Χάντμπολ ανδρών - Αγώνες & νέα 2020-2021

Re: Χάντμπολ ανδρών - Αγώνες & νέα 2020-2021

Δημοσίευσηαπό laska4 » Σάβ 27 Ιουν 2020, 18:56

o καλομοιρος αν θυμαστε που επαιξε σε εμας ειναι ταλενταρα και εκλεισε κουλα
laska4
 
Δημοσιεύσεις: 3857
Εγγραφή: Τετ 30 Αύγ 2017, 16:55

Re: Χάντμπολ ανδρών - Αγώνες & νέα 2020-2021

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Σάβ 27 Ιουν 2020, 19:20

Αν διαβάσεις λίγο πιο πίσω, αυτή η πληροφορία υπάρχει, απ τις 22 Ιουνίου, στο Υ.Γ. ενός ποστ μου... 8-)
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Χάντμπολ ανδρών - Αγώνες & νέα 2020-2021

Δημοσίευσηαπό gergeo4 » Τετ 01 Ιούλ 2020, 11:37

Ο ΠΑΟΚ και το τμήμα Χάντμπολ Ανδρών του Συλλόγου μας, ανακοινώνουν την ανανέωση συνεργασίας με τον αθλητή, Διονύση Καραγκιοζόπουλο, για την αγωνιστική περίοδο 2020-21.

Γεννημένος το 1996, ο 24χρονος αριστερόχειρας, είναι 187cm, αγωνίζεται ως δεξιός ίντερ και προέρχεται από τις ακαδημίες του ΠΑΟΚ.

Για την επιστροφή του στον Δικέφαλο, ο Διονύσης Καραγκιοζόπουλος δήλωσε στην επίσημη ιστοσελίδα του Συλλόγου, acpaok.gr:

«Χαίρομαι πολύ που γυρνάω ξανά στην ομάδα που μεγάλωσα... Μετά τον δανεισμό μου στον Φίλιππο Βέροιας έρχομαι πιο έτοιμος για να βοηθήσω τα μέγιστα την ομάδα. Οι στόχοι μας είναι υψηλοί καθώς σαν ΠΑΟΚ είμαστε υποχρεωμένοι να πρωταγωνιστούμε και να διεκδικούμε τίτλους. Τέλος θέλω να ευχαριστήσω τον Πρόεδρο κ. Αθανάσιο Κατσαρή, τον έφορο, Δημήτρη Χασεκίδη και τον προπονητή, Παναγιώτη Γούσιο για την εμπιστοσύνη τους. Εύχομαι μία χρονιά με υγεία για όλους».
paokinstantnews.online
Άβαταρ μέλους
gergeo4
 
Δημοσιεύσεις: 7321
Εγγραφή: Τρί 15 Ιούλ 2008, 12:42
Τοποθεσία: kozani

Re: Χάντμπολ ανδρών - Αγώνες & νέα 2020-2021

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Τετ 01 Ιούλ 2020, 23:46

Από Περαία, νομίζω.. Φόλα ΠΑΟΚτσής! Είχε ρήξη χιαστών πρόπερσι..
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46197
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Χάντμπολ ανδρών - Αγώνες & νέα 2020-2021

Δημοσίευσηαπό john4serres » Τρί 07 Ιούλ 2020, 19:52

Ο ΠΑΟΚ και το τμήμα χάντμπολ ανδρών του Συλλόγου μας, ανακοινώνουν την έναρξη συνεργασίας με τον αθλητή, Luka Stojanovic, για την αγωνιστική περίοδο 2020-21.

Περισσότερες πληροφορίες: https://bit.ly/38AG6Va

Καλώς ήρθες Luka!
supporters - not customers
Άβαταρ μέλους
john4serres
 
Δημοσιεύσεις: 29782
Εγγραφή: Σάβ 07 Φεβ 2009, 12:00

Re: Χάντμπολ ανδρών - Αγώνες & νέα 2020-2021

Δημοσίευσηαπό laska4 » Τρί 07 Ιούλ 2020, 22:40

goran 64 έγραψε:Αν διαβάσεις λίγο πιο πίσω, αυτή η πληροφορία υπάρχει, απ τις 22 Ιουνίου, στο Υ.Γ. ενός ποστ μου... 8-)


Τον έβγαλε ο Γούσιος...από τις ακαδημίες της Πυλαίας γνώμη μου θα φύγει εξωτερικό είναι παιχταρας
laska4
 
Δημοσιεύσεις: 3857
Εγγραφή: Τετ 30 Αύγ 2017, 16:55

Re: Χάντμπολ ανδρών - Αγώνες & νέα 2020-2021

Δημοσίευσηαπό john4serres » Δευτ 13 Ιούλ 2020, 17:43

Ο ΠΑΟΚ και το τμήμα χάντμπολ ανδρών του Συλλόγου μας, ανακοινώνουν την έναρξη διετούς συνεργασίας με τον αθλητή, Λευτέρη Σεϊρεκίδη, για την αγωνιστική περίοδο 2020-21.

Γεννημένος το 1995, ο Λευτέρης Σεϊρεκίδης αγωνίζεται ως πλέιμεϊκερ και έχει ύψος 187cm.

Μέλος των «ασπρόμαυρων» ακαδημιών, ο Λευτέρης πήρε το «βάπτισμα του πυρός» σε ηλικία 16 ετών, όταν και πραγματοποίησε συμμετοχή με την φανέλα της ανδρικής ομάδας του ΠΑΟΚ.

Οι αγωνιστικές περίοδοι 2012-13 και 2013-14 τον βρήκαν στην ΧΑΝΘ, για να ανηφορίσει στη συνέχεια στον Φοίβο Συκεών την περίοδο 2014-15.

Οι καλές του εμφανίσεις με την φανέλα του Φοίβου, του έδωσαν μία ευκαιρία στον Διομήδη Άργους, στον οποίο οι εμφανίσεις του έπαιξαν καταλυτικό ρόλο στην τότε πορεία της ομάδας.

Την σεζόν 2016-17 μεταγράφεται στον Αερωπό Έδεσσας, όντας ήδη διεθνής με τις Εθνικές Ομάδες Εφήβων-Νέων-Ανδρών της χώρας μας, σε 23 επίσημους αγώνες.

Την επόμενη αγωνιστική περίοδο έκανε το δρομολόγιο «Έδεσσα-Βέροια» για να αγωνιστεί με την φανέλα του τοπικού, Φίλιππου.

Το μεγάλο βήμα της καριέρας του ήρθε τις σεζόν 2018-19 και 2019-20, όταν η «πόρτα» του εξωτερικού χτύπησε δυνατά. Η βελγική, Τόνγκερεν, θα κάνει δικό της τον Λευτέρη Σεϊρεκίδη, με τον ίδιο να «γεύεται» τις πρώτες παραστάσεις από το ευρωπαϊκό χάντμπολ.

Ο Λευτέρης Σεϊρεκίδης, επιστρέφει στο «σπίτι» του γεμάτος εμπειρίες, τόσο σε συλλογικό όσο και σε Εθνικό επίπεδο.

Μετά την έναρξη συμφωνίας με τον ΠΑΟΚ, ο Λευτέρης Σεϊρεκίδης δήλωσε στην επίσημη ιστοσελίδα του Συλλόγου, acpaok.gr:

«Είμαι πολύ χαρούμενος που γυρίζω στον ΠΑΟΚ. Μετά από δυο χρόνια απουσίας μου από το ελληνικό πρωτάθλημα, καθώς αγωνιζόμουν στο εξωτερικό, πήρα τη σημαντική απόφαση να επιστρέψω στην Ελλάδα, φορώντας τα ασπρόμαυρα. Σε μία δύσκολη σεζόν, μετά από την πρωτοφανή πανδημία που ξέσπασε παγκοσμίως, θα προσπαθήσουμε να δώσουμε τον καλύτερό μας εαυτό και μέσα από τη σκληρή δουλειά να πετύχουμε τους στόχους μας. Ευχαριστώ τον Πρόεδρο, κ. Αθανάσιο Κατσαρή, τον Έφορο, κ. Δημήτρη Χασεκίδη και τον προπονητή, Πάνο Γούσιο, για την εμπιστοσύνη τους. Εύχομαι να έχουμε μία καλή σεζόν με υγεία και χωρίς τραυματισμούς».
supporters - not customers
Άβαταρ μέλους
john4serres
 
Δημοσιεύσεις: 29782
Εγγραφή: Σάβ 07 Φεβ 2009, 12:00

Re: Χάντμπολ ανδρών - Αγώνες & νέα 2020-2021

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Δευτ 13 Ιούλ 2020, 19:40

Γιος του Στέλιου;;


Έφυγε και ο Άκης Κυπραίος... Κρίμα.
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46197
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Χάντμπολ ανδρών - Αγώνες & νέα 2020-2021

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Δευτ 20 Ιούλ 2020, 18:25

Εικόνα
Δεν είναι κανένας προπονητής, μην νομίζετε...Ο νεοαποκτηθείς μας τερματοφύλακας είναι, γεννημένος το 1978....

Νέος άνεμος αισιοδοξίας, πνέει, πλέον, στις τάξεις μας, με τέτοιες μεταγραφάρες έμπειρων-πχιοτικών παικτών...

ΕΥΓΕ στην νέα-παλιά διοίκηση, για την πολύ καλή δουλειά...Συνεχίζοντας έτσι, δεν ξέρω αν βγουν πρώτοι, αλλά, σίγουρα θα μείνουν μόνοι, εκτός κι αν πάνε να τους βλέπουν τίποτα κοπάδια μηρυκαστικά, από γελαδοχώρια...
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Χάντμπολ ανδρών - Αγώνες & νέα 2020-2021

Δημοσίευσηαπό Taseos » Δευτ 20 Ιούλ 2020, 18:26

Νομιζα ο νεος εφορος ειναι
Άβαταρ μέλους
Taseos
 
Δημοσιεύσεις: 3829
Εγγραφή: Κυρ 30 Δεκ 2007, 14:25

Re: Χάντμπολ ανδρών - Αγώνες & νέα 2020-2021

Δημοσίευσηαπό obanebane » Δευτ 20 Ιούλ 2020, 18:28

Εγώ πάντως μπροστά σε αυτόν (78' γεννηθείς και εγω) μοιάζω έφηβος,αν δηλαδή αυτός είναι 42,εγώ είμαι 30 βαριά βαριά.
Άβαταρ μέλους
obanebane
 
Δημοσιεύσεις: 24554
Εγγραφή: Τρί 10 Μαρ 2009, 00:51
Τοποθεσία: ΚΟΡΙΝΘΟΣ

Re: Χάντμπολ ανδρών - Αγώνες & νέα 2020-2021

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Δευτ 20 Ιούλ 2020, 18:58

Δηλαδή, πού να τον βλέπατε και πριν το λίφτινγκ και την προσθετική μαλλιών... :shock:
Φαντάζομαι... :roll:
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Χάντμπολ ανδρών - Αγώνες & νέα 2020-2021

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Δευτ 20 Ιούλ 2020, 20:06

Δύο είναι τα τινά:

Πρόκειται περί συνωνυμίας και πήραμε πχ τον Viktor Gigov πατέρα, αντί για τον Viktor Gigov Jr,

ή

έχουμε κλείσει κανέναν παιχταρά και ζήτησε να πάρουμε και τον πατέρα του, γιατί τον έχει ανάγκη ή κάτι τέτοιο.

Πάντως, αν είναι όντως κανονικός εν ενεργεία αθλητής, τουλάχιστον να έχει κανένα ολυμπιακό μετάλλιο. Τουλάχιστον!

Μπορεί κανείς να βάλει την ανακοίνωση;
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46197
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Χάντμπολ ανδρών - Αγώνες & νέα 2020-2021

Δημοσίευσηαπό john4serres » Δευτ 27 Ιούλ 2020, 18:36

«Ο ΠΑΟΚ και το τμήμα Χάντμπολ Ανδρών του Συλλόγου μας, ανακοινώνουν την επιστροφή του αθλητή, Νίκου Νικολαΐδη, για την αγωνιστική περίοδο 2020-21.

Γεννημένος το 1992, ο Νίκος Νικολαΐδης έχει ύψος 184cm και αγωνίζεται ως αριστερός εξτρέμ.

Παιδί των ακαδημιών του ΠΑΟΚ, μεγάλωσε και ωρίμασε «χαντμπολικά» στον Δικέφαλο, φτάνοντας μέχρι και την πρώτη ομάδα.

Το 2015 αναδείχθηκε πρωταθλητής με τον ΠΑΟΚ, ενώ το 2017 πρόσθεσε και το κύπελλο στο παλμαρέ του.

Την προηγούμενη αγωνιστική περίοδο αγωνιζόταν ως δανεικός στον Φίλιππο Βέροιας.

Μετά την συμφωνία με τον ΠΑΟΚ, ο Νίκος Νικολαΐδης δήλωσε στην επίσημη ιστοσελίδα του Συλλόγου, acpaok.gr:

«Είμαι πολύ χαρούμενος που επιστρέφω στον ΠΑΟΚ. Θέλω να ευχαριστήσω τον Πρόεδρο, κ. Αθανάσιο Κατσαρή, και τον έφορο, κ. Δημήτρη Χασεκίδη, για την εμπιστοσύνη τους. Χαίρομαι που θα ξαναδώ γνώριμα πρόσωπα αλλά και νέους συμπαίκτες, όλοι μαζί θα προσπαθήσουμε να φέρουμε τον ΠΑΟΚ εκεί που του αξίζει, στην κορυφή».

Καλώς ήρθες σπίτι Νίκο!»
supporters - not customers
Άβαταρ μέλους
john4serres
 
Δημοσιεύσεις: 29782
Εγγραφή: Σάβ 07 Φεβ 2009, 12:00

Re: Χάντμπολ ανδρών - Αγώνες & νέα 2020-2021

Δημοσίευσηαπό HOOL4IGAN » Δευτ 27 Ιούλ 2020, 18:45

Εκτός από τον παλαίμαχο και άλλον τερματά δεν πήραμε;;;
Εικόνα«Επιτρέπεται να πέσεις, επιβάλλεται να σηκωθείς».Εικόνα
Άβαταρ μέλους
HOOL4IGAN
 
Δημοσιεύσεις: 2103
Εγγραφή: Πέμ 05 Μάιος 2016, 19:24
Τοποθεσία: Μικράς Ασίας 6

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Πρωτάθλημα

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες