Ιβάν Σαββίδης ΙV

Σχόλια γιά την Διοίκηση της ΠΑΕ και όλα τα σχετικά...

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό renegade » Πέμ 09 Ιούλ 2020, 13:29

Gospi έγραψε:Τα κωλομπαριλικια του συριζα με την κουλα και ενιοτε με τον χοντρο δεν εχει προλαβει να τα κανει ακομη η νδ.
Μη ξεχναμε οτι δήθεν φωναζαν ολοι για τον χοντρο και ταζαν καταδικες, αλλα δεν κουνηθηκε φυλλο σε επιπεδο δικαστικο και τελικα λειτουργησε ολο αυτο ως εδραιωση στο μυαλο ολων πως ο χοντρος ειναι υπερανω ολων και δεν τον αγγιζει τπτ.
Διαφημιση του καναν οχι κακο

Στάλθηκε από το Redmi Note 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Αντιλαμβάνεσαι φαντάζομαι ότι η δικαστική εξουσία είναι σε μια υποτιθέμενη δημοκρατία ανεξάρτητη από την εκτελεστική
Σε ένα φόρουμ καλώς ή κακώς δεν υπάρχει καν δημοκρατία
Άβαταρ μέλους
renegade
 
Δημοσιεύσεις: 14438
Εγγραφή: Κυρ 27 Ιαν 2019, 12:49

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό Gospi » Πέμ 09 Ιούλ 2020, 13:30

ron-swanson έγραψε:Ε το ξέρεις ότι δεν γίνεται αυτό ρε συ. Καμιά επιχείρηση δεν θα βγει να υπονομεύσει τον εαυτό της. Κλασσικά θα μας πουν για νεα πρότζεκτ, τόπο στα νιάτα, γήπεδο, αυτόνομος ΠΑΟΚ και τα γνωστά κλισέ.
Μα με αυτα που κανουν χειροτερη ζημια πετυχαινουν.
Αν μιλησουν ανοιχτα, δεν θα υπονομευσουν καμια επενδυση. Αν δεν μιλησουν και συνεχιστει αυτη η γελοιοτητα, του χρονου θα εχουμε λαικα δικαστηρια μετα απο καθε ματς.

Στάλθηκε από το Redmi Note 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
The North Remembers
Άβαταρ μέλους
Gospi
 
Δημοσιεύσεις: 10921
Εγγραφή: Δευτ 15 Δεκ 2008, 23:10

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό Gospi » Πέμ 09 Ιούλ 2020, 13:32

renegade έγραψε:
Gospi έγραψε:Τα κωλομπαριλικια του συριζα με την κουλα και ενιοτε με τον χοντρο δεν εχει προλαβει να τα κανει ακομη η νδ.
Μη ξεχναμε οτι δήθεν φωναζαν ολοι για τον χοντρο και ταζαν καταδικες, αλλα δεν κουνηθηκε φυλλο σε επιπεδο δικαστικο και τελικα λειτουργησε ολο αυτο ως εδραιωση στο μυαλο ολων πως ο χοντρος ειναι υπερανω ολων και δεν τον αγγιζει τπτ.
Διαφημιση του καναν οχι κακο

Στάλθηκε από το Redmi Note 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Αντιλαμβάνεσαι φαντάζομαι ότι η δικαστική εξουσία είναι σε μια υποτιθέμενη δημοκρατία ανεξάρτητη από την εκτελεστική
Ως δικηγορος ξερω πολυ καλα ποσο απεχει η θεωρία απο την πράξη.
Εχουμε ενα απο τα πιο βρωμικα κ ελεγχομενα δικαστικα συστηματα.
Οι μισοι δικαστες ειναι ασχετοι βολεμενοι και χεστες και οι αλλοι μισοι λαμογια που γλειφουν την εκάστοτε κυβερνηση για να γινουν καποτε υπουργοι και στελεχη!


Στάλθηκε από το Redmi Note 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
The North Remembers
Άβαταρ μέλους
Gospi
 
Δημοσιεύσεις: 10921
Εγγραφή: Δευτ 15 Δεκ 2008, 23:10

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό Gospi » Πέμ 09 Ιούλ 2020, 13:36

pilotos έγραψε:Άρθρο της πουτσας, συγγνώμη δηλαδή που το λέω έτσι...


Υπομονή αδέρφια, αυτό.-

Στάλθηκε από το SM-N975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Της πουτσας μπορει να ειναι αλλα λεει μια αληθεια...
Ονοματιζει τα στελεχη της ΠΑΕ.
ποιους δλδ?
2 οικονομολογους ασχετους με την μπαλα (Γκοντσαρεβα Νταβιντιαν) και 2 δικηγορους (Φωτιαδης Γκουροβανιδης) οτσιαστικα άσχετους και μετριους που απλα ειναι ποντιοι με καταγωγη απο ρωσια και γνωση της ρωσικης.
Και τις γνωστες γλαστρες Γκαγκατση και Κυρ Κυρ.
Απο ποιον ακριβως περιμενετε να λαβει σωστη ενημερωση ο Ιβαν? Τι σας κανει να πιστεύετε οτι εχει καποιος απο αυτους μυρωδια απο μπαλα ή ειναι κανα τσακαλι τρομερο με διοικητικες ικανοτητες και τρομερη αντιληψη?


Στάλθηκε από το Redmi Note 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
The North Remembers
Άβαταρ μέλους
Gospi
 
Δημοσιεύσεις: 10921
Εγγραφή: Δευτ 15 Δεκ 2008, 23:10

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό ΓΚΟΥΕΡΙΝΟ 4 » Πέμ 09 Ιούλ 2020, 13:40

Η φόρτιση και ο εκνευρισμός είναι διάχυτος. Το ίδιο νιώθουμε όλοι. Αλλά πρέπει σιγά σιγά να αποφορτίσουμε την κατάσταση και να αρχίσουμε να σκεφτόμαστε ορθολογικά.
Τα δεδομένα είναι τα εξής
1. Σαββίδης εδώ θα μείνει. Δεν πάει πουθενά. Θα συνεχίσει την επένδυση. Επένδυση σημαίνει ρίσκο. Δεν εγγυάται τίποτα ότι θα είναι πάντα επικερδής. Ο Π.Α.Ο.Κ. σημαίνει πολλά για Σαββίδη. Ευτυχώς, θα τον έχουμε μαζί μας.
2. Παίκτες. Πρέπει να φύγουν αρκετοί. Κουράστηκαν, πρόσφεραν, μας έδωσαν χαρές, μας κούρασαν, αυτά έχει η ποδοσφαιρική πραγματικότητα. Τίποτα δεν είναι για πάντα. Στο καλό.
3. Προπονητής. Ελπιδοφόρος κατά την προσωπική μου άποψη, αλλά λίγος, ανασφαλής, μπερδεμένος. Αυτά που λέει είναι από μόνα τους μπερδεμένα. Στο καλό.
4. Κόσμος. Μπερδεμένος όσο ποτέ. Μόνη σταθερά για να πιστέψουμε και να ελπίσουμε, η οικογένεια Σαββίδη. Αυτή είναι η πραγματικότητα. Όλα τα άλλα καταρρέουν. Τώρα χρειάζεται ηρεμία και υπομονή. Να πάει να γαμηθεί το 2019-2020.
ΓΚΟΥΕΡΙΝΟ 4
 
Δημοσιεύσεις: 1414
Εγγραφή: Πέμ 30 Ιαν 2020, 09:35

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό Gospi » Πέμ 09 Ιούλ 2020, 13:42

Ελπιδοφορος ο προπονητης?????
Μονο αν το βλεπεις απο την πλευρα του ανταγωνισμου...τοτε ναι! ειναι ελπιδοφορος! Υοαρχει ελπιδα να μας διαλυσει περισσοτερο του χρόνου και στο τελος να παίξουμε και πλει αουτ!

Στάλθηκε από το Redmi Note 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
The North Remembers
Άβαταρ μέλους
Gospi
 
Δημοσιεύσεις: 10921
Εγγραφή: Δευτ 15 Δεκ 2008, 23:10

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό Napoli4 » Πέμ 09 Ιούλ 2020, 13:44

Ο κοσμος ανεκαθεν ηθελε καθοδηγηση και καποιον να βγει μπροστα. Οσο δεν υπαρχει αυτος ο καποιος, τοσο θα ειμαστε μπερδεμενοι.

Θες μαναβης, θες αα, θες ζαγορ, θες ιβαν, παντα χρειαζοταν ενας ηγετης. Αυτη την εποχη αγνοειται.
La vita degli ultras si sà, conosce soltanto due legge, coerenza e mentalità
Κι αν στην ζωή αλλάξαν όλα...
Άβαταρ μέλους
Napoli4
 
Δημοσιεύσεις: 7703
Εγγραφή: Δευτ 15 Φεβ 2010, 21:15

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό ΓΚΟΥΕΡΙΝΟ 4 » Πέμ 09 Ιούλ 2020, 13:54

Gospi έγραψε:Ελπιδοφορος ο προπονητης?????
Μονο αν το βλεπεις απο την πλευρα του ανταγωνισμου...τοτε ναι! ειναι ελπιδοφορος! Υοαρχει ελπιδα να μας διαλυσει περισσοτερο του χρόνου και στο τελος να παίξουμε και πλει αουτ!

Στάλθηκε από το Redmi Note 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Διάβασε όλο το σκεπτικό. Ναι, ο Φερέιρα είναι ένας νέος άνθρωπος, από Πορτογαλία, μπορεί να έχει τις δικές του παραστάσεις, τις δικές του σκέψεις για το ποδόσφαιρο. Δεν το αποκλείω. ΑΛΛΑ δεν μπόρεσε, όπως δείχνει η ολοκλήρωση της χρονιάς, να τις περάσει στους παίκτες. Δεν ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΗΣΕ ΟΥΣΙΑΣΤΙΚΆ ΠΟΤΕ μαζί τους. Ίσως ακόμα ψάχνεται κι αυτός. Γι αυτό, καταλήγω ότι πρέπει να φύγει.
ΓΚΟΥΕΡΙΝΟ 4
 
Δημοσιεύσεις: 1414
Εγγραφή: Πέμ 30 Ιαν 2020, 09:35

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό paok_athens_g4 » Πέμ 09 Ιούλ 2020, 14:05

Συγγνώμη αλλά πάμε καλά??επειδή δηλαδή ο τρακης παράτησε τον ΠΑΟ ,κάθε φορά που κάνει να εμφανιστεί 10 μέρες ο Σαββίδης πάει να πει ότι χαιρετάει??από που κ ως που??κ ο Γερμανός που ήρθε πριν μια βδομάδα??το πρότζεκτ του γηπέδου?....δε ξέρω που τα ακούτε ορισμένοι,αλλά δε νομίζω ο μεγάλος πόθος των αλλοθρήσκων να γίνει ποτέ πραγματικότητα....το είπε ο Σαββίδης ότι η ζωή τον ένωσε με τον ΠΑΟΚ κ αυτή θα τον χωρίσει...είναι Πόντιος εγωιστής κ έχει δείξει ότι τον λόγο του τον κρατάει...τα υπόλοιπα είναι να χαμε να λέγαμε...φάγαμε τα χαστούκια μας φέτος,τις πικρες μας κ κοιτάμε την επόμενη μέρα...κάνεις μας δεν έγινε ΠΑΟΚ για να είναι ισόβιος πρωταθλητής....λάθη γίνονται κ θα γίνουν πολλά,αλλά πλέον έχουμε τη δύναμη να τα ξεπεράσουμε κ να βγούμε πιο δυνατοί...απλά ρε Ιβάν,μια χάρη σου ζητάω....διώξε το μαλακα που έχουμε στον πάγκο....δεν αντέχω να τον βλέπω....φέρε τον παυλαρα ,ρίξε κ το μπάτζετ ,δε παίζει ρόλο...κ με ορισμένες εύστοχες κινήσεις η ομάδα θα είναι ενισχυμένη στο τέλος....το υλικό αυτή τη στιγμή στοιχίζει ΠΟΛΥ πάνω από την πραγματική του αξία....δείτε αυτούς που έφυγαν...ποιος έκανε βήμα παραπάνω?ο κανιας?ο σακχοφ???ποιος
...Κ ΣΤΗΝ ΠΟΥΤΑΝΑ ΤΗΝ ΑΘΗΝΑ ΘΑ ΤΟ ΛΕΩ..................
Άβαταρ μέλους
paok_athens_g4
 
Δημοσιεύσεις: 392
Εγγραφή: Δευτ 10 Αύγ 2009, 19:33
Τοποθεσία: Αθηνα

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό Azrael » Πέμ 09 Ιούλ 2020, 14:36

πες τα ρε φιλε γιατι θα τρελαθουμε με αυτα που διαβαζουμε
Stare in the raven's eye
Your time has come to die
Welcome to my world
Άβαταρ μέλους
Azrael
 
Δημοσιεύσεις: 4689
Εγγραφή: Σάβ 14 Δεκ 2013, 21:03
Τοποθεσία: Dagobah

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό Γέρος » Πέμ 09 Ιούλ 2020, 15:19

Θα με τρελάνει η ελαφρότητα με την οποία κάποιοι συμπεραίνουν ότι ο Ιβάν Σαββίδης θα αποχωρήσει από τον ΠΑΟΚ.
Και μάλιστα μερικοί πιστεύουν ότι το επιθυμούμε κιόλας.
Πού να πάει ο άνθρωπος ρε παιδιά, να πετάξει τόσα λεφτά που επένδυσε και να ανοίξει απλά την πόρτα, σαν άμισθος πρόεδρος κάποιου πολιτιστικού συλλόγου της πλάκας, και να φύγει?
Επένδυσε 150000000 ευρώ στον ΠΑΟΚ μας, όποιον από μας εδώ μέσα τον βάλουν να μετρήσει από το 0 έως το 150000000 θα τα παρατήσει ή θα τον πάρει ο ύπνος. Φανταστείτε να τα πληρώσεις ζεστά από την τσέπη.
Και όποιος πιστεύει ότι, καλά ρε γέρο έδωσε 150 εκ. αλλά πήρε και ας πούμε 110 εκ. (δεν ξέρω φυσικά το ποσό, αλλά ξέρω πολύ καλά ότι είναι σημαντικότατα μικρότερο από 150 εκ) δεν γνωρίζει πολλά πράγματα από επιχειρήσεις. Γιατί τα 150 εκ έφυγαν σίγουρα, πέταξαν αλλά τα έσοδα κρύβουν επισφάλειες. Φυσικά δεν μιλάμε για όσα ήδη μπήκαν στο παντελόνι αλλά για τα αναμενόμενα. Ορίστε του Πρίγιο εισπράχθηκαν τα μισά, του Ροντρίγκες οι Τούρκοι του βγάλαν την ψυχή και πόσα άλλα. Φυσικά θα πει κάποιος και είναι σωστό ότι δεν τα χάνει, όμως είναι θα παιδιά ΘΑ, ΘΑ θα πουληθεί ο Γιαννούλης 8 εκ, θα ο ένας, θα το άλλο.
Το άνοιγμα είναι μεγάλο αδέλφια. Αλλά και 20-30-40 εκ. να ήταν, ΚΑΝΈΝΑΣ δεν πετάει τέτοια λεφτά. Ευτυχώς ο άνθρωπος έχει μια σχετική άνεση ρευστότητας (?), από ότι φαίνεται, και δεν μας πήρε η κατηφόρα.
Για τον μικρό, τον Γιώργο. Ήρθε κάποια στιγμή στη ζωή μου που έπρεπε να αφήσω την δουλειά μου στους γιους μου (μια ιστιοσανίδα εμπρός στο υπερωκεάνιο που λέγεται ΠΑΟΚ) και υπέφερα τρομερά. Λάθη πολλά, χρήματα χαμένα, απειλές απολύσεων συνεργατών μου επί δεκαετίες, αλλά ύστερα σκεφτόμουν, είναι παιδιά 28-31 χρονών, ότι του φανεί του λολο-Στεφανή.
Είπα και παραπάνω ο Πρόεδρος δυστυχώς τα ζύγιασε λάθος, από την αρχή. Από το πάθος του να μας ευχαριστήσει αφανίστηκε. Όσο μεγάλωνε η αγάπη μας, τόσο προσπαθούσε περισσότερο. Έκανε τα πάντα για τον ΠΑΟΚ ΜΑΣ. Δυστυχώς πικράθηκε πρωτίστως εσκεμμένα, από όλα αυτά, που όλοι ξέρουμε, αλλά το κυριότερο από την ΆΓΝΟΙΑ του και δυστυχώς από τον ΕΓΩΙΣΜΌ του (καλώς εννοούμενο) Σίγουρα θα έχουμε αναταράξεις μεγάλες αλλά, ακράδαντα πιστεύω ότι θα συνέλθει ο ΙΒΑΝ ΣΑΒΒΙΔΗΣ, ως προς την διαχείριση ενός Επιχειρηματικο-κοινωνικό-ιδεολογικό-θρησκευτικού οργανισμού. Δεν είναι εύκολο πράγμα παιδιά.
Άκου εκεί θα αποχωρήσει τις επόμενες μέρες.

Υ.Γ, Εκείνο που δεν μπορώ να αντέξω και θα σκάσει η γέρικη καρδιά μου, είναι ότι ένας τέτοιος άνθρωπος χλευάζεται από υπ ανθρώπους σαν τον τοτό (καρυπίδης). Ποιος ρε, ο τοτός. Δώσε ρε π@@@@αρά τα 43000ε που χρωστάς σε μένα, και με πας από αναβολή σε αναβολή στα δικαστήρια και ύστερα βγες και λέγε παραμύθια πως σε λένε, δεν με λένε Ωνάση και τα α@@@@ια μου κουνιούνται αληταρά, απατεώνα, που έγινες και άνθρωπος και μιλάς για εκατομμύρια, τενεκέ, ξεγάνωτε. Ορίστε ο μαύρος είμαι, κάνε με μήνυση κάνε ότι θες. Αλλά μην πιάνεις στο στόμα σου τον ΠΑΟΚ και τον Σαββίδη.
_________________________________________________________
Πανθεσσαλονίκειος Αθλητικός Όμιλος Κωνσταντινουπολιτών
Αγάπη δίχως όρους και δίχως όρια
Άβαταρ μέλους
Γέρος
 
Δημοσιεύσεις: 1319
Εγγραφή: Παρ 14 Φεβ 2020, 22:40

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό kayde » Πέμ 09 Ιούλ 2020, 15:49

Φιλε συγγνωμη που θα στο γραψω,αλλα δυσκολο να γινει αυτο με τον επαγγελματια απατεωνα που εχετε μπλεξει -δεν εισαι ο μονος-.Το πολυ-πολυ να τον χωσουν κανα τριμηνακι μεσα και σε ολους εσας που σας χρωσταει να παρετε..καταλαβαινεις.
Και οταν θα πεθανω,θελω τον Δικεφαλο στο ταφο μου επανω..
Άβαταρ μέλους
kayde
 
Δημοσιεύσεις: 2114
Εγγραφή: Παρ 01 Ιούλ 2016, 01:38
Τοποθεσία: Επτάλοφος

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Πέμ 09 Ιούλ 2020, 17:01

Ελπίζω κάποιος απ τους στενούς συνεργάτες του, έχων σώας τας φρένας και μαζί, τόσο προνοητικότητα, όσο και ρεαλισμό, να του ρίξει την ιδέα, να γυριστεί και φέτος μία ταινία, αντίστοιχη με την περσινή, των invicibles, για να μην ξεχάσει, ούτε ο ίδιος, ούτε κανένας από μας, ποτέ πια, πώς μπορούν να έρθουν τούμπα, όλα τα πράγματα, σε έναν ποδοσφαιρικό οργανισμό, μέσα σε μόλις έναν χρόνο, ξεκινώντας από 1 λάθος επιλογή κάποιου ανειδίκευτου!

Ελπίζω, επίσης, όταν του το προτείνουν, να το πραγματοποιήσει, επικροτώντας ότι μαθαίνουμε απ τα λάθη μας...
Να μην θυμόμαστε μόνο τις επιτυχίες, αλλά τα πάντα, αφού, όποιος ξεχνάει το παρελθόν του, δεν έχει μέλλον!!

:pano:
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό bersekeros » Πέμ 09 Ιούλ 2020, 17:06

Συμφωνώ με τον προλαλήσαντα.

Μόνο "PAOK 'Til I Die" να μην το βγάλει και αρχίσουν να βρίζουν πατόκορφα "διάφοροι". :mrgreen:
Άβαταρ μέλους
bersekeros
 
Δημοσιεύσεις: 11363
Εγγραφή: Σάβ 15 Δεκ 2007, 20:56

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό renegade » Πέμ 09 Ιούλ 2020, 17:34

Gospi έγραψε:
renegade έγραψε:
Gospi έγραψε:Τα κωλομπαριλικια του συριζα με την κουλα και ενιοτε με τον χοντρο δεν εχει προλαβει να τα κανει ακομη η νδ.
Μη ξεχναμε οτι δήθεν φωναζαν ολοι για τον χοντρο και ταζαν καταδικες, αλλα δεν κουνηθηκε φυλλο σε επιπεδο δικαστικο και τελικα λειτουργησε ολο αυτο ως εδραιωση στο μυαλο ολων πως ο χοντρος ειναι υπερανω ολων και δεν τον αγγιζει τπτ.
Διαφημιση του καναν οχι κακο

Στάλθηκε από το Redmi Note 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Αντιλαμβάνεσαι φαντάζομαι ότι η δικαστική εξουσία είναι σε μια υποτιθέμενη δημοκρατία ανεξάρτητη από την εκτελεστική
Ως δικηγορος ξερω πολυ καλα ποσο απεχει η θεωρία απο την πράξη.
Εχουμε ενα απο τα πιο βρωμικα κ ελεγχομενα δικαστικα συστηματα.
Οι μισοι δικαστες ειναι ασχετοι βολεμενοι και χεστες και οι αλλοι μισοι λαμογια που γλειφουν την εκάστοτε κυβερνηση για να γινουν καποτε υπουργοι και στελεχη!


Στάλθηκε από το Redmi Note 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Έτερον εκάτερον
Το ότι η κυβέρνηση του ΣΥΡΙΖΑ δεν κατάφερε να ελέγξει τους δικαστές και να τιμωρηθεί ο Μαρινάκης προσωπικά τουλάχιστον για μένα δεν είναι λόγος για να κατηγορηθεί.
Ούτε κανείς μπορεί να πει ότι ήτανε για τα μάτια του κόσμου η κόντρα της κυβέρνησης με τον Μαρινάκη, από τη στιγμή που έχουμε δει ακόμα και σε βίντεο το τι έκανε στον πρώην υπουργό Άμυνας.
Σε ένα φόρουμ καλώς ή κακώς δεν υπάρχει καν δημοκρατία
Άβαταρ μέλους
renegade
 
Δημοσιεύσεις: 14438
Εγγραφή: Κυρ 27 Ιαν 2019, 12:49

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Διοικητικά

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: VfB v2 και 7 επισκέπτες