Προετοιμασία - φιλικοί αγώνες 2020-21

Συζήτηση για το βασικό στάδιο της προετοιμασιας, τις καθημερινές προπονήσεις και τους τραυματισμούς των παικτών

Re: Προετοιμασία - φιλικοί αγώνες 2020-21

Δημοσίευσηαπό Gospi » Κυρ 09 Αύγ 2020, 22:38

Μα δεν μας δινει και κατι αλλο να συζητησουμε η ομαδα...
Μπαινεις να διαβασεις κατι καλο και βλεπεις:
Λυρατζης παιζει να μεινει ελευθερος
Τσιγγαρας δοκιμαζεται στην αμυνα
Ο Παπαδόπουλος ελευθερος στον Βολο
Ματος θελει να συζητησει για τον ρολο του στην ομαδα...
Τι στο καλο να πουμε?

Στάλθηκε από το Redmi Note 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
The North Remembers
Άβαταρ μέλους
Gospi

Δημοσίευσηαπό malampar » Κυρ 09 Αύγ 2020, 22:57

Πρεπει να αξιολογεις ότι διαβαζεις κ να σκέφτεσαι πριν γραψεις τουλάχιστον οσο μπορεις..Τα παιρνεις στο κρανιο για τον Λυρατζή διαβαζοντας ένα σεναριο φανταστικο..Σε ενοχλεί σε ποια θεση βαζει τον Τσιγγαρα ο προπονητης κ σε ενοχλεί κ ότι ο Παπαδόπουλος εμεινε ελευθερος
malampar

Δημοσίευσηαπό eorptol1 » Κυρ 09 Αύγ 2020, 23:02

Gospi έγραψε:Μα δεν μας δινει και κατι αλλο να συζητησουμε η ομαδα...
Τι στο καλο να πουμε?

Μα τα παίρνεις στο κρανίο για κάτι το οποίο μπορεί να είναι παραμύθι..... Αν τσατιζομαστε για κάθε φήμη που ακούμε το έχουμε χαμένο.....

Στάλθηκε από το MI MAX 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
eorptol1

Δημοσίευσηαπό john4serres » Κυρ 09 Αύγ 2020, 23:57

Τη Δευτέρα (10.08) Δικέφαλος θα προπονηθεί στις 09:00, το απόγευμα θα αντιμετωπίσει τον ΝΠΣ Βόλος στο Πανθεσσαλικό στις 19:00 και μετά το τέλος του αγώνα θα επιστρέψει στη Θεσσαλονίκη.

Την φιλική αναμέτρηση κόντρα στην ομάδα της Μαγνησίας θα την παρακολουθήστε ζωντανά από το κανάλι του ΠΑΟΚ στο YouTube, αλλά και από την καινούργια πλατφόρμα του PAOK TV, εντελώς δωρεάν.

Την Τρίτη (11.08) το αγωνιστικό τμήμα θα υποβληθεί σε τεστ για τον Covid-19 και θα έχει ρεπό την υπόλοιπη μέρα, ενώ θα επιστρέψει στις προπονήσεις το απόγευμα της Τετάρτης (12.08) στη Νέα Μεσημβρία
Άβαταρ μέλους
john4serres

Δημοσίευσηαπό ΑποστόληςΑ » Κυρ 09 Αύγ 2020, 23:58

Ηρεμία!
Όλα θα πάνε καλά, θα το δείτε. Κι εγώ εναντίον του Άμπελ είμαι και του έχω γράψει επανειλημμένα να τσακιστεί να φύγει από τους εφιάλτες μας. Αυτή τη στιγμή όμως προέχει η ηρεμία της ομάδας για τον κοινό στόχο που είναι η νίκη στις 25/8.
Πρώτα ο ΠΑΟΚ και μετά η δικαίωση των απόψεών μας.
Επιτυχία είναι η συνεχής (έστω και μικρή) βελτίωση.
Άβαταρ μέλους
ΑποστόληςΑ

Δημοσίευσηαπό Gospi » Δευτ 10 Αύγ 2020, 00:14

eorptol1 έγραψε:
Gospi έγραψε:Μα δεν μας δινει και κατι αλλο να συζητησουμε η ομαδα...
Τι στο καλο να πουμε?

Μα τα παίρνεις στο κρανίο για κάτι το οποίο μπορεί να είναι παραμύθι..... Αν τσατιζομαστε για κάθε φήμη που ακούμε το έχουμε χαμένο.....

Στάλθηκε από το MI MAX 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Με δεδομενο πως ηδη ο Βιειρινια βρισκεται εκτος ομαδας. Ο Ματος το ιδιο. Και γενικοτερα επιβεβαιωνεται (και απο συγκεκριμένο μοντ), πως ο Φερειρα εχει θεματα με συγκεκριμενους παιχτες, και δυσκολευεται να διαχειριστει συγκεκριμενες προσωπικότητες, θεωρω πως ο εκνευρισμος μου εχει περισσοτερες πιθανοτητες να ειναι απολυτα δικαιολογημενος απ οσο να ειναι ανυπόστατος!
Η δικη σας αισιοδοξια και χαρα που εδραζεται ακριβως?
Στον Σβαμπ?
Γιατι το μονο ευχαριστο ειναι οτι πηραμε ένα χαφ, σε μια θαλασσα απο απογοητευτικά δεδομενα.

The North Remembers
Άβαταρ μέλους
Gospi

Δημοσίευσηαπό Luigi Vampa » Δευτ 10 Αύγ 2020, 00:16

Ο Ματος γιατί είναι δεδομένα εκτός ομάδος;
Luigi Vampa

Δημοσίευσηαπό Maximus » Δευτ 10 Αύγ 2020, 04:19

ΑποστόληςΑ έγραψε:Ηρεμία!
Όλα θα πάνε καλά, θα το δείτε. Κι εγώ εναντίον του Άμπελ είμαι και του έχω γράψει επανειλημμένα να τσακιστεί να φύγει από τους εφιάλτες μας. Αυτή τη στιγμή όμως προέχει η ηρεμία της ομάδας για τον κοινό στόχο που είναι η νίκη στις 25/8.
Πρώτα ο ΠΑΟΚ και μετά η δικαίωση των απόψεών μας.

Κοιτώντας το μακροπρόθεσμο καλό του ΠΑΟΚ, δεν στεκομαι εγώ προσωπικά μόνο στις 25/8.

Το τελευταιο σενάριο που θελω να δω φετος είναι να περάσουμε Γιουρόπα Λιγκ και η ομάδα μέχρι το Μαιο να έχει δημοσιο-υπαλληλίστικη διάθεση τερματίζοντας 2η-3η στο πρωταθλημα και κάνοντας 1 νίκη και 1-2 ισοπαλιες στο Γιουροπα... Δεν τον βλέπω να εμπνέει τον Άμπελ για κάτι παραπάνω και φυσικά δεν βλέπω πολλούς παιχτες να γουστάρουν να δώσουν τα εύσημα κατάκτησης ενος τροπαιου σε αυτον τον προπονητή... Οκ, ευρώπη θα έχουν ισως κίνητρο να παιξουν για να παρουν μεταγραφή ή προβολή. Απο εκεί και πέρα?

Εσεις οι υπόλοιποι θα ειστε ευχαριστημένοι με αυτο το σενάριο του "αντε να βγει η χρονιά"?
Θα ειστε ευχαριστημένοι με μία ομάδα και κυρίως έναν προπονητή που πήρε παράταση ζωής λόγω ευρωπαικης πρόκρισης?
Θα ειστε ευχαριστημένοι οταν ξέρετε ότι το περσινό -7 ψυχολογικά ο προπονητής δεν ηξερε να το διαχειριστεί?
Καταλαβαίνετε ότι υπάρχει πιθανότητα πάλι από Οκτώβριο να εχουμε τα ιδια, αφου η υπόθεση πολυιδιοκτησιας μετατέθηκε για τοτε?

Φυσικά και θέλω να προκριθούμε στις 25/8, αλλά ξέρετε, θα υπάρχει σεζόν και μετά από αυτή την ημερομηνία...
Άβαταρ μέλους
Maximus

Δημοσίευσηαπό ΑποστόληςΑ » Δευτ 10 Αύγ 2020, 11:05

Για να γίνει το οτιδήποτε πρέπει πρωτίστως να υπάρχουν χρήματα. Άρα η πρόκριση σε κάποιους ομίλους είναι θέμα ζωής. Αυτό είναι το πρώτο και έπονται οι υπόλοιποι στόχοι.
Δημοσιοϋπαλληλική νοοτροπία μπορείς να έχεις οπουδήποτε και οποτεδήποτε, αν αφήσεις την ομάδα χωρίς κίνητρο.
Επιτυχία είναι η συνεχής (έστω και μικρή) βελτίωση.
Άβαταρ μέλους
ΑποστόληςΑ

Δημοσίευσηαπό chri5ti9 » Δευτ 10 Αύγ 2020, 14:32

Πάντως από το χθεσινό βίντεο της ΠΑΕ, το καρέ με τον Εσιτι να ρίχνει κάτω τον Μιχαι λες και είναι μύγα, με κάνει να χτυπάω ακόμα περισσότερο το κεφάλι μου και μόνο στην ιδέα να ήξερε περισσότερη μπάλα.. τι χαφ θα είχαμε.

Στάλθηκε από το POCOPHONE F1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Λαρυγγια στα τσιμεντα και ψυχη στα καγκελα
Άβαταρ μέλους
chri5ti9

Δημοσίευσηαπό rade paprica » Δευτ 10 Αύγ 2020, 17:27

Τις επόμενες δύο εβδομάδες ως τον αγώνα τις περνάμε ολόκληρες Θεσσαλονίκη;

Ρωτάω γιατί η φάση με τον ιό φαίνεται να ξεφεύγει, ειδικά στην πόλη μας, και δεν τη λες και αμελητέα την πιθανότητα να έχουμε κανένα ακόμη θετικό δείγμα...
Ο ανόητος άνθρωπος επιδιώκει το ωφέλιμο, ο σοφός το δίκαιο Κομφούκιος

Bizim ΠΑΟΚ
Άβαταρ μέλους
rade paprica

Δημοσίευσηαπό icue » Δευτ 10 Αύγ 2020, 17:53

Ναι αυτο ειναι οντως ενα θεμα. Πρεπει να τους μαντρωσουν. Σπιτι-προπονηση-σπιτι.
icue

Δημοσίευσηαπό bersekeros » Δευτ 10 Αύγ 2020, 17:56

Έτσι κι αλλιώς από τα μεσάνυχτα και μετά, κλείνουν μπαρ και εστιατόρια στη Θεσσαλονίκη. :mrgreen:
Άβαταρ μέλους
bersekeros

Δημοσίευσηαπό gika » Δευτ 10 Αύγ 2020, 18:03

Ναι, ναι, θα κλείσουν. Πριν 10 μέρες "κλείσανε" δυο κλαμπ στην Καλλιθέα για 15 μέρες, και δυο Σαββατοκύριακα τώρα γίνεται της πόρνης. Όσο οι διαχειριστές των ΙΚΕ είναι βουλγάρες γιαγιάδες που αλλάζουν κάθε τρίμηνο, ούτε πρόστιμα τους αγγίζουν, ούτε τίποτα. Κανένας κακομοίρης με γυράδικο ή με καμιά κρεπερί θα την πληρώσει πάλι. Αντί να εφαρμόσουν όντως τα υπάρχοντα μέτρα, βγάζουν νέα πιο ηλίθια.

Άραγε το να ανταλλάζεις υγρά στην Λευκή Άμμο είναι οκ, αν το βράδυ δεν περάσεις από Angels;
Άβαταρ μέλους
gika

Δημοσίευσηαπό seaman » Δευτ 10 Αύγ 2020, 18:21

Όλη η πλευρά στο Μαροκινό άτι. Μάλλον δεν τα έχουμε δει όλα ακόμα
Όταν η συνέχεια γίνεται ζόρικη, οι ζόρικοι συνεχίζουν. Και αν θα τους πάρει χρόνο να φτάσουν ξανά στην κορυφή, είναι γιατί θα κουβαλάνε την αξιοπρέπειά τους μαζί τους.
_____________________ Πανθεσσαλονίκειος Αθλητικός Όμιλος Κωνσταντινουπολιτών _____________________
Άβαταρ μέλους
seaman

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Προετοιμασία-Προπονήσεις-Τραυματισμοί

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες

metin2 pvp metin2 pvp serverler mt2 pvp metin2 pvp silkroad pvp knight pvp metin2 pvp serverler pvp serverler