11.Χρήστος Τζόλης

Συζήτηση για το έμψυχο υλικό της ομάδας

Re: 11.Χρήστος Τζόλης

Δημοσίευσηαπό thanos-xanthi » Πέμ 03 Δεκ 2020, 17:05

το συγκεκριμένο νομίζω από πέρσι είχε γραφτεί και από δημοσιογράφους, και από αρχηγούς της ομάδας ότι το μετέφεραν στον τουρίστα...οτι οι προπονήσεις παραήταν χαλαρές και χωρίς ένταση
σήμερα anytime scorer παιχταρά
Άβαταρ μέλους
thanos-xanthi
 
Δημοσιεύσεις: 8159
Εγγραφή: Τετ 04 Δεκ 2013, 21:41

Re: 11.Χρήστος Τζόλης

Δημοσίευσηαπό lamosas » Πέμ 03 Δεκ 2020, 22:54

Φονιάς

Sent from my Pixel 3 using Tapatalk
Άβαταρ μέλους
lamosas
 
Δημοσιεύσεις: 3564
Εγγραφή: Τρί 26 Ιαν 2010, 10:49

Re: 11.Χρήστος Τζόλης

Δημοσίευσηαπό joshua » Παρ 04 Δεκ 2020, 00:40

Το παλικαρι ΑΚΟΜΑ δεν ειναι εξτρεμ.Ειναι πραγματικος κιλερ οταν βρεθει στη καταλληλη θεση αλλα πρεπει να δουλεψει τις κινησεις του με και χωρις τη μπαλα και ωρες ωρες αναρωτιεμαι αν μπορουμε να τον εξελιξουμε η θα ηταν καλυτερα να το κανει αλλος.Αυτο το παιδι πρεπει να μεγαλουργησει.
Time to get it, before you let it get to you
Here he comes now, stick to your guns and let him through
Άβαταρ μέλους
joshua
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 24063
Εγγραφή: Σάβ 15 Μάιος 2010, 19:33

Re: 11.Χρήστος Τζόλης

Δημοσίευσηαπό Μαυρο Χιονι » Παρ 04 Δεκ 2020, 00:53

Από τους διασωθέντες του ναυαγίου. Αν και είχε πολλά λάθη και αυτός.
Όσοι πάμε, τόσοι γυρίζουμε!

Κανόνες Λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μαυρο Χιονι
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 9868
Εγγραφή: Τετ 11 Δεκ 2013, 22:23

Re: 11.Χρήστος Τζόλης

Δημοσίευσηαπό JohnySSS » Παρ 04 Δεκ 2020, 00:58

Είναι φορ, όχι εξτρέμ
JohnySSS
 
Δημοσιεύσεις: 470
Εγγραφή: Πέμ 29 Οκτ 2020, 18:05

Re: 11.Χρήστος Τζόλης

Δημοσίευσηαπό Phoenixgrg » Παρ 04 Δεκ 2020, 02:10

Φίλε και εγώ αυτό βλέπω δεν έχει καμία σχέση με ζιφκοβιτς εκτός αν βρει χώρους που απλά θα τρέξει γιατί είναι γρήγορος νομίζω στην θέση του σβιντερσκι θα ήταν 100% καλύτερος στην Ελλάδα αν παιζουμε με Βιεϊρίνια Τζολί και ζιφκοβιτς θα δείξει πολλά περισσότερα και λέω Βιεϊρίνια αναγκαστικά γιατί δέν εχούμε άλλο παίχτη
Phoenixgrg
 
Δημοσιεύσεις: 619
Εγγραφή: Πέμ 07 Ιούλ 2016, 14:52

Re: 11.Χρήστος Τζόλης

Δημοσίευσηαπό Salvador Allende » Παρ 04 Δεκ 2020, 02:44

Υπάρχει ένα κατανοητό κενό στη διαχείριση του Τζόλη. Από τη μία είναι 18 χρονών και πιτσιρικάς, από την άλλη είναι ο μόνιμος σκόρερ της ομάδας μας. Πώς πρέπει να αντιμετωπίζεται?

Αν είναι να τον αντιμετωπίζουμε ως 18χρονο, οκ και λάθη να κάνει δεν πειράζει ας βάλει και αυτογκολ που λέει ο λόγος. Αν είναι όμως να τον δούμε ως ένα βασικό γρανάζι της ομάδας (όσο παράδοξο κι αν ακούγεται είναι ο πρώτος σκόρερ), πρέπει να του μπούνε μερικά γκάζια για την αμυντική του συμπεριφορά μετά τα γκολ που πετυχαίνει.
Άβαταρ μέλους
Salvador Allende
 
Δημοσιεύσεις: 1321
Εγγραφή: Πέμ 17 Σεπ 2020, 01:43

Re: 11.Χρήστος Τζόλης

Δημοσίευσηαπό V-olakiotis » Παρ 04 Δεκ 2020, 07:28

Είναι χαρακτηριστικό της κλάσης του ότι το γκολ ξεκινάει από τον ίδιο που παίρνει την μπάλα στον χώρο του κέντρου κάνει κίνηση προς τα μέσα και σπάει με μια φαλτσαριστή μπαλιά την μπαλά απέναντι στον Ουαγγέ και φεύγει να πάρει θέση στην περιοχή όπου του έρχεται στρωμένη η μπάλα μετά τον συνδυασμός Ομάρ και Αντρίγια.

Δεν ξέρω αν είναι φορ ή εξτρέμ, ξέρω όμως ότι μπορεί να τελειώνει με ευστοχία ποικιλία φάσεων και να δημιουργεί. Εμένα από πλευράς δεινότητας, σουλουπιού και και κινήσεων μου θυμίζει, μη βαράτε, τον Σαραβάκο. Κίνηση, βρωμόσουτο και καλή ταχύτητα με την μπάλα στα πόδια. Βέβαια ο Χρήστος είναι πολύ πιο βελτιωμένη έκδοση.

Είναι πολύ πιο ουσιαστικός από τους φορ μας και η φετινή χρονιά, αν μείνει μακριά από τραυματισμούς, θα είναι η χρονιά της εκτόξευσης του, μακάρι να συνδυαστεί με άνοδο και της ομάδας. :nairepaok:
ΝΑΤΟΙ ΝΑΤΟΙ ΟΙ ΑΗΤΤΗΤΟΙ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ!!!
Άβαταρ μέλους
V-olakiotis
 
Δημοσιεύσεις: 6127
Εγγραφή: Τρί 28 Ιούλ 2009, 12:59
Τοποθεσία: Ουσουάια, Αργεντινη

Re: 11.Χρήστος Τζόλης

Δημοσίευσηαπό ABOLEYTOI » Παρ 04 Δεκ 2020, 14:25

πώληση όσο είναι ακόμα wonderkid.

Μετά τον Ιανουάριο υπάρχει κίνδυνος να μοιάζει περισσότερο με πυροτέχνημα και να μην έχουμε οφέλη αγωνιστικά ή οικονομικά.
Από όλα τα σημεία
μου αρέσει η τελεία.
Άβαταρ μέλους
ABOLEYTOI
 
Δημοσιεύσεις: 8365
Εγγραφή: Σάβ 14 Μαρ 2009, 23:54

Re: 11.Χρήστος Τζόλης

Δημοσίευσηαπό Ασπρόμαυρος Εβρίτης » Παρ 04 Δεκ 2020, 16:29

Έχω να του πιστώσω οτι κάνει σοβαρές δηλώσεις για την ηλικία του.
Λαός ενωμένος ποτέ νικημένος. 1926
Άβαταρ μέλους
Ασπρόμαυρος Εβρίτης
 
Δημοσιεύσεις: 5327
Εγγραφή: Παρ 27 Ιαν 2017, 23:40

Re: 11.Χρήστος Τζόλης

Δημοσίευσηαπό Ριαν_Καπαγιαννιδης » Παρ 04 Δεκ 2020, 16:35

Θυμιζει σε τροπο παιχνιδιου λιγο τον καγκουρα Ροναλντο (οχι τον χοντρο). Θελει να ξεκιναει απο το πλαϊ για να χει χωρους, αλλα δεν θελει να παιζει για την δημιουργια τοσο οσο για την εκτελεση. Για μενα πρεπει οπωσδηποτε να παιρνει χρονο συμμετοχης και ως δευτερο φορ οταν κυνηγαμε το γκολ, εχει δειξει οτι και απο κεντρικες θεσεις μπορει να εκτελεσει μια χαρα. Αυτα περι αμυνας εγω τα ακουω αβερτα, δεν λεω να αδιαφορει, αλλα δεν θα τον κανουμε Λημνιο. Εχουμε μια νοοτροπια στον αθλητισμο ως χωρα να κανουμε τους παντες αμυντικους, σε ποδοσφαιρο και μπασκετ. Ας παιζει κοντα του ενα αμυντικογενες χαφ με οδηγιες να καθεται ενα κλικ πιο πισιω για να τον καλυπτει (αλλα και για να του αφηνει χωρο οταν συγκλινει και να μην κουτουλανε).
Ριαν_Καπαγιαννιδης
 
Δημοσιεύσεις: 2191
Εγγραφή: Πέμ 01 Σεπ 2016, 12:04

Re: 11.Χρήστος Τζόλης

Δημοσίευσηαπό renegade » Παρ 04 Δεκ 2020, 17:33

Στο σύγχρονο ποδόσφαιρο τέτοιους παίκτες πρέπει να έχει κάθε ενδεκάδα. Έναν πλάγιο που πατάει περιοχή και σκοράρει. Αν είχε η ομάδα ένα μεγάλο στράικερ θα φαινόταν ακόμα περισσότερο
Σε ένα φόρουμ καλώς ή κακώς δεν υπάρχει καν δημοκρατία
Άβαταρ μέλους
renegade
 
Δημοσιεύσεις: 14072
Εγγραφή: Κυρ 27 Ιαν 2019, 12:49

Re: 11.Χρήστος Τζόλης

Δημοσίευσηαπό Norte » Παρ 04 Δεκ 2020, 18:24

ειναι ο μονος παικτης του ροστερ που μεσα στην περιοχη εχει την κλαση ωστε να εκτελει ποιοτικα και με ηρεμια
Άβαταρ μέλους
Norte
 
Δημοσιεύσεις: 1558
Εγγραφή: Πέμ 11 Ιουν 2020, 17:07
Τοποθεσία: Τιχουάνα

Re: 11.Χρήστος Τζόλης

Δημοσίευσηαπό Gospi » Παρ 04 Δεκ 2020, 19:01

Αν υπηρχε ενας φορ με ικανοτητα να κατεβασει την μπαλα μεσα στην περιοχη και να την μοιρασει (πχ Πριγιο) τοτε ο Τζολης θα εγραφε 2πλασια γκολ.
Το ιδιο ειχε συμβει και με τον Πελκα στην πρώτη χρονια του Πριγιο...

Στάλθηκε από το Redmi Note 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
The North Remembers
Άβαταρ μέλους
Gospi
 
Δημοσιεύσεις: 10861
Εγγραφή: Δευτ 15 Δεκ 2008, 23:10

Re: 11.Χρήστος Τζόλης

Δημοσίευσηαπό renegade » Παρ 04 Δεκ 2020, 19:12

Όταν ο ΠΑΟΚ είχε προσυνφωνησει να φέρει Μπεργκ, άκουγαν πάλι κάτι τυχάρπαστους για την ηλικία του και φέραν τον σβαροσφκι.
Σε ένα φόρουμ καλώς ή κακώς δεν υπάρχει καν δημοκρατία
Άβαταρ μέλους
renegade
 
Δημοσιεύσεις: 14072
Εγγραφή: Κυρ 27 Ιαν 2019, 12:49

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Roster

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης