8. Amr Warda

Συζήτηση για το έμψυχο υλικό της ομάδας

Re: 74. Amr Warda

Δημοσίευσηαπό anekfrastos » Δευτ 28 Σεπ 2020, 19:18

Totem_pk έγραψε:Ok μαλλον ο παικτης για εκει ηταν. Θυμαμαι τα καλα ματσακια που εκανε το 18 το καλοκαιρι αλλα πισω δεν γυρνουσε να καλυψει με τιποτα. Κριμα. Κριμα το τελεντο του.
Και εμεις ως οργανισμος ομως εχουμε ευθυνη. Εχουμε μεγαλη ευθυνη. Ακομη και για το γεγονος που ενα παιδι χαζουλης τρελαμενος οτι θελετε πειτε μιλαει με τετοιο τροπο για την παε. Στην διαχειρηση παικτων δυστυχως πασχουμε πολυ, παρα πολυ. Ακομη και για το γεγονος οτι ασχολουμαστε 3-4 χρονια με αυτον παλι εμεις εχουμε την ευθυνη.


ΟΚ διαχείριση, αλλά δε νομίζω ότι σώζονται όλοι οι παίκτες. Και μάλλον δεν είναι μονο θέμα χαρακτήρα, παίζουν και διάφορα ψυχολογικά.
Πόσοι άνθρωποι, ακόμα και πλούσιοι/διάσημοι που είχαν υποτίθεται πρόσβαση στους καλύτερους ειδικούς, δεν έφτασαν να καταστραφούν ή και ακομα να αυτοκτονήσουν. Που τους έβλεπες και έλεγες τι έξω καρδιά άνθρωπος αλλά στην ψυχή τους είχαν άλλα.
Και δεν είναι και λίγοι εκείνοι που έπαιξαν σε τοπ ομάδες και μετά χάθηκαν από το στραβό τους το κεφάλι.
Ο Αμρ ακολουθεί το στερεότυπο των βορειοαφρικανών που οι περισσότεροι κάπως έτσι είναι σε μεγαλύτερο ή μικρότερο βαθμό. Αλλά μπορεί και αυτός να έχει τα θεματάκια του. Είναι εύκολο να λέμε κάποιον ότι είναι απλά "χαζός" και να γελάμε αλλά συνήθως δεν είναι έτσι.
He's not the messiah, he's a very naughty boy!
Άβαταρ μέλους
anekfrastos
 
Δημοσιεύσεις: 2819
Εγγραφή: Δευτ 30 Δεκ 2013, 00:14

Re: 74. Amr Warda

Δημοσίευσηαπό Parolos » Δευτ 28 Σεπ 2020, 19:21

Εγώ σας τα έλεγα ότι συζήτησε με γαύρο για δανεικό στο σκουλήκι. Βουηξε ο τόπος.

Οι γαύροι προφανώς και τον ήθελαν να πάει στο σκουλήκι για να μας κάνει άνω κάτω στα μεταξύ μας.

Τώρα άμα θες Αμρ τράβα πες τον μπεο να σε πουλήσει στο γαύρο (γελάμε), φέρε το 50% και κάνε ότι καραγκιοζηλικια θες.

Δούρειο ίππο του γαύρου πήγες να το παίξεις..

Ααααχχχ μα πόσο το ευχαριστήθηκα..

Στάλθηκε από το RMX1931 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Ο ΠΑΟΚ είναι μάχη και θυσία. Πάντοτε στη ζωή, θα είμαι ΠΑΟΚ. Και στο θάνατο και στη ζωή...
Pablo Garcia
Άβαταρ μέλους
Parolos
 
Δημοσιεύσεις: 6011
Εγγραφή: Τρί 19 Οκτ 2010, 17:33

Re: 74. Amr Warda

Δημοσίευσηαπό anekfrastos » Δευτ 28 Σεπ 2020, 19:25

σιγά το Δούρειο Ίππο
Δούρειο πόνι, ναι
He's not the messiah, he's a very naughty boy!
Άβαταρ μέλους
anekfrastos
 
Δημοσιεύσεις: 2819
Εγγραφή: Δευτ 30 Δεκ 2013, 00:14

Re: 74. Amr Warda

Δημοσίευσηαπό danirifle » Δευτ 28 Σεπ 2020, 19:26

:lol: :lol: :lol: :lol:
τι είπες ρε φίλε, πνίγηκα
Τελευταία επεξεργασία από danirifle και Δευτ 28 Σεπ 2020, 19:26, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
ΚΑΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΛΟΙ ΦΤΙΑΓΜΕΝΟΙ...
Άβαταρ μέλους
danirifle
 
Δημοσιεύσεις: 10094
Εγγραφή: Τρί 18 Νοέμ 2008, 14:03

Re: 74. Amr Warda

Δημοσίευσηαπό Azrael » Δευτ 28 Σεπ 2020, 19:26

απο που και ως που ως παικτης του ΠΑΟΚ συζητας με γαβρο και ληκι ρε; και βγαινεις και το λες δημοσια!τοσο στοκος ησουν και στοκος θα παραμεινεις. ευτυχως απο εδω και περα οτι διαβαζουμε για σενα θα ειναι απλα για να γελαμε.
Stare in the raven's eye
Your time has come to die
Welcome to my world
Άβαταρ μέλους
Azrael
 
Δημοσιεύσεις: 4648
Εγγραφή: Σάβ 14 Δεκ 2013, 21:03
Τοποθεσία: Dagobah

Re: 74. Amr Warda

Δημοσίευσηαπό Parolos » Δευτ 28 Σεπ 2020, 19:31

Από την άλλη για να πω και μια καλή κουβέντα, σε ευχαριστούμε που τους καρφωσες σχεδόν όλους όσο ήσουν στον Ατρόμητο.
Και ευχαριστώ για το γκολ στη Μπενφίκα.

Αλλά ρε παλικάρι μου Ουαρντα σε πιάνει ο γαύρος , σου λένε ότι θα πας στον αρουλη και κάθεσαι και συζητάς το γιατί δε σε αφήσαμε?
Εύχομαι να πάρεις 10Μ μεταγραφή στο γαύρο ή όπου αλλού θες.

Εντιτ:
Επίσης ευχαριστούμε που ξεβρακωσες το γαύρο που έβαλε μέχρι και τον Μαρτινς να σου πουλήσει παπά ότι θα πας ένα χρόνο δανεικό στον αρουλη και μετά θα παίξεις βασικός... Και τα πίστεψες κι όλας...
Μέσα στην τρέλα σου πως σε έκοψε και δεν είπες ανοιχτά ότι σε έπιασαν και συζητήσατε πιο πολλά, θα έκανες το έργο μας πολύ πιο εύκολο.. δεν πειράζει ελπίζω σε δεύτερο γύρο να τα πεις καθαρά.
Τελευταία επεξεργασία από Parolos και Δευτ 28 Σεπ 2020, 19:35, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Ο ΠΑΟΚ είναι μάχη και θυσία. Πάντοτε στη ζωή, θα είμαι ΠΑΟΚ. Και στο θάνατο και στη ζωή...
Pablo Garcia
Άβαταρ μέλους
Parolos
 
Δημοσιεύσεις: 6011
Εγγραφή: Τρί 19 Οκτ 2010, 17:33

Re: 74. Amr Warda

Δημοσίευσηαπό Equalizer » Δευτ 28 Σεπ 2020, 19:34

Καλά ότι το παιδί δεν πάει καλά δε θέλει και προσπάθεια για να το καταλάβεις.


Αλλά ρε μάγκες σταματήστε επιτέλους να είστε τόσο πρόθυμα θύματα της παρανοϊκής τακτικής του γαύρου και των σκουληκιών.

Αυτοί εχουν αναπτύξει ειδικό τμήμα πρόκλησης κακών στον ΠΑΟΚ.

Στα παπαρια μας τους γράφουμε, είναι άρρωστοι γελοίοι και καρκίνοι του αθλητισμού.

Ικανοί ήσασταν αν έπαιρναν τον ουαρντα να κατηγορείτε την ΠΑΕ . Αντισταθείτε λίγο μη πέφτετε στα τάρταρα με τη μια
Άβαταρ μέλους
Equalizer
 
Δημοσιεύσεις: 13089
Εγγραφή: Τετ 06 Μάιος 2009, 16:48

Re: 74. Amr Warda

Δημοσίευσηαπό Parolos » Δευτ 28 Σεπ 2020, 19:39

Ποιος τα έβαλε με την ΠΑΕ rain?

Η ΠΑΕ έκανε το αυτονόητο και όλα καλά.
Το χειρίστηκε άψογα.

Επίσης γιατί να μην ασχοληθούμε για τρύπημα.
Πάνε να σου πάρουν παίχτη ελεύθερο τι να μην ασχοληθούμε..

Όλα τέλεια.. μπορούν αν θέλουν να τον αγοράσουν από τον μπεο τώρα.

Στάλθηκε από το RMX1931 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Τελευταία επεξεργασία από Parolos και Δευτ 28 Σεπ 2020, 19:41, έχει επεξεργασθεί 2 φορά/ες συνολικά
Ο ΠΑΟΚ είναι μάχη και θυσία. Πάντοτε στη ζωή, θα είμαι ΠΑΟΚ. Και στο θάνατο και στη ζωή...
Pablo Garcia
Άβαταρ μέλους
Parolos
 
Δημοσιεύσεις: 6011
Εγγραφή: Τρί 19 Οκτ 2010, 17:33

Re: 74. Amr Warda

Δημοσίευσηαπό dimitris88 » Δευτ 28 Σεπ 2020, 19:40

Hermann έγραψε:
invincible έγραψε:Παιδιά επειδή τον Warda τον έχω πετύχει πολλές φορές εκτός γηπέδου σε νυχτερινά μαγαζιά και μπιτσομπαρα ο άνθρωπος βλέπει δράκους. Συνέχεια τα ίδια έλεγε. Ότι τον θέλουν ομάδες δίνουν μέχρι 5 εκ. και τον Ιβαν τον λένε να μη με πουλήσει και ιστορίες για αγρίους. Πάντα έβριζε όλους τους προπονητές και όταν τον ρώτησα μία φορά ποιος είναι ο καλύτερος προπονητής στην Ελλάδα και γιατί είναι ο καλύτερος μου είπε είναι ο Κανάντι γιατί δεν μας αγχώνει μας λέει μπείτε μέσα παίξτε ποδόσφαιρο να το ευχαριστηθείτε να το χαρείτε κτλ. Εν ολίγης δεν με πείθει. Έχω πόσες γνωστές που μου είπαν ότι έφαγαν πέσιμο από Warda. Τώρα βγήκε στο μετροσπορτ και λέει ότι δεν τον αφήσαμε να πάει στον γαύρο και στο σκουλήκι που τον ήθελαν


Ο τύπος τις πέφτει μέχρι και στις κοπέλες στα ταμία των στεγνοκαθαριστηρίων που πάει τα ρούχα του. Ζήτημα να ΄χει IQ 50


Ο Λουτσέσκου που είναι ο μετρ της πονηριάς και της ψυχολογίας του παίκτη με τον Αμρ σήκωσε τα χέρια ψηλά. Ο Ράζβαν που έφερε στα νερά του το Ζαμπά (θυμόμαστε την άσχημη αντίδραση του μόλις είχε έρθει και τον είχε κάνει αλλαγή που δεν έδωσε το χέρι στο Ρουμάνο). Έφερε στα νερά του τον Πρίγιο (θυμόμαστε που είχαν σκοτωθεί στην Κέρκυρα γιατί στα εκτός έδρας ματς έβαζε τον Κουλούρη) και έκανε τον Πρίγιο αληθινό φορ με συμμετοχικό παιχνίδι. Έτσι πίστεψε ότι θα τα καταφέρει με τον Αμρ και μάλιστα για χάρη του άφησε να πάει στην Τουρκία ο Πένδρο Ενρίκε γιατί πίστευε ότι θα τον βάλει σε πρόγραμμα. Τελικά σήκωσε τα χέρια ψηλά με τη συμπεριφορά του (νομίζω πριν το ματς με την αεχ σηκώθηκε και έφυγε από την αποστολή όταν είδε ότι δεν θα είναι, κάτι τέτοιο έκανε) και κατάλαβε ότι δεν υπάρχει ανταλλακτικό για την περίπτωση και έκτοτε τον έβαλε στο περιθώριο. Είναι για ομάδες χαβαλέ τύπου λάρισας. Για τον Κάναντι που ανέφερε, διάβαζα όταν ήταν εκεί ότι τον είχε φέρει στα όρια του με τη συμπεριφορά του, έλεγε συνέχεια ότι θα τον τιμωρήσει αλλά τελικά δεν το έκανε γιατί του έπαιζε καλά. Και ο Βασιλακάκης είχε πει ότι όλοι πηγαίναμε με την τρέλα του, δε του λέγαμε τίποτα. Αυτά στέκουν μόνο σε μικρές ομάδες και όχι σε σοβαρές. Τώρα εάν ο Μπέος μπορεί να τον κουλαντρήσει πρόβλημα του. Όπως έλεγε και ο συγχωρεμένος τρελοαλέφαντος, "εάν δε μου κάνεις εμένα φύγε δε με νοιάζει που θα πας και στη μικτή κόσμου να πας να παίξεις δεν με ενδιαφέρει"
dimitris88
 
Δημοσιεύσεις: 1019
Εγγραφή: Τρί 10 Δεκ 2019, 17:46

Re: 74. Amr Warda

Δημοσίευσηαπό seaman » Δευτ 28 Σεπ 2020, 19:49

Parolos έγραψε:Ποιος τα έβαλε με την ΠΑΕ rain?

Η ΠΑΕ έκανε το αυτονόητο και όλα καλά.
Το χειρίστηκε άψογα.

Επίσης γιατί να μην ασχοληθούμε για τρύπημα.
Πάνε να σου πάρουν παίχτη ελεύθερο τι να μην ασχοληθούμε..

Όλα τέλεια.. μπορούν αν θέλουν να τον αγοράσουν από τον μπεο τώρα.

Στάλθηκε από το RMX1931 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Κάτσε να δούμε την ανακοίνωση γιατί ο γύπας λέει ότι θα υπογράφει μόνο για φέτος στο Βόλο.
Και δεν νομίζω ο Μπέος να πληρώνει συμβόλαια 350Κ που είχε λαμβάνειν μέχρι το καλοκαίρι.
Όταν η συνέχεια γίνεται ζόρικη, οι ζόρικοι συνεχίζουν. Και αν θα τους πάρει χρόνο να φτάσουν ξανά στην κορυφή, είναι γιατί θα κουβαλάνε την αξιοπρέπειά τους μαζί τους.
_____________________ Πανθεσσαλονίκειος Αθλητικός Όμιλος Κωνσταντινουπολιτών _____________________
Άβαταρ μέλους
seaman
 
Δημοσιεύσεις: 9536
Εγγραφή: Δευτ 25 Ιούλ 2011, 17:58
Τοποθεσία: Νέα Σμύρνη

Re: 74. Amr Warda

Δημοσίευσηαπό joshua » Δευτ 28 Σεπ 2020, 20:09

Ο βολος παντως στην ανακοινωση δεν αναφερει διαρκεια συμβολαιου.
Time to get it, before you let it get to you
Here he comes now, stick to your guns and let him through
Άβαταρ μέλους
joshua
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 24064
Εγγραφή: Σάβ 15 Μάιος 2010, 19:33

Re: 74. Amr Warda

Δημοσίευσηαπό seaman » Δευτ 28 Σεπ 2020, 20:15

Αν τον είχαν δεσμεύσει για πάνω από ένα χρόνο, φέιγ βολάν θα το είχαν κάνει.

Μια χρονιά στα όμορφα του Βόλου (πατρίδα) και πληρωμένος από εμάς. Αυτό βλέπω και στεναχωριέμαι (που δεν είμαι εκεί :lol: )
Όταν η συνέχεια γίνεται ζόρικη, οι ζόρικοι συνεχίζουν. Και αν θα τους πάρει χρόνο να φτάσουν ξανά στην κορυφή, είναι γιατί θα κουβαλάνε την αξιοπρέπειά τους μαζί τους.
_____________________ Πανθεσσαλονίκειος Αθλητικός Όμιλος Κωνσταντινουπολιτών _____________________
Άβαταρ μέλους
seaman
 
Δημοσιεύσεις: 9536
Εγγραφή: Δευτ 25 Ιούλ 2011, 17:58
Τοποθεσία: Νέα Σμύρνη

Re: 74. Amr Warda

Δημοσίευσηαπό theodorsalonika » Δευτ 28 Σεπ 2020, 20:16

Εγώ ξέρω ότι το τόπι το κατείχε μια χαρά..ήταν ο άνθρωπος που θα μπορούσε να αλλάξει έναν αγώνα..ητε με την παπαρια του,την μανουρα του ητε με την απόδοση του
.

Δηλαδή στον Ατρόμητο πως έπαιζε;εκεί δεν έβγαινε έξω;δηλαδή όλους αυτούς που έχουμε στο ρόστερ είναι ανωτεροι του ποδοσφαιρικά και δεν χωρούσε να παίξει σ κάποιον αγώνα για κάνα μισάωρο να δούμε σε τι κατάσταση είναι.. εγώ το ήθελα και τον θέλω στην ομάδα..χρειάζεται ο τύπος..δεν με νοιάζει..ας πηδάει 500 γκόμενες...μπαλα παίζει;δηλαδή ο μπισε που δεν βγαίνει αυτήν την στιγμή είναι σε μεγαλύτερη φόρμα από τον ουρντα;και του χει δώσει ο προπονητής 500 ευκαιρίες;και στο κάτω κάτω..δίκιο έχει..για πιο λόγο τον ανανεώσαμε;και μάλιστα δύο φορές νομοζω
Βλέπουμε τους αετούς να πετούν ψηλά μόνοι τους, ενώ τα πρόβατα μαζεύονται σε κοπάδι.
Άβαταρ μέλους
theodorsalonika
 
Δημοσιεύσεις: 1876
Εγγραφή: Δευτ 30 Δεκ 2013, 01:19

Re: 74. Amr Warda

Δημοσίευσηαπό Equalizer » Δευτ 28 Σεπ 2020, 20:32

Δεν είπα ότι κάποιος κατηγόρησε την παε σήμερα

Είπα ότι αν έφευγε και πήγαινε στο γαύρο τότε θα είχαμε κραξιμο
Άβαταρ μέλους
Equalizer
 
Δημοσιεύσεις: 13089
Εγγραφή: Τετ 06 Μάιος 2009, 16:48

Re: 74. Amr Warda

Δημοσίευσηαπό obanebane » Δευτ 28 Σεπ 2020, 20:37

Ας παίξει στον Μπεο και μετά ας πάει όπου θέλει.
Εδώ αφήσαμε Ματος,Βιερινια εκτός ομάδας, με τα μυρμήγκια θα ασχολούμαστε;
Άβαταρ μέλους
obanebane
 
Δημοσιεύσεις: 24567
Εγγραφή: Τρί 10 Μαρ 2009, 00:51
Τοποθεσία: ΚΟΡΙΝΘΟΣ

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Roster

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες