Γιώργος Σαββίδης

Σχόλια γιά την Διοίκηση της ΠΑΕ και όλα τα σχετικά...

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό sn0ufel4 » Σάβ 04 Ιούλ 2020, 11:55

Σικ το ποστ προφανώς σβήστηκε.
Μην καταδέχεσαι να ρωτάς: «Θα νικήσουμε; Θα νικηθούμε;» Πολέμα!
«Ασκητική»
Some folk we never forget... some kind we never forgive...havent seen the back of us yet...we will fight as long as we live
Many places i have been....many sorrows i have seen...
îdô Nidir nênâkham Bârî'n Katharâd
Άβαταρ μέλους
sn0ufel4
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 10244
Εγγραφή: Πέμ 12 Δεκ 2013, 16:19

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό Sick Bastard » Σάβ 04 Ιούλ 2020, 12:04

Κακώς.
Άστο και βάλε το προβλεπόμενο ban.
άντε με τον κάθε μαλάκα που θα μας κάνει και μαθήματα ηθικής για κάτι που εξήγησα ίσα με 4 φορές.
Άντε καλοκαιριάτικα

Προσπαθούμε να πούμε 5 πράγματα στα σοβαρά κι το κάθε να μην πω τιποτα πιάνεται από μία πουτσότριχα για να πει την παρόλα του.
ΤΙ ΨΗΦΙΣΑΤΕ ΡΕ ΜΑΛΑΚΕΣ
ΕΙΝΑΙ ΠΟΥΤΑΝΕΣ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΓΑΥΡΩΝ ΟΙ ΜΑΝΕΣ.
ΚΚ2020: "Θα φροντίσουμε να σχεδιάσουμε μια ομάδα που δεν θα χαμηλώσει τον πήχη και στόχοι μας θα είναι το νταμπλ κάθε χρόνο. Στόχος μας θα είναι να αυξήσουμε τα έσοδα και όχι να μειώσουμε τα έξοδα".
Άβαταρ μέλους
Sick Bastard
 
Δημοσιεύσεις: 11465
Εγγραφή: Τρί 19 Οκτ 2010, 11:00

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό sn0ufel4 » Σάβ 04 Ιούλ 2020, 12:10

Θα επιμείνω στο σβου. Κ αστο εδώ δεν υπάρχει λόγος ν ασχολείσαι
Μην καταδέχεσαι να ρωτάς: «Θα νικήσουμε; Θα νικηθούμε;» Πολέμα!
«Ασκητική»
Some folk we never forget... some kind we never forgive...havent seen the back of us yet...we will fight as long as we live
Many places i have been....many sorrows i have seen...
îdô Nidir nênâkham Bârî'n Katharâd
Άβαταρ μέλους
sn0ufel4
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 10244
Εγγραφή: Πέμ 12 Δεκ 2013, 16:19

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό Gospi » Σάβ 04 Ιούλ 2020, 12:15

abc_o_ karpouzas έγραψε:
Gospi έγραψε:........
...

Και το οτι εχω τον Ιβαν δεν αποτελει καμια εγγυηση οτι δεν θα ινω σαν το σκουλικι.
Γιατι για να το αποφυγουμε θα πρεπει του χρονου να μπουμε ευρωπη, και να λειτουργησουμε ορθολογικα.
Αν μεινουμε και του χρονου ευρωπη, τοτε θα ηθελα να δω πως ακριβως ο Ιβαν και τα λεφτα του θα μας σωσουν...
Αν αρχισει η τρυπα απο καθε χρονια να μεγαλωνει τι ακριβως θα κανει? ........





αδερφε Gospi....

καλο θα ηταν και για σενα και για ολους μας να κανεις 2-3 μερες διαλειμα...
μην γραφεις οτι να ειναι...

απο που προκυπτει οτι εαν δεν περασουμε ευρωπη και λογο φφρ θα εχουμε προβλημα οπως το ...λικι...

το λικι εχει προβλημα γιατι δεν μπορει να διωρθωσει το...προβλημα....

αν βρει τα λεφτα που χρειαζεται και τα σκασει και το λικι δεν θα εχει κανενα προβλημα...

εμεις με το βανια και με το ΠΑΟΚ τβ ποτε πλεον δεν θα εχουμε τετοιο προβλημα....

μην κοιτας την χρονια που περασε γιατι πεσανε ολα μαζεμενα και μην ξεχνας ο ΠΑΟΚ ακομη δεν δηλωσε εσοδα απο τηλεοπτικα
Μεγαλε μου ειναι παγερα αδιαφορη η αποψη σου. Έχεις παρει σβαρνα ολα τα τοπικ και ασκεις κριτικη στην αποψη των υπολοιπων. Κατι τυποι σαν εσενα με νοοτροπία προβάτου και κριτικη σκεψη μηδεν οδηγησαν αυτον τον τοπο στην καταντια που βιωνουμε σαν χωρα. Οποτε αν δεν σ αρεσει η αποψη μου απλα ασχολησου με κατι αλλο.
Εγω γελαω με τα δικα σου ποστ αλλα δεν ασχολήθηκα ποτε και δεν τα σχολιασα ποτε. Κανε και εσυ το ιδιο.

Στάλθηκε από το Redmi Note 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
The North Remembers
Άβαταρ μέλους
Gospi
 
Δημοσιεύσεις: 10931
Εγγραφή: Δευτ 15 Δεκ 2008, 23:10

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό abc_o_ karpouzas » Σάβ 04 Ιούλ 2020, 12:29

Gospi έγραψε:........


Κατι τυποι σαν εσενα με νοοτροπία προβάτου και κριτικη σκεψη μηδεν οδηγησαν αυτον τον τοπο στην καταντια που βιωνουμε σαν χωρα. Οποτε αν δεν σ αρεσει η αποψη μου απλα ασχολησου με κατι αλλο.
Εγω γελαω με τα δικα σου ποστ αλλα δεν ασχολήθηκα ποτε και δεν τα σχολιασα ποτε. Κανε και εσυ το ιδιο.

........Στάλθηκε από το Redmi Note 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk



αισχρος εισαι ρε φιλε .....

αλλα εχεις δικαιο καλυτερα να ασχοληθω με τα @@ μου ....


ασκω κριτικη στην αποψη.....θεωρεις λοιπον οτι εχεις αποψη ε?
Τελευταία επεξεργασία από abc_o_ karpouzas και Σάβ 04 Ιούλ 2020, 12:32, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Άβαταρ μέλους
abc_o_ karpouzas
 
Δημοσιεύσεις: 6013
Εγγραφή: Παρ 20 Ιουν 2008, 15:12
Τοποθεσία: seven hill town

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό bersekeros » Σάβ 04 Ιούλ 2020, 12:31

sn0ufel4 έγραψε:Σικ το ποστ προφανώς σβήστηκε.


Sick Bastard έγραψε:Κακώς.
Άστο και βάλε το προβλεπόμενο ban.
άντε με τον κάθε μαλάκα που θα μας κάνει και μαθήματα ηθικής για κάτι που εξήγησα ίσα με 4 φορές.
Άντε καλοκαιριάτικα

Προσπαθούμε να πούμε 5 πράγματα στα σοβαρά κι το κάθε να μην πω τιποτα πιάνεται από μία πουτσότριχα για να πει την παρόλα του.


sn0ufel4 έγραψε:Θα επιμείνω στο σβου. Κ αστο εδώ δεν υπάρχει λόγος ν ασχολείσαι



Πάντως Sick Bastard να μην θίγεσαι, όταν λέω ότι έχεις ασυλία, εδώ μέσα, όταν βρίζεις χυδαία όποιον γουστάρεις. Είτε είναι συμφορουμίτης , είτε μέλος της Διοίκησης , είτε οποιονδήποτε.

Αλήθεια είναι...
Τελευταία επεξεργασία από bersekeros και Σάβ 04 Ιούλ 2020, 12:33, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Άβαταρ μέλους
bersekeros
 
Δημοσιεύσεις: 11363
Εγγραφή: Σάβ 15 Δεκ 2007, 20:56

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό Gospi » Σάβ 04 Ιούλ 2020, 12:31

Ειπε ο τυπος που με προετρεψε να κανω διαλειμμα απο το φορουμ γιατι δεν του αρεσει η αποψη μου...
Εσυ εισαι αστειος... παιξε με τα @@. ταιριαζει με την ηλικια σου

Στάλθηκε από το Redmi Note 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
The North Remembers
Άβαταρ μέλους
Gospi
 
Δημοσιεύσεις: 10931
Εγγραφή: Δευτ 15 Δεκ 2008, 23:10

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό navigator11 » Σάβ 04 Ιούλ 2020, 12:35

Rock4 έγραψε:Λοιπόν Γιώργη μερικά πράγματα πρέπει να αποσαφηνιστούν και να δρομολογηθούν. Μετέφερε αυτά που θα σου πω στον πατέρα σου, που βρίσκεται απομονωμένος εκεί στο Ροστόφ.
1. Με το δάνειο που έδωσε στην ποδοσφαιρική ομάδα του Ροστόφ για μεταγραφές και αναγκάστηκε και προσέφυγε στη δικαιοσύνη για να επιστραφούν τα λεφτά τι έγινε; Έληξε το θέμα;
2. Το να ασχολείται ο πατέρας σου με τις διμετρες Σβετλανες στη γυναικεία ομάδα χάντμπολ του Ροστόφ και να θέλει να τους φτιάξει μέχρι και καινούργιο γήπεδο άντε να το δικαιολογήσουμε ως αδυναμία στο ωραίο και ασθενές φύλο. Εδώ κοντευετε να μπλεξετε με ποδοσφαιρική ομάδα σε παραγκούπολη στη Βραζιλία...Αν έχετε λοιπόν 20 μύρια καβατζο για ξοδεμα σας λέει κάτι η φράση " μπάσκετ ΠΑΟΚ"; Το μπασκετακι στα πέτρινα χρόνια του ποδοσφαίρου κράτησε όρθιο το Σύλλογο...
3. Αλλάξατε το έμβλημα της ΠΑΕ για εμπορική εκμετάλλευση, με γεια σας και χαρά σας, αν και το καινούριο έμβλημα έτσι όπως φτιάχτηκε δίπλα στα εμβλήματα των αντιπάλων μοιάζει μικρότερο. Πάμε παρακάτω: θέλετε να φτιάξετε τη Νέα Τούμπα...Σε ποιον θα ανήκει το καινούριο γήπεδο; Στην Dimera; Και εάν ναι, για πόσα χρόνια; Για 50;
Για το φετεινο μπαχαλο στο ποδόσφαιρο δεν χρειάζονται περαιτέρω σχόλια... Έχει αναλυθεί επανειλημμένως στο φόρουμ.
Σας λέει κάτι ο Ενιαίος ΠΑΟΚ;
Για σκέψου δηλαδή να έρθει η στιγμή που ο ΠΑΟΚ θα είναι πρωταθλητής και κυπελλούχος σε ποδόσφαιρο, μπάσκετ, βόλεϊ, χάντμπολ...
Δώστε ξανά όραμα στον κόσμο.
Βοηθήστε όλα τα τμήματα του ΠΑΟΚ.
Επενδύστε στο Σύλλογο.
Ξαναναψτε τους πυρσούς...


Γιατί να γίνουν όλα αυτά, είπαμε; Έχετε συνεταιριστεί κάποιοι με την τσέπη του Σαββίδη, χωρίς να το γνωρίζει, και κάνετε και υποδείξεις; Του Σαββίδη, παρεμπιπτόντως, κι αν λέει πολλά ο ενιαίος ΠΑΟΚ. Το έχει αποδείξει πολλάκις. Άκου "επενδύστε στο Σύλλογο". Που με τη συνδρομή του είτε έχουν αναγεννηθεί τμήματα είτε έχουν κρατηθεί στη ζωή για καιρό. Επίσης, κάνε του μια κλήση μέσω Skype να του κάνεις και μια ήπια επίπληξη που βρίσκεται, αν είναι εκεί, στο Ροστοφ.
Τις φυλακές και τα τρελοκομεία γεμίσαμε και δε χωράμε άλλο πια. Νόημα στη ζωή μας δίνουν μόνο τα 4 σου γράμματα!!!
Άβαταρ μέλους
navigator11
 
Δημοσιεύσεις: 17973
Εγγραφή: Δευτ 25 Μάιος 2009, 09:35

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό abc_o_ karpouzas » Σάβ 04 Ιούλ 2020, 12:36

Gospi έγραψε:Ειπε ο τυπος που με προετρεψε να κανω διαλειμμα απο το φορουμ γιατι δεν του αρεσει η αποψη μου...
Εσυ εισαι αστειος... παιξε με τα @@. ταιριαζει με την ηλικια σου

Στάλθηκε από το Redmi Note 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


δεν περιμενα ...μετα και απο ολα αυτα που γραφεις...να καταλαβαινες και τι ακριβως σου λεω...

αφου συνδυασες το διαλειμμα με την αποψη σου ... με πετσοκοψες....
Άβαταρ μέλους
abc_o_ karpouzas
 
Δημοσιεύσεις: 6013
Εγγραφή: Παρ 20 Ιουν 2008, 15:12
Τοποθεσία: seven hill town

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό ΑποστόληςΑ » Σάβ 04 Ιούλ 2020, 12:36

theo G4 έγραψε:
gika έγραψε:Βασικά αν είναι να μη μπούμε και του χρόνου Ευρώπη, μπορεί ο Ιβάν να βάλει μια 200αρα και να φέρει εμπαπε και σαλαχ. Το μπαν του ffp ισχύει για την Ευρώπη και όχι για τα εγχώρια.


Μακριά από Σαλαχ σαπάκι του κερατά!

:mrgreen:
Ναι...
Και οι Εμπαπέ και Σάλαχ θα έρθουν στον ΠΑΟΚ για να παίζουν μόνο SL.
:mrgreen:
Μπράβο ρε Γιάννη που εξακολουθεί να ονειρεύεσαι!
Βέβαια με την κορωνοϊστορία μπορεί του χρόνου να μην παίζουν καθόλου οι Βορειοευρωπαίοι, οπότε Ελλάδα και πάλι Ελλάδα.
Επιτυχία είναι η συνεχής (έστω και μικρή) βελτίωση.
Άβαταρ μέλους
ΑποστόληςΑ
 
Δημοσιεύσεις: 90100
Εγγραφή: Τετ 17 Ιουν 2009, 09:09
Τοποθεσία: Άγιος Δημήτριος (τέως Μπραχάμι)

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό Gospi » Σάβ 04 Ιούλ 2020, 12:44

abc_o_ karpouzas έγραψε:
Gospi έγραψε:Ειπε ο τυπος που με προετρεψε να κανω διαλειμμα απο το φορουμ γιατι δεν του αρεσει η αποψη μου...
Εσυ εισαι αστειος... παιξε με τα @@. ταιριαζει με την ηλικια σου

Στάλθηκε από το Redmi Note 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


δεν περιμενα ...μετα και απο ολα αυτα που γραφεις...να καταλαβαινες και τι ακριβως σου λεω...

αφου συνδυασες το διαλειμμα με την αποψη σου ... με πετσοκοψες....
"Καλο θα ηταν για σενα και για ΟΛΟΥΣ ΜΑΣ να κανεις ενα διαλειμμα. ΜΗ ΓΡΑΦΕΙΣ Ο,ΤΙ ΝΑ ΝΑΙ"
Μπαινω στην διαδικασια να απαντησω γτ παιζεις με την νοημοσύνη μου...
Αν τα παραπανω δεν πανε στην άποψη μου και δεν συνδεονται με την αποψη μου τοτε μαλλον δεν ξερεις να εκφραζεσαι
Οποτε διαλεξε και παρε. Ή δεν ξερεις να εκφραστεις γραπτα, ή μας δουλεύεις...
Αν ισχυει το πρώτο θα το σεβαστω.
Αν ισχυει το δευτερο σε παραπεμπω σε ολα τα ποστ που εκανα μετα απο την τοποθέτηση σου.
Διαλεξε και παρε.
Καλη σου μερα

Στάλθηκε από το Redmi Note 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
The North Remembers
Άβαταρ μέλους
Gospi
 
Δημοσιεύσεις: 10931
Εγγραφή: Δευτ 15 Δεκ 2008, 23:10

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό PAOK_Antarctica » Σάβ 04 Ιούλ 2020, 12:45

Ηρεμήστε ρε μ@λ@κες όλοι, τι νεύρα είναι αυτά;
Έχουμε και την ματσάρα σήμερα :lol:
Ασπρόμαυρη Ανταρκτική
Άβαταρ μέλους
PAOK_Antarctica
 
Δημοσιεύσεις: 15516
Εγγραφή: Τετ 11 Δεκ 2013, 17:13
Τοποθεσία: Νότιος Πόλος

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό navigator11 » Σάβ 04 Ιούλ 2020, 12:56

kataramenos5 έγραψε:
navigator11 έγραψε:
Έλα ρε, τι ξέρει ο κάθε Γιώργος τώρα από τόπι! Πιθανότατα δεν σκαμπάζει τίποτα, όπως και οι συντριπτικά περισσότεροι από όλους όσοι, είτε εδώ μέσα είτε εκτός, κουνάνε επιδεικτικά το δάχτυλο. Δεν έχει βγάλει δικά του λεφτά και δεν μπορεί να εκτιμήσει του Ιβάν. Τα σκορπάει αλόγιστα, ψωνισμένος ων ότι το έχει με το μανατζεριλίκι. Αυτό βέβαια ισχύει σχεδόν αποκλειστικά σε μια αποτυχημένη σεζόν, όπως η φετινή. Σε μια άκρως επιτυχημένη, όπως η περσινή, ήταν άλλος χαρακτήρας ο Γιώργος. Είχε εμπιστευθεί τα πάντα σε τεχνικό διευθυντή και προπονητή και δεν εμπλεκόταν πουθενά. Φέτος όμως έπαθε μετάλλαξη κι έγινε ... συγκεντρωτικό αμπαλοτάγαρο.

Δικα του τα καλα δικα του και τα στραβα. Δε νομιζω να υπηρχε καποιος περσι που να πιστευε οτι ειχε αφησει τα παντα στον ΤΔ και τον προπονητη. Το ερωτημα ειναι ποσους περισσοτερους τιτλους θα ειχαμε αν αφηνε τη δουλεια αποκλειστικα στους επαγγελματιες.


Αυτό που στηλιτεύω, φίλε κατ, είναι ξεκάθαρο. Το πόσους περισσότερους τίτλους ενδεχομένως είχαμε, αν δεν ανακατευόταν στην ομάδα ο όποιος Γιώργος ούτε το γνωρίζω ούτε θα μπω σε διαδικασία να το εικάσω. Αυτό που ξέρω στα σίγουρα είναι ότι, υπό το, δεδομένο όπως θεωρείται από αρκετούς, ανακάτεμά του με το αγωνιστικό η ομάδα πήρε μαζεμένους τίτλους, που ποτέ ξανά στην ιστορία της δεν είχε κατορθώσει. Αυτό είναι κανονικό δεδομένο. Όχι εικασία ή έστω εξαιρετικά ισχυρή πιθανολόγηση. Ε λοιπόν, δε δέχομαι να το παίζουν μονά ζυγά δικά τους κάποιοι τώρα στη στραβή. Είναι ανέντιμο, έτσι το βλέπω. Εκτός αν πραγματικά κάποιοι πιστεύουν ότι φέτος ειδικά πήρε το στήσιμο της ομάδας αποκλειστικά αυτός επάνω του. Βέβαια, μόνο η πίστη δεν αποδεικνύει και τίποτα. Η δική μου αίσθηση δικαίου, λοιπόν, υπαγορεύει να υπάρχει αναγνώριση και στο θρίαμβο, στις επιτυχίες. Όχι να θυμόμαστε τον επικρινόμενο κατά την προσωπική μας αρέσκεια και βολή.
Τις φυλακές και τα τρελοκομεία γεμίσαμε και δε χωράμε άλλο πια. Νόημα στη ζωή μας δίνουν μόνο τα 4 σου γράμματα!!!
Άβαταρ μέλους
navigator11
 
Δημοσιεύσεις: 17973
Εγγραφή: Δευτ 25 Μάιος 2009, 09:35

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό jibbie » Σάβ 04 Ιούλ 2020, 13:02

ενταξει ρε navi, πηρες ποσα σερι κυπελλα κι εκανες δυο σερι νταμπλ τωρα και το κανεις θεμα. ετυχε να ανακατευεται τοσα χρονια τωρα ο μικρος, δεν ηρθαν οι επιτυχιες επειδη ανακατευεται. οι αποτυχιες εχουν την υπογραφη του ομως γιατι ανακατευεται τοσα χρονια τωρα. τι δεν καταλαβαινεις;
Άβαταρ μέλους
jibbie
 
Δημοσιεύσεις: 5956
Εγγραφή: Τρί 12 Φεβ 2008, 00:41
Τοποθεσία: Hackney,London

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό navigator11 » Σάβ 04 Ιούλ 2020, 13:11

Μα καταλαβαίνω. Δεν είμαι και τέρας νοήσεως αλλά τα τελείως βασικά, θεωρώ, τα αντιλαμβάνομαι. :mrgreen:

Αυτό που μου κάνει εντύπωση ρε φίλε είναι το πόσο ... εύθραυστη είναι η προδιάθεση ακόμα και μετά από όλα αυτά τα χρόνια απέναντι στους συγκεκριμένους ανθρώπους. Με την παραμικρή αφορμή γράφονται κάτι σχόλια χλεύης και ειρωνείας, λες και με το ζόρι κρατιόντουσαν κάποιοι τόσον καιρό, που δεν υπήρχε έδαφος να ... απασφαλίσουν εναντίον τους. Θαρρείς και ... ισοζυγιακά έχει πιο πολύ βλαφθεί ο σύλλογος από την μέχρι τώρα παρουσία τους. Εν πάση περιπτώσει, δικαίωμα του καθενός να κάνει όπως νομίζει.
Τις φυλακές και τα τρελοκομεία γεμίσαμε και δε χωράμε άλλο πια. Νόημα στη ζωή μας δίνουν μόνο τα 4 σου γράμματα!!!
Άβαταρ μέλους
navigator11
 
Δημοσιεύσεις: 17973
Εγγραφή: Δευτ 25 Μάιος 2009, 09:35

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Διοικητικά

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 29 επισκέπτες