Γιώργος Σαββίδης

Σχόλια γιά την Διοίκηση της ΠΑΕ και όλα τα σχετικά...

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό bersekeros » Σάβ 04 Ιούλ 2020, 13:12

ΕΤΕΡΟΣ ΕΓΩ έγραψε:Μου είναι πολύ δύσκολο να πιστέψω, οτι οπαδοί του ΠΑΟΚ υιοθετούν τοξικότητα απέναντι στον Ιβαν Σαββίδη, είτε συνειδητά, είτε ασυνείδητα.Η κριτική που του ασκείτε είναι προιόν αγάπης προς την ομάδα και φυσικά της πίστης προς αυτόν οτι μπορεί να κάνει πολλά περισσότερα.Γιατί να είναι μεπτό αυτό;
Συνοπαδέ @bersekeros, τι θα σε ωθούσε να βρίσεις τον @sick bastard για ένα ποστ αγανάκτησης εναντίον του Γιώργου Σαββίδη; Οπαδοί του ΠΑΟΚ δεν είμαστε;


Δεν έχω βρίσει ποτέ κανέναν εδώ μέσα. Εξάλλου δεν επιτρέπεται.

Όταν άλλοι το κάνουν, έχοντας ασυλία και μένοντας στο απυρόβλητο, ενώ δεν επιτρέπεται , δηλαδή δύο μέτρα και δύο σταθμά, είναι κάτι που με ενοχλεί και απλά το αναφέρω. Άλλοι έχουν φάει μόνιμα ή προσωρινά ban για πολύ πιο αστεία πράγματα.
Αλλά για την τήρηση των κανονισμών, είναι υπεύθυνοι οι mods και όχι τα μέλη.

Εγώ ως απλό μέλος με ενόχλησε και γι'αυτό το ανέφερα και φυσικά εξυβρίσθην χυδαιότατα, κατά την προσφιλή τακτική του Sick Bastard.
Άβαταρ μέλους
bersekeros
 
Δημοσιεύσεις: 11363
Εγγραφή: Σάβ 15 Δεκ 2007, 20:56

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό trouman » Σάβ 04 Ιούλ 2020, 13:17

Σε λίγο θα πειστούμε ότι είμαστε πιο δύσκολα κι από τον οαρης..κι από τον ηρακλη..

Η υπερβολή να έλλειπε (χρήσιμη βέβαια για να ενισχύσουμε την άποψή μας) και η εξαγωγή ατελείωτων συμπερασμάτων ενώ ταυτόχρονα δηλώνουμε ότι δεν ξέρουμε για τα περισσότερα πράματα τι έχει παιχτεί ...
Τελευταία επεξεργασία από trouman και Σάβ 04 Ιούλ 2020, 13:26, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
trouman
 
Δημοσιεύσεις: 4885
Εγγραφή: Σάβ 15 Μάιος 2010, 09:47

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό Gospi » Σάβ 04 Ιούλ 2020, 13:24

Θιγεστε που κριτικαρει ή και που ξεσκιζει καποιος τον Γιωργη...
Σας ενοχλει η ειρωνια και καλα...
Αλλα με τους αλλους δεν εχετε θεμα!
Δεν βλεπω να σας σταματαει απο το να λοιδωρειτε τον απλο λαο εδω μεσα...
Ειρωνια εξυπνάδα πνευμα και κουνημα δαχτυλου!
Απορειτε πως τολμαν να ειρωνευονται τον 30χρονο ανεπαγγελτο γιο του μπαμπα του, Γιωργη και να αμφισβητουν την επαφη του με το τοπι, αλλα δεν δισταζετε να εκμηδενισετε την αποψη οποιου αλλου συμφορουμιτη...
Υποκριτές της κακιας ωρας.Αυτο ειμαστε και γ αυτο ειμαστε εδω π είμαστε. Γ αυτο και η ΠΑΕ ειναι γεματη δημοσιους υπαλληλους γλειφτες. Γ αυτο και κανενας σοβαρος επαγγελματιας δεν εμεινε παραπανω απο 2 χρονια στην ομαδα!
Γιατι ειμαστε ενα ματσο υποκριτες.Πρωτα με τους εαυτούς μας και μετα με τους άλλους.
Και δεν θα μπω καν στην ουσια.
Η κριτικη μπορει να ειναι σωστη μπορει και λάθος. Οπως και το σκισιμο. Αλλα αυτο το υφος μερικων ειναι αρρώστια.
Ειδαμε λεφτα και 3 τιτλους και ξεχασαμε ποιοι είμαστε τι πρεσβεύουμε και τι μας ικανοποιει μακροπροθεσμα και οχι προσκαιρα.
Η κριτικη ειναι υγεια. Η υπερβολη οχι.
Οπως και η πληρης ανυπαρξία κριτικης φυσικα!


Στάλθηκε από το Redmi Note 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
The North Remembers
Άβαταρ μέλους
Gospi
 
Δημοσιεύσεις: 10928
Εγγραφή: Δευτ 15 Δεκ 2008, 23:10

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό george188 » Σάβ 04 Ιούλ 2020, 13:32

Gospi έγραψε:Απορειτε πως τολμαν να ειρωνευονται τον 30χρονο ανεπαγγελτο γιο του μπαμπα του, Γιωργη και να αμφισβητουν την επαφη του με το τοπι, αλλα δεν δισταζετε να εκμηδενισετε την αποψη οποιου αλλου συμφορουμιτη...
Υποκριτές της κακιας ωρας.Αυτο ειμαστε και γ αυτο ειμαστε εδω π είμαστε. Γ αυτο και η ΠΑΕ ειναι γεματη δημοσιους υπαλληλους γλειφτες. Γ αυτο και κανενας σοβαρος επαγγελματιας δεν εμεινε παραπανω απο 2 χρονια στην ομαδα!


Στάλθηκε από το Redmi Note 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Αυτός ο μηδενισμός ας πούμε και η ειρωνεία για τον Γιώργη είναι σωστή κριτική? Ο 30χρονος ανεπάγγελτος γιος του μπαμπά ας πουμε δεν είναι ακραίος χαρακτηρισμός? Πρέπει δηλαδή να πηγαίνουμε στα 2 άκρα?σεβαστή η αποψή σου αλλά μπορούμε και κάποιο να διαφωνούμε φαντάζομαι με τη συγκεκριμένη μηδενιστική κριτική
Π.Α.Ο.Κ. θρησκεία και στην Ολλανδία
george188
 
Δημοσιεύσεις: 2727
Εγγραφή: Σάβ 23 Απρ 2016, 11:05

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό Gospi » Σάβ 04 Ιούλ 2020, 13:35

Καλα κανεις και διαφωνεις. Εγω δεν αναφερομαι ουτε σε διαφωνίες ουτε σε αντιπαραθέσεις. Εγω μιλαω για ειρωνια.
Και τι ακριβως ειναι μηδενιστικο σε αυτο π ειπα?
Εχει καποια επαγγελματικη ενασχοληση?
Ποια ακριβως είναι αυτη?


Στάλθηκε από το Redmi Note 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
The North Remembers
Άβαταρ μέλους
Gospi
 
Δημοσιεύσεις: 10928
Εγγραφή: Δευτ 15 Δεκ 2008, 23:10

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό george188 » Σάβ 04 Ιούλ 2020, 13:37

Νομίζω ούτε εγώ ούτε εσύ γνωρίζουμε κατά πόσο ο ίδιος ασχολείται με τις επιχειρήσεις του Ιβάν. Εγώ εκεί κολλάω όπως και στο γιος του μπαμπά..Θα μου πεις πάλι αποψη σου είναι, αλλά δεν τον βλέπω σαν εχθρό της ομάδας για να τον ειρωνευόμαστε σε τέτοιο σημείο.. Ο Γιώργης και η τρέλα του έχει και τα θετικά της, όχι μονο τα αρνητικά για την ομάδα
Π.Α.Ο.Κ. θρησκεία και στην Ολλανδία
george188
 
Δημοσιεύσεις: 2727
Εγγραφή: Σάβ 23 Απρ 2016, 11:05

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό Gospi » Σάβ 04 Ιούλ 2020, 13:41

Εγω θεωρω πως ο Γιωργης εχει υποβιβασει μονος του τον εαυτο του μεσα απο τον τροπο με τον οποιο αλληλεπιδρά, ως προσωπο που σχετιζεται με τον ΠΑΟΚ μας, με τους οπαδους αλλα και με τους οπαδούς και τα τσιρακια των αλλων ομαδων μεσω ινσταγκραμ.
Και απο εκει εχει ξεκινησει ολο αυτο το πανηγυρακι αντιπαραθεσεων αναφορικα με τον Γιωργο εδω μεσα.
Πρωτα με τις μεγαλοστομιες και τις ανεκπληρωτες υποσχεσεις που δημοσιευε επι μονιμου βασεως περσι. Και στην συνεχεια με το ξεκατινιασμα δημοσια μια με τον κερατογερο και μια με το βοδι τον καραπαπαρα.

Στάλθηκε από το Redmi Note 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
The North Remembers
Άβαταρ μέλους
Gospi
 
Δημοσιεύσεις: 10928
Εγγραφή: Δευτ 15 Δεκ 2008, 23:10

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό iasoiako » Σάβ 04 Ιούλ 2020, 13:48

Gospi έγραψε:Θιγεστε που κριτικαρει ή και που ξεσκιζει καποιος τον Γιωργη...
Σας ενοχλει η ειρωνια και καλα...
Αλλα με τους αλλους δεν εχετε θεμα!
Δεν βλεπω να σας σταματαει απο το να λοιδωρειτε τον απλο λαο εδω μεσα...
Ειρωνια εξυπνάδα πνευμα και κουνημα δαχτυλου!
Απορειτε πως τολμαν να ειρωνευονται τον 30χρονο ανεπαγγελτο γιο του μπαμπα του, Γιωργη και να αμφισβητουν την επαφη του με το τοπι, αλλα δεν δισταζετε να εκμηδενισετε την αποψη οποιου αλλου συμφορουμιτη...
Υποκριτές της κακιας ωρας.Αυτο ειμαστε και γ αυτο ειμαστε εδω π είμαστε. Γ αυτο και η ΠΑΕ ειναι γεματη δημοσιους υπαλληλους γλειφτες. Γ αυτο και κανενας σοβαρος επαγγελματιας δεν εμεινε παραπανω απο 2 χρονια στην ομαδα!
Γιατι ειμαστε ενα ματσο υποκριτες.Πρωτα με τους εαυτούς μας και μετα με τους άλλους.
Και δεν θα μπω καν στην ουσια.
Η κριτικη μπορει να ειναι σωστη μπορει και λάθος. Οπως και το σκισιμο. Αλλα αυτο το υφος μερικων ειναι αρρώστια.
Ειδαμε λεφτα και 3 τιτλους και ξεχασαμε ποιοι είμαστε τι πρεσβεύουμε και τι μας ικανοποιει μακροπροθεσμα και οχι προσκαιρα.
Η κριτικη ειναι υγεια. Η υπερβολη οχι.
Οπως και η πληρης ανυπαρξία κριτικης φυσικα!


Στάλθηκε από το Redmi Note 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Για βάστα.
Ξέρεις κάτι κάνε και λέγε ότι θες για την πάρτυ σου.
Εάν εσένα σε εκφράζει να κάνεις κριτική μειώνοντας την προσωπικότητα των άλλων ανθρώπων και νομίζεις ότι είναι οπαδική έκφραση, εκφράζεις τον δικό σου ευατό και κανέναν άλλο.
Δεν ξέρω τον περίγυρώ σου και αν εκφράζεις ιδεολογική άποψη, πάντως αύτα που λες εμένα δεν με εκφράζουν και ούτε είμαι τέτοιος οπαδός.

Κριτική μάγκα δεν είναι να λες ότι είναι απαίδευτος, χαραμοφάης γιός και άχρηστος ένας άνθρωπος, όταν η στοιχειοθέτηση αυτών που λες βασίζεται σε προσωπικές του καθημερινές στιγμές ή με το τί ποστάρει στο instagram.

Η κριτική είναι υγίεια όταν κρίνεις με κόσμιο τρόπο και σωστά έναν άνθρωπο επαγγελματία. Ναι έκανε λάθος σε μια επιλογή προπονητή ε και? τί εγινε?
Έφερε καινούριο ΤΔ και θα υπάρξουν αλλαγές μετά τα playoff που είναι σωστή επιλογή.
Άβαταρ μέλους
iasoiako
 
Δημοσιεύσεις: 1406
Εγγραφή: Δευτ 23 Δεκ 2013, 15:42

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Σάβ 04 Ιούλ 2020, 13:54

Ας γράψω κι εγώ την παπαριά μου, με όλο τον σεβασμό σε όλες τις υπόλοιπες απόψεις, ένθεν κακείθεν...Λοιπόν:

Από τις 25 Αυγούστου του 2017, όταν, μετά τον αποκλεισμό απ το Σουηδικό χωριό, ο Βάνιας ουσιαστικά "ακύρωσε" τον Μίχελ και πλεόν, τα κουμάντα, στις μεταγραφές, τα πήρε, επ ώμου, ο Γιώργης, βλέποντας το ρεαλιστικά και πάντα κατά την προσωπική μου άποψη, είδα ότι εγκαταλείφθηκε ο στόχος του ΤΟΡ-20 της Ευρώπης, αφού φαινόταν να φαντάζει, πλέον,αρκετά έως πολύ μακρινός και ακολουθήθηκε ένας νέος στόχος, αυτός των εγχώριων τίτλων, ο οποίος και επιτεύχθηκε, απόλυτα (λόγω της κλοπής του ενός), μέχρι το περσινό καλοκαίρι...

Πέρσι το καλοκαίρι, λοιπόν, φουλ επιτυχημένος, πλέον, ο Γιώργης, αποπειράθηκε να προχωρήσει στο βήμα παραπάνω, για να ξανακυνηγήσουμε το ευρωπαϊκό όνειρο, κάνοντας (για πρώτη φορά, μετά το καλοκαίρι του 2016, επί διδύμου Ίβιτς-Μίχελ) αρκετές μεταγραφές, πριν την έναρξη της προετοιμασίας, κινήσεις, όμως, οι οποίες, πολύ πιθανά, δεν καλάρεσαν στον προπονητή της ομάδας, ο οποίος, εκμεταλλευόμενος και την απόλυτα ζουμερή πρόταση των Αράβων, που είχε στα χέρια του από τον Μάρτη μήνα, κάτι που ήξεραν άπαντες, την εγκατέλειψε στα κρύα του λουτρού, με αποτέλεσμα, ο νεαρός και άπειρος Γιώργης, να πνιγεί σε μια κουταλιά νερό, να εγκρίνει την επιλογή ενός προπονητή, ανερχόμενου μεν, αλλά άπειρου και μη κατέχοντα, ούτε από ελληνική πραγματικότητα, ούτε από πραγματικότητα ΠΑΟΚ, που ήθελε να περάσει τα δικά του ποδοσφαιρικά συστήματα, όπως τα ήξερε και επαγωγικά να έρθει η πλέον αποτυχημένη χρονιά της ομάδας, επί διοικήσεως Ιβάν Σαββίδη, δηλαδή η φετινή...

Εν ολίγοις, κάπως έτσι τα βλέπω εγώ τα πράγματα και δεν είναι ούτε για κράξιμο, ούτε για πανηγύρια...Οπότε, αποδίδοντας τα του Καίσαρος τω Καίσαρι, μπράβο στον Γιώργη για τις σεζόν 2017-2018 και 2018-2019, μονάχα, όμως για τα εγχώρια επιτεύγματα και ουαί κι αλίμονο, για την τρέχουσα σεζόν, εντός κι εκτός, δηλαδή ολούθε...
Φυσιολογικά πράγματα βλέπω, δηλαδή και ούτε θεωρίες συνωμοσίας, ούτε πράσινους εξωγήινους δίπλα μας...

Το πλέον σημαντικό, για τις ερχόμενες χρονιές, ξεκινώντας απ την άμεσα επόμενη, είναι να δούμε, πρώτα, τι σόι προσπάθεια θα γίνει, ώστε το τρένο να μπει, ξανά, στις ράγες, βάζοντας σαν πρώτο σταθμό του, τον πρωταρχικό στόχο, τον δηλωμένο απ τον Βάνια, για το ΤΟΡ-20 της Ευρώπης, όσο μακρινός και ανέφικτος κι αν φαίνεται...

Η κίνηση πρόσληψης Γερμανού ΤΔ, με ό,τι αυτό συνεπάγεται, για την νοοτροπία που κουβαλάει, σαν προίκα στο σεντούκι του, είναι, φαινομενικά, η καλύτερη που θα μπορούσε να γίνει, τουλάχιστον αυτήν την στιγμή...Ελπίζω η συνέχεια της, όσον αφορά τον προπονητή και τις επιλογές των προσθαφαιρέσεων του έμψυχου ποδοσφαιρικού δυναμικού, να μην ακυρώσουν αυτήν την πολύ πετυχημένη αρχή, αλλά να οδηγήσουν στην αναμενόμενη συνέχεια, δηλαδή στην επιπλέον ομοιογένεια του αγωνιστικού τμήματος, με αποτέλεσμα την αναρρίχηση, πλέον, της ομάδας!

Η ελπίδα μου αυτή, δε, εκτιμώ ότι θα βρει βάση, αν τα πράγματα τα βλέπει, κάπως έτσι κι ο Βάνιας και περιορίσει τον Γιώργη, σε ρόλο, μόνο υπεύθυνου μεταγραφών, με κυριότερο αυτόν της προσοχής για όποια πιθανή ρεμούλα, επιστρέφοντας και ο ίδιος, ακόμα πιο κοντά στην ομάδα, ως Ο Πρόεδρος, μοιράζοντας διακριτές αρμοδιότητες...

Αυτά, περιμένοντας, εναγωνίως, να δω την συνέχεια και συγχωρείστε με για το (υπερ)μέγεθος του ποστ μου...

:pano:
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό jibbie » Σάβ 04 Ιούλ 2020, 13:55

Gospi, μην τα παιρνεις στο κρανιο ρε συ. δεν υπαρχει καμια διαθεση ειρωνειας, δε ξερω αν αναφερεσαι σε δικο μου ποστ. δε με θιγει προσωπικα το να ασκει κριτικη καποιος τον Γιωργη. με ενοχλει, μιλωντας για αξιες, το να βγαζει κανεις τα απωθημενα/προσωπικα του στο φορουμ και να επιδιδεται σε μια ανεξοδη τοξικοτητα. λαθη δεν κανουν μονο οι νεκροι.

θα σου θυμισω απλα οτι περσι το καλοκαιρι π.χ., ειχε μαλλιασει η γλωσσα μου να προσπαθω να αναδειξω ακομη και με επιχειρηματα μεσω πληρωμενης scouting πλατφορμας, τι παπαριες καναμε σε οτι αφορα το στησιμο της ομαδας. τοτε το trend ηταν βουλωστε το με τις χιπστεριες, ειστε αχαριστοι. τωρα το trend αλλαξε, ειναι σκιστε τον Γιωργο. και τα ιδια μελη αλλαξαν τροπαριο. ε ΟΚ, καπου ωπα. και να πεις ρε πουστη οτι ακουμε και κανενα σοβαρο επιχειρημα και γινεται καμια κουβεντα της προκοπης να πω ΟΚ. σα να βλεπω οικογενειακες ιστοριες ειναι.
Άβαταρ μέλους
jibbie
 
Δημοσιεύσεις: 5956
Εγγραφή: Τρί 12 Φεβ 2008, 00:41
Τοποθεσία: Hackney,London

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό Gospi » Σάβ 04 Ιούλ 2020, 14:06

iasoiako έγραψε:
Gospi έγραψε:Θιγεστε που κριτικαρει ή και που ξεσκιζει καποιος τον Γιωργη...
Σας ενοχλει η ειρωνια και καλα...
Αλλα με τους αλλους δεν εχετε θεμα!
Δεν βλεπω να σας σταματαει απο το να λοιδωρειτε τον απλο λαο εδω μεσα...
Ειρωνια εξυπνάδα πνευμα και κουνημα δαχτυλου!
Απορειτε πως τολμαν να ειρωνευονται τον 30χρονο ανεπαγγελτο γιο του μπαμπα του, Γιωργη και να αμφισβητουν την επαφη του με το τοπι, αλλα δεν δισταζετε να εκμηδενισετε την αποψη οποιου αλλου συμφορουμιτη...
Υποκριτές της κακιας ωρας.Αυτο ειμαστε και γ αυτο ειμαστε εδω π είμαστε. Γ αυτο και η ΠΑΕ ειναι γεματη δημοσιους υπαλληλους γλειφτες. Γ αυτο και κανενας σοβαρος επαγγελματιας δεν εμεινε παραπανω απο 2 χρονια στην ομαδα!
Γιατι ειμαστε ενα ματσο υποκριτες.Πρωτα με τους εαυτούς μας και μετα με τους άλλους.
Και δεν θα μπω καν στην ουσια.
Η κριτικη μπορει να ειναι σωστη μπορει και λάθος. Οπως και το σκισιμο. Αλλα αυτο το υφος μερικων ειναι αρρώστια.
Ειδαμε λεφτα και 3 τιτλους και ξεχασαμε ποιοι είμαστε τι πρεσβεύουμε και τι μας ικανοποιει μακροπροθεσμα και οχι προσκαιρα.
Η κριτικη ειναι υγεια. Η υπερβολη οχι.
Οπως και η πληρης ανυπαρξία κριτικης φυσικα!


Στάλθηκε από το Redmi Note 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Για βάστα.
Ξέρεις κάτι κάνε και λέγε ότι θες για την πάρτυ σου.
Εάν εσένα σε εκφράζει να κάνεις κριτική μειώνοντας την προσωπικότητα των άλλων ανθρώπων και νομίζεις ότι είναι οπαδική έκφραση, εκφράζεις τον δικό σου ευατό και κανέναν άλλο.
Δεν ξέρω τον περίγυρώ σου και αν εκφράζεις ιδεολογική άποψη, πάντως αύτα που λες εμένα δεν με εκφράζουν και ούτε είμαι τέτοιος οπαδός.

Κριτική μάγκα δεν είναι να λες ότι είναι απαίδευτος, χαραμοφάης γιός και άχρηστος ένας άνθρωπος, όταν η στοιχειοθέτηση αυτών που λες βασίζεται σε προσωπικές του καθημερινές στιγμές ή με το τί ποστάρει στο instagram.

Η κριτική είναι υγίεια όταν κρίνεις με κόσμιο τρόπο και σωστά έναν άνθρωπο επαγγελματία. Ναι έκανε λάθος σε μια επιλογή προπονητή ε και? τί εγινε?
Έφερε καινούριο ΤΔ και θα υπάρξουν αλλαγές μετά τα playoff που είναι σωστή επιλογή.
Κατ αρχας εχω τοποθετηθει ξεκαθαρα για ποια θεματα την πέφτω στον Γιωργη.
Για τα τραγικα ποστ στο ινσταγκραμ που δεν προσιδιαζουν ουτε σε χουλιγκαν οπαδο. Για το ξεκατινιασμα στα σχολια με οπαδους αλλων ομαδων και για τα λογια τα μεγαλα που ξεστομισε ευκολα περσι το καλοκαιρι δημιουργωντας την ψευδαισθηση σε ολους μας, οτι οντως ηρθε η ωρα να φουμε μεγαλα πραγματα και οτι εχει γινει τρελη προεργασια και θα σκασουν μια μια οι βομβες? και μειναμε με το πουλι στο χερι αγκαζε με τον εσιτι και τον αουγκουστο.
Λες σε αλλο σημειο να κρινω κοσμια εναν επαγγελματια. Ποια ειναι η επαγγελματικη του υποσταση εστω και σε σχεση με την ΠΑΕ, για να ξερω με βαση ποια δεδομενα να τον κρινω και για ποιες ενέργειες?
Να τον κρινω ως προσωπο του ΠΑΟΚ?
Να τον κρινω ως Τ.Δ.?
Να τον κρινω ως τεχνοκρατη επαγγελματια διοικητικο παραγοντα?
Να τον κρινω ως σκαουτερ?
Να τον κρινω ως υπευθυνο επικοινωνιας?
Ως τι να τον κρινω?
Γιατι εχει ακουμπησει ολους τους ρολους...


Στάλθηκε από το Redmi Note 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
The North Remembers
Άβαταρ μέλους
Gospi
 
Δημοσιεύσεις: 10928
Εγγραφή: Δευτ 15 Δεκ 2008, 23:10

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό Gospi » Σάβ 04 Ιούλ 2020, 14:10

jibbie έγραψε:Gospi, μην τα παιρνεις στο κρανιο ρε συ. δεν υπαρχει καμια διαθεση ειρωνειας, δε ξερω αν αναφερεσαι σε δικο μου ποστ. δε με θιγει προσωπικα το να ασκει κριτικη καποιος τον Γιωργη. με ενοχλει, μιλωντας για αξιες, το να βγαζει κανεις τα απωθημενα/προσωπικα του στο φορουμ και να επιδιδεται σε μια ανεξοδη τοξικοτητα. λαθη δεν κανουν μονο οι νεκροι.

θα σου θυμισω απλα οτι περσι το καλοκαιρι π.χ., ειχε μαλλιασει η γλωσσα μου να προσπαθω να αναδειξω ακομη και με επιχειρηματα μεσω πληρωμενης scouting πλατφορμας, τι παπαριες καναμε σε οτι αφορα το στησιμο της ομαδας. τοτε το trend ηταν βουλωστε το με τις χιπστεριες, ειστε αχαριστοι. τωρα το trend αλλαξε, ειναι σκιστε τον Γιωργο. και τα ιδια μελη αλλαξαν τροπαριο. ε ΟΚ, καπου ωπα. και να πεις ρε πουστη οτι ακουμε και κανενα σοβαρο επιχειρημα και γινεται καμια κουβεντα της προκοπης να πω ΟΚ. σα να βλεπω οικογενειακες ιστοριες ειναι.
Μπα δεν με.πειραξε κατι στο ποστ σου Jibbie. Και εγω περσι ημουν απο αυτους που εκραζαν για τον μεταγραφικο σχεδιασμο και για τις επιλογες και για την καθυστερηση, και τοτε παλι τα ιδια ατομα μου την οεφταν κ λεγαν "χωρις να ξερεις κραζεις,και εισαι προκατειλημμένος, και θα τους δουμε στο χορταρι ολους αυτους κλπ", αλλα τωρα που τους ειδαμε και τους φαγαμε ολους στη μαπα, παλι οι ιδιοι μας λεν, μην κριτικαρετε γτ ο Σαββιδης ειναι ο σωτηρας.
Ποτε ακριβως λοιπον ειναι η ωρα να ασκησουμε κριτικη? Την ωρα π γινονται οι επιλογες ειναι νωρις, αφου την φαμε δεν ειναι σωστο. Ποτε?
Και φυσικα εγω δεν συγχεω τον Ιβαν με τον Γιωργη.
Αλλο ο Ιβαν αλλο ο Γιωργης.
Το μονο λάθος του Ιβαν ειναι οτι αφησε τον Γιωργη χωρις καποιον εμπειρο συμβουλο διπλα του. Να τον επαναφερει οταν ξεφευγει.

Στάλθηκε από το Redmi Note 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
The North Remembers
Άβαταρ μέλους
Gospi
 
Δημοσιεύσεις: 10928
Εγγραφή: Δευτ 15 Δεκ 2008, 23:10

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό seaman » Σάβ 04 Ιούλ 2020, 14:16

O Γιώργης πάντως μάλλον δίνει απαντήσεις, αδειάζοντας το insta του από κάθε τι που θύμιζε ΠΑΟΚ. Ο σκύλος απέμεινε και μια φωτογραφία στα επίσημα, προς το παρόν.
Λογικά θα βγάλουν το Ρέμπε μπροστά ή τουλάχιστον μάλλον θα πρέπει να ξεχάσουμε τις συνηθισμένες διαδικτυακές του αντιδράσεις. Το πόσο θα αντέξει και εμείς και αυτός, είναι μια άλλη ιστορία.
Φαίνεται ότι η σκούπα ευρύτατης επιφάνειας είναι μάλλον ένα υπαρκτό σενάριο.
Όταν η συνέχεια γίνεται ζόρικη, οι ζόρικοι συνεχίζουν. Και αν θα τους πάρει χρόνο να φτάσουν ξανά στην κορυφή, είναι γιατί θα κουβαλάνε την αξιοπρέπειά τους μαζί τους.
_____________________ Πανθεσσαλονίκειος Αθλητικός Όμιλος Κωνσταντινουπολιτών _____________________
Άβαταρ μέλους
seaman
 
Δημοσιεύσεις: 9536
Εγγραφή: Δευτ 25 Ιούλ 2011, 17:58
Τοποθεσία: Νέα Σμύρνη

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό omerta76 » Σάβ 04 Ιούλ 2020, 14:26

Αυτό γιατί το έκανε ακριβώς;; Τι να σημαίνει για το μέλλον του στον ΠΑΟΚ
;;
Ευχαριστούμε για την υπέροχη ομάδα των δυο Νταμπλ!
Άβαταρ μέλους
omerta76
 
Δημοσιεύσεις: 2077
Εγγραφή: Δευτ 05 Ιαν 2015, 15:36
Τοποθεσία: Ελλαδα

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό Doomlord4 » Σάβ 04 Ιούλ 2020, 14:31

Αν κατι αγαπαει ο Ιβαν περισσοτερο απο τον ΠΑΟΚ αυτό είναι τα παιδιά του
Αν για καποιο λογο,αυτα τα 2 συγκρουστουν μεταξϋ τους,μαντέψτε τι θα διαλέξει

Ελπίζω η αποχώρηση του Γιώργου,να μη σημαίνει αποχώρηση του Ιβαν

Ειναι δυνατον να κανουμε κριτική στον Γιώργο για όλα τα στραβά του,ναι....
Είναι δυνατόν να τον βρίζουμε κι ολας;

Μετα απο τοσο πετυχημένη 3ετία;

Εχει σημασια μια αποτυχημενη χρονια,όταν με Ιβαν ξερεις οτι θα ξαναρθουν επιτυχίες;
Άβαταρ μέλους
Doomlord4
 
Δημοσιεύσεις: 7803
Εγγραφή: Σάβ 01 Νοέμ 2008, 01:45
Τοποθεσία: Thessaloniki

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Διοικητικά

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 28 επισκέπτες