Toύμπα: Διάφορα σχόλια και συζήτησή για το ναό μας

Σχόλια γιά την Διοίκηση της ΠΑΕ και όλα τα σχετικά...

Toύμπα: Διάφορα σχόλια και συζήτησή για το ναό μας

Δημοσίευσηαπό alitaras » Τετ 05 Νοέμ 2008, 11:43

Ακόμα δεν τα βάλαμε και ήδη πρόλαβαν κάποια σκουλήκια (γιατί παοκτζήδες δεν μπορεί να είναι) και έσπασαν τους αναγνώστες των διαρκείας των τουρνικέ στη 5 και στην 6.
Ήμαρτον
alitaras
 
Δημοσιεύσεις: 1
Εγγραφή: Κυρ 31 Αύγ 2008, 00:47

Δημοσίευσηαπό Lakistuta » Τετ 05 Νοέμ 2008, 11:50

Εγω θα παρω το "κουκουτσι" Kareena...δεν εχει λογω κανεις αλλοθρησκος να ασχοληθει με αυτα ενω καποιοι δικοι μας δεν χρειαζονται λογο να το κανουν :)
Take Hold Of The Flame!!!
REVOLUTION!!!
Άβαταρ μέλους
Lakistuta
 
Δημοσιεύσεις: 2181
Εγγραφή: Πέμ 06 Δεκ 2007, 12:46
Τοποθεσία: ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ

Δημοσίευσηαπό DIMITRITCI » Τετ 05 Νοέμ 2008, 11:55

giati mono TWN DIARKEIAS kai oxi TWN APLWN EISHTHRIWN???
ta kartelakia petane pio omorfa apo psyla

Καλό θα ήταν για την αισθητική του forum να γράφουμε Ελληνικά!
Thx, Admin Team
Άβαταρ μέλους
DIMITRITCI
 
Δημοσιεύσεις: 59
Εγγραφή: Τρί 11 Δεκ 2007, 17:52
Τοποθεσία: STUTTGART

Δημοσίευσηαπό Lakistuta » Τετ 05 Νοέμ 2008, 12:06

Δεν υπαρχει γιατι Καρεενα σε αυτα...βλεπω σε λιγο να μπαινουν στην Τουμπα με πτωση αλιξιπτωτου αρκετοι μονο και μονο για λενε οτι μπηκαν τζαμπα...και αντε σε εκτος εδρας εν μερει να το καταλαβω αλλα στο σπιτι σου το ιδιο...?
Take Hold Of The Flame!!!
REVOLUTION!!!
Άβαταρ μέλους
Lakistuta
 
Δημοσιεύσεις: 2181
Εγγραφή: Πέμ 06 Δεκ 2007, 12:46
Τοποθεσία: ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ

Δημοσίευσηαπό hulk4teo » Τετ 05 Νοέμ 2008, 12:21

Φιλε φωτη με τον βαζελο στην 4 περνουσαν δυο-δυο με ενα εισητηριο αλλα με τον λεβαδειακο ειχε ατομα ακριβως πισω απο το τουρνικε κ δεν μας αφηναν να περναμε με ενα εισητηριο δυο ατομα.Τι εννοεις φιλε οτι ειναι επικινδυνο?Αν εννοεις να φρακαρουν δυο ατομα ή κατι τετοιο σου λεω οτι σχεδον αποκλειεται γιατι εχει παρα πολυ μεγαλο κενο.Εγω που περασα ενα φιλαρακι μου με το διαρκειας μου ουτε καν ακουμπησαμε για να μπουμε.Αν τωρα εννοεις οτι μπορει να εχει παραπανω ατομα σε μια θυρα νομιζω οτι αυτο δεν ειναι τοσο μεγαλο προβλημα γιατι οι κλασσικοι τζαμπατζηδες δεν θα αγοραζαν ενα εισητηριο ουτε 20 ατομα μαζι.
Άβαταρ μέλους
hulk4teo
 
Δημοσιεύσεις: 474
Εγγραφή: Πέμ 06 Δεκ 2007, 14:59

Δημοσίευσηαπό Lakistuta » Τετ 05 Νοέμ 2008, 12:21

Εμενα δεν με ενοχλει που μπαινουν αρκετοι με ντου μεσα οταν προκειται για διψασμενα ΠΑΟΚια που αναγκαζονται...με πειραζει οταν το εχουν κανει συνηθεια και "επαγγελμα" πολλοι...με πειραζει επισης γιατι θελω να μενουν αρκετοι απο εξω ωστε να προχωρησει η κατασκευη του νεου γηπεδου συντομοτερα....να πουνε στη διοικηση "δε παει αλλο.....τοσος κοσμος θελει να ερθει και δε μπορει"...
αληθεια...ποσες καρτες διαρκειας "ακυρωνονται" σε καθε ματς στα τουρνικε?ελαχιστες..συνηθως ειναι ο τυπος απο μεσα που προχωραει τις μπαρες χωρις να ακυρωνεται κανενα εισητηριο :) αλλες φορες ακυρωνει ο απο πισω το διαρκειας του και μπαινουν 2 απο μπροστα... :)
Αυτα εχουν και την πλακα τους βεβαια αλλα ειναι και επικινδυνα...
Πετυχα ενα σημειο που ενας δε μπορουσε να ακυρωσει τη καρτα του και ακουσε τα 1000 μυρια απο πισω :) μονο μπουκαλι που δεν εφαγε στο κεφαλι ..
Take Hold Of The Flame!!!
REVOLUTION!!!
Άβαταρ μέλους
Lakistuta
 
Δημοσιεύσεις: 2181
Εγγραφή: Πέμ 06 Δεκ 2007, 12:46
Τοποθεσία: ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ

Δημοσίευσηαπό lefis » Τετ 05 Νοέμ 2008, 12:22

Και αυτοι που πληρωνονται και καθονται και τους βλεπουν τι σκατα κανουν ???Αυτους λεω τους security τι τους πληρωνουμε???? Εγω παντως δεν εχω δει να κανουν κατι.
Ο ΠΑΟΚ μας αυτοκαταστρέφεται διότι κατεχράσχθη το δικαίωμα της ελευθερίας και της ισότητας.διότι έμαθε τους οπαδους να θεωρούν την αυθάδεια ως δικαίωμα, την παρανομία ως ελευθερία, την αναίδεια του λογου ως ισότητα και την αναρχία ως ευδαιμονία.
παράφραση του Ισοκράτη...
Άβαταρ μέλους
lefis
 
Δημοσιεύσεις: 2110
Εγγραφή: Παρ 14 Μαρ 2008, 13:20
Τοποθεσία: Καλαμαριά

Δημοσίευσηαπό steliospaoknikaia » Τετ 05 Νοέμ 2008, 12:39

Και τι να κάνουν ρε φιλέ οι σεκιούριτι;;
ΟΣΟ ΥΠΑΡΧΕΙΣ ΘΑ ΥΠΑΡΧΩ

http://openmindphotostories.blogspot.com/
Άβαταρ μέλους
steliospaoknikaia
 
Δημοσιεύσεις: 599
Εγγραφή: Δευτ 10 Δεκ 2007, 15:57

Δημοσίευσηαπό lefis » Τετ 05 Νοέμ 2008, 12:45

οταν βλεπουν 2 ατομα να χωνονται για να μπουνε μεσα να τους το απαγορευσουν.πιστευω οτι ειναι το αυτονοητο.αλλιως να μην υπαρχουν εκει.
Ο ΠΑΟΚ μας αυτοκαταστρέφεται διότι κατεχράσχθη το δικαίωμα της ελευθερίας και της ισότητας.διότι έμαθε τους οπαδους να θεωρούν την αυθάδεια ως δικαίωμα, την παρανομία ως ελευθερία, την αναίδεια του λογου ως ισότητα και την αναρχία ως ευδαιμονία.
παράφραση του Ισοκράτη...
Άβαταρ μέλους
lefis
 
Δημοσιεύσεις: 2110
Εγγραφή: Παρ 14 Μαρ 2008, 13:20
Τοποθεσία: Καλαμαριά

Δημοσίευσηαπό stal55 » Τετ 05 Νοέμ 2008, 13:01

Γιατί αδερφέ fotis αυτοί που μπαίνουν με ντου και δύο - δύο μάλλον κατα τα λεγώμενα κάποιον είναι "αδέρφια μας", είναι "παοκάρες" είναι πιο μεγάλοι παοκτσήδες από εμένα τον μ@λ@κ@ που έχω βγάλει διαρκείας για εμένα και τον 7χρονο γιό μου και κάνω 200 χιλιόμετρα για να δω την ομάδα μου...
Έτσι έχουμε καταντήσει τον ΠΑΟΚ, όποιος είναι τζαμπατζής και κάνει ντου και τα σπάει είναι ΠΑΟΚΤΣΗΣ με τη βούλα.. και όλοι οι υπόλοιποι οι φλώροι...
Αυτά γιατί τα έχω πάρει τώρα...
ΞΕΦΤΙΛΕΣ!!!!
Άβαταρ μέλους
stal55
 
Δημοσιεύσεις: 39
Εγγραφή: Πέμ 18 Σεπ 2008, 19:09
Τοποθεσία: Kassandra Halkidiki

Δημοσίευσηαπό lefis » Τετ 05 Νοέμ 2008, 13:05

πες τα ρε φιλε πες τα.....και παμε ολοι μαζι το συνθημα ...ποσο μ@λ@κες ειμαστε ποοοοοοοοσο μ@λ@ ποσο μ@λ@κες ειμαστε ......
Ο ΠΑΟΚ μας αυτοκαταστρέφεται διότι κατεχράσχθη το δικαίωμα της ελευθερίας και της ισότητας.διότι έμαθε τους οπαδους να θεωρούν την αυθάδεια ως δικαίωμα, την παρανομία ως ελευθερία, την αναίδεια του λογου ως ισότητα και την αναρχία ως ευδαιμονία.
παράφραση του Ισοκράτη...
Άβαταρ μέλους
lefis
 
Δημοσιεύσεις: 2110
Εγγραφή: Παρ 14 Μαρ 2008, 13:20
Τοποθεσία: Καλαμαριά

Δημοσίευσηαπό midenistis » Τετ 05 Νοέμ 2008, 14:52

seon4 έγραψε:την μια δν ηταν ετοιμα τα τουρνικε


με χανούμι

seon4 έγραψε:την αλλη εσπασαν την 4α κ μπηκαν


με σκουλήκι

seon4 έγραψε:την αλλη τα τουρνικε ειχανε προβλημα και μας αφηναν να μπαινουμε αβερτα.


με βάζελο θα εννοείς.
μάλλον θα πήγες αργά στο γήπεδο.
γιατί εγώ που μπήκα 1,5-2 ώρες πιο πριν, γινόταν χαμός και όσο περνούσε η ώρα άρχιζαν έμπαιναν όλοι όπως να 'ναι.

Στην αρχή όλοι μπαίναμε καλά. Ένας ένας.
Βέβαια πολύ στρίμωγμα αλλά ΠΑΟΚ είσαι.
Αργότερα άρχισαν να μπαίνουν δυο δυο κάποιοι.
Μετά άρχισαν τα συνθήματα για τα τουρνικέ και πήγαν κάπιοι να πηδήξουν από πάνω. Οι security και κάπιοι γνωστοί συνδεσμίτες, δεν άφηναν κανέναν να πηδήξουν. Όποιος πηδούσε, θα τις έτρωγε. Ένας την γλίτωσε μόνο γιατί πήδηξε κι έφυγε σφαίρα μες τη θύρα.
Αργότερα πήγαν κάτι κολοπαίδια και πατούσαν από μέσα το κουμπί και έμπαιναν όλοι τσάμπα.
Ήταν κάτι άλλοι συνδεσμίτες και λέγαν δώσε μου το εισιτήριο σου για να σε ανοίξω. Ότι να 'ναι.
Άλλος.. είχε γνωστό συνδεσμίτη και τον βάζαν τσάμπα.
Οι security ήταν καμιά 5 άτομα και δε ξέραν τι να πρωτοκάνουν.
Άβαταρ μέλους
midenistis
 
Δημοσιεύσεις: 1331
Εγγραφή: Τετ 05 Δεκ 2007, 02:49
Τοποθεσία: West Side Salonica

Δημοσίευσηαπό simosdr » Δευτ 17 Νοέμ 2008, 16:05

ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΜΠΑΙΝΟΥΝ ΣΤΗΝ ΚΟΥΤΡΑ ΤΟΥΣ ΔΙΝΩ ΔΙΚΑΙΟ ΜΟΝΟ ΕΦΟΣΟΝ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΕΙΣΙΤΗΡΙΑ ΚΑΙ ΟΧΙ ΤΟ ΑΠΟΛΥΤΟ.ΟΜΩΣ ΝΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΟΥΣ ΒΛΕΠΩ ΣΤΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΕΙΣΗΤΗΡΙΑ ΚΑΙ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΤΑ ΠΡΟΜΗΘΕΥΤΟΥΝ.ΜΕΡΙΚΟΙ ΜΑΠΙΝΟΥΝ ΕΤΣΙ ΜΕ 'ΝΤΟΥ' ΜΟΝΟ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΜΕΤΑ ΝΑ ΠΑΡΟΥΝ ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ ΤΟΥΣ ΤΗΛ. ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΝΑΟ ΜΑΣ ΚΑΙ ΝΑ ΠΕΡΗΦΑΝΕΥΤΟΥΝ ΟΤΙ ΕΚΛΕΨΑΝ ΤΗ ΟΜΑΔΑ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΚΑΝΑΝ ΤΟ 'ΝΤΟΥ΄.ΚΑΝΕ ΝΤΟΥ ΑΛΛΑ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ Κ ΟΤΑΝ ΠΡΕΠΕΙ.ΕΧΕΙ ΤΥΧΗ ΟΙ SECURITOI ΝΑ ΑΝΟΙΓΟΥΝ ΤΙΣ ΠΟΡΤΕΣ ΝΑ ΠΕΡΑΣΟΥΜΕ ΜΗΠΩΣ ΚΑΙ ΣΤΡΙΜΨΧΤΟΥΜΕ ΚΑΙ ΑΠΟ ΠΙΣΩ ΦΩΝΑΖΟΥΝ ΝΤΟΥ.ΕΙΠΑΜΕ ΝΑ ΠΕΡΗΦΑΝΕΥΤΟΥΜΕ ΜΕΤΑ...ΔΩΣΤΕ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΣΤΟΝ ΠΑΟΚ ΜΑΣ ΟΧΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΣΤΗ ΚΟΥΤΡΑ.ΕΜΕΙΣ ΑΝΕΒΑΖΟΥΜΕ ΤΟΝ ΔΙΚΕΦΑΛΟ ΚΑΝΕΙΣ ΑΛΛΟΣ. :?:

Καλό θα ήταν για την αισθητική του forum να μην γράφουμε ΚΕΦΑΛΑΙΑ!
Thx, Admin Team
Άβαταρ μέλους
simosdr
 
Δημοσιεύσεις: 195
Εγγραφή: Δευτ 14 Απρ 2008, 11:23
Τοποθεσία: ΔΡΑΜΑ-ΠΛΑΤΑΝΙΑ

Δημοσίευσηαπό teacher » Πέμ 11 Δεκ 2008, 22:42

Η ιταλική εταιρεία που εγκατέστησε το σύστημα ηλεκτρονικών εισιτηρίων στην Τούμπα εξέδωσε δελτίο, με το οποίο εκφράζει την απόλυτη ικανοποίησή της για την απόδοση του συστήματος. Τα τουρνικέ χρησιμοποιούνται ως μοναδικός τρόπος εισόδου στο γήπεδο εδώ και πέντε αγώνες και μέχρι στιγμής δεν έχει προκύψει το παραμικρό πρόβλημα.

Στο δελτίο της εταιρείας φιλοξενούνται και δηλώσεις του Χρυσόστομου Γκαγκάτση, ο οποίος μιλά για την πολύ καλή συνεργασία με τους Ιταλούς και στέκεται στην πολύ καλή οργάνωση και έλεγχο όλων των εισόδων της Τούμπας που προσφέρουν τα τουρνικέ.

Μάλιστα, φαίνεται πως οι πάλαι ποτέ «τζαμπατζήδες» αποτελούν μια κακή ανάμνηση, καθώς οι πρώτοι υπολογισμοί δείχνουν ότι η ΠΑΕ ΠΑΟΚ έχει βγει κερδισμένη κατά περίπου 2.000 εισιτήρια, καθώς όσοι παλαιότερα έβρισκαν τρόπο να μπουν στην Τούμπα χωρίς να πληρώσουν πλέον αγοράζουν εισιτήριο.

Οι Ιταλοί τονίζουν πως ο ΠΑΟΚ είναι η πρώτη μη ιταλική ομάδα στην Ευρώπη που χρησιμοποιεί το συγκεκριμένο σύστημα και από την πλευρά τους ποντάρουν στα κολακευτικά λόγια των ιθυνόντων του «δικέφαλου» για τις υπηρεσίες που προσφέρει το σύστημα.
Μεγάλε Π.Α.Ο.Κ. η δύναμή σου είμαστε εμείς οι χιλιάδες οπαδοί σου...

Διαβάστε τους όρους χρήσης του site
https://www.paokmania.gr/article/1190-oroi-hrisis
Άβαταρ μέλους
teacher
 
Δημοσιεύσεις: 2217
Εγγραφή: Τρί 15 Απρ 2008, 06:25
Τοποθεσία: Μόνιμος κάτοικος Paokmania

Δημοσίευσηαπό agave » Πέμ 11 Δεκ 2008, 22:45

να πείτε στους ιταλούς οτι έχουν μαύρα μεσάνυχτα.

εκτός του οτι το να μπείς στο γήπεδο (στην 4 τουλάχιστον) καταντάει εκνευριστικό, με ένα εισιτήριο έχω δει να μπαίνουν και τρείς....
Άβαταρ μέλους
agave
 
Δημοσιεύσεις: 1017
Εγγραφή: Κυρ 21 Σεπ 2008, 16:39
Τοποθεσία: Σαλλλονίκη

Επόμενο

Επιστροφή στο Διοικητικά

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 5 επισκέπτες