8. Amr Warda

Συζήτηση για το έμψυχο υλικό της ομάδας

Re: 74. Amr Warda

Δημοσίευσηαπό Мир » Δευτ 28 Σεπ 2020, 18:12

Εγώ τα είπα ψιλά και «απ έξω» και αυτός καρφώθηκε μόνος του.

Κρύφτηκε πίσω από την προστασία προσωπικών δεδομένων, δεν το ανακοίνωσε ότι κόλλησε όπως ο Μίνο, για να συνεχίσει να βγαίνει στα κολάδικα και να μην τον πάρει ο κόσμος με τις πέτρες.

Μετά πως να τον βάλεις στην ομάδα; Να τους κολλήσει όλους πριν από τα ματς και να αποκλειστούμε;

Αγωνιστικά φέτος θα χρειαζόμασταν τέτοιο στιλ παίκτη αλλά με αλλαγή εγκεφάλου μόνο.
Το ανάποδο του ρομποκοπ.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Άβαταρ μέλους
Мир
 
Δημοσιεύσεις: 6383
Εγγραφή: Τετ 16 Ιούλ 2014, 23:44
Τοποθεσία: London

Re: 74. Amr Warda

Δημοσίευσηαπό navigator11 » Δευτ 28 Σεπ 2020, 18:12

Στα τσακίδια. Άκου "δεν είμαι μαλ@κας" Έπος! :lol: :lol: :lol:
Τις φυλακές και τα τρελοκομεία γεμίσαμε και δε χωράμε άλλο πια. Νόημα στη ζωή μας δίνουν μόνο τα 4 σου γράμματα!!!
Άβαταρ μέλους
navigator11
 
Δημοσιεύσεις: 17960
Εγγραφή: Δευτ 25 Μάιος 2009, 09:35

Re: 74. Amr Warda

Δημοσίευσηαπό Hermann » Δευτ 28 Σεπ 2020, 18:29

invincible έγραψε:Παιδιά επειδή τον Warda τον έχω πετύχει πολλές φορές εκτός γηπέδου σε νυχτερινά μαγαζιά και μπιτσομπαρα ο άνθρωπος βλέπει δράκους. Συνέχεια τα ίδια έλεγε. Ότι τον θέλουν ομάδες δίνουν μέχρι 5 εκ. και τον Ιβαν τον λένε να μη με πουλήσει και ιστορίες για αγρίους. Πάντα έβριζε όλους τους προπονητές και όταν τον ρώτησα μία φορά ποιος είναι ο καλύτερος προπονητής στην Ελλάδα και γιατί είναι ο καλύτερος μου είπε είναι ο Κανάντι γιατί δεν μας αγχώνει μας λέει μπείτε μέσα παίξτε ποδόσφαιρο να το ευχαριστηθείτε να το χαρείτε κτλ. Εν ολίγης δεν με πείθει. Έχω πόσες γνωστές που μου είπαν ότι έφαγαν πέσιμο από Warda. Τώρα βγήκε στο μετροσπορτ και λέει ότι δεν τον αφήσαμε να πάει στον γαύρο και στο σκουλήκι που τον ήθελαν


Ο τύπος τις πέφτει μέχρι και στις κοπέλες στα ταμία των στεγνοκαθαριστηρίων που πάει τα ρούχα του. Ζήτημα να ΄χει IQ 50
Άβαταρ μέλους
Hermann
 
Δημοσιεύσεις: 3490
Εγγραφή: Δευτ 12 Δεκ 2016, 18:58
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: 74. Amr Warda

Δημοσίευσηαπό gergeo4 » Δευτ 28 Σεπ 2020, 18:29

μακάρι να πάει ολυμπιακό να τους κάνει άνω-κάτω.επιτέλους γλητώσαμε και ισως βγάλουμε και κατι στο τέλος
Άβαταρ μέλους
gergeo4
 
Δημοσιεύσεις: 7328
Εγγραφή: Τρί 15 Ιούλ 2008, 12:42
Τοποθεσία: kozani

Re: 74. Amr Warda

Δημοσίευσηαπό thanasakiss4 » Δευτ 28 Σεπ 2020, 18:34

Мир έγραψε:Εγώ τα είπα ψιλά και «απ έξω» και αυτός καρφώθηκε μόνος του.

Κρύφτηκε πίσω από την προστασία προσωπικών δεδομένων, δεν το ανακοίνωσε ότι κόλλησε όπως ο Μίνο, για να συνεχίσει να βγαίνει στα κολάδικα και να μην τον πάρει ο κόσμος με τις πέτρες.


Aφου πλέον το είπε μόνος του και μπορούμε πλεον να το σχολιασουμε, να πουμε οτι ειναι εντελως ΑΝΕΥΘΥΝΟ να μην γνωστοποιείς οτι έχεις κορωνοιο για να ξέρουν τι να κάνουν οσοι ήρθαν σε επαφή μαζι σου!
Και δεν λεμε για τον στενο του κύκλο που δεν ξερουμε αν τους το ειπε και σε ποσους, αλλα για παιδιά που δουλευουν service και bar και και..και μπορεί να κόλλησαν απ αυτόν και αυτοι μετα αλλους.

Επίσης ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗ, οταν ανήκεις σε μια ομάδα την εκπροσωπείς και στην εξωγηπεδική σου ζωή!
Και εσυ τον ΠΑΟΚ τον προσέβαλες οταν έβριζες τον προπονητη σου και τους συμπαίκτες σε εντελώς αγνωστους στα μπαρακια!
Οταν εγινες ρεντίκολο με το πεσιμο στις γυναικες συμπαικτών και εξέθεσες και τον ΠΑΟΚ σε ολη την Πορτογαλία σε 2 μερες που ησουν εκεί!
ΒΛΑΚΑ! Μακριά απ τον ΠΑΟΚ
Άβαταρ μέλους
thanasakiss4
Bet Guru 2019
 
Δημοσιεύσεις: 1966
Εγγραφή: Παρ 20 Ιουν 2008, 11:30
Τοποθεσία: Κομοτηνή

Re: 74. Amr Warda

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Δευτ 28 Σεπ 2020, 18:36

Τελικά ισχύει ότι έχει κάνει πράγματα χειρότερα από απλά να τη πέφτει;; Και δεν εννοώ μόνο unsolicited dickpics...



Gospi έγραψε:Στο καλο και να μην σε ξαναδουμε!
Μπορουμε να βρισουμε τωρα ή λογω συνιδιοκτησιας τον πιανει το "δεν επιτρεπεται μπινελικι σε παιχτες της ομαδας" ?

Στάλθηκε από το Redmi Note 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Μισό το μπινελίκι..

“Ρε αμπ...”, “παλιομα...” κτλ :mrgreen:
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46914
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: 74. Amr Warda

Δημοσίευσηαπό Totem_pk » Δευτ 28 Σεπ 2020, 18:40

Ok μαλλον ο παικτης για εκει ηταν. Θυμαμαι τα καλα ματσακια που εκανε το 18 το καλοκαιρι αλλα πισω δεν γυρνουσε να καλυψει με τιποτα. Κριμα. Κριμα το τελεντο του.
Και εμεις ως οργανισμος ομως εχουμε ευθυνη. Εχουμε μεγαλη ευθυνη. Ακομη και για το γεγονος που ενα παιδι χαζουλης τρελαμενος οτι θελετε πειτε μιλαει με τετοιο τροπο για την παε. Στην διαχειρηση παικτων δυστυχως πασχουμε πολυ, παρα πολυ. Ακομη και για το γεγονος οτι ασχολουμαστε 3-4 χρονια με αυτον παλι εμεις εχουμε την ευθυνη.
Totem_pk
 
Δημοσιεύσεις: 7567
Εγγραφή: Τετ 21 Αύγ 2019, 10:59

Re: 74. Amr Warda

Δημοσίευσηαπό tsou » Δευτ 28 Σεπ 2020, 18:46

αντίο κλόουν
Άντε, και του χρόνου ουεφάκι ρε.
Άβαταρ μέλους
tsou
 
Δημοσιεύσεις: 2181
Εγγραφή: Τρί 17 Αύγ 2010, 16:34
Τοποθεσία: Βρυξέλλες

Re: 74. Amr Warda

Δημοσίευσηαπό georgedoulk2008 » Δευτ 28 Σεπ 2020, 19:00

ΟΥΣΤ!

Ως τώρα σε χαϊδέυαμε ρε μπαγλαμα και μας ανέβηκες στο κεφάλι.
Το παραξήλωσες.

ΔΡΟΜΟ!
En Mayo estaramos bien
Άβαταρ μέλους
georgedoulk2008
 
Δημοσιεύσεις: 1871
Εγγραφή: Σάβ 01 Φεβ 2014, 14:37
Τοποθεσία: Leytonstone, East London baby!

Re: 74. Amr Warda

Δημοσίευσηαπό georgedoulk2008 » Δευτ 28 Σεπ 2020, 19:00

ΟΥΣΤ!

Ως τώρα σε χαϊδέυαμε ρε μπαγλαμα και μας ανέβηκες στο κεφάλι.
Το παραξήλωσες.

ΔΡΟΜΟ!
En Mayo estaramos bien
Άβαταρ μέλους
georgedoulk2008
 
Δημοσιεύσεις: 1871
Εγγραφή: Σάβ 01 Φεβ 2014, 14:37
Τοποθεσία: Leytonstone, East London baby!

Re: 74. Amr Warda

Δημοσίευσηαπό georgedoulk2008 » Δευτ 28 Σεπ 2020, 19:00

ΟΥΣΤ!

Ως τώρα σε χαϊδέυαμε ρε μπαγλαμα και μας ανέβηκες στο κεφάλι.
Το παραξήλωσες.

ΔΡΟΜΟ!
En Mayo estaramos bien
Άβαταρ μέλους
georgedoulk2008
 
Δημοσιεύσεις: 1871
Εγγραφή: Σάβ 01 Φεβ 2014, 14:37
Τοποθεσία: Leytonstone, East London baby!

Re: 74. Amr Warda

Δημοσίευσηαπό ron-swanson » Δευτ 28 Σεπ 2020, 19:02

Το αστείο είναι ότι έπαιξε γύρω στα 2.000 λεπτά με την φανέλα του ΠΑΟΚ και αν εξαιρέσουμε το δεύτερο ημίχρονο στην Μπενφίκα που ήταν πολύ καλός, δυσκολευομαι να θυμηθώ αλλα παιχνίδια που να ήταν τόσο καλός ώστε να δικαιολογείται ο ντόρος γύρω από το όνομα του.
ron-swanson
 
Δημοσιεύσεις: 6472
Εγγραφή: Τετ 04 Δεκ 2013, 00:28

Re: 74. Amr Warda

Δημοσίευσηαπό tad » Δευτ 28 Σεπ 2020, 19:04

στον ΠΑΟΚ είμαστε αρκετά έως πολύ τρελοί από μόνοι μας ...
δεν χρειαζόμαστε και άλλους ανισσόροπους ... καλό δρόμο ... κρίμα τα χρήματα που ξοδεύτηκαν για πάρτι σου
Άβαταρ μέλους
tad
 
Δημοσιεύσεις: 2356
Εγγραφή: Δευτ 05 Μάιος 2008, 11:13

Re: 74. Amr Warda

Δημοσίευσηαπό barlow4 » Δευτ 28 Σεπ 2020, 19:09

Κλεισε τ'αυτια σου αμρ κ μην ακους κανεναν.Να ακους μονο τις φωνες στο κεφαλι σου.
Άβαταρ μέλους
barlow4
 
Δημοσιεύσεις: 10018
Εγγραφή: Παρ 04 Ιούλ 2008, 14:40

Re: 74. Amr Warda

Δημοσίευσηαπό NIKOS1972 » Δευτ 28 Σεπ 2020, 19:11

Πανε στο γαυρο και οταν θα θελησουν να σε διωξουν και απο εκει απλα θα σε κλεψουν το σπιτι.

Δεν δεχομαι απο κανενα οταν αποχωρει απο την ομαδα να σχολιαζει στα ραδιοφωνα τον οργανισμο ΠΑΟΚ σεβασου τα χρονια που ησουν στην ομαδα αυτες οι κατινιες μονο στα τοπικα γινονται.Βουτυρο στο ψωμι των αλλοθρησκων ειναι αυτες οι δηλωσεις
NIKOS1972
 
Δημοσιεύσεις: 178
Εγγραφή: Τετ 07 Νοέμ 2018, 11:44

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Roster

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες