Μεταγραφές Καλοκαιριού 2013 II

Σχόλια/Κριτική για οτιδήποτε ακούγεται ή γράφεται σχετικά με αγορές πωλήσεις ποδοσφαιριστων στην ομάδα μας...

Μεταγραφές Καλοκαιριού 2013 II

Δημοσίευσηαπό ARMY » Παρ 02 Αύγ 2013, 20:08

Συνεχίστε εδώ.
Ο εχθρόs του ελληνικού ποδοσφαίρου φοράει γραβάτα και όχι κασκόλ!
Άβαταρ μέλους
ARMY
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 3672
Εγγραφή: Σάβ 15 Δεκ 2007, 16:03
Τοποθεσία: Λουτράκι Κορινθίας

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2013 II

Δημοσίευσηαπό ΑποστόληςΑ » Παρ 02 Αύγ 2013, 20:15

Τελικά ανοίχτηκε το Νο 2. Εύχομαι να έχει καλές ειδήσεις...
Επιτυχία είναι η συνεχής (έστω και μικρή) βελτίωση.
Άβαταρ μέλους
ΑποστόληςΑ
 
Δημοσιεύσεις: 89216
Εγγραφή: Τετ 17 Ιουν 2009, 09:09
Τοποθεσία: Άγιος Δημήτριος (τέως Μπραχάμι)

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2013 II

Δημοσίευσηαπό navigator11 » Παρ 02 Αύγ 2013, 22:34

Στα τέλη του μηνός θα'χει.
Τις φυλακές και τα τρελοκομεία γεμίσαμε και δε χωράμε άλλο πια. Νόημα στη ζωή μας δίνουν μόνο τα 4 σου γράμματα!!!
Άβαταρ μέλους
navigator11
 
Δημοσιεύσεις: 17911
Εγγραφή: Δευτ 25 Μάιος 2009, 09:35

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2013 II

Δημοσίευσηαπό MANIAKOS » Παρ 02 Αύγ 2013, 23:14

εχω 1 μερα να το γραψω...κπ το δα και στη γατα ομως σημερα νομιζω.///Γιοσι χτες.. :opaokara:
Άβαταρ μέλους
MANIAKOS
 
Δημοσιεύσεις: 33752
Εγγραφή: Τετ 25 Ιουν 2008, 21:34

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2013 II

Δημοσίευσηαπό efthimis_paok » Παρ 02 Αύγ 2013, 23:18

Μετά απο τις δηλώσεις σαββιδη ότι στην Ελλάδα πρέπει να παίζουν έλληνες, νομίζω πως ο νινης μαλλον έρχεται ( απο ότι είπε ο φίλος το μεσημερι παντα).
Άβαταρ μέλους
efthimis_paok
 
Δημοσιεύσεις: 2491
Εγγραφή: Παρ 22 Απρ 2011, 21:50

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2013 II

Δημοσίευσηαπό MANIAKOS » Παρ 02 Αύγ 2013, 23:29

μετεγγραφη δεν με χαλαει τοσο ...αλλα οχι αλλον δανεικο...αν και θα το ξαναξαναπω ειναι κριμα να χεις τετοιο προπονητη, να χει αποδεδειμενα δουλεια(ηδη φαινεται) να χεις 2 κενα μπροστα που αν καλυφθουν με καλους παικτες πραγματικα το σηκωνεις...ή τεσπα εχεις ολα τα φοντα//
Άβαταρ μέλους
MANIAKOS
 
Δημοσιεύσεις: 33752
Εγγραφή: Τετ 25 Ιουν 2008, 21:34

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2013 II

Δημοσίευσηαπό desperando » Παρ 02 Αύγ 2013, 23:33

για καποιους που νομιζουν οτι ο σαββιδης δεν ξερει τι του γινετε

Αν δεν είχαμε αυτό το αποτέλεσμα θα νομίζαμε πως δεν έχουμε προβλήματα ενώ στην ουσία έχουμε πολλά.

Για να κάνει κανείς μεταγραφές πρέπει να έχεις χρήματα. Αλλά πρέπει να οργανωθείς ως ομάδα. Θα σας φέρω το παράδειγμα της Ζενίτ που πήρε τον Χουλκ, ένα αστέρι. Αντί να κάνει βήματα προς τα εμπρός το αστέρι χάθηκε ενώ καιν οι άλλοι παίκτες πήραν την κάτω βόλτα. Δεν μπορούμε να φέρουμε μόνο ένα άτομο. Εγώ θέλω Έλληνες παίκτες για να νιώσω ότι ξοδεύω τα χρήματα μου εκεί που πρέπει. Αν δεν μπορούν να έρθουν Έλληνες πρέπει να στραφούμε αλλού»

Σημαντικότερο ρόλο παίζει για μένα η άποψη του προπονητή

μετα και απο αυτα που ειπε,εγω πιστευω οτιθα κανει τα παντα για να φερει στην Τουμπα τον φορτουνη
PAOK against modern football

ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΣΑΙ ΞΥΠΝΗΤΟΣ ΟΤΑΝ ΚΟΙΜΟΥΝΤΑΙ ΟΙ ΑΛΛΟΙ
Άβαταρ μέλους
desperando
 
Δημοσιεύσεις: 11904
Εγγραφή: Τρί 12 Μάιος 2009, 13:20
Τοποθεσία: κάπου εκεί έξω

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2013 II

Δημοσίευσηαπό MANIAKOS » Παρ 02 Αύγ 2013, 23:36

και του νινη θα παιζει....ΑΠλα Ντεσπε οταν μιλαει για τετοια ονοματα και με την ποιοτητα των αρδημοσιευματων αλλα και τ δικια μας...φτιαχνεται ''κλιμα''...θ απρεπει να ναι προσεχτικος...ελπιζω να συνεχισε ετσι//
Άβαταρ μέλους
MANIAKOS
 
Δημοσιεύσεις: 33752
Εγγραφή: Τετ 25 Ιουν 2008, 21:34

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2013 II

Δημοσίευσηαπό K_geo » Παρ 02 Αύγ 2013, 23:41

μακάρι despe. είναι ακριβώς οι κινήσεις που γουστάρω να κάνουμε. under 23.

Ιβάν, φέρε Κυριάκο Παπαδόπουλο ρε και κόψε τον πρόλογο. :D
"να παραμερίσουμε όλοι τα πάθη και τις διαφορές μας.Συσπειρωμένοι όλοι θα τα καταφέρουμε."Θ4
"Μην κοιτάς τι μπορεί να κάνει ο ΠΑΟΚ για σένα αλλά τι μπορείς να κάνεις εσύ για τον ΠΑΟΚ."ΠΑΟΚ N.Y Club
"Της πατρίδος μου η σημαία έχει χρώμα ασπρόμαυρο"
Άβαταρ μέλους
K_geo
 
Δημοσιεύσεις: 17888
Εγγραφή: Τετ 27 Μάιος 2009, 15:36
Τοποθεσία: 74χλμ απο Τουμπα.

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2013 II

Δημοσίευσηαπό desperando » Παρ 02 Αύγ 2013, 23:43

δεν ειδα να μιλαει για καποιο ονομα συγκεκριμενα.ισα ισα ειδα εναν ανθρωπο που σε συνεννοηση με τον προπονητη ξερουν οτι η δημιουργια ενος ισχυρου συνολου ειναι πανω απο μια μεταγραφη βομβα.

ακομα και η νοοτροπια να παιζουν οσο γινετε περισσοτεροι ελληνες με βρισκει πολυ θετικο
PAOK against modern football

ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΣΑΙ ΞΥΠΝΗΤΟΣ ΟΤΑΝ ΚΟΙΜΟΥΝΤΑΙ ΟΙ ΑΛΛΟΙ
Άβαταρ μέλους
desperando
 
Δημοσιεύσεις: 11904
Εγγραφή: Τρί 12 Μάιος 2009, 13:20
Τοποθεσία: κάπου εκεί έξω

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2013 II

Δημοσίευσηαπό MANIAKOS » Παρ 02 Αύγ 2013, 23:46

για μπερμπατοφ ντρογμπα ρονι κλπ που ελεγε εννοουσα...και για μενα θετικο η ομαδα να χει ταυτοτητα..

Υγ καλη λυση για σεντερμπακ ο ματεος της ρεαλ μαδριτης που ρθε δανεικος στην αεκ//
Άβαταρ μέλους
MANIAKOS
 
Δημοσιεύσεις: 33752
Εγγραφή: Τετ 25 Ιουν 2008, 21:34

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2013 II

Δημοσίευσηαπό barlow4 » Παρ 02 Αύγ 2013, 23:52

desperando έγραψε:για καποιους που νομιζουν οτι ο σαββιδης δεν ξερει τι του γινετε

Αν δεν είχαμε αυτό το αποτέλεσμα θα νομίζαμε πως δεν έχουμε προβλήματα ενώ στην ουσία έχουμε πολλά.

Για να κάνει κανείς μεταγραφές πρέπει να έχεις χρήματα. Αλλά πρέπει να οργανωθείς ως ομάδα. Θα σας φέρω το παράδειγμα της Ζενίτ που πήρε τον Χουλκ, ένα αστέρι. Αντί να κάνει βήματα προς τα εμπρός το αστέρι χάθηκε ενώ καιν οι άλλοι παίκτες πήραν την κάτω βόλτα. Δεν μπορούμε να φέρουμε μόνο ένα άτομο. Εγώ θέλω Έλληνες παίκτες για να νιώσω ότι ξοδεύω τα χρήματα μου εκεί που πρέπει. Αν δεν μπορούν να έρθουν Έλληνες πρέπει να στραφούμε αλλού»

Σημαντικότερο ρόλο παίζει για μένα η άποψη του προπονητή

μετα και απο αυτα που ειπε,εγω πιστευω οτιθα κανει τα παντα για να φερει στην Τουμπα τον φορτουνη

αν απο την αρχη οι δηλωσεις του ηταν σε αυτο το υφος δεν θα υπηρχε φαγωμαρα.
Άβαταρ μέλους
barlow4
 
Δημοσιεύσεις: 10018
Εγγραφή: Παρ 04 Ιούλ 2008, 14:40

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2013 II

Δημοσίευσηαπό paok87 » Παρ 02 Αύγ 2013, 23:55

+1 barlow

Δεν καταλαβαίνω βέβαια αυτήν την "ελληνομανία" , δηλ. να εξαντλήσουμε όλες τις πιθανότητες να βρούμε έλληνα και μετά να προτιμήσουμε τον ξένο. Τελοσπάντων...απλά το θεωρώ κοντόφθαλμο.

Μανιακέ πού τον θυμήθηκες; Πολύ καλός. έχει συμβόλαιο;
paok87
 
Δημοσιεύσεις: 6952
Εγγραφή: Δευτ 19 Μάιος 2008, 18:31

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2013 II

Δημοσίευσηαπό obanebane » Σάβ 03 Αύγ 2013, 00:01

MANIAKOS έγραψε:για μπερμπατοφ ντρογμπα ρονι κλπ που ελεγε εννοουσα...και για μενα θετικο η ομαδα να χει ταυτοτητα..

Υγ καλη λυση για σεντερμπακ ο ματεος της ρεαλ μαδριτης που ρθε δανεικος στην αεκ//



Δεν μου αρεσε ο συκεγκριμενος,δεν ειχε κατι ιδιαιτερο,
Για τον Καλα δε λες?
Εγω επιμενω κουρμπελης (τα λεφτα ειναι πολλα οποτε δυσκολα) και μορας που νομιζω οτι τα χαρακτηριστικα του ταιριαζουν σε αυτο που θελει ο προπονητης για τη θεση.
Αποτι καταλαβα ο λοπεζ δεν λεει και πολλα μενει να τον δουμε καλυτερα,και με τον κατσικα (αποψη μου ειναι οτι αυτο το παιδι δεν προκειτε να παιξει ποτε μπαλα σε υψηλο επιπεδο και το εχω γραψει και παλιοτερα,οχι μονο λογω τραυματισμων αλλα και μυαλου) να μην ξερεις τι σου ξημερωνει πρεπει τελικα οπωσδηποτε να παρουμε και στοπερ.
Άβαταρ μέλους
obanebane
 
Δημοσιεύσεις: 24554
Εγγραφή: Τρί 10 Μαρ 2009, 00:51
Τοποθεσία: ΚΟΡΙΝΘΟΣ


Επόμενο

Επιστροφή στο Μεταγραφολογία

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 3 επισκέπτες