3.Léo Matos

Συζήτηση για το έμψυχο υλικό της ομάδας

Re: 3.Léo Matos

Δημοσίευσηαπό obanebane » Σάβ 19 Σεπ 2020, 23:22

zoran έγραψε:
obanebane έγραψε:Δεν σου απάντησα στον χαρακτηρισμό περί αστυνόμου σαινη, το προσπέρασα αλλά εσύ συνεχίζεις,μιλώντας ακόμα και για τον χαρακτήρα μου,μην το παρατραβας σε παρακαλώ,
Το τι έγραψε ο getsos,δεν με απασχολεί, έχω δική μου γνώμη και την ηλικία για να κρίνω τι θα γράψω και πώς.

Οπως νομιζεις bane !

Ας συγκεντρωθουμε τωρα στη μάχη μας για τους ομίλους.
ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ !!!

:nairepaok:
Άβαταρ μέλους
obanebane

Δημοσίευσηαπό gpap » Κυρ 20 Σεπ 2020, 10:23

σαν τις γιαγιάδες μαλώνετε ορισμένοι.

Ωριμάστε παιδιά.
Το θέμα εδώ είναι για τον Μάτος.

Μπήκα να διαβάσω νέα για τον Μάτος, και εδώ και 2 σελίδες μαλώνετε μεταξύ σας για άσχετα θέματα.

Κάποιος έχει νέα για τον Μάτος;
gpap

Δημοσίευσηαπό bersekeros » Κυρ 20 Σεπ 2020, 11:40

Ψάχνει .... στέγη ο Μάτος!!!

Μετά από 4 γεμάτα χρόνια, ο Μάτος πήρε το μήνυμα ότι δεν υπολογίζεται αυτή την σεζόν και χωρίς να δημιουργήσει κάποιο πρόβλημα, ψάχνει ομάδα για να συνεχίσει την καριέρα του.

Το συμβόλαιο του 34χρονου Βραζιλιάνου ανανεώθηκε αυτόματα για ένα χρόνο, καθώς πέρσι έπιασε το όριο των 30 συμμετοχών, και είναι φανερό ότι αν δεν υπήρχε αυτό ο όρος θα είχε την τύχη των Μαουρίσιο και Βιεϊρίνια.

Από την ώρα που ουσιαστικά είναι εκτός πλάνων, ο Μάτος ψάχνει μια ομάδα, που θα του δώσει ένα διετές συμβόλαιο για να κλείσει την καριέρα του και μόλις την βρει, θα λύσει το συμβόλαιο του με τον ΠΑΟΚ.

Πηγή: FORZA NEWSPAPER
Άβαταρ μέλους
bersekeros

Δημοσίευσηαπό Azrael » Κυρ 20 Σεπ 2020, 11:45

κριμα...

νομιζω οτι θα μπορουσε να κλεισει την καριερα του εδω,ακομα και αν δεν ηταν βασικος
Stare in the raven's eye
Your time has come to die
Welcome to my world
Άβαταρ μέλους
Azrael

Δημοσίευσηαπό Sekeris » Κυρ 20 Σεπ 2020, 11:52

Ευχαριστούμε και καλή συνέχεια.
ΠΑΟΚ ο ενας,στον κοσμο αλλος κανενας
ΤΟΥΜΠΑ 41.926 θέσεων
Άβαταρ μέλους
Sekeris

Δημοσίευσηαπό ΑποστόληςΑ » Κυρ 20 Σεπ 2020, 11:57

Κρίμα!
Το καλύτερο δεξί μπακ που πέρασε ποτέ από τον ΠΑΟΚ! Ένας φιναλίστ E.L.
Επιτυχία είναι η συνεχής (έστω και μικρή) βελτίωση.
Άβαταρ μέλους
ΑποστόληςΑ

Δημοσίευσηαπό gpap » Κυρ 20 Σεπ 2020, 12:09

Κρίμα για την ομάδα, ο Μάτος θα βρει εύκολα ομάδα, χωρίς να λέω πως θα βρει εξίσου υψηλό συμβόλαιο.
Αλλά ομάδα θα βρει εύκολα.
Ο ΠΑΟΚ θα βρει όμως άλλον ''Μάτος'';
Ο Σουάρες έδειξε να μπορεί να ανταπεξέλθει στη θέση, αλλά το σκυλίσιο πάθος του Μάτος δεν το έχει.
Ούτε το άλμα του, ούτε την έκρηξή του, ούτε τα τρεξίματά του.

Εύχομαι ο επόμενος να είναι καλύτερος.

Αλλά για εμένα, ο Μάτος μπαίνει δίπλα σε όλους τους ξένους που πέρασαν και θα θυμάμαι για πάντα ως παιχταράς.
gpap

Δημοσίευσηαπό pilotos » Κυρ 20 Σεπ 2020, 12:10

Ε να τον βαλσαμωσουμε μην μεγαλώσει.
Η αλήθεια είναι ότι πέρυσι έπαιξε πολλά παραπάνω παιχνίδια από όσα έπρεπε και ήταν κάτω του μετρίου συνολικά στη σεζόν. Πίστευα ότι και φέτος θα μείνει και θα είναι χρήσιμος για 30λεπτα, ειδικά στον βόθρο του γραικισταν...

Ευχαριστούμε για όλα, ο ΠΑΟΚτσης, δεν υπήρξε ποτέ αχάριστος, αλλά μάλλον υπερευχαριστημενος και έχει τιμήσει ουκ ολίγες μετριότητες, υπερανω του δεόντως....

Εσύ δεν ήσουν μετριότητα, αλλά σημείο αναφοράς τα 3 χρόνια...

Στάλθηκε από SM-N975F
ΠΑΟΚ, απλά η μεγαλύτερη ομάδα του Βυζαντίου...
Άβαταρ μέλους
pilotos

Δημοσίευσηαπό tad » Κυρ 20 Σεπ 2020, 12:36

Παιχταρα, ψυχάρα ... παοκτσακι αλλά με μυαλό, καμία σχέση με κλασικούς Βραζιλιάνους αφελείς και προβληματικούς. Αριστος επαγγελματίας ...

Μεγάλη απώλεια που δύσκολα αντικαθίσταται συνολικά ... θα μείνει πάντα στο θυμικό με τον καλύτερο τρόπο. Άνετα στο τοπ 5 για εμένα ...
Άβαταρ μέλους
tad

Δημοσίευσηαπό Totem_pk » Κυρ 20 Σεπ 2020, 12:56

Παικταρας. Οτι καλυτερο εχω δει (απο το 79-80) στον ΠΑΟΚ μας. αυτος περασε και τον Λινο στο μυαλο μου. Ψυχη, δυναμη, παθος, τεχνικη αλλα και πολυ πολυ ουσια. Κερδισαμε πολλα απο αυτον τον παικτουρα. Να σημειωσω και οτι δεν μας παρατησε να παει πουθενα αλλου μολις εκανε καμια καλη χρονια. Ξερει κανεις τι επαιρνε τα προηγουμενα χρονια?
Totem_pk

Δημοσίευσηαπό Andrew R » Κυρ 20 Σεπ 2020, 13:02

falconakis έγραψε:Ότι κάτι περίεργο παίζει είναι σίγουρο αλλά ότι και να τρέχει η ουσία είναι ότι δεν παίζει το βασικό μας δεξί Μπακ και είναι εκτός ομάδας ο αρχηγός που την έχει την θέση με κλειστά ματια...Σταματήστε την γκρίνια και τις αλληλοκατηγορίες σε 3 μέρες παίζουμε ένα από τα 2 παιχνίδια που θα μας ανεβάσουν επίπεδο. Ειδικά εάν κάνει κάνα τρελλο η Ομόνοια και πετάξει έξω τον γαβρο...Πάμε γερά όλοι μαζι με θετική ενέργεια να πατήσουμε τους Ρώσους...Αφήστε τις γκρίνιες για μετά..

Στάλθηκε από το Redmi 6A μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

+++++41926
Andrew R

Δημοσίευσηαπό Totem_pk » Κυρ 20 Σεπ 2020, 13:05

Λετε το περιεργο που παιζει να ειναι η επιλογη αναμεσα σε Ματος και Βιερινια?

Τεσπα σε δυο μερες παιζουμε ενα απο σημαντικοτερα παιχνιδια της ομαδας μας. Παμε χωρις αγχος με μυαλο και τα παιδια μας θα φερουνε την μεγαλη προκριση.

Υ.Γ. Τατιανα κλειτοριδα προσεξε τι θα μας φερεις. 3 ομαδες ειναι κανονισε καμια βατη η αφελη.
Totem_pk

Δημοσίευσηαπό seaman » Κυρ 20 Σεπ 2020, 13:29

Λογική σκέψη που έχει απασχολήσει το forum.
H κίνηση για Ουαγκέ δείχνει ότι τελειώνει και το σίριαλ με τον αρχηγό.
Με 20άδα και 5 αλλαγές φέτος, ο Μάτος δεν θα έπρεπε να βγαίνει από αυτή, καθώς θα μπορούσε να προσφέρει λύσεις σε πολλές θέσεις, στις ανάγκες που μπορούν να δημιουργηθούν κατά την εξέλιξη ενός παιχνιδιού.
Δεν φαίνεται όμως να είναι αγωνιστικό το θέμα. Έχουν ληφθεί κάποιες αποφάσεις και για τις οποίες μάλλον δεν έχουν το σθένος να τις επικοινωνήσουν ξεκάθαρα.
Για τον Μάτος λυπάμαι περισσότερο από όλους, καθώς δεν φαίνεται να υπολείπεται φυσικών προσόντων και κατάστασης.
Τώρα τα περί παραπτωμάτων, κατανοητά αν υφίστανται, αλλά και η μεταχείρισή του έ δεν σπάει νευράκια?
Όταν η συνέχεια γίνεται ζόρικη, οι ζόρικοι συνεχίζουν. Και αν θα τους πάρει χρόνο να φτάσουν ξανά στην κορυφή, είναι γιατί θα κουβαλάνε την αξιοπρέπειά τους μαζί τους.
_____________________ Πανθεσσαλονίκειος Αθλητικός Όμιλος Κωνσταντινουπολιτών _____________________
Άβαταρ μέλους
seaman

Δημοσίευσηαπό Parolos » Κυρ 20 Σεπ 2020, 13:34

Μπράβο ρε Seaman.

Για τον παίχτη τί να πούμε.
Εγώ δε θα αποχαιρετήσω θα πω εις το επανιδείν!
Το σπίτι του είναι εδώ!

Στάλθηκε από το RMX1931 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Ο ΠΑΟΚ είναι μάχη και θυσία. Πάντοτε στη ζωή, θα είμαι ΠΑΟΚ. Και στο θάνατο και στη ζωή...
Pablo Garcia
Άβαταρ μέλους
Parolos

Δημοσίευσηαπό Luigi Vampa » Κυρ 20 Σεπ 2020, 13:47

Πολύ άδοξο το τέλος του από τον ΠΑΟΚ, θα ήθελα να φύγει με καλύτερο τρόπο. Μακάρι να τον δούμε στην ομάδα σε άλλο πόστο όταν κρεμάσει τα παπούτσια του. Κάποιος είχε γράψει εδώ μεσα οτι για αρχηγός αποστολής θα ήταν σούπερ.

Χάρισε άπειρες καλές στιγμές, το καλύτερο δεξί μπακ που έχω δει στον ΠΑΟΚ. Ευχαριστώ για όλα Λεο
Luigi Vampa

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Roster

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 7 επισκέπτες

metin2 pvp metin2 pvp serverler mt2 pvp metin2 pvp silkroad pvp knight pvp metin2 pvp serverler pvp serverler