Ο κόσμος παίζει μπάλα II

Θέματα που αφορούν την αθλητική επικαιρότητα, άλλες ομάδες και όχι μόνο!

Re: Ο κόσμος παίζει μπάλα II

Δημοσίευσηαπό Mitsospaoki4 » Παρ 26 Φεβ 2021, 11:35

Μυρωδιάς power
Άβαταρ μέλους
Mitsospaoki4
 
Δημοσιεύσεις: 10861
Εγγραφή: Δευτ 21 Μάιος 2018, 12:53
Τοποθεσία: Θεσσαλονικη - Βολος

Re: Ο κόσμος παίζει μπάλα II

Δημοσίευσηαπό Parolos » Παρ 26 Φεβ 2021, 12:18

https://www.youtube.com/watch?v=0TehGqCePa4

Από τη συνέντευξη τύπου.

Μεταφρασμένα στα ελληνικά βάζω ενδεικτικά και τα μεν που τον κατηγορούν για δικαιολογίες, και τους δε που συμφωνουν μαζί του, και λένε οτι αυτη η ομάδα θέλει ανανέωση για να παίξει αυτό που θέλει σε 3 διοργανώσεις. (τι μου θυμιζει)... btw έχουν το μεγαλύτερο μπατζετ.. κάποιοι μέχρι και τον Λουιζ Αντριάνο εβγαλαν αχρηστο (τι μου θυμίζει). Γενικά παίζει το κεφάλι του στον τελικό κυπέλλου, που επειδή σ αυτά έχει άστρο πιστευω οτι με 1 σουτ στην εστία θα το πάρει πάλι και θα γλιτώσει. Ακολουθούν ενδεικτικά:


Χοσέ Αουγκούστο
Εάν δεν κερδίσετε την Κυριακή μπορεί να παραιτηθεί

Matheus Gomes da silva
ΕΑΝ ΔΕΝ ΚΕΡΔΙΣΕΤΕ ΤΟ ΤΕΛΙΚΟ, ΑΠΟ ΑΒΕΛ

Jose Noberto Dos Santos
πάντα με δικαιολογία

Γκαμπριέλ ντε Λούκα
Το Palmeiras που παίζει άσχημα είναι 4 παιχνίδια

Cleiton Oliveira
δεν παίζει τίποτα αυτήν την ομάδα

Άλεξ Φάλκαο
ο πράκτορας mano δεν μπόρεσε να κερδίσει κανένα παιχνίδι σε αυτό το σ. η ομάδα είναι κακή !!! μόνο ο Θεός να μας βοηθήσει να κερδίσουμε το Copa do Brasil !!!

Ντονιζέτι Λίμα
με παίκτες ο Palmeiras δίνει μόνο για τη σειρά Β.

Felipe Lucena
Δεν ενδιαφέρομαι για τη Φλαμανδική και δεν ενδιαφέρομαι πλέον και η ομάδα του Άμπελ είναι πολύ κακή

Λούκας Ίτο
σκουπίδια ομάδας

Dully FF
πριν από 6 ώρες
η ομάδα είναι κουρασμένη, δεν έχουν χρόνο να ξεκουραστεί, ο Άμπελ δεν έχει χρόνο να εκπαιδεύσει την ομάδα, δεν μπορούμε να διαμαρτυρηθούμε αναζητώντας το ατού του Βραζιλίας

ΛΑΚΟΣΤΕ
πριν από 6 ώρες
Δεν υπάρχει κόσμος

@LACOSTE αλλάξτε το δίσκο

Λεονάρντο Νακαζάβα
πριν από 5 ώρες
Κουραστήκατε από τι; Libertadores, Παγκόσμιο Κύπελλο έληξε τον περασμένο μήνα

ΕΠΙΣΗΜΗ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΔΕΝΤΡΩΝ ΠΑΛΜ
πριν από 6 ώρες (τροποποιήθηκε)
Εστιάστε στο COPAS

Ντένισον Ροντρίγκες
πριν από 5 ώρες (τροποποιήθηκε)
Ελπίζω ότι το διοικητικό συμβούλιο θα βιάσει να προσλάβει ενισχύσεις, καθώς η ομάδα θα αντιμετωπίσει έναν μαραθώνιο παιχνιδιών και για αυτό πρέπει να κάνουμε ακριβείς προσλήψεις και ποιοτικούς παίκτες.


Λεονάρντο Ινάσιο
πριν από 6 ώρες
Θα υποστηρίξουμε την ομάδα και θα υποστηρίξουμε τον Abel, ανεξάρτητα από το αποτέλεσμα που έχει σήμερα επικεντρωθεί στο Κύπελλο της Βραζιλίας

Λούσιο Φλάβιο
πριν από 1 ώρα
Abel ζημιά γέλιο …..Μαίς δεν μπορούσα να το φανταστώ ότι, ενώ έδωσα συλλογικά, η Διεύθυνση fdp έχασε τη θαμπάδα στο ποτάμι ... βλάκα!

Clecio Pereira
πριν από 5 ώρες
Δεν έχω δει την ομάδα να παίζει καλά εδώ και πολύ καιρό, ε ...

Βίνκιους Μπρίτο
πριν από 6 ώρες
Άμπελ και σκατά !!

Γουίλσον Τζούνιορ
πριν από 5 λεπτά
Αυτό είναι ο Άμπελ, εκτός από το να βάζει μια μικτή ομάδα με υπο-20 αφήστε τον Άντρε να οδηγήσει το paulistinha και εστιάζετε και επίσης ξεκουράζεστε λίγο από αυτόν τον μαραθώνιο

Neguinho ZS
πριν από 4 ώρες
Πολλές δικαιολογίες και 0 ποδόσφαιρο, τώρα οι επιτιθέμενοι παίζουν από την πλευρά και η πλευρά παίζει από τον επιτιθέμενο.
Alírio Silva
Alírio Silva
πριν από 5 ώρες
Η επόμενη σεζόν Palmeiras χρειάζεται ενίσχυση!

Γουέλινγκτον Νάσσιμεντο
πριν από 6 ώρες
Από τον τελικό των Libertadores εδώ κερδίσαμε μόνο 1 παιχνίδι, απίστευτο, ελπίζω να το σώσετε για τον τελικό του κυπέλλου!

ODILSON CONRADO DIAS Conrado
πριν από 4 ώρες
Δεν είναι για τίποτα, αλλά η ομιλία όταν χάνεις είναι η ίδια.

Pablo Caldeira costa
πριν από 5 ώρες
Συνεντεύξεις Το Bunitas δεν κερδίζει παιχνίδια

roger Ολλανδία
πριν από 4 ώρες (τροποποιήθηκε)
ΑΥΤΟ ΤΟ ΔΕΛΤΙΟ ΜΙΣΘΩΝ ΚΑΙ Ο ΑΥΤΟΣ ΧΟΡΗΓΟΣ, πρέπει να κερδίσουμε το πρωτάθλημα της PAULISTA ΚΑΘΕ ΧΡΟΝΟ.

Joseilton Pereira da Silva
πριν από 3 ώρες
Μόνο που χάνει δεν κερδίζει ένα


marcos carvalho
πριν από 6 ώρες
Συγγνώμη μετά συγγνώμη, μπλα μπλα μπλα !!!!!!!!!! Αν και δεν πρόκειται για τεχνικό πρόβλημα, αλλά για χύτευση.

Άρθουρ Σίλβα
πριν από 4 ώρες
Κερδίσαμε τα Libertadores και με αυτό μπορούμε να χάσουμε όλα αυτά τα παιχνίδια παίζοντας αυτό το ποδόσφαιρο; Αυτός ο τίτλος θα εξακολουθεί να χρησιμεύει ως δικαιολογία εάν χάσουμε τον τελικό του Copa do Brasil.

Ediclei Oliveira
πριν από 6 ώρες
Αυτή η ομάδα δεν νικήσει κανέναν άλλο .... aff .... help me there.

Μάρκος Τρεβισιόλι
πριν από 3 ώρες
Την ημέρα που ο Abel δεν μπορεί να δώσει συνέντευξη, απλά επαναλάβετε κάποια προηγούμενη συνέντευξη, που είναι το ίδιο πράγμα: παίξαμε ενάντια σε έναν ισχυρό αντίπαλο, η ομάδα έχει φθαρεί, δεν έχουμε χρόνο να προπονηθούμε, είχαμε την ευκαιρία να προχωρήσουμε αλλά χάσαμε ένα μεγάλο oportunidade.Eu Παρακολούθησα τις καλύτερες στιγμές, ήταν απλά το Atlético και η ομάδα του Palmeiras δεν έπαιξε ποτέ τίποτα, αυτό το Portuga είναι πολύ αδύναμο, αλλά αυτό είναι εντάξει μαζί του, το πρόγραμμα θα συνεχίσει να είναι σφιχτό και θα είναι σε θέση να συνεχίσει να δίνει τις ίδιες δικαιολογίες για το στρατεύματα για να συνεχίσει να τον υψώνει

DC Cley Κόστα
πριν από 6 ώρες
Δεν θα νικήσεις κανέναν άλλο

Belieber Walker
πριν από 6 ώρες
Ήρθε η ώρα τα φρέσκα κρεμμύδια να υπενθυμίσουν στον Άμπελ πώς έπαιζαν φοίνικες

adilson divina
πριν από 5 ώρες
Λυπάμαι που ο Palmeiras ισοπαλεί μόνο ή χάνει, κάτι δεν πάει καλά είναι ότι υπάρχουν 78 παιχνίδια αλλά είναι ανησυχητικό!
Ο ΠΑΟΚ είναι μάχη και θυσία. Πάντοτε στη ζωή, θα είμαι ΠΑΟΚ. Και στο θάνατο και στη ζωή...
Pablo Garcia
Άβαταρ μέλους
Parolos
 
Δημοσιεύσεις: 6031
Εγγραφή: Τρί 19 Οκτ 2010, 17:33

Re: Ο κόσμος παίζει μπάλα II

Δημοσίευσηαπό obanebane » Παρ 26 Φεβ 2021, 13:04

Πάνω σε αυτό που γράφει ο parolos ,θα σας πω μια ιστορία από τις ένδοξες στιγμές του Βαζελου στην Ευρώπη,την οποία έχω ξανά γράψει εδώ μέσα.
Φίλος μου ποδοσφαιριστής που έπαιξε μέχρι γ εθνική κυρίως σε κρητικές ομάδες και ήταν από τους καλύτερους στην κατηγορία,εδώ Κορίνθιος.
Ο Γιάννης λοιπόν μέσα σε όλα κέρδισε και το ΛΟΤΤΟ,50 εκατομμύρια δραχμές, τα οποία τον βοήθησαν να μην χάνει παιχνίδια του Βαζελου στο εξωτερικό,ταξιδεύοντας μάλιστα,με το τσάρτερ της ομάδας του ΠΑΟ.
Να μη σας τα πολυλογώ, γνωρίστηκε με όλους και με τους γιατρούς,αυτοί λοιπόν του έδωσαν κάποια στιγμή ένα μπουκάλι με ένα ρόφημα (αφού τους είχε πει ότι παίζει ημιεπαγγελματικα ποδόσφαιρο)
Παναγιώτη μου λέει,έτρεχα ακατάπαυστα,δε με έπιανε κανείς,έβαλε σε 13 παιχνίδια 22 γκολ,αγωνιζόμενος ως δεξί εξτρέμ.
Ήμουν που ήμουν γρήγορος μου λέει,με αυτό εκτοξεύθηκα και σε ταχύτητα και σε αντοχή.
Μια από τις παρενέργειες ήταν, για τρεις ώρες από την ώρα που το έπινε,τον είχε σηκωμένο.
Αυτή,είναι πέρα για πέρα αληθινή ιστορία.
Άβαταρ μέλους
obanebane
 
Δημοσιεύσεις: 24592
Εγγραφή: Τρί 10 Μαρ 2009, 00:51
Τοποθεσία: ΚΟΡΙΝΘΟΣ

Re: Ο κόσμος παίζει μπάλα II

Δημοσίευσηαπό Parolos » Παρ 26 Φεβ 2021, 13:26

Εννοείται ότι υπάρχει η ντοπα και ζει και βασιλεύει και δεν είναι καθόλου ιστορίες συνωμοσίας..
Ο γαύρος από Θεοδωρίδη έχει παραδόξως τελείως διαφορετική εικόνα στην Ευρώπη.
Με οποιαδήποτε 11αδα παίζει και έχει αλλάξει καμιά 37 εντεκαδες.. Ε ΟΛΟΙ μα ΟΛΟΙ τόσο αθλητικοί τέλος πάντων?? Ούτε μία φουρνιά να είναι λίγο πεσμένοι??

Σε κάθε ματς εγώ βλέπω απέναντι σε ποιοτικές ομάδες να στέκεται μόνο από τη φυσική κατάσταση. Βλέπεις όμορφες πάσες αυτοματισμούς από την PSV, και απλά τον γαύρο 11 ρομπότ αμπαλα να οργιάζουν χωρίς να παίζουν τίποτα. Κερδίζουν σε σπριντ, σε ταχύτητα, σε δύναμη, σε αντοχή. Κάπου ώπα.. ελπίζω κάποτε να κάνουν μια πρόκριση απέναντι σε όντως πολύ μεγάλη ομάδα και σε κάποιους πιο έξυπνους, ώστε να υπάρξει μια αντίδραση.
Ο Ρεαμπτσουκ ρε ο μαραθωνοδρόμος.. κι ο Μπουχαλακης.. να μη μιλήσω για Καμαρά που τον κυνηγούσαν 6 από πίσω σε κάποια φάση με τη μπάλα.

Στάλθηκε από το RMX1931 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Ο ΠΑΟΚ είναι μάχη και θυσία. Πάντοτε στη ζωή, θα είμαι ΠΑΟΚ. Και στο θάνατο και στη ζωή...
Pablo Garcia
Άβαταρ μέλους
Parolos
 
Δημοσιεύσεις: 6031
Εγγραφή: Τρί 19 Οκτ 2010, 17:33

Re: Ο κόσμος παίζει μπάλα II

Δημοσίευσηαπό Parolos » Παρ 26 Φεβ 2021, 13:32

Να μη μιλήσω ότι η τελευταία φορά που κυνηγήσαμε εμείς το αντιντοπινγκ ήταν η χρονιά του νταμπλ και νομίζω πριν το παιχνίδι στην Τούμπα στο 3-1.

Ο γαύρος επίσης πέρσυ έστειλε κλιμάκιο στο Βόλο αντιντοπινγκ πριν το παιχνίδι μεταξύ τους. Γιατί στον μπεο συγκεκριμένα? Να θυμίσω παλιότερα με τις αλλαξοκωλιες στον Ολυμπιακό Βόλου που είχαν βγει τα δημοσιεύματα για γαύρο Πειραιά και γαύρο Βόλου επί πολυμετοχικου βαζελου. θυμάστε πόσο σερνόταν ο γαύρος εκείνη τη χρονιά στα πλευοφ που βγήκε τελευταίος?

Στάλθηκε από το RMX1931 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Ο ΠΑΟΚ είναι μάχη και θυσία. Πάντοτε στη ζωή, θα είμαι ΠΑΟΚ. Και στο θάνατο και στη ζωή...
Pablo Garcia
Άβαταρ μέλους
Parolos
 
Δημοσιεύσεις: 6031
Εγγραφή: Τρί 19 Οκτ 2010, 17:33

Re: Ο κόσμος παίζει μπάλα II

Δημοσίευσηαπό ariskatiforos » Παρ 26 Φεβ 2021, 14:02

Εννοείται κ μιλάμε για ένα παράγοντα πολύ καθοριστικό καθωσ αυξανει την αθλητικη ικανοτητα σηναντικα
Παραδοσιακοι μεθοδοι στον Πειραιά κ δεν είναι τυχαία όσα γίνονται μεωτο εσκαν κ τουσ ελεγχουσ ντοπινγκ
Ενημερωνονται γνωριζουνε για τουσ ελεγχουσ και πάντα σε συνδιασμο με το προγραμμα κ τις ανάγκες διαμορφώνουν περιοδικά το πλάνο ντοπαρισματος
Η απόδειξη είναι κ η γειτονιά που φετοσ εχει τρεξιματα ολυμπιακου κ ο μαντζιοσ φαινεται μαρτινσ
Εβλεπα αυτον τον γκάμα τον παπου υστερα απο τραυματισμουσ περναει 2η νιοτη οπωσ ο βαλμπουενα πανω κατω ολοσ ο ρουλησ
Ηρθε ο τελειωμενοσ ο μπερτογλιο κ έγινε αθλητησ
Ειναι μπροστα χωμενοι παντου σε κάθε αθέμιτο τρόπο
ariskatiforos
 

Re: Ο κόσμος παίζει μπάλα II

Δημοσίευσηαπό PAOK_Antarctica » Παρ 26 Φεβ 2021, 14:25

Ντόπινγκ προφανώς και υπάρχει, απλώς από τη στιγμή που το κάνουν όλοι είναι φερ γκέιμ.
Ή είναι ο γαύρος ο έξυπνος που βρήκε τον τρόπο να ντοπάρεται χωρίς να τον πιάνουν και όλοι οι άλλοι είναι ηλίθιοι και δεν ξέρουν.

Να θυμίσω πως, στο πρώτο μας παιχνίδι με την PSV ,εδώ μέσα γραφόταν το πόσο εξωπραγματικά είναι τα τρεξίματά τους.
Ασπρόμαυρη Ανταρκτική
Άβαταρ μέλους
PAOK_Antarctica
 
Δημοσιεύσεις: 15516
Εγγραφή: Τετ 11 Δεκ 2013, 17:13
Τοποθεσία: Νότιος Πόλος

Re: Ο κόσμος παίζει μπάλα II

Δημοσίευσηαπό dragon » Παρ 26 Φεβ 2021, 14:29

Κ όσο θα λέμε τι δεν κάνουμε στην Ευρώπη, η Γρανάδα ή η μολντε θα περασουν στους 8
Άβαταρ μέλους
dragon
 
Δημοσιεύσεις: 4551
Εγγραφή: Πέμ 12 Ιαν 2017, 18:42
Τοποθεσία: Ναυπλιο

Re: Ο κόσμος παίζει μπάλα II

Δημοσίευσηαπό ΑποστόληςΑ » Παρ 26 Φεβ 2021, 14:42

ΠΑΟΚ24

(Για Misic)

Χθες, η ομάδα του πανηγύρισε την πρόκρισή της στους "16" του Europa League, κερδίζοντας με 1-0 την Κράσνονταρ, σκορ που σε συνδυασμό με την εκτός έδρας νίκη με 3-2 στο πρώτο ματς, της έδωσε το εισιτήριο και πλέον περιμένει να μάθει τον αντίπαλό της στον επόμενο γύρο της διοργάνωσης.

Ο Μίσιτς μπήκε ως αλλαγή στο τέλος του πρώτου αγώνα στη Ρωσία, ενώ χθες αγωνίστηκε για 21 λεπτά, πανηγυρίζοντας στο φινάλε την σπουδαία πρόκριση μαζί με τους συμπαίκτες του.
Επιτυχία είναι η συνεχής (έστω και μικρή) βελτίωση.
Άβαταρ μέλους
ΑποστόληςΑ
 
Δημοσιεύσεις: 90100
Εγγραφή: Τετ 17 Ιουν 2009, 09:09
Τοποθεσία: Άγιος Δημήτριος (τέως Μπραχάμι)

Re: Ο κόσμος παίζει μπάλα II

Δημοσίευσηαπό Miles » Παρ 26 Φεβ 2021, 14:51

Τα εξωπραγματικά τρεξίματα του γάβρου ήταν πέρισυ και μόνο πέρισυ, αν σκεφτεί κανείς και πότε ξεκινήσαν προετοιμασία (περίπου αρχές προς μέσα Ιουνίου) και ότι πάντα όλες οι ελληνικές ομάδες όταν έχουν προκριματικούς τσουλού δεν κάνουν καλή προετοιμασία σε φυσική κατάσταση για να είναι φρέσκοι (αυτό το τελευταίο είναι μεγάλη συζήτηση για να την κάνουμε μια άλλη φορά), όχι φέτος. Χθές ένα ημίχρονο ήταν κλεισμένος πίσω και απλά ανοίχτηκε στο δεύτερο - δεν σημαίνει αυτό ότι είχε καμιά εκπληκτική φυσική κατάσταση.
Miles
 
Δημοσιεύσεις: 5123
Εγγραφή: Δευτ 21 Δεκ 2020, 20:17

Re: Ο κόσμος παίζει μπάλα II

Δημοσίευσηαπό Parolos » Παρ 26 Φεβ 2021, 14:53

PAOK_Antarctica έγραψε:Ντόπινγκ προφανώς και υπάρχει, απλώς από τη στιγμή που το κάνουν όλοι είναι φερ γκέιμ.
Ή είναι ο γαύρος ο έξυπνος που βρήκε τον τρόπο να ντοπάρεται χωρίς να τον πιάνουν και όλοι οι άλλοι είναι ηλίθιοι και δεν ξέρουν.

Να θυμίσω πως, στο πρώτο μας παιχνίδι με την PSV ,εδώ μέσα γραφόταν το πόσο εξωπραγματικά είναι τα τρεξίματά τους.
Είχαν πολλά τρεξίματα ολλανδική νεανική ομάδα είναι.
Στο Β ημίχρονο όμως ήταν ανθρώπινοι οργανισμοί και κουράστηκαν εδώ μέσα και με 4-5 αντεπιθέσεις τους κερδίσαμε.
Οι Ολλανδοί έκαναν το λάθος και απέκλεισαν Ρεάλ κλπ μέχρι τα ημιτελικά προπερσι με τον Άγιαξ. Θεωρείς τυχαίο ότι έπιασαν τον τερματοφύλακα τους φέτος?
Αυτό το λάθος περιμένω κι από γαύρο.

ΥΓ: Συμφωνώ ότι το "κλειστό κλαμπ" της Ουέφα σίγουρα γίνεται της ποπης από ντόπινγκ. Δεν είναι καθόλου τυχαίες οι υποθέσεις με γυμναστή Μπαρτσας, Σέρχιο Ράμος κλπ..

Στάλθηκε από το RMX1931 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Ο ΠΑΟΚ είναι μάχη και θυσία. Πάντοτε στη ζωή, θα είμαι ΠΑΟΚ. Και στο θάνατο και στη ζωή...
Pablo Garcia
Άβαταρ μέλους
Parolos
 
Δημοσιεύσεις: 6031
Εγγραφή: Τρί 19 Οκτ 2010, 17:33

Re: Ο κόσμος παίζει μπάλα II

Δημοσίευσηαπό ariskatiforos » Παρ 26 Φεβ 2021, 14:56

Ο γαυροσ απλα ειναι κυβερνηση εχει δικουσ του παντού κ ξέρει παράνομα από πριν τουσ ελεγχουσ
Εδω πηγε να σε στήσει με εμπλεκομενο κ σε στρατηγική θέση υπουργό κυβερνησης
Στο εσκαν θα κολλησει?
Όσο για μισιτσ μεγαλη πικρα καλα να είναι το παιδί η υπερ παικταρα μαγοσ κ δώρο και αντί να τον στηρίξουμε τον κρεμάσαμε
Έγκλημα απ όλες τισ πλευρες
ariskatiforos
 

Re: Ο κόσμος παίζει μπάλα II

Δημοσίευσηαπό JohnySSS » Παρ 26 Φεβ 2021, 15:10

Άθλια ποστ μιας άθλιας φυλλάδας που απορώ γιατί επιμένετε να την ποστάρετε απ τη στιγμή που οι περισσότεροι ξέρετε ότι προπαγανδίζει ασύστολα κατά του ΠΑΟΚ. Το υφάκι των κειμένων βγαλμένο απ την εποχή Άρνεσεν.
JohnySSS
 
Δημοσιεύσεις: 470
Εγγραφή: Πέμ 29 Οκτ 2020, 18:05

Re: Ο κόσμος παίζει μπάλα II

Δημοσίευσηαπό Rexaris » Παρ 26 Φεβ 2021, 15:43

Το ντόπιγκ δεν είναι ποτέ φέαρ γκέιμ. ΠΟΤΕ. Κοντά έναν αιώνα ιστορίας και ο ΠΑΟΚτζής δεν είπε ποτέ, αφού τα κάνουν οι άλλοι να τα κάνω κι εγώ. Αλλιώς δεν θα ήταν ΠΑΟΚτζής.
"Οὐ φοβηθήσομαι ἀπὸ μυριάδων λαοῦ τῶν κύκλῳ συνεπιτιθεμένων μοι" (Ψαλ. 3,7).
Άβαταρ μέλους
Rexaris
 
Δημοσιεύσεις: 3297
Εγγραφή: Τρί 02 Μάιος 2017, 01:10
Τοποθεσία: Canada

Re: Ο κόσμος παίζει μπάλα II

Δημοσίευσηαπό PAOK_Antarctica » Παρ 26 Φεβ 2021, 15:45

Δεν εννοώ πως είναι σωστό να ντοπάρεσαι, εννοώ πως όταν σε έναν αγώνα δρόμου όλοι οι αθλητές είναι ντοπέ τότε ο αγώνας είναι δίκαιος.
Ασπρόμαυρη Ανταρκτική
Άβαταρ μέλους
PAOK_Antarctica
 
Δημοσιεύσεις: 15516
Εγγραφή: Τετ 11 Δεκ 2013, 17:13
Τοποθεσία: Νότιος Πόλος

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Αθλητικά-Αγωνιστικά

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 24 επισκέπτες