Προπαγάνδα και "λάθη" στα ΜΜΕ κατά του ΠΑΟΚ ΙΙΙ

Θέματα που αφορούν την επικαιρότητα και τα Μ.Μ.Ε.

Re: Προπαγάνδα και "λάθη" στα ΜΜΕ κατά του ΠΑΟΚ ΙΙΙ

Δημοσίευσηαπό marsantos » Δευτ 20 Νοέμ 2023, 23:42

Blackgr4 έγραψε:Η γραμμή είναι στο παπούτσι, ενώ θα έπρεπε να είναι στον ώμο. Είναι απίστευτο το ότι δεν το έχει αναφέρει κανείς εδώ και τόσο καιρό.

Μπράβο βρε Black. Το ίδιο σκέφτομαι εδώ και καιρό. Πως θα μπορούσε τεχνικά να μπει η γραμμή στον ώμο για να δούμε; Υπάρχει κανένα τσακαλακι εδώ μέσα που να ξέρει από αυτά; Παλιά θυμάμαι ήταν ένα παλικάρι που είχε φτιάξει μια τρισδιάστατη προβολή για το αν είχε βγει ολόκληρη η μπαλα άουτ σε ένα ματς πάλι με την αεκ που είχαμε σκοράρει στο τέλος από κόρνερ.
marsantos

Δημοσίευσηαπό navigator11 » Τρί 21 Νοέμ 2023, 15:34

Με κάθε καλή διάθεση και σεβασμό, ας σταματήσουμε να ασχολούμαστε άλλο με αυτήν την υπόθεση. Η ιστορία έγραψε ότι πρόκειται για ένα από τα πιο χυδαία πρωταθλήματα που διεξήχθησαν τα τελευταία 40 χρόνια. Δεν πάνε να τραγουδάνε όλοι οι άλλοι, μιλάμε για ληστεία σε βάρος του υποψήφιου πρωταθλητή εξωαγωνιστικά με λεία 12 βαθμούς. Βάζω και τους 3 που είναι 99,9% βέβαιο ότι θα κερδίζαμε στο ματς της ντροπής με τον πεθαμένο τότε πουστόγαυρο που νταηλικι δεν έγινε. Δεν έχει ξαναγίνει ούτε και πρόκειται να ξαναγίνει τέτοια ωμή ληστεία ούτε σε 250 χρόνια. Δε θα το ξεχάσουμε, δεν υπάρχει και νόημα όμως να ξαναγυρίσουμε στο τότε. Προσωπικά έχω να διαπληκτιστώ με κάποιον από όταν ήμουν ξέρω γω 14 ετών, πριν περίπου 30 χρόνια. Ε άμα πετύχω ποτέ μπροστά μου τον γαυρετόπουστα ή τον κομπίνη πιστεύω ότι δύσκολα θα κρατηθώ να μην τους πω μια κόσμια ... καλημέρα. Το λιγότερο.
Τις φυλακές και τα τρελοκομεία γεμίσαμε και δε χωράμε άλλο πια. Νόημα στη ζωή μας δίνουν μόνο τα 4 σου γράμματα!!!
Άβαταρ μέλους
navigator11

Δημοσίευσηαπό figurehead4 » Πέμ 23 Νοέμ 2023, 01:51

Ο δεκάλογος του σκατιαρη

1. Ο φοβισμένος επόπτης που σκεπτόταν πώς να ακυρώσει το γκολ, σταμάτησε τελικά και το ακύρωσε έτσι απλά. Ξεφοβηθηκε τρεχοντας
2. Το κινητό που δεν είχε σήμα στα αποδυτήρια για να ρωτήσει κάποιον που εμπιστεύεται για το τι ήταν, λάμβανε ανώνυμα απειλητικά μηνύματα, όμως σίγουρα ΠΑΟΚτσήδικα.
3. Ο τερματοφυλακας επηρεάστηκε από παίχτη στην πλάτη του που δεν τον είδε ποτέ και ούτε καν διαμαρτυρηθηκε, ο κόρακας είχε άποψη για τη θέση τους, ασχέτως οφσάιντ, αλλά.ακουσε τον επόπτη αν και είδε πιο καθαρά τον Μαουρισιο στην πλάτη του άλλου
4. Ο κακός ΠΑΟΚ ρώτησε μέσω Γκαγκατση με ποιο σκορ θα βγούμε και αφού έμαθε 0-0 αρνήθηκε να βγει.
5..Η καλή αεχ Ποτέ, ούτε για μια στιγμή δημιούργησε θέμα. Ήταν έτοιμη να βγει με όποιο σκορ. Και με 1-0. Αμ πως. Το ότι κυκλοφορεί βίντεο στο διαδίκτυο από τότε που αποδεικνύει πως η κούλα δεν βγαίνει όταν δίνει την εντολή από τα αποδυτήρια να συνεχιστεί το ματς, είναι λεπτομέρεια...
6. Η κούλα ειχε τυχαία έτοιμο και το know how της διακοπής από φόβο από το Σερβία-Αλβανία, οπότε της... έκατσε μια χαρά η φάση. Για δες
7. Στο φύλλο αγώνα έγραψε 1-0, αλλά στον Γκαγκατση είπε πως θα βγούνε με 0-0 αν και φοβόταν τους ΠΑΟΚτσήδες!!
8. Στο σούπερ μάρκετ παρακολουθούν τη γυναίκα του πίσω από τις μελιτζάνες και τα μπρόκολα, αυτή προλαβαίνει και ειδοποιεί τον άντρα της, αυτός δεν παει να την προστατέψει, αλλά καλει τους σούπερ μπάτσους, που πάνε σε Dt εκεί, πιάνουν τους δράστες, που μάλλον διαπραγματευονταν τόσην ώρα αγορά οικοπέδου στην περιοχη, αλλιώς τι περίμεναν κοιτώντας στραβά και απειλώντας με το ματι την εγκυο... τους ταυτοποιησαν στο τμημα και....... Η αγωνία μεγαλώνει..... και...... τίποτα. Το παραμύθι δεν είχε δράκο. Μόνο λάσπη για τον ΠΑΟΚ
9. Μετά το ματς σιχάθηκε τη διαιτησία, αλλά την άλλη χρονιά έκανε ρεκόρ συμμετοχών και σφύριζε και ως διεθνης
10. Τη διαιτησία τη σταμάτησε ξαφνικά όταν έδωσε ένα πετσινό πέναλτι υπέρ του γαυρου, και κατά του τιμίου βαζελου χωρίς όμως να συμβεί κάτι. Έτσι απλά. Δεν είναι βορειοαιλαδιτες εκεί να απειλούν εγκύους. Στο σούπερ μάρκετ από τότε μόνη ψώνιζε η γυναίκα και κάνεις δεν την κοιτουσε στραβά. Μια γριά της την είπε μια φορά, αλλά ήταν ΠΑΟΚτσου...

Φτου σου ρε σκατιαρη να μη σε ματιαξω

:oops:
Εκείνη τη μέρα ρε σιχαμένε μου έκλεψες τη χαρά και χρόνια από τη ζωή μου. Κι έρχεσαι μετά από 5 χρόνια και μας τρολαρεις κανονικά με ύφος γενικού γαμάω στο βήμα που σου έδωσαν χωρίς αντίλογο οι πιο ύπουλοι από όλους τους εχθρούς του ΠΑΟΚ.

Σε καλή μεριά όσα πήρες, αλλά να ξέρεις πως τέτοια λεφτά δεν φέρνουν καλό. Καταραμένα είναι παλιομαλάκα.
Το μόνο πράγμα που έχω ζηλεψει από τους γαύρους είναι τα Πόλο που οδηγούν και τα βενζινάδικα που ξέρουν. Ειλικρινά τους ζηλεύω για αυτά
Κι όταν θα πάω στον τρελογιατρό
θα τον τρελάνω και αυτόν
Άβαταρ μέλους
figurehead4

Δημοσίευσηαπό kataramenos5 » Πέμ 30 Νοέμ 2023, 18:03

Τι πλακα εχετε ρε αλλοθρησκοι .Ολα παραμονες αγωνων τα θυμαστε
ΣΗΚΩΘΕΙΤΕΕΕ
Άβαταρ μέλους
kataramenos5

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Πέμ 30 Νοέμ 2023, 18:14

:?:
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator

Δημοσίευσηαπό kayde » Πέμ 30 Νοέμ 2023, 18:43

Πωλησεις.Παιχτων,ομαδας κλπ.
Και οταν θα πεθανω,θελω τον Δικεφαλο στο ταφο μου επανω..
Άβαταρ μέλους
kayde

Δημοσίευσηαπό aivas19 » Πέμ 30 Νοέμ 2023, 18:47

3 λεξεις για τους αλλοθρησκους

Γλου γλου γλου
Άβαταρ μέλους
aivas19

Δημοσίευσηαπό papwolf » Πέμ 30 Νοέμ 2023, 19:15

Μετά τη σημερινή νίκη μέσα στη Γερμανία μέχρι και ο Μούργκ πάνω από 50εκ. θα κοστίζει.
Αρδάκια, αρδάκια,...ουου...
Θύρα Ντουβάρ.....
Άβαταρ μέλους
papwolf

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Πέμ 30 Νοέμ 2023, 20:38

kayde έγραψε:Πωλησεις.Παιχτων,ομαδας κλπ.

Αααα ναι το είδα πριν λίγο. Κάθε μήνα πωλείται ο ΠΑΟΚ, εντάξει.
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator

Δημοσίευσηαπό K_geo » Παρ 01 Δεκ 2023, 00:49

καλη η 5αρα κουλη (ερτ);
"να παραμερίσουμε όλοι τα πάθη και τις διαφορές μας.Συσπειρωμένοι όλοι θα τα καταφέρουμε."Θ4
"Μην κοιτάς τι μπορεί να κάνει ο ΠΑΟΚ για σένα αλλά τι μπορείς να κάνεις εσύ για τον ΠΑΟΚ."ΠΑΟΚ N.Y Club
"Της πατρίδος μου η σημαία έχει χρώμα ασπρόμαυρο"
Άβαταρ μέλους
K_geo

Δημοσίευσηαπό ΑποστόληςΑ » Παρ 01 Δεκ 2023, 09:08

ΓΜ ΤΗΝ ΕΡΤ!
Επιτυχία είναι η συνεχής (έστω και μικρή) βελτίωση.
Άβαταρ μέλους
ΑποστόληςΑ

Δημοσίευσηαπό tasso85 » Παρ 01 Δεκ 2023, 10:26

Το κρατικο καναλι δεν έστειλε εναν ανθρωπο στον αγωνα του ΠΑΟΚ εν ετει 2023
Κατα τα αλλα ειμαστε γραφικοι και μακεδονομαχοι ενω αυτοι δεν ειναι κομπλεξικα γκεμπελικα γουρουνια
tasso85

Δημοσίευσηαπό Special 4 » Παρ 01 Δεκ 2023, 16:30

Να φυγουνε, να πηγαινουν αλλου
Σε αυτους π χανουν
Δε θα μας λειψουν
Άβαταρ μέλους
Special 4

Δημοσίευσηαπό ABOLEYTOI » Δευτ 04 Δεκ 2023, 22:22

ας βρίσκεται και εδώ αυτό, δεν ξέρω αν κάποιος το έβαλε στις ανακοινώσεις της ΠΑΕ.

ΠΑΕ ΠΑΟΚ έγραψε:Αξιότιμοι κύριοι,

Με την παρούσα, διαμαρτυρόμαστε έντονα για την παράλειψη (;) της Δημόσιας Ραδιοτηλεόρασης να στείλει απεσταλμένο στην Φρανκφούρτη, για τον, ιστορικής σημασίας, αγώνα του ΠΑΟΚ εναντίον της EINTRACHT FRANKFURT.

Μας φαίνεται αδιανόητο και αδικαιολόγητο, την ημέρα μάλιστα που η Δημόσια Ραδιοτηλεόραση έχει απεσταλμένους στους εκτός έδρας αγώνες των Ολυμπιακού (στη γειτονική Freiburg) και Παναθηναϊκού (στο Villareal της Ισπανίας), να αγνοείτε προκλητικά την προσπάθεια της πιο επιτυχημένης, στους ευρωπαϊκούς θεσμούς, ελληνικής ομάδας.

Θεωρούμε ότι δεν χρειάζεται καν να επιχειρηματολογήσουμε περισσότερο για την αδικία απέναντι στους εκατοντάδες χιλιάδες βορειοελλαδίτες ή και ομογενείς, που ένιωσαν ξανά ως πολίτες δεύτερης κατηγορίας στα δικαιώματα, ενώ λογίζονται ως ισότιμοι στις οικονομικές τους υποχρεώσεις απέναντι στην Δημόσια Ραδιοτηλεόραση.

Άλλωστε σας έχει καταγγελθεί από το συνδικαλιστικό όργανο των δημοσιογράφων σας ήδη, ως μια σημαντική και απαράδεκτη παράλειψη.

Θα περιμέναμε μια δημόσια απολογία, ως ελάχιστη ένδειξη σεβασμού απέναντι στον ΠΑΟΚ και τους φιλάθλους του, ωστόσο τόσες μέρες δεν πράξατε ούτε έστω αυτό.

Επιφυλασσόμενοι κάθε νομίμου δικαιώματός μας, σας ενημερώνουμε ότι σταματούμε κάθε χειρονομία καλής θέλησης απέναντι στα συνεργεία της ΕΡΤ και θα διαπιστεύουμε στο εξής μόνο όσους είμαστε εκ του νόμου υποχρεωμένοι να διαπιστεύσουμε.

Δυστυχώς, είναι πολλά πια τα σημάδια πως αντιμετωπίζετε τον ΠΑΟΚ ως ξένη ομάδα, πράγμα που δεν θα επιτρέψουμε στο εξής
Από όλα τα σημεία
μου αρέσει η τελεία.
Άβαταρ μέλους
ABOLEYTOI

Δημοσίευσηαπό Napoli4 » Δευτ 04 Δεκ 2023, 22:26

Αυτά έπρεπε να γραφτούν. Πολύ σωστή ανακοίνωση
La vita degli ultras si sà, conosce soltanto due legge, coerenza e mentalità
Κι αν στην ζωή αλλάξαν όλα...
Άβαταρ μέλους
Napoli4

ΠροηγούμενηΕπόμενο