20. Adelino André Vieira Freitas "Vieirinha"

Συζήτηση για το έμψυχο υλικό της ομάδας

Re: 20. Adelino André Vieira Freitas "Vieirinha"

Δημοσίευσηαπό Gospi » Τετ 12 Αύγ 2020, 15:54

Καλα ομιλους Γιουρόπα βγαιναμε κ επι Ζαγορ και με μεταγραφες ελευθερων παιχτων!
Δεν χρειάζεται να ξοδεψεις πολλα, απλα να κινηθεις έξυπνα!
Ασε που το συμμάζεμα των οικονομικων παει χερι χερι με την εισοδο στους ομιλους.
Δεν βλεπω αλλη σημαντικη πηγή εσοδων.
Ειναι επιτακτική αναγκη για έξυπνες οικονομικες λυσεις, με ταυτοχρονο εξορθολογισμο του μπατζετ και αναπροσαρμογή των συμβολαιων που ξεπερνουν το οριο π εχει θεσει η ΠΑΕ.

Στάλθηκε από το Redmi Note 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
The North Remembers
Άβαταρ μέλους
Gospi
 
Δημοσιεύσεις: 10920
Εγγραφή: Δευτ 15 Δεκ 2008, 23:10

Re: 20. Adelino André Vieira Freitas "Vieirinha"

Δημοσίευσηαπό bersekeros » Τετ 12 Αύγ 2020, 15:57

john4serres έγραψε:Θέλουμε παρουσία σε ομίλους cl ή έστω Europa συνέχεια, θέλουμε και πρωτάθλημα και κύπελλο στον πύργο τον λευκό.

Θέλουμε να βγάλουμε ΠΑΟΚτσακια από την Ακαδημία, θέλουμε όμως και 30+ επειδή γκρινιάζουμε για την ποιότητα των Ελλήνων νεαρών.

Θέλουμε τίτλους εδώ και τώρα, θέλουμε και πλάνο τριετίας.


Θέλουμε και...
εμβόλιο спутник v За здоровье για να μπορούμε να πάμε γήπεδο. :D
Άβαταρ μέλους
bersekeros
 
Δημοσιεύσεις: 11363
Εγγραφή: Σάβ 15 Δεκ 2007, 20:56

Re: 20. Adelino André Vieira Freitas

Δημοσίευσηαπό Obdulio » Τετ 12 Αύγ 2020, 16:06

makispaspartou έγραψε:
eorptol1 έγραψε:Τι θα πει δεν σε νοιαζουν τα ποσά? Όσα θέλει το 1.200.000 να τα δώσει? Τον Σαββίδη τον νοιαζουν.....σε εποχή μάλιστα που ψαλιδιζονται τα πάντα λόγω κατάστασης..... Αυτός πληρώνει..... Χτυπάμε το σήμα με πάθος αλλά βάζουμε το χρήμα πάνω από όλα? 800 με μπόνους στόχων δεν είναι άσχημα.... Θέλω να μείνει ο βιερινια κυρίως για μετά αλλά είναι στο χέρι του.....πάντως πως κατάφερες να συνδυάσεις την παραμονή του προπονητή με την παραμονή βιερινια, τι σχέση έχει το ένα με το άλλο.....



Φυσικά και δεν περίμενα να καταλάβεις εσύ...
Όταν ο Βιειρίνια ήταν να επιστρέψει έβαζες όρους στα ποσά? Σκεφτόσουν ότι με 1,5 εκ τον θέλω πίσω με δύο εκ δεν τον θέλω? Τι θα πει θέλεις να ανανεώσει με 800? Οπαδός του ΠΑΟΚ είσαι ή λογιστής του Σαββίδη? Αν είσαι οπαδός του ΠΑΟΚ θα έπρεπε να θέλεις να μείνει ο Βιειρίνια χωρίς να σε ενδιαφέρει το πώς.. Αυτό θα ήταν δουλειά της διοίκησης..


Με τη λογική σου:
ΠΑΟΚτζής είσαι εσύ ή Βιεϊρινιακός;

Στα σοβαρά τώρα. Όχι ο ΠΑΟΚ δεν υπάρχει για να ικανοποιούνται ανά πάσα στιγμή τα όποια θέλω του κάθε ποδοσφαιριστή.
Άβαταρ μέλους
Obdulio
 
Δημοσιεύσεις: 1269
Εγγραφή: Τετ 24 Οκτ 2018, 13:11

Re: 20. Adelino André Vieira Freitas "Vieirinha"

Δημοσίευσηαπό eorptol1 » Τετ 12 Αύγ 2020, 16:35

Ακριβώς..... Μην ξεχνάμε ότι όσο αγαπητοί κσι αν είναι όσο και αν έχουν προσφέρει, είναι επαγγελματίες θα βάλουν πρώτα το οικονομικό πρώτο και μετά τα άλλα.... Εμείς είμαστε οπαδοί ο ΠΑΟΚ μας ενδιαφέρει μόνο όχι η τσέπη του κάθε ποδοσφαιριστη....
Άβαταρ μέλους
eorptol1
 
Δημοσιεύσεις: 9781
Εγγραφή: Τρί 08 Νοέμ 2016, 19:58

Re: 20. Adelino André Vieira Freitas

Δημοσίευσηαπό makispaspartou » Τετ 12 Αύγ 2020, 20:00

Obdulio έγραψε:
makispaspartou έγραψε:
eorptol1 έγραψε:Τι θα πει δεν σε νοιαζουν τα ποσά? Όσα θέλει το 1.200.000 να τα δώσει? Τον Σαββίδη τον νοιαζουν.....σε εποχή μάλιστα που ψαλιδιζονται τα πάντα λόγω κατάστασης..... Αυτός πληρώνει..... Χτυπάμε το σήμα με πάθος αλλά βάζουμε το χρήμα πάνω από όλα? 800 με μπόνους στόχων δεν είναι άσχημα.... Θέλω να μείνει ο βιερινια κυρίως για μετά αλλά είναι στο χέρι του.....πάντως πως κατάφερες να συνδυάσεις την παραμονή του προπονητή με την παραμονή βιερινια, τι σχέση έχει το ένα με το άλλο.....



Φυσικά και δεν περίμενα να καταλάβεις εσύ...
Όταν ο Βιειρίνια ήταν να επιστρέψει έβαζες όρους στα ποσά? Σκεφτόσουν ότι με 1,5 εκ τον θέλω πίσω με δύο εκ δεν τον θέλω? Τι θα πει θέλεις να ανανεώσει με 800? Οπαδός του ΠΑΟΚ είσαι ή λογιστής του Σαββίδη? Αν είσαι οπαδός του ΠΑΟΚ θα έπρεπε να θέλεις να μείνει ο Βιειρίνια χωρίς να σε ενδιαφέρει το πώς.. Αυτό θα ήταν δουλειά της διοίκησης..


Με τη λογική σου:
ΠΑΟΚτζής είσαι εσύ ή Βιεϊρινιακός;

Στα σοβαρά τώρα. Όχι ο ΠΑΟΚ δεν υπάρχει για να ικανοποιούνται ανά πάσα στιγμή τα όποια θέλω του κάθε ποδοσφαιριστή.

Όχι φίλε μου αυτή είναι η δική σου λογική. Αν δεν καταλαβαίνεις ένα κείμενο μην σχολιάζεις. Γράψε καλύτερα για μεταγραφικούς στόχους.
ΠΑΟΚ εγώ γεννήθηκα
Το φως του ονείρου ντύθηκα
Κι αν με αστραπές χτυπήθηκα
Στο πέταγμα του αετού κρατήθηκα
ΠΑΟΚ είμαι γι'αυτό αναπνέω............
makispaspartou
 
Δημοσιεύσεις: 4066
Εγγραφή: Παρ 17 Ιαν 2014, 20:15

Re: 20. Adelino André Vieira Freitas "Vieirinha"

Δημοσίευσηαπό skalon » Τετ 12 Αύγ 2020, 21:20

Θυμηθείτε μόνον την τελευταία χρονιά του Πάμπλο στην ομάδα....

Μετά βάλτε στη θέση του Πάμπλο τον Βιειρίνια...
Άβαταρ μέλους
skalon
 
Δημοσιεύσεις: 2233
Εγγραφή: Κυρ 12 Φεβ 2017, 22:10

Re: 20. Adelino André Vieira Freitas "Vieirinha"

Δημοσίευσηαπό Dimitris_L4 » Τετ 12 Αύγ 2020, 21:21

Θέλω να πιστευω οτι ο ΑΡΧΗΓΟΣ ΚΑΙ ΗΓΕΤΗΣ αυτής της Ομάδας δεν περιμενει την έκβαση του αποτελέσματος με την Μπεσίκτας για να επαναδιαπραγματευτεί.. Αντρέ δν ξέρω τι έγινε κ δε με νοιάζει.. Ξέρω όμως ότι με ένα τηλεφώνημα θα πέσει η τζιφρα.. Κ είναι κρίμα να λείπεις απο αυτο το μεγάλο ραντεβου.. Είναι το τελευταίο πραγμα που σου εμεινε να κάνεις με την ομάδα της καρδιας σου.. Να παίξεις τσου λου.. Αντε ρε μαλακα παμε όλοι μαζί..
Άβαταρ μέλους
Dimitris_L4
 
Δημοσιεύσεις: 3652
Εγγραφή: Τρί 28 Ιούλ 2015, 12:41

Re: 20. Adelino André Vieira Freitas "Vieirinha"

Δημοσίευσηαπό renegade » Τετ 12 Αύγ 2020, 21:28

Γιατί δεν βγάζει η ΠΑΕ μια ανάλογη ανακοίνωση όπως με Μαουρίτσιο?
Σε ένα φόρουμ καλώς ή κακώς δεν υπάρχει καν δημοκρατία
Άβαταρ μέλους
renegade
 
Δημοσιεύσεις: 14430
Εγγραφή: Κυρ 27 Ιαν 2019, 12:49

Re: 20. Adelino André Vieira Freitas "Vieirinha"

Δημοσίευσηαπό Dimg4 » Τετ 12 Αύγ 2020, 21:28

Χαμενος ο ΠΑΟΚ βγαινει. Στα παπαρια μου ο καθε Βιερινια και ο καθε παικτης. Κριμα οποιος και αν φταιει σε αυτη την περιπτωση που θα λειπει απο τετοιο ραντεβου
Dimg4
 

Re: 20. Adelino André Vieira Freitas "Vieirinha"

Δημοσίευσηαπό skalon » Τετ 12 Αύγ 2020, 21:34

renegade έγραψε:Γιατί δεν βγάζει η ΠΑΕ μια ανάλογη ανακοίνωση όπως με Μαουρίτσιο?

Προφανώς γιατί δεν έχει λήξει οριστικά το θέμα
Άβαταρ μέλους
skalon
 
Δημοσιεύσεις: 2233
Εγγραφή: Κυρ 12 Φεβ 2017, 22:10

Re: 20. Adelino André Vieira Freitas "Vieirinha"

Δημοσίευσηαπό Dimg4 » Τετ 12 Αύγ 2020, 21:34

Θα μεινει. Απλα αιωρειται χωρις λογο
Dimg4
 

Re: 20. Adelino André Vieira Freitas "Vieirinha"

Δημοσίευσηαπό soigol » Τετ 12 Αύγ 2020, 21:49

Δεν γουστάρει τον προπονητή, από την αρχή.
Με Φερέιρα δεν έχει ρόλο στην ομάδα που θα φτιαχτεί και αυτός θέλει να παίζει.
Σε σύστημα Λουτσέσκου έπαιζε ακόμη και με τα παραπάνω κιλά.


Στάλθηκε από το Redmi Note 8 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
soigol
 
Δημοσιεύσεις: 511
Εγγραφή: Δευτ 10 Σεπ 2018, 15:01

Re: 20. Adelino André Vieira Freitas "Vieirinha"

Δημοσίευσηαπό shogoon » Τετ 12 Αύγ 2020, 22:07

Συμφωνούμε ότι διαφωνούμε γενικά στο θέμα Βιερινια. Χαμένος βγαίνει ο ΠΑΟΚ το πιστεύεις μόνο άμα είσαι ο Πασχαλακης. Τελικά ο ΠΑΟΚ πάσχει στο σκαουτινγκ σε αντίθεση με τον ακατανομαστο που αλλάζει εντεκαδες σαν τα πουκάμισα και κάνει πορειες στην Ευρώπη με πωλήσεις εκατομμυριων. Εμείς αναπολούμε Μαουριτσιο Πριγιοβιτς και άλλους και πρέπει να δώσουμε ένα εκατομμύριο για να κρατήσουμε τον αρχηγό ενώ θα έπρεπε να παρακαλάει να παίξει στην ομάδα της καρδιάς του. Μικραίνουμε τον σύλλογο και φυσικά και οι ίδιοι είναι υπεύθυνοι γιαυτό. Υπάρχουν χιλιάδες παίκτες στην αγορά και ο ΠΑΟΚ η θα πετάξει στον κουβα χρήματα ή θα πληρώσει πολλά για κάτι που έχει συναισθηματική αξία. Και μετά απορούμε πως δεν παίξαμε ομίλους τσου λου. Ξέρω φταίει η ουεφα μαφία.
Άβαταρ μέλους
shogoon
 
Δημοσιεύσεις: 1347
Εγγραφή: Σάβ 04 Οκτ 2008, 08:47

Re: 20. Adelino André Vieira Freitas "Vieirinha"

Δημοσίευσηαπό malampar » Τετ 12 Αύγ 2020, 22:10

Στην περιπτωση του Μαου η ΠΑΕ δεν εκανε καμια προταση τον χαιρετησε κ τον ευχαριστησε όπως οφειλε..Στον Βιερι εκανε συγκεκριμενη προταση την οποια ο ποδοσφαιριστης δεν την αποδεχθηκε..τι ανακοινωση να βγαλει?
malampar
 
Δημοσιεύσεις: 543
Εγγραφή: Πέμ 17 Ιαν 2019, 18:44

Re: 20. Adelino André Vieira Freitas "Vieirinha"

Δημοσίευσηαπό Dimg4 » Τετ 12 Αύγ 2020, 22:11

με αγιαξ δεν εφταιγε?
Dimg4
 

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Roster

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Doomlord4, George Best, gika, Nikos 74, renegade, sn0ufel4, theo86, Tolaros, vs40 και 29 επισκέπτες