ΕΟ-ΠΑΟΚ 21:45 12/7 Novasports

Σχόλια - κριτική για όλους τους αγώνες του νέου πρωταθλήματος Superleague και όλων των παραλειπομένων...

Re: ΕΟ-ΠΑΟΚ 21:45 12/7 Novasports

Δημοσίευσηαπό sn0ufel4 » Σάβ 11 Ιούλ 2020, 19:43

Κ αυτός κ ο Βερνμπλουμ κ ο Κρεσπο
Για τις προπονήσεις κατέβηκαν στην ουσία
Μην καταδέχεσαι να ρωτάς: «Θα νικήσουμε; Θα νικηθούμε;» Πολέμα!
«Ασκητική»
Some folk we never forget... some kind we never forgive...havent seen the back of us yet...we will fight as long as we live
Many places i have been....many sorrows i have seen...
îdô Nidir nênâkham Bârî'n Katharâd
Άβαταρ μέλους
sn0ufel4
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 10230
Εγγραφή: Πέμ 12 Δεκ 2013, 16:19

Re: ΕΟ-ΠΑΟΚ 21:45 12/7 Novasports

Δημοσίευσηαπό Pablo-5 » Σάβ 11 Ιούλ 2020, 19:46

Το ακύρωσαν
Άβαταρ μέλους
Pablo-5
 
Δημοσιεύσεις: 12
Εγγραφή: Τρί 07 Ιούλ 2020, 20:32

Re: ΕΟ-ΠΑΟΚ 21:45 12/7 Novasports

Δημοσίευσηαπό praman » Σάβ 11 Ιούλ 2020, 19:59

Τι εννοείς;
Στο τέλος όλα θα πάνε καλά. Αν δεν πάνε καλά, σημαίνει ότι δεν είναι το τέλος. [Paulo Coelho].
Άβαταρ μέλους
praman
 
Δημοσιεύσεις: 737
Εγγραφή: Τετ 31 Δεκ 2014, 14:48

Re: ΕΟ-ΠΑΟΚ 21:45 12/7 Novasports

Δημοσίευσηαπό Pablo-5 » Σάβ 11 Ιούλ 2020, 20:37

praman έγραψε:Τι εννοείς;


Λάθος τοπικ συγγνώμη
Άβαταρ μέλους
Pablo-5
 
Δημοσιεύσεις: 12
Εγγραφή: Τρί 07 Ιούλ 2020, 20:32

Re: ΕΟ-ΠΑΟΚ 21:45 12/7 Novasports

Δημοσίευσηαπό Wattie 4 » Κυρ 12 Ιούλ 2020, 00:18

Ποιός ξέρει τι θα δουν αύριο πάλι τα ματάκια μας από τον Μπάμπη -ανερχόμενο προπονητή- Τεννέ της Πορτογαλίας??
ΦΕΥΓΕΪΡΑ OUT
Άβαταρ μέλους
Wattie 4
 
Δημοσιεύσεις: 67
Εγγραφή: Κυρ 05 Ιούλ 2020, 22:06

Re: ΕΟ-ΠΑΟΚ 21:45 12/7 Novasports

Δημοσίευσηαπό falconakis » Κυρ 12 Ιούλ 2020, 01:00

Μαμηστε τον πουστογαβρο για τον Κωστή και τον Ευθύμη που βλέπουν απο εκεί ψηλά!!!

Στάλθηκε από το Redmi 6A μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
ΠΑΟΚ μαζί σου μέχρι θάνατο!
Άβαταρ μέλους
falconakis
 
Δημοσιεύσεις: 1792
Εγγραφή: Παρ 31 Ιαν 2014, 21:39

Re: ΕΟ-ΠΑΟΚ 21:45 12/7 Novasports

Δημοσίευσηαπό painkiller4 » Κυρ 12 Ιούλ 2020, 09:29

Σήμερα για πολλούς και διάφορους λόγους επιβάλλεται να τους ξεφτιλισετε κ μέσα στο χορτάρι για να αποδείξετε ότι είστε καλύτεροι και να βουλωσετε τα στόματα.
Απέναντι σε αυτούς που είναι ότι πιο βρώμικο και σιχαμένο σωματείο υπάρχει στο ευρύτερο πλαίσιο του αθλητισμού η λέξη είναι μια
ΠΑΤΗΣΤΕ ΤΟΥΣ
Άβαταρ μέλους
painkiller4
 
Δημοσιεύσεις: 6629
Εγγραφή: Παρ 27 Νοέμ 2015, 01:45

Re: ΕΟ-ΠΑΟΚ 21:45 12/7 Novasports

Δημοσίευσηαπό DamoN » Κυρ 12 Ιούλ 2020, 09:46

Από την Παρασκευή που βγήκε η είδηση είμαι σχεδόν τόσο χαρούμενος όσο μετά το ματς με την λειβαδια....και λέω σχεδόν γιατί το κας δεν μας έκανε την χάρη να το τελειώσει . Μόλις βγει η απόφαση και καθαρίσουμε τελείως θα είμαι περισσότερο χαρούμενος και το εννοώ ... το ΠΑΟΚ δεν γιναμε για τους τίτλους πραγματικά το αισθάνομαι και δεν το αλλάζω ούτε με 10 Νταμπλ στην σειρά... ο σκοπός δεν αγιάζει τα μέσα και ποτέ δεν θα γίνουμε σαν αυτούς... όχι και ότι αμα θέλαμε θα μπορούσαμε αλλά το λέω για την οικονομία της συζήτησης.
Αγωνιστικά αμα φέτος δείχνατε το ίδιο πάθος όπως πχ στο ματς με τον γκει που πνηγυριζατε τα τάκλιν και τα αραουτ ας βγαίναμε πάλι 2οι δεν θα σας έλεγα τπτ. Ειδικά εσάς που μου χαρίσατε τα προηγούμενα χρόνια ανεπανάληπτες στιγμές....μπορώ να δεχτώ ο αντίπαλος να είναι καλύτερος και να με κερδίσει.δεν μπορώ να δεχτώ να μην παίζετε και να μην προσπαθείτε. Γιατί έτσι δεν με σέβεστε. Όχι εμένα προσωπικά αλλά όλους αυτούς που τους χαλάτε μέρες από την ζωή τους γιατί η αγάπη τους για την ομάδα είναι πέρα από τα όρια της λογικής.
Στα μάτια μ έχετε χρυσή ευκαιρία μετά τα κωμικά που έγιναν και φέτος να εξιλεωθείτε για ότι κακό έχετε κάνει αυτή την χρόνια. Παίξτε σαν ΠΑΟΚ (σαν ΠΑΟΚ όμως) στα 2 ματς που έρχονται και πραγματικά δεν με νοιάζει ποσό θα λήξουν...ούτως η άλλως σας το έχουμε πει Ο ΔΙΚΟΣ ΜΑΣ ΠΑΟΚ ΔΕΝ ΧΑΝΕΙ ΠΟΤΕ.....
DamoN
 
Δημοσιεύσεις: 3629
Εγγραφή: Σάβ 07 Αύγ 2010, 11:54

Re: ΕΟ-ΠΑΟΚ 21:45 12/7 Novasports

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Κυρ 12 Ιούλ 2020, 10:26

Γ@μήστε, τομπούστη, τονωλοιμπειαγκό....
Γ@μήστε, τομπούστη, τονωλοιμπειαγκό....

:pano:

Για τον Γιόζιπ, ρε....

:pano:

...και επειδή, απόψε, θα έχουμε, απέναντι μας,
την, πιστοποιημένη, πλέον και από το TAS-CAS,
"ομάδα" της ΕΟ, των νεόδουλων νεοδικτατόρων....

Η μπάλα είναι μόνο η αφορμή....

:nairepaok:


Υ.Γ. Γ@μώ την "δημοκρατία" σας, βρωμοαίλυναις, αιώνιοι αιποιστπύμωναις-γιουσουφάκια του εγκλήματος.... :twisted:
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: ΕΟ-ΠΑΟΚ 21:45 12/7 Novasports

Δημοσίευσηαπό john4serres » Κυρ 12 Ιούλ 2020, 10:48

Παίξτε επιτέλους σαν ΠΑΟΚ
supporters - not customers
Άβαταρ μέλους
john4serres
 
Δημοσιεύσεις: 29903
Εγγραφή: Σάβ 07 Φεβ 2009, 12:00

Re: ΕΟ-ΠΑΟΚ 21:45 12/7 Novasports

Δημοσίευσηαπό gpap » Κυρ 12 Ιούλ 2020, 12:25

Αν και ξεκίνησε η εβδομάδα πριν τον αγώνα με απαισιοδοξία απο πλευράς μου, οφείλω να ομολογήσω πως σήμερα αισθάνομαι πολύ αισιόδοξος.
Για πολλούς λόγους.
Κανένας εκ των οποίων δεν έχει να κάνει με την αποφαση του cas. Δεν πίστεψα ποτέ πως είμαστε ένοχοι για κάτι οπότε δεν περίμενα με αναμονή κάποια δικαίωση.

Ο λόγος που αισθάνομαι αισιόδοξος είναι πως με όλα όσα συνέβησαν το προηγούμενο διάστημα θεωρώ πως όλοι μα όλοι καταλαβαίνουν πως σήμερα είναι η τελευταία τους ευκαιρία για να δείξουν ένα καλό πρόσωπο.
gpap
 
Δημοσιεύσεις: 4452
Εγγραφή: Τρί 07 Ιαν 2014, 20:40

Re: ΕΟ-ΠΑΟΚ 21:45 12/7 Novasports

Δημοσίευσηαπό paok re niamou » Κυρ 12 Ιούλ 2020, 13:24

Μακάρι αυτοί που θα αγωνιστούν να έχουν μνήμη, εγωισμό και ευθιξία.
Να σκυλιασουν και να τα δώσουν όλα.
Να αλλαξουν έστω και λίγο την κακή εικόνα όλης της χρονιάς σαν συνεπευθυνοι.
Άβαταρ μέλους
paok re niamou
 
Δημοσιεύσεις: 3223
Εγγραφή: Πέμ 10 Μάιος 2018, 11:33

Re: ΕΟ-ΠΑΟΚ 21:45 12/7 Novasports

Δημοσίευσηαπό BlackFriday » Κυρ 12 Ιούλ 2020, 13:48

Δείξτε λίγο νεύρο επιτέλους!! Παίξτε σαν ΠΑΟΚ. Δείξτε λίγο οργή που για μια ακόμα φορά μας έστησαν παγίδα. Κόψτε τους το αήττητο. Παίξτε σαν ΠΑΟΚ...μόνο στους παίχτες αναφέρομαι... προπονητής για μένα δεν υπάρχει.

Νιώθω πως η ομάδα είναι σαν έναν άνθρωπο σε κώμα και περιμένουμε μια κίνηση για να δούμε ότι υπάρχει ζωή.
BlackFriday
 
Δημοσιεύσεις: 2960
Εγγραφή: Τετ 01 Μαρ 2017, 17:48

Re: ΕΟ-ΠΑΟΚ 21:45 12/7 Novasports

Δημοσίευσηαπό Mike Small » Κυρ 12 Ιούλ 2020, 14:36

DamoN έγραψε:Από την Παρασκευή που βγήκε η είδηση είμαι σχεδόν τόσο χαρούμενος όσο μετά το ματς με την λειβαδια....και λέω σχεδόν γιατί το κας δεν μας έκανε την χάρη να το τελειώσει . Μόλις βγει η απόφαση και καθαρίσουμε τελείως θα είμαι περισσότερο χαρούμενος και το εννοώ ... το ΠΑΟΚ δεν γιναμε για τους τίτλους πραγματικά το αισθάνομαι και δεν το αλλάζω ούτε με 10 Νταμπλ στην σειρά... ο σκοπός δεν αγιάζει τα μέσα και ποτέ δεν θα γίνουμε σαν αυτούς... όχι και ότι αμα θέλαμε θα μπορούσαμε αλλά το λέω για την οικονομία της συζήτησης.
Αγωνιστικά αμα φέτος δείχνατε το ίδιο πάθος όπως πχ στο ματς με τον γκει που πνηγυριζατε τα τάκλιν και τα αραουτ ας βγαίναμε πάλι 2οι δεν θα σας έλεγα τπτ. Ειδικά εσάς που μου χαρίσατε τα προηγούμενα χρόνια ανεπανάληπτες στιγμές....μπορώ να δεχτώ ο αντίπαλος να είναι καλύτερος και να με κερδίσει.δεν μπορώ να δεχτώ να μην παίζετε και να μην προσπαθείτε. Γιατί έτσι δεν με σέβεστε. Όχι εμένα προσωπικά αλλά όλους αυτούς που τους χαλάτε μέρες από την ζωή τους γιατί η αγάπη τους για την ομάδα είναι πέρα από τα όρια της λογικής.
Στα μάτια μ έχετε χρυσή ευκαιρία μετά τα κωμικά που έγιναν και φέτος να εξιλεωθείτε για ότι κακό έχετε κάνει αυτή την χρόνια. Παίξτε σαν ΠΑΟΚ (σαν ΠΑΟΚ όμως) στα 2 ματς που έρχονται και πραγματικά δεν με νοιάζει ποσό θα λήξουν...ούτως η άλλως σας το έχουμε πει Ο ΔΙΚΟΣ ΜΑΣ ΠΑΟΚ ΔΕΝ ΧΑΝΕΙ ΠΟΤΕ.....


+1926
Mike Small
 
Δημοσιεύσεις: 19
Εγγραφή: Πέμ 02 Ιούλ 2020, 12:57

Re: ΕΟ-ΠΑΟΚ 21:45 12/7 Novasports

Δημοσίευσηαπό kataramenos5 » Κυρ 12 Ιούλ 2020, 15:33

DamoN έγραψε:....μπορώ να δεχτώ ο αντίπαλος να είναι καλύτερος και να με κερδίσει.δεν μπορώ να δεχτώ να μην παίζετε και να μην προσπαθείτε. Γιατί έτσι δεν με σέβεστε. Όχι εμένα προσωπικά αλλά όλους αυτούς που τους χαλάτε μέρες από την ζωή τους γιατί η αγάπη τους για την ομάδα είναι πέρα από τα όρια της λογικής.
ΣΗΚΩΘΕΙΤΕΕΕ
Άβαταρ μέλους
kataramenos5
 
Δημοσιεύσεις: 26757
Εγγραφή: Δευτ 04 Οκτ 2010, 08:50

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Πρωτάθλημα Superleague

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες