Γιώργος Σαββίδης

Σχόλια γιά την Διοίκηση της ΠΑΕ και όλα τα σχετικά...

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό bane1980 » Κυρ 05 Δεκ 2021, 21:10

Για αρχή φέρε πίσω το Σκιά.
The North Remembers
“The fool strikes. The wise man smiles, and watches, and learns. Then strikes.”
Άβαταρ μέλους
bane1980
 
Δημοσιεύσεις: 4076
Εγγραφή: Πέμ 30 Οκτ 2008, 16:20

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό johnpet » Κυρ 05 Δεκ 2021, 21:34

johnpet έγραψε:
Мир έγραψε:Και εμεις ειμαστε Λονδίνο, ενταξι με δουλειες για πιο κοινους θνητους, αλλά με τον ΠΑΟΚ αρρωστενουμε


Sent from my iPhone using Tapatalk


Φιλαράκι μου από τι ηλικία παρακολουθείς τον ΠΑΟΚ και αρρωσταίνεις??


Σε ρωτάω γιατί σίγουρα είσαι Παοκτσής παραπάνω από 9 χρόνια και πιστεύω ο νοών νοείτω...
johnpet
 
Δημοσιεύσεις: 189
Εγγραφή: Δευτ 21 Ιουν 2021, 09:22

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό DikefalosG4 » Κυρ 05 Δεκ 2021, 21:47

bane1980 έγραψε:Για αρχή φέρε πίσω το Σκιά.

Ποιο είναι το σκιά;

Παιδιά επειδή δεν ασχολούμαι με τα social media, δεν μπορεί να γίνει ένα ντου στο προφίλ του Γιώργου στο instagram να του πούμε να γυρίσει στην ΠΑΕ;
DikefalosG4
 
Δημοσιεύσεις: 255
Εγγραφή: Παρ 03 Σεπ 2021, 19:24

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό xrisitsapa » Κυρ 05 Δεκ 2021, 21:54

Sick Bastard έγραψε:
Obdulio έγραψε:Η ενεργός παρουσία του Γιώργου Σαββίδη στα διοικητικά της ομάδας, η παρουσία και δράση του ακόμα και στις στιγμές των μεγάλων λαθών του, είναι ένα εκατομμύριο φορές προτιμότερη από την αποστασιοποίησή του. Η επίθεση στην προσωπικότητα του Γιώργου όπου και από όποιον γίνεται, θα πρέπει να αντιμετωπίζεται ως έργω εκδούλευση στο κύκλωμα Μαρινάκη.


Εγώ πάλι προτιμώ να μην ασχολείται καθόλου
αν ασχολείται λάθος.

Αυτό με βάζει στο payroll του Μαρινάκη;


Όχι. Απλά είσαι λάθος, γιατί ξεχνάς πως όποιος δουλεύει κάνει λάθη.
Ο Γιώργης έκανε λάθη, αλλά τα θετικά της ενασχόλησης του ήταν απείρως περισσότερα. Το να μήν ασχολείται, το βλέπουμε τώρα και δεν νομίζω ότι αρέσει σε κανέναν.
xrisitsapa
 
Δημοσιεύσεις: 3524
Εγγραφή: Δευτ 27 Σεπ 2010, 18:11

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό bane1980 » Κυρ 05 Δεκ 2021, 21:55

DikefalosG4 έγραψε:
bane1980 έγραψε:Για αρχή φέρε πίσω το Σκιά.

Ποιο είναι το σκιά;

Παιδιά επειδή δεν ασχολούμαι με τα social media, δεν μπορεί να γίνει ένα ντου στο προφίλ του Γιώργου στο instagram να του πούμε να γυρίσει στην ΠΑΕ;


Μιχελ
The North Remembers
“The fool strikes. The wise man smiles, and watches, and learns. Then strikes.”
Άβαταρ μέλους
bane1980
 
Δημοσιεύσεις: 4076
Εγγραφή: Πέμ 30 Οκτ 2008, 16:20

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό Мир » Κυρ 05 Δεκ 2021, 22:25

johnpet έγραψε:
johnpet έγραψε:
Мир έγραψε:Και εμεις ειμαστε Λονδίνο, ενταξι με δουλειες για πιο κοινους θνητους, αλλά με τον ΠΑΟΚ αρρωστενουμε


Sent from my iPhone using Tapatalk


Φιλαράκι μου από τι ηλικία παρακολουθείς τον ΠΑΟΚ και αρρωσταίνεις??


Σε ρωτάω γιατί σίγουρα είσαι Παοκτσής παραπάνω από 9 χρόνια και πιστεύω ο νοών νοείτω...

Ανω των 40


Sent from my iPhone using Tapatalk
Άβαταρ μέλους
Мир
 
Δημοσιεύσεις: 6386
Εγγραφή: Τετ 16 Ιούλ 2014, 23:44
Τοποθεσία: London

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό renegade » Κυρ 05 Δεκ 2021, 22:32

Sick Bastard έγραψε:
Obdulio έγραψε:Η ενεργός παρουσία του Γιώργου Σαββίδη στα διοικητικά της ομάδας, η παρουσία και δράση του ακόμα και στις στιγμές των μεγάλων λαθών του, είναι ένα εκατομμύριο φορές προτιμότερη από την αποστασιοποίησή του. Η επίθεση στην προσωπικότητα του Γιώργου όπου και από όποιον γίνεται, θα πρέπει να αντιμετωπίζεται ως έργω εκδούλευση στο κύκλωμα Μαρινάκη.


Εγώ πάλι προτιμώ να μην ασχολείται καθόλου
αν ασχολείται λάθος.

Αυτό με βάζει στο payroll του Μαρινάκη;

Και ποιος είσαι εσύ που θα κρίνεις τι είναι λάθος και τι όχι?
Σε ένα φόρουμ καλώς ή κακώς δεν υπάρχει καν δημοκρατία
Άβαταρ μέλους
renegade
 
Δημοσιεύσεις: 14365
Εγγραφή: Κυρ 27 Ιαν 2019, 12:49

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό johnpet » Κυρ 05 Δεκ 2021, 23:09

"]
Мир έγραψε:Και εμεις ειμαστε Λονδίνο, ενταξι με δουλειες για πιο κοινους θνητους, αλλά με τον ΠΑΟΚ αρρωστενουμε


Sent from my iPhone using Tapatalk


Φιλαράκι μου από τι ηλικία παρακολουθείς τον ΠΑΟΚ και αρρωσταίνεις??[/quote]

Σε ρωτάω γιατί σίγουρα είσαι Παοκτσής παραπάνω από 9 χρόνια και πιστεύω ο νοών νοείτω...[/quote]
Ανω των 40


Sent from my iPhone using Tapatalk[/quote]

Και εγώ άνω των 50 όποτε όπως καταλαβαίνεις όταν κάποιος έγινε ΠΑΟΚ τα τελευτάια 9 χρόνια δύσκολα να αρρωσταίνει.
johnpet
 
Δημοσιεύσεις: 189
Εγγραφή: Δευτ 21 Ιουν 2021, 09:22

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό papwolf » Κυρ 05 Δεκ 2021, 23:23

Όταν ο Γιώργης ανακατευόταν με τα του ΠΑΟΚ τον κράζατε, τώρα που δεν ανακατεύεται τον ζητάτε.
Και είμαι σίγουρος ότι αν ξαναρχίσει να ανακατεύεται πάλι θα του τα χώνετε γιατί ποιος σας είπε ότι θα κάνει αυτά που θέλει ο καθένας σας...???
Θύρα Ντουβάρ.....
Άβαταρ μέλους
papwolf
 
Δημοσιεύσεις: 3239
Εγγραφή: Πέμ 21 Ιαν 2021, 22:08

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό Sick Bastard » Δευτ 06 Δεκ 2021, 18:02

xrisitsapa έγραψε:
Όχι. Απλά είσαι λάθος, γιατί ξεχνάς πως όποιος δουλεύει κάνει λάθη.
Ο Γιώργης έκανε λάθη, αλλά τα θετικά της ενασχόλησης του ήταν απείρως περισσότερα. Το να μήν ασχολείται, το βλέπουμε τώρα και δεν νομίζω ότι αρέσει σε κανέναν.


Πρώτον, αυτό το κλισέ περί δουλειάς/ λαθών, είναι της ίδιας κατηγορίας με τη μαλακιάρα του Κοέλιο σχετικά με το σύμπαν πως σου κάνει πίπες και τα καταπίνει κιόλας αν θες κάτι πολύ. Δεύτερον αυτό το κλισέ είναι η κουβέρτα πίσω από την οποία κρύβονται λογιών λογιών ανίκανοι. ΠΡΟΣΟΧΗ. Δεν λέω ότι ο Γιωργάκης είναι ανίκανος. Μιλάω για τη φράση. Οπότε μακριά από μας αυτά.
Τρίτον και κυριότερο, αλήθεια, τι ακριβώς έκανε/κάνει ο Γιωργος στην ΠΑΕ; Θέλω να πω, περαν του ότι ο γιος του προέδρου κι έχει θέση στην ιεραρχία (αλλιώς δεν θα ήταν λογικά στον ΠΑΟΚ) στο day to day operations που λέμε και στη Μενεμένη, τι ακριβώς έκανε/κάνει, ποιες ήταν/είναι οι αρμοδιότητές του; Είναι πχ, άνευ χαρτοφυλακίου; Έχει/είχε τις μεταγραφές; Σε τι λόγο; Σε ποιο επίπεδο;
Είναι κάποιου είδος σύνδεσμος μεταξύ του αγωνιστικού και του Ιβάν;
Όλα τα παραπάνω δεν είναι θέματα κι αρμοδιότητες του εκάστοτε Τ.Δ. ; Είχαμε δύο δηλαδή και τώρα έχουμε έναν/κανέναν;
Είχε λόγο στα αποδυτήρια; Σε αγωνιστικά θέματα; Δεν νομίζω, εγώ τουλάχιστον δεν τον είχα δει ποτέ (προς τιμή του αυτό)
Είχε λόγο στο οικονομικό; Είναι δηλαδή ένας από τους υπεύθυνους για το FFP που είχε εξωκείλει;
Τρέχει το γηπεδικό;
Μπορεί να είχε λόγο στο επικοινωνιακό;
Τίποτα απ όλα αυτά; Κάτι απ όλα αυτά; Όλα απ όλα αυτά;
Ειλικρινά δεν ξέρω κι ειλικρινά ρωτάω για να μπορέσουμε να βρούμε μια βάση της ''δουλειάς'' για την ομάδα πέραν του προφανούς, δηλαδή στον στενότερο κύκλο του Ιβάν. Γιατί αυτό δεν είναι δουλειά, είναι η εκ φύσεως θέση του. Ελπίζω να γίνομαι κατανοητός.
Αφού λοιπόν μπει μια βάση σε αυτό, δηλαδή, ποια ή ποιες δουλειές έχει αναλάβει στον ΠΑΟΚ να δούμε αν την έχει κάνει καλά κι έρχομαι στον από κάτω...

renegade έγραψε:Και ποιος είσαι εσύ που θα κρίνεις τι είναι λάθος και τι όχι?


Πρώτα απ όλα ξεκαβάλα λίγο με το υφάκι των 1000 καρδιναλίων, δεύτερο εγώ είμαι ο κανένας, το τι είναι λάθος ή όχι το δείχνει η πορεία της ομάδας και φέτος και πέρυσι όπως κι η γενικότερη εικόνα των ίδιων λαθών επί εποχής Σαββίδη.
αλλά και το ότι
ΤΙ ΨΗΦΙΣΑΤΕ ΡΕ ΜΑΛΑΚΕΣ
ΕΙΝΑΙ ΠΟΥΤΑΝΕΣ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΓΑΥΡΩΝ ΟΙ ΜΑΝΕΣ.
ΚΚ2020: "Θα φροντίσουμε να σχεδιάσουμε μια ομάδα που δεν θα χαμηλώσει τον πήχη και στόχοι μας θα είναι το νταμπλ κάθε χρόνο. Στόχος μας θα είναι να αυξήσουμε τα έσοδα και όχι να μειώσουμε τα έξοδα".
Άβαταρ μέλους
Sick Bastard
 
Δημοσιεύσεις: 11465
Εγγραφή: Τρί 19 Οκτ 2010, 11:00

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό renegade » Δευτ 06 Δεκ 2021, 18:30

Δύο νταμπλ όταν ασχολείτο ο Γιωργάκης.
Άρα αυτα που γράφεις είναι κομπλεξικες παπαριές από κάποιον που άφησε τον Ιβάν και ασχολείται τώρα με τον Γιώργο απλά και μόνο λόγω κόμπλεξ
Σε ένα φόρουμ καλώς ή κακώς δεν υπάρχει καν δημοκρατία
Άβαταρ μέλους
renegade
 
Δημοσιεύσεις: 14365
Εγγραφή: Κυρ 27 Ιαν 2019, 12:49

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό Sick Bastard » Δευτ 06 Δεκ 2021, 18:38

Κόμπλα και μάλιστα μεγάλη έχεις εσύ, λίγο μεγαλύτερη από την ιδέα που έχεις για τον εαυτό σου.
Χώρια τις ασυναρτησίες που τσαμπουνας γενικά αλλά και ειδικά.
ΤΙ ΨΗΦΙΣΑΤΕ ΡΕ ΜΑΛΑΚΕΣ
ΕΙΝΑΙ ΠΟΥΤΑΝΕΣ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΓΑΥΡΩΝ ΟΙ ΜΑΝΕΣ.
ΚΚ2020: "Θα φροντίσουμε να σχεδιάσουμε μια ομάδα που δεν θα χαμηλώσει τον πήχη και στόχοι μας θα είναι το νταμπλ κάθε χρόνο. Στόχος μας θα είναι να αυξήσουμε τα έσοδα και όχι να μειώσουμε τα έξοδα".
Άβαταρ μέλους
Sick Bastard
 
Δημοσιεύσεις: 11465
Εγγραφή: Τρί 19 Οκτ 2010, 11:00

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Δευτ 06 Δεκ 2021, 19:44

Ας ηρεμήσουμε..
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46920
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό TheCursed » Δευτ 06 Δεκ 2021, 21:40

Ανεβασε στορι loading.... κατι γινεται.
TheCursed
 
Δημοσιεύσεις: 1967
Εγγραφή: Σάβ 28 Ιουν 2014, 23:55

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό Ασπρόμαυρος Εβρίτης » Δευτ 06 Δεκ 2021, 21:49

renegade έγραψε:Δύο νταμπλ όταν ασχολείτο ο Γιωργάκης.
Άρα αυτα που γράφεις είναι κομπλεξικες παπαριές από κάποιον που άφησε τον Ιβάν και ασχολείται τώρα με τον Γιώργο απλά και μόνο λόγω κόμπλεξ

+1926 για την πρώτη πρόταση.
Λαός ενωμένος ποτέ νικημένος. 1926
Άβαταρ μέλους
Ασπρόμαυρος Εβρίτης
 
Δημοσιεύσεις: 5327
Εγγραφή: Παρ 27 Ιαν 2017, 23:40

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Διοικητικά

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 12 επισκέπτες