Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Σχόλια γιά την Διοίκηση της KΑΕ και όλα τα σχετικά...

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό Zoki4 » Πέμ 02 Ιούλ 2020, 11:35

palok έγραψε:είμαι ο Χατζόπουλος, εγώ ας πούμε. άρρωστος μπασκετικός 35 χρόνια που το χόμπι μου (από τα λίγα που μου έχουνε απομείνει) είναι το scouting. Αποφασίζω να βάλω λεφτά στον ΠΑΟΚ και να τρέξω την ΚΑΕ. Πρώτη μου κίνηση ο προπονητής (ΣΩΣΤΟ!). Πώς επιλέγω (και επιμένω) για τον Χ Μέξα? Ήρεμα ρωτάω.


Η επιλογή Μεξα πρέπει να είναι σε συνάρτηση με το μέγεθος των διακανονισμων των οφειλομενων απέναντι σε πρώην παίκτες και προπονητές που ίσως έχουν τον ίδιο μάνατζερ. Είπαμε θα βάλει κάποια χρήματα, δεν θα βάλει και τα εκατομμύρια ευρώ ώστε να μην έχουμε δυστυχώς εξάρτηση από μάνατζερ. Ας ελπίσουμε να χτιστεί ένα ροστερ καλύτερο από το περσινό ώστε ο κίνδυνος του υποβιβασμού να είναι μικρότερος.

Υ. Γ. 1 Αν δεν βρεθεί πραγματικός επενδυτής αυτή η κατάσταση θα διαιωνιζεται δυστυχώς.
Υ. Γ. 2 Θα πρέπει και ο λαός του ΠΑΟΚ να ενεργοποιηθεί περισσότερο για να ξυπνήσει το πολύπαθο τμήμα μπάσκετ.
Zoki4
 
Δημοσιεύσεις: 95
Εγγραφή: Δευτ 19 Αύγ 2019, 21:07

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό hellrider » Πέμ 02 Ιούλ 2020, 13:28

Προπονητης Μεξας και τιμ μανατζερ Γιαννακιδης.....συνταγη επιτυχιας!!!
Α2 σου ερχομαστεεεεεε!!!

Υ.Γ. Μου αρεσει η ανακοινωση της ΚΑΕ για την προσληψη Μεξα.....στο βιογραφικο του ενω αναφερει το ΚΑΤΟΡΘΩΜΑ να ανεβασει τον Ηρακλή στην Α1 οταν αναφερεται στα αμέσως προηγουμενα χρόνια σε Απολλωνα Πατρων και Τρίκαλα δεν αναφερει οτι τις εριξε και τις δυο στην Α2!!!
hellrider
 
Δημοσιεύσεις: 830
Εγγραφή: Τετ 29 Νοέμ 2017, 13:06

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό Ιάσονας » Πέμ 02 Ιούλ 2020, 14:13

hellrider έγραψε:Προπονητης Μεξας και τιμ μανατζερ Γιαννακιδης.....συνταγη επιτυχιας!!!
Α2 σου ερχομαστεεεεεε!!!

Υ.Γ. Μου αρεσει η ανακοινωση της ΚΑΕ για την προσληψη Μεξα.....στο βιογραφικο του ενω αναφερει το ΚΑΤΟΡΘΩΜΑ να ανεβασει τον Ηρακλή στην Α1 οταν αναφερεται στα αμέσως προηγουμενα χρόνια σε Απολλωνα Πατρων και Τρίκαλα δεν αναφερει οτι τις εριξε και τις δυο στην Α2!!!


Ηταν υλικό αυτό που είχε στα Τρικαλα και στον Απολλωνα για να σωθεί?
Ιάσονας
 
Δημοσιεύσεις: 2530
Εγγραφή: Κυρ 20 Δεκ 2015, 12:21

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό Mitsospaoki4 » Πέμ 02 Ιούλ 2020, 14:15

Γιατί θα έχει εδώ; :p
Άβαταρ μέλους
Mitsospaoki4
 
Δημοσιεύσεις: 10692
Εγγραφή: Δευτ 21 Μάιος 2018, 12:53
Τοποθεσία: Θεσσαλονικη - Βολος

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Πέμ 02 Ιούλ 2020, 22:44

Χαχαχαχαχαχαχαχα κλαυσίγελος!
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46186
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό palok » Σάβ 04 Ιούλ 2020, 16:28

δεν με ενδιαφέρει αν ο χατζόπουλος θέλει οπωσδηποτε Μέξα. Προσπαθώ να καταλάβω το ΓΙΑΤΙ. Και θεωρώ οτι πρέπει να εξηγηθεί. Διοίκηση πρωτοδικείου είναι, δεν είναι μεγαλομέτοχος.

Θα θελα πολύ δλδ να πεί ο Χατζόπουλος οτι ο Μέξας επελέγη γιατί έχει περισσότερες αγωνιστικές επιτυχίες από τον Χάρη, οτι παίζει καλύτερη pick@roll offence με καλύτερα πλαινά από τον Ζιάγκο, οτι κάνει καλύτερο recruiting από τον Λυκογιάννη. Είμαι πραγματικά πολύ περίεργος. Δε βρίζω, παρακαλώ να περάσει.
Άβαταρ μέλους
palok
 
Δημοσιεύσεις: 10570
Εγγραφή: Τρί 18 Νοέμ 2008, 19:19
Τοποθεσία: Holargos

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό renegade » Σάβ 04 Ιούλ 2020, 16:35

Έλα ρε συ παλοκ τώρα.
Τις εξυπηρετήσεις από τον μάνατζέρ του χρειαζόμαστε για τους διακανονισμούς και για τους παίκτες που θα έρθουν
Σε ένα φόρουμ καλώς ή κακώς δεν υπάρχει καν δημοκρατία
Άβαταρ μέλους
renegade
 
Δημοσιεύσεις: 14072
Εγγραφή: Κυρ 27 Ιαν 2019, 12:49

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Σάβ 04 Ιούλ 2020, 22:46

Ιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι!
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46186
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Κυρ 05 Ιούλ 2020, 22:02

Καρράς και Ιατρίδης τα μόνα συμβόλαια παικτών στον ΠΑΟΚ...

Αυτά που ζήσαμε πρόπερσι τελευταία αγωνιστική, φοβάμαι ότι φέτος θα τα ζήσουμε νωρίτερα...

Πρόπερσι πήδηξαν παίκτες από το βαπόρι, πέρσι πήδηξαν διοικητικοί (και το μουνόπανο ο @d@m $mith)... Φέτος για να δούμε πόσοι θα αντέξουν.
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46186
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Κυρ 05 Ιούλ 2020, 22:05

Α ναι, κάτι που σκέφτηκα νωρίτερα...

Ιδιοκτήτη έχει η ομάδα; Ποιος είναι ο μεγαλομέτοχός της;
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46186
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό Taseos » Κυρ 05 Ιούλ 2020, 22:16

Ειναι προεδρος στον εσακε.δεν εχει χρονο
Άβαταρ μέλους
Taseos
 
Δημοσιεύσεις: 3829
Εγγραφή: Κυρ 30 Δεκ 2007, 14:25

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό Mutasevic » Κυρ 05 Ιούλ 2020, 23:05

Ο γαλατσοπουλος δεν είναι?φέτος πρέπει να γινουν κ γρηγορες κινήσεις όχι σαν περσι
KILLED BY DEATH
Άβαταρ μέλους
Mutasevic
 
Δημοσιεύσεις: 1041
Εγγραφή: Δευτ 07 Ιουν 2010, 20:15
Τοποθεσία: πλανητης Καξξον Γαλαξιας ΠΑΟΚ

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Δευτ 06 Ιούλ 2020, 21:00

Έχουμε 5-6 συγκεκριμένους μπασκετοαρδ στο Παλατάκι... Γιατί ΕΝΑΣ δεν παίρνει συνέντευξη από αυτόν τον χοντρομαλάκα να τον ρωτήσει λοιπόν πέντε πράγματα;;

Πχ

Ποιες από τις αποφάσεις των τελευταίων ετών ήταν δικές σου;
Σε πόσες ΔΣ έχεις λάβει μέρος;
Σε ρωτούσαν για τη λήψη αποφάσεων;
Σε τι βαθμό παρενέβαινες στη δημιουργία ομάδας κάθε χρόνο;
Πόσα λεφτά έχεις βάλει τα τελευταία χρόνια;
Μίλησες με κάποιο μέλος της οικογένειας Σαββίδη από τη μέρα που ο Μπάνε είπε ότι θα φύγει;
Ποια η εμπλοκή σου στην υπόθεση Καραμάνου; Ήσουν ενήμερος;
Πόσο συχνά μιλάς με Κατσαρή για τη ΚΑΕ;
Ποιες οι ενέργειες που έχεις κάνει για να βρεθεί ιδιοκτήτης/επενδυτής;
Πωλείται η ΚΑΕ ΠΑΟΚ;
Αν ναι, πόσο και γιατί δεν βγαίνεις να το πεις;
Αν όχι, τότε για ποιον γαμημένο λόγο ρε αρχίδι δεν κάνεις τίποτα να σώσεις την ομάδα από τα σκατά, που έχεις και τα μούτρα να κυκλοφορείς Παλατάκι;
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46186
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό hellrider » Τρί 07 Ιούλ 2020, 11:24

Ρε παιδες να ρωτησω, γιατι μαλλον κατι μου διαφευγει;
Βλεπω συνεχως να γραφετε τον Γαλατσοπουλου ως μεγαλομετοχο......αυτο που ειναι γνωστο ειναι πως απλα πηρε μετοχες ως ΑΝΤΑΛΛΑΓΜΑ για τα λεφτά που ειχε βαλει στην ΚΑΕ στο παρελθον.....επι της ουσιας δηλ. απλα τις εχει για να εχει κατι στα χερια του να εξαργυρωσει ΑΝ ΠΟΤΕ βρεθει καποιος που θελησει να αγορασει την ΚΑΕ.....αυτο δεν τον χρηζει ιδιοκτητη ουτε μεγαλομετοχο.....η ΚΑΕ δεν εχει ουτε ιδιοτητη ουτε μεγαλομετοχο....για 10+ χρόνια ειναι φτερο στον ανεμο......απλα καποιοι ολα αυτα τα χρονια βαζουν χρημα στον αερα ενω ο Γαλατσο πηρε ανταλλαγμα μετοχες......κανω καπου λαθος;
hellrider
 
Δημοσιεύσεις: 830
Εγγραφή: Τετ 29 Νοέμ 2017, 13:06

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό Taseos » Τρί 07 Ιούλ 2020, 11:59

Exτο 51% εχει.τι αλλο ια επρεπε να εχεις για να ειναι ιδιοκτητης;
Άβαταρ μέλους
Taseos
 
Δημοσιεύσεις: 3829
Εγγραφή: Κυρ 30 Δεκ 2007, 14:25

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Διοικητικά

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες