Ο. Α.Ρ.Η.Σ. - ΠΑΟΚ 1-2 MVP, σχόλια & παραλειπόμενα

Σχόλια - κριτική για όλους τους αγώνες του νέου πρωταθλήματος Superleague και όλων των παραλειπομένων...

MVP

Kotarski
2
1%
Sastre
1
0%
Kędziora
1
0%
Μιχαηλίδης
3
1%
Baba
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
Schwab (C)
3
1%
Meïtè
10
4%
A. Živkovic
33
14%
Κωνσταντέλιας
37
15%
Taison
34
14%
Thomas
111
46%
Samatta
4
2%
Despodov
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
Näsberg
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι

Σύνολο ψήφων : 239

Re: Ο. Α.Ρ.Η.Σ. - ΠΑΟΚ 1-2 MVP, σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό tad » Δευτ 20 Μάιος 2024, 20:22

Διάβασα ένα ένα όλα τα μηνύματα από όλα τα αδέρφια εδώ μέσα … από σεβασμό και αγάπη !!!

Να ξέρετε ότι τέτοια κατορθώματα σε αυτήν την χώρα που λέγετε Ελλάδα γίνονται σπάνια …
Τους λόγους τους ξέρουμε όλοι …

Να ξέρετε όμως ότι όλα αυτά τα δάκρυα που χύθηκαν από εχθες είτε από εμάς είτε από γονείς είτε από παιδιά μας είτε από αδέρφια μας, είναι δάκρυα ανείπωτης χαράς … για να νοιωσεις τέτοια χαρά πρέπει να είσαι ΠΑΟΚ … αγωνιστής κάθε μέρα απέναντι σε αδικία και πουστια …

Αυτό που πήραμε εχθες να ξέρετε ήρθε από ψηλά … έτσι για να υπάρχει και μια ελπίδα ότι μπορεί σε αυτή την χώρα κάτι να πάει μπροστά …

Όλα τα οφείλουμε στον Ιβαν Σαββιδη ο οποίος είναι πολύ μπροστά και πραγματικά τον ευχαριστώ μέσα από την καρδιά μου…

Αφιερωμένο σε όλους όσους έφυγαν και μας το έφεραν από ψηλά. Και σε όλα τα νέα παιδιά που ζούνε τέτοιες ιστορικές στιγμές σε τόσο νεαρή ηλικία. Να κρατήσετε αυτές τος στιγμές για πάντα μέσα σας να σας οδηγάνε όταν θα ερθουν δυσκολίες
Άβαταρ μέλους
tad

Δημοσίευσηαπό prist64 » Δευτ 20 Μάιος 2024, 20:35

stazath4 έγραψε:Το πιο μάγκικο, το πιο δίκαιο, το συγκλονιστικότερο πρωτάθλημα όλων των εποχών μόνο ο ΠΑΟΚ μπορούσε να το πάρει κόντρα σε όλους και σε όλα, απέναντι σε παραρτήματα, ΔΕΑΒ, ¨ελίτ¨ διαιτητές, αφιονισμένους, αηδιαστικούς συμπολίτες που πιο πολύ χαίρονται με τη δική μας λύπη παρά οποιαδήποτε δική τους χαρά.
Για τον Ιβάν, για όλο το αγωνιστικό τμήμα, για όλες τις φορές που μας κλέψανε και μας πολεμήσανε, για όλους μας είναι η μεγαλύτερη δικαίωση, η μεγαλύτερη χαρά. Μα πάνω απ' όλα για όλους όσους δεν είναι εδώ για να πανηγυρίσουν μαζί μας και χαίρονται από εκεί ψηλά. Επιτρέψτε μου να το αφιερώσω προσωπικά αυτό το πρωτάθλημα στον αδελφό μου που τον έχασα τόσο άδικα και πρόωρα πριν 2 μήνες στα 46 του χρόνια από την καταραμένη αρρώστεια. Δεν έχω γνωρίσει άλλον άνθρωπο να αγαπάει με τόση αγνότητα και πάθος μια ομάδα, ποτέ δε στραβοστόμιασε, ποτέ δεν γκρίνιαξε, ζούσε και ανέπνεε για την ΠΑΟΚΑΡΑ. Όποτε κατάφερνε να ανέβει στη Θεσσαλονίκη, μόνο που έμπαινε στην Τούμπα ήταν ο πιο ευτυχισμένος άνθρωπος στον κόσμο, είναι αδύνατο να περιγράψω με λόγια το αγνό πάθος του για αυτή την ομάδα, μόνο όσοι τον γνώρισαν, αλλόθρησκοι και ΠΑΟΚτσήδες, μπορούν να καταλάβουν. Σχεδόν 15 χρόνια κάθε χρονιά έπαιρνε διαρκείας παρόλο που μπορούσε να ανέβει μόνο 2-3 φορές τον χρόνο. Για να στηρίξει την ομάδα και τον προεδράρα μας τον Ιβάν Σαββίδη, όπως τον αποκαλούσε παντού και πάντα.
Αυτός ανακάλυψε και μου έμαθε και το paokmania.gr πριν 15 χρόνια. Έκτοτε μπορεί να μη γράφω συχνά αλλά μπαίνω σχεδόν κάθε μέρα. Έγραφε με το nickname savic, έβαζε τις προβλέψεις του για αποτέλεσμα και πρώτο σκόρερ πριν κάθε αγώνα, το ίδιο έκανε και στη φετινή σεζόν όσο είχε κουράγιο μέχρι τον Φλεβάρη, μετά όποτε ήταν καλά βλέπαμε τα παιχνίδια σπίτι, το τελευταίο που είδαμε μαζί ήταν το Λαμία - ΠΑΟΚ στην τελευταία αγωνιστική, τουλάχιστον την τελευταία φορά που μπόρεσε να δει αγώνα ο ΠΑΟΚ μετά τη λήξη του ήταν πρώτος.
Όχι αδελφέ μου δεν ήταν δυνατόν αυτή τη παλιοχρονιά που έφυγες να έχω να την θυμάμαι και σαν τη χρονιά που νικήσαμε όλο το βρωμοΠΟΚ στη σειρά και χάσαμε τελικά το πρωτάθλημα από τα σιχαμένα σκουλήκια ή επειδή χάσαμε βαθμούς από ένα παράρτημα από το οποίο δεν είχαμε χάσει βαθμούς μέχρι τότε ποτέ και που απέναντι τους ο βασικός μας αντίπαλος έπαιζε όλη τη χρονιά φιλικά. Όχι αυτή τη φορά δε μπορούσε να μας το κλέψει κανένας στημένος Ισραηλινός Σπάθας, και τον original Σπάθα να βάζανε με τον Κομίνη var τίποτα δε θα μπορούσαν να μας κάνουν γιατί η μεγαλύτερη προσφορά του Ιβάν στην ομάδα είναι ότι άλλαξε τη νοοτροπία και το status της και την έκανε ομάδα με dna και μέταλλο πρωταθλητή.
Πονάει η ψυχή μου στη σκέψη ότι δε θα ξαναδούμε αγώνα παρέα, πονάει η ψυχή μου που δεν είσαι εδώ να χαρούμε μαζί, ελπίζω να πανηγυρίζεις και να το χαίρεσαι εκεί ψηλά στον ουρανό μαζί με τον πατέρα μας, τον πατέρα του Μιχαηλίδη (να ξέρες πόσο σε έννιωσα τεμέτερον παιδίν Γιάννε όταν είδα το μπλουζάκι που φόρεσες στους πανηγυρισμούς, έχεις και του αδελφού μου το όνομα), τον Τζαντζαρά και όλους τους ΠΑΟΚτσήδες που δεν είναι πια μαζί μας.

stazath4, για τον προωρο και αδικο χαμο του αδελφου σου
εμαθα απο φιλο μελος του φορουμ,τον Berry και το ποσταρα στο σχετικο τοπικ
να εισαι γερος να τον θυμασαι

Re: ΠΑΟΚ είμαι χάρε μου, την ψυχή μου πάρε μου

Δημοσίευσηαπό prist64 » Δευτ Μαρ 25, 2024 9:44 pm
την Παρασκευη το πρωι εφυγε απο την ζωη ενα μελος του φορουμ

καλο Παραδεισο savic
ΚΙ ΟΜΩΣ.....ΟΛΟΙ ΧΡΕΙΑΖΟΝΤΑΙ
prist64

Δημοσίευσηαπό thomas Murg » Δευτ 20 Μάιος 2024, 20:36

nkoss έγραψε:https://www.youtube.com/watch?v=nw4w5GAh86Y

Ωραίο βίντεο.
Ο ορισμός του παρασιτικού οργανισμού η γειτονιά.

Η αμήχανη στιγμή που ο Κύπριος youtuber έχει πιάσει το γκολ του Μορόν και την κεφαλιά του Ανσαριφάρντ από καλύτερη οπτική γωνία από την πουτανόβα.
Άβαταρ μέλους
thomas Murg

Δημοσίευσηαπό Blackgr4 » Δευτ 20 Μάιος 2024, 20:39

Ελπίζω να μην είμαι ο μόνος που έχω ένα ηλίθιο χαμόγελο ζωγραφισμένο πάνω μου όλη μέρα!
In my mind the power i find ~1926~
Άβαταρ μέλους
Blackgr4

Δημοσίευσηαπό Immemoric » Δευτ 20 Μάιος 2024, 21:35

Τι είναι αυτό που ζουμε ρε παιδιά…Διαβάζω τα πάντα από χτες και μου φαίνεται όλη η εβδομάδα έτσι θα πάει. Πολύ ενδιαφέρον αυτό το επεισόδιο του ζοσιμαρ του Καίσαρη. Είναι αφιερωμένο στον ΠΑΟΚ και αναλύει μέσα γιατι αυτό το πρωτάθλημα που πήραμε είναι το πιο σημαντικό και συγκλονιστικό εβερ — όχι μόνο του ΠΑΟΚ αλλά της Ελλάδας.
Άβαταρ μέλους
Immemoric

Δημοσίευσηαπό James Moriarty » Δευτ 20 Μάιος 2024, 21:36

Διάβασα μέχρι την σελίδα 4 οπότε σήμερα έχω πολύ διάβασμα νά κάνω αλλά κ να γράψω πολλα.

ΠΑΟΚΑΡΑ μου κόντρα σέ όλους καί σέ όλα. Από πού νά ξεκινήσω. Από τον γέροντα καμπούρη σάπιοκοιλιά πού έκανε τα ΠΑΝΤΑ με την καινούργια του Φιλιππινέζα..

Που ήρθε για "επίσκεψη" ο ΛΑΘΡΕΜΠΟΡ κάνοντας επίδειξη δύναμης κ όχι μόνο όπως φάνηκε..

Τά ληκια μια γειτονιά έκαναν τά πάντα, αφού πήραν καλό μπουρμπουαρ η αλλιώς tips ( μιας κ εγώ δεν είμαι ούτε μσνατσερ ( αλλά πρώην ντεκιβερας αφού ήξεραν ότι θα έχουν την ανοχή αυτού τού ΣΚΟΥΠΙΔΑΡΙΟΥ που φέρανε από μία χώρα τής πλάκας, νά βαράνε εγκλήματικα ..

Πρέπει να μήν μας δώσανε 13 φάουλ τουλάχιστον.

Κ τά δύο μαρκαρίσματα του Μιχαηλίδη δεν ήταν καν φάουλ Τούς ακουμπούσαμε κ έδινε φάουλ.
Κόκκινη πανω στον Ιωάννη από ένα σκουπίδι με μούσια που μπορεί νά είναι αδύναμος αλλά πρέπει να έχει δυνατά κόκαλα διότι έχει φάει κ άλλο τέτοιο μαρκάρισμα φέτος από πίσω..

Τεσπά όλοι είδαμε ότι ό τύπος ήταν ύποπτος αλλά επειδή είναι ψευτο ΕΛΙΤ κάπου είπε ώπα, όπως στο καθαρό μαρκάρισμα τού Ζιφκο και έδωσε 5 λεπτά καθυστερήσεις πού επειδή το πστατραβηξε θα μπορούσε να δώσει 8 ασιουμε ..

Με δύο χάρτινους στο βαρ αυτή η ομάδα, θέλω νά πω κάτι είμαι αντιΑΕΧττσης μέχρι κοκαλο.

Ήμουν στο 1-2, 15 χρόνων με γκολ τού Βρύζα/ Ζουμπούλη Για όσους ήταν εκεί ήμασταν 2-3-4 χιλιάδες κομμάτια κ στο μετρό μας ξυλοκόπησαν (τότε είχε ματ ζώα, νταμάρια) . Δεν θα πω ψέματα παρά το γεγονός ότι είχα μακρύ μαλλί μέχρι την πλάτη, αρβύλα γκέτα, παλαιστινιακό, τατουάζ, σκουλαρίκια μέχρι πάνω από το ενα αυτί εμένα κ τον φίλο κολλητό μου έως κ σήμερα δεν μας ακούμπησαν αφού προφανώς ΤΟΤΕ ήμασταν παιδάκια.

Για παράδειγμα τον γαύρο τόν συμπαθώ πιο πολύ από αυτό το ύπουλο σωματείο . Τεσπά αυτά είναι δικά μου..

Με 10 παίκτες η ten man όπως είχε πει στο 1-2 ο σπικερ στο Τότεναμ -ΠΑΟΚ 1-2 κ μπαίνοντας ο Νορβηγός παίξαμε πολύ έξυπνα.
Ο Τανζανος ΣΑΜΑΤΑΡΟΣ όπου μετά το ματς με βαζελο υποστηρίχτηκε απίστευτα από τον ΛΟΥΤΣΕΣΚΟΥ όταν εσωτερικοί εχθροί ΑΡΔ οι 24, τον χλεύαζαν κ εκτίμηση μου η κλήση πού έγινε από Ιβανε ήταν ΠΡΟΤΟΠΗ τού manager Lucesku οπου όι σχέσεις τους έχουν περάσει σε άλλο επίπεδο,σαν σέ πατέρας/γιος, ο παίκτης έδωσε πολλές σκληρές μονομαχίες καί εχθές.
Όπως καί σέ ΟΛΑ τά ντέρμπι με τούς 3 τής Αθήνας ..

Ο Λουτσεσκου έκανε το τρικ όπως είπα σε άλλο ποστ, βάζοντας βασικό τον κοντό μεν αλλά μηχανή σε τρεξίματα κ στο 60 περνούσε τον πολύ δυνατο,αλτικο, με καλά τρεξίματα, παίζοντας με πλάτη κρατώντας την μπάλα καλύπτοντας πολλούς χώρους βγαίνοντας από δεξιά, αριστερά, κερδίζοντας δύο κομβικά πέναλτι κτλ.

Ο παίκτης Σαματα είναι παίκτης Λουτσεσκου, αλλά ως φαν τού ΣΑΜ διότι θά τό πω κομψά πολλοί δικοί μας δεν μπορούν νά καταλάβουν ακόμα τόν προπονητή πού λατρεύουν θά ήθελα στην θέση τού ένα πιο νεαρό με περισσότερα τρεξίματα κτλ αλλά καί νά σκοράρει.
Δυστυχώς παίκτης box to box φορ (ξαναλέω δικός μου όρος) είναι πολύ ακριβός εκτός καί αν βρεις κάποιο λαβράκι μαύρο (λέω μαύρο γιατί εκ φύσεως έχουν πιο αθλητικά χαρακτηριστικά στοιχεία) ..
Αλλιώς θα πάμε πάλι σε τσουβαλια 31 ετών στυλ Ολιβέιρα, Τσολάκ, και ένα καραφλο με όνομα πού δεν μπορείς να γράψεις.
Ο Μορον αυτά πού έκανε ο Σαματα σέ 36 λεφτά θα πάθαινε κυριολεκτικά θλασαρα.. Ο παίκτης είναι για να παίζει η ομάδα για αυτόν κ όχι συμμετοχικός..

Μια τεράστια νίκη με κυριολεκτικά 2 φάσεις (άντε να βάλω κ την φάση Ντεσπο στο τσατ πού έκανε) ..

Πάμε τώρα στην νοβα πού την έχω 16 χρόνια σχεδόν
Στα γκολ αυτό τό τσουβαλι τα πανηγύρισε σχεδόν ισάξια (τό πω,πω,πω,πω) δεν έπρεπε νά τό πει αλλά άντε να τόν συγχωρήσουμε γιατί ήταν ένα γκολ απρόοπτο.
Γνωστός μου πριν χρόνια με είχε πει ότι ήταν βαζελος καί ήταν σοβαρός άνθρωπος.. Αλλιώς είναι βαζελος γιατί κάποιος άλλος καί αυτός σοβαρός με είπε ότι είναι βαζελος (πριν 13 χρόνια περίπου αυτό) όχι τώρα..

Τό σπικαρισμα πού έκανε ήταν εμετικό από άλλα πού έλεγε ..
Έχω παρατηρήσει όμως με τον συγκεκριμένο ότι έχουμε πολλές νίκες καί μάλιστα νίκες με οβερ..

Στο γκολ τού Σαστρε στο 3-2 πού είναι γκολ τού ΜΠΑΜΠΑ για τούς παρατηρητικόυς αφού η μπάλα βρίσκει στο αριστερό τού πόδι κ ο σπικερ το πανηγύρισε σαν τρελός..

ΕΚΤΙΜΩ ότι κ αυτόν τον είχανε "πιασμένο" κάποιος γέροντας καμπούρης σαπιοκοιλιας (ρε τι τραβάμε) κ το γ@μημενο κίτρινο χρώμα..

Θέλω νά δώσω μία συμβουλή αν καί νεότερος σέ αδέρφια μου εδώ μέσα εκτός αν έχουν κάποιο πρόβλημα υγείας .

Κόψτε το τσιγάρο. ΦΤΑΝΕΙ. Κόψτε το αλκοχολ. ΦΤΑΝΕΙ.
Καί παντε σιγά σιγά σε ένα γήπεδο τζοκινγκ/τρεξίματακι. Επειδή στο ταρτάν μπορεί νά δημιουργηθεί πρόβλημα στα γόνατο σάς , κάντε σε ένα τζυμ διάδρομο, ελλειπτικό και πολλές ασκήσεις ανεβάζοντας την σταμινα σάς κτλ. Θά σάς βοηθήσει πολύ παράλληλα κάνοντας κ μια διατροφή.. Θά σάς πρότεινα νά δείτε speech motivation στο YouTube..

Καί τέλος νά πω ότι είμαι πολύ προληπτικός σέ όρια ψυχανσγκαστικου, είχα τά γούρια μου. με νούμερα και επειδή ακούω σχεδόν όλη μέρα μουσική με ακουστικά μετά την ανατροπή με το χαρτί άκουγα μόνο αυτά τα 7-8 κομμάτια κ μόνο. Τα οποία έφεραν το ασύλληπτο 4 στά 4 ..

Αυτό πού κάναμε θά μείνει στην ΑΙΩΝΙΟΤΗΤΑ καθώς ήταν τό πιο ΑΡΚΙΔΑΤΟ ΤΡΟΦΑΙΟ στην ιστορία όλου τού σάπιου αιλληνικού ποδοσφαίρου, εναντίον όλων.
Επίσης άλλη μία εκτίμηση,η συμμαχία ΠΑΟΚ,ΑΕΧ,ΒΑΖΕΛΟΥ θά γίνει ΠΑΟΚ, Γάβρος, Βαζελος.

Όπως είπε κ ο Φλόκας κάνα μήνα πριν ουσιαστικά αυτός ο αλκοχολικος γέροντας αθέτησε πολλά..

Καί στην ζωή υπάρχουν κάποιοι απαραβατοι ΝΟΜΟΙ ..
Κάτσε τώρα κάβουρα μόνος σού (ξαναλέω εκτίμηση μου λόγω υψηλής αντίληψης) κ θα ξαναπάρεις τροφαιο του Αγίου ΠΟΤΕ.
Έδωσα κ τέταρτο τον βαζελο αν θυμάσαι καλά μετά τον αποκλεισμό μας στο κύπελλο αφού φέραν ένα γέροντα ξεπερασμένο προπονητή

Είμαι σέ φόρμα .. Μείνετε συντονισμένοι :D :D
They don't know me son.They don't know me son.
They don't know me son.They don't know me son.
David Goggins ..
Άβαταρ μέλους
James Moriarty

Δημοσίευσηαπό billagorn » Δευτ 20 Μάιος 2024, 22:04

Ολη μερα σημερα σχολια, βιντεο τα παντα ολα μερα μονο ΠΑΟΚ!!!!!

Δεν εχω λογια, εχω αδειασει
Μονο ενα τεραστιο ευχαριστω σε ολους, διοικηση, προπονητικο επιτελειο, παικτες, λαο, υπαλληλους, ολους
Τιποτα αλλο

Εκει στην τελευταια φαση αφου ζουμε ακομα παλι καλα

Παμε κι ενα παλιο

ΔΩΣΤΕ ΧΑΠΙΑ ΣΤΑ ΣΚΟΥΛΗΚΙΑ

:opaokara: :opaokara: :opaokara: :opaokara: :opaokara: :opaokara: :opaokara: :opaokara:
billagorn

Δημοσίευσηαπό Logistis » Δευτ 20 Μάιος 2024, 22:10

Immemoric έγραψε:Τι είναι αυτό που ζουμε ρε παιδιά…Διαβάζω τα πάντα από χτες και μου φαίνεται όλη η εβδομάδα έτσι θα πάει. Πολύ ενδιαφέρον αυτό το επεισόδιο του ζοσιμαρ του Καίσαρη. Είναι αφιερωμένο στον ΠΑΟΚ και αναλύει μέσα γιατι αυτό το πρωτάθλημα που πήραμε είναι το πιο σημαντικό και συγκλονιστικό εβερ — όχι μόνο του ΠΑΟΚ αλλά της Ελλάδας.

Μια απ'τα ίδια. Διαβάζω και ακούω τα πάντα προσπαθώντας να χωνέψω αυτό που συνέβη. Δεν υπάρχουν λόγια για να περιγράψω την κατάσταση στην οποία βρίσκομαι. Πράγματι το ποντκαστ του Καίσαρη είναι επικό. Δεν γίνεται να μην ανατριχιασεις με ότι λέει. Ιδίως τη στιγμή που δηλώνει ότι αυτό το πρωτάθλημα ισούται με 10 πρωταθλήματα σε αξία σπουδαιότητα δυσκολία και μοναδικότητα. Και σκεφτείτε ότι όλα αυτά τα λέει ένας αθηναίος μη παοκτσης. Αδιανόητα πράγματα όλα όσα συμβαίνουν από χθες το βράδυ. Στο τέλος του επεισοδίου αναφέρεται σε ένα συγκλονιστικό στιγμιότυπο που ήδη το έχουν δει πολλοί και έχει για πρωταγωνιστή τον αυθεντικό και αγνό παοκτση Αντώνη Τσακαλέα. Ρίγος.

Εδώ το λινκ του γκουγκλ ποντκαστ
https://podcasts.google.com/feed/aHR0cH ... NGJh?ep=14

Εδώ του YouTube
https://youtu.be/Vtocx8FWyR4?si=praC4mK1-oQMX08Y
Άβαταρ μέλους
Logistis

Δημοσίευσηαπό Γερασίμου » Δευτ 20 Μάιος 2024, 22:11

stazzath4
Τα συλλυπητήριά μου για τον πρόωρο χαμό του αδελφού σου. Να είσαι γερός και να τον θυμάσαι με αγάπη.
Γερασίμου

Δημοσίευσηαπό Мир » Δευτ 20 Μάιος 2024, 22:12

Επειδή καταλαβαίνω ότι ακόμα τσούζει .. περαστικά στους συμπολίτες, τις φιλιππινέζες του γατούλη

Άβαταρ μέλους
Мир

Δημοσίευσηαπό ΑποστόληςΑ » Δευτ 20 Μάιος 2024, 22:15

Κουτσιαύτης:
Η πρώτη κίτρινη κάρτα του Μιχαηλίδη ήταν φάουλ υπέρ του.
Στα πρώτα 15 λεπτά ο διαιτητής σφύριζε συνέχεια ανάποδα.
Το μαρκάρισμα του vestrate πάνω στον Κωνσταντέλια ήταν κόκκινη κάρτα είναι πάνω στον αστράγαλο και τον αχίλλειο και μόνο καθαρά λόγω της ελαστικότητας του παίκτη και της κίνησής του δεν υπήρξε σοβαρός τραυματισμός. Μεγάλο λάθος και του VAR.
Το βίντεο (glomex) βρίσκεται στο παρακάτω σάιτ:

https://inpaok.com/822328/stin-sentra-o ... lnt-video/
Επιτυχία είναι η συνεχής (έστω και μικρή) βελτίωση.
Άβαταρ μέλους
ΑποστόληςΑ

Δημοσίευσηαπό Immemoric » Δευτ 20 Μάιος 2024, 22:15

Τα συλληπητήρια μου για τον αδερφό σου φίλε stazzath4
Άβαταρ μέλους
Immemoric

Δημοσίευσηαπό Immemoric » Δευτ 20 Μάιος 2024, 22:20

ΑποστόληςΑ έγραψε:Κουτσιαύτης:
Η πρώτη κίτρινη κάρτα του Μιχαηλίδη ήταν φάουλ υπέρ του.
Στα πρώτα 15 λεπτά ο διαιτητής σφύριζε συνέχεια ανάποδα.
Το μαρκάρισμα του vestrate πάνω στον Κωνσταντέλια ήταν κόκκινη κάρτα είναι πάνω στον αστράγαλο και τον αχίλλειο και μόνο καθαρά λόγω της ελαστικότητας του παίκτη και της κίνησής του δεν υπήρξε σοβαρός τραυματισμός. Μεγάλο λάθος και του VAR.
Το βίντεο (glomex) βρίσκεται στο παρακάτω σάιτ:

https://inpaok.com/822328/stin-sentra-o ... lnt-video/

Όταν έδωσε την πρώτη κιτρινη στον Μιχαηλιδη με έπιασε κρύος ιδρώτας, το σώμα μου αμέσως θυμήθηκε τον Σπάθα και πραγματικά κοκκαλωσα, λέω «μας γαμησαν, μας παγιδεψαν.» Πραγματικά λέω θα γίνουμε θεατές ενος ακόμα τεράστιου εγκληματος
Άβαταρ μέλους
Immemoric

Δημοσίευσηαπό markos4 » Δευτ 20 Μάιος 2024, 22:38

Και γω μια από τα ίδια ..
Πρώτη φορά δεν μπήκα καθόλου στο paokmania από χθες γιατί βλέπω συνέχεια βιντεακια..

Θα κάτσω με την ησυχία μου και θα διαβάσω και τα δύο τοπικ και τα σχόλια και παραλειπομενα και το τοπικ κατά την διάρκεια του αγώνα.
markos4

Δημοσίευσηαπό PAOK_Antarctica » Δευτ 20 Μάιος 2024, 22:46

Δεν ξέρω πως βγήκα ζωντανός από το χθεσινό.

Θυμάμαι χαρακτηριστικά στο 93:30 να σηκώνομαι από το τραπέζι φωνάζοντας "ΔΕΝ ΘΑ ΠΑΘΩ ΚΑΡΔΙΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΑΟΚ ΔΕΝ ΘΑ ΠΕΘΑΝΩ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΑΟΚ" και έφυγα χωρις να βλέπω και μόνο άκουγα :lol:

Και μετά σφύριγμα λήξης και ουρλιαχτά.
Ασπρόμαυρη Ανταρκτική
Άβαταρ μέλους
PAOK_Antarctica

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Πρωτάθλημα Superleague

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες