Μεταγραφές καλοκαιριού 2020

Σχόλια/Κριτική για οτιδήποτε ακούγεται ή γράφεται σχετικά με αγορές πωλήσεις ποδοσφαιριστων στην ομάδα μας...

Re: Μεταγραφές καλοκαιριού 2020

Δημοσίευσηαπό pirate_salonica » Δευτ 03 Αύγ 2020, 10:10

Στον τομέα ανάλυσης σίγουρα χρειαζόμαστε ενίσχυση γιατί ήταν ένας από τους τομείς που πέρυσι "πονέσαμε" και φάνηκε...
Άβαταρ μέλους
pirate_salonica
 
Δημοσιεύσεις: 2519
Εγγραφή: Πέμ 09 Ιουν 2011, 19:46

Re: Μεταγραφές καλοκαιριού 2020

Δημοσίευσηαπό buffalobill4 » Δευτ 03 Αύγ 2020, 10:11

Πολύ παράξενα πράγματα συμβαίνουν.

Ανακοινωνουμε στελέχη και μεταγραφές (προσθαφαιρεσεις) χωρίς να είναι εδώ ο Ιβάν.

Ειτε είναι και δεν το έχει καταλάβει κανείς είτε κάτι άλλο συμβαίνει
Προσέχουμε τα λόγια μας στη δημοκρατία
Επαιτεία στα πεζοδρόμια και φιλανθρωπία
Άβαταρ μέλους
buffalobill4
 
Δημοσιεύσεις: 7238
Εγγραφή: Σάβ 31 Ιαν 2009, 09:37

Re: Μεταγραφές καλοκαιριού 2020

Δημοσίευσηαπό Taseos » Δευτ 03 Αύγ 2020, 10:12

Lol
Άβαταρ μέλους
Taseos
 
Δημοσιεύσεις: 3861
Εγγραφή: Κυρ 30 Δεκ 2007, 14:25

Re: Μεταγραφές καλοκαιριού 2020

Δημοσίευσηαπό Mike Small » Δευτ 03 Αύγ 2020, 10:14

Από την έγκυρη σφήνα ... :D
https://www.sfina.gr/podosfairo/ektakto ... -mpolonia/

Διαπραγμάτευσης - 5·5 και 15%
Ο ΠΑΟΚ επιμένει στα 7 και 20% για να γίνει η δουλειά
Mike Small
 
Δημοσιεύσεις: 19
Εγγραφή: Πέμ 02 Ιούλ 2020, 12:57

Re: Μεταγραφές καλοκαιριού 2020

Δημοσίευσηαπό pirate_salonica » Δευτ 03 Αύγ 2020, 10:19

Τι μας κρύβουν; Που κρύβεται ο Ιβάν Σαββίδης; Μήπως κρύβεται για να γλιτώσει από την οργή του ψηλέα μοντελοπνίχτη; Τελικά ζουν ανάμεσά μας; Κάμερα σε μένα 2310521010 σηκωθείτε από ντιβάνια καναπέδες καρέκλες κρεβάτια...
Άβαταρ μέλους
pirate_salonica
 
Δημοσιεύσεις: 2519
Εγγραφή: Πέμ 09 Ιουν 2011, 19:46

Re: Μεταγραφές καλοκαιριού 2020

Δημοσίευσηαπό joshua » Δευτ 03 Αύγ 2020, 10:23

Εγώ θα το ξαναπώ. Με προπονητή τον Φερειρα και μόνη προσθήκη τον αυστριακό δεν ξέρω τι περιμένουμε να αλλάξει στην εικόνα μας για να εμφανιστούμε καλύτεροι στα προκριματικά. Να προσθέταμε ταχύτητα στα χάφ,έναν επιθετικο να μπορεί να παίξει με 2,έναν πλάγιο που να μην βλέπει το τέρμα με τα κυάλια να πω και προσαρμοζόμαστε στα θέλω του προπονητή. Αυτή τη στιγμή με Βιερινια,Λάμπρου,Στοχ,Μαουριτσιο εκτός μάλλον αποδυναμωμένοι είμαστε και θα ελπίζουμε να είναι απλά οι αντίπαλοι ακόμα χειρότεροι.
Time to get it, before you let it get to you
Here he comes now, stick to your guns and let him through
Άβαταρ μέλους
joshua
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 24071
Εγγραφή: Σάβ 15 Μάιος 2010, 19:33

Re: Μεταγραφές καλοκαιριού 2020

Δημοσίευσηαπό Afanas » Δευτ 03 Αύγ 2020, 10:36

joshua έγραψε:Εγώ θα το ξαναπώ. Με προπονητή τον Φερειρα και μόνη προσθήκη τον αυστριακό δεν ξέρω τι περιμένουμε να αλλάξει στην εικόνα μας για να εμφανιστούμε καλύτεροι στα προκριματικά. Να προσθέταμε ταχύτητα στα χάφ,έναν επιθετικο να μπορεί να παίξει με 2,έναν πλάγιο που να μην βλέπει το τέρμα με τα κυάλια να πω και προσαρμοζόμαστε στα θέλω του προπονητή. Αυτή τη στιγμή με Βιερινια,Λάμπρου,Στοχ,Μαουριτσιο εκτός μάλλον αποδυναμωμένοι είμαστε και θα ελπίζουμε να είναι απλά οι αντίπαλοι ακόμα χειρότεροι.


Έχουμε κι επιστροφές τραυματιών και πολυ μεγαλύτερο κίνητρο
Afanas
 
Δημοσιεύσεις: 1146
Εγγραφή: Τετ 17 Ιούλ 2019, 00:43

Re: Μεταγραφές καλοκαιριού 2020

Δημοσίευσηαπό panpangr77 » Δευτ 03 Αύγ 2020, 10:38

Από την στιγμή που βρήκε το τι ταιριάζει στην ομάδα ,η προσθήκη του Αυστριακού ,η έλευση του Ουαρντα και ο υγιής Πελκας και Κρέσπο κάνουν την ομάδα πιο έτοιμη .
Για τον πρώτο αγώνα θα είμαστε καλοί ,το αν περάσουμε δεν είναι σίγουρο γιατί μιλάμε για έναν αγώνα χωρίς φιλάθλους κτλ. Ατού είναι ότι έμεινε ο Φερέιρα.
Ξέχασα ότι και ο Ζαμπα θα είναι μέσα.
panpangr77
 
Δημοσιεύσεις: 6884
Εγγραφή: Πέμ 30 Ιαν 2014, 12:55
Τοποθεσία: ΤΖΙΤΖΙΦΙΕΣ

Re: Μεταγραφές καλοκαιριού 2020

Δημοσίευσηαπό danirifle » Δευτ 03 Αύγ 2020, 10:40

joshua έγραψε:Εγώ θα το ξαναπώ. Με προπονητή τον Φερειρα και μόνη προσθήκη τον αυστριακό δεν ξέρω τι περιμένουμε να αλλάξει στην εικόνα μας για να εμφανιστούμε καλύτεροι στα προκριματικά. Να προσθέταμε ταχύτητα στα χάφ,έναν επιθετικο να μπορεί να παίξει με 2,έναν πλάγιο που να μην βλέπει το τέρμα με τα κυάλια να πω και προσαρμοζόμαστε στα θέλω του προπονητή. Αυτή τη στιγμή με Βιερινια,Λάμπρου,Στοχ,Μαουριτσιο εκτός μάλλον αποδυναμωμένοι είμαστε και θα ελπίζουμε να είναι απλά οι αντίπαλοι ακόμα χειρότεροι.


ελπίζω στον φαραώ να κάνει τη διαφορά
ΚΑΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΛΟΙ ΦΤΙΑΓΜΕΝΟΙ...
Άβαταρ μέλους
danirifle
 
Δημοσιεύσεις: 10186
Εγγραφή: Τρί 18 Νοέμ 2008, 14:03

Re: Μεταγραφές καλοκαιριού 2020

Δημοσίευσηαπό shogoon » Δευτ 03 Αύγ 2020, 10:41

Eλπιζουμε ότι αφού πλέον πήραν απόφαση ότι ο Άμπελ θα είναι και φέτος εδώ θα σταματήσουν να περπατάνε και θα παίξουν και λίγο το ποδόσφαιρο που ξέρουν και δεν ξέχασαν. Τώρα αν ο Άμπελ φταιει για όλα πάω πάσο. Λίγο εγωισμό θέλει στην Ελλάδα και πάθος και κάνεις ωραία πραγματάκια. Μπορεί και μόνο ο Αυστριακός να κάνει τη διαφορά δεν παίζουμε πρεμιέρ λιγκ.
Άβαταρ μέλους
shogoon
 
Δημοσιεύσεις: 1347
Εγγραφή: Σάβ 04 Οκτ 2008, 08:47

Re: Μεταγραφές καλοκαιριού 2020

Δημοσίευσηαπό eorptol1 » Δευτ 03 Αύγ 2020, 10:42

panpangr77 έγραψε:Από την στιγμή που βρήκε το τι ταιριάζει στην ομάδα ,η προσθήκη του Αυστριακού ,η έλευση του Ουαρντα και ο υγιής Πελκας και Κρέσπο κάνουν την ομάδα πιο έτοιμη .
Για τον πρώτο αγώνα θα είμαστε καλοί ,το αν περάσουμε δεν είναι σίγουρο γιατί μιλάμε για έναν αγώνα χωρίς φιλάθλους κτλ. Ατού είναι ότι έμεινε ο Φερέιρα.
Ξέχασα ότι και ο Ζαμπα θα είναι μέσα.
Σωστα, τα μόνα ματς θέλουν καλή απόδοση και τύχη....

Στάλθηκε από το MI MAX 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Άβαταρ μέλους
eorptol1
 
Δημοσιεύσεις: 9781
Εγγραφή: Τρί 08 Νοέμ 2016, 19:58

Re: Μεταγραφές καλοκαιριού 2020

Δημοσίευσηαπό invincible » Δευτ 03 Αύγ 2020, 10:45

Ο Ιβαν από όσο ξέρω από Ρωσία και να ήθελε δεν μπορούσε να έρθει πιο πριν τώρα Αύγουστο άνοιξαν οι πτήσεις από Ρωσία αλλά και πάλι έτσι όπως είναι η κατάσταση δεν υπάρχει λόγος να ρισκάρει την υγεία του ο άνθρωπος και να περάσει τεστ και ιστορίες να έρθει να κάνει τι εδώ.

Ενίσχυσε τον προπονητή και ενισχύει την ομάδα και ο Γιώργος έκοψε και αυτός τα πάντα και έσβησε φωτος κτλ ώστε να μην φαίνεται ότι κάνεις αυτός τις μεταγραφές και τον κατηγορούν κτλ.

Αν σας τον έφερνε τον χειμώνα τον Αυστριακό και έδινε 2-3 εκ. που ζητούσαν τότε θα ήταν καλύτερα δηλαδή.

Ενα επιθετικό σκόρερ πρέπει να βρει η ομάδα τουλάχιστον . Εγώ είμαι υπερ να αντικατασταθούν και οι δύο φορ.

Εκεί δυστυχώς το καλό πράγμα το πληρώνεις συνήθως αλλιώς παίζεις ζάρια και αν σου κάτσει καλή ζαριά.
Άβαταρ μέλους
invincible
 
Δημοσιεύσεις: 3145
Εγγραφή: Δευτ 03 Ιουν 2019, 15:12

Re: Μεταγραφές καλοκαιριού 2020

Δημοσίευσηαπό giliopoulos » Δευτ 03 Αύγ 2020, 11:29

Εμεινε ελευθερος αυτος https://www.transfermarkt.com/remi-walt ... ler/215686 που αν θυμαστε ειχε γραφτει και περυσι
Πηγε μαλατιασπορ και ελυσε το συμβολαιο του καθως ηταν απληρωτος.
Προτεραιοτητα λενε η Γαλλια αλλα ισως ενδιαφερθουμε αν τον εχουν σημειωμενο απο περσι
giliopoulos
 
Δημοσιεύσεις: 2106
Εγγραφή: Τρί 24 Δεκ 2013, 18:06

Re: Μεταγραφές καλοκαιριού 2020

Δημοσίευσηαπό paoki19 » Δευτ 03 Αύγ 2020, 11:39

pirate_salonica έγραψε:Τι μας κρύβουν; Που κρύβεται ο Ιβάν Σαββίδης; Μήπως κρύβεται για να γλιτώσει από την οργή του ψηλέα μοντελοπνίχτη; Τελικά ζουν ανάμεσά μας; Κάμερα σε μένα 2310521010 σηκωθείτε από ντιβάνια καναπέδες καρέκλες κρεβάτια...


Κατεβείτε από τρακτέρ... :D
Άβαταρ μέλους
paoki19
 
Δημοσιεύσεις: 2338
Εγγραφή: Τρί 22 Ιαν 2008, 17:29

Re: Μεταγραφές καλοκαιριού 2020

Δημοσίευσηαπό ΑποστόληςΑ » Δευτ 03 Αύγ 2020, 11:43

Ο ορισμός του σωστού ρεπορτάζ, από τη σφίνα:

Με τα χρονικά περιθώρια μέχρι τον πρώτο επίσημο αγώνα σε σεζόν για τον ΠΑΟΚ να έχουν αρχίσει να μειώνονται επικίνδυνα, ο Δικέφαλος θέλει την εβδομάδα που διανύουμε να έχει προχωρήσει σε ακόμα δύο μεταγραφικές κινήσεις

Ο Όλαφ Ρέμπε όντας σε άμεση συνεργασία με τον Αμπέλ Φερέιρα, έχει εντοπίσει τους μεταγραφικούς στόχους, με τις εν λόγω υποθέσεις να βρίσκονται σε αρκετά καλό επίπεδο.


Σε προγενέστερο ρεπορτάζ η σφίνα αναφέρει:

Πρόκειται για αμυντικό μέσο, που αγωνίζεται σε πρωτάθλημα της Δυτικής Ευρώπης και κεντρικό αμυντικό, ο οποίος επίσης αγωνίζεται σε ομάδα αυτής της περιοχής, την οποία γνωρίζει πολύ καλά ο αθλητικός διευθυντής του Δικεφάλου του Βορρά, λόγω της θητείας του στη Γερμανία.
Επιτυχία είναι η συνεχής (έστω και μικρή) βελτίωση.
Άβαταρ μέλους
ΑποστόληςΑ
 
Δημοσιεύσεις: 90047
Εγγραφή: Τετ 17 Ιουν 2009, 09:09
Τοποθεσία: Άγιος Δημήτριος (τέως Μπραχάμι)

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Μεταγραφολογία

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 14 επισκέπτες