Λευτέρης Δούκας

Σχόλια γιά την Διοίκηση της ΠΑΕ και όλα τα σχετικά...

Re: Λευτέρης Δούκας

Δημοσίευσηαπό trouman » Κυρ 07 Ιουν 2020, 10:05

Είναι εντυπωσιακό ότι προσπαθούν συνοπαδοί, μάλλον δεν προσπαθούν, το πιστεύουν οι ίδιοι, να εξισώνουν, να παραλληλίζουν, να συγκρίνουν πράματα τόσο άσχετα με αυτό το ξόανο τον ζε. Κι επειδή δεν πιστεύω ότι θα επηρέασω την ομάδα ή κάτι άλλο το σχολιάζω. Στις αρχές δεν μπορεί κανείς να κάνει εκπτώσεις μπροστά σε τίποτα. Ή μπορεί μήπως τελικά?
trouman
 
Δημοσιεύσεις: 4885
Εγγραφή: Σάβ 15 Μάιος 2010, 09:47

Re: Λευτέρης Δούκας

Δημοσίευσηαπό sn0ufel4 » Κυρ 07 Ιουν 2020, 15:22

BlackFriday έγραψε:Εγώ πάντως όταν σηκώνομαι να κάνω χέρια θέλω να φωνάξω ΠΑΟΚ και μόνο αυτό. Ούτε ου ούτε α. Δηλαδή εκείνη την ώρα αντί να ξεσηκωθούμε για τον κοινό στόχο, να τρομοκρατήσουμε τον αντίπαλο και να ξεσηκώσουμε τους παίχτες θα φωνάζουμε ου στον Ζε... Αν εσείς το θεωρείτε αυτό σωστό οκ...



Αν συμβεί αυτό τότε θα είναι το καλύτερο που έχει κάνει ο λαός του ΠΑΟΚ τα τελευταία χρόνια
Μην καταδέχεσαι να ρωτάς: «Θα νικήσουμε; Θα νικηθούμε;» Πολέμα!
«Ασκητική»
Some folk we never forget... some kind we never forgive...havent seen the back of us yet...we will fight as long as we live
Many places i have been....many sorrows i have seen...
îdô Nidir nênâkham Bârî'n Katharâd
Άβαταρ μέλους
sn0ufel4
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 10230
Εγγραφή: Πέμ 12 Δεκ 2013, 16:19

Re: Λευτέρης Δούκας

Δημοσίευσηαπό eorptol1 » Κυρ 07 Ιουν 2020, 16:31

ΠΟΡΚΥ-5 έγραψε:Άρα προτείνεις ότι αφού δεν ευδοκιμούν οι πληροφορίες μου (L.O.L.) και δεν αποκτούνται οι παίκτες, να φωνάξουμε ΕΥΓΕ στον Ζε, ε?
Συγνωμη, αλλά εγώ μάγκα αυτό το άθλιο υποκείμενο (και όχι μόνο για το βιντεακι με τον Πακιστανο), δε κάνω..!! ΕΓΩ..!! Ο καθείς μπορεί να πράξει όπως επιθυμεί...
Πάντως, σταματάω το θέμα με τον γελοίο και πάμε διήμερα να δώσουμε τη θετική μας σκέψη, κερδίζοντας τον Gayρο...!!!
Τον ζε δεν πιστεύω να έκανε σκαουτινγκ η παε και να τον έβαλε εκεί (δεν το έχει κιόλας κατά τα λεγόμενα μας), τον βάλαμε εμείς τι ποιο απλό να πουν οι σύνδεσμοι δεν τον θέλουμε και είναι σίγουρο ότι θα το δεχθεί η παε..... Τα υπόλοιπα είναι περιττά..... Οι πληροφορίες σου είναι τόσο παπάς όσο παπάς είναι ότι ο ζε είναι αντιφα..... :) :) :) :)

Στάλθηκε από το MI MAX 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Άβαταρ μέλους
eorptol1
 
Δημοσιεύσεις: 9781
Εγγραφή: Τρί 08 Νοέμ 2016, 19:58

Re: Λευτέρης Δούκας

Δημοσίευσηαπό Ale » Κυρ 07 Ιουν 2020, 20:49

sn0ufel4 έγραψε:
BlackFriday έγραψε:Εγώ πάντως όταν σηκώνομαι να κάνω χέρια θέλω να φωνάξω ΠΑΟΚ και μόνο αυτό. Ούτε ου ούτε α. Δηλαδή εκείνη την ώρα αντί να ξεσηκωθούμε για τον κοινό στόχο, να τρομοκρατήσουμε τον αντίπαλο και να ξεσηκώσουμε τους παίχτες θα φωνάζουμε ου στον Ζε... Αν εσείς το θεωρείτε αυτό σωστό οκ...



Αν συμβεί αυτό τότε θα είναι το καλύτερο που έχει κάνει ο λαός του ΠΑΟΚ τα τελευταία χρόνια


Αυτό.
Με τον καιρό να 'ναι κόντρα, έχει τιμή σαν πετάς.
Άβαταρ μέλους
Ale
 
Δημοσιεύσεις: 6485
Εγγραφή: Κυρ 08 Δεκ 2013, 02:26
Τοποθεσία: Νότια Μακεδονία

Re: Λευτέρης Δούκας

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Σάβ 11 Ιούλ 2020, 14:14

Βλέπω να τον αποθεώνουν, οι "ασπρόμαυροι" ΑΡΔ, αφού τους "πετσόκοψε", λέει, τους gay, με κάτι πρωτοσέλιδα...

Αν υπήρχε, έστω ένας, έστω και λίγο πιο σοβαρός, απ αυτόν (δεν γίνονται αυτά τα πράγματα, αλλά λέμε τώρα), θα τον έλεγε ότι, αν οι gay του ανεβάσουν, κατάμουτρα, την βαθμολογία της σούπας λίγδας, των αντίστοιχων ημερομηνιών, απ τα πρωκτοσέλιδα που τους μόστραρε, όχι μόνο θα πρεπε να παραιτηθεί, αλλά και να εξαφανιστεί από προσώπου Γης, ρεζιλεμένος, ο "doctor", ντεμέκ επικοινωνιολόγος και υπεύθυνος επικοινωνίας της ΠΑΕ ΠΑΟΚ.-
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Λευτέρης Δούκας

Δημοσίευσηαπό Gonzyland » Σάβ 11 Ιούλ 2020, 14:41

goran 64 έγραψε:Βλέπω να τον αποθεώνουν, οι "ασπρόμαυροι" ΑΡΔ, αφού τους "πετσόκοψε", λέει, τους gay, με κάτι πρωτοσέλιδα...

Αν υπήρχε, έστω ένας, έστω και λίγο πιο σοβαρός, απ αυτόν (δεν γίνονται αυτά τα πράγματα, αλλά λέμε τώρα), θα τον έλεγε ότι, αν οι gay του ανεβάσουν, κατάμουτρα, την βαθμολογία της σούπας λίγδας, των αντίστοιχων ημερομηνιών, απ τα πρωκτοσέλιδα που τους μόστραρε, όχι μόνο θα πρεπε να παραιτηθεί, αλλά και να εξαφανιστεί από προσώπου Γης, ρεζιλεμένος, ο "doctor", ντεμέκ επικοινωνιολόγος και υπεύθυνος επικοινωνίας της ΠΑΕ ΠΑΟΚ.-
Gonzyland
 
Δημοσιεύσεις: 108
Εγγραφή: Τετ 16 Οκτ 2019, 14:49

Re: Λευτέρης Δούκας

Δημοσίευσηαπό Gonzyland » Σάβ 11 Ιούλ 2020, 14:44

Απαξίωνες τα νομικα και επικονωνιακά τμηματα όσο κουβαλούσαμε το -7.
Το ίδιο κάνεις και τωρα που πήραμε πίσω τους βαθμούς.
Θρέφεσαι από την γκρίνια τελικά, όχι από τις επιτυχίες του ΠΑΟΚ
Gonzyland
 
Δημοσιεύσεις: 108
Εγγραφή: Τετ 16 Οκτ 2019, 14:49

Re: Λευτέρης Δούκας

Δημοσίευσηαπό barlow4 » Σάβ 11 Ιούλ 2020, 14:52

Ale έγραψε:
sn0ufel4 έγραψε:
BlackFriday έγραψε:Εγώ πάντως όταν σηκώνομαι να κάνω χέρια θέλω να φωνάξω ΠΑΟΚ και μόνο αυτό. Ούτε ου ούτε α. Δηλαδή εκείνη την ώρα αντί να ξεσηκωθούμε για τον κοινό στόχο, να τρομοκρατήσουμε τον αντίπαλο και να ξεσηκώσουμε τους παίχτες θα φωνάζουμε ου στον Ζε... Αν εσείς το θεωρείτε αυτό σωστό οκ...



Αν συμβεί αυτό τότε θα είναι το καλύτερο που έχει κάνει ο λαός του ΠΑΟΚ τα τελευταία χρόνια


Αυτό.


μακαρι.
Θα σημαινει οτι την προσφυγια και τη μεταναστευση δεν τις βλεπουμε με τα ματια του μπογδανου και του πορνοσαλτε.
Θα σημαινει οτι τις βλεπουμε στην ουσια που ειναι και η ουσια του ΠΑΟΚ.
Άβαταρ μέλους
barlow4
 
Δημοσιεύσεις: 10018
Εγγραφή: Παρ 04 Ιούλ 2008, 14:40

Re: Λευτέρης Δούκας

Δημοσίευσηαπό trouman » Σάβ 11 Ιούλ 2020, 15:06

barlow4 έγραψε:
Ale έγραψε:
sn0ufel4"[quote="BlackFriday έγραψε:Εγώ πάντως όταν σηκώνομαι να κάνω χέρια θέλω να φωνάξω ΠΑΟΚ και μόνο αυτό. Ούτε ου ούτε α. Δηλαδή εκείνη την ώρα αντί να ξεσηκωθούμε για τον κοινό στόχο, να τρομοκρατήσουμε τον αντίπαλο και να ξεσηκώσουμε τους παίχτες θα φωνάζουμε ου στον Ζε... Αν εσείς το θεωρείτε αυτό σωστό οκ...[/quote


Αν συμβεί αυτό τότε θα είναι το καλύτερο που έχει κάνει ο λαός του ΠΑΟΚ τα τελευταία χρόνια


Αυτό.


μακαρι.
Θα σημαινει οτι την προσφυγια και τη μεταναστευση δεν τις βλεπουμε με τα ματια του μπογδανου και του πορνοσαλτε.
Θα σημαινει οτι τις βλεπουμε στην ουσια που ειναι και η ουσια του ΠΑΟΚ.


Σιγά μην αφήσουμε το βλήτο να μας καθοδηγήσει..
trouman
 
Δημοσιεύσεις: 4885
Εγγραφή: Σάβ 15 Μάιος 2010, 09:47

Re: Λευτέρης Δούκας

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Σάβ 11 Ιούλ 2020, 17:29

Gonzyland έγραψε:Απαξίωνες τα νομικα και επικονωνιακά τμηματα όσο κουβαλούσαμε το -7.
Το ίδιο κάνεις και τωρα που πήραμε πίσω τους βαθμούς.
Θρέφεσαι από την γκρίνια τελικά, όχι από τις επιτυχίες του ΠΑΟΚ

Σε μένα απευθύνεσαι, μήπως?
Αν τυχόν ναι, γνωριζόμαστε και μιλάς με τόση σιγουριά?
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Λευτέρης Δούκας

Δημοσίευσηαπό bersekeros » Παρ 24 Ιούλ 2020, 14:29

«Tο σπίτι, το γραφείο, το γήπεδο που πηγαίνουμε, ακόμα και το αυτοκίνητο μας, δεν είναι μπετά, λαμαρίνες και ύλη.

Είναι συμβολισμοί, θύμησες, συναισθήματα, μικρές και μεγάλες στιγμές ιστορίας που δε σβήνουν.

Πολύ περισσότερο, όταν πρόκειται για το λίκνο του Ελληνισμού.

Κανένα Προεδρικό διάταγμα δε μπορεί μετατρέψει την Αγιά Σοφιά σε Τζαμί, για τον ίδιο λόγο που δε γίνεται να βαφτιστεί Μοναστήρι το Τέμενος της Μέκκας.

Οι τοιχογραφίες και οι ταμπέλες αλλάζουν εύκολα, καμία επίγεια εξουσία ωστόσο δεν έχει δύναμη να καταργήσει το μεγαλείο, την αύρα, την ιερότητα, άρα και το «είναι» της…»


Από το λογαριασμό του Λευτέρη Δούκα στο facebook 24/7/2020
Άβαταρ μέλους
bersekeros
 
Δημοσιεύσεις: 11363
Εγγραφή: Σάβ 15 Δεκ 2007, 20:56

Re: Λευτέρης Δούκας

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Παρ 24 Ιούλ 2020, 20:28

Δωρεάν χάντρες και καθρεφτάκια, σε ιθαγενείς...
Η πραγματικότητα δεν αλλάζει, μέσω γλαφυρότητας, δυστυχώς...
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Λευτέρης Δούκας

Δημοσίευσηαπό eorptol1 » Παρ 24 Ιούλ 2020, 20:38

bersekeros έγραψε:
«Tο σπίτι, το γραφείο, το γήπεδο που πηγαίνουμε, ακόμα και το αυτοκίνητο μας, δεν είναι μπετά, λαμαρίνες και ύλη.

Είναι συμβολισμοί, θύμησες, συναισθήματα, μικρές και μεγάλες στιγμές ιστορίας που δε σβήνουν.

Πολύ περισσότερο, όταν πρόκειται για το λίκνο του Ελληνισμού.

Κανένα Προεδρικό διάταγμα δε μπορεί μετατρέψει την Αγιά Σοφιά σε Τζαμί, για τον ίδιο λόγο που δε γίνεται να βαφτιστεί Μοναστήρι το Τέμενος της Μέκκας.

Οι τοιχογραφίες και οι ταμπέλες αλλάζουν εύκολα, καμία επίγεια εξουσία ωστόσο δεν έχει δύναμη να καταργήσει το μεγαλείο, την αύρα, την ιερότητα, άρα και το «είναι» της…»


Από το λογαριασμό του Λευτέρη Δούκα στο facebook 24/7/2020

Tο σπίτι, το γραφείο, το γήπεδο που πηγαίνουμε, ακόμα και το αυτοκίνητο μας, δεν είναι μπετά, λαμαρίνες και ύλη.

Είναι συμβολισμοί, θύμησες, συναισθήματα, μικρές και μεγάλες στιγμές ιστορίας που δε σβήνουν.

Πολύ περισσότερο, όταν πρόκειται για το λίκνο του Ελληνισμού.

Κανένα Προεδρικό διάταγμα δε μπορεί μετατρέψει την Αγιά Σοφιά σε Τζαμί, για τον ίδιο λόγο που δε γίνεται να βαφτιστεί Μοναστήρι το Τέμενος της Μέκκας.

Οι τοιχογραφίες και οι ταμπέλες αλλάζουν εύκολα, καμία επίγεια εξουσία ωστόσο δεν έχει δύναμη να καταργήσει το μεγαλείο, την αύρα, την ιερότητα, άρα και το «είναι» της…»
Πολύ σωστός....

Στάλθηκε από το MI MAX 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Άβαταρ μέλους
eorptol1
 
Δημοσιεύσεις: 9781
Εγγραφή: Τρί 08 Νοέμ 2016, 19:58

Re: Λευτέρης Δούκας

Δημοσίευσηαπό Napoli4 » Πέμ 01 Οκτ 2020, 10:35

Λοιπόν,

αρχίζω να γράφω σε διάφορα θέματα. Στα του ματς, στις μεταγραφές, στον προπονητή. Και σβήνω τα ποστς, γιατί πάντα καταλήγω στο ίδιο συμπέρασμα.

Το θέμα είναι επικοινωνιακό και μόνο.

Το έχετε γαμήσει από όλες τις πλευρές στο τμήμα σου. Και εσύ και ο κυρ κυρ, και όσοι αποφασίζουν πως αυτή η σιωπή είναι ποδοσφαιρικός πολιτισμός και ό,τι άλλη μαλακία έχετε στον εγκέφαλο. Που αντί να βγείτε να μιλήσετε ποδοσφαιρικά και για πλάνο, αραδιάζετε ρομαντισμούς και γλύφετε τα αρχίδια του Σαββιδέικου.

επιτέλους να βγει κάποιος και να μιλήσει δημόσια
1) για το θέμα του ffp και πόσο επηρέασε τις μεταγραφές και έμεινε η ομάδα στο πιο κρίσιμο ματς χωρίς πάγκο
2) για τον προπονητή και γιατί στηρίχθηκε
3) για τους ρεαλιστικούς στόχους της ομάδας και όχι τσιτάτα "ο ΠΑΟΚ στοχεύει πάντα το πρωτάθλημα"
4) για αυτούς που έφυγαν, τα προβλήματα στα αποδυτήρια και την αποψίλωση της νταμπλούχας ομάδας
5) για το πλάνο που θα ακολουθήσει η ομάδα φέτος και τα επόμενα χρόνια

ΜΙΛΗΣΤΕ ΡΕ ΜΟΥΓΚΟΙ. ΜΙΛΗΣΤΕ ΓΑΜΩ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΣΑΣ ΕΚΕΙ ΜΕΣΑ.

Θέλει η ομάδα στήριξη και ηρεμία και εσείς σφυρίζετε αδιάφορα γιατί το κράξιμο πέφτει στον προπονητή.

ΣΑΣ ΒΟΛΕΥΕΙ ΑΥΤΟ; Ή ΕΙΣΤΕ ΤΟΣΟ ΑΜΠΑΛΟΙ ΚΑΙ ΑΧΡΗΣΤΟΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΞΕΡΕΤΕ ΤΙ ΣΑΣ ΓΙΝΕΤΕ ΚΑΙ ΦΟΒΑΣΤΕ ΝΑ ΜΙΛΗΣΕΤΕ;
La vita degli ultras si sà, conosce soltanto due legge, coerenza e mentalità
Κι αν στην ζωή αλλάξαν όλα...
Άβαταρ μέλους
Napoli4
 
Δημοσιεύσεις: 7703
Εγγραφή: Δευτ 15 Φεβ 2010, 21:15

Re: Λευτέρης Δούκας

Δημοσίευσηαπό jibbie » Πέμ 01 Οκτ 2020, 10:37

εισαι οφτοπικ φιλε, δεν εχει σχεση ο Δουκας με επικοινωνια :mrgreen:
Άβαταρ μέλους
jibbie
 
Δημοσιεύσεις: 5956
Εγγραφή: Τρί 12 Φεβ 2008, 00:41
Τοποθεσία: Hackney,London

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Διοικητικά

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 16 επισκέπτες