεις που διαβάζουμε πιο πάνω, Όλοι είμαστε στην τσίτα.
Εγω προσπαθώ να συνειδητοποιήσω πως την Τετάρτη το πρωί , όσοι με ρωτούσαν το τυπικό "τι κάνεις, πως πάει" απαντούσα "ΕΙΜΑΙ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΣ" και Παρασκευή πρωί τρωγόμουνα με τα ρούχα μου
Άβαταρ μέλους
zoran
 
Δημοσιεύσεις: 817
Εγγραφή: Δευτ 13 Οκτ 2008, 21:29

Re: Μεταγραφές καλοκαιριού 2020 II

Δημοσίευσηαπό tsaousila » Κυρ 20 Σεπ 2020, 13:06

τον σκισαμε τον ανθρωπο πριν ακομα ερθει , τι να λεμε . Παικταρα ειναι και ταιριαζει στο συστημα και οι αναλυσεις λενε τα καλυτερα !!!
εδω διαβαστε μαγκες

https://totalfootballanalysis.com/playe ... is-tactics

και οσο για το κουλουρη οποιος βρει παικτη που να πηγε σε ιδιωτικο σχολειο και να εβγαλε ματια να μας πει πιιος ειναι , πλακα κανουμε ??οι παικταραδες δεν βγαινουν απο ιδιωτικα σχολεια !! ισως δεν πανε και σχολειο καν....

οποτε ειναι μια χαρα το παιδι και μια χαρα τιμη ειναι 3 μυρρια που δεν σας πειραξε ο εσιτι ο γ εθνικη παικτης με 3.5 ....
ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ Ο ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΑΥΤΟ ΝΑ ΤΟ ΒΑΛΟΥΜΕ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΑΣ!!! ,
ΕΧΕΙς ΠΛΑΝ Β ΡΕ ΦΕΡΡΕΙΡΑ???? ΜΕ ΤΟΝ ΑΤΡΟΜΗΤΟ ΕΧΕΙΣ 3 ΑΜΥΝΤΙΚΟΥΣ ΝΑ ΜΑΡΚΑΡΟΥΝ ΕΝΑ ΕΠΙΘΕΤΙΚΟ ΚΑΙ ΕΧΕΙΣ 500 ΨΗΛΕΣ ΜΠΑΛΙΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΜΥΝΑ ΓΙΟΜΕΣ

μΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΠΑΙΞΕΙΣ ΑΛΛΟ ΣΥΣΤΗΜΑ ΜΕΓΑΛΕ ΣΤΑ ΔΥΣΚΟΛΑ??? ΕΔΩ ΣΕ ΘΕΛΩ ΜΑΣΤΟΡΑ
Πρεπει να μπορεις να παιζεις και ενα 4-2-3-1 οταν ο αντιπαλος σε μπλοκαρει παιζοντας το ιδιο συστημα με σενα οπως ο ατρομητακης.
Γι αυτο μην ΠΡΟΤΡΕΧΕΤΕ !!!
ΕΧΕΙΣ ΥΛΙΚΟ ΦΟΒΕΡΟ ΜΕ ΤΑΧΥΤΗΤΑ ΚΑΙ ΝΙΑΤΑ ΕΝΑΝ ΕΜΠΕΙΡΟ ΓΙΓΑΝΤΑ ΣΤΗ ΘΕΣΗ 6-8 ΚΑΙ ΕΙΣΑΙ ΕΝΤΑΞΕΙ!!!!!
tsaousila
 
Δημοσιεύσεις: 491
Εγγραφή: Πέμ 22 Αύγ 2019, 23:33

Re: Μεταγραφές καλοκαιριού 2020 II

Δημοσίευσηαπό renegade » Κυρ 20 Σεπ 2020, 13:06

Πέρασαν ηδη 10 μέρες από τη στιγμή που συμφώνησε η ομάδα να δώσει τον Τσούμπα.
Και δεν ξέρω τι είναι χειρότερο... το ότι εδώ και δέκα μέρες δεν καταφέραμε να φέρουμε επιθετικό ή ότι δεν γνώριζαν ότι αυτό είναι κάτι πολύ φυσιολογικό ειδικά για τον ΠΑΟΚ
Τελευταία επεξεργασία από renegade και Κυρ 20 Σεπ 2020, 13:13, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Σε ένα φόρουμ καλώς ή κακώς δεν υπάρχει καν δημοκρατία
Άβαταρ μέλους
renegade
 
Δημοσιεύσεις: 14441
Εγγραφή: Κυρ 27 Ιαν 2019, 12:49

Re: Μεταγραφές καλοκαιριού 2020 II

Δημοσίευσηαπό obanebane » Κυρ 20 Σεπ 2020, 13:07

Άντε να γελάσει λίγο το χειλάκι μας (γιατί μέχρι την Τριτη το βράδυ που θα έχουμε ένα μόνιμο χαμόγελο,κατά τις 24:00 περίπου,λες και βγήκαμε από την έπαυλη του πλειμποι,δεν περνάνε οι ώρες.) να έρθει η αντιλοπη από τη Σενεγάλη.
Άβαταρ μέλους
obanebane
 
Δημοσιεύσεις: 24575
Εγγραφή: Τρί 10 Μαρ 2009, 00:51
Τοποθεσία: ΚΟΡΙΝΘΟΣ

Re: Μεταγραφές καλοκαιριού 2020 II

Δημοσίευσηαπό mbison » Κυρ 20 Σεπ 2020, 13:08

zoran έγραψε:
mbison έγραψε:Εχεις τον Ιβαν που εχει πει για δωμάτιο στο Μακ Παλας με τα τρόπαια. Εχει δωσει συμβολαια 1.7 το ετος. Του παρουσιάζεται η ευκαιρια να μπει στους ομιλους με βατό αντίπαλο. Και θα παει με φορ με 450 χιλ.? Αποκλείεται. Κατι το πολυ ωραίο έρχεται.


Μακάρι να έχεις δίκιο !!!

Σκέφτομαι όμως και το άλλο... θα υπάρχει μεγάλη διαφορά σε σχέση με αυτά που παίρνουν οι άλλοι κι αυτό ίσως δημιουργήσει προβλήματα.
πχ ο αντριγια είπαν είχε καλύτερες οικονομικά προτάσεις αλλά διάλεξε εμάς. Θα σκεφτεί με πιάσανε μ@λ@κα ;
Το ίδιο και οι υπόλοιποι που δέχτηκαν πέρυσι μείωση αποδοχών με τον covid.
Αύριο θα θες να ανανεώσεις κάποιον και θα του λες πάμε...σφιχτά.
Κι αν οι τζόλης και πέλκας παίζουν καλύτερα απ αυτόν ;;;

Να μου πεις βέβαια, αυτό συμβαίνει σε όλες τις ομάδες του κόσμου.
Εκεί βέβαια που οι ποδοσφαριστές δεν αισθάνονται συνέταιροι του προέδρου (στις εισπράξεις μόνο) κι ούτε ο οργανισμός παρακαλάει να τους αρέσει ο προπονητής.

Δεν λεω οτι θα επαναληφθουν οι υπερβολές τυπου Βερνμπλουμ, αλλά ο φορ θα εχει περιπου ισαξιο κ λιγο παραπανω αφου ειναι φορ απο τους παικτες του αξονα που ειναι κ οι πιο σημαντικοι, Βαρελα, Καντουρι. Στο εκατομμυριο, ισως κ πιο πανω. Τοσα παιρνει κ ο Αντριγια. Μπορει να μην φαίνονται αλλα τόσα και παραπανω είναι.
Άβαταρ μέλους
mbison
 
Δημοσιεύσεις: 5174
Εγγραφή: Παρ 07 Μαρ 2014, 09:22

Re: Μεταγραφές καλοκαιριού 2020 II

Δημοσίευσηαπό invincible » Κυρ 20 Σεπ 2020, 13:09

ΑποστόληςΑ έγραψε:ΣΦΙΝΑ

Ο ΠΑΟΚ κατάφερε να πείσει τον Μούσα Βαγκέ να αποδεχθεί την πρόταση του και να γίνει μέλος της ομάδας.

Οι «ασπρόμαυροι» θα υποδεχθούν τον 22χρονο φουλ-μπακ στη Θεσσαλονίκη, θα ακολουθήσουν οι απαραίτητες ιατρικές εξετάσεις και οι τελευταίες συζητήσεις μεταξύ των δύο πλευρών πριν την υπογραφή του συμβολαίου.

Σύμφωνα με την καταλονική εφημερίδα «El Mundo Deportivo» θα υπάρχει ρήτρα εξαγοράς των δικαιωμάτων του από τον ΠΑΟΚ κάτι το οποίο αναμένεται να ξεκαθαρίσει με την υπογραφή του δανεισμού του.


Και να υπάρξει ρήτρα θα δώσεις 10 εκ για δεξί μπακ? Ποιος στην ιστορία του ελληνικού ποδοσφαίρου έδωσε 10 εκ. σε ομάδα για αγορά ποδοσφαιριστή? Δηλαδή θα είναι τόσο καλός που θα δώσεις 10 εκ. και θα τον πουλήσεις 30 εκ.? Τι συζητάτε για ρήτρες και 5 εκ να σε βάλουν ρήτρα δεν θα τα δώσεις .
Άβαταρ μέλους
invincible
 
Δημοσιεύσεις: 3145
Εγγραφή: Δευτ 03 Ιουν 2019, 15:12

Re: Μεταγραφές καλοκαιριού 2020 II

Δημοσίευσηαπό joshua » Κυρ 20 Σεπ 2020, 13:10

Παντως σορυ αν ακουγομαι απαισιοδοξος ,αλλα καθως πιστευω οτι η σειρα των παιχνιδιων με την Κρασνονταρ απαιτει γκολ,δεν τα βλεπω δηλαδη για παιχνιδια του 0-0,1-0,πιθανη ελειψη επιθετικου εστω για το δευτερο παιχνιδι φοβαμαι πως μειωνει αισθητα τις πιθανοτητες μας.
Time to get it, before you let it get to you
Here he comes now, stick to your guns and let him through
Άβαταρ μέλους
joshua
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 24071
Εγγραφή: Σάβ 15 Μάιος 2010, 19:33

Re: Μεταγραφές καλοκαιριού 2020 II

Δημοσίευσηαπό alp920 » Κυρ 20 Σεπ 2020, 13:11

Big brother έγινε το topic .Σου πα ,μου πες, έλεος.
Δεν διαβάζεται πλέον.Ηρεμηστε λίγο,τι έχετε πάθει.
Όλοι μιλάνε και καθένας ακούει μονάχα την δική του φωνή.

Γιάννης Ρίτσος
Άβαταρ μέλους
alp920
 
Δημοσιεύσεις: 2002
Εγγραφή: Πέμ 12 Ιαν 2012, 09:52
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: Μεταγραφές καλοκαιριού 2020 II

Δημοσίευσηαπό Gospi » Κυρ 20 Σεπ 2020, 13:11

Unpsofable78 έγραψε:Gospi κόψε λίγο το υφακι, τα υποτιμητικά σχόλια και απάντησε επιτέλους.Μεχρι να πεις το μεγαλοπρεπές μπράβο στον Μάκη που μου την είπε και να κάνεις παράθεση σχόλιο μου που ούτε καν περιείχε αναφορά προς εσένα, που ακριβώς θιχτηκες;
Πες μου που να καταλάβω κι εγώ και οι υπόλοιποι.

Μάκη δεν μίλησε περί αρρώστιας αλλά για σχόλια που είναι λες και τα έγραψε κάποιος από το 10.
Αλλά όχι αυτό δεν είναι ενοχλητικό.

Ούτε το σχόλιο του Σερα ότι κάποια μέλη προκαλούν υποψίες με τα σχόλια τους.

Εγώ μίλησα για ισοπεδωτικο αρνητισμο και ήταν ολοφάνερο ότι φωτογράφιζα τον Parolo.
Εσύ για ποιόν λόγο θιχτηκες εφόσον παραδέχεσαι ότι αρρώστια υπάρχει σε κάθε κοινωνία που ανταλλασει απόψεις;
Επίσης στην αρχή μου μίλησες για τα αρνητικά σχόλια των συνοπαδων και όταν ρώτησα γιατί δεν σε ενόχλησε το σχόλιο άλλου μέλους που παρατήρησε τα ίδια αρνητικά σχόλια απεφυγες να απαντήσεις.


Μα δεν θιχτηκα. Ειπα μπραβο στον Μακη γιατι συμφωνησα μ αυτα που ειπε.
Δηλαδη πρεπει να θιγω προσωπικα?
Εσυ εκανες παραθεση εμενα και προσπαθησες να πατησεις στο μπραβο μου για να ισχυροποιησεις τις αποψεις σου.
Ποιοι ειναι οι υπολοιποι π ενδιαφερονται να καταλαβουν? Εισαι ο προεδρος του σωματειου τους?
Αυτοκλητος εκπροσωπος αναξιοπαθουντων μελων?
Παρτο αλλιως γιατι ειναι κριμα

Στάλθηκε από το Redmi Note 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
The North Remembers
Άβαταρ μέλους
Gospi
 
Δημοσιεύσεις: 10921
Εγγραφή: Δευτ 15 Δεκ 2008, 23:10

Re: Μεταγραφές καλοκαιριού 2020 II

Δημοσίευσηαπό makispaspartou » Κυρ 20 Σεπ 2020, 13:12

Unpsofable78 έγραψε:Gospi κόψε λίγο το υφακι, τα υποτιμητικά σχόλια και απάντησε επιτέλους.Μεχρι να πεις το μεγαλοπρεπές μπράβο στον Μάκη που μου την είπε και να κάνεις παράθεση σχόλιο μου που ούτε καν περιείχε αναφορά προς εσένα, που ακριβώς θιχτηκες;
Πες μου που να καταλάβω κι εγώ και οι υπόλοιποι.

Μάκη δεν μίλησε περί αρρώστιας αλλά για σχόλια που είναι λες και τα έγραψε κάποιος από το 10.
Αλλά όχι αυτό δεν είναι ενοχλητικό.

Ούτε το σχόλιο του Σερα ότι κάποια μέλη προκαλούν υποψίες με τα σχόλια τους.

Εγώ μίλησα για ισοπεδωτικο αρνητισμο και ήταν ολοφάνερο ότι φωτογράφιζα τον Parolo.
Εσύ για ποιόν λόγο θιχτηκες εφόσον παραδέχεσαι ότι αρρώστια υπάρχει σε κάθε κοινωνία που ανταλλασει απόψεις;
Επίσης στην αρχή μου μίλησες για τα αρνητικά σχόλια των συνοπαδων και όταν ρώτησα γιατί δεν σε ενόχλησε το σχόλιο άλλου μέλους που παρατήρησε τα ίδια αρνητικά σχόλια απεφυγες να απαντήσεις.

Ρε Parole σε καταλαβαίνω αλλά κι εσύ το παρακανες νομίζω χθες με την επιμονή σου.
Τώρα από κει και πέρα το ότι εγώ έκανα μία γενική αναφορά στα αρνητικά σχόλια κάποιων συνοπαδων, τί σημαίνει ότι τους προσεβαλλα και έπρεπε να δεχτώ μαζική επίθεση;


Δεν με καταλαβαίνεις και για αυτό δεν το συνεχίζω. Γράφω η αρρώστια που εσύ αναφέρεις υπάρχει σε όλες τις κοινωνίες, όπερ σημαίνει ότι αυτό που περιγράφεις δεν είναι αρρώστια αλλά ασυμφωνία απόψεων και αν το επεκτείνουμε σε επίπεδο κοινωνίας διαφορά κουλτούρας. Οπότε το αντιμετωπίζεις απλά με κατάθεση της προσωπικής σου γνώμης και όχι με γενικεύσεις και αφορισμούς. Anyway καλή καρδιά. O bane επιβεβαίωσε για τα σχόλια όχι την ερμηνεία που εσύ έδωσες. Αν το κάνει τόσο αφοριστικά όσο εσύ θα του απαντήσω. Και όχι θα του την πω όπως θεωρείς ότι έκανα σε σένα.
ΠΑΟΚ εγώ γεννήθηκα
Το φως του ονείρου ντύθηκα
Κι αν με αστραπές χτυπήθηκα
Στο πέταγμα του αετού κρατήθηκα
ΠΑΟΚ είμαι γι'αυτό αναπνέω............
makispaspartou
 
Δημοσιεύσεις: 4066
Εγγραφή: Παρ 17 Ιαν 2014, 20:15

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Μεταγραφολογία

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 9 επισκέπτες