Γιώργος Σαββίδης

Σχόλια γιά την Διοίκηση της ΠΑΕ και όλα τα σχετικά...

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό Gospi » Πέμ 09 Ιούλ 2020, 17:38

Και εδω καπου ηρθε η ωρα να ξεσκεπασω τον Γιωργη.
Τον σκυλο του τον εχει ονομασει Mars δλδ αρη.
Τι μας κρυβεις Γιωργη? [FACE WITH TEARS OF JOY][FACE WITH TEARS OF JOY][FACE WITH TEARS OF JOY][FACE WITH TEARS OF JOY]

Στάλθηκε από το Redmi Note 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
The North Remembers
Άβαταρ μέλους
Gospi
 
Δημοσιεύσεις: 10908
Εγγραφή: Δευτ 15 Δεκ 2008, 23:10

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό bersekeros » Πέμ 09 Ιούλ 2020, 17:42

buffalobill4 έγραψε:Ακόμα και στο ινσταγραμ τουλάχιστον κάποιος μίλησε.

Γιατί η αποτυχία δεν είναι το πρόβλημα. Όλες οι ομάδες περνάνε αποτυχίες. Το πρόβλημα είναι η εικόνα εγκατάλειψης που έχει το αγωνιστικό και η παε.

Πολλές φορές έχω πει ότι από ινσταγραμ διοίκηση δεν γίνεται. Γιώργο πρέπει κάποιος από εσάς να έρθει Ελλάδα και να διοικήσει δια ζώσης. Ο ΠΑΟΚ είναι μεγάλο καράβι μόνιμα σε φουρτούνες.


Πώς να έρθουν ρε παλίκαρε;

Άνοιξαν τα αεροδρόμια από Ρωσία;

Να έρθει για να τον συλλάβουν, όπως κάνανε με κάτι Ουκρανούς τις προάλλες;
Άβαταρ μέλους
bersekeros
 
Δημοσιεύσεις: 11363
Εγγραφή: Σάβ 15 Δεκ 2007, 20:56

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό renegade » Πέμ 09 Ιούλ 2020, 17:48

buffalobill4 έγραψε:Ακόμα και στο ινσταγραμ τουλάχιστον κάποιος μίλησε.

Γιατί η αποτυχία δεν είναι το πρόβλημα. Όλες οι ομάδες περνάνε αποτυχίες. Το πρόβλημα είναι η εικόνα εγκατάλειψης που έχει το αγωνιστικό και η παε.

Πολλές φορές έχω πει ότι από ινσταγραμ διοίκηση δεν γίνεται. Γιώργο πρέπει κάποιος από εσάς να έρθει Ελλάδα και να διοικήσει δια ζώσης. Ο ΠΑΟΚ είναι μεγάλο καράβι μόνιμα σε φουρτούνες.

Την επικοινωνία σε μια εταιρεία την στήνουν αυτοί οι οποίοι πληρώνονται για αυτό και είναι η επιστήμη που σπούδασαν..
Τώρα αν ο Χ Κυριάκος έχει μότο το " η σιωπή είναι χρυσός" ή ο Χ δούκας ότι επικοινωνούμε μόνο όταν είναι να πικάρουμε τους αντιπάλους... τότε θα πρέπει κάποια πράγματα να τα αναθεωρήσουν.
Δεν γίνεται να φοβούνται να πουν ότι ο πέλκας έχει θλάση και να σε έχουνε τρεις βδομάδες στο σήμερα θα μπει αύριο θα μπει.
Δεν γίνεται να μην υπάρχει η παραμικρή ενημέρωση για την πορεία του Αυγούστου για παράδειγμα.
Δεν θέλω και δεν με ενδιαφέρει να μου πουν σήμερα τι θα κάνουν με τον προπονητή, αλλά κάποια βασικά πράγματα για την ομάδα θα πρέπει να τα επικοινωνούν.
Σε ένα φόρουμ καλώς ή κακώς δεν υπάρχει καν δημοκρατία
Άβαταρ μέλους
renegade
 
Δημοσιεύσεις: 14319
Εγγραφή: Κυρ 27 Ιαν 2019, 12:49

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό jibbie » Πέμ 09 Ιούλ 2020, 17:50

κατσε ρε φιλε, μπορει να ναι θαλασσα τα παιδια. τι απαιτησεις ειναι αυτες;
Άβαταρ μέλους
jibbie
 
Δημοσιεύσεις: 5956
Εγγραφή: Τρί 12 Φεβ 2008, 00:41
Τοποθεσία: Hackney,London

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό buffalobill4 » Πέμ 09 Ιούλ 2020, 18:14

Έτσι ακριβώς ρενεγκεηντ.

Μπερσεκερος αν πιστεύεις ότι ο κοβιντ είναι το πρόβλημα πάσο. Εσύ προ κοβιντ είδες κάποιον να διοικεί από εδώ;

Καλώς ή κακώς δεν εμπιστεύονται άλλους. Ε ας έρθει ένας από τους 3 (ακόμα καλύτερα και οι 3) να είναι based Θεσσαλονίκη να διοικεί. Πως θα γίνει αλλιώς δλδ; Δεν είναι μόνο το αγωνιστικό. Είναι και όλα τα παρασκήνιακα. Δηλαδή αν έβγαινε και μιλούσε ο Ιβάν θα συνέχιζε αυτός ο κοντός και οι μαρουποαρκουδηδες να μας τα κάνουν ζεπελιν; θα τουμπεκιαζοτανε
Προσέχουμε τα λόγια μας στη δημοκρατία
Επαιτεία στα πεζοδρόμια και φιλανθρωπία
Άβαταρ μέλους
buffalobill4
 
Δημοσιεύσεις: 7237
Εγγραφή: Σάβ 31 Ιαν 2009, 09:37

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό navigator11 » Πέμ 09 Ιούλ 2020, 18:36

Τι σε κάνει να αισιοδοξείς ότι θα το βουλωναν; Αφού εντολοδόχοι του πρεζοκούλη και του ζέμπορα είναι. Τι ακριβώς θα τους έκανε να σωπάσουν;
Τις φυλακές και τα τρελοκομεία γεμίσαμε και δε χωράμε άλλο πια. Νόημα στη ζωή μας δίνουν μόνο τα 4 σου γράμματα!!!
Άβαταρ μέλους
navigator11
 
Δημοσιεύσεις: 17955
Εγγραφή: Δευτ 25 Μάιος 2009, 09:35

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό Gospi » Πέμ 09 Ιούλ 2020, 18:52

Αρα καλως διοικουμαστε απο το Ροστωφ?

Στάλθηκε από το Redmi Note 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
The North Remembers
Άβαταρ μέλους
Gospi
 
Δημοσιεύσεις: 10908
Εγγραφή: Δευτ 15 Δεκ 2008, 23:10

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό buffalobill4 » Πέμ 09 Ιούλ 2020, 19:12

navigator11 έγραψε:Τι σε κάνει να αισιοδοξείς ότι θα το βουλωναν; Αφού εντολοδόχοι του πρεζοκούλη και του ζέμπορα είναι. Τι ακριβώς θα τους έκανε να σωπάσουν;

Όχι ναβι πιστεύω ότι αυτοί βγάλανε γλώσσα γιατί είδαν ότι τους παίρνει με μας. Αν τους το ξεκοβαμε δεν θα κάνανε αυτό το πανηγυρακι που στήσανε.

Και πίστεψε με κανένας κοντός κσι καμία μαρουπα αρκούδης δεν θα δώσει σεβασμό σε δούκα Μάκη γκαγλατση κλπ. Προφανώς κσι έπρεπε νσ βγει ο Ιβάν κσι να τους πει "θα γαμηθειτε"
Προσέχουμε τα λόγια μας στη δημοκρατία
Επαιτεία στα πεζοδρόμια και φιλανθρωπία
Άβαταρ μέλους
buffalobill4
 
Δημοσιεύσεις: 7237
Εγγραφή: Σάβ 31 Ιαν 2009, 09:37

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό obanebane » Πέμ 09 Ιούλ 2020, 19:30

Συμφωνώ.
Άβαταρ μέλους
obanebane
 
Δημοσιεύσεις: 24575
Εγγραφή: Τρί 10 Μαρ 2009, 00:51
Τοποθεσία: ΚΟΡΙΝΘΟΣ

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό PAOK_Antarctica » Πέμ 09 Ιούλ 2020, 19:40

Κι εγώ.
Ασπρόμαυρη Ανταρκτική
Άβαταρ μέλους
PAOK_Antarctica
 
Δημοσιεύσεις: 15431
Εγγραφή: Τετ 11 Δεκ 2013, 17:13
Τοποθεσία: Νότιος Πόλος

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό navigator11 » Πέμ 09 Ιούλ 2020, 20:27

buffalobill4 έγραψε:
navigator11 έγραψε:Τι σε κάνει να αισιοδοξείς ότι θα το βουλωναν; Αφού εντολοδόχοι του πρεζοκούλη και του ζέμπορα είναι. Τι ακριβώς θα τους έκανε να σωπάσουν;

Όχι ναβι πιστεύω ότι αυτοί βγάλανε γλώσσα γιατί είδαν ότι τους παίρνει με μας. Αν τους το ξεκοβαμε δεν θα κάνανε αυτό το πανηγυρακι που στήσανε.

Και πίστεψε με κανένας κοντός κσι καμία μαρουπα αρκούδης δεν θα δώσει σεβασμό σε δούκα Μάκη γκαγλατση κλπ. Προφανώς κσι έπρεπε νσ βγει ο Ιβάν κσι να τους πει "θα γαμηθειτε"


Σεβαστή η άποψή σου. Δε νομίζω ότι το θράσος τους εκπορεύτηκε κατά πρώτιστο λόγο από τη σιωπή του Σαββίδη. Οι τύποι αυτοί εντεταλμένοι ήταν, μια χαρά σε κάθε περίπτωση θα σήκωναν τη σκόνη, ώστε να έρθει μετά ο μπασταρδούλης για να ... "διασφαλίσει την κοινωνική συνοχή", δημιουργώντας το πλαίσιο ώστε η "δικαιοσύνη" εν συνεχεία να νίψει τας χείρας της, κλέβοντας έτσι για το καλό ακόμα 7 βαθμούς από την ομάδα. Αυτή είναι η δική μου οπτική. Δεν υπήρχε απολύτως καμία περίπτωση να το βούλωναν οι σουζάνες και λοιπές πουτάνες, επειδή ήταν στρατηγικής σημασίας για την εξέλιξη και ευόδωση του χυδαίου σχεδίου να βάλλεται καθημερινά ο Σαββίδης.
Τις φυλακές και τα τρελοκομεία γεμίσαμε και δε χωράμε άλλο πια. Νόημα στη ζωή μας δίνουν μόνο τα 4 σου γράμματα!!!
Άβαταρ μέλους
navigator11
 
Δημοσιεύσεις: 17955
Εγγραφή: Δευτ 25 Μάιος 2009, 09:35

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό paok düsseldorf » Πέμ 09 Ιούλ 2020, 21:14

Ο λογος, εαν μη δηλοι, ου ποιησει το εαυτου εργον.Σε ελευθερη μεταφραση=ΜΗΝ ΜΙΛΑΣ, ΑΝ ΔΕΝ ΜΙΛΑΣ ΞΕΚΑΘΑΡΑ
Α Ρ Ι Σ Τ Ο Τ Ε Λ Η Σ
Οτι κανεις θα φανει.
Καταλαβε οτι τα ποσταρισματα μονο φθορα ειναι για το προφιλ σου.
Προ στο παρον,ΠΟΛΥ ΚΟΚΟ ΚΑΙ ΚΑΝΕΝΑ ΑΒΓΟ.
Αν γνωριζεις ποντιακα,μια σοφη ποντιακη παροιμια λεει,ΠΡΩΤΑ ΟΒΑΣΟΝ ΚΙ ΕΠΕΚΕΙ ΚΑΚΑΝΤΣΟΝ,δηλαδη ΠΡΩΤΑ κανε το αβγο και ΜΕΤΑ κανε ΚΟΚΟΚΟ.
paok düsseldorf
 
Δημοσιεύσεις: 1366
Εγγραφή: Παρ 14 Δεκ 2018, 01:13

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό Nikos 74 » Πέμ 09 Ιούλ 2020, 21:24

Gospi έγραψε:Η να αποφασισουν επι τελους να δωσουν σε εναν ποδοσφαιρανθρωπο την διοικηση της ομαδας. Οχι ομως τυποις αλλα ουσιαστικα!
Οχι αλλους Τζακ Αγγελιδηδες, και οχι αλλα πρασινα φωτα π περιμενουμε να ρθουν απο το μακρινο Ροστοφ.


Στάλθηκε από το Redmi Note 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Εδώ ταιριάζει γάντι ο Βιερίνια!
Nikos 74
 
Δημοσιεύσεις: 1424
Εγγραφή: Τρί 20 Νοέμ 2018, 19:48

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό Gospi » Πέμ 09 Ιούλ 2020, 22:04

Εγω μιλαω για την θεση του Προεδρου...
Ο Βιειρινια θελει να μπει πιο ομαλα στην διαδικασια...

Στάλθηκε από το Redmi Note 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
The North Remembers
Άβαταρ μέλους
Gospi
 
Δημοσιεύσεις: 10908
Εγγραφή: Δευτ 15 Δεκ 2008, 23:10

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό jibbie » Πέμ 09 Ιούλ 2020, 22:33

paok düsseldorf έγραψε:Ο λογος, εαν μη δηλοι, ου ποιησει το εαυτου εργον.Σε ελευθερη μεταφραση=ΜΗΝ ΜΙΛΑΣ, ΑΝ ΔΕΝ ΜΙΛΑΣ ΞΕΚΑΘΑΡΑ
Α Ρ Ι Σ Τ Ο Τ Ε Λ Η Σ
Οτι κανεις θα φανει.
Καταλαβε οτι τα ποσταρισματα μονο φθορα ειναι για το προφιλ σου.
Προ στο παρον,ΠΟΛΥ ΚΟΚΟ ΚΑΙ ΚΑΝΕΝΑ ΑΒΓΟ.
Αν γνωριζεις ποντιακα,μια σοφη ποντιακη παροιμια λεει,ΠΡΩΤΑ ΟΒΑΣΟΝ ΚΙ ΕΠΕΚΕΙ ΚΑΚΑΝΤΣΟΝ,δηλαδη ΠΡΩΤΑ κανε το αβγο και ΜΕΤΑ κανε ΚΟΚΟΚΟ.


επισης γιωργο, με τα πορδια χαβιτς κι ινεται! :lol:
Άβαταρ μέλους
jibbie
 
Δημοσιεύσεις: 5956
Εγγραφή: Τρί 12 Φεβ 2008, 00:41
Τοποθεσία: Hackney,London

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Διοικητικά

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 4 επισκέπτες