ΠΑΟΚ - Pınar Karşıyaka 74-79 MVP, σχόλια και παραλειπόμενα

Σχόλια - κριτική για όλους τους αγώνες του Eurocup και όλων των παραλειπομένων...

MVP Π.Α.Ο.Κ. - Pınar Karşıyaka

Odum
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
Carter
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
Saloustros
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
Margaritis
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
Vaughn
2
13%
Tsochlas
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
Charalampidis
13
81%
Langford
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
Liapis
1
6%
Kakaroudis
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
Dedas
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
 
Σύνολο ψήφων : 16

Re: ΠΑΟΚ - Pınar Karşıyaka 74-79 MVP, σχόλια και παραλειπόμε

Δημοσίευσηαπό Parolos » Τετ 19 Νοέμ 2014, 21:55

Εικόνα

Χωρίς σχόλια..
Από τις ελάχιστες φορές που μου 'ρχεται να βρίσω συνοπαδους.. κι οπως θα ξερετε δεν το εχω κανει ποτε..
Αυτο το πανο δεν εχει καμια θεση στο γηπεδο του ΠΑΟΚ..

Εχω την τσατιλα για το πως χάσαμε, εχω και το αχαρακτηριστο πανο να μ ανεβάζει το αίμα στο κεφάλι..

Να πω πως οι Τούρκοι μεσα εκει μας συμπεριφερθηκαν με τεράστιο σεβασμό, αλλα φρόντισαν κάποιοι να δείξουμε το επίπεδό μας για άλλη μια φορά..


ΥΓ: Η μεταξυ μας διαφορα μετραει πρωτα στην ισοβαθμια? Ξερει κανενας?
Ο ΠΑΟΚ είναι μάχη και θυσία. Πάντοτε στη ζωή, θα είμαι ΠΑΟΚ. Και στο θάνατο και στη ζωή...
Pablo Garcia
Άβαταρ μέλους
Parolos
 
Δημοσιεύσεις: 6011
Εγγραφή: Τρί 19 Οκτ 2010, 17:33

Re: ΠΑΟΚ - Pınar Karşıyaka 74-79 MVP, σχόλια και παραλειπόμε

Δημοσίευσηαπό john4serres » Τετ 19 Νοέμ 2014, 22:03

γιατι ρε ΠΑΟΚΑΡΑ μου ?
και χασαμε το ματσακι ενω ειχαμε καλο 3ο δεκαλεπτο , και εχασα το στοιχημα για ενα ποντο στο χαντικαπ
supporters - not customers
Άβαταρ μέλους
john4serres
 
Δημοσιεύσεις: 29795
Εγγραφή: Σάβ 07 Φεβ 2009, 12:00

Re: ΠΑΟΚ - Pınar Karşıyaka 74-79 MVP, σχόλια και παραλειπόμε

Δημοσίευσηαπό stilikos » Τετ 19 Νοέμ 2014, 22:17

Επειδή δεν είμαι και πολύ καλά μετά τα σημερινά θα τα πούμε αύριο για τον αγώνα..

Μακριά από τον ΠΑΟΚ μας μακριά!!!
stilikos
 
Δημοσιεύσεις: 199
Εγγραφή: Τετ 30 Σεπ 2009, 15:49

Re: ΠΑΟΚ - Pınar Karşıyaka 74-79 MVP, σχόλια και παραλειπόμε

Δημοσίευσηαπό obanebane » Τετ 19 Νοέμ 2014, 22:23

Στελιο εσεις οι ιδιοι πρεπει να τους διωξετε αυτους.
Και να εισαι σιγουρος οτι υπαρχει τροπος που δεν περιλαμβανει βια,βρειτε τον για τη δικη σας (εννοω οσους πηγαινουν μονιμα στο παλατακι) ψυχικη υγεια και το καλο του ΠΑΟΚ.
Άβαταρ μέλους
obanebane
 
Δημοσιεύσεις: 24567
Εγγραφή: Τρί 10 Μαρ 2009, 00:51
Τοποθεσία: ΚΟΡΙΝΘΟΣ

Re: ΠΑΟΚ - Pınar Karşıyaka 74-79 MVP, σχόλια και παραλειπόμε

Δημοσίευσηαπό stilikos » Τετ 19 Νοέμ 2014, 22:34

Ποιό τρόπο ρε Παναγιώτη πες μου; είπα σε 1-2 να πούνε στους δικούς τους να το κατεβάσουν και μου την είπαν κιόλας....

Αν τον αγαπάτε τον ΠΑΟΚ μας μακριά.. μακριά ρε!!!!!!!!

Έχω πάρα πολλά παράπονα και από το οργανωτικό κομμάτι της ΚΑΕ αλλά δνε είναι η ώρα(και δνε μπορείς να τους πεις και τπτ γιατί τουλάχιστον προσπαθούν).. Άσε με Παναγιώτη σκασμένος είμαι!!!
stilikos
 
Δημοσιεύσεις: 199
Εγγραφή: Τετ 30 Σεπ 2009, 15:49

Re: ΠΑΟΚ - Pınar Karşıyaka 74-79 MVP, σχόλια και παραλειπόμε

Δημοσίευσηαπό obanebane » Τετ 19 Νοέμ 2014, 22:40

Σου ξαναλεω βρειτε τον τροπο,εκει μεσα ειναι το σπιτι σας και το σπιτι του ΠΑΟΚ ξεσηκωθειτε και καντε τους να ξεκουμπιστουν.
Περιμενω και μια ανακοινωση απο τον διοικηση που θα καταδικαζει και θα ζηταει απο αυτα τα τυπακια να μην ξαναπατησουν το ποδι τους στο γηπεδο.
Άβαταρ μέλους
obanebane
 
Δημοσιεύσεις: 24567
Εγγραφή: Τρί 10 Μαρ 2009, 00:51
Τοποθεσία: ΚΟΡΙΝΘΟΣ

Re: ΠΑΟΚ - Pınar Karşıyaka 74-79 MVP, σχόλια και παραλειπόμε

Δημοσίευσηαπό johnny_paokara » Τετ 19 Νοέμ 2014, 23:01

Krima!!Fainotane oti to eixame to mats.Mas mplokaran sto telos,den eixame lyseis..Sto 70-70 exoume mpala, o Langford kanei vhmata kai mas kanei olous eksw frenwn..Ti na peis..
M.V.P. Mpidgs fysika..!!Kata ta alla as mh ksenerwnoume..den trexei tipota!!Synexizoume dynamika!! Kyrgiakh exei mats :opaokara: :opaokara: :opaokara:
johnny_paokara
 
Δημοσιεύσεις: 7
Εγγραφή: Τετ 12 Νοέμ 2014, 21:07

Re: ΠΑΟΚ - Pınar Karşıyaka 74-79 MVP, σχόλια και παραλειπόμε

Δημοσίευσηαπό guardian4 » Τετ 19 Νοέμ 2014, 23:03

Χωρις να δικαιολογω τιποτα, η αψογη φιλοξενια των τουρκων ειναι η παρακατω.
Αυτος στο πανι ειναι ο κεμαλ.



Ελα μωρε αψογη φιλοξενια.
ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΑΙ ΝΑ ΠΕΣΕΙΣ, ΕΠΙΒΑΛΕΤΑΙ ΝΑ ΣΗΚΩΘΕΙΣ
ΚΑΙ ΝΑ ΣΤΑΘΕΙΣ ΣΤΟ ΥΨΟΣ ΣΟΥ

-------------------------
ΠΑΟΚ ΕΙΝΑΙ Ο ΜΑΓΚΑΣ Ο ΛΑΟΣ ΤΟΥ, ΟΧΙ Ο ΚΑΘΕ ΓΚΡΙΝΙΑΡΗΣ ΦΙΛΑΘΛΟΣ ΤΟΥ.
Άβαταρ μέλους
guardian4
 
Δημοσιεύσεις: 4141
Εγγραφή: Δευτ 11 Ιαν 2010, 20:23

Re: ΠΑΟΚ - Pınar Karşıyaka 74-79 MVP, σχόλια και παραλειπόμε

Δημοσίευσηαπό sourmenetes » Τετ 19 Νοέμ 2014, 23:05

johnny_paokara έγραψε:Krima!!Fainotane oti to eixame to mats.Mas mplokaran sto telos,den eixame lyseis..Sto 70-70 exoume mpala, o Langford kanei vhmata kai mas kanei olous eksw frenwn..Ti na peis..
M.V.P. Mpidgs fysika..!!Kata ta alla as mh ksenerwnoume..den trexei tipota!!Synexizoume dynamika!! Kyrgiakh exei mats :opaokara: :opaokara: :opaokara:

Καλως ηλθες john...
Ελληνικα μονο αν μπορεις αδελφε..

Και παλι καλως ηλθες..
ΠΑΟΚ - ΠΟΝΤΟΣ - ΠΡΟΣΦΥΓΙΑ
Οι μνημες μας ακολουθουν...
Άβαταρ μέλους
sourmenetes
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 27766
Εγγραφή: Δευτ 21 Σεπ 2009, 21:39
Τοποθεσία: sourmena

Re: ΠΑΟΚ - Pınar Karşıyaka 74-79 MVP, σχόλια και παραλειπόμε

Δημοσίευσηαπό stilikos » Τετ 19 Νοέμ 2014, 23:08

Φρουρέ δεν μας νοιάζει η καμπούρα των άλλων αν δεν δούμε τη δικιά μας πρώτα!!
stilikos
 
Δημοσιεύσεις: 199
Εγγραφή: Τετ 30 Σεπ 2009, 15:49

Re: ΠΑΟΚ - Pınar Karşıyaka 74-79 MVP, σχόλια και παραλειπόμε

Δημοσίευσηαπό guardian4 » Τετ 19 Νοέμ 2014, 23:16

Απλα μην μιλαμε για φιλοξενιες, αυτο το πραγμα που εγινε εκει ηταν εθνικιστικο παραλληρημα, σε σχεση με αυτο που εγινε εδω δεν ειναι τιποτα.

Δεν νομιζω να γινοταν κατι αν δεν καναν ολο αυτο το πραγμα.
ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΑΙ ΝΑ ΠΕΣΕΙΣ, ΕΠΙΒΑΛΕΤΑΙ ΝΑ ΣΗΚΩΘΕΙΣ
ΚΑΙ ΝΑ ΣΤΑΘΕΙΣ ΣΤΟ ΥΨΟΣ ΣΟΥ

-------------------------
ΠΑΟΚ ΕΙΝΑΙ Ο ΜΑΓΚΑΣ Ο ΛΑΟΣ ΤΟΥ, ΟΧΙ Ο ΚΑΘΕ ΓΚΡΙΝΙΑΡΗΣ ΦΙΛΑΘΛΟΣ ΤΟΥ.
Άβαταρ μέλους
guardian4
 
Δημοσιεύσεις: 4141
Εγγραφή: Δευτ 11 Ιαν 2010, 20:23

Re: ΠΑΟΚ - Pınar Karşıyaka 74-79 MVP, σχόλια και παραλειπόμε

Δημοσίευσηαπό dtown » Τετ 19 Νοέμ 2014, 23:23

Πανο που να λεει 'fuck Greece" μια φορα δεν σηκωσαν.Αν και συμφωνω οτι το πανο με τον Κεμαλ ειναι ψιλο προκλητικο(εκτος και αν το σηκωνουν σε καθε ματς) δεν ειναι το ιδιο.Θα μπορουσαν να σηκωσουν πανο με τον.. Κολοκοτρωνη σαν απαντηση και δεν θα γινοταν ουτε διακοπη ουτε τιποτα.
dtown
 
Δημοσιεύσεις: 887
Εγγραφή: Πέμ 30 Σεπ 2010, 20:24

Re: ΠΑΟΚ - Pınar Karşıyaka 74-79 MVP, σχόλια και παραλειπόμε

Δημοσίευσηαπό guardian4 » Τετ 19 Νοέμ 2014, 23:31

:lol: πανι με κολοκοτρωνη ε? και αντιστοιχα να τραγουδαμε , εμεις οι μαυροι κλεφτες εμεις οι μαυροι κλεφτες με κλαρινα απο τα μεγαφωνα του γηπεδου, και οι παικτες να χορευουν τσαμικο :lol:

Φαντασου κατι αντιστοιχο εκαναν εκει μεσα.

obane δεν τον λες και τεραστιο σεβασμο αυτο ετσι?

...................


στα τραγικα η προσελευση του κοσμου. απαραδεκτο. πραγματικα δεν μπορω να καταλαβω καποια πραγματα
ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΑΙ ΝΑ ΠΕΣΕΙΣ, ΕΠΙΒΑΛΕΤΑΙ ΝΑ ΣΗΚΩΘΕΙΣ
ΚΑΙ ΝΑ ΣΤΑΘΕΙΣ ΣΤΟ ΥΨΟΣ ΣΟΥ

-------------------------
ΠΑΟΚ ΕΙΝΑΙ Ο ΜΑΓΚΑΣ Ο ΛΑΟΣ ΤΟΥ, ΟΧΙ Ο ΚΑΘΕ ΓΚΡΙΝΙΑΡΗΣ ΦΙΛΑΘΛΟΣ ΤΟΥ.
Άβαταρ μέλους
guardian4
 
Δημοσιεύσεις: 4141
Εγγραφή: Δευτ 11 Ιαν 2010, 20:23

Re: ΠΑΟΚ - Pınar Karşıyaka 74-79 MVP, σχόλια και παραλειπόμε

Δημοσίευσηαπό mpafos4 » Πέμ 20 Νοέμ 2014, 00:02

aisiodoksos έγραψε: το μοναδικο που θα πω και επιμενω πλεον σε αυτο ειναι οτι παλια οι οπαδοι μας εφτιαχναν νεους οπαδους ..πλεον οι οπαδοι μας διωχνουν και ξενερωνουν τους υπολοιπους...
Αν καποιος εχει καποια δυναμη σε συνδεσμους κτλ κτλ επειδη δεν ξερω τι σκ@τ@ γινεται και τι φαση παιζει εκει..αν γινεται ας τα βρουν με οποιον τα εχουν και να αρχισουν να ξαναερχονται μαζικα στο γηπεδο...σορρυ δεν μιλαω μονο για μπασκετ και παλατακι μιλαω και για τουμπα και στο θρυλικο μας πεταλο που ειναι μαυρα χαλια..


Φιλε,Τσιριγωτη.....αυτο το ποσταρισμα σου το αφιερωνω!....Για να μη με ξαναρωτησεις τι κολλημα εχω φαει με το λαο του ΠΑΟΚ!

Οσον αφορα το ματς....κριμα γιατι το ειχαμε στα χερια μας!...ΠΡΟΧΩΡΑΜΕ!
ΙΒΑΝ ΣΑΒΒΙΔΗ Σ'ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!
mpafos4
 
Δημοσιεύσεις: 5023
Εγγραφή: Παρ 27 Νοέμ 2009, 13:13

Re: ΠΑΟΚ - Pınar Karşıyaka 74-79 MVP, σχόλια και παραλειπόμε

Δημοσίευσηαπό AlexanderAthens » Πέμ 20 Νοέμ 2014, 00:25

Ζητάω συγγνώμη για το οφ τοπικ αλλα δεν ηξερα που να το γράψω και επίσης δεν ξερω και πόσοι θα το δουν σε κάποιο άλλο θέμα!Προσωπικά σημερα αισθάνθηκα ντροπή για αυτούς τους "οπαδούς" (γιατι συνοπαδοι μου δεν ειναι!)γιατι αμαυρώνουν την εικονα της ομαδας μας!Το σύνθημα έξω τα πολιτικά απο τον Π.Α.Ο.Κ. θεωρώ ότι ειναι λιγο άτοπο καθώς οι ομάδες εκφράζουν κομμάτια της κοινωνίας μας και κοινωνικά σύνολα και δεν περιορίζονται σε 4 γραμμές ενός γηπέδου.Εαν ισχύει κατι τέτοιο τότε θα υποστηρίζαμε ολοι μια ομάδα στην χωρα που θα τα έπαιρνε όλα και θα τελείωνε εκεί.Δεν συμβαινει ομως αυτο γιατι πολύ απλα ειναι κατι παραπάνω.Εχει σχέση με το τι το έχει συνδέσει ο καθενας και έχει ταυτίσει κάποια πράγματα γυρω απο αυτο και επηρεάζει την καθημερινότητα του(δεν φυσικά φυσικα για τους ηλιθιους που πλακωνονται με άλλους επειδη έχουν απλα ένα άλλο χρωμα στην μπλουζα τους).Οπως και να έχει πάντως οι συγκεκριμένοι έχουν ως βαση στην ιδεολογία τους το μίσος προς έναν αλλον άνθρωπο που δεν τους έκανε απολυτως τιποτα,ξεχνώντας ότι θα μπορούσαν και αυτοί να ειναι απο την ίδια χωρα γιατι ειναι κατι τυχαίο!Ουσιαστικά κρίνουν έναν άνθρωπο με βαση κατι το οποίο δεν επέλεξε και δεν μπορεί να αλλάξει!Πραγματικα ντρέπομαι που μέσα στην αφιλόξενη πόλη της Αθήνας εγώ αυτούς τους θεωρούσα δικούς μου και ότι έχουμε περισσότερα κοινά απο πολλούς άλλους που τους βλέπω συχνότερα γυρω μου!Πραγματικα ντρέπομαι που ξεχασα ότι δεν διαφέρουν και πολύ απο εκείνον που πριν απο ενα χρόνο και κατι δολοφόνησε έναν άνθρωπο που τα Χριστούγεννα έτρεχε και μάζευε κουβέρτες και ρουχα για αστεγους(μιλάω για τον φυσσα που είπαν ότι ηταν αναρχικός και τρομοκράτης).Για να κλεισω καθε άνθρωπος με τη στοιχειώδη λογική ειναι ενάντια στον φασισμό.Ο αντιφασισμος δεν έχει σχέση με την πολιτική σου άποψη αλλα ειναι καθήκον σου σαν άνθρωπος να τον προαγεις και να τον υπερασπίζεσαι,εαν φυσικά θέλουμε να λέμε ότι ήμαστε κοινωνικά όντα και οχι ζωα!Συγγνώμη για το μεγάλο κείμενο αλλα αισθάνθηκα την ανάγκη να σχολιάσω μετα τα σημερινα γιατι πίστευα ότι τουλάχιστον στην κερκίδα μας ειναι μειοψηφια....
Π.Α.Ο.Κ. και στην Αθήνα
Άβαταρ μέλους
AlexanderAthens
 
Δημοσιεύσεις: 115
Εγγραφή: Πέμ 02 Ιαν 2014, 13:31
Τοποθεσία: Αθήνα

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Eurocup

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης