Μεταγραφές καλοκαιριού 2020

Σχόλια/Κριτική για οτιδήποτε ακούγεται ή γράφεται σχετικά με αγορές πωλήσεις ποδοσφαιριστων στην ομάδα μας...

Re: Μεταγραφές καλοκαιριού 2020

Δημοσίευσηαπό Doomlord4 » Σάβ 15 Αύγ 2020, 21:47

Τον "ζητάω" καμια 30 σελιδες πριν,μεγαλο πουλέν,παικταράς!
Αλλά βέβαια απο σφίνες...δεν ελπίζουμε
Άβαταρ μέλους
Doomlord4
 
Δημοσιεύσεις: 7531
Εγγραφή: Σάβ 01 Νοέμ 2008, 01:45
Τοποθεσία: Thessaloniki

Re: Μεταγραφές καλοκαιριού 2020

Δημοσίευσηαπό ΑποστόληςΑ » Σάβ 15 Αύγ 2020, 21:49

Δηλαδή δεν ανανεώσαμε τον 32χρονο Μαουρίσιο και θα πάρουμε τον 36χρονο;
Τα πιστεύετε αυτά;
Επιτυχία είναι η συνεχής (έστω και μικρή) βελτίωση.
Άβαταρ μέλους
ΑποστόληςΑ
 
Δημοσιεύσεις: 89362
Εγγραφή: Τετ 17 Ιουν 2009, 09:09
Τοποθεσία: Άγιος Δημήτριος (τέως Μπραχάμι)

Re: Μεταγραφές καλοκαιριού 2020

Δημοσίευσηαπό seaman » Σάβ 15 Αύγ 2020, 21:50

Εγώ θα έλεγα γιατί όχι. Τι ρισκάρεις; Ένα ετήσιο συμβόλαιο; Και τι άλλες επιλογές υπάρχουν αυτή τη στιγμή, χωρίς να κάνεις πώληση στη θέση αυτή;

Αποστόλη, λογικά ο Μάου θα ζητούσε τριετές. Επίσης είναι εντελώς διαφορετική η φάση με τα φορ και η ανάγκη που έχουμε αυτή τη στιγμή. Θα μπορούμε μελλοντικά να διαπραγματευτούμε και ποιο άνετα μια πώληση στη γραμμή, αν έχουμε και το Βόσνιο
Τελευταία επεξεργασία από seaman και Σάβ 15 Αύγ 2020, 21:54, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Όταν η συνέχεια γίνεται ζόρικη, οι ζόρικοι συνεχίζουν. Και αν θα τους πάρει χρόνο να φτάσουν ξανά στην κορυφή, είναι γιατί θα κουβαλάνε την αξιοπρέπειά τους μαζί τους.
_____________________ Πανθεσσαλονίκειος Αθλητικός Όμιλος Κωνσταντινουπολιτών _____________________
Άβαταρ μέλους
seaman
 
Δημοσιεύσεις: 9536
Εγγραφή: Δευτ 25 Ιούλ 2011, 17:58
Τοποθεσία: Νέα Σμύρνη

Re: Μεταγραφές καλοκαιριού 2020

Δημοσίευσηαπό Luigi Vampa » Σάβ 15 Αύγ 2020, 21:50

Μακάρι για Ιμπίσεβιτς. Ένα χρόνο συμβόλαιο. Σε πολύ καλή κατάσταση είναι. Έτρωγε πάγκο ο Piatek κ επ; ιζε ο Ιμπίσεβιτς στα τελευταία ματς που η Χερτα έπαιζε πολύ καλά παρεμπιπτόντως. Πλάκα θα κάνει Ελλαδα
Τελευταία επεξεργασία από Luigi Vampa και Σάβ 15 Αύγ 2020, 21:52, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Luigi Vampa
 
Δημοσιεύσεις: 2899
Εγγραφή: Τετ 13 Αύγ 2014, 12:10

Re: Μεταγραφές καλοκαιριού 2020

Δημοσίευσηαπό icue » Σάβ 15 Αύγ 2020, 21:51

Αν το διαβαζα καπου αλλου, ναι θα το πιστευα. Ο Μαουριτσιο δεν νομιζω να εφυγε λογω ηλικιας. Αλλα επειδη ηθελε παραπανω απο οσα διναμε. Αυτο καταλαβα.
icue
 
Δημοσιεύσεις: 6327
Εγγραφή: Δευτ 24 Ιουν 2019, 11:45

Re: Μεταγραφές καλοκαιριού 2020

Δημοσίευσηαπό rade paprica » Σάβ 15 Αύγ 2020, 21:53

obanebane έγραψε:
rade paprica έγραψε:Διατηρώ τις ελπίδες για τον Εντουάρντο της Σπόρτινγκ (δεν ξέρω κάτι, μη βαράτε, ευχή είναι), ιδίως αν περάσουμε από Μπεσίκτας και κλειδώσουμε Ευρώπη



Εγώ πάλι πιστεύω ότι αυτός ο παίχτης είναι τόσο κοντά στον ΠΑΟΚ που είναι θέμα χρόνου η ανακοίνωση του.
Δεν ξέρω κάτι,απλή διαίσθηση.


Οπότε να ενώσουμε την ευχή μου με τη διαίσθηση σου και να πάμε στο δι 'ευχών...

Αποστόλη, πρώτον δε νομίζω ότι Σπόρτινγκ και ΠΑΟΚ είναι στο ίδιο επίπεδο
Από κει και πέρα δεν ξέρω τι παίκτες έχει μπροστά του ως βασικούς στη Σπόρτιγκ (πιθανότατα καλύτερους) αλλά και τι χρειάζεται από τα χαφ ο προπονητής τους. Ένας παίκτης που δεν κολλάει στην ομάδα Α λόγω τρόπου παιχνιδιού μπορεί να είναι κομβικός στην ομάδα Β.

Όσο για την ηλιθιότητα να σου θυμίσω τη γνωστή "δήθεν" δήλωση του Einstein: "Only two things are infinite, the universe and human stupidity, and I'm not sure about the former." (δεν το λέω για την ΠΑΕ, αλλά γενικά, και εγώ ελπίζω τουλάχιστον ότι τέτοια χαζομάρα δε θα κάνουν)

Μπάνε, εμένα ο αγαπημένος μου υποψήφιος πρόεδρος ήταν ο βασιλιάς των μαγιώ...τον θυμάσαι; α ρε τι ευκαιρία χάσαμε :D
Ο ανόητος άνθρωπος επιδιώκει το ωφέλιμο, ο σοφός το δίκαιο Κομφούκιος

Bizim ΠΑΟΚ
Άβαταρ μέλους
rade paprica
 
Δημοσιεύσεις: 1119
Εγγραφή: Πέμ 02 Απρ 2020, 21:14

Re: Μεταγραφές καλοκαιριού 2020

Δημοσίευσηαπό ΑποστόληςΑ » Σάβ 15 Αύγ 2020, 21:53

Άρα η σφίνα έχει δίκιο που γράφει:

Μετά από την ολοκλήρωση της απόκτησης του Νίκα Νιμούα, ο Όλαφ Ρέμπε τρέχει τις επόμενες κινήσεις του Δικέφαλου, ώστε εντός του Σαββατοκύριακου να υπάρξουν συμφωνίες με δύο τουλάχιστον ποδοσφαιριστές.
Τελευταία επεξεργασία από ΑποστόληςΑ και Σάβ 15 Αύγ 2020, 21:54, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Επιτυχία είναι η συνεχής (έστω και μικρή) βελτίωση.
Άβαταρ μέλους
ΑποστόληςΑ
 
Δημοσιεύσεις: 89362
Εγγραφή: Τετ 17 Ιουν 2009, 09:09
Τοποθεσία: Άγιος Δημήτριος (τέως Μπραχάμι)

Re: Μεταγραφές καλοκαιριού 2020

Δημοσίευσηαπό Doomlord4 » Σάβ 15 Αύγ 2020, 21:54

Μακάρι να τον έψηνε ο ....Μούσλι,αν υπηρχε όντως πιθανότητα να έρθει θα ήταν μεταγραφάρα!!!
Άβαταρ μέλους
Doomlord4
 
Δημοσιεύσεις: 7531
Εγγραφή: Σάβ 01 Νοέμ 2008, 01:45
Τοποθεσία: Thessaloniki

Re: Μεταγραφές καλοκαιριού 2020

Δημοσίευσηαπό eorptol1 » Σάβ 15 Αύγ 2020, 21:55

seaman έγραψε:Εγώ θα έλεγα γιατί όχι. Τι ρισκάρεις; Ένα ετήσιο συμβόλαιο; Και τι άλλες επιλογές υπάρχουν αυτή τη στιγμή, χωρίς να κάνεις πώληση στη θέση αυτή;

Αποστόλη, λογικά ο Μάου θα ζητούσε τριετές. Επίσης είναι εντελώς διαφορετική η φάση με τα φορ και η ανάγκη που έχουμε αυτή τη στιγμή. Θα μπορούμε μελλοντικά να διαπραγματευτούμε και ποιο άνετα μια πώληση στη γραμμή, αν έχουμε και το Βόσνιο
Ναι για ένα χρόνο νομίζω ότι θα προσφέρει

Στάλθηκε από το SM-T865 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Άβαταρ μέλους
eorptol1
 
Δημοσιεύσεις: 9772
Εγγραφή: Τρί 08 Νοέμ 2016, 19:58

Re: Μεταγραφές καλοκαιριού 2020

Δημοσίευσηαπό bersekeros » Σάβ 15 Αύγ 2020, 21:58

ΑποστόληςΑ έγραψε:Άρα η σφίνα έχει δίκιο που γράφει:

Μετά από την ολοκλήρωση της απόκτησης του Νίκα Νιμούα, ο Όλαφ Ρέμπε τρέχει τις επόμενες κινήσεις του Δικέφαλου, ώστε εντός του Σαββατοκύριακου να υπάρξουν συμφωνίες με δύο τουλάχιστον ποδοσφαιριστές.


PAOKmania διαβάζουν για να βγάλουν ρεπορτάζ Δεκαπενταύγουστου τα παιδιά. :mrgreen:
Άβαταρ μέλους
bersekeros
 
Δημοσιεύσεις: 11363
Εγγραφή: Σάβ 15 Δεκ 2007, 20:56

Re: Μεταγραφές καλοκαιριού 2020

Δημοσίευσηαπό ΑποστόληςΑ » Σάβ 15 Αύγ 2020, 22:01

:mrgreen:
Ωραία!
Τη Δευτέρα θα έχουμε συμφωνήσει με Ibisevic και Eduardo Henrique
Επιτυχία είναι η συνεχής (έστω και μικρή) βελτίωση.
Άβαταρ μέλους
ΑποστόληςΑ
 
Δημοσιεύσεις: 89362
Εγγραφή: Τετ 17 Ιουν 2009, 09:09
Τοποθεσία: Άγιος Δημήτριος (τέως Μπραχάμι)

Re: Μεταγραφές καλοκαιριού 2020

Δημοσίευσηαπό seaman » Σάβ 15 Αύγ 2020, 22:01

Από τα ρεπορτάζ που αφορούν στο δανεισμό του Μπατάλια προκύπτει ότι οι Πορτογάλοι θέλουν να απαλλαχτούν οριστικά από το συμβόλαιο του Εντουάρντο και για αυτό δεν τον δανείζουν. Μόνο με υποχρεωτική ρήτρα αγοράς τον δίνουν. Προσωπικά δεν ξέρω πως μπορούμε να φορτώσουμε συμβόλαιο ξένου αν δεν έχουμε βρει να σπρώξουμε τον Εσίτι.
Όταν η συνέχεια γίνεται ζόρικη, οι ζόρικοι συνεχίζουν. Και αν θα τους πάρει χρόνο να φτάσουν ξανά στην κορυφή, είναι γιατί θα κουβαλάνε την αξιοπρέπειά τους μαζί τους.
_____________________ Πανθεσσαλονίκειος Αθλητικός Όμιλος Κωνσταντινουπολιτών _____________________
Άβαταρ μέλους
seaman
 
Δημοσιεύσεις: 9536
Εγγραφή: Δευτ 25 Ιούλ 2011, 17:58
Τοποθεσία: Νέα Σμύρνη

Re: Μεταγραφές καλοκαιριού 2020

Δημοσίευσηαπό bersekeros » Σάβ 15 Αύγ 2020, 22:06

Ο Vedad Ibisevic,
αν και 36 χρονών, με 600 χιλιάρικα για ένα έτος,
ενδεχομένως θα ήταν μία κίνηση λελογισμένου ρίσκου.
Άβαταρ μέλους
bersekeros
 
Δημοσιεύσεις: 11363
Εγγραφή: Σάβ 15 Δεκ 2007, 20:56

Re: Μεταγραφές καλοκαιριού 2020

Δημοσίευσηαπό sourmenetes » Σάβ 15 Αύγ 2020, 22:07

Κάνα βίντεο πρόχειρο του Eduardo έχουμε;

Στάλθηκε από το MAR-LX1A μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
ΠΑΟΚ - ΠΟΝΤΟΣ - ΠΡΟΣΦΥΓΙΑ
Οι μνημες μας ακολουθουν...
Άβαταρ μέλους
sourmenetes
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 27766
Εγγραφή: Δευτ 21 Σεπ 2009, 21:39
Τοποθεσία: sourmena

Re: Μεταγραφές καλοκαιριού 2020

Δημοσίευσηαπό seaman » Σάβ 15 Αύγ 2020, 22:09

Ώπα
Όταν η συνέχεια γίνεται ζόρικη, οι ζόρικοι συνεχίζουν. Και αν θα τους πάρει χρόνο να φτάσουν ξανά στην κορυφή, είναι γιατί θα κουβαλάνε την αξιοπρέπειά τους μαζί τους.
_____________________ Πανθεσσαλονίκειος Αθλητικός Όμιλος Κωνσταντινουπολιτών _____________________
Άβαταρ μέλους
seaman
 
Δημοσιεύσεις: 9536
Εγγραφή: Δευτ 25 Ιούλ 2011, 17:58
Τοποθεσία: Νέα Σμύρνη

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Μεταγραφολογία

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης

cron