Razvan Lucescu IV

Συζήτηση για το έμψυχο υλικό της ομάδας

Re: Razvan Lucescu IV

Δημοσίευσηαπό VfB v2 » Παρ 24 Μάιος 2024, 13:52

Απο που προκύπτει ότι κάναμε βαριά; Εγω ξέρω ότι φέτος έγινε πιο light επειδή πέρσι δεν μπορούσαν να πάρουν τα πόδια τους με την λέφσκι επειδή είχε γίνει βαριά. Θα ξεχάσω εγώ τον σάστρε εκείνη την περίοδο που έτρεχε λες και φορούσε εικοσάποντα τακούνια.
Τελευταία επεξεργασία από VfB v2 και Παρ 24 Μάιος 2024, 13:53, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Gde god ti da igras tu su tvoji Grobari
samo tebi verni samo tebi odani
oooooo Partizane, volimo te, screm svim.
Άβαταρ μέλους
VfB v2

Δημοσίευσηαπό pgetsos » Παρ 24 Μάιος 2024, 13:53

Περσι η ΑΕΚ ευνοηθηκε παρα πολυ απο την διακοπη 1 μηνα λογω Μουντιαλ στη μεση της χρονιας
Όταν μια μαύρη γάτα περάσει από μπροστά σου, σημαίνει ότι το ζώο πάει κάπου.
Κανόνες λειτουργίας του φόρουμ!
Άβαταρ μέλους
pgetsos
Site Admin

Δημοσίευσηαπό WeWillRockYou » Παρ 24 Μάιος 2024, 13:55

Το ότι τον μάθανε πάει περισσότερο στο ότι δεν είχε εναλλακτικό σχέδιο.
Ακόμα και αν πέσανε σε απόδοση σωματικά, δεν είχε να δείξει κάτι άλλο για να μπορέσει να πετύχει τους στόχους του.
Μπορεί του χρόνου να το βρει και σίγουρα θα κάνουν κινήσεις αναβάθμισης του ρόστερ τους. Αλλά ισχύει ότι και για τους υπόλοιπους κανονικούς καλούς προπονητές: χρειάζεται χρόνο και κατάλληλο υλικό. Όχι η περσινή θεοποίηση που είδαμε ( ειδικά σε συνδυασμό με την υποτίμηση του Λουτσέσκου, ενός ανθρώπου που έχει δείξει δείγματα της δουλειάς του για χρόνια).
Επίσης φέτος είχανε σοβαρό θέμα με τραυματισμούς, κυρίως μυϊκούς. Έχει γραφτεί πως έκανε πολύ έντονες προπονήσεις ο Αλμέιδα, καθόλη την διάρκεια της χρονιάς και εν μέσω πλέι οφ.
Άβαταρ μέλους
WeWillRockYou

Δημοσίευσηαπό VfB v2 » Παρ 24 Μάιος 2024, 14:00

Αυτό το "θα κάνουν κινήσεις αναβάθμισης του ρόστερ τους" δεν θα το έδενα κόμπο. Κυρίως για έναν και μονο λόγο. Ο "ανοιχτοχέρης" Τίγραρος έχει αλλέργια στις αμκ. Κατατάλα μιλάμε όμως για "ανοιχτοχέρη". Μιλάμε τώρα για επιστήμονες έτσι.
Gde god ti da igras tu su tvoji Grobari
samo tebi verni samo tebi odani
oooooo Partizane, volimo te, screm svim.
Άβαταρ μέλους
VfB v2

Δημοσίευσηαπό Miles » Παρ 24 Μάιος 2024, 14:12

VfB v2 έγραψε:Απο που προκύπτει ότι κάναμε βαριά; Εγω ξέρω ότι φέτος έγινε πιο light επειδή πέρσι δεν μπορούσαν να πάρουν τα πόδια τους με την λέφσκι επειδή είχε γίνει βαριά. Θα ξεχάσω εγώ τον σάστρε εκείνη την περίοδο που έτρεχε λες και φορούσε εικοσάποντα τακούνια.

Τρία καλοκαίρια, την ίδια προετοιμασία κάνουμε, την ίδια (χάλια) εικόνα στα τρεξίματα έχουμε και αυτό είναι το φυσικό όταν κάνεις δυνατές προετοιμασίες. Τις δύο φορές σωθήκαμε από την ομοιογένεια του υλικού, με τους Βούλγαρους την πάθαμε από την ανομοιογένεια. Ο Σάστρε ήταν απών και πέρσι το καλοκαίρι "ανεξήγητα", φαντάσου...
Miles

Δημοσίευσηαπό elvetos giatros » Παρ 24 Μάιος 2024, 14:18

Λογικα, αν κληρωθούνε με την πρωταθλήτρια του Γιβραλταρ στον πρώτο γύρο
Θα τους ξεκωλιασει στην προετοιμασία ο Ραζβαν :mrgreen:
Κουπόνι υποστήριξης του Ερασιτέχνη για κάθε διαρκείας στο ποδόσφαιρο
elvetos giatros

Δημοσίευσηαπό Miles » Παρ 24 Μάιος 2024, 14:24

Μακάρι να ήταν ανά γύρο και η ανάλογη προετοιμασία, αλλά δεν νομίζω να πηγαίνει έτσι. Για παράδειγμα, όσο πλησιάζουν τα επίσημα ματς κόβονται πια οι διπλές προπονήσεις που είναι κυρίως στην αρχή.
Miles

Δημοσίευσηαπό kataramenos5 » Παρ 24 Μάιος 2024, 16:21

Ο ενας προβλεψιμος,ο αλλος προβλεψιμος αλλα το πρωταθλημα κριθηκε στην τελ φαση στο 95.Κι ο αλμερας μπορουσε να το παρει και θα ξεσαλωνε το κουλαμανια με το στρατηλατη,κι ο μεντιλιμπαρ ειχε ευκαιρια κλπ κλπ.Στιγμες ειναι το ποδοσφαιρο και θελει και λιγο τυχη.Ολοι καλοι προπονητες ειναι το δειχνει η πορεια τους.
Μη τους μηδενιζουμε .
Οσον αφορα το Λουτσε ελπιζω να θυμομαστε το ποσο καλος (εσεις το λετε)ειναι και σε κακες στιγμες τυπου Λεφσκι.Γιατι δε γινεται σημερα να ναι προπονηταρα και αυριο αμπαλος.Παιζει να το χω γραψει αυτο 6-7 φορες αλλα καθε φορα το πιανουμε απ την αρχη.

Προσωπικα (φιλε γιαπας) θα ηθελα ,τωρα που ναι καβαλα στ αλογο να τραβηξει γι αλλες παραλιες,να μην ζησει (ξανα) την απαξιωση της τρομερης δουλειας του αλλα και το αγχος του περσινου καλοκαιριου.
Κουραστηκε σιγουρα και κουραστηκα κι εγω μ αυτη την κατασταση που ειμαι σιγουρος οτι θα ξαναζησουμε αν μεινει
Θελω κατι διαφορετικο κατι πιο φρεσκο δυτικοευρωπαικης προελευσης κατα προτιμηση
ΣΗΚΩΘΕΙΤΕΕΕ
Άβαταρ μέλους
kataramenos5

Δημοσίευσηαπό xrisitsapa » Παρ 24 Μάιος 2024, 16:36

Εγώ πάλι προτιμάω να μείνει και να συνεχίσει να εξελίσσεται, όπως έκανε φέτος.
Είτε γιατί το πίστευε είτε γιατί αναγκάστηκε, άλλαξε πολλές φορές πλάνο, τακτικές, στρατηγική.

Άντε να δω και καμιά αλλαγή συστήματος του χρόνου και τί άλλο !!
xrisitsapa

Δημοσίευσηαπό Tolaros » Παρ 24 Μάιος 2024, 16:42

Ας μη συγκρίνουμε την αεκ των 4 φιλικών με την ομάδα μας.
Σε μας το έχασε ο Ανσαριφαρντ, εκεί κέρδιζαν και άνοιξαν τα πόδια. Έχει μια κάποια διαφορά
Άβαταρ μέλους
Tolaros

Δημοσίευσηαπό abc_o_ karpouzas » Παρ 24 Μάιος 2024, 16:45

Δηλ.... Κατ...

Τι ακριβώς θέλεις...για να μην συνεχίσουμε από εδώ που μείναμε....για να μην έχουμε τις ίδιες γκρίνιες...καλυτερα είναι να αρχίσουμε πάλι από την αρχή;

Και πως είσαι τόσο σίγουρος ότι μετά από 6 μήνες δεν θα ξανά έχουμε τις...ιδιες..γκρίνιες για...αλλα..προσωπα;

Γκρίνιες μετά την Εστερσουντ γκρίνιες για τον ζωγράφο γκρίνιες γιατί δεν κερδίσαμε τον οαρη
Άβαταρ μέλους
abc_o_ karpouzas

Δημοσίευσηαπό abc_o_ karpouzas » Παρ 24 Μάιος 2024, 16:51

Η ομάδα μπήκε σε ένα καλούπι...

Ότι προσθαφαιρεσεις θα γίνουν θα γίνουν για θετική αναβάθμιση....

Του χρόνου...βλέπω...η ομάδα να είναι ακόμη ποιο αθλητική με ακόμη ποιο πολλές αντοχές και ποιο...μασίφ...

Αλλά θέλει υπομονή ...ο κόσμος του ΠΑΟΚ πρέπει να βρει υπομονή και να δείξει ακόμη ποιο μεγάλη εμπιστοσύνη σε αυτούς που...ξερουν...
Άβαταρ μέλους
abc_o_ karpouzas

Δημοσίευσηαπό AlxNeapoli1 » Παρ 24 Μάιος 2024, 17:30

Ο ανθρωπος εκανε θαυματα φετος. Επιβαλλεται να του κανουν πιο ευκολη τη δουλεια, δινοντας του καποιες αναβαθμισεις παικτων εκτος του οτι να παραμεινουν αυτοι που θελει. Εχουμε ιστορικη ευκαιρια και παλι να χτισουμε πανω σε αυτο το πρωταθλημα και να παρουμε και το επομενο και το επομενο. Με Ρασβαν θα φτασουμε διψηφιο αριθμο πρωταθληματων εαν του δοθει αναβαθμιση σε καποιους παικτες.
Άβαταρ μέλους
AlxNeapoli1

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Παρ 24 Μάιος 2024, 17:36

Μακάρι ρε φίλε...
Βέβαια, τις προηγούμενες φορές που είχαμε "ιστορικές ευκαιρίες", καήκαμε στο χυλό και τώρα φυσάμε και το γιαούρτι.
Είμαι συγκρατημένα αισιόδοξος, αλλά έχω εμπιστοσύνη ότι κάτι καλό θα καταφέρουν.
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator

Δημοσίευσηαπό AlxNeapoli1 » Παρ 24 Μάιος 2024, 17:49

Νομιζω πως αυτη τη φορα δε θα τα κανουμε θαλασσα απο τα πανηγυρια. Την προηγουμενη φορα γκρεμιστηκε οτι χτιστηκε, αυτη τη φορα θα παραμεινει ο Ρασβαν και ο Σαββιδης ξερει τι πρεπει να κανει. Τους βλεπω πιο συγκρατημενους οποτε ειμαι πολυ αισιοδοξος.
Άβαταρ μέλους
AlxNeapoli1

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Roster

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες