8. Douglas Augusto

Συζήτηση για το έμψυχο υλικό της ομάδας

Re: 8. Douglas Augusto

Δημοσίευσηαπό sic-4 » Δευτ 26 Σεπ 2022, 12:05

Odi έγραψε:Ο παίκτης πρώτον και κύριον δεν αγωνίζεται στη θέση του. Για το τι προσφέρει, φαίνεται όταν βγαίνει από την ομάδα. Αν δεν το βλέπετε δεν φταίω εγώ.

Τώρα όσον αφορά την ανανέωση και αφού για πολλοστή φορά πω, ότι η ανανέωση έγινε οχι γιατί η ομάδα ποντάρει στον παίκτη αγωνιστικά πλήρως, αλλά για να μη φύγει τζάμπα, ενώ δαπανήθηκαν 3 εκατομμύρια για την απόκτηση του, θα πω το εξής:

Δεν υπάρχει καμία λογική στο να αφήσεις έναν παίκτη σε αξία και ηληκία αξιόλογη να φύγει τζάμπα. Και 500.000€ πρόταση να φέρει, θα είναι καλύτερα από το να φύγει τζάμπα.

Μπορείτε να το καταλάβετε αυτό;


Εσυ μπορεις να καταλαβεις οτι αν φερει προταση 500.000 το καλοκαιρι ενω εχεις δωσει αλλα 900 στο μεταξυ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ?

Μπορεις να καταλαβεις οτι αν ερθει προταση 500 ή 1 ή 2 μυρια, το συμβολαιο ΣΙΓΟΥΡΑ δεν θα ειναι πανω απο 900 οποτε η προταση θα παει απατη;

Μπορεις να καταλαβεις οτι κανοντας του 900 συμβολαιο θα πρεπει να του ερθει προταση με 1+ συμβολαιο και πιθανως εκτος Αραβιας για να εχει τυχη. Πιστευεις οτι θα ερθει τετοια προταση για τον συγκεκριμενο παικτη;

Μπορεις να καταλαβεις οτι αν δεν ερθει μια τετοια εξωπραγματικη προταση θα φορτωθεις τον μετριο Αγκουστο με 900 για 4 χρονια;

Φροντισε η αντιληψη σου να σου επιτρεψει να καταλαβεις ολα αυτα και μετα να εισαι τοσο εριστικος εως προσβλητικος προς οσους δεν μπορουν να καταλαβουν το μεγαλειο της σκεψης σου.
Βλέπω έναν Αετό με δυο κεφάλια
Άβαταρ μέλους
sic-4
 
Δημοσιεύσεις: 5904
Εγγραφή: Παρ 11 Ιούλ 2014, 22:05
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: 8. Douglas Augusto

Δημοσίευσηαπό Tolaros » Δευτ 26 Σεπ 2022, 12:11

Sick Bastard έγραψε:
Tolaros έγραψε:Ποιο χαφ στην Ελλάδα παίρνει 600 που λέτε και είναι καλύτερος του Αουγκούστο? Στη θέση του, όχι στο 10 που παίζει λόγω ανυπαρξίας εναλλακτικής.
Επίσης την 4ετία δε θα τη βγάλει στον ΠΑΟΚ, γεροί να είμαστε


Πολλά, αλλά δεν θα δεχτείς κανένα όνομα.
Α όχι, δεν πάει έτσι, δεν πάει καθόλου έτσι, και το ένα και το άλλο μαζί, όχι.
Με 900k σε αυτόν τον ΠΑΟΚ οφείλει να παίζει στο 10, στο 8, στο 6 όπου τον βάλουν να παίζει κι αφού δεν υπάρχει καλύτερος του, πρέπει να κάνει bossing σε σχεδόν όλα τα ματς.
Όπως υπάρχουν απαιτήσεις από τον Αντρίγια για νούμερα, έτσι, τώρα υπάρχουν και για τον Αγκούστο.
Κι όχι νούμερα σε κάρτες κόκκινες και κίτρινες. Μέχρι τώρα έχει σε 4 σεζόν ''βασικός'' 7 γκολ κι 7 ασσίστ. (ναι, οκ, όχι στο ''10'')
Αποφασίστε όμως τι θέλετε.


Γιατί να μην το δεχτώ ρε sick, τι είμαι κανάς Ταλιμπάν? Κουβέντα κάνουμε.
Σαφώς και έχω απαιτήσεις από τον Αουγκούστο στα νούμερα και σαφώς δεν είναι ικανοποιητικά μέχρι στιγμής.
Εγώ ξέρω τι θέλω, ένα 10άρι. Κανονικό.
Αλλά αυτό δεν έχει να κάνει με την παραμονή του Ντούγκλας, είπε κανείς ή 10άρι ή Ντούγκλας?
Είναι το 2ο-3ο σε ιεραρχία χαφ του ΠΑΟΚ και η ομάδα δεν ήταν διατεθειμένη να τον χάσει τζάμπα.
Επίσης για το αν έρχονται προτάσεις, ε, κάτι παραπάνω θα ξέρει ο Μπότο που ανανέωσε. Δεν είναι ότι έχουμε πρόσβαση στο μέιλ του. Ξαναλέω, δεν πιστεύω θα εξαντλήσει το συμβόλαιο εδώ.
Άβαταρ μέλους
Tolaros
 
Δημοσιεύσεις: 5546
Εγγραφή: Κυρ 23 Δεκ 2007, 22:16
Τοποθεσία: Ντεπώ

Re: 8. Douglas Augusto

Δημοσίευσηαπό buffalobill4 » Δευτ 26 Σεπ 2022, 12:11

Tolaros έγραψε:
buffalobill4 έγραψε:
Luigi Vampa έγραψε:Buffalobill, ο Νταντας δεν είναι δικός μας και σύμφωνα με την προϊστορία της ομάδας δύσκολα να γίνει και ο Κουρτιτς είναι 34 κ το συμβόλαιο του λήγει. Πες ότι συμφωνούμε ότι Νταντας κ Κουρτιτς είναι καλύτεροι, πάλι έχει λογική η ανανεωση

Δηλαδη ρε Λουίτζι τι λέμε; να φύγουν του χρόνου οι 2 καλύτεροι και εμείς να μείνουμε με τον τρίτο τον μακρύτερο; Ολο και χειρότερο γίνεται το σενάριο.

Και τι πρέπει να γίνει? Να ανανεώσει ο Κούρτιτς στα 35 (καλά άμα γίνει αυτό θα μετατραπεί σε Βιετνάμ το φόρουμ) ή να δώσει 7 μύρια ο ΠΑΟΚ να πάρει τον Ντάντας?
Θα ήταν αυτές κινήσεις "σοβαρότερης" ΠΑΕ?
Έτσι και αλλιώς θες χαφ του χρόνου, αντί για 2 να ψάχνεις για 3? Αν δεν πωληθεί ο Ντούγκλας

Φυσικά πρέπει να αγοράσεις τον νταντας αν συνεχίσει έτσι. Αλλιώς δεν υπάρχει λόγος που τον πήρες.

Μου λες ότι θα ψάχνεις για 2 χαφ επειδή δεν πρέπει να ανανεώσει ο κουρτιτς που πέρσι έκανε διαστημική χρόνια (αν φυσικά συνεχίσει έτσι και φέτος) και παράλληλα γράφεται ότι ο αγκουστο ανανέωσε για να πουληθει. Δηλαδή πάλι για 3 χαφ θα ψάχνεις. Αποφασίστε αν ο αγκουστο αξίζει να μείνει αγωνιστικά ή του δώσαμε τα εκατομμύρια για να πουληθει και μόνο.

Και στην ερώτηση για ποιος χαφ στην Ελλάδα είναι καλύτερος του και κατά πόσο καταρρεουμε όταν βγαίνει ο αγκουστο απλά δείτε ξανά το δεύτερο γκολ με την λεφσκι που ούτε καν μπαίνει στον κόπο να τρέξει το βασικό 8αρι της ομάδας για να προλάβει τον αντίπαλο στο τρανζισιον. Και έχουμε τον Odi να γράφει για το κόρνερ που παραχώρησε ο Σβαμπ στον οφη. Ρε ο άλλος δεν νοιάστηκε καν που τον έδειχνε η κάμερα να περπατάει και λέμε για το κόρνερ.
Προσέχουμε τα λόγια μας στη δημοκρατία
Επαιτεία στα πεζοδρόμια και φιλανθρωπία
Άβαταρ μέλους
buffalobill4
 
Δημοσιεύσεις: 7237
Εγγραφή: Σάβ 31 Ιαν 2009, 09:37

Re: 8. Douglas Augusto

Δημοσίευσηαπό HARISPAOK83 » Δευτ 26 Σεπ 2022, 12:18

sic-4 έγραψε:
Odi έγραψε:Ο παίκτης πρώτον και κύριον δεν αγωνίζεται στη θέση του. Για το τι προσφέρει, φαίνεται όταν βγαίνει από την ομάδα. Αν δεν το βλέπετε δεν φταίω εγώ.

Τώρα όσον αφορά την ανανέωση και αφού για πολλοστή φορά πω, ότι η ανανέωση έγινε οχι γιατί η ομάδα ποντάρει στον παίκτη αγωνιστικά πλήρως, αλλά για να μη φύγει τζάμπα, ενώ δαπανήθηκαν 3 εκατομμύρια για την απόκτηση του, θα πω το εξής:

Δεν υπάρχει καμία λογική στο να αφήσεις έναν παίκτη σε αξία και ηληκία αξιόλογη να φύγει τζάμπα. Και 500.000€ πρόταση να φέρει, θα είναι καλύτερα από το να φύγει τζάμπα.

Μπορείτε να το καταλάβετε αυτό;


Εσυ μπορεις να καταλαβεις οτι αν φερει προταση 500.000 το καλοκαιρι ενω εχεις δωσει αλλα 900 στο μεταξυ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ?

Μπορεις να καταλαβεις οτι αν ερθει προταση 500 ή 1 ή 2 μυρια, το συμβολαιο ΣΙΓΟΥΡΑ δεν θα ειναι πανω απο 900 οποτε η προταση θα παει απατη;

Μπορεις να καταλαβεις οτι κανοντας του 900 συμβολαιο θα πρεπει να του ερθει προταση με 1+ συμβολαιο και πιθανως εκτος Αραβιας για να εχει τυχη. Πιστευεις οτι θα ερθει τετοια προταση για τον συγκεκριμενο παικτη;

Μπορεις να καταλαβεις οτι αν δεν ερθει μια τετοια εξωπραγματικη προταση θα φορτωθεις τον μετριο Αγκουστο με 900 για 4 χρονια;

Φροντισε η αντιληψη σου να σου επιτρεψει να καταλαβεις ολα αυτα και μετα να εισαι τοσο εριστικος εως προσβλητικος προς οσους δεν μπορουν να καταλαβουν το μεγαλειο της σκεψης σου.

Εν τω μεταξυ αν ο Αουγκουστο εβρισκε συμβολαιο στα λεφτα που του δινουμε εμεις, δεν θα δεχοταν να ανανεωσει αλλα θα περιμενε να υπογραψει τον Γεναρη ως ελευθερος. Ποιο ακριβως ειναι το κινητρο πισω απο την ανανεωση του οταν εχει την δυνατοτητα να φυγει ως ελευθερος? Προφανως το γεγονος πως καμια απο τις προτασεις που δεχθηκε μεχρι σημερα δεν αφορουσε σε συμβολαιο στα λεφτα που θα παρει απο εμας. Αλλα εμεις νιωθουμε ξηπνιοι γιατι θα δωσουμε 900.000 τον χρονο στον Αουγκουστο και μετα θα πιασουμε κοτσο τους χαζους π θα ρθουν να σκασουν 6 μυρια για αγορα συν 900.000+ για συμβολαιο. Μονο εμεις ειμαστε τοσο εξυπνοι τελικα...
Καλοφορετος για αλλα 4 χρονια λοιπον. Και φυσικα για να μπορεσει να πουληθει θα παρει φανελα βασικου και αναντικαταστατου, ακομη κι αν αυτο ειναι εις βαρος της ομαδας.
Τι να τον κανουμε τον Νταντας αν η μια θεση στο κεντρο ειναι καπαρωμενη απο Αουγκουστο?
τεσπα, ποτε υπηρχε στοιχειωδης ποδοσφαιρικη λογικη στην ΠΑΕ για να υπαρξει και τωρα...
Άβαταρ μέλους
HARISPAOK83
 
Δημοσιεύσεις: 318
Εγγραφή: Πέμ 08 Σεπ 2022, 20:50

Re: 8. Douglas Augusto

Δημοσίευσηαπό Tolaros » Δευτ 26 Σεπ 2022, 12:36

Με τη Λέφσκι όλη η ομάδα και κυρίως ο προπονητής ήταν για κρέμασμα. Αυτό δεν απαντά στην ερώτηση ποιο χαφ στο 6-8 στην Ελλάδα παίρνει 600 και είναι καλύτερο.
Τώρα αν πιστεύεις ότι είναι ρεαλιστικό σενάριο ο ΠΑΟΚ να αγοράσει τον Ντάντας, πάσο, δεν έχει νόημα να διαφωνούμε.
Κούρτιτς είναι ο καλύτερος παίκτης μας, αν και φέτος τραβήξει ας ανανεώσει. Εγώ λέω ΑΝ ανανεώσει , τι έχει να γίνει εδώ μέσα
Άβαταρ μέλους
Tolaros
 
Δημοσιεύσεις: 5546
Εγγραφή: Κυρ 23 Δεκ 2007, 22:16
Τοποθεσία: Ντεπώ

Re: 8. Douglas Augusto

Δημοσίευσηαπό george188 » Δευτ 26 Σεπ 2022, 12:43

sic-4 έγραψε:
george188 έγραψε:Δεν βλέπω μισό λόγο να θέλουμε να φύγει παίκτης βασικός σε παραγωγική ηλικία σαν ελεύθερος. Ειλικρινά


εγω βλεπω 900.000 λογους...

πραγματικα πιστευει καποιος οτι ο παικτης μπορει να βρει συμβολαιο εκτος Αραβιας σε αυτα τα χρηματα;

Στα 25 του σαν Βραζιλιάνος; Κάτι θα βρει
Π.Α.Ο.Κ. θρησκεία και στην Ολλανδία
george188
 
Δημοσιεύσεις: 2692
Εγγραφή: Σάβ 23 Απρ 2016, 11:05

Re: 8. Douglas Augusto

Δημοσίευσηαπό john4serres » Δευτ 26 Σεπ 2022, 12:44

Tolaros έγραψε: ποιο χαφ στο 6-8 στην Ελλάδα παίρνει 600 και είναι καλύτερο

Rubén Pérez
supporters - not customers
Άβαταρ μέλους
john4serres
 
Δημοσιεύσεις: 29888
Εγγραφή: Σάβ 07 Φεβ 2009, 12:00

Re: 8. Douglas Augusto

Δημοσίευσηαπό Sick Bastard » Δευτ 26 Σεπ 2022, 12:46

Tolaros έγραψε:
Γιατί να μην το δεχτώ ρε sick, τι είμαι κανάς Ταλιμπάν? Κουβέντα κάνουμε.
Σαφώς και έχω απαιτήσεις από τον Αουγκούστο στα νούμερα και σαφώς δεν είναι ικανοποιητικά μέχρι στιγμής.
Εγώ ξέρω τι θέλω, ένα 10άρι. Κανονικό.
Αλλά αυτό δεν έχει να κάνει με την παραμονή του Ντούγκλας, είπε κανείς ή 10άρι ή Ντούγκλας?
Είναι το 2ο-3ο σε ιεραρχία χαφ του ΠΑΟΚ και η ομάδα δεν ήταν διατεθειμένη να τον χάσει τζάμπα.
Επίσης για το αν έρχονται προτάσεις, ε, κάτι παραπάνω θα ξέρει ο Μπότο που ανανέωσε. Δεν είναι ότι έχουμε πρόσβαση στο μέιλ του. Ξαναλέω, δεν πιστεύω θα εξαντλήσει το συμβόλαιο εδώ.


Όταν λέω ''δεν θα το δεχτείς'' εννοώ ότι θα πω ένα χ ονομα που πιστεύω ότι είναι καλύτερος, θα πεις εσύ ναι αλλά έχει αυτό το ψ χαρακτηριστικό που είναι έτσι, θα πω εγώ την μαλακία μου και πάει λέγοντας και μακριά από την ουσία.
Για μένα η ουσία είναι πως ο παίχτης δεν αξίζει αυτά τα λεφτά, ο ΠΑΟΚ δεν μου φάνηκε να έχει σχέδιο για να διαχειριστεί την κατάσταση, σοβαρή πρόταση μάλλον δεν ήρθε ποτέ (και για ποιο λόγο να έρθει άλλωστε) και σχεδόν κλασικά υπέκυψε στα θέλω του παίχτη.
Ενός μέτριου στην καλύτερη παίχτη, που ναι, κάνει ένα με δύο εξαιρετικά ματς κάθε χρόνο.

Αλλά οκ, εγώ δεν έχω κανένα πρόβλημα να είμαι λάθος, να ξεχάσω/παραβλέψω την συνεχόμενη αγωνιστική μετριότητά του, τις τελευταίες 4 σεζόν και να περιμένω να δω έναν τελείως διαφορετικό παίχτη που αμείβεται καλύτερα από πριν (και δεν έκανε απολύτως τίποτα για να κερδίσει αυτήν την αύξηση) με πολύ μεγαλύτερη και συνεπέστερη συνεισφορά στην ομάδα. Ο ΠΑΟΚ να ωφεληθεί, όχι το εγώ μου.
ΤΙ ΨΗΦΙΣΑΤΕ ΡΕ ΜΑΛΑΚΕΣ
ΕΙΝΑΙ ΠΟΥΤΑΝΕΣ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΓΑΥΡΩΝ ΟΙ ΜΑΝΕΣ.
ΚΚ2020: "Θα φροντίσουμε να σχεδιάσουμε μια ομάδα που δεν θα χαμηλώσει τον πήχη και στόχοι μας θα είναι το νταμπλ κάθε χρόνο. Στόχος μας θα είναι να αυξήσουμε τα έσοδα και όχι να μειώσουμε τα έξοδα".
Άβαταρ μέλους
Sick Bastard
 
Δημοσιεύσεις: 11465
Εγγραφή: Τρί 19 Οκτ 2010, 11:00

Re: 8. Douglas Augusto

Δημοσίευσηαπό buffalobill4 » Δευτ 26 Σεπ 2022, 12:49

Tolaros έγραψε:Με τη Λέφσκι όλη η ομάδα και κυρίως ο προπονητής ήταν για κρέμασμα. Αυτό δεν απαντά στην ερώτηση ποιο χαφ στο 6-8 στην Ελλάδα παίρνει 600 και είναι καλύτερο.
Τώρα αν πιστεύεις ότι είναι ρεαλιστικό σενάριο ο ΠΑΟΚ να αγοράσει τον Ντάντας, πάσο, δεν έχει νόημα να διαφωνούμε.
Κούρτιτς είναι ο καλύτερος παίκτης μας, αν και φέτος τραβήξει ας ανανεώσει. Εγώ λέω ΑΝ ανανεώσει , τι έχει να γίνει εδώ μέσα

Εγω δεν είπα για απόδοση. Είπα για αδιαφορία. Ο Σβαμπ πχ δεν πρόλαβε τον αντίπαλο αλλά τουλάχιστον ήταν κατακόκκινος από το σπριντ. Αν αυτό δεν το καταλαβαίνεις τότε πάσο και από μένα.

Για να μην πάω στον τελικό που ξεκάθαρα κυνηγούσε την κόκκινη. Εκτός και αν ούτε αυτό το είδες.

Στην τελική αυτό που γράφω είναι ότι κρίνετε τον αγκουστο με βάση ότι πιστεύετε πως δεν έχει ταβάνι και όχι με βάση την πραγματικότητα. Ε με βάση την πραγματικότητα όλες οι ανταγωνιστικες ομάδες έχουν αν όχι καλύτερο χαφ, τουλάχιστον ισάξιο.
Προσέχουμε τα λόγια μας στη δημοκρατία
Επαιτεία στα πεζοδρόμια και φιλανθρωπία
Άβαταρ μέλους
buffalobill4
 
Δημοσιεύσεις: 7237
Εγγραφή: Σάβ 31 Ιαν 2009, 09:37

Re: 8. Douglas Augusto

Δημοσίευσηαπό Sick Bastard » Δευτ 26 Σεπ 2022, 12:51

Για να μην πάω στον τελικό που ξεκάθαρα κυνηγούσε την κόκκινη. Εκτός και αν ούτε αυτό το είδες.


Γιατί μου το θύμησες αυτό τώρα, γιατί :evil: :evil: :evil: :evil:
ΤΙ ΨΗΦΙΣΑΤΕ ΡΕ ΜΑΛΑΚΕΣ
ΕΙΝΑΙ ΠΟΥΤΑΝΕΣ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΓΑΥΡΩΝ ΟΙ ΜΑΝΕΣ.
ΚΚ2020: "Θα φροντίσουμε να σχεδιάσουμε μια ομάδα που δεν θα χαμηλώσει τον πήχη και στόχοι μας θα είναι το νταμπλ κάθε χρόνο. Στόχος μας θα είναι να αυξήσουμε τα έσοδα και όχι να μειώσουμε τα έξοδα".
Άβαταρ μέλους
Sick Bastard
 
Δημοσιεύσεις: 11465
Εγγραφή: Τρί 19 Οκτ 2010, 11:00

Re: 8. Douglas Augusto

Δημοσίευσηαπό gika » Δευτ 26 Σεπ 2022, 12:52

sic-4 έγραψε:Εσυ μπορεις να καταλαβεις οτι αν φερει προταση 500.000 το καλοκαιρι ενω εχεις δωσει αλλα 900 στο μεταξυ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ?


Είναι καλύτερα.
Γιατί θα έχεις στο ρόστερ έναν παίκτη που παίζει παντού στο κέντρο, είναι ο μόνος ικανός να κάνει δίδυμα με όλους τους υπόλοιπους παίκτες στα χαφ από Σβαμπ μέχρι Σοάρες και είναι ίσως το πιο ισορροπημένο μας χαφ που συνδυάζει και αμυντικές και επιθετικές αρετές.
Όλα αυτά θα τα έχεις για έναν χρόνο με 900 - 500 = 400.
Τα μισά από όσα παίρνει ο Ζαμπά που δεν ξέρουμε καν που βρίσκεται.

sic-4 έγραψε:Μπορεις να καταλαβεις οτι αν ερθει προταση 500 ή 1 ή 2 μυρια, το συμβολαιο ΣΙΓΟΥΡΑ δεν θα ειναι πανω απο 900 οποτε η προταση θα παει απατη;


Ο παίκτης μπορεί:
- να φύγει για Αραβία, που εμείς θα βγάλουμε τα 3 που δώσαμε και ο παίκτης θα κολυμπάει σε πετροδόλαρα.
- να φύγει για κάποιο καλύτερο πρωτάθλημα, που εμείς θα πάρουμε ένα καλούτσικο ποσό και ο παίκτης θα πάει σε μεγαλύτερη ομάδα.
- να μείνει μαζί μας και να μας οδηγήσει σε ακόμα περισσότερους τίτλους.

sic-4 έγραψε:Μπορεις να καταλαβεις οτι αν δεν ερθει μια τετοια εξωπραγματικη προταση θα φορτωθεις τον μετριο Αγκουστο με 900 για 4 χρονια;


Ο "μέτριος" Αουγκούστο είναι -κατά τη γνώμη μου- μαζί με Μαουρίσιο, Κούρτιτς και Μίσιτς στα 4 καλύτερα χαφ που έχουν περάσει από την ομάδα τα τελευταία 10 χρόνια. Και με Φερέιρα, και με Γκαρσία, και με Λουτσέσκου η εντεκάδα ξεκινάει πάντα από αυτόν όταν είναι υγιής. Είναι και στην καλύτερη ποδοσφαιρικά ηλικία, ξέρει και την ομάδα, δεν τραυματίζεται συχνά. Είναι παίκτης που έχει θέση στην ομάδα για τα επόμενα 4 χρόνια αν καταλήξουμε εκεί.

Τα νούμερα τα αφήνω για το Μαράκι.

Όσες φορές πάντως είπαμε "αυτά είναι πολλά για τον Χ, θα φέρουμε τον Ψ με λιγότερα", μετά κλαίγαμε που έφυγε ο "Χ". Τουλάχιστον δεν κάναμε αυτό το λάθος με Αουγκούστο.


ΥΓ: Του χρόνου, με Τσιγγάρα εκτός ομάδας, Ντάντας εκτός των οικονομικών περιθωρίων μας και Κούρτιτς να ζητάει 1.2Μ στα 35 του - θα ξεμέναμε ΜΟΝΟ με Σβαμπ (ναι, αυτόν που δεν βλέπεται εδώ και 18 μήνες) και κανέναν άλλο για να παίξουμε προκριματικά Ευρώπης. Έπρεπε να μείνει ο Ντόουγκλας.
Άβαταρ μέλους
gika
 
Δημοσιεύσεις: 17163
Εγγραφή: Δευτ 28 Ιαν 2008, 15:52
Τοποθεσία: Λονδίνο

Re: 8. Douglas Augusto

Δημοσίευσηαπό Tolaros » Δευτ 26 Σεπ 2022, 12:57

john4serres έγραψε:
Tolaros έγραψε: ποιο χαφ στο 6-8 στην Ελλάδα παίρνει 600 και είναι καλύτερο

Rubén Pérez


Διαφωνώ για λίγο αλλά το δέχομαι. Επιθετικά καλύτερος ο δικός μας
Άβαταρ μέλους
Tolaros
 
Δημοσιεύσεις: 5546
Εγγραφή: Κυρ 23 Δεκ 2007, 22:16
Τοποθεσία: Ντεπώ

Re: 8. Douglas Augusto

Δημοσίευσηαπό Odi » Δευτ 26 Σεπ 2022, 13:41

Sick Bastard έγραψε:
Για να μην πάω στον τελικό που ξεκάθαρα κυνηγούσε την κόκκινη. Εκτός και αν ούτε αυτό το είδες.


Γιατί μου το θύμησες αυτό τώρα, γιατί :evil: :evil: :evil: :evil:


Θυμάται κανεις την κίτρινη που έφαγε στον τελικό ; Στο 6ο λεπτό; Ή λέμε για να λέμε;
Μόνο ΠΑΟΚ
Άβαταρ μέλους
Odi
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 11050
Εγγραφή: Τρί 17 Ιουν 2008, 15:50
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: 8. Douglas Augusto

Δημοσίευσηαπό aivas19 » Δευτ 26 Σεπ 2022, 13:42

buffalobill4 έγραψε:
Odi έγραψε:Τρεις προπονητές τον είχαν και τον έχουν βασικό και αναντικατάστατο, αλλά προφανώς το forum ξέρει καλύτερα.

Sick ποιοι είναι οι "πολλοί και καλύτεροι παίκτες" που έχει η ομάδα;

Αυτήν την βλακεια με τους 3 προπονητές που τον είχαν βασικό την έχετε δει κάπου; Γιατί μόλις πριν μερικά ποστ σου είπα ότι ο Σβαμπ σε ένα χρόνο λιγότερο έχει τα ίδια λεπτά. Με τους ίδιους προπονητές.

Μετρας και την περιοδο που ειχε χιαστο ο Ντουγκλας στις συμμετοχες;
Άβαταρ μέλους
aivas19
 
Δημοσιεύσεις: 10293
Εγγραφή: Δευτ 27 Απρ 2020, 23:20

Re: 8. Douglas Augusto

Δημοσίευσηαπό buffalobill4 » Δευτ 26 Σεπ 2022, 13:52

aivas19 έγραψε:
buffalobill4 έγραψε:
Odi έγραψε:Τρεις προπονητές τον είχαν και τον έχουν βασικό και αναντικατάστατο, αλλά προφανώς το forum ξέρει καλύτερα.

Sick ποιοι είναι οι "πολλοί και καλύτεροι παίκτες" που έχει η ομάδα;

Αυτήν την βλακεια με τους 3 προπονητές που τον είχαν βασικό την έχετε δει κάπου; Γιατί μόλις πριν μερικά ποστ σου είπα ότι ο Σβαμπ σε ένα χρόνο λιγότερο έχει τα ίδια λεπτά. Με τους ίδιους προπονητές.

Μετρας και την περιοδο που ειχε χιαστο ο Ντουγκλας στις συμμετοχες;

Η αλήθεια είναι ότι το είχα ξεχάσει αλλά βλέπω εδώ ότι έχασε 19 ματς.

Ματς αγκουστο στην τριετία 96, ματς Σβαμπ στην διετία 105
Προσέχουμε τα λόγια μας στη δημοκρατία
Επαιτεία στα πεζοδρόμια και φιλανθρωπία
Άβαταρ μέλους
buffalobill4
 
Δημοσιεύσεις: 7237
Εγγραφή: Σάβ 31 Ιαν 2009, 09:37

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Roster

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Doomlord4, figurehead4, Hermann, psykoman και 5 επισκέπτες