7.Omar El Kaddouri

Συζήτηση για το έμψυχο υλικό της ομάδας

Re: 7.Omar El Kaddouri

Δημοσίευσηαπό Dimg4 » Πέμ 01 Οκτ 2020, 00:26

Ναι. Ρωτα τον εαυτο σου αν θα ελεγες γλυφτες στα μουτρα τους πρωτα και μετα μιλαμε. Μην το παιζεις και θυμα μολις τρως την απαντηση που σου αρμοζει μετα απο χαρακτηρισους, κι εσυ και μερικοι αλλοι προσωπολατρες εδω μεσα
Dimg4
 

Re: 7.Omar El Kaddouri

Δημοσίευσηαπό Ασπρόμαυρος Εβρίτης » Πέμ 01 Οκτ 2020, 00:29

Τα μυαλα ειναι πανω απο το κεφαλι αυτη τη στιγμη. Ψυχραιμία μάγκες.
Λαός ενωμένος ποτέ νικημένος. 1926
Άβαταρ μέλους
Ασπρόμαυρος Εβρίτης
 
Δημοσιεύσεις: 5327
Εγγραφή: Παρ 27 Ιαν 2017, 23:40

Re: 7.Omar El Kaddouri

Δημοσίευσηαπό JohnDag » Πέμ 01 Οκτ 2020, 00:33

Ηρεμία παλικαρια.

Όλοι ΠΑΟΚ είμαστε, όλοι χάλια είμαστε.

Ηρεμία.

Στάλθηκε από το SM-G770F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Άβαταρ μέλους
JohnDag
 
Δημοσιεύσεις: 3798
Εγγραφή: Πέμ 31 Μάιος 2018, 13:33

Re: 7.Omar El Kaddouri

Δημοσίευσηαπό Ιάσονας » Πέμ 01 Οκτ 2020, 00:40

Συγκλονιστικος σε όλα τα ευρωπαϊκά παιχνίδια φέτος, τη σημερινή σου εμφάνιση πιστεύω πως θα την θυμάμαι για πάντα.
Ιάσονας
 
Δημοσιεύσεις: 2541
Εγγραφή: Κυρ 20 Δεκ 2015, 12:21

Re: 7.Omar El Kaddouri

Δημοσίευσηαπό george188 » Πέμ 01 Οκτ 2020, 00:46

Απολαυστικός και με γκολ..Κρίμα που δεν έφτασε
Π.Α.Ο.Κ. θρησκεία και στην Ολλανδία
george188
 
Δημοσιεύσεις: 2713
Εγγραφή: Σάβ 23 Απρ 2016, 11:05

Re: 7.Omar El Kaddouri

Δημοσίευσηαπό rade paprica » Πέμ 01 Οκτ 2020, 01:37

δεν ξέρω ρε παλίκαρε πώς είναι το ευχαριστώ στη γλώσσα σου

Σ΄ευχαριστώ
Ο ανόητος άνθρωπος επιδιώκει το ωφέλιμο, ο σοφός το δίκαιο Κομφούκιος

Bizim ΠΑΟΚ
Άβαταρ μέλους
rade paprica
 
Δημοσιεύσεις: 1126
Εγγραφή: Πέμ 02 Απρ 2020, 21:14

Re: 7.Omar El Kaddouri

Δημοσίευσηαπό Γέρος » Πέμ 01 Οκτ 2020, 02:05

rade paprica έγραψε:δεν ξέρω ρε παλίκαρε πώς είναι το ευχαριστώ στη γλώσσα σου

Σ΄ευχαριστώ



Μerci beaucoup.
_________________________________________________________
Πανθεσσαλονίκειος Αθλητικός Όμιλος Κωνσταντινουπολιτών
Αγάπη δίχως όρους και δίχως όρια
Άβαταρ μέλους
Γέρος
 
Δημοσιεύσεις: 1319
Εγγραφή: Παρ 14 Φεβ 2020, 22:40

Re: 7.Omar El Kaddouri

Δημοσίευσηαπό Dimg4 » Πέμ 01 Οκτ 2020, 02:19

JohnDag έγραψε:Ηρεμία παλικαρια.

Όλοι ΠΑΟΚ είμαστε, όλοι χάλια είμαστε.

Ηρεμία.

Στάλθηκε από το SM-G770F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Οντως, ανακαλω τους χαρακτηρισμους
Dimg4
 

Re: 7.Omar El Kaddouri

Δημοσίευσηαπό Norte » Πέμ 01 Οκτ 2020, 02:21

σπουδαιος σε ακομα ενα παιχνιδι...
κριμα που οταν τον αποκτησαμε στα 27 ειχε τα προβληματα με τις συνεχομενες θλασεις και δεν μπορεσε η ομαδα να παρει το 100% απο εναν τοσο ποιοτικου παικτη
τωρα στα 30 εγω απλα θα τον κρατουσα για φετος να παιξει μεχρι να γυρισει ο μισιτς και να φυγει του χρονου το καλοκαιρι σαν ελευθερος οπως συνεβη με τον μαουρισιο φετος
δεν θα εχει καμια λογικη η ανανεωση του με τετοιο ιστορικο τραυματισμων στα 31 που θα ειναι το χρονου...παικταρας αλλα η ομαδα πρεπει να προχωρησει αφου θα υπαρχει(ελπιζω) και ο μισιτς
Άβαταρ μέλους
Norte
 
Δημοσιεύσεις: 1558
Εγγραφή: Πέμ 11 Ιουν 2020, 17:07
Τοποθεσία: Τιχουάνα

Re: 7.Omar El Kaddouri

Δημοσίευσηαπό panta » Πέμ 01 Οκτ 2020, 06:24

σ΄αγαπώ
ΠΑΟΚ panta και παντού
Εμπάργκο στους κεφτέδες τους α-ρου-δου
Άβαταρ μέλους
panta
 
Δημοσιεύσεις: 4059
Εγγραφή: Κυρ 31 Οκτ 2010, 10:39

Re: 7.Omar El Kaddouri

Δημοσίευσηαπό JohnDag » Πέμ 01 Οκτ 2020, 10:50

Να μην το ξεχάσω γιατί το είδα χθες μετά τον αγώνα στα στατιστικά και είναι σημαντικο.

92% ποσοστό επιτυχίας στις πάσες είχε ο άνθρωπος. 92%, το ξαναλεω.

Σε αυτό το ματς, με αυτόν το αντίπαλο.

Τον Καντουρι και τα μάτια μας.

Στάλθηκε από το SM-G770F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Άβαταρ μέλους
JohnDag
 
Δημοσιεύσεις: 3798
Εγγραφή: Πέμ 31 Μάιος 2018, 13:33

Re: 7.Omar El Kaddouri

Δημοσίευσηαπό bane1980 » Πέμ 01 Οκτ 2020, 11:05

Σόρρυ για ό,τι σου έχω σούρει.
Στη θέση σου όταν έπαιξες, μας έκανες να λάμε, ναι, μακάρι να είχαμε 11 Καντουρήδες. Έστω 3.

Μείνε.
The North Remembers
“The fool strikes. The wise man smiles, and watches, and learns. Then strikes.”
Άβαταρ μέλους
bane1980
 
Δημοσιεύσεις: 4093
Εγγραφή: Πέμ 30 Οκτ 2008, 16:20

Re: 7.Omar El Kaddouri

Δημοσίευσηαπό biriba427 » Πέμ 01 Οκτ 2020, 14:59

Oι Βόρειο Αφρικάνοι είναι πάντα δύσκολοι παίκτες. Παιδιά φτωχά σε καταπιεστικά καθεστώτα που ξαφνικά πλουτίζουν και αποκτούν τον ουρανό με τα άστρα. Πάντα λίγο εκκεντρικοί , πάντα δύσκολα συνεννοήσιμοι.
Ο Ομάρ πάντα είχε ένα τουπέ...Πάντα λίγο αποστασιοποιημένος...και πάντα γυάλινος λες και οι ποδοσφαιριστές θέλουν να τραυματίζονται...
Πάντως γυάλινο εγώ δεν τον λέω...Γιατί πάντα έβαζε τα πόδια του σκληρά στα τάκλιν...Σχεδόν όλα του τα μαρκαρίσματα είναι για κίτρινη κάρτα...Ενώ αν τον προσέξετε αποκτά πάντα και μία ιδιότυπη σχέση με τον ρέφερι του αγώνα...
Σαν Βεντέτα που είναι ...ένιωθε ότι η Ιταλία του λείπει για αυτό και πάντα κάθε χρόνο τα σενάρια απόκτησης του από κάποια ομάδα της γειτονικής χώρας φούντωναν...Βέβαια εκεί είναι και η οικογένεια του οπότε λογικό ο παίκτης να θέλει να φύγει...
Στον ΠΑΟΚ τον έβαλαν στα άκρα...τον έβαλαν 10αρι...αλλά εκεί που πραγματικά είναι αρχοντικός είναι στην θέση του 8αριου...Ένας παίκτης με πολύ ακριβή πάσα...με καλό σχετικά μαρκάρισμα...με έντεχνο κουβάλημα της μπάλας...αλλά και άνετο κράτημα της... υστερεί λίγο στην ταχύτητα και στο σκοράρισμα ...αλλά γενικά είναι ένας ολοκληρωμένος παίκτης...
Χθες αλλά και στην Ρωσία ήταν εμβληματικός. Ήταν σαν τα άγρια άλογα του Άτλαντα *Βουνό του Μαρόκου...που τα θαυμάζεις να διασχίζουν τα οροπέδια της χώρας της Β.Αφρικης
Στον Πάοκ διανύει τον τελευταίο χρόνο τoυ συμβολαίου του...Εϊναι 30...στα 31...Και αν δεν φύγει για ακόμη ένα μεταγραφικό σενάριο της Ιταλίας...Αξίζει να μείνει για λίγο ακόμη...Γιατί κάποιες παραστάσεις του τις χάσαμε...

Great Performance Omar!
biriba427
 
Δημοσιεύσεις: 245
Εγγραφή: Πέμ 20 Αύγ 2009, 21:01

Re: 7.Omar El Kaddouri

Δημοσίευσηαπό dimitris88 » Πέμ 01 Οκτ 2020, 15:16

Ο Καντουρί ποτέ δε ζήτησε να φύγει από τον ΠΑΟΚ, είναι ευχαριστημένος στη Θεσσαλονίκη, πάντα η ομάδα του ζητούσε να φύγει για οικονομικούς λόγους.....παραθέτω απόσπασμα περσινής συνέντευξης του μάνατζερ του (Ντιέγκο Ταβάνο) σε ερώτηση γι' αυτό το ζήτημα....

Για το τι έγινε τον περασμένο Ιανουάριο και το καλοκαίρι: «Και τον Ιανουάριο αλλά και το καλοκαίρι ζητήθηκε από τον Ομάρ να αποχωρήσει λόγω του Financial Play. Τον Ιανουάριο προχώρησα τη διαδικασία με την Πάρμα, ήρθε όμως η πρόταση της Αλ Ιτιχάντ για τον Πρίγιοβιτς και μου είπαν από τον ΠΑΟΚ ότι πλέον δεν είναι ανάγκη να φύγει, ο προπονητής τον ήθελε και έτσι παρέμεινε. Η συνέχεια είναι γνωστή, ο ΠΑΟΚ κατέκτησε το νταμπλ όμως ο Ομάρ ήταν άτυχος με τον τραυματισμό του.

Το καλοκαίρι φτάσαμε στην ίδια κατάσταση, πάλι για λόγους FFP και όχι αγωνιστικούς, τέθηκε θέμα αποχώρησής του. Είχα τη συζήτηση με τη Σταντάρ Λιέγης, ήταν όλα συμφωνημένα, και την ώρα που ήμουν στο ταξί για να πετάξω από το αεροδρόμιο της Ρώμης για Βρυξέλλες, με πήρε τηλέφωνο ένας δικηγόρος που με βοηθούσε στις διαπραγματεύσεις που είχαμε στο Βέλγιο. Μου είπε ότι τον πήρε ο τεχνικός διευθυντής της Σταντάρ, ότι η μεταγραφή σταματάει, πως θέλουν να πάρουν τον Λιμπομπέ, και έτσι ακυρώθηκε αυτό το deal. Ουσιαστικά ο Ελ Καντουρί έμεινε από τύχη στον ΠΑΟΚ.

Ο κόσμος πρέπει να ξέρει ότι ο Ομάρ ποτέ δε ζήτησε να φύγει από τον ΠΑΟΚ. Ήμουν στο ντέρμπι του ΠΑΟΚ με τον Ολυμπιακό και έζησα την εκπληκτική ατμόσφαιρα του ντέρμπι. Είχα πει τότε στον Ομάρ ότι πρέπει να μείνει στον ΠΑΟΚ, έχει ένα φανταστικό κοινό. Μου είπε ότι είναι χαρούμενος στον ΠΑΟΚ».
dimitris88
 
Δημοσιεύσεις: 1019
Εγγραφή: Τρί 10 Δεκ 2019, 17:46

Re: 7.Omar El Kaddouri

Δημοσίευσηαπό ΑποστόληςΑ » Πέμ 01 Οκτ 2020, 16:01

Μπράβο ρε Ομάρ! Στη θέση αυτή είναι καλύτερος του Μαουρίσιο.
Επιτυχία είναι η συνεχής (έστω και μικρή) βελτίωση.
Άβαταρ μέλους
ΑποστόληςΑ
 
Δημοσιεύσεις: 90052
Εγγραφή: Τετ 17 Ιουν 2009, 09:09
Τοποθεσία: Άγιος Δημήτριος (τέως Μπραχάμι)

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Roster

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες