Χρυσόστομος Γκαγκάτσης

Σχόλια γιά την Διοίκηση της ΠΑΕ και όλα τα σχετικά...

Re: Χρυσόστομος Γκαγκάτσης

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Παρ 31 Ιούλ 2020, 17:50

Γκούχου γκούχου...Βήχας μ έπιασε, καλοκαιριάτικα, σε καλό σου... :ugeek:


Υ.Γ. Βρε μπας και πρέπει να πα να κάνω κανένα τεστ, για κορωνοϊό... :?
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Χρυσόστομος Γκαγκάτσης

Δημοσίευσηαπό renegade » Δευτ 03 Αύγ 2020, 14:49

Δεν τολμώ να φανταστώ τι έχεις να ακούσεις μάγκα μου αν έρθει και φέτος κανένας αντίστοιχος εσιτι.
Σε ένα φόρουμ καλώς ή κακώς δεν υπάρχει καν δημοκρατία
Άβαταρ μέλους
renegade
 
Δημοσιεύσεις: 14120
Εγγραφή: Κυρ 27 Ιαν 2019, 12:49

Re: Χρυσόστομος Γκαγκάτσης

Δημοσίευσηαπό Gonzyland » Δευτ 03 Αύγ 2020, 17:11

goran 64 έγραψε:Γκούχου γκούχου...Βήχας μ έπιασε, καλοκαιριάτικα, σε καλό σου... :ugeek:


Υ.Γ. Βρε μπας και πρέπει να πα να κάνω κανένα τεστ, για κορωνοϊό... :?
Gonzyland
 
Δημοσιεύσεις: 108
Εγγραφή: Τετ 16 Οκτ 2019, 14:49

Re: Χρυσόστομος Γκαγκάτσης

Δημοσίευσηαπό Gonzyland » Δευτ 03 Αύγ 2020, 17:12

goran 64 έγραψε:Γκούχου γκούχου...Βήχας μ έπιασε, καλοκαιριάτικα, σε καλό σου... :ugeek:


Υ.Γ. Βρε μπας και πρέπει να πα να κάνω κανένα τεστ, για κορωνοϊό... :?

Ειδικά μετά την ανάρτηση του Γιώργου Σαββίδη και να μην είχες κορωνοϊό, κόλλησες.
Γιατί τόσο μίσος, οι ιδιοκτήτες δεν ξέρουν τίποτα κι εσείς τα ξέρετε όλα...
Gonzyland
 
Δημοσιεύσεις: 108
Εγγραφή: Τετ 16 Οκτ 2019, 14:49

Re: Χρυσόστομος Γκαγκάτσης

Δημοσίευσηαπό eorptol1 » Τρί 04 Αύγ 2020, 09:43

Μα ναι εμείς τα ξέρουμε όλα, τι και αν είπε ο Ιβάν ότι τον εκτιμά πολύ.... Τι ξέρει αυτός του τρώνε τα λεφτά.... Απορούμε κιόλας με τέτοια λογική πως έκανε λεφτά ο Ιβάν..... :) :) :) :)

Στάλθηκε από το MI MAX 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Άβαταρ μέλους
eorptol1
 
Δημοσιεύσεις: 9772
Εγγραφή: Τρί 08 Νοέμ 2016, 19:58

Re: Χρυσόστομος Γκαγκάτσης

Δημοσίευσηαπό tsou » Τρί 04 Αύγ 2020, 10:17

goran 64 έγραψε:
Πολύ κακώς κατ εμέ ο ανεπαρκεστατος γκαγκατσης είναι αντιπρόεδρος στην ΠΑΕ.

Όχι μόνο αντιπρόεδρος, αλλά ΚΑΙ διευθύνων σύμβουλος, παρακαλώ...Μην του στερείτε τίτλους, ουσιαστικούς...

Οι λόγοι, όμως, που τον κρατούν, τόσο σφιχταγγαλιασμένο με την ΠΑΕ Π.Α.Ο.Κ., παραμένουν άλυτο μυστήριο....
Μόνο ο Ιβάν τους ξέρει και είμαι σίγουρος ότι είναι τόσοι και τέτοιοι, που δεν γίνεται να απαγκιστρωθεί, πλέον....

Μακάρι να πέφτω έξω, οπότε να δούμε, μάλιστα όσο πιο σύντομα, τόσο και το καλύτερο, την αντικατάσταση του...

ιερόσυλοι.
Άντε, και του χρόνου ουεφάκι ρε.
Άβαταρ μέλους
tsou
 
Δημοσιεύσεις: 2151
Εγγραφή: Τρί 17 Αύγ 2010, 16:34
Τοποθεσία: Βρυξέλλες

Re: Χρυσόστομος Γκαγκάτσης

Δημοσίευσηαπό eorptol1 » Τρί 04 Αύγ 2020, 10:22

Για κάτι συγκεκριμένο εχουμε να τον κατηγορήσουμε η μόνο για το προπατορικο αμάρτημα? Να ενημερωθεί και ο Ιβάν που δεν ξέρει.... Πάντως και ο γαβρος καραπαπαρας και Σία του επιτιθεντε με μανία ίσως αυτοί ξέρουν.....

Στάλθηκε από το MI MAX 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Άβαταρ μέλους
eorptol1
 
Δημοσιεύσεις: 9772
Εγγραφή: Τρί 08 Νοέμ 2016, 19:58

Re: Χρυσόστομος Γκαγκάτσης

Δημοσίευσηαπό buffalobill4 » Τρί 04 Αύγ 2020, 10:31

Καλά ο γάβρος επικροτεί και τον προπονητή μας. Τι σημαίνει αυτό ότι είναι κακός; Δεν γίνεται να κρίνουμε με βάση ποιους γουστάρει η δεν γουστάρει ο γάβρος.

Ο ρόλος του είναι αντιπρόεδρος και εκτελεστικός διευθυντής. Αν κρίνουμε πως έχει οργανώσει άρτια την παε είναι επιτυχημένος. Αν όχι είναι αποτυχημένος. Είναι τοσο απλά τα πράματα. Ουτε θεωρίες συνωμοσίας ουτε κάτι αλλο
Προσέχουμε τα λόγια μας στη δημοκρατία
Επαιτεία στα πεζοδρόμια και φιλανθρωπία
Άβαταρ μέλους
buffalobill4
 
Δημοσιεύσεις: 7237
Εγγραφή: Σάβ 31 Ιαν 2009, 09:37

Re: Χρυσόστομος Γκαγκάτσης

Δημοσίευσηαπό eorptol1 » Τρί 04 Αύγ 2020, 11:57

Όχι βέβαια τον ειρωνευονται συνέχεια τον φερειρα και ειδικά το 10papares.gr


Στάλθηκε από το MI MAX 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Άβαταρ μέλους
eorptol1
 
Δημοσιεύσεις: 9772
Εγγραφή: Τρί 08 Νοέμ 2016, 19:58

Re: Χρυσόστομος Γκαγκάτσης

Δημοσίευσηαπό kos » Τρί 04 Αύγ 2020, 11:58

Gonzyland έγραψε:
goran 64 έγραψε:Γκούχου γκούχου...Βήχας μ έπιασε, καλοκαιριάτικα, σε καλό σου... :ugeek:


Υ.Γ. Βρε μπας και πρέπει να πα να κάνω κανένα τεστ, για κορωνοϊό... :?

Ειδικά μετά την ανάρτηση του Γιώργου Σαββίδη και να μην είχες κορωνοϊό, κόλλησες.
Γιατί τόσο μίσος, οι ιδιοκτήτες δεν ξέρουν τίποτα κι εσείς τα ξέρετε όλα...


Τον βρήκαν, δεν τον επέλεξαν.
Τώρα θα μου πεις γιατί τον κρατάνε?
Ίσως δεν είδαν την εκπομπή του θωμαιδη.
Εμείς που την είδαμε, τα είδαμε όλα...
kos
 
Δημοσιεύσεις: 4908
Εγγραφή: Τρί 08 Ιούλ 2008, 18:21

Re: Χρυσόστομος Γκαγκάτσης

Δημοσίευσηαπό eorptol1 » Τρί 04 Αύγ 2020, 12:00

Αυγενακης μένει προφανώς πολύ επιτυχημένος υπουργος..... Προσεχώς νεα επισοδεια του σήριαλ ο κακος ΠΑΟΚ, ο καλός γαβρος και ο δίκαιος βοηθός των καλών αυγενακης..... ΟΠΑΔΟΊ ΤΗΣ ΝΔ ΤΟ ΜΠΟΥΛΙΓΚ ΣΤΟΝ ΠΑΟΚ ΈΧΕΙ ΌΝΟΜΑ ΚΑΙ ΛΈΓΕΤΕ ΚΟΥΛΗΣ ΜΌΝΟ ΚΟΥΛΗΣ....
Μην μας πουν οι ΝΔ περιμένετε θα τον αλλάξουν και θα έρθει ο καλός....
Άβαταρ μέλους
eorptol1
 
Δημοσιεύσεις: 9772
Εγγραφή: Τρί 08 Νοέμ 2016, 19:58

Re: Χρυσόστομος Γκαγκάτσης

Δημοσίευσηαπό buffalobill4 » Τρί 04 Αύγ 2020, 12:07

eorptol1 έγραψε:Όχι βέβαια τον ειρωνευονται συνέχεια τον φερειρα και ειδικά το 10papares.gr


Στάλθηκε από το MI MAX 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Μπα. Παρα πολλοί γαβροι λένε κρατήστε τον για πάντα.
Προσέχουμε τα λόγια μας στη δημοκρατία
Επαιτεία στα πεζοδρόμια και φιλανθρωπία
Άβαταρ μέλους
buffalobill4
 
Δημοσιεύσεις: 7237
Εγγραφή: Σάβ 31 Ιαν 2009, 09:37

Re: Χρυσόστομος Γκαγκάτσης

Δημοσίευσηαπό dimbar » Τρί 04 Αύγ 2020, 12:15

Andrew R έγραψε:Α βλέπω ότι συνεχίζεις με πολύ ασχημο τρόπο , να λες μισές αλήθειες, άρα τεράστια ψέματα. Γράφεις πολύ σωστά ότι υπήρξε ένα είδος προσέγγισης μεταξύ Ιβάν κι Κούγια. Δεν γράφεις όμως την χρονική στιγμή και τι ακολούθησε αργότερα. Δεν βολεύει το αφήγημα σου για αυτό κι το αποκρύπτεις. Εμένα όμως με ενδιαφέρει πρωτίστως ο ΠΑΟΚ,οπότε να σου ξαναθυμησω ότι μετά τα αισχοι του Κούγια και τις φτυσιες απέναντι στους παίκτες μας, ο Πρόεδρος μας τα είχε πάρει στο κρανίο και είχε ζητήσει να κινηθούμε νομικά εναντίων του. Παράδοξος τα αντανακλαστικά της διοικήσεως δεν ακολούθησαν αυτή την οδό. Στη συνέχεια ο αισχρός Κούγιας προκάλεσε κι μέσα στην Τούμπα όταν σε διατεταγμένη υπηρεσία αμφισβητούσε το γκολ στο μεταξύ μας παιχνίδι σαν οφσάιντ. Η μεταστροφή του Κούγια ήταν πλήρεις κι σε όλους γνωστή ειδικά στην Θεσσαλονίκη όταν ο τζατζαρας τον είχε σήμα στην εκπομπή με αυτά που έλεγε πριν για τον Μαρινάκη , με αυτά που έλεγε μετά. Δεν υπάρχει τα τελευταία δύο χρόνια στιγμή που να μην μας ενοχλεί και να μας προκαλεί αυτός ο άθλιος . Ο γκαγκατσης λοιπόν είναι αντιπρόεδρος στην ΠΑΕ ΠΑΟΚ. Είναι τα μάτια κι τα αυτιά του Σαββίδη. Και είναι και ο άνθρωπος που είναι υποχρεωμένος να ασκεί διοίκηση. Πώς λοιπόν επέτρεψε να πάνε δυο ποδοσφαιριστές μας να ενισχύσουν την ομάδα του Κούγια. Ενός ΕΧΘΡΟΥ του ΠΑΟΚ μας. Με ποια λογική; Και κάτι ακόμα Έχει κάτι να μας πει ο ανεπαρκής γκαγκατσης για το ποιος έδινε χαρτί κι καλαμάρι τα οικονομικά στοιχεία μας στην επιτροπή του αυγενακη;


Ειναι κακό να χάνεις την ψυχραιμία σου

28 Δεκ. 2019

Κούγιας

Θέλω να δηλώσω κατηγορηματικά τα εξης:

1. Ουδέποτε ο Ιβάν Σαββίδης επικοινώνησε μαζί μου και μου ζήτησε την επιστροφή στον ΠΑΟΚ των Ουάρντα και Κάτσε, Η ΟΠΟΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΠΡΑΓΜΑΤΟΠΟΙΗΘΕΙ, εάν ο Ιβάν Σαββίδης το ζητήσει, μπορεί να γίνει μόνο εάν το θέλω εγώ, αφού με άλλον τρόπο δεν μπορεί να γίνει.

2. Το να έρθουν δανεικοί στην ΑΕΛ και όχι σε οποιαδήποτε άλλη ελληνική ομάδα οι Ουάρντα και Κάτσε ήταν προσωπική απόφαση του Ιβάν Σαββίδη και των 2 παικτών και αυτο μπορεί να το διαβεβαιώσει και ο Μάκης Γκαγκάτσης, ο οποίος μου τηλεφώνησε και μου έστειλε και γραπτό μήνυμα την τελευταία ώρα των μεταγραφών, χωρίς εγώ να τους ζητήσω ποτέ.


https://www.sport24.gr/football/omades/ ... 62773.html

ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΣ 2020


Ο ισχυρός άνδρας της ΑΕΛ, Αλέξης Κούγιας, έστειλε τις ευχές του προς την οικογένεια του ΠΑΟΚ και του μεγαλομετόχου του, Ιβάν Σαββίδη

Θέλω να εκφράσω τις πιο θερμές μου ευχαριστίες, τόσο τους κ.κ. Ιβάν και Γιώργο Σαββίδη αλλά και ολόκληρη την οικογένεια του ΠΑΟΚ για το υπέροχο προσωπικό δώρο που μου απέστειλαν και εύχομαι και εγώ υγεία σε όλους, καθημερινή ευτυχία και ο ΠΑΟΚ να κατακτήσει όλους τους στόχους του τη χρονιά που ήρθε

Πηγή: https://www.voria.gr/article/efcharisto ... -tou-ekane


Ειλικρινά λυπάμαι που αναγκάζομαι να ποστάρω δηλώσεις κάποιου προς τον οποίο η εκτίμηση μου είναι υπό του μηδενός.

Το επόμενο που περιμένω να ακούσω είναι ότι το δώρο το έστειλε ο Γκαγκάτσης κρυφά απο την οικογένεια ή ότι στα πλαίσια του σαβουάρ-βιβρ τους έπεισε ότι έπρεπε να το στείλουν.
Δεν είναι ΠΑΟΚ το να γλύφεις εκεί που φτύνεις
dimbar
 
Δημοσιεύσεις: 2584
Εγγραφή: Σάβ 07 Μαρ 2009, 22:54

Re: Χρυσόστομος Γκαγκάτσης

Δημοσίευσηαπό Andrew R » Τετ 05 Αύγ 2020, 11:53

Να χάσω την ψυχραιμία μου!! Για ποιο πράγμα;
Ας αρχίσουμε από τα απλά:
Οι δήλωσεις του Κούγια που παραθέτεις είναι το κάρφωμα ή το ξεκαρφωμα; Για να βοηθήσω κι εγώ λίγο την συζήτηση μας ας παραθέσω μερικές δηλώσεις και ας βγάλει κάποιος τα συμπεράσματα του. Ας πάμε λίγα χρόνια πισω
https://filathlos.gr/larisa/366837-koyg ... rei-tipota
04/10/2017
Στην πλειονότητα των δηλώσεων λέει καλά λόγια για τον Χρυσόστομο από παλιά . Αυτό από μόνο του δεν είναι κακό. Κακό πολύ είναι το γεγονός ότι αυτός ο άνθρωπος είναι εχθρός του ΠΑΟΚ μας.

Εδώ λίγες μόνο μέρες μετά τις δηλώσεις που ποσταρισες περνά τον πρόεδρο γενιές δεκατέσσερις
https://www.pagenews.gr/2020/01/18/athl ... les-omades.

Και συνεχίζουμε..
https://www.onsports.gr/podosfairo/supe ... ai-oyarnta
15/05/2020
Η σχέση μου με τον Ιβάν Σαββίδη, τον Μάκη Γκαγκάτση και το περιβάλλον του ΠΑΟΚ είναι εξαιρετικές.

Που λέει αλήθεια ο Κούγιας και που ψέματα; Εσύ δεν αναρωτιέσαι στην πρώτη δήλωση του από το ποσταρισμα σου πώς είναι δυνατόν να λέει ο Κούγιας ότι την τελευταία στιγμή των μεταγραφών τον πήρε ο Ιβάν τηλέφωνο και του έδωσε τους παίκτες αλλά στο συμβόλαιο του δανεισμού βάλαμε εμείς όρο μόνο με την συγκατάθεση του Κούγια να μπορουν οι παίκτες να γυρίσουν πισω;
Όλοι ξέρουμε ότι οι πράξεις του καθενός είναι αυτές που τιμούν και τον λόγο του. Οι δηλώσεις που παραθέτεις εσύ σε ποιο σημείο γίνανε πράξεις από τον Κούγια; Η απάντηση είναι πολύ εύκολη, σε καμιά!!!

Αντιθέτως στα ποσταρισματα που παραθέτω, και που φυσικά έχει διαβάσει και οι πλειοψηφία του κόσμου του ΠΑΟΚ, Όλοι γνωρίζουμε ότι ο Κούγιας ήταν εναντίων μας έμπρακτα. Μάλιστα μας ειρωνευόταν το υποκείμενο ότι δήθεν κερδίσαμε στο Κας επειδή έλειπε αυτός.
https://www.sdna.gr/podosfairo/739024_k ... -kerdisate 10/07/2020

Βέβαια υπάρχει και η εκφρασμένη άποψη Σαββίδη για τον Κούγια, και είναι αυτή

https://tempo24.news/eidisi/146468/savv ... y-gleifeis
και μάλιστα χωρίς μεσαζοντες για την επιβεβαίωση της.

Τέλος το αποκορύφωμα εναντίον του προέδρου μας:
https://www.enwsi.gr/koygias-kata-savvi ... -dikastes/ αυτή είναι η πιο πρόσφατη και πλέον βρωμερή τοποθέτηση του Κούγια, όπου τολμά να απειλεί τον Ιβάν με τον ποιο διεστραμμένο τρόπο.
Ο γκαγκατσης είναι ο άνθρωπος που μετά την οικογένεια κάνει κουμάντο στον ΠΑΟΚ. Είναι το αφεντικό των γραφείων.Αυτό είναι μια ΤΕΡΆΣΤΙΑ ευθύνη. Φέτος κάποιο σκουπίδι από τα γραφεία μάζευε συστηματικά στοιχεία που αφορούσαν την οικονομική λειτουργία της ομάδος και τα έδωσε χαρτί και καλαμάρι στην βρωμερή επιτροπή του αυγενακη,και μας έστεισαν στον τοιχο. Ο γκαγκατσης όφειλε να έχει θωρακίσει τα γραφεία μας. Απέτυχε παταγωδώς, και πολύ πιθανόν να στέρησε κι από την ομάδα μας το πρωτάθλημα. Όσο για τον τραγελαφο με τα δελτία , αυτά ούτε σε α τοπικό.
Andrew R
 
Δημοσιεύσεις: 2187
Εγγραφή: Κυρ 21 Δεκ 2014, 23:31

Re: Χρυσόστομος Γκαγκάτσης

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Τετ 05 Αύγ 2020, 12:45

Gonzyland έγραψε:
goran 64 έγραψε:Γκούχου γκούχου...Βήχας μ έπιασε, καλοκαιριάτικα, σε καλό σου... :ugeek:


Υ.Γ. Βρε μπας και πρέπει να πα να κάνω κανένα τεστ, για κορωνοϊό... :?

Ειδικά μετά την ανάρτηση του Γιώργου Σαββίδη και να μην είχες κορωνοϊό, κόλλησες.
Γιατί τόσο μίσος, οι ιδιοκτήτες δεν ξέρουν τίποτα κι εσείς τα ξέρετε όλα...

Όταν πάψεις να βλέπεις φαντάσματα, ίσως αρχίσω και να απαντάω, στις φανταστικές απορίες σου... 8-)

Προς το παρόν, όμως, διάβαζε προσεκτικά τα posts του dimbar και ίσως κάτι να καταλάβεις, επί του θέματος... :ugeek:
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Διοικητικά

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 4 επισκέπτες