8.Maurício José da Silveira Júnior

Συζήτηση για το έμψυχο υλικό της ομάδας

Re: 8.Maurício José da Silveira Júnior

Δημοσίευσηαπό bersekeros » Σάβ 30 Μάιος 2020, 01:01

Αυτό που λες είναι θέμα δεοντολογίας. Εγώ μιλάω για την ουσία.
Αν είχα εγώ έναν υπάλληλο σε μια επιχείρηση και έγραφε " τέτοια χοντράδα " για την εταιρεία μου, θα του έλεγα " ευχαριστώ πολύ , πέρνα Δευτέρα , από το λογιστήριο".

Οπότε έχω πολλές δεύτερες σκέψεις...ότι μόνο τυχαίο δεν είναι το σημερινό.
Άβαταρ μέλους
bersekeros

Δημοσίευσηαπό Ασπρόμαυρος Εβρίτης » Σάβ 30 Μάιος 2020, 01:06

Δεν ανήκει στην ΠΑΕ ο συγκεκριμένος για να τον απολυσει καποιος και ευτυχώς θα προσθέσω εγώ. Ο καλοπροαίρετος υπερασπιστής του μίστερ 31...που έχει να πιάσει μεταγραφή στο σαιτ του από εποχή Μομτσίλο Βουκοτιτς.
Να μας πει πως προκύπτουν 40 μυρρια άνοιγμα απο μια χρονιά που το μπατζετ της ομαδας είναι στα περιπου στα 20. Τα άλλα τι ειναι;; Στραγάλια;; Παπαρολογίες μια ζωή.
Λαός ενωμένος ποτέ νικημένος. 1926
Άβαταρ μέλους
Ασπρόμαυρος Εβρίτης

Δημοσίευσηαπό bersekeros » Σάβ 30 Μάιος 2020, 01:09

Αμισθί είναι στο PAOK TV;
Δεν υπάρχει σχέση εργοδότη - υπαλλήλου;
Άβαταρ μέλους
bersekeros

Δημοσίευσηαπό Ασπρόμαυρος Εβρίτης » Σάβ 30 Μάιος 2020, 01:13

Σωστός,είχα ξεχάσει πως κάνει την γλάστρα στο κανάλι,μιας και το έχω συνδυάσει με τον Σπυρόπουλο μονο.
Εγω δεν αντιλεγω οτι υπάρχει ανοιγμα αλλα οταν βγαινεις και λες ενα νουμερο υπερασπισου το,ανελυσε το. Μην έχεις το στυλακι οτι εγω τα ξερω ολα και δεν μιλαω.
Άβαταρ μέλους
Ασπρόμαυρος Εβρίτης

Δημοσίευσηαπό bersekeros » Σάβ 30 Μάιος 2020, 01:18

Έχεις αντιληφθεί ότι αυτό θα αναπαράγεται, από αύριο , παντού, Πανελλαδικά;
Το στιλάκι του, ποσώς με ενδιαφέρει. Απολύτως αδιάφορο μου είναι στη συγκεκριμένη περίπτωση .
Έχει συγκεκριμένη θέση και αύριο θα γίνει αυτό που έγραψε....viral!
Άβαταρ μέλους
bersekeros

Δημοσίευσηαπό Ασπρόμαυρος Εβρίτης » Σάβ 30 Μάιος 2020, 01:21

Viral έγινε και ο μίστερ μπούτιας,οτι γίνεται viral δεν είναι και αλήθεια,μέχρι να το αιτιολογήσει και να το αποδεχθει η ΠΑΕ μου φαίνεται μια μπαρούφα.
Άβαταρ μέλους
Ασπρόμαυρος Εβρίτης

Δημοσίευσηαπό buffalobill4 » Σάβ 30 Μάιος 2020, 01:23

Προφανώς κσι θα πάμε σε μνημόνιο. Λίγο η περίοδος με την γενική αβεβαιότητα λίγο οι συσσωρευμενες ζημιές, δεν περιμέναμε τον κόλκα να μας το πει. Εδώ ο Ιβάν βάζει κάθε χρόνο 20 μύρια σε αμκ γιατί κάθε ισολογισμός έχει τρύπα 20 μίνιμουμ.
Quien manda aqui
Άβαταρ μέλους
buffalobill4

Δημοσίευσηαπό bersekeros » Σάβ 30 Μάιος 2020, 01:28

Φίλε. Ειλικρινά σου λέω μακάρι να έχεις δίκιο και να γράφει ανυπόστατα πράγματα.

Που πάλι ,αν τον είχα , υπάλληλο, θα είχα , χοντρό πρόβλημα , να γράφει έτσι για την εταιρεία μου.

Μόνο να μην κάνει το "λαγό " φοβάμαι...και με έχουν ζώσει τα φίδια!

ΥΓ Buffallobill4 , δεν το κατέχω ακριβώς...αλλά σε σχέση με το FFP δεν ξέρω σε τι ποσοστό και αν, μπορεί να καλύπτεται μια ζημία, με συνεχείς αυξήσεις μετοχικού κεφαλαίου.
Άβαταρ μέλους
bersekeros

Δημοσίευσηαπό renegade » Σάβ 30 Μάιος 2020, 01:36

Καλά το ότι είναι σχολιαστής του ΠΑΟΚ τιβι δεν λέει κ τίποτα,όπως και οι σχέσεις του με τον Κυριάκο.
Ένας εξωτερικός συνεργάτης της ΠΑΕ είναι και τίποτα άλλο.
Από κει και πέρα όλοι το έχουμε καταλάβει ότι η χρονιά που πέρασε είχε επιπλέον ζημιές από την Ευρώπη,το τηλεοπτικό κ τέλος από τα εισιτήρια των πλέι οφ.

Όλοι επίσης καταλάβαμε είτε απ' αυτά που είπε ο Κυριάκος είτε από το ποστ του Γιώργου ότι η νέα σεζόν θα μας βρει σφιχτούς στις επιλογές των οποίων νέων παικτών.

Αν τώρα απ' όλα αυτά,αυτός ο μπούφος έβγαλε τις καθαρές ζημιές τις χρονιάς 40 μύρια και επικοινωνεί την κατάσταση λες και είμαστε επί γουμενου αναφερόμενος σε υποχρεωτικες πωλήσεις, είναι αποκλειστικά γιατί τόσα καταλαβαίνει...τόσα κάνει.
Εξάλλου ακόμα και οι πιο αφελείς κατάλαβαν την πνευματικότητα αυτού του παιδιού όταν δεν μπορούσε να αντιπαρατεθεί στο λόγο ούτε του Μητρόπουλου
Άβαταρ μέλους
renegade

Δημοσίευσηαπό Nikos 74 » Σάβ 30 Μάιος 2020, 07:09

Αν υπάρχει τέτοιο τεράστιο θέμα με 40 εκατομμύρια ζημιά, πως προκύπτει ενδιαφέρον για ποδοσφαιριστές τύπου Μενσά, με ποσό αγοράς σε ομάδα; Ίσως λογιστικά η οποία ζημιά να θεωρείται "λογική" εξ αιτίας της κατάστασης με τον κορονοϊό και την μηδενική έλευση εσόδων. Σε αυτή την περίπτωση το 100% των ομάδων παγκοσμίως την ίδια κατάσταση θα αντιμετωπίσουν.
Nikos 74

Δημοσίευσηαπό Taseos » Σάβ 30 Μάιος 2020, 10:11

Γιατι μηδενικη ελευση εσοδων; Εισιτηρια εχασε ελαχιστα μιας και εχεις 22 χιλιαρες διαρκειας
Αππ τηλεοπτικα δεν εχασε τιποτα.αφου η ιδια η παε μεσω διαρροων ελεγε οτι θα φτασει τα 4 μυρια οσα της προτεινε και η νοβα.χορηγοι δεν εφυγαν παραμενουν οι ιδιοι.μονο το ευρωπαικο σε ματωνει αν το εχεις προυπολογισει.τα υπολοιπα τα ξερεις χρονια τωρα.

Στάλθηκε από το Mi 9T Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Άβαταρ μέλους
Taseos

Δημοσίευσηαπό BlackFriday » Σάβ 30 Μάιος 2020, 11:16

Αυτό ακριβώς! Επίσης τον Ιανουάριο δεν κάναμε καμία μεταγραφή (άρα δεν είχαμε έξοδα από εκεί).
BlackFriday

Δημοσίευσηαπό invincible » Σάβ 30 Μάιος 2020, 11:29

Ο Κόλκας δεν είπε ποτέ ότι φάγαμε 40 εκ. μέσα σε ένα χρόνο. Είναι δυνατόν ο Ιβαν από τότε που μπήκε στον ΠΑΟΚ μέσα σε 8 χρόνια να έβαλε 150 εκ. και μέσα σε ένα χρόνο να έβαλε 40εκ. ? Κάντε τα μαθηματικά 8-) :lol:

Ο Κόλκας είπε στο ράδιο ότι η ζημιά από την μη συμμετοχή σε ομίλους και η έλλειψη του συμφωνημένου τηλεοπτικού με ΕΡΤ είναι μία τρύπα περίπου στα 40 εκ. Αυτό εννοούσε όχι ότι έβαλε 40 εκ. ο Ιβαν σε ένα χρόνο.

Έχει γράψει και άρθρο για το FFP το οποίο είπαν θα το χαλαρώσουν είπαν κατά 20εκ. κτλ.

Αλλά ο Γκαγκατσης είπε ακόμα και να μην το χαλαρώνανε οριακά το ελέγχουμε.

https://www.sdna.gr/podosfairo/724082_d ... NoCpqwuuuE
Άβαταρ μέλους
invincible

Δημοσίευσηαπό bersekeros » Σάβ 30 Μάιος 2020, 11:35

Κι όμως φίλε invincible, το έγραψε χτες...

https://repress.gr/ayti-einai-i-epomeni-mera-toy-paok/
Άβαταρ μέλους
bersekeros

Δημοσίευσηαπό invincible » Σάβ 30 Μάιος 2020, 11:41

Στο ένα άρθρο μιλάει για 20 και στο άλλο για 40 ? Μήπως αυτός που το έγραψε από τα ΙΕΚ ΞΥΝΗ έκανε λάθος τυπογραφικό ή εννοεί μέσα στο μυαλό του και την απώλεια εσόδων ευρώπης και ΕΡΤ ? Γιατί το 40 δεν τεκμηριώνει που το βρίσκει. Δηλαδή ο Σαββίδης έχει βάλει 190 εκ στον ΠΑΟΚ τα οποία τα 40 τα έβαλε μέσα σε μια χρονιά ? :opaokara:
Άβαταρ μέλους
invincible

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Roster

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Google Adsense [Bot] και 7 επισκέπτες

metin2 pvp metin2 pvp serverler mt2 pvp metin2 pvp silkroad pvp knight pvp metin2 pvp serverler pvp serverler