95.Δημήτρης Πόποβιτς

Συζήτηση για το εμψυχο υλικό της ομάδας

Re: 95.Δημήτρης Πόποβιτς

Δημοσίευσηαπό nothu » Κυρ 17 Αύγ 2014, 11:09

Τιποτα τι ιδιαιτερο. Στασιμος εχει μεινει.
Άβαταρ μέλους
nothu
 
Δημοσιεύσεις: 5026
Εγγραφή: Πέμ 05 Δεκ 2013, 22:32

Re: 95.Δημήτρης Πόποβιτς

Δημοσίευσηαπό thanos-xanthi » Κυρ 17 Αύγ 2014, 11:22

δυστυχως φαινεται οτι δεν εχει δουλεψει και ο ιδιος αρκετα
η ταχυτητα απο μονη της, δε μπορει να σε κανει πετυχημενο ποδοσφαιριστη..
Άβαταρ μέλους
thanos-xanthi
 
Δημοσιεύσεις: 8159
Εγγραφή: Τετ 04 Δεκ 2013, 21:41

Re: 95.Δημήτρης Πόποβιτς

Δημοσίευσηαπό aoratos » Κυρ 17 Αύγ 2014, 12:30

Μόνο μην μπει και σε αυτόν οψιόν αγοράς όπως με τον Πέλκα
Άβαταρ μέλους
aoratos
 
Δημοσιεύσεις: 1415
Εγγραφή: Παρ 06 Δεκ 2013, 00:36

Re: 95.Δημήτρης Πόποβιτς

Δημοσίευσηαπό Azrael » Κυρ 17 Αύγ 2014, 12:33

Τον πιστευω τον παικτη!Μακαρι σε 1 χρονο να ειναι ετοιμος να παιξει στην ομαδα
Stare in the raven's eye
Your time has come to die
Welcome to my world
Άβαταρ μέλους
Azrael
 
Δημοσιεύσεις: 4689
Εγγραφή: Σάβ 14 Δεκ 2013, 21:03
Τοποθεσία: Dagobah

Re: 95.Δημήτρης Πόποβιτς

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Κυρ 17 Αύγ 2014, 18:56

http://www.paokmania.gr/podosfairo/metagrafika/69208-gia-dokimi-sti-bresia-o-popovits

"Πέταξε" για τη Μπρέσια ο Πόποβιτς ...

Ο Δημήτρης Πόποβιτς, πέταξε σήμερα το πρωί για Ιταλία με προορισμό τη Μπρέσια, για να δοκιμαστεί και αν πάνε όλα καλά, θα παραμείνει με τη μορφή δανεισμού στην ιταλική ομάδα...

Υπήρχε έντονο ενδιαφέρον από την ιταλική ομάδα εδώ και αρκετό καιρό, αλλά ο Πόποβιτς περίμενε την απόφαση του Αναστασιάδη για το αν μείνει στον ΠΑΟΚ ή θα πάει δανεικός. Τελικά επιλέγεται το δεύτερο για να πάρει παιχνίδια στα πόδια του, παίζοντας σε ένα καλό πρωτάθλημα.

Η Μπρέσια αγωνίζεται στη Serie b. Υπενθυμίζουμε πως ο 19χρονος Πόποβιτς την περασμένη σεζόν είχε δοθεί δανεικός σε Πλατανιά και Απόλλωνα Καλαμαριάς...



Εντάξει, σώθηκε το παιδί. Ειλικρινά, χίλιες φορές εκεί παρά στον Αιγινιακό, το 'χω ξαναπεί και γενικότερα.
Μακάρι να τον πάρουν και να γυρίσει άλλος Πόποβιτς!
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46909
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: 95.Δημήτρης Πόποβιτς

Δημοσίευσηαπό astronaut » Κυρ 17 Αύγ 2014, 19:56

Δεν εμπιστεύεσαι τον Τ.Δ. ή τον προπονητή του Αιγινιακού? :lol: :lol: :lol:
Δηλώνω ρητά & κατηγορηματικά ότι δεν έχω καμία άκρη & πηγή

Β.Μ.: Ιδανικό σενάριο να κατέβει ο Σαρρής κι ο Βασίλης (Κορέας, σελ.17)

Το πρόβλημα του ΠΑΟΚ είναι ο ίδιος ο ΠΑΟΚ (Άγγελος 1997)

https://www.youtube.com/watch?v=oCK6nRkS4SU
Άβαταρ μέλους
astronaut
 
Δημοσιεύσεις: 2163
Εγγραφή: Δευτ 09 Δεκ 2013, 03:24
Τοποθεσία: On Tour

Re: 95.Δημήτρης Πόποβιτς

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Κυρ 17 Αύγ 2014, 19:59

Όχι! Αλλά ξέρει ο Ζήσης...
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46909
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: 95.Δημήτρης Πόποβιτς

Δημοσίευσηαπό astronaut » Κυρ 17 Αύγ 2014, 20:27

Έχει το know how ο μπαγασάκος...

οφτόπικ
Ο Κλαύδιος ψάχνει συνεργάτες. Όποιος είναι έτοιμος (sic) να στείλει το βιογραφικό του 8-)

οφτόπικ2
Ποιός να'ναι άραγε ο νέος μάνατζερ του Γλύκου??? :mrgreen:
Δηλώνω ρητά & κατηγορηματικά ότι δεν έχω καμία άκρη & πηγή

Β.Μ.: Ιδανικό σενάριο να κατέβει ο Σαρρής κι ο Βασίλης (Κορέας, σελ.17)

Το πρόβλημα του ΠΑΟΚ είναι ο ίδιος ο ΠΑΟΚ (Άγγελος 1997)

https://www.youtube.com/watch?v=oCK6nRkS4SU
Άβαταρ μέλους
astronaut
 
Δημοσιεύσεις: 2163
Εγγραφή: Δευτ 09 Δεκ 2013, 03:24
Τοποθεσία: On Tour

Re: 95.Δημήτρης Πόποβιτς

Δημοσίευσηαπό buffos » Πέμ 21 Αύγ 2014, 14:56

RoMaN έγραψε:Όχι! Αλλά ξέρει ο Ζήσης...


Και ο ΑΑ που δεν τον θέλει!....
buffos
 
Δημοσιεύσεις: 539
Εγγραφή: Σάβ 31 Ιαν 2009, 09:36

Re: 95.Δημήτρης Πόποβιτς

Δημοσίευσηαπό Demir » Πέμ 21 Αύγ 2014, 16:22

Ο ζησης εδωσε 1,2 μυρια να πάρει τον κουτσιανικουλη και τωρα έναν με ίδια ( κ καλύτερα στοιχεία) δεν του δίνει ούτε ευκαιρία να παίξει....
Demir
 
Δημοσιεύσεις: 7966
Εγγραφή: Πέμ 05 Δεκ 2013, 22:32

Re: Απ: 95.Δημήτρης Πόποβιτς

Δημοσίευσηαπό buffos » Πέμ 21 Αύγ 2014, 16:25

Demir έγραψε:Ο ζησης εδωσε 1,2 μυρια να πάρει τον κουτσιανικουλη και τωρα έναν με ίδια ( κ καλύτερα στοιχεία) δεν του δίνει ούτε ευκαιρία να παίξει....

Δεν θυμάμαι ΚΑΝΈΝΑ, εμού συμπεριλαμβανομένου , να είχε πει τίποτα. Όλοι πανηγύριζαν. Μην μου κάνεις τον μετά Χριστό προφήτη
buffos
 
Δημοσιεύσεις: 539
Εγγραφή: Σάβ 31 Ιαν 2009, 09:36

Re: 95.Δημήτρης Πόποβιτς

Δημοσίευσηαπό nothu » Πέμ 21 Αύγ 2014, 16:33

Ενα δικιο το χει ο buffos εδω.
Άβαταρ μέλους
nothu
 
Δημοσιεύσεις: 5026
Εγγραφή: Πέμ 05 Δεκ 2013, 22:32

Re: 95.Δημήτρης Πόποβιτς

Δημοσίευσηαπό Demir » Πέμ 21 Αύγ 2014, 16:40

Δεν είχα account τότε κ εμένα ποτέ μα ποτέ δεν μου άρεσε... Θυμάμαι παίζαμε με πουρλιωτοπουλο 9*9 τότε κ του έλεγα πάρτε λεοναρντο κ ριερα με 900.000 σύνολο παρά τν κουτσια,,,,
Βέβαια αν τον περνάμε στην τιμή που πήραμε τον Γεωργιάδη (300.000) δεν έλεγε κανείς τιποτα...
Demir
 
Δημοσιεύσεις: 7966
Εγγραφή: Πέμ 05 Δεκ 2013, 22:32

Re: 95.Δημήτρης Πόποβιτς

Δημοσίευσηαπό buffos » Πέμ 21 Αύγ 2014, 16:48

Το ποδόσφαιρο είναι ΚΑΙ τζόγος. Οι επιλογές του Βρυζα, προ Σαββίδη ήταν εύστοχες σε πολύ μεγάλο ποσοστό. Παραπάνω από το φυσιολογικό
buffos
 
Δημοσιεύσεις: 539
Εγγραφή: Σάβ 31 Ιαν 2009, 09:36

Re: 95.Δημήτρης Πόποβιτς

Δημοσίευσηαπό Equalizer » Πέμ 21 Αύγ 2014, 17:20

Κατ αρχάς, ΣΕ ΚΑΜΙΑ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ η επιλογή Κουτσιανικούλη ΔΕΝ ΗΤΑΝ του Βρύζα. Δεν είναι εφικτό να υποστηριχθεί κάτι τέτοιο. Άλλοι λένε οτι μας τον φόρτωσε ο Γκαγκάτσης λόγω αμοιβαίων γνωριμιών, άλλοι λένε οτι απλά παρασυρθήκαμε απο την καλή του χρονιά και κινήσαμε όποια νήματα μπορούσαμε για να τον αποκτήσουμε. Να δεχτώ οτι ήταν μια επιλογή που ήταν εύκολο να γίνει καθώς το παιδί είχε κάνει μεγάλο μπαμ, αλλά απο τρεις (ΤΡΕΙΣ) ποδοσφαιρανθρώπους, Ζαγορ Ζήση και Φερνάντου, δεν δέχομαι να τρώνε τέτοια φόλα. Σε καμία περίπτωση όμως δεν ήταν προσωπική επιλογή Ζήση, μάλλον τρίτος στη σειρά ήταν που έδωσε "συναίνεση".

Κατά δεύτερο, ΟΧΙ, οι επιλογές του Βρύζα δεν είναι επίσης δυνατό να ειπωθεί πως ήταν στην πλειοψηφία τους θετικές, ούτε πριν, ούτε μετά την άφιξη Ιβάν.
Έχει φέρει ΠΟΛΛΟΥΣ παίκτες τα τελευταία χρόνια, εκ των οποίων η πλειοψηφία ήταν ΜΟΝΟ δική του επιλογή κι όμως σχεδόν κανείς δεν έπιασε. Κι αν θέλουμε να είμαστε ειλικρινείς, θα πρέπει να τονίσουμε πως ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ δικές του επιλογές με ελευθερία επιλογής, έγιναν το καλοκαίρι που κουβάλησε Παπάζογλου, Φιλομένο, Αμπουμπακάρι, Φωτάκη, Σαβίνι με ΠΟΛΛΑ λεφτά. Η πορεία τους, γνωστή.

Γενικώς, άσχετα με όλα τα άλλα που έχω να του προσάψω, πρέπει αν μη τι άλλο να αναγνωρίσουμε πως δεν ήξερε και δεν ξέρει να χειρίζεται το χρήμα. Όσο κι αν είναι αυτό. Σκορπάει πολλά, εξοικονομεί προκλητικά ΛΙΓΑ.

Στην περίπτωση Πόποβιτς (για να μην είμαστε τελείως οφ τοπικ και αναγκαστώ να με μπανάρω :D ) δεν μπορούμε να τον κατηγορήσουμε ευθέως καθώς πέρασαν αρκετοί προπονητές και ουσιαστικά κανείς δεν εμπιστεύτηκε τον μικρό. Κι εγώ τον γουστάρω, αλλά η αλήθεια είναι πως μεγάλωσε και ποδόσφαιρο δεν είδαμε να παίζει, παρά τα φοβερά στοιχεία του για εξτρέμ... Προσωπικά θα τον κρατούσα στην ομάδα όμως.
Άβαταρ μέλους
Equalizer
 
Δημοσιεύσεις: 13121
Εγγραφή: Τετ 06 Μάιος 2009, 16:48

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Roster

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης