PAOK TV & PAOK New Media

Σχόλια γιά την Διοίκηση της ΠΑΕ και όλα τα σχετικά...

Όσοι έχετε πρόβλημα, βλέπετε τα παιχνίδια:

Ενσύρματα (Με καλώδιο Ethernet συνδεδεμένο στον υπολογιστή).
23
43%
Ασύρματα (Μέσω Wi-fi)
24
45%
Αλλιώς (Από browser τηλεόρασης, κλπ)
6
11%
 
Σύνολο ψήφων : 53

Re: PAOK TV & PAOK New Media

Δημοσίευσηαπό sourmenetes » Δευτ 01 Ιουν 2020, 23:49

Eagle1980 έγραψε:Κανονικα τους κατοχους Δειαρκειας τουλαχτιστον στιν 1 2 3 Θα πρεπει να τους δωσουν δωρεαν τα πλει οφς στο ΠΑΟΚ ΤιΒι αν οχι σε ολους. :opaokara: :opaokara: :nairepaok: :opaokara: :opaokara:


Φταίει για κάποιο λόγο η παε;;

Όταν δηλαδή η παε χάνει έσοδα από κεκλεισμένων ή από πρόστιμα ζητάει από τους οπαδούς τα λεφτά;;

Ναι, αν θέλει μπορεί να προσφέρει κάτι, αλλα όλοι είναι ΊΣΟΙ (άσχετα αν π.χ. εγώ έχω διάρκειας στην 4 και άλλος στην 1).

Άρα το να δώσεις στο 20% του κόσμου paoktv και στους άλλους τίποτα, δεν είναι σωστό.

Το να δώσεις σε όλους τους κατόχους διάρκειας paoktv, θεωρώ ότι είναι εντελώς άτοπο.




Στάλθηκε από το MAR-LX1A μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
ΠΑΟΚ - ΠΟΝΤΟΣ - ΠΡΟΣΦΥΓΙΑ
Οι μνημες μας ακολουθουν...
Άβαταρ μέλους
sourmenetes
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 27766
Εγγραφή: Δευτ 21 Σεπ 2009, 21:39
Τοποθεσία: sourmena

Re: PAOK TV & PAOK New Media

Δημοσίευσηαπό sourmenetes » Δευτ 01 Ιουν 2020, 23:50

PAOK_Antarctica έγραψε:Οπότε κάποιος που πήρε διαρκείας θα πρέπει να δώσει 40 ευρώ για να δει εντός έδρας αγώνες;
Το να δοθεί κάποιο πακέτο του στυλ 20€ όλα τα ματς για τους κατόχους διάρκειας, είναι ότι καλύτερο.



Στάλθηκε από το MAR-LX1A μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
ΠΑΟΚ - ΠΟΝΤΟΣ - ΠΡΟΣΦΥΓΙΑ
Οι μνημες μας ακολουθουν...
Άβαταρ μέλους
sourmenetes
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 27766
Εγγραφή: Δευτ 21 Σεπ 2009, 21:39
Τοποθεσία: sourmena

Re: PAOK TV & PAOK New Media

Δημοσίευσηαπό ΑποστόληςΑ » Τρί 02 Ιουν 2020, 09:12

PAOK TV: FAQ

To PAOK TV επιστρέφει με ένα μεγάλο ντέρμπι και εμείς εδώ στο paokfc.gr σας παραθέτουμε έναν αναλυτικό οδηγό χρήσης ώστε να κάνουμε πιο εύκολη την εμπειρία της θέασής σας.

Αναλυτικές οδηγίες: https://www.paokfc.gr/nea/20200601-paok-tv-faq/
Επιτυχία είναι η συνεχής (έστω και μικρή) βελτίωση.
Άβαταρ μέλους
ΑποστόληςΑ
 
Δημοσιεύσεις: 89216
Εγγραφή: Τετ 17 Ιουν 2009, 09:09
Τοποθεσία: Άγιος Δημήτριος (τέως Μπραχάμι)

Re: PAOK TV & PAOK New Media

Δημοσίευσηαπό pgetsos » Τρί 02 Ιουν 2020, 10:53

sourmenetes έγραψε:Φταίει για κάποιο λόγο η παε;;

Όταν δηλαδή η παε χάνει έσοδα από κεκλεισμένων ή από πρόστιμα ζητάει από τους οπαδούς τα λεφτά;;

Ναι, αν θέλει μπορεί να προσφέρει κάτι, αλλα όλοι είναι ΊΣΟΙ (άσχετα αν π.χ. εγώ έχω διάρκειας στην 4 και άλλος στην 1).

Άρα το να δώσεις στο 20% του κόσμου paoktv και στους άλλους τίποτα, δεν είναι σωστό.

Το να δώσεις σε όλους τους κατόχους διάρκειας paoktv, θεωρώ ότι είναι εντελώς άτοπο.

Στο εξωτερικο, για οσες χωρες ξερω τουλαχιστον, εχει γινει μερικη αποζημιωση των διαρκειας ή αλλες ενεργειες αντιστοιχες
Όταν μια μαύρη γάτα περάσει από μπροστά σου, σημαίνει ότι το ζώο πάει κάπου.
Κανόνες λειτουργίας του φόρουμ!
Άβαταρ μέλους
pgetsos
Site Admin
 
Δημοσιεύσεις: 11384
Εγγραφή: Τετ 27 Απρ 2011, 15:50

Re: PAOK TV & PAOK New Media

Δημοσίευσηαπό gika » Τρί 02 Ιουν 2020, 11:23

Εκεί έχουν μαντήλι να κλάψουν.

Χωρίς Ευρώπη, χωρίς εισιτήρια, χωρίς τηλεοπτικό συμβόλαιο.
Με έξοδα τρεις φορές μεγαλύτερα από τα έσοδα.
Τι λεφτά πίσω να δώσουν;

Στην καλύτερη μειωμένο κόστος εισιτηρίων στην επόμενη χρονιά, όπου αντίστοιχα μειωμένο θα είναι και το μπάτζετ.

ΥΓ: Δεν κράζω τον Ιβάν που μας έχει δείξει ότι αν μπορούσε θα κάλυπτε τη ζημιά και θα έβαζε και άλλα τόσα από την τσέπη του. Φτάσαμε εδώ που φτάσαμε λόγω αδυναμίας των στελεχών να εξασφαλίσουν σταθερή ροή εσόδων, μαζί με την αυτοχειρία μας στην Ευρώπη και τον οικονομικό στραγγαλισμό από την Nova που έκανε πίπες στον Μαρινάκη εκείνη την περίοδο.
Άβαταρ μέλους
gika
 
Δημοσιεύσεις: 17046
Εγγραφή: Δευτ 28 Ιαν 2008, 15:52
Τοποθεσία: Λονδίνο

Re: PAOK TV & PAOK New Media

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Τρί 02 Ιουν 2020, 11:29

Φυσικά όσοι έχουν πληρώσει διαρκείας, είναι πολύ χαμένοι, δίχως να έχουν ευθύνη, που προέκυψε ο κορωνοϊός...
Επίσης, το συντριπτικό ποσοστό του κόσμου δεν φταίει, όποτε τιμωρούμαστε-παίζουμε κεκλεισμένων των θυρών...

Θεωρώ σαν το πλέον δίκαιο και τίμιο, λοιπόν, να δοθεί δωρεάν, το PAOK tv, σε όλους τους κατόχους διαρκείας...
Κατά την προσωπική μου άποψη, πάντα, αυτό το θέμα έπρεπε να έχει τακτοποιηθεί, ήδη, έγκαιρα και κιμπάρικα.-
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: PAOK TV & PAOK New Media

Δημοσίευσηαπό BlackFriday » Τρί 02 Ιουν 2020, 11:48

Ρε παιδιά η ΠΑΕ ποτέ δεν υπολόγιζε εσοδα PAOKTV από εμάς τους κατόχους διαρκείας. Αν οι αγώνες γίνονταν κανονικά με κόσμο εμείς οι κάτοχοι διαρκείας που είχαμε εξασφαλισμένο εισιτήριο δεν θα παίρναμε PAOKtv (εκτός αν δεν βόλευε να πάμε γήπεδο που αυτό είναι προσωπικό ζήτημα). Πιστεύω ότι έστω μια μείωση της τιμής του αγώνα θα ήταν κάτι δίκαιο. Δηλαδή συγγνώμη κιόλας αλλά όλο το μπάτζετ της ΠΑΕ σε εμάς στηρίζεται? Στηρίζω κάθε καλοκαίρι με το διαρκείας μου, στηρίζω με το να αγοράζω προϊόντα από την μπουτίκ, πλήρωσα την πρώτη αγωνιστική PAOK tv παρόλο που ήμουν γήπεδο για να δείξω πάλι την στήριξη μου....αλλά θα ήθελα να δείξουν και αυτοί ένα ενδιαφέρον.
BlackFriday
 
Δημοσιεύσεις: 2953
Εγγραφή: Τετ 01 Μαρ 2017, 17:48

Re: PAOK TV & PAOK New Media

Δημοσίευσηαπό gika » Τρί 02 Ιουν 2020, 11:57

Ναι ρε παιδιά, αλλά PAOK TV δεν βλέπει ένα άτομο. Βλέπει ένα σπίτι. Με κάθε έναν που θα το παρει δωρεάν, θα μαζευτούν σπίτι κι άλλοι 4 που αλλιώς ίσως να το αγόραζαν. Δηλαδή αν είμασταν στην Νοβα, θα έπρεπε να σας δώσει η Νόβα τζάμπα συνδρομή ή η καφετέρια που θα πηγαίνατε θα είχε την μπύρα μισή τιμή;
Άβαταρ μέλους
gika
 
Δημοσιεύσεις: 17046
Εγγραφή: Δευτ 28 Ιαν 2008, 15:52
Τοποθεσία: Λονδίνο

Re: PAOK TV & PAOK New Media

Δημοσίευσηαπό PAOK_Antarctica » Τρί 02 Ιουν 2020, 12:15

Ναι, το ίδιο είναι η νόβα και η καφετέρια με τον επίσημο ΠΑΟΚ.
Ασπρόμαυρη Ανταρκτική
Άβαταρ μέλους
PAOK_Antarctica
 
Δημοσιεύσεις: 15310
Εγγραφή: Τετ 11 Δεκ 2013, 17:13
Τοποθεσία: Νότιος Πόλος

Re: PAOK TV & PAOK New Media

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Τρί 02 Ιουν 2020, 12:16

Με το σκεπτικό του 1 PAOK tv, πάει σε ένα σπίτι, οι συντριπτικές πιθανότητες είναι, να μην αγοράσουν, οι κάτοχοι διαρκείας, κανέναν αγώνα, αφού μπορούν να βολευτούν, σε κάποια απ τα πολλά σπίτια, που το έχουν ήδη... 8-)

Ατυχέστατο το παράδειγμα της πορnova, η οποία δεν έχει καμία σύνδεση με την ΠΑΕ, όπως έχει το PAOK tv... ;)
Αν, όμως, είχε συμβόλαιο με την πορnova, τότε φυσικά, θα έπρεπε να ακολουθήσει άλλον τρόπο αποζημίωσης...
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: PAOK TV & PAOK New Media

Δημοσίευσηαπό ΑποστόληςΑ » Τρί 02 Ιουν 2020, 12:48

PAOK24

«To PAOK TV θα σας κρατήσει συντροφιά και στα Play Offs της Super League. Στην προσπάθεια που κάνουμε σας θέλουμε όλους δίπλα μας.

Η ΠΑΕ ΠΑΟΚ συνεχίζει για την καταπολέμηση των φαινομένων πειρατείας του PAOK TV την συνεργασία της με την MEDIASTALKER.

Η Mediastalker είναι μια εταιρεία που εξειδικεύεται στην καταπολέμηση της πειρατείας και την παραβίαση της πνευματικής ιδιοκτησίας των οπτικοακουστικών έργων στο διαδίκτυο.

Βασισμένη σε λογισμικό Τεχνητής Νοημοσύνης και Μηχανικής Μάθησης, θα ελέγχει το internet για παράνομες ζωντανές μεταδόσεις του PAOK TV ώστε το υλικό να ελέγχεται και να διαγράφεται άμεσα.

Οι φίλοι της ομάδας μπορούν να βοηθήσουν τη διαδικασία στέλνοντας email στο piracy@paokfc.gr με το παράνομο link που εντοπίζουν ώστε να γίνονται άμεσα ενέργειες ή να τηλεφωνήσουν στο 2310954099.

Παράλληλα θα υπάρχουν κλιμάκια της ΠΑΕ ΠΑΟΚ που θα ελέγχουν και την προβολή των αγώνων σε χώρους εστίασης και δημόσιας προβολής. Μπορείτε και εδώ να βοηθήσετε στέλνοντάς μας την διεύθυνση και την ονομασία του καταστήματος που δείχνει το παιχνίδι χωρίς να βρίσκεται στην λίστα των HotSpots.

Ήδη η ΠΑΕ ΠΑΟΚ έχει ξεκινήσει ενέργειες εναντίον όσων έχουν παραβιάσει τους όρους χρήσης και όσους μεταδίδουν τους αγώνες σε παράνομα streams.

Στη προσπάθεια σας θέλουμε συμπαίκτες!»
Επιτυχία είναι η συνεχής (έστω και μικρή) βελτίωση.
Άβαταρ μέλους
ΑποστόληςΑ
 
Δημοσιεύσεις: 89216
Εγγραφή: Τετ 17 Ιουν 2009, 09:09
Τοποθεσία: Άγιος Δημήτριος (τέως Μπραχάμι)

Re: PAOK TV & PAOK New Media

Δημοσίευσηαπό gika » Τρί 02 Ιουν 2020, 12:59

Δηλαδή επειδή τυγχάνει ο τηλεοπτικός πάροχος να είναι εταιρία που δημιουργήθηκε από τη σάρκα της ΠΑΕ, δικαιούνται οι φίλαθλοι εκπτώσεις που με άλλον πάροχο δεν θα δικαιούταν;

Να δοθούν εκπτώσεις στα επόμενα διαρκείας, όπως έγινε χοντρικά και μετά τη χρονιά με τα 9 κεκλεισμένων, να το δεχτώ και να το επικροτήσω.
Άβαταρ μέλους
gika
 
Δημοσιεύσεις: 17046
Εγγραφή: Δευτ 28 Ιαν 2008, 15:52
Τοποθεσία: Λονδίνο

Re: PAOK TV & PAOK New Media

Δημοσίευσηαπό sourmenetes » Τρί 02 Ιουν 2020, 13:11

pgetsos έγραψε:
sourmenetes έγραψε:Φταίει για κάποιο λόγο η παε;;

Όταν δηλαδή η παε χάνει έσοδα από κεκλεισμένων ή από πρόστιμα ζητάει από τους οπαδούς τα λεφτά;;

Ναι, αν θέλει μπορεί να προσφέρει κάτι, αλλα όλοι είναι ΊΣΟΙ (άσχετα αν π.χ. εγώ έχω διάρκειας στην 4 και άλλος στην 1).

Άρα το να δώσεις στο 20% του κόσμου paoktv και στους άλλους τίποτα, δεν είναι σωστό.

Το να δώσεις σε όλους τους κατόχους διάρκειας paoktv, θεωρώ ότι είναι εντελώς άτοπο.

Στο εξωτερικο, για οσες χωρες ξερω τουλαχιστον, εχει γινει μερικη αποζημιωση των διαρκειας ή αλλες ενεργειες αντιστοιχες


Στο εξωτερικό σε κάθε αγωνιστική κάνα 50αρι και 7-8 κεκλεισμένων έχουν;;;

Δε διαφωνώ με το σκεπτικό αλλά είναι άλλες οι υποδομές και άλλα τα φράγκα. Μπορεί η παε να δώσει ένα πιο φθηνό πακέτο στο paoktv για τους κατόχους διάρκειας.

Στάλθηκε από το MAR-LX1A μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
ΠΑΟΚ - ΠΟΝΤΟΣ - ΠΡΟΣΦΥΓΙΑ
Οι μνημες μας ακολουθουν...
Άβαταρ μέλους
sourmenetes
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 27766
Εγγραφή: Δευτ 21 Σεπ 2009, 21:39
Τοποθεσία: sourmena

Re: PAOK TV & PAOK New Media

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Τρί 02 Ιουν 2020, 13:45

gika έγραψε:Δηλαδή επειδή τυγχάνει ο τηλεοπτικός πάροχος να είναι εταιρία που δημιουργήθηκε από τη σάρκα της ΠΑΕ, δικαιούνται οι φίλαθλοι εκπτώσεις που με άλλον πάροχο δεν θα δικαιούταν;

Να δοθούν εκπτώσεις στα επόμενα διαρκείας, όπως έγινε χοντρικά και μετά τη χρονιά με τα 9 κεκλεισμένων, να το δεχτώ και να το επικροτήσω.

Κατ αρχάς, δεν τυγχάνει ο τηλεοπτικός πάροχος να είναι δημιούργημα της εταιρίας, αλλά είναι επιλογή της, βάσει των όποιων δεδομένων υπήρχαν, όταν το αποφάσισε, φυσιολογικά μάλιστα, με σκοπό το μεγαλύτερο κέρδος της..
Φυσικά, θα δικαιούνταν οι κάτοχοι διαρκείας κάποια αποζημίωση, με όποιον πάροχο θα είχε επιλεγεί, ασυζητητί...

Αφού, όμως, τα επόμενα διαρκείας, πιθανό είναι να βγουν για την σεζόν 2021-2022, οπότε ζήσε Μάη μου να φας τριφύλλι, σίγουρα είναι πολύ πιο τίμιος ένας άμεσος συμψηφισμός της όποιας έκπτωσης, μέσω δωρεάν PAOK tv...
Ας δούμε τι έγινε και πόσο άμεσα, με τους συμψηφισμούς-μειώσεις, τόσο των παικτών, όσο και των προπονητών.-

Ο Π.Α.Ο.Κ. δεν είναι ερασιτεχνικό σωματείο, για να επαφίεται στο φιλότιμο των φιλάθλων του, αλλά ΠΑΕ, οπότε οφείλει να έχει ικανοποιημένους τους πελάτες της, αν θέλει, φυσικά, αυτοί να αυξάνονται, για να φέρνουν κέρδη!


Υ.Γ. Αν η ΠΑΕ δεν μπορεί να προστατευθεί, κάπως, από τιμωρίες και πρόστιμα, τότε υπάρχει μεγάλο πρόβλημα...
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: PAOK TV & PAOK New Media

Δημοσίευσηαπό PAOK_Antarctica » Τρί 02 Ιουν 2020, 13:58

gika έγραψε:Δηλαδή επειδή τυγχάνει ο τηλεοπτικός πάροχος να είναι εταιρία που δημιουργήθηκε από τη σάρκα της ΠΑΕ, δικαιούνται οι φίλαθλοι εκπτώσεις που με άλλον πάροχο δεν θα δικαιούταν;

Να δοθούν εκπτώσεις στα επόμενα διαρκείας, όπως έγινε χοντρικά και μετά τη χρονιά με τα 9 κεκλεισμένων, να το δεχτώ και να το επικροτήσω.


Αν "τυγχάνει" να είναι απλά ένας τηλεοπτικός πάροχος, τότε να τον αντιμετωπίσουμε και σαν έναν απλό τηλεοπτικό πάροχο και να το δούμε σπασμένο και να ανεβάζουμε links εδώ πέρα. Και όποιος πληρώσει, να γκαζώσει σε παράπονα για τα κολλήματα.

Αλλά δεν είναι ένας απλός τηλεοπτικός πάροχος, είναι κομμάτι της ΠΑΕ ΠΑΟΚ. Η ΠΑΕ ΠΑΟΚ η οποία απευθύνεται στο συναίσθημά μας και μας ζητά να αγκαλιάσουμε και να στηρίξουμε την προσπάθειά της. Η οποία ζητά από εμάς, τους πελάτες ενός "απλού" παρόχου να προστατέψουμε τα συμφέροντά της και να δείξουμε τα σπασμένα λινκς και τα μαγαζιά που το παίζουν παράνομα. Δεν μου ακούγεται σαν ένας συνηθισμένος πάροχος αυτό.

Όσο για την έκπτωση στα διαρκείας, εκτός από το ότι το ενδεχόμενο να ξεκινήσει το επόμενο πρωτάθλημα χωρίς κόσμο είναι παραπάνω από σοβαρό, αν η έκπτωση γίνει στις φετινές τιμές των διαρκείας, οι οποίες εκτοξεύτηκαν γιατί το γελάδι το αρμέγεις όσο βγάζει γάλα, τότε με την έκπτωση θα βρεθούμε στις φυσιολογικές τιμές των προηγούμενων χρόνων.
Ασπρόμαυρη Ανταρκτική
Άβαταρ μέλους
PAOK_Antarctica
 
Δημοσιεύσεις: 15310
Εγγραφή: Τετ 11 Δεκ 2013, 17:13
Τοποθεσία: Νότιος Πόλος

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Διοικητικά

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες