Abel Fernando Moreira Ferreira ΙΙ

Συζήτηση για το έμψυχο υλικό της ομάδας

Re: Abel Fernando Moreira Ferreira ΙΙ

Δημοσίευσηαπό bersekeros » Σάβ 19 Σεπ 2020, 11:45

Αν αντιδρούσαν όλοι με βρισίδια κάθε φορά που τους προκαλούσαν (κατά την άποψή τους) οι εργοδότες τους ή οι προϊσταμενοί τους στην εργασία ή οποιοσδήποτε άλλος...
τότε θα έπρεπε όλη μέρα να παίζουν μπουνιές ή να είναι μονίμως απολυμένοι.

Από τη στιγμή που πληρώνεσαι θα κάνεις αυτό που σου ζητάει ο προπονητής.
Μπακ απ του Γιαννούλη στα αριστερά τον είπε...για εκείνο το ματς.
Δεν τον είπε να μαζεύει τις φανέλες τις Κ-19 και να τις πλένει στο χέρι.
Άβαταρ μέλους
bersekeros

Δημοσίευσηαπό talirakis4 » Σάβ 19 Σεπ 2020, 11:54

μην τα μπερδευουμε, ο ματος δεν παιζει οχι επειδη εκραξε τον προ αλλα επειδη ο προ θεωρει οτι ειναι λιγος ... ο φερειρα δεν εχει τετοια κολληματα , πχ ο στοχ τον εκραξε στο ινστα και μετα στο καπακι τον εβαλε να παιξει ... αμα ο ματος του εκανε θα τον εβαζε , απλα δεν του κανει και θεωρει οτι οι παιχτες ηταν το μεγαλο κακο την περσινη χρονια και οχι οτι εκανε αλχημιες μεχρι να μαθει να παιζει σωστα αμυνα
talirakis4

Re: Abel Fernandτι χρειαζόμασταν αντικαταστά Moreira Ferreir

Δημοσίευσηαπό ΑποστόληςΑ » Σάβ 19 Σεπ 2020, 11:57

Αν το επεισόδιο έγινε πριν από 25 ημέρες, αυτό σημαίνει, κατά την άποψή μου, ότι από τότε χρειαζόμαστε αντικαταστάτη του Matos, πόσω μάλλον που τραυματίστηκε την ίδια μέρα ο Soares. Έγκλημα το ότι δεν έχει έρθει ακόμη ο παίκτης.
Επιτυχία είναι η συνεχής (έστω και μικρή) βελτίωση.
Άβαταρ μέλους
ΑποστόληςΑ

Δημοσίευσηαπό navigator11 » Σάβ 19 Σεπ 2020, 12:25

Είχε αρχίσει να με εκπλήττει η τύχη, που είχαμε σε κάποια παιχνίδια ως τώρα. Διότι την προηγούμενη σεζόν - και αγωνιστικά - σχεδόν όπου μπορούσε η τύχη να σου γυρίσει την πλάτη, το έκανε. Και δοκάρι χτες ο αντίπαλος. Και η Μπενφίκα. Εεε, κάπου θα επέρχετο η ... ισορροπία. Έγινε χτες, λοιπόν. Δεν μπορώ να πω ότι με γοήτευσε ή με απογοήτευσε η ομάδα. Εκτιμώ πως αυτό, που μπορούσαν να παίξουν, οι παίχτες το έπαιξαν. Δυστυχώς δε στάθηκε αρκετό. Να είμαι ειλικρινής, είχα ένα φόβο ότι μπορούσε να στράβωνε παντελώς το παιχνίδι. Να αναγνωρίσουμε και το ότι ο αντίπαλος στάθηκε πολύ καλά και σε γενικές γραμμές η ισοπαλία μάλλον ήταν ένα δίκαιο αποτέλεσμα. Η μεγάλη μάχη έπεται. Ας πάρουμε ένα καλό αποτέλεσμα στη Ρωσία και πιστεύω ότι θα ξεχαστεί γρήγορα η γκέλα.
"Το τσίρκο που 'χω στήσει, το υπόγειο μαγαζί
βουλιάζει και με παίρνει κι εμένανε μαζί.
Βουτάω το μαύρο χιούμορ σε έγχρωμη οπή
και δάχτυλο Κυρίου μου γνέφει σιωπή."
Άβαταρ μέλους
navigator11

Δημοσίευσηαπό Totem_pk » Σάβ 19 Σεπ 2020, 12:28

Πω ρε φιλε αν υποψιαστω οτι θα καταληξω υπερασπιστης του Αμπελ τα πετανωωω.
Παιδια δεν ξερουμε τι εγινε αλλα εγω ξερω οτι τον Ματος δεν τον εβγαζε ουτε με αιτηση περσυ. Σε βαθμο που του ταχωνα γιατι δεν χρησιμοποιουσε καθολου τον αλλο.
Εγω θεωρω οτι οτι βλεπουμε ειναι θεμα διοικησης σε ολα του τα επιπεδα. Θα μιλουσε λεει ο Ρεμπα και ως Γερμανος θα εβγαινε να πει τα του σχεδιασμου. Τον κοψανε. Δικη τους ειναι η ομαδα και ετσι φερονται. Μαγκια τους. Αυτοι πληρωνουνε.
Εγω μεχρι να δω το πραγματικο πλανο ειμαι ετοιμος να καταπιω μερες σαν την χτεσινη Και να ελπιζω στο καλυτερο.
Μεχρι τοτε δινω στον Αμπελ το δικαιωμα της αθωοτητας. Ετσι οπως τον ειδα χτες στις δηλωσεις του νομιζω οτι τον ζοριζει και αυτον η διοικηση σε οτι αφορα την ενισχυση της ομαδας.
Totem_pk

Δημοσίευσηαπό invincible » Σάβ 19 Σεπ 2020, 12:29

Ένα ωραίο καινούργιο στοιχείο Φερέιρα που έβαλε στο παιχνίδι είναι τα σέντερ μπακ να κάνουν συρτή 20ρα πάσα που από ότι φαίνεται δουλεύτηκε καλά. Αλλά το παιχνίδι στην πλάτη του αντιπάλου στους κενούς χώρους συνεχίζει ακάθεκτο.
Άβαταρ μέλους
invincible

Δημοσίευσηαπό Sekeris » Σάβ 19 Σεπ 2020, 13:32

Totem_pk έγραψε:Εγω θεωρω οτι οτι βλεπουμε ειναι θεμα διοικησης σε ολα του τα επιπεδα. Θα μιλουσε λεει ο Ρεμπα και ως Γερμανος θα εβγαινε να πει τα του σχεδιασμου. Τον κοψανε. Δικη τους ειναι η ομαδα και ετσι φερονται. Μαγκια τους. Αυτοι πληρωνουνε.

Κατό τα κατό.
Τελειωσαν οσους δεν εχουν μεταπωλητικη αξια,δηλαδη τη γερουσια,και προμοταρουν τα αετοπουλα για μελλοντικες πωλησεις.Εννοειται οτι δεν προκειται να ολοκληρωθει το χτισιμο σοβαρης ομαδας που θα παιρνει πρωταθλημα,απο τη στιγμη που θα πουλας συνεχως.Γιαπί λόουντινγκ.Μπορει καποια μερα να γινεις οικονομικα αυταρκης,αλλά αυτο δεν σημαινει απαραιτητα οτι θα παιρνεις και τιτλους.Βλεπε Ξανθη.
ΠΑΟΚ ο ενας,στον κοσμο αλλος κανενας
ΤΟΥΜΠΑ 41.926 θέσεων
Άβαταρ μέλους
Sekeris

Δημοσίευσηαπό Bono. » Σάβ 19 Σεπ 2020, 17:19

Totem_pk έγραψε:Παιδια δεν ξερουμε τι εγινε αλλα εγω ξερω οτι τον Ματος δεν τον εβγαζε ουτε με αιτηση περσυ. Σε βαθμο που του ταχωνα γιατι δεν χρησιμοποιουσε καθολου τον αλλο.

Ο Μάτος έφαγε πάγκο και στα δύο ματς κυπέλλου με τον βαζελο, βασικός έπαιξε ο Βιέρι.
Και μάλιστα το πρώτο ματς, ήταν λίγο μετά την ντροπιαστική ήττα απ' τον βαζελο για το πρωτάθλημα στην Αθήνα, που χάσαμε με κάτω τα χέρια.
Εμένα αυτός ο πάγκος μου φάνηκε σαν να στοχοποιουσε τον κύριο υπαίτιο της ήττας.
Από κει και μετά ο Μάτος έμεινε εκτός αρκετές φορές με αποκορύφωμα τα πλέι οφ που μονιμοποιήθηκε στον πάγκο.
Άβαταρ μέλους
Bono.

Δημοσίευσηαπό Totem_pk » Σάβ 19 Σεπ 2020, 17:50

Φιλε μιλας για το ματς της τουμπας που φανηκε σαν επεσε χαρτακι. Δεν ξερω αν θυμαστε κατι τετοιο λεγαμε. Παντως δεν εχει σημασια τι και πως. Πρεπει μα κλεινουν τις υποθεσεις τους. Δεν τον θελουν να τον ευχαριστησουν και να τον βοηθησουν να βρει ομαδα. Τον θελουν να τον βαζουν να παιξει. Εχω την αισθηση οτι μολις συμπληρωσε τα παιχνιδια που επρεπε για παρει την ανανεωση τοτε εφαγε παγκο.
Απλα λεω αδελφε οτι δεν καταλαβαινω τι γινεται. Δεν μας λεει και κανεις τιποτα και μπαινω εδω να εκφρασω αποψη για εναν προπονητη και μετα βλεπω το ροστερ και μπερδευομαι. Φταιει αυτος φταιει η διοικηση φταιω εγω στην τελικη δεν ξερω. Παντως τον Αμπελ για την τωρινη κατασταση δεν τον κατηγορω για τιποτα. Με τα χιλια λαθη του ακομη και ετσι.
Totem_pk

Δημοσίευσηαπό pgetsos » Σάβ 19 Σεπ 2020, 22:49

Γιατί θεωρείτε πως θάβει τον Λύρατζη; Δεν νομίζω να δείχνει όρεξη να θάβει μικρούς...
Όταν μια μαύρη γάτα περάσει από μπροστά σου, σημαίνει ότι το ζώο πάει κάπου.
Κανόνες λειτουργίας του φόρουμ!
Άβαταρ μέλους
pgetsos
Site Admin

Δημοσίευσηαπό ΑποστόληςΑ » Σάβ 19 Σεπ 2020, 22:55

Όταν ψάχνεις απεγνωσμένα για δεξί μπακ και τον μόνο που έχεις τον αποκλείεις από την αποστολή σε δύο εύκολους αγώνες με ΑΕΛ και Ατρόμητο εντός, δεν τον θάβεις;
Άβαταρ μέλους
ΑποστόληςΑ

Δημοσίευσηαπό Totem_pk » Σάβ 19 Σεπ 2020, 23:18

Εγω καπου διαβασα οτι ειναι επιθυμια του Ιβαν να στειλει στον αλαφουζ τον μικρο. Παπαριες των Αρδ ισως αλλα η συμπεριφορα στον παικτη δεν δειχνει και κατι αλλο.
Totem_pk

Δημοσίευσηαπό ΑποστόληςΑ » Κυρ 20 Σεπ 2020, 00:15

Μα δεν τον πήρε ούτε καν στην προετοιμασία.
Άβαταρ μέλους
ΑποστόληςΑ

Δημοσίευσηαπό zoran » Τρί 22 Σεπ 2020, 09:32

Ώρες ώρες μου φαίνεται ότι μπορεί να κάνεις την πιο έξυπνη μαγκιά από τον πάγκο και να δέσεις χειροπόδαρα όποιον κι αν έχεις απέναντι σου.
Άλλες φορές πάλι νομίζω ότι είσαι λίγο "απονήρευτος" σε θέματα του αγώνα.

Αλεπού σε θέλω και στα 2 παιχνίδια με την μπέσνονταρ.

Μετά ξεσπάθωσε...
Άβαταρ μέλους
zoran

Δημοσίευσηαπό crow1581 » Τρί 22 Σεπ 2020, 09:40

Τεραστιε κοουτς κανε ενα 0-2 σημερα και μετα χασε 3-0 απο βολο δεν με χαλαει καθολου....
39 χρονια ζωης, 39 χρονια ΠΑΟΚ...
Άβαταρ μέλους
crow1581

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Roster

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Bono. και 5 επισκέπτες

metin2 pvp metin2 pvp serverler mt2 pvp metin2 pvp silkroad pvp knight pvp metin2 pvp serverler pvp serverler