Ιάκωβος Αγγελίδης

Σχόλια γιά την Διοίκηση της ΠΑΕ και όλα τα σχετικά...

Re: Ιάκωβος Αγγελίδης νέος πρόεδρος της ΠΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό kataramenos5 » Πέμ 14 Αύγ 2014, 12:52

Φατους ...Jack. :D

Εικόνα

Καλή δύναμη.
ΣΗΚΩΘΕΙΤΕΕΕ
Άβαταρ μέλους
kataramenos5
 
Δημοσιεύσεις: 26576
Εγγραφή: Δευτ 04 Οκτ 2010, 08:50

Re: Ιάκωβος Αγγελίδης νέος πρόεδρος της ΠΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό charlie_pace » Πέμ 14 Αύγ 2014, 12:55

Μπορεί να υπήρχαν πρακτικοι λόγοι που δεν μπορούσε να παρουσιαστεί σήμερα. Θα μου πεις να το έκαναν άλλη μέρα.. Κάποια πράγματα πρέπει να τρέξουν όμως και ίσως θα έπρεπε να τα κάνει ο νέος πρόεδρος... Ίσως να είναι καθαρά επικοινωνιακο.
Προσωπικά περιμένω κάποια συνέντευξη τύπου, με τις θέσεις και το πλάνο του, αλλά και να εξηγήσει ο Βρυζας αυτά που είπε ότι θα εξηγήσει... Και ελπίζω να έχουμε ξεκάθαρα λόγια και όχι τυπικότητες και αοριστολογιες...
Άβαταρ μέλους
charlie_pace
 
Δημοσιεύσεις: 345
Εγγραφή: Παρ 04 Απρ 2008, 21:33

Re: Ιάκωβος Αγγελίδης νέος πρόεδρος της ΠΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό Gimnistis » Πέμ 14 Αύγ 2014, 12:58

Περιμέναμε απαντήσεις σημερα σε πολλά αλλά αυτές δεν ήρθαν. Θα περιμένουμε λίγο ακόμη.

Καλό στομάχι στον νέο πρόεδρο. Θα του χρειαστεί.
Άβαταρ μέλους
Gimnistis
 
Δημοσιεύσεις: 1112
Εγγραφή: Σάβ 28 Δεκ 2013, 14:03

Re: Ιάκωβος Αγγελίδης νέος πρόεδρος της ΠΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό gogos25 » Πέμ 14 Αύγ 2014, 13:05

Σιδερένιος, καλή επιτυχία με πολλούς τίτλους. Ελπίζω να έχει ουσιαστικό ρόλο και να ΔΙΟΙΚΕΙ πραγματικά (φυσικά κατόπιν συνεννόησης με τον Ιβαν) και να μην περιμένουμε πάλι τις εντολές από Ροστοφ για το αν θα βάλουμε μπλε ή πρασινο χαλακι στην είσοδο των γραφείων...
gogos25
 
Δημοσιεύσεις: 50
Εγγραφή: Τετ 27 Φεβ 2008, 15:16

Re: Ιάκωβος Αγγελίδης νέος πρόεδρος της ΠΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό astronaut » Πέμ 14 Αύγ 2014, 13:08

Σύμφωνα με το ρεπορτάζ, οι μικρομέτοχοι νοιάστηκαν για τον μισθό τού Τζακ & για τον Αμπντούν..
Κουβέντα για χρέη & προπονητικό..

Τζιόλης & Αμπντούν & Σκόνδρας και πολύ μας είναι...
Δηλώνω ρητά & κατηγορηματικά ότι δεν έχω καμία άκρη & πηγή

Β.Μ.: Ιδανικό σενάριο να κατέβει ο Σαρρής κι ο Βασίλης (Κορέας, σελ.17)

Το πρόβλημα του ΠΑΟΚ είναι ο ίδιος ο ΠΑΟΚ (Άγγελος 1997)

https://www.youtube.com/watch?v=oCK6nRkS4SU
Άβαταρ μέλους
astronaut
 
Δημοσιεύσεις: 2163
Εγγραφή: Δευτ 09 Δεκ 2013, 03:24
Τοποθεσία: On Tour

Re: Ιάκωβος Αγγελίδης νέος πρόεδρος της ΠΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό berry » Πέμ 14 Αύγ 2014, 13:11

καλως ηρθες. σου ευχομαι να επεκτεινεις την 5ετια με πολλους τιτλους και γιγαντωμα της ΠΑΟΚΑΡΑΣ!!!!
υ.γ. να μπεις οσο πιο γρηγορα μπορεις στη φιλοσοφια του ΛΑΟΥ του ΠΑΟΚ. ετσι θα ειμαστε ολοι κερδισμενοι!!!!
...γιατι απο παιδια μας παλαβωσε η ασπρομαυρη στολη! ΠΑΟΚ ΛΕ ΟΛΕ ΟΛΕ ΟΛΕ ΠΑΟΚ ΛΕ ΟΛΕ ΠΑΟΚ ΛΕ ΟΛΕ ΟΛΕ
berry
 
Δημοσιεύσεις: 1035
Εγγραφή: Τρί 04 Φεβ 2014, 21:08

Re: Ιάκωβος Αγγελίδης νέος πρόεδρος της ΠΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό desperando » Πέμ 14 Αύγ 2014, 13:14

astronaut έγραψε:Σύμφωνα με το ρεπορτάζ, οι μικρομέτοχοι νοιάστηκαν για τον μισθό τού Τζακ & για τον Αμπντούν..
Κουβέντα για χρέη & προπονητικό..

Τζιόλης & Αμπντούν & Σκόνδρας και πολύ μας είναι...

επειδη δικος μου αφησε το μαγαζι του και πηγε στην συνελευση,η ολη κατασταση ηταν αντε να τελειωνουμε.
και καναδυο ερωτησεις που εγιναν απαντηθηκαν στο ορθιο.
προς τι τοση βιασυνη τωρα και ποιος ο λογος τοσο μεγαλης αγενειας και ασεβειας απεναντι σε ανθρωπους που αφηνουν τις δουλειες τους για να μαθουν δυο πραγματα για την ομαδα δεν μπορω να το καταλαβω.
PAOK against modern football

ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΣΑΙ ΞΥΠΝΗΤΟΣ ΟΤΑΝ ΚΟΙΜΟΥΝΤΑΙ ΟΙ ΑΛΛΟΙ
Άβαταρ μέλους
desperando
 
Δημοσιεύσεις: 11904
Εγγραφή: Τρί 12 Μάιος 2009, 13:20
Τοποθεσία: κάπου εκεί έξω

Re: Ιάκωβος Αγγελίδης νέος πρόεδρος της ΠΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό T.H.E.O.S » Πέμ 14 Αύγ 2014, 13:18

Welcome προεδρε.
Μια που εισαι και νομικος , εγω στην θεση σου θα ειχα ηδη δημιουργησει μια ομαδα νομικων, που με το που θα κατατεθει η ερευνα για απο τον εισαγγελεα για την εγκληματικη οργανωση που δρα στο ποδοσφαιρο ,θα την παρουν και θα κανουν οτι μπορουν στην Ουεφα ετσι ωστε ο ΠΑΟΚ που τερματιζει δευτερος τα τελευταια χρονια να παρει αυτα που του εχουν κλεψει.
Και φυσικα να γινουν και οι κατάλληλες μηνύσεις στην οργανωση για τυχον σιγουρα κερδη που θα εχει χασει η αμαδα αυτα τα χρονια απο πχ τυχον εισοδο της στους ομιλους CL
T.H.E.O.S
 
Δημοσιεύσεις: 621
Εγγραφή: Τετ 12 Αύγ 2009, 19:10

Re: Ιάκωβος Αγγελίδης νέος πρόεδρος της ΠΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό fn1m » Πέμ 14 Αύγ 2014, 13:21

Καλη επιτυχία στο νέο μας πρόεδρο!!
fn1m
 
Δημοσιεύσεις: 364
Εγγραφή: Δευτ 21 Ιούλ 2008, 21:14

Re: Ιάκωβος Αγγελίδης νέος πρόεδρος της ΠΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό Mario_25 » Πέμ 14 Αύγ 2014, 13:25

Καλορίζικος και καλό στομάχι !!!
Πάρε σκούπα πρόεδρα !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Άβαταρ μέλους
Mario_25
 
Δημοσιεύσεις: 21
Εγγραφή: Τετ 29 Ιαν 2014, 00:31

Re: Ιάκωβος Αγγελίδης νέος πρόεδρος της ΠΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Πέμ 14 Αύγ 2014, 13:26

T.H.E.O.S έγραψε:Welcome προεδρε.
Μια που εισαι και νομικος , εγω στην θεση σου θα ειχα ηδη δημιουργησει μια ομαδα νομικων, που με το που θα κατατεθει η ερευνα για απο τον εισαγγελεα για την εγκληματικη οργανωση που δρα στο ποδοσφαιρο ,θα την παρουν και θα κανουν οτι μπορουν στην Ουεφα ετσι ωστε ο ΠΑΟΚ που τερματιζει δευτερος τα τελευταια χρονια να παρει αυτα που του εχουν κλεψει.
Και φυσικα να γινουν και οι κατάλληλες μηνύσεις στην οργανωση για τυχον σιγουρα κερδη που θα εχει χασει η αμαδα αυτα τα χρονια απο πχ τυχον εισοδο της στους ομιλους CL


Αυτά δεν γίνονται εν μια νυκτί.. Τώρα αποκαλύφθηκαν συνομιλίες του '12 και είμαστε στα μισά του '14..
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46410
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Ιάκωβος Αγγελίδης νέος πρόεδρος της ΠΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό angelheart » Πέμ 14 Αύγ 2014, 14:20

desperando έγραψε:
astronaut έγραψε:Σύμφωνα με το ρεπορτάζ, οι μικρομέτοχοι νοιάστηκαν για τον μισθό τού Τζακ & για τον Αμπντούν..
Κουβέντα για χρέη & προπονητικό..

Τζιόλης & Αμπντούν & Σκόνδρας και πολύ μας είναι...

επειδη δικος μου αφησε το μαγαζι του και πηγε στην συνελευση,η ολη κατασταση ηταν αντε να τελειωνουμε.
και καναδυο ερωτησεις που εγιναν απαντηθηκαν στο ορθιο.
προς τι τοση βιασυνη τωρα και ποιος ο λογος τοσο μεγαλης αγενειας και ασεβειας απεναντι σε ανθρωπους που αφηνουν τις δουλειες τους για να μαθουν δυο πραγματα για την ομαδα δεν μπορω να το καταλαβω.


Επειδή ξέρω ότι ΠΑΡΑ πολύς κόσμος είναι/ήταν έτσι και περίμεναν πως και πως το τι θα έλεγαν ΣΗΜΕΡΑ κάποιοι (μεταξύ των οποίων ΚΑΙ ο Κος Αγγελίδης), να πω απλά ένα πράγμα.

ΔΕΝ ΞΕΚΙΝΗΣΑΜΕ ΚΑΛΑ Κε Αγγελίδη. Θα το καταλάβεις καλύτερα, όταν θα δεις τις κερκίδες σήμερα το βράδυ.

Αυτά και καλή αρχή. Σου εύχομαι να σου δίνει ο Θεός φώτιση γιατί θα την χρειαστείς.
ΑΓΑΠΑΜΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΔΙΝΕΙ ΣΤΟΝ ΕΑΥΤΟΥΛΗ ΜΑΣ Η ΤΑΜΠΕΛΑ ΤΟΥ ΠΑΟΚΤΣΗ... ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΑΓΑΠΑΜΕ ΤΟΝ ΠΑΟΚ

Αν σας έσβησα αυτό που γράψατε διαβάστε αυτό

Ζητάμε pc parts για σχολεία
Άβαταρ μέλους
angelheart
 
Δημοσιεύσεις: 1826
Εγγραφή: Σάβ 31 Ιαν 2009, 09:38
Τοποθεσία: Άνω Τούμπα και Άνω Περαία

Re: Ιάκωβος Αγγελίδης νέος πρόεδρος της ΠΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό mpouJr » Πέμ 14 Αύγ 2014, 15:00

Δεν ηταν ακριβως ετσι τα πραγματα (δεν ειδα κανεναν να τρεχει) οπως τα λες ντεσπε....οταν σου λεει καποιος αν εχεις καμμια ερωτηση κ ρωτανε μονο 2 ατομα δεν φταει κανεις,εκανε ερωτηση ο δικος σου κ δεν απαντηθηκε?το οτι θα ηταν τυπικη η Γ.Σ το ξεραμε ολοι δεν ηταν ουτε για την παρουσιαση του νεου προεδρου ουτε για αναλυση του πλανου ουτε για τιποτα,εντελως τυπικα πραγματα κατ'εμε κ εγινε ετσι ακριβως οπως επρεπε.....
Θα υπαρξει κ παρουσιαση κ αναλυση πλανου οταν πρεπει,τωρα προεχουν αλλα πραγματα......
Καλη δυναμη Προεδρε κ καλο κουραγιο μακαρι να αλλαξεις την εικονα της ΠΑΕ προς το καλυτερο.

Υ.Γ εχω πει διακοσες φορες οτι υπαρχει δυνατοτητα να κανουμε ερωτησεις η να καταθεσουμε μια αξιοπιστη προταση σε οποιαδηποτε Γ.Σ θελουμε αλλα δεν ειδα κανενα ενδιαφερον,αν θετε λοιπον καντε ενα τοπικ να ξεδιαλυνουμε τι ερωτησεις θελετε να κανουμε κ οσοι εχουμε την δυνατοτητα (νομιζω ειμαστε 5-6 εδω μεσα που μπορουμε να το κανουμε) να κανουμε τις ερωτησεις η τις προτασεις για οποιοδηποτε θεμα θελετε...
Sarcasm:the ability to insult idiots without them realizing it.
Άβαταρ μέλους
mpouJr
 
Δημοσιεύσεις: 1366
Εγγραφή: Δευτ 09 Δεκ 2013, 05:27

Re: Ιάκωβος Αγγελίδης νέος πρόεδρος της ΠΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό danirifle » Πέμ 14 Αύγ 2014, 15:58

να κάνω εγώ την αρχή?

πού είναι οι μεταγραφές ρεεεεε?
14 αυγούστου φτάσαμε!!!!
πρόεδρε ξύπνα :D :D :D

υγ. από δω και πέρα θα φταίει ο αγγελίδης, ή πάλι θα φταίει ο ζήσης?

να κάνουμε και λίγο χαβαλέ γιατί η ζέστη δεν αντέχεται
ΚΑΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΛΟΙ ΦΤΙΑΓΜΕΝΟΙ...
Άβαταρ μέλους
danirifle
 
Δημοσιεύσεις: 10094
Εγγραφή: Τρί 18 Νοέμ 2008, 14:03

Re: Ιάκωβος Αγγελίδης νέος πρόεδρος της ΠΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό K_geo » Πέμ 14 Αύγ 2014, 16:36

danirifle έγραψε:να κάνω εγώ την αρχή?

πού είναι οι μεταγραφές ρεεεεε?
14 αυγούστου φτάσαμε!!!!
πρόεδρε ξύπνα :D :D :D

υγ. από δω και πέρα θα φταίει ο αγγελίδης, ή πάλι θα φταίει ο ζήσης?

να κάνουμε και λίγο χαβαλέ γιατί η ζέστη δεν αντέχεται


αυτό είναι το βασικό ερώτημα πλεον... :lol: :lol: :lol:
"να παραμερίσουμε όλοι τα πάθη και τις διαφορές μας.Συσπειρωμένοι όλοι θα τα καταφέρουμε."Θ4
"Μην κοιτάς τι μπορεί να κάνει ο ΠΑΟΚ για σένα αλλά τι μπορείς να κάνεις εσύ για τον ΠΑΟΚ."ΠΑΟΚ N.Y Club
"Της πατρίδος μου η σημαία έχει χρώμα ασπρόμαυρο"
Άβαταρ μέλους
K_geo
 
Δημοσιεύσεις: 17888
Εγγραφή: Τετ 27 Μάιος 2009, 15:36
Τοποθεσία: 74χλμ απο Τουμπα.

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Διοικητικά

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 5 επισκέπτες