Jose Boto

Σχόλια γιά την Διοίκηση της ΠΑΕ και όλα τα σχετικά...

Re: Jose Boto

Δημοσίευσηαπό montekristo » Δευτ 20 Ιουν 2022, 12:52

kataramenos5 έγραψε:Κυρ Μποτο μια κουβεντα μονο θα σου πω .Αυριο ο μηνας εχει 20 και γυρναει ο joshua απ το μπαν. Κανονισε.

Σου απαντησε με 2ετη ανανεωση Ζιβκο Ζιβκοβιτς!

Οχι μονο τον Joshua αλλα κανενα δεν δειχνει πια
να χαμπαριαζει.- Παντα μιλωντας για τα μελη του
forum φυσικα κι οχι της διοικησης η προπονητων!
#FREEΠΟΡΚΥ-5
montekristo
 
Δημοσιεύσεις: 3990
Εγγραφή: Τετ 27 Μάιος 2009, 16:33

Re: Jose Boto

Δημοσίευσηαπό montekristo » Δευτ 20 Ιουν 2022, 14:09

Το μεταφερω εδω απ το topic των
μεταγραφων λογω σχετικοτητας:

από van rooy » 20 Ιουν 2022, 14:07

Να φύγει ο Πασχαλάκης δεν είναι καλός στις εξόδους , δεν μπλοκάρει την μπάλα, δεν είναι καλός με τα πόδια. Έφυγε ο Πασχαλάκης.

Επιλέγει όπως φαίνεται η ομάδα τον Κοτάρσκι , είναι μικρός και άπειρος , που έπαιζε, αυτός θα είναι ο βασικός μας τερματοφύλακας? Αν τραυματιστεί ποιος θα τον αντικαταστήσει?

Να φύγει ο ζίφκο , δεν κάνει, είναι σαν να μην έχουμε 2ο τερματοφύλακα κτλ.τι τον ανανέωσαν 2 χρόνια?

ΕΛΕΟΣ!!!

Να φύγει ο Βαρέλα, να μείνει ο Κρέσπο , να φύγει ο μπίσε να μείνει να φύγει ο σβάαμπ.

Εγω λέω να φέρουν τον μπέιλ , τον μαρσέλο , τον ρονάλντο, τον παστόρε και μερικούς ακόμα και ακόμα και τότε θα ακούσουμε ήρθαν για το εφάπαξ...

Όταν μια ομάδα παίζει σε ένα πρωτάθλημα και το τμήμα σκάουτιγνκ δεν αξιολογεί ούτε έναν παίκτη του ελληνικού πρωταθλήματος ως ικανό να αγωνιστεί στην ομάδα μας εμένα προσωπικά αυτό μου προκαλεί πολλές σκέψεις.

Ολόκληρο ελληνικό πρωτάθλημα και δεν βρίσκουν έναν παίκτη που να δώσουν 2 εκατομμύρια για να το φέρουν εφόσον πιστεύουν ότι θα βοηθήσει την ομάδα αλλά μας φέρνουν εσίτι με 3 εκατομμύρια.

Δηλαδή παίζεις στο ελληνικό πρωτάθλημα και βλέπεις όλους τους παίκτες και δεν μπόρεσες να βρεις εδω ούτε έναν αλλά τους βρήκες στην Πορτογαλία κτλ?

Μια σκέψη έκανα...



υγ. Ουδείς αναντικατάστατος

Ελπιζω τα τονισμενα να μην αποτελουν
καποιου ειδους μομφη για τον Μποτο
γιατι θα αποτρελαθω εντελως οποτε
ζηταω καποιια διευκρινιση απ τον
van rooy που τον θεωρω αξιολογη πενα:

Πιστευεις οτι το ελληνικο πρωταθλημα
ειναι ανωτερο του Πορτογαλικου του
Ισπανικου του Ιταλικου του Γαλλικου
του Ολλανδικου του Ουρουγουανικου
του Βραζιλιανικου του Αργεντινικου
του Γερμανικου του Βελγικου η εστω
και του Πολωνικου ωστε ο Μποτο να
επρεπε να κανει ενδελεχες scouting
για να βρει παιχτες για την Σαχταρ η
για την Μπενφικα οπου δουλευε χρονια
η μεσα σε ενα πενταμηνο για τον ΠΑΟΚ;

Μια ματια στις εθνικες μας δεν αρκει;




ΥΓ. Αν παρεμηνευσα τα γραφομενα σου
και εννοεις το "παλιο" scouting team μας
τοτε ζητω συγγνωμη εκ των προτερων.-
Τελευταία επεξεργασία από montekristo και Τετ 22 Ιουν 2022, 10:14, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
#FREEΠΟΡΚΥ-5
montekristo
 
Δημοσιεύσεις: 3990
Εγγραφή: Τετ 27 Μάιος 2009, 16:33

Re: Jose Boto

Δημοσίευσηαπό kataramenos5 » Δευτ 20 Ιουν 2022, 15:57

montekristo έγραψε:
kataramenos5 έγραψε:Κυρ Μποτο μια κουβεντα μονο θα σου πω .Αυριο ο μηνας εχει 20 και γυρναει ο joshua απ το μπαν. Κανονισε.

Σου απαντησε με 2ετη ανανεωση Ζιβκο Ζιβκοβιτς!

Οχι μονο τον Joshua αλλα κανενα δεν δειχνει πια
να χαμπαριαζει.- Παντα μιλωντας για τα μελη του
forum φυσικα κι οχι της διοικησης η προπονητων!


Αμα δε χαμπαριαζει κι απο joshua μπλεξαμε ασχημα.Σκληρος κ@ριολης.

troll mode off
Ναι αλλα Ζιβκοβιτς?Οπως λεμε Ζιβκοβιτς?Σοβαρα τωρα?
troll mode on
ΣΗΚΩΘΕΙΤΕΕΕ
Άβαταρ μέλους
kataramenos5
 
Δημοσιεύσεις: 26726
Εγγραφή: Δευτ 04 Οκτ 2010, 08:50

Re: Jose Boto

Δημοσίευσηαπό montekristo » Τετ 22 Ιουν 2022, 10:11

Τουλαχιστον οι Πορτογαλοι που θα φερει
πιστευω οτι θα ειναι πιο αναβαθμισμενοι
απ τους Μιγκελ Βιτορ και Ρικαρντο Κοστα
εστω και μελλοντικα αν οχι τοσο αμεσα!

Ελπιζω και σε κανα δυο νεους Βιερινια
που να τους χορτασουμε πριν πουληθουν!
#FREEΠΟΡΚΥ-5
montekristo
 
Δημοσιεύσεις: 3990
Εγγραφή: Τετ 27 Μάιος 2009, 16:33

Re: Jose Boto

Δημοσίευσηαπό van rooy » Τετ 22 Ιουν 2022, 12:13

montekristo έγραψε:Το μεταφερω εδω απ το topic των
μεταγραφων λογω σχετικοτητας:

από van rooy » 20 Ιουν 2022, 14:07

Να φύγει ο Πασχαλάκης δεν είναι καλός στις εξόδους , δεν μπλοκάρει την μπάλα, δεν είναι καλός με τα πόδια. Έφυγε ο Πασχαλάκης.

Επιλέγει όπως φαίνεται η ομάδα τον Κοτάρσκι , είναι μικρός και άπειρος , που έπαιζε, αυτός θα είναι ο βασικός μας τερματοφύλακας? Αν τραυματιστεί ποιος θα τον αντικαταστήσει?

Να φύγει ο ζίφκο , δεν κάνει, είναι σαν να μην έχουμε 2ο τερματοφύλακα κτλ.τι τον ανανέωσαν 2 χρόνια?

ΕΛΕΟΣ!!!

Να φύγει ο Βαρέλα, να μείνει ο Κρέσπο , να φύγει ο μπίσε να μείνει να φύγει ο σβάαμπ.

Εγω λέω να φέρουν τον μπέιλ , τον μαρσέλο , τον ρονάλντο, τον παστόρε και μερικούς ακόμα και ακόμα και τότε θα ακούσουμε ήρθαν για το εφάπαξ...

Όταν μια ομάδα παίζει σε ένα πρωτάθλημα και το τμήμα σκάουτιγνκ δεν αξιολογεί ούτε έναν παίκτη του ελληνικού πρωταθλήματος ως ικανό να αγωνιστεί στην ομάδα μας εμένα προσωπικά αυτό μου προκαλεί πολλές σκέψεις.

Ολόκληρο ελληνικό πρωτάθλημα και δεν βρίσκουν έναν παίκτη που να δώσουν 2 εκατομμύρια για να το φέρουν εφόσον πιστεύουν ότι θα βοηθήσει την ομάδα αλλά μας φέρνουν εσίτι με 3 εκατομμύρια.

Δηλαδή παίζεις στο ελληνικό πρωτάθλημα και βλέπεις όλους τους παίκτες και δεν μπόρεσες να βρεις εδω ούτε έναν αλλά τους βρήκες στην Πορτογαλία κτλ?

Μια σκέψη έκανα...



υγ. Ουδείς αναντικατάστατος

Ελπιζω τα τονισμενα να μην αποτελουν
καποιου ειδους μομφη για τον Μποτο
γιατι θα αποτρελαθω εντελως οποτε
ζηταω καποιια διευκρινιση απ τον
van rooy που τον θεωρω αξιολογη πενα:

Πιστευεις οτι το ελληνικο πρωταθλημα
ειναι ανωτερο του Πορτογαλικου του
Ισπανικου του Ιταλικου του Γαλλικου
του Ολλανδικου του Ουρουγουανικου
του Βραζιλιανικου του Αργεντινικου
του Γερμανικου του Βελγικου η εστω
και του Πολωνικου ωστε ο Μποτο να
επρεπε να κανει ενδελεχες scouting
για να βρει παιχτες για την Σαχταρ η
για την Μπενφικα οπου δουλευε χρονια
η μεσα σε ενα πενταμηνο για τον ΠΑΟΚ;

Μια ματια στις εθνικες μας δεν αρκει;




ΥΓ. Αν παρεμηνευσα τα γραφομενα σου
και εννοεις το "παλιο" scouting team μας
τοτε ζητω συγγνωμη εκ των προτερων.-


Όλα τα πρωταθλήματα που ανέφερες σαφώς και είναι ανώτερα απο το δικό μας όμως δεν μπορώ να δεχτώ ότι σε ολόκληρο ελληνικό πρωτάθλημα δεν υπάρχει ένας παίκτης που να κάνει κλικ σε τεχνικό δντη και σε προπονητή. Δεν είναι μομφή προς τον Μπότο ούτε προς προηγούμενους τεχνικούς δντες.

Επίσης μετά την ανάρτηση προέκυψε ενδιαφέρον για τον Κάργα οπότε με διέψευσε η ομάδα μας για τις σκέψεις μου.

Η μομφή μου είναι ότι επι εποχή Σαββίδη που έχουμε χρήματα και την δυνατότητα να κάνουμε μεταγραφή απο αντιπάλους μας ανταγωνιστές δεν προβαίνουμε σε τέτοιες κινήσεις λες και υπάρχει κάποια άτυπη συμφωνία κυρίων.

Βλέπουμε να κατηφορίζουν δικοί μας ασχέτως αν η ομάδα μας δηλώνει ότι δεν τους ήθελε όπως πρόσφατα πχ Μαουρίτσιο που τον έβλεπα στον φετινό τελικό την έκφραση του προσώπου του και ένιωθα λες και έπαιζε εναντίον του μεγαλύτερου του εχθρού.

Δεν μου αρέσουν οι συμφωνίες κυρίων αυτού του τύπου, αν ο βάζελος είχε λεφτά δεν θα χτυπούσε παίκτη απο την ομάδα μας?

Πολλοί θα πουν δεν θέλω κανέναν παίκτη απο αυτούς όμως θα ήθελα κάποιους που θα έκαναν την ομάδα μου πιο δυνατή και σίγουρα δαπανώντας λιγότερα απο όσα δόθηκαν πχ για τον Εσίτι.

Σε ποιο υγιές πρωτάθλημα υφίσταται ανάλογη άτυπη συμφωνία?

Δεν μπορώ να ξεχάσω τότε που μας είχαν πάρει προπονητή και στόπερ μεταγραφή στον γαύρο πακέτο ή αργότερα τον βενετίδη μπακάρα.

ΕΠΙΔΕΙΞΗ ΔΥΝΑΜΗΣ ΚΑΙ ΙΣΧΥΟΣ, είναι και αυτή στο παιχνίδι του πρωταθλητισμού.
Άβαταρ μέλους
van rooy
 
Δημοσιεύσεις: 660
Εγγραφή: Τρί 19 Φεβ 2019, 13:15

Re: Jose Boto

Δημοσίευσηαπό montekristo » Τετ 22 Ιουν 2022, 15:08

Τωρα παει αλλου η δουλεια
και δεν εχω χρονο για να
απαντησω ολοκληρωμενα.
#FREEΠΟΡΚΥ-5
montekristo
 
Δημοσιεύσεις: 3990
Εγγραφή: Τετ 27 Μάιος 2009, 16:33

Re: Jose Boto

Δημοσίευσηαπό Maxpaok » Τετ 22 Ιουν 2022, 15:20

Γιατί αν πας στον πράσινο, είτε στους κίτρινους και ζητήσεις παίκτη θα σου ζητήσουν διπλάσια από την αξία.
Ενώ ο μαουριτσιο πήγε με πολύ λιγότερα
Το ίδιο και ο Ουκρανός στους κίτρινους.
Maxpaok
 
Δημοσιεύσεις: 1903
Εγγραφή: Παρ 07 Μάιος 2021, 12:57

Re: Jose Boto

Δημοσίευσηαπό renegade » Τετ 22 Ιουν 2022, 16:07

van rooy έγραψε:
montekristo έγραψε:Το μεταφερω εδω απ το topic των
μεταγραφων λογω σχετικοτητας:

από van rooy » 20 Ιουν 2022, 14:07

Να φύγει ο Πασχαλάκης δεν είναι καλός στις εξόδους , δεν μπλοκάρει την μπάλα, δεν είναι καλός με τα πόδια. Έφυγε ο Πασχαλάκης.

Επιλέγει όπως φαίνεται η ομάδα τον Κοτάρσκι , είναι μικρός και άπειρος , που έπαιζε, αυτός θα είναι ο βασικός μας τερματοφύλακας? Αν τραυματιστεί ποιος θα τον αντικαταστήσει?

Να φύγει ο ζίφκο , δεν κάνει, είναι σαν να μην έχουμε 2ο τερματοφύλακα κτλ.τι τον ανανέωσαν 2 χρόνια?

ΕΛΕΟΣ!!!

Να φύγει ο Βαρέλα, να μείνει ο Κρέσπο , να φύγει ο μπίσε να μείνει να φύγει ο σβάαμπ.

Εγω λέω να φέρουν τον μπέιλ , τον μαρσέλο , τον ρονάλντο, τον παστόρε και μερικούς ακόμα και ακόμα και τότε θα ακούσουμε ήρθαν για το εφάπαξ...

Όταν μια ομάδα παίζει σε ένα πρωτάθλημα και το τμήμα σκάουτιγνκ δεν αξιολογεί ούτε έναν παίκτη του ελληνικού πρωταθλήματος ως ικανό να αγωνιστεί στην ομάδα μας εμένα προσωπικά αυτό μου προκαλεί πολλές σκέψεις.

Ολόκληρο ελληνικό πρωτάθλημα και δεν βρίσκουν έναν παίκτη που να δώσουν 2 εκατομμύρια για να το φέρουν εφόσον πιστεύουν ότι θα βοηθήσει την ομάδα αλλά μας φέρνουν εσίτι με 3 εκατομμύρια.

Δηλαδή παίζεις στο ελληνικό πρωτάθλημα και βλέπεις όλους τους παίκτες και δεν μπόρεσες να βρεις εδω ούτε έναν αλλά τους βρήκες στην Πορτογαλία κτλ?

Μια σκέψη έκανα...



υγ. Ουδείς αναντικατάστατος

Ελπιζω τα τονισμενα να μην αποτελουν
καποιου ειδους μομφη για τον Μποτο
γιατι θα αποτρελαθω εντελως οποτε
ζηταω καποιια διευκρινιση απ τον
van rooy που τον θεωρω αξιολογη πενα:

Πιστευεις οτι το ελληνικο πρωταθλημα
ειναι ανωτερο του Πορτογαλικου του
Ισπανικου του Ιταλικου του Γαλλικου
του Ολλανδικου του Ουρουγουανικου
του Βραζιλιανικου του Αργεντινικου
του Γερμανικου του Βελγικου η εστω
και του Πολωνικου ωστε ο Μποτο να
επρεπε να κανει ενδελεχες scouting
για να βρει παιχτες για την Σαχταρ η
για την Μπενφικα οπου δουλευε χρονια
η μεσα σε ενα πενταμηνο για τον ΠΑΟΚ;

Μια ματια στις εθνικες μας δεν αρκει;




ΥΓ. Αν παρεμηνευσα τα γραφομενα σου
και εννοεις το "παλιο" scouting team μας
τοτε ζητω συγγνωμη εκ των προτερων.-


Όλα τα πρωταθλήματα που ανέφερες σαφώς και είναι ανώτερα απο το δικό μας όμως δεν μπορώ να δεχτώ ότι σε ολόκληρο ελληνικό πρωτάθλημα δεν υπάρχει ένας παίκτης που να κάνει κλικ σε τεχνικό δντη και σε προπονητή. Δεν είναι μομφή προς τον Μπότο ούτε προς προηγούμενους τεχνικούς δντες.

Επίσης μετά την ανάρτηση προέκυψε ενδιαφέρον για τον Κάργα οπότε με διέψευσε η ομάδα μας για τις σκέψεις μου.

Η μομφή μου είναι ότι επι εποχή Σαββίδη που έχουμε χρήματα και την δυνατότητα να κάνουμε μεταγραφή απο αντιπάλους μας ανταγωνιστές δεν προβαίνουμε σε τέτοιες κινήσεις λες και υπάρχει κάποια άτυπη συμφωνία κυρίων.

Βλέπουμε να κατηφορίζουν δικοί μας ασχέτως αν η ομάδα μας δηλώνει ότι δεν τους ήθελε όπως πρόσφατα πχ Μαουρίτσιο που τον έβλεπα στον φετινό τελικό την έκφραση του προσώπου του και ένιωθα λες και έπαιζε εναντίον του μεγαλύτερου του εχθρού.

Δεν μου αρέσουν οι συμφωνίες κυρίων αυτού του τύπου, αν ο βάζελος είχε λεφτά δεν θα χτυπούσε παίκτη απο την ομάδα μας?

Πολλοί θα πουν δεν θέλω κανέναν παίκτη απο αυτούς όμως θα ήθελα κάποιους που θα έκαναν την ομάδα μου πιο δυνατή και σίγουρα δαπανώντας λιγότερα απο όσα δόθηκαν πχ για τον Εσίτι.

Σε ποιο υγιές πρωτάθλημα υφίσταται ανάλογη άτυπη συμφωνία?

Δεν μπορώ να ξεχάσω τότε που μας είχαν πάρει προπονητή και στόπερ μεταγραφή στον γαύρο πακέτο ή αργότερα τον βενετίδη μπακάρα.

ΕΠΙΔΕΙΞΗ ΔΥΝΑΜΗΣ ΚΑΙ ΙΣΧΥΟΣ, είναι και αυτή στο παιχνίδι του πρωταθλητισμού.

καταρχας βαζελος και κουλα μπορει να μην ριχνανε πολλα λεφτα αλλα δεν εχουν οικονομικα προβληματα για να εχουν προσφυγες και αλλου ειδους ομορφιες οπως ειχαμε εμεις στο παρελθον και ειτε μας παιρνανε τους παικτες τσαμπα ειτε περιμεναμε να πουλησουμε καποιον για να πληρωθουν οι υπολοιποι.
αρα ο μονος τροπος για να τους παρεις καποιον παικτη ειναι με αγορα...αγορα που για να σου τον πουλησουν θα πρεπει να πληρωσεις 2 και 3 φορες πανω αποτην πραγματικη του αξια.
Το αλλου που θα πρεπει να δουμε ειναι αν υπαρχουν παικτες που να αξιζουν και να μπορουν να σταθουν στον ΠΑΟΚ. Αντε ας πουμε τον αιτορ, τον βιταλ,τον αλεξανδροπουλο?
Ας μην ξεχναμε επισης οτι περσι αποφασισαμε να παρουμε για βασικο επιθετικο παικτη απο το ελληνικο πρωταθλημα...και εγινε τις που@@νας
Σε ένα φόρουμ καλώς ή κακώς δεν υπάρχει καν δημοκρατία
Άβαταρ μέλους
renegade
 
Δημοσιεύσεις: 14342
Εγγραφή: Κυρ 27 Ιαν 2019, 12:49

Re: Jose Boto

Δημοσίευσηαπό kataramenos5 » Τετ 22 Ιουν 2022, 22:54

Πέρσι περιμέναμε τέλη Αυγούστου να ρθουν κάτι 30φευγα κουρασμένα παλικάρια. Φέτος από Ιούνιο το ροστερ έχει σχεδόν κλείσει με παίκτες σε καλύτερη φυσική κατασταση, σε καλή ηλικία, έτοιμους και κυρίως διψασμένους να κάνουν το βήμα παραπανω .
Πέρα απ όλα αυτά πετύχει δε πετύχει το πρότζεκτ κερδίσαμε 2 μήνες με ότι σημαίνει αυτό για προκρίσεις, ομίλους αλλά και τη λίγδα.
Πόσο μαλωμένοι με το ποδοσφαιρο ήμασταν τόσα χρόνια.
ΣΗΚΩΘΕΙΤΕΕΕ
Άβαταρ μέλους
kataramenos5
 
Δημοσιεύσεις: 26726
Εγγραφή: Δευτ 04 Οκτ 2010, 08:50

Re: Jose Boto

Δημοσίευσηαπό DamoN » Τετ 22 Ιουν 2022, 23:03

Κλειστούς όλους μέχρι τον Αύγουστο βγες και πες αυτοί είμαστε τέλος να κάνω μια φορά διακοπές σαν άνθρωπος και να μην είμαι όλη την ώρα με το κινητό στα χέρια .
DamoN
 
Δημοσιεύσεις: 3619
Εγγραφή: Σάβ 07 Αύγ 2010, 11:54

Re: Jose Boto

Δημοσίευσηαπό paok düsseldorf » Τετ 22 Ιουν 2022, 23:04

Αργησες αλλα το καταλαβες.

Καλλιο αργα παρα ποτε.
paok düsseldorf
 
Δημοσιεύσεις: 1366
Εγγραφή: Παρ 14 Δεκ 2018, 01:13

Re: Jose Boto

Δημοσίευσηαπό kataramenos5 » Τετ 22 Ιουν 2022, 23:22

Αν το λες για μένα μάλλον είσαι καινούριος στο φόρουμ.
ΣΗΚΩΘΕΙΤΕΕΕ
Άβαταρ μέλους
kataramenos5
 
Δημοσιεύσεις: 26726
Εγγραφή: Δευτ 04 Οκτ 2010, 08:50

Re: Jose Boto

Δημοσίευσηαπό tad » Πέμ 23 Ιουν 2022, 12:10

Δεν ξέρω αν είσαι παντρεμένος ή όχι … αν όχι να σου βρούμε και εσένα μια ελληνίδα να γουστάρεις να μην θέλεις ποτέ να φύγεις από εδώ

Τα πρώτα δείγματα είναι πολύ θετικά … μακάρι να είχαμε παντα επικεφαλής ποδόσφαιρανθρωπους σαν και εσένα.
Εύχομαι να τελειώσεις τουλάχιστον τα τρία χρόνια του συμβολαίου σου … και ακόμα και να φύγεις να αφήσεις πίσω σου μια ολόκληρη κουλτούρα και οργάνωση
Άβαταρ μέλους
tad
 
Δημοσιεύσεις: 2356
Εγγραφή: Δευτ 05 Μάιος 2008, 11:13

Re: Jose Boto

Δημοσίευσηαπό sourmenetes » Πέμ 23 Ιουν 2022, 12:29

Τα πράγματα είναι απλά και φάνηκαν από το Γενάρη άσχετα αν τα παρουσίασαν πολλοι σαν αποτυχημενα.

Σοβαρότητα γνώση του τι θέλουμε και χρειάζεται η ομάδα, ανάγνωση της κατάστασης και το τι χρειάζεται και η μετοχή της παε.

Μεθοδικοτητα σοβαρές δηλώσεις και πραγματοποίηση αυτών.



Στάλθηκε από το MAR-LX1A μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
ΠΑΟΚ - ΠΟΝΤΟΣ - ΠΡΟΣΦΥΓΙΑ
Οι μνημες μας ακολουθουν...
Άβαταρ μέλους
sourmenetes
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 27830
Εγγραφή: Δευτ 21 Σεπ 2009, 21:39
Τοποθεσία: sourmena

Re: Jose Boto

Δημοσίευσηαπό ΑποστόληςΑ » Πέμ 23 Ιουν 2022, 14:18

Καλά τα παιδαρέλια, αλλά με αυτά μόνο δεν κάνεις ομάδα για φέτος. Περιμένω τους ώριμους.
Επιτυχία είναι η συνεχής (έστω και μικρή) βελτίωση.
Άβαταρ μέλους
ΑποστόληςΑ
 
Δημοσιεύσεις: 89941
Εγγραφή: Τετ 17 Ιουν 2009, 09:09
Τοποθεσία: Άγιος Δημήτριος (τέως Μπραχάμι)

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Διοικητικά

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 12 επισκέπτες