Γιώργος Σαββίδης

Σχόλια γιά την Διοίκηση της ΠΑΕ και όλα τα σχετικά...

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό Doomlord4 » Σάβ 04 Ιούλ 2020, 16:08

Έγραψες

"Αλλα δεν μπορω να δω που σκατα λαμβανει χωρα επίσημο κραξιμο απο οπαδους του ΠΑΟΚ!"


Κατα 99% εδω μεσα ειμαστε ΠΑΟΚ
Και έχει 304 σελίδες κράξιμο

Θεωρητικά μπορει να το λαμβάνει ΚΑΙ από εδω
Τι συμβαίνει ακριβως,δεν εχω την παραμικρή ιδεα
Τελευταία επεξεργασία από Doomlord4 και Σάβ 04 Ιούλ 2020, 16:17, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Άβαταρ μέλους
Doomlord4
 
Δημοσιεύσεις: 7863
Εγγραφή: Σάβ 01 Νοέμ 2008, 01:45
Τοποθεσία: Thessaloniki

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό Andrew R » Σάβ 04 Ιούλ 2020, 16:09

Δεν υπάρχει καμία περίπτωση αποχώρησης του Ιβάν Σαββίδη από τον ΠΑΟΚ. Γιατί έχει πάρει τέτοια έκταση μια εντελώς λάθος συζήτηση;
Andrew R
 
Δημοσιεύσεις: 2190
Εγγραφή: Κυρ 21 Δεκ 2014, 23:31

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό kos » Σάβ 04 Ιούλ 2020, 16:10

JohnEconomist έγραψε:Θα ήθελα να μου επιτρέψετε να θέσω ένα ΚΕΦΑΛΑΙΩΔΕΣ ΕΡΩΤΗΜΑ:
Γιατί πρέπει να απαγορεύονται οι αποτυχίες; Είναι ποτέ δυνατό αυτό; Η ίδια η ζωή δεν είναι συνυφασμένη με λάθη και αποτυχίες; Ποιός είναι τόσο σοφός ώστε να μην κάνει λάθη και μάλιστα τρανταχτά. Θυμηθείτε τι είχε πει ο Σωκράτης: Αν είμαι σοφός είμαι μόνο και μόνο γιατί γνωρίζω καλά ότι δεν είμαι καθόλου σοφός.
Θέλω να μου επιτρέψετε ακόμη να σας διηγηθώ μια ιστορία πέρα για πέρα αληθινή:
Ένας φίλος μου είναι καθηγητής σε ένα κορυφαίο πανεπιστήμιο των ΗΠΑ. Ο ίδιος είναι κορυφαίος στον κλάδο του και χαίρει παγκόσμιας αναγνώρισης. Τον πλησίασε λοιπόν μια εταιρεία - κολοσσός,προκειμένου να τον εντάξει στο στελεχικό δυναμικό της σε πολύ υψηλό επίπεδο. Αν θυμάμαι καλά τη "συνέντευξη" του την πήρε ο αναπληρωτής Διευθύνων Σύμβουλος, ένα βράδυ σε ένα τοπ ρεστωράν. Μετά από τις τυπικές κουβέντες εξοικείωσης του είπε τα εξής:
"Τις επιστημονικές σου ικανότητες τις ξέρει όλος ο κόσμος και δεν έχουμε να συζητήσουμε κάτι πάνω σε αυτό. Όμως αυτή η κορυφαία στρατηγική θέση που θέλει να σου προτείνει η εταιρεία μας απαιτεί και κάποιες άλλες ικανότητες. Θέλω λοιπόν να μου επιτρέψεις να σε ρωτήσω κάτι διαφορετικό. Βεβαίως, λέει ο φίλος μου με περισσή αυτοπεποίθηση, γαλουχημένη από τις πολλές και συνεχείς επιτυχίες του. Του λέει λοιπόν ο άλλος: Θέλω να μου μιλήσεις γι αυτές που θεωρείς σαν αποτυχίες σου στην επαγγελματική σου ζωή. Ο φίλος μου αιφνιδιάστηκε και μετά από διάφορους δισταγμούς άρχισε να του αραδιάζει αυτά που θεωρούσε σαν αποτυχίες του από τα φοιτητικά χρόνια. Ο άλλος τον άκουσε προσεκτικά και στο τέλος εκείνου του δείπνου αφού συζήτησαν και άλλα ανώδυνα θέματα έκλεισαν ραντεβού στο ίδιο μέρος για μετά από τρείς μέρες , όπου ο άλλος θα του έδινε την οριστική απάντηση. Πράγματι, λοιπόν, μετά από τρία βράδια στο ίδιο ρεστωράν, στο ίδιο τραπέζι το υψηλόβαθμο στέλεχος της μεγάλης εταιρείας είπε στο φίλο μου: Η επαγγελματική σου σταδιοδρομία είναι πράγματι, από φοιτητής, αξιομνημόνευτη, αξιοζήλευτη και σπάνια. Και αυτά που εσύ θεωρείς αποτυχίες σου είναι απλές δυσκολίες. Γι αυτόν όμως ακριβώς το λόγο και δεν μπορούμε τελικά, με μεγάλη λύπη μας, να συνεργασθούμε μαζί σου. Είναι απόλυτα σίγουρο ότι σαν οργανισμός θα έρθουμε αντιμέτωποι με μεγάλη και πιθανώς και εμβληματική αποτυχία. Ένα λοιπόν υψηλόβαθμο στέλεχος το οποίο στην ίδια του τη ζωή δεν έχει συναντήσει μεγάλες και εμβληματικές αποτυχίες, θεωρούμε σίγουρο ότι δεν θα μπορέσει να ανταπεξέλθει. Αυτός είναι ο μοναδικός λόγος που δεν είναι δυνατή η συνεργασία μαζί σου. Περιττό να πω ότι ο φίλος μου έμεινε κάγκελο, αλλά το θεώρησε και σαν ένα μεγάλο μάθημα ζωής..."
Δεν θεωρώ την φετινή αποτυχημένη χρονιά του ΠΑΟΚ μια μεγάλη αποτυχία. Είναι, κατά τη γνώμη μου μια φυσιολογική κοιλιά. Ας μάθουμε από τα λάθη μας και αυτή την αποτυχία και ας πάμε παρακάτω. Ομάδες και άνθρωποι που είναι συνεχώς πρώτες και πετυχημένες ή συνιστούν Εγκληματική Οργάνωση ή είναι ήρωες των κόμιξ.
kos
 
Δημοσιεύσεις: 4935
Εγγραφή: Τρί 08 Ιούλ 2008, 18:21

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό Taseos » Σάβ 04 Ιούλ 2020, 16:11

Τελευταία επεξεργασία από Taseos και Σάβ 04 Ιούλ 2020, 16:20, έχει επεξεργασθεί 2 φορά/ες συνολικά
Άβαταρ μέλους
Taseos
 
Δημοσιεύσεις: 3862
Εγγραφή: Κυρ 30 Δεκ 2007, 14:25

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό Gospi » Σάβ 04 Ιούλ 2020, 16:11

Σοβαρα τωρα? Θα μπουν να διαβασουν την αποψη 15 βαρια 20 ανωνυμων μελων του παοκμανια? Γιατι τοσοι γραφουν τακτικα εδω μέσα...
Και θα την λαβουν και σοβαρα υποψη τους?
Και δεν θα δουν τα 22 χιλιάδες διαρκειας και τις χιλιαδες συνδρομες στο PAOK TV?Δεν θα δουν οτι σε μια χρονια που ξεκινησε σκατα, ο κοσμος στηριξε το προτζεκτ PAOK TV σαν να μην συνεβη τπτ?
Σοβαρα τωρα μιλαμε για επηρεασμο επιχειρηματια απο ανωνυμους λογαριασμους σε παοκμανια και ινσταγκραμ?
Οταν ο επωνυμος και γνωστος πελατης του ειναι εκει καθε κυριακη και στηριζει μαζικα και αποδεδειγμενα?


Στάλθηκε από το Redmi Note 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
The North Remembers
Άβαταρ μέλους
Gospi
 
Δημοσιεύσεις: 10931
Εγγραφή: Δευτ 15 Δεκ 2008, 23:10

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό PAOK_Antarctica » Σάβ 04 Ιούλ 2020, 16:15

1. Είναι αδύνατον να περιμένει ο οποιοσδήποτε πως θα ανεβάσει οτιδήποτε στο ίντερνετ χωρίς να εκτεθεί. Αυτό πάει για όλους τους ανθρώπους, ανεξαρτήτως κοινωνικής και οικονομικής κατάστασης. Από τον Γιώργο Σαββίδη μέχρι εμάς εδώ πέρα. Όταν ανεβάζεις οτιδήποτε στο ίντερνετ είσαι εκτεθειμένος σε κριτική. Καλοπροαίρετη και κακοπροαίρετη. Δεν γίνεται να μην το περιμένεις, δεν γίνεται να γκρινιάζεις γι'αυτό. Απλά το αποδέχεσαι. Ζούμε στην εποχή που 14χρονια κοριτσάκια, όχι ο ιδιοκτήτης του ΠΑΟΚ, δέχονται τέτοιο ηλεκτρονικό bulling που οδηγούνται στην αυτοκτονία, πραγματικά για το τίποτα. Αν τον Γιωργή τον πείραξε τόσο πολύ κάτι που του είπανε στο ίντερνετ, ας σκουπίσει τα δάκρυά του, ας φυσήξει τη μύτη του, ας ατσαλωθεί και ας συνεχίσει. Μακάρι αυτή η "τραγωδία" να είναι το χειρότερο που θα του συμβεί ποτέ. Ελπίζω η διαγραφή από τα SM των όσων σχετίζονται με τον ΠΑΟΚ να είναι σημάδι προς αυτήν την κατεύθυνση.

2. Αν το "Ιβάν/Γιώργο/Βιερίνια κτλ είσαι Θεός" είναι αποδεκτό, τότε πρέπει να είναι αποδεκτό και το "Ιβάν/Γιώργο/Βιερίνια κτλ τα έκανες σκατά". Δεν γίνεται να είναι αποδεκτή η υπερβολή μόνο προς τη μία μεριά. Το Ιβάν είσαι θεός με το Ιβάν τα έκανες σκατά είναι οι δύο όψεις του ίδιου νομίσματος. Είναι για τον πέο απόψεις και οι δύο. Αν επιτρέπεται η μία θα πρέπει να επιτρέπεται και η άλλη. Είναι το μόνο δίκαιο.

3. Υπάρχουν απόψεις για την ομάδα και απόψεις για τις απόψεις για την ομάδα. Υπάρχουν μέλη που 2 από τα 3 posts τους έχουν ως κύριο θέμα τους το τι έγραψαν άλλοι για την ομάδα. Προσωπικά μπορώ πολύ πιο εύκολα να σεβαστώ αυτόν που λέει "ο αγωνιστικός σχεδιασμός της ομάδας ήταν σκατά και τα κάνατε μ@@νί" από αυτόν που θα πεταχτεί μετά και θα γκρινιάξει για την άποψη του άλλου και σε τρίτο πρόσωπο μάλιστα. Ο ένας λέει την άποψή του για τον ΠΑΟΚ, όποια κι αν είναι αυτή, και ο άλλος δεν ασχολείται με τον ΠΑΟΚ αλλά με τον κάθε Αντάρκτικα. Δεν λέω να μην υπάρχει αντίλογος. Λέω πως δεν γίνεται επί μονίμου βάσεως κάποιος να ασχολείται με το τι λένε άλλοι.

4. Αν φτάσουμε σε σημείο να προσέχουμε τι λέμε, μη τυχόν και ξενερώσει ο οποιοσδήποτε λεφτάς και μας αφήσει στα κρύα του λουτρού, τότε θα είναι που πλέον δεν θα είμαστε λαός του ΠΑΟΚ. Θα είμαστε κάτι άλλο. Καλύτερο, χειρότερο, δεν ξέρω. Λαός του ΠΑΟΚ πάντως σίγουρα όχι. Αν η οικογένεια δεν ήθελε να ακούει και καμιά χριστοπαναγία που και που, να μην έπαιρνε την πιο μπρούταλ ομάδα της Ελλάδας. Υπάρχουν άλλες που είναι πιο vanilla, που λένε και στο χωριό μου.
Ασπρόμαυρη Ανταρκτική
Άβαταρ μέλους
PAOK_Antarctica
 
Δημοσιεύσεις: 15516
Εγγραφή: Τετ 11 Δεκ 2013, 17:13
Τοποθεσία: Νότιος Πόλος

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό ABOLEYTOI » Σάβ 04 Ιούλ 2020, 16:17

τον φακό άλλοι τον κρατάνε. Αν φέξουν στο παοκμανια αυτά που γράφουμε εδώ μέσα θα γίνουν πρωτοσέλιδα.
Από όλα τα σημεία
μου αρέσει η τελεία.
Άβαταρ μέλους
ABOLEYTOI
 
Δημοσιεύσεις: 8383
Εγγραφή: Σάβ 14 Μαρ 2009, 23:54

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό Gospi » Σάβ 04 Ιούλ 2020, 16:17

PAOK_Antarctica έγραψε:1. Είναι αδύνατον να περιμένει ο οποιοσδήποτε πως θα ανεβάσει οτιδήποτε στο ίντερνετ χωρίς να εκτεθεί. Αυτό πάει για όλους τους ανθρώπους, ανεξαρτήτως κοινωνικής και οικονομικής κατάστασης. Από τον Γιώργο Σαββίδη μέχρι εμάς εδώ πέρα. Όταν ανεβάζεις οτιδήποτε στο ίντερνετ είσαι εκτεθειμένος σε κριτική. Καλοπροαίρετη και κακοπροαίρετη. Δεν γίνεται να μην το περιμένεις, δεν γίνεται να γκρινιάζεις γι'αυτό. Απλά το αποδέχεσαι. Ζούμε στην εποχή που 14χρονια κοριτσάκια, όχι ο ιδιοκτήτης του ΠΑΟΚ, δέχονται τέτοιο ηλεκτρονικό bulling που οδηγούνται στην αυτοκτονία, πραγματικά για το τίποτα. Αν τον Γιωργή τον πείραξε τόσο πολύ κάτι που του είπανε στο ίντερνετ, ας σκουπίσει τα δάκρυά του, ας φυσήξει τη μύτη του, ας ατσαλωθεί και ας συνεχίσει. Μακάρι αυτή η "τραγωδία" να είναι το χειρότερο που θα του συμβεί ποτέ. Ελπίζω η διαγραφή από τα SM των όσων σχετίζονται με τον ΠΑΟΚ να είναι σημάδι προς αυτήν την κατεύθυνση.

2. Αν το "Ιβάν/Γιώργο/Βιερίνια κτλ είσαι Θεός" είναι αποδεκτό, τότε πρέπει να είναι αποδεκτό και το "Ιβάν/Γιώργο/Βιερίνια κτλ τα έκανες σκατά". Δεν γίνεται να είναι αποδεκτή η υπερβολή μόνο προς τη μία μεριά. Το Ιβάν είσαι θεός με το Ιβάν τα έκανες σκατά είναι οι δύο όψεις του ίδιου νομίσματος. Είναι για τον πέο απόψεις και οι δύο. Αν επιτρέπεται η μία θα πρέπει να επιτρέπεται και η άλλη. Είναι το μόνο δίκαιο.

3. Υπάρχουν απόψεις για την ομάδα και απόψεις για τις απόψεις για την ομάδα. Υπάρχουν μέλη που 2 από τα 3 posts τους έχουν ως κύριο θέμα τους το τι έγραψαν άλλοι για την ομάδα. Προσωπικά μπορώ πολύ πιο εύκολα να σεβαστώ αυτόν που λέει "ο αγωνιστικός σχεδιασμός της ομάδας ήταν σκατά και τα κάνατε μ@@νί" από αυτόν που θα πεταχτεί μετά και θα γκρινιάξει για την άποψη του άλλου και σε τρίτο πρόσωπο μάλιστα. Ο ένας λέει την άποψή του για τον ΠΑΟΚ, όποια κι αν είναι αυτή, και ο άλλος δεν ασχολείται με τον ΠΑΟΚ αλλά με τον κάθε Αντάρκτικα. Δεν λέω να μην υπάρχει αντίλογος. Λέω πως δεν γίνεται επί μονίμου βάσεως κάποιος να ασχολείται με το τι λένε άλλοι.

4. Αν φτάσουμε σε σημείο να προσέχουμε τι λέμε, μη τυχόν και ξενερώσει ο οποιοσδήποτε λεφτάς και μας αφήσει στα κρύα του λουτρού, τότε θα είναι που πλέον δεν θα είμαστε λαός του ΠΑΟΚ. Θα είμαστε κάτι άλλο. Καλύτερο, χειρότερο, δεν ξέρω. Λαός του ΠΑΟΚ πάντως σίγουρα όχι. Αν η οικογένεια δεν ήθελε να ακούει και καμιά χριστοπαναγία που και που, να μην έπαιρνε την πιο μπρούταλ ομάδα της Ελλάδας. Υπάρχουν άλλες που είναι πιο vanilla, που λένε και στο χωριό μου.
+++++++

Στάλθηκε από το Redmi Note 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
The North Remembers
Άβαταρ μέλους
Gospi
 
Δημοσιεύσεις: 10931
Εγγραφή: Δευτ 15 Δεκ 2008, 23:10

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό kos » Σάβ 04 Ιούλ 2020, 16:19

JohnEconomist έγραψε:Θα ήθελα να μου επιτρέψετε να θέσω ένα ΚΕΦΑΛΑΙΩΔΕΣ ΕΡΩΤΗΜΑ:
Γιατί πρέπει να απαγορεύονται οι αποτυχίες; Είναι ποτέ δυνατό αυτό; Η ίδια η ζωή δεν είναι συνυφασμένη με λάθη και αποτυχίες; Ποιός είναι τόσο σοφός ώστε να μην κάνει λάθη και μάλιστα τρανταχτά. Θυμηθείτε τι είχε πει ο Σωκράτης: Αν είμαι σοφός είμαι μόνο και μόνο γιατί γνωρίζω καλά ότι δεν είμαι καθόλου σοφός.
Θέλω να μου επιτρέψετε ακόμη να σας διηγηθώ μια ιστορία πέρα για πέρα αληθινή:
Ένας φίλος μου είναι καθηγητής σε ένα κορυφαίο πανεπιστήμιο των ΗΠΑ. Ο ίδιος είναι κορυφαίος στον κλάδο του και χαίρει παγκόσμιας αναγνώρισης. Τον πλησίασε λοιπόν μια εταιρεία - κολοσσός,προκειμένου να τον εντάξει στο στελεχικό δυναμικό της σε πολύ υψηλό επίπεδο. Αν θυμάμαι καλά τη "συνέντευξη" του την πήρε ο αναπληρωτής Διευθύνων Σύμβουλος, ένα βράδυ σε ένα τοπ ρεστωράν. Μετά από τις τυπικές κουβέντες εξοικείωσης του είπε τα εξής:
"Τις επιστημονικές σου ικανότητες τις ξέρει όλος ο κόσμος και δεν έχουμε να συζητήσουμε κάτι πάνω σε αυτό. Όμως αυτή η κορυφαία στρατηγική θέση που θέλει να σου προτείνει η εταιρεία μας απαιτεί και κάποιες άλλες ικανότητες. Θέλω λοιπόν να μου επιτρέψεις να σε ρωτήσω κάτι διαφορετικό. Βεβαίως, λέει ο φίλος μου με περισσή αυτοπεποίθηση, γαλουχημένη από τις πολλές και συνεχείς επιτυχίες του. Του λέει λοιπόν ο άλλος: Θέλω να μου μιλήσεις γι αυτές που θεωρείς σαν αποτυχίες σου στην επαγγελματική σου ζωή. Ο φίλος μου αιφνιδιάστηκε και μετά από διάφορους δισταγμούς άρχισε να του αραδιάζει αυτά που θεωρούσε σαν αποτυχίες του από τα φοιτητικά χρόνια. Ο άλλος τον άκουσε προσεκτικά και στο τέλος εκείνου του δείπνου αφού συζήτησαν και άλλα ανώδυνα θέματα έκλεισαν ραντεβού στο ίδιο μέρος για μετά από τρείς μέρες , όπου ο άλλος θα του έδινε την οριστική απάντηση. Πράγματι, λοιπόν, μετά από τρία βράδια στο ίδιο ρεστωράν, στο ίδιο τραπέζι το υψηλόβαθμο στέλεχος της μεγάλης εταιρείας είπε στο φίλο μου: Η επαγγελματική σου σταδιοδρομία είναι πράγματι, από φοιτητής, αξιομνημόνευτη, αξιοζήλευτη και σπάνια. Και αυτά που εσύ θεωρείς αποτυχίες σου είναι απλές δυσκολίες. Γι αυτόν όμως ακριβώς το λόγο και δεν μπορούμε τελικά, με μεγάλη λύπη μας, να συνεργασθούμε μαζί σου. Είναι απόλυτα σίγουρο ότι σαν οργανισμός θα έρθουμε αντιμέτωποι με μεγάλη και πιθανώς και εμβληματική αποτυχία. Ένα λοιπόν υψηλόβαθμο στέλεχος το οποίο στην ίδια του τη ζωή δεν έχει συναντήσει μεγάλες και εμβληματικές αποτυχίες, θεωρούμε σίγουρο ότι δεν θα μπορέσει να ανταπεξέλθει. Αυτός είναι ο μοναδικός λόγος που δεν είναι δυνατή η συνεργασία μαζί σου. Περιττό να πω ότι ο φίλος μου έμεινε κάγκελο, αλλά το θεώρησε και σαν ένα μεγάλο μάθημα ζωής..."
Δεν θεωρώ την φετινή αποτυχημένη χρονιά του ΠΑΟΚ μια μεγάλη αποτυχία. Είναι, κατά τη γνώμη μου μια φυσιολογική κοιλιά. Ας μάθουμε από τα λάθη μας και αυτή την αποτυχία και ας πάμε παρακάτω. Ομάδες και άνθρωποι που είναι συνεχώς πρώτες και πετυχημένες ή συνιστούν Εγκληματική Οργάνωση ή είναι ήρωες των κόμιξ.


Ο φίλος σου δεν έσβησε τις επιστημονικές του δημοσιεύσεις. Ο Γιώργης κρατάει μουτρακια...
Πόσο αισιόδοξος μπορείς να είσαι για την διαχείριση της επόμενης μέρας μετά από μια αποτυχία με αυτά τα ......
kos
 
Δημοσιεύσεις: 4935
Εγγραφή: Τρί 08 Ιούλ 2008, 18:21

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό Taseos » Σάβ 04 Ιούλ 2020, 16:21

Ο γιωργης και ο νικος βγαινουν μπροστα στην διοικηση της παε.ορθως σβηνει οτι σβηνει.καλο ειναι να σβησει γενικα το προφιλ
Άβαταρ μέλους
Taseos
 
Δημοσιεύσεις: 3862
Εγγραφή: Κυρ 30 Δεκ 2007, 14:25

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό Taseos » Σάβ 04 Ιούλ 2020, 16:22

Ε οσο να ναι τα ποστ στο ινσταγκραμ.εχουν το ιδιο βαρος με τις επιστημονικες δημοσιευσεις.lol
Άβαταρ μέλους
Taseos
 
Δημοσιεύσεις: 3862
Εγγραφή: Κυρ 30 Δεκ 2007, 14:25

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό Gospi » Σάβ 04 Ιούλ 2020, 16:23

Παντως για να αλλαξουμε πεδιο εικασιας, δεν εχει λογικη συνεχεια το να προσλαμβνεις καινουριο Τ.Δ. και ταυτόχρονα να ετοιμαζεσαι να αποχωρησεις.
Μαλλον αποφασισε να κοψει τα πολλα πολλα με τον κοσμο και τα σοσιαλ μιντια και να αφησει τον Ρεμπε να τρεξει την ομαδα για το επομενο διαστημα.


Στάλθηκε από το Redmi Note 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
The North Remembers
Άβαταρ μέλους
Gospi
 
Δημοσιεύσεις: 10931
Εγγραφή: Δευτ 15 Δεκ 2008, 23:10

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό kos » Σάβ 04 Ιούλ 2020, 16:24

Taseos έγραψε:Ε οσο να ναι τα ποστ στο ινσταγκραμ.εχουν το ιδιο βαρος με τις επιστημονικες δημοσιευσεις.lol


Για τον γιώργη σίγουρα.
Και στην τελική είναι και με τι καταπιάνεται ο καθένας.
Άλλος κάνει επιστημονικές μελέτες άλλος ποστ στο ινσταγκραμ.
Τελευταία επεξεργασία από kos και Σάβ 04 Ιούλ 2020, 16:26, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
kos
 
Δημοσιεύσεις: 4935
Εγγραφή: Τρί 08 Ιούλ 2008, 18:21

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό Andrew R » Σάβ 04 Ιούλ 2020, 16:26

Taseos έγραψε:Φιλε ο ΠΑΟΚ πηρε νταμπλ τον μαιο και συ εμφανιστηκες αυγουστο ξαφνικα οταν ξεκινησαν τα προβληματα και μας λες οτι δεν σβηνεις τα οσα εκανε ο σαββιδης.εγω μαιο ιουνιο ιουλιο αυγουστο ημουν μες την καυλα.το φορουμ εδω μπορει να εσπαγε και ρεκορ. Και φτανει με το ffp.εχει λογιστηριο η παε να υο χειριστει. τωρα για τις υποθεσεις που κανεις οτι θα μειωθουν τα διαρκειας και οι συνδρομες,ευσεβεις ποθοι φιλε.κανονικα θα παμε να παρουμε και απο τα δυο.α και που εισαι
Δεν ειναι κατι ξεχωριστο ο ΠΑΟΚ απο τον σαββιδη.καταλαβαινω οτι η γραμμη σε ολα τα sites και φορα του διαδικτυου ειναι να γινει πλυση εγκεφαλου οτι ειναι κατι αλλο ο σαββιδης αππ τον ΠΑΟΚ αλλα να ξερεις δεν...


Ακριβώς αυτό!!! Η προσπάθεια των αργυρωνητων δημοσιογράφων συνεπικουρούμενοι από οπαδούς μειωμένης αντίληψης,προσπαθεί να διμιουργησει ένα τοξικό περιβάλλον,που σαν στόχο έχει πλέον ξεκάθαρα την οικογένεια Σαββίδη, οι απανταχού λάτρεις της πολιτικής ορθότητας, θα φροντίσουν να διογκώσουν, να διαστρεψουν, ότι μπορεί να φάει αμασητο ο μη σκεπτόμενος οπαδός. Αρκεί να ρίξετε κάποιοι από σας μια ματιά στο ινστα του γιου του Μαρινάκη, και νά αναρωτήθητε μεγαλωφωνα γιατί διογκώνονται με τόσο χαρακτηριστικο τρόπο όλες μα όλες οι κινήσεις του Γιώργου. Ούτε τα βασικά ρε παιδιά!!!
Andrew R
 
Δημοσιεύσεις: 2190
Εγγραφή: Κυρ 21 Δεκ 2014, 23:31

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό iasoiako » Σάβ 04 Ιούλ 2020, 16:29

Για να κόψουμε τις χαζομάρες και για να δείτε ότι κινείται

Αρχίσαν οι κινήσεις μπαμ:
Στο Open θα συνεχίσει και την επόμενη σεζόν η Σίσσυ Χρηστίδου, όπου πιθανότατα θα διατηρήσει τη πρωινή της εκπομπή το σαββατοκύριακο.
Την αποκάλυψη έκανε η Σίσσυ Χρηστίδου σήμερα στον αέρα της εκπομπής και συγκεκριμένα κατά τη διάρκεια της συζήτησης που γινόταν για τη μεταγραφή της Ιωάννας Μαλέσκου στον ΣΚΑΙ.

«Εγώ υπέγραψα χθες την ανανέωση. Έτσι κι αλλιώς 1+1 ήταν», είπε η Σίσσυ Χρηστίδου.

Ανανέωσε το πυροβολικό Σϊσσυ Χρηστίδου
Άβαταρ μέλους
iasoiako
 
Δημοσιεύσεις: 1407
Εγγραφή: Δευτ 23 Δεκ 2013, 15:42

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Διοικητικά

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: TylerDurden και 37 επισκέπτες