Γιώργος Σαββίδης

Σχόλια γιά την Διοίκηση της ΠΑΕ και όλα τα σχετικά...

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό navigator11 » Κυρ 05 Ιούλ 2020, 11:21

paok düsseldorf έγραψε:Μακαρι να σταματησεις τα ποσταρισματα σε θεματα που αφορουν τον ΠΑΟΚ.
Για αλλα θεματα δεν νομιζω να νοιαζεται καποιος σε αυτο το Φορουμ για το τι θα πεις.
Ειχε τελικα και ενα καλο η φετεινη χρονια.
Στα θετικα του σημερινου ματς η εμφανιση του ΜΙΧΑΗΛΙΔΗ.


Αν νοιάζονται, λέει. Μέχρι και η ... εκτίμηση του Ιβάν προς το ασθενές φύλο ενδιαφέρει κάποιους. Θα αφήνουν ασχολίαστο ότι γουστάρει το μποξ, ας πούμε, ο Γιώργος; Ή τον Τάισον;
Τις φυλακές και τα τρελοκομεία γεμίσαμε και δε χωράμε άλλο πια. Νόημα στη ζωή μας δίνουν μόνο τα 4 σου γράμματα!!!
Άβαταρ μέλους
navigator11
 
Δημοσιεύσεις: 17960
Εγγραφή: Δευτ 25 Μάιος 2009, 09:35

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό Taseos » Κυρ 05 Ιούλ 2020, 11:47

Paok Düsseldorf για ποιο λόγο κάθεστε σε ένα social media ενός ανθρώπου που δεν τον ξέρετε και δεν σας ξέρει? Μάτι από την κλειδαρότρυπα γουστάρετε? Και γιατί έχεις δικαίωμα εσυ να ποστάρεις για ΠΑΟΚ και δεν έχει αυτός για παράδειγμα.


Sent from my iPad using Tapatalk
Άβαταρ μέλους
Taseos
 
Δημοσιεύσεις: 3859
Εγγραφή: Κυρ 30 Δεκ 2007, 14:25

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό paok_athens_g4 » Κυρ 05 Ιούλ 2020, 12:59

Το κόμπλεξ κ η κακία ορισμένων εδώ μέσα με τον Γιώργη δε λέγεται.... εντάξει καταλαβαίνω ότι θα θέλατε πολύ να είστε στη θέση του....συνήθως η μιζέρια καταλήγει σε ζήλια...γιατί αυτός κ όχι εγώ ,άτιμη κενωνια κ άλλα τέτοια....αλλά ρε κομπλεξικοι,εγώ που ενδιαφέρομαι ΜΟΝΟ για ΠΑΟΚ,ποτέ δε πήγα να δω το ινσταγκραμ κανενός....στα @@ μου....τώρα αν εσείς αντί για οπαδοί του ΠΑΟΚ,είστε οπαδοί του lifestyle κ του κουτσομπολιού,είναι λογικό να ξημεροβραδιαζεστε στο ινσταγκραμ....είτε σας αρέσει είτε όχι η ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ Σαββίδη αναμόρφωσε κ άλλαξε επίπεδο τον ΠΑΟΚ....βρείτε τα με τον εαυτό σας πρώτα κ η μιζέρια σας κ η κακομοιριά σας θα ελλατωθουν
...Κ ΣΤΗΝ ΠΟΥΤΑΝΑ ΤΗΝ ΑΘΗΝΑ ΘΑ ΤΟ ΛΕΩ..................
Άβαταρ μέλους
paok_athens_g4
 
Δημοσιεύσεις: 392
Εγγραφή: Δευτ 10 Αύγ 2009, 19:33
Τοποθεσία: Αθηνα

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό paok_athens_g4 » Κυρ 05 Ιούλ 2020, 13:02

paok düsseldorf έγραψε:Μακαρι να σταματησεις τα ποσταρισματα σε θεματα που αφορουν τον ΠΑΟΚ.
Για αλλα θεματα δεν νομιζω να νοιαζεται καποιος σε αυτο το Φορουμ για το τι θα πεις.
Ειχε τελικα και ενα καλο η φετεινη χρονια.
Στα θετικα του σημερινου ματς η εμφανιση του ΜΙΧΑΗΛΙΔΗ.


Όχι ρε φίλε δε νοιάζεται κανένας τι θα πει ο Σαββίδης,όλοι περιμένουν μέρα νύχτα τι θα πεις εσύ....να μας φωτίσεις....ρε τι διαβάζουμε...
...Κ ΣΤΗΝ ΠΟΥΤΑΝΑ ΤΗΝ ΑΘΗΝΑ ΘΑ ΤΟ ΛΕΩ..................
Άβαταρ μέλους
paok_athens_g4
 
Δημοσιεύσεις: 392
Εγγραφή: Δευτ 10 Αύγ 2009, 19:33
Τοποθεσία: Αθηνα

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό paok düsseldorf » Κυρ 05 Ιούλ 2020, 13:03

Προς συνοπαδο Ταseo.
Δεν θα μπορουσα να καθομαι μπροστα σε κανενα sozial media του γιωργακη ,αν αυτο εννοεις.
Τα γραφομενα του δημοσιευονται παντου,και διαβαζονται-δυστυχως για τον ΠΑΟΚ-απο πολλους.
Οσον αφορα την ουσια διαφωνουμε στο συγκεκριμενο θεμα πληρως.
paok düsseldorf
 
Δημοσιεύσεις: 1366
Εγγραφή: Παρ 14 Δεκ 2018, 01:13

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό paok_athens_g4 » Κυρ 05 Ιούλ 2020, 13:06

Taseos έγραψε:Paok Düsseldorf για ποιο λόγο κάθεστε σε ένα social media ενός ανθρώπου που δεν τον ξέρετε και δεν σας ξέρει? Μάτι από την κλειδαρότρυπα γουστάρετε? Και γιατί έχεις δικαίωμα εσυ να ποστάρεις για ΠΑΟΚ και δεν έχει αυτός για παράδειγμα.


Sent from my iPad using Tapatalk

Τι θα πει γιατί ρε φίλε;κ ποιος είναι ο Σαββίδης μπροστά στον ΠΑΟΚ Ντίσελντορφ;;;τι έχει κάνει δηλαδή η οικογένεια Σαββίδη;;;ξέρεις τι έχει προσφέρει ο ΠΑΟΚ Ντίσελντορφ στον ΠΑΟΚ ρε γατάκι;;;37 δημοσιεύσεις στο ΠΑΟΚ μανία.....ούτε 1 ούτε 2.....ποιος τα γαμαει τα 150 εκ ευρώ του Σαββίδη....
...Κ ΣΤΗΝ ΠΟΥΤΑΝΑ ΤΗΝ ΑΘΗΝΑ ΘΑ ΤΟ ΛΕΩ..................
Άβαταρ μέλους
paok_athens_g4
 
Δημοσιεύσεις: 392
Εγγραφή: Δευτ 10 Αύγ 2009, 19:33
Τοποθεσία: Αθηνα

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό PAOK_Antarctica » Κυρ 05 Ιούλ 2020, 13:11

Taseos έγραψε:Paok Düsseldorf για ποιο λόγο κάθεστε σε ένα social media ενός ανθρώπου που δεν τον ξέρετε και δεν σας ξέρει? Μάτι από την κλειδαρότρυπα γουστάρετε? Και γιατί έχεις δικαίωμα εσυ να ποστάρεις για ΠΑΟΚ και δεν έχει αυτός για παράδειγμα.


Όχι και κλειδαρότρυπα τα social media. Είναι πλέον κομμάτι της ζωής μας κανονικότατο και αποτελεί μέσο με το οποίο προβάλλουμε τον εαυτό μας και επικοινωνούμε με τους γύρω μας.
Ο Γιώργος Σαββίδης έχει επιλέξει το instagram ως την μέθοδο επικοινωνίας με τους απλούς οπαδούς. Δεν είναι ότι ανεβάζει κάτι ανέμελος και ξαφνικά βλέπει να τον ακολουθούν μυριάδες ΠΑΟΚτσήδες και δυσανασχετεί "γιατί δεν με αφήνουν ήσυχο να ποστάρω ό,τι θέλω;". Αυτός επέλεξε αυτόν τον δίαυλο επικοινωνίας. Δεν γίνεται να κατηγορείς τον δέκτη επειδή δέχθηκε το μήνυμα που έστειλε ο πομπός.
Ασπρόμαυρη Ανταρκτική
Άβαταρ μέλους
PAOK_Antarctica
 
Δημοσιεύσεις: 15453
Εγγραφή: Τετ 11 Δεκ 2013, 17:13
Τοποθεσία: Νότιος Πόλος

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό PAOK_Antarctica » Κυρ 05 Ιούλ 2020, 13:12

paok_athens_g4 έγραψε:Το κόμπλεξ κ η κακία ορισμένων εδώ μέσα με τον Γιώργη δε λέγεται.... εντάξει καταλαβαίνω ότι θα θέλατε πολύ να είστε στη θέση του....συνήθως η μιζέρια καταλήγει σε ζήλια...γιατί αυτός κ όχι εγώ ,άτιμη κενωνια κ άλλα τέτοια....αλλά ρε κομπλεξικοι,εγώ που ενδιαφέρομαι ΜΟΝΟ για ΠΑΟΚ,ποτέ δε πήγα να δω το ινσταγκραμ κανενός....στα @@ μου....τώρα αν εσείς αντί για οπαδοί του ΠΑΟΚ,είστε οπαδοί του lifestyle κ του κουτσομπολιού,είναι λογικό να ξημεροβραδιαζεστε στο ινσταγκραμ....είτε σας αρέσει είτε όχι η ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ Σαββίδη αναμόρφωσε κ άλλαξε επίπεδο τον ΠΑΟΚ....βρείτε τα με τον εαυτό σας πρώτα κ η μιζέρια σας κ η κακομοιριά σας θα ελλατωθουν


ΕΤΣΙ ΑΚΡΙΒΩΣ
Είστε κομπλεξικοί και του lifestlyle.
Άσε που ζηλεύετε.

Σίγουρα πράγματα.
Ασπρόμαυρη Ανταρκτική
Άβαταρ μέλους
PAOK_Antarctica
 
Δημοσιεύσεις: 15453
Εγγραφή: Τετ 11 Δεκ 2013, 17:13
Τοποθεσία: Νότιος Πόλος

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό paok_athens_g4 » Κυρ 05 Ιούλ 2020, 13:17

PAOK_Antarctica έγραψε:
paok_athens_g4 έγραψε:Το κόμπλεξ κ η κακία ορισμένων εδώ μέσα με τον Γιώργη δε λέγεται.... εντάξει καταλαβαίνω ότι θα θέλατε πολύ να είστε στη θέση του....συνήθως η μιζέρια καταλήγει σε ζήλια...γιατί αυτός κ όχι εγώ ,άτιμη κενωνια κ άλλα τέτοια....αλλά ρε κομπλεξικοι,εγώ που ενδιαφέρομαι ΜΟΝΟ για ΠΑΟΚ,ποτέ δε πήγα να δω το ινσταγκραμ κανενός....στα @@ μου....τώρα αν εσείς αντί για οπαδοί του ΠΑΟΚ,είστε οπαδοί του lifestyle κ του κουτσομπολιού,είναι λογικό να ξημεροβραδιαζεστε στο ινσταγκραμ....είτε σας αρέσει είτε όχι η ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ Σαββίδη αναμόρφωσε κ άλλαξε επίπεδο τον ΠΑΟΚ....βρείτε τα με τον εαυτό σας πρώτα κ η μιζέρια σας κ η κακομοιριά σας θα ελλατωθουν


ΕΤΣΙ ΑΚΡΙΒΩΣ
Είστε κομπλεξικοί και του lifestlyle.
Άσε που ζηλεύετε.

Σίγουρα πράγματα.



Μπαααα καθόλου....
...Κ ΣΤΗΝ ΠΟΥΤΑΝΑ ΤΗΝ ΑΘΗΝΑ ΘΑ ΤΟ ΛΕΩ..................
Άβαταρ μέλους
paok_athens_g4
 
Δημοσιεύσεις: 392
Εγγραφή: Δευτ 10 Αύγ 2009, 19:33
Τοποθεσία: Αθηνα

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Κυρ 05 Ιούλ 2020, 13:22

Εμείς, που δεν τον ακολουθάμε στο instagram, αλλά σχολιάζουμε όποιες μαλακίες (και όχι μόνο) ανεβάζει, βλέποντας τες αναδημοσιευμένες σε κάποιο αθλητικό σάιτ, μήπως την γλιτώνουμε ή ανήκουμε στην ίδια κατηγορία, ρε καρντάσι?
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό paok_athens_g4 » Κυρ 05 Ιούλ 2020, 13:27

goran 64 έγραψε:Εμείς, που δεν τον ακολουθάμε στο instagram, αλλά σχολιάζουμε όποιες μαλακίες (και όχι μόνο) ανεβάζει, βλέποντας τες αναδημοσιευμένες σε κάποιο αθλητικό σάιτ, μήπως την γλιτώνουμε ή ανήκουμε στην ίδια κατηγορία, ρε καρντάσι?



Καλά οκ,έχετε δίκιο μάλλον....την ώρα που χτυπιομαστε από παντού...κυβέρνηση,παρακράτος χοντρού,δικαστές....από παντού κυριολεκτικά....είναι η κατάλληλη ώρα να σχολιάζουμε το ινστα του Γιώργη....οι φοτο με το σκύλο του σας πειράζουν ή προκαλούν κ αυτές;γραφτε του στο ινστα να του αλλάξει ποζα
...Κ ΣΤΗΝ ΠΟΥΤΑΝΑ ΤΗΝ ΑΘΗΝΑ ΘΑ ΤΟ ΛΕΩ..................
Άβαταρ μέλους
paok_athens_g4
 
Δημοσιεύσεις: 392
Εγγραφή: Δευτ 10 Αύγ 2009, 19:33
Τοποθεσία: Αθηνα

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό ariskatiforos » Κυρ 05 Ιούλ 2020, 13:38

paok_athens_g4 έγραψε:Το κόμπλεξ κ η κακία ορισμένων εδώ μέσα με τον Γιώργη δε λέγεται.... εντάξει καταλαβαίνω ότι θα θέλατε πολύ να είστε στη θέση του....συνήθως η μιζέρια καταλήγει σε ζήλια...γιατί αυτός κ όχι εγώ ,άτιμη κενωνια κ άλλα τέτοια....αλλά ρε κομπλεξικοι,εγώ που ενδιαφέρομαι ΜΟΝΟ για ΠΑΟΚ,ποτέ δε πήγα να δω το ινσταγκραμ κανενός....στα @@ μου....τώρα αν εσείς αντί για οπαδοί του ΠΑΟΚ,είστε οπαδοί του lifestyle κ του κουτσομπολιού,είναι λογικό να ξημεροβραδιαζεστε στο ινσταγκραμ....είτε σας αρέσει είτε όχι η ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ Σαββίδη αναμόρφωσε κ άλλαξε επίπεδο τον ΠΑΟΚ....βρείτε τα με τον εαυτό σας πρώτα κ η μιζέρια σας κ η κακομοιριά σας θα ελλατωθουν


Μέχρι τέλειας είναι όπως τα λες ...
Κ όσοι σιγοντάρουν τέτοιες φωνές καλό θα είναι όταν έρθει η στιγμή της επιστροφής στο μέλλον να έχουν έτοιμη λύση για την ΠΑΟΚΑΡΑ μας ...
Η μαγκιά από τη θέση του θεΑτη στο σινεμά για τα δρώμενα της ταινίας είναι εύκολη ...
Κ ναι ο πρόεδρος του ΠΑΟΚ π εμφανώς δρα με συναισθηματισμό απέναντι στον ΠΑΟΚ όπως κ στην Ελλάς γενικότερα όταν θα αντιληφθεί ότι δεν εκτιμάται η οικονομική θυσία π κάνει κ θα κάνει (ψάξτε να δείτε όσοι ενδιαφέρεστε για την αλήθεια ποσα χρήματα τσέπης έχει βάλει ο ιβαν αυτά τα χρόνια )βεβαίως κ παίρνει κλίμα και βεβαίως το κλίμα διαμορφώνεται κ από σχόλια σε φορουμ κλπ που είναι σε κοινή θεα και επηρεάζουν τις γνώμες πολλών
Ας κοπεί αυτή η καραμέλα όποτε ότι δε τρέχει κ τίποτα με τα ειρωνικά υποτιμητικά ποστ είναι ακίνδυνα
Όπως κ καραμέλα της κριτικής που αν βγάλεις τη μάσκα εμφανίζεται η όψη του κόμπλεξ κ της μιζέριας που σίγουρα προέρχεται από άλλες αιτίες κ βρίσκει πρόσφορο έδαφος να ξεθυμάνει στα του ΠΑΟΚ
ariskatiforos
 

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό paok düsseldorf » Κυρ 05 Ιούλ 2020, 14:04

Αν και ΚΑΝΕΙΣ δεν ειναι υπερανω κριτικης,ΠΟΤΕ δεν μιλησα για οικογενεια ΣΑΒΒΙΔΗ ,και ΙΒΑΝ ΣΑΒΒΙΔΗ.
Αντιθετως ειπα οτι μονο ο ΙΒΑΝ μπορει να δωσει λυση,εφοσον η λογικη υπεριχυσει της πατρικης αγαπης.
Για τον γιωργακη θα το ξαναπω.
Ο μοναδικος λογος που εχει αποψη και διοικει τον ΠΑΟΚ ειναι τα λεφτα του ΙΒΑΝ και το οτι ειναι γιος του ΙΒΑΝ.
Με βαση το ΒΙΟΓΡΑΦΙΚΟ του αν εκανε αιτηση σε καποια εταιρεια-ΟΧΙ ΤΟΥ ΙΒΑΝ- για ΔΙΕΥΘΥΝΩΝ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ,βασει των λεγομενων καποιων συνοπαδων θα μπορουσε να διεκδικησει μια αναλογη θεση.
ΟΛΟΙ κρινομαστε για τις τοποθετησεις μας.
Τελειωνοντας θα υπενθυμισω οτι ο ΠΑΟΚ υπηρχε και πριν τον ΓΙΩΡΓΑΚΗ και ειμαι σιγουρος οτι το μελλον του ΠΑΟΚ ειναι καλυτερο χωρις την παρουσια του στην διοκηση.
ΑΝ αυτο καποιοι το συνδεουν η πιστευουν οτι παει πακετο με την χρηματοδοτηση του ΠΑΟΚ απο τον ΙΒΑΝ τοτε οι ιδιοι μικραινουν και τον ΠΑΟΚ αλλα και τον ΙΒΑΝ
paok düsseldorf
 
Δημοσιεύσεις: 1366
Εγγραφή: Παρ 14 Δεκ 2018, 01:13

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό bersekeros » Κυρ 05 Ιούλ 2020, 14:25

Συμφορουμίτη από το αγαπημένο Düsseldorf.

Το να αποκαλείς τον Γιώργο ως Γιωργάκη και με κεφαλαία, με ενοχλεί.

Και εμένα μου ξεφεύγει το Γιώργης καμιά φορά, αλλά το Γιωργάκης είναι βούτυρο στο στόμα των εχθρών μας και έχει μπόλικη έμμεση εσάνς απαξιωτικού ύφους.

Μην ρίχνουμε νερό στο μύλο της αλλόθρησκης προπαγάνδας.

Καλοπροαίρετα στο λέω και σε δικαιολογώ μόνο επειδή μου φαίνεσαι μικρός στην ηλικία και μένεις μακριά.
Άβαταρ μέλους
bersekeros
 
Δημοσιεύσεις: 11363
Εγγραφή: Σάβ 15 Δεκ 2007, 20:56

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό renegade » Κυρ 05 Ιούλ 2020, 14:33

Maximus έγραψε:
renegade έγραψε:Ρε συ Ανταρκτικα εδώ ο άλλος που είναι και πολύ σοβαρό μέλος άφησε εχθές να εννοηθεί ότι μπορεί να είναι άνωθεν εντολη η μειωμένη απόδοση


Απάντησα και στο τοπικ του Ιβάν...

Μην το παίρνεις τόσο τραγικά. Όλα στρατηγική είναι.
Οι Αθηνεζοι έχουν σκυλιάσει για φέτος.
Ο Ευαγγελος θελει πάση θυσία το αήττητο πρωτάθλημα για το αφηγημα του, ο Τίγρης θα χτίσει το γήπεδο και θα βγάλει την Κούλα πιθανώς σε ΤσουΛου για να πουλήσει την ομάδα πιο ακριβά...
... και κάνουν τα πάντα για να βγάλουν τον ΠΑΟΚ εκτός.
Κατασκέυασαν αυτήν την ηλίθια ιστορία με την Ξάνθη, μας τρύπησαν από μέσα και φυσικά το ότι η κυβερνηση βγήκε την ίδια μέρα και αλλαξε τον νόμο για να μην πέσουμε (φανηκαμε ευνοημένοι δηλαδή) ένα πράγμα σημαίνει στην ουσία: Σαββιδέοι κάντε λίγο πίσω, γιατί πολιτικά-ποδοσφαιρικά μπορούμε να σας κάνουμε ανελέητο πόλεμο!

Εντάξει και ο Ιβάν δεν είναι χαζός.
Προφανώς προτιμάει να χάσει μία μικρή μάχη και να κερδίσει αλλού (γήπεδο? Πορτο Καρράς? Κάτι άλλο?)...

Το σκηνικό είναι πολυδιάστατο για να αναλυθεί απλοικά καθαρά μόνο ποδοσφαιρικά...

Αντιλαμβάνεσαι ότι αυτό που γράφεις τώρα έτσι όπως το γράφεις είναι τελείως διαφορετικό με έτσι όπως άφησες να εννοηθεί στην αρχή.
Ναι ο Ιβάν μπορεί να έκανε βάση στρατηγικής ένα βήμα πίσω αλλά είμαι σίγουρος ότι αυτό δεν θα είχε καμία σχέση με το αγωνιστικό αν στο αγωνιστικό επικεφαλής ήτανε κάποιος λουτσέσκου.
Και δεν λέω ότι θα παίρναμε το πρωτάθλημα με τον λουτσέσκου αλλά δεν θα υπήρχε σίγουρα αυτή η εικόνα αποσύνθεσης που υπάρχει σήμερα.
Το αγωνιστικό τμήμα έχει επικεφαλείς, οι οποίοι έδειξαν πολύ μικτοι φέτος... Ευτυχώς ηδη ένας από αυτούς είναι παρελθόν
Τελευταία επεξεργασία από renegade και Κυρ 05 Ιούλ 2020, 14:40, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Σε ένα φόρουμ καλώς ή κακώς δεν υπάρχει καν δημοκρατία
Άβαταρ μέλους
renegade
 
Δημοσιεύσεις: 14364
Εγγραφή: Κυρ 27 Ιαν 2019, 12:49

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Διοικητικά

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 15 επισκέπτες